Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
09.11.16
11 листопада 2016;  автор: admin

918 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

6.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-5 та видати свідоцтва.

 

919 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договорів дарування частин квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

920 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

921 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

922 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

 

923 М.Ф.Лесів

Про розгляд заяви гр. Яхніцької Л.Б. щодо погодження проведеного перепланування квартири

Розглянувши заяву гр. Яхніцької Любові Богданівни, погодження відповідних служб, подані матеріали, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити здійснене гр. …

2.Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське бюро технічної інвентаризації», господарському товариству з обмеженою відповідальністю «Мрія» внести зміни в інвентарну справу будинку, вказаного в п.1 рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.

 

924 М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.02.2011р. №321

Розглянувши звернення ПП «Східний масив», враховуючи акти приймання-передачі житлових будинків за адресами вул. Вояків дивізії «Галичина»,3, вул. Б. Хмельницького,19, бульвар Тараса Шевченка,5 на баланс ОСББ, з метою забезпечення належного управління та утримання вказаних будинків, ефективного і оперативного надання житлово-комунальних послуг, керуючись ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Внести зміни у додаток №3 до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.02.2011р. №321 «Про передачу будинків» і виключити з переліку житлового фонду, який передається на баланс приватному підприємству «Східний масив» будинки за адресами вул. Вояків дивізії «Галичина»,3 (п.42), вул. Б. Хмельницького,19 (п.165), бульвар Тараса Шевченка,5 (п.175).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

925 М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішень виконавчого комітету міської ради від 27.12.2000р. №1354 та від 12.10.2011р. №1709

Розглянувши звернення ПП «Дружба сервіс-житло 1», враховуючи акти приймання-передачі житлових будинків за адресами вул. М. Карпенка,12, вул. Лучаківського,13 на баланс ОСББ, з метою забезпечення належного управління та утримання вказаних будинків, ефективного і оперативного надання житлово-комунальних послуг, керуючись ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології і приватному підприємству «Дружба сервіс-житло 1» внести зміни в додаток до договору на виконання робіт по утриманню житлових будинків та прибудинкових територій, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 27.12.2000р. №1354 «Про реалізацію реформи житлового господарства» і виключити з переліку будинків, які передаються на баланс приватному підприємству «Дружба сервіс-житло 1» будинок за адресою вул. М. Карпенка,12 (п.17).

2.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 12.10.2011р. №1709 «Про передачу будинків» і виключити з переліку житлового фонду, який передається приватному підприємству «Дружба сервіс-житло 1» на баланс будинок за адресою вул. Лучаківського,13 (п.26).

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

926 З.Б.Здеб

Про продовження терміну перебування малолітньої дитини

 

927 М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 17.04.2013р. №411

Розглянувши звернення ПП «Люкс», враховуючи акт приймання-передачі житлового будинку за адресою вул. П. Чубинського,1 з балансу ТОВ «Коменерго-Тернопіль 3» в управління ДП «Люкс-1» ПП «Люкс», з метою забезпечення належного управління та утримання вказаного будинку, ефективного і оперативного надання житлово-комунальних послуг, керуючись ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 17.04.2013р. №411 «Про визначення виконавця житлово-комунальних послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій» і виключити з переліку житлового фонду, який передається на баланс товариству з обмеженою відповідальністю «Коменерго-Тернопіль 3» будинок за адресою вул. П. Чубинського,1 (п.54).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

928 М.Ф.Лесів

Про внесення змін до фінансового плану комунального підприємства теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» на 2016 рік

Керуючись рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 08.07.2015р. № 584 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши наданий комунальним підприємством теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» змінений фінансовий план на 2016 рік, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити зміни до фінансового плану комунального підприємства теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» на 2016 рік, погодженого рішенням виконавчого комітету від 06.01.2016 р. № 27 «Про погодження фінансового плану комунального підприємства теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» на 2016 рік та викласти його в новій редакції, додається.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В

 

929 Б.В.Ясеновський

Про встановлення режиму роботи закладам побутового обслуговування та закладам ресторанного господарства

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», рішенням виконавчого комітету міської ради від 05.11.2014р. №1086 «Про Порядок встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля» (із змінами та доповненнями), враховуючи рішення комісії по розгляду заяв щодо встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля від 16.08.2016р., 11.10.2016р., виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Встановити:

1.1. погоджений з власником нічний режим роботи до 04.00 год. кафе «Форум Холл» за адресою м. Тернопіль, проспект Злуки, 45 терміном на один рік (ФОП Галас В.В., ідн. код …);

1.2. погоджений з власником нічний режим роботи до 02.00 год. ресторану «Черчиль» за адресою м. Тернопіль, вул. Бродівська, 5а терміном на один рік (ФОП Горохівська Н.М., ідн. код …);

1.3. погоджений з власником цілодобовий режим роботи сауни «Мак» за адресою м. Тернопіль, бульвар С.Петлюри, 4 терміном на один рік (ФОП Смовж Н.Ф., ідн. код …).

2.Внести зміни в п.п. 1.4.,1.6. рішення виконавчого комітету міської ради від 12.10.2016р. №802 «Про встановлення режиму роботи закладам торгівлі та ресторанного господарства», а саме: замість слів «магазину» читати «магазин-кафе».

3.Внести зміни в п.1.1. рішення виконавчого комітету міської ради від 08.06.2016р. №475 «Про встановлення режиму роботи закладам торгівлі та ресторанного господарства» та викласти його в новій редакції:

1.1. погоджений з власником цілодобовий режим роботи закусочній «Темп» за адресою м. Тернопіль, Привокзальний майдан терміном на один рік (ТОВ «Тер – Пінгвін», код ЄДРПОУ …).

4.Зобов’язати суб’єкта господарювання забезпечити дотримання громадського порядку в нічний час.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, управління муніципальної поліції.

 

930 Б.В.Ясеновський

Про роботу управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів

Заслухавши звіт начальника управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Ясеновського Богдана Васильовича, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:

Звіт начальника управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Ясеновського Богдана Васильовича про роботу управління взяти до відома, згідно з додатком (додається).

 

931 О.І.Деркач

Про роботу головного спеціаліста з питань охорони праці Тернопільської міської ради

Заслухавши звіт головного спеціаліста з охорони праці Деркача Олександра Ілларіоновича, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Звіт головного спеціаліста з охорони праці Деркача Олександра Ілларіоновича про роботу взяти до відома, згідно з додатком (додається).

 

932 Н.П.Кучер

Про перерозподіл бюджетних асигнувань та внесення змін до назви об"єкту

Керуючись Бюджетним кодексом України, п.18 рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23„Про бюджет м. Тернополя на 2016 рік” та враховуючи висновки постійної комісії з питань бюджету та фінансів, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Зменшити видатки загального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів на 3400,0тис.грн.

1.1.Управлінню соціальної політики – 3400,0тис.грн.

1.1.1.(090201) Пільги ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соц. захисту" , особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, дітям війни, особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, жертвам нацистських переслідувань та реабілітованим громадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами, на ЖК послуги -3400,0тис.грн.

2.Збільшити видатки загального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів за рахунок зменшення (п.1) на 3400,0тис.грн.

2.1. Управлінню соціальної політики – 3400,0тис.грн.

2.1.1.(090405) Субсидії населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг -3400,0тис.грн.

3.Внести зміни в додаток "Перелік об"єктів, видатки на які у 2016 році будуть проводитися за рахунок бюджету розвитку" згідно з додатком (додається).

4.Затвердити дане рішення на черговій сесії міської ради.

5.Фінансовому управлінню Тернопільської міської ради внести відповідні зміни до річного розпису асигнувань.

 

933 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

 

934 М.Ф.Лесів

Про надання фінансової підтримки

п.6 та п.7 додатку виключено відповідно до рішення МВК 16.11.2016р. №970

З метою надання фінансової підтримки об»єднанням співвласників багатоквартирних будинків м. Тернополя, керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням міської ради № 7/3/23 від 22.12.2015р. «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік»,( зі змінами), рішенням міської ради № 6/55/5 від 27.01.2015р. «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (зі змінами), рішенням міської ради № 7/5/13 від 26.01.2016 року «Про затвердження Програми підтримки та стимулювання створення ефективних об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Тернополя на 2016-2018 роки», враховуючи звернення голів об»єднань співвласників багатоквартирних будинків: «Живова, 24», «Академіка Корольова,10а», «Трембіта», «Бережанська-Едельвейс, 53а», «Оболоння,19», ПП«Люкс» по житлових будинках Бродівська,50 та Бродівська,54, ПП«Благоустрій» по житловому будинку Київська,8, ПП«Східний масив» по житлових будинках: пр. Ст.Бандери,20, пр. Ст.Бандери,78, пр. Ст.Бандери,84, пр. Ст.Бандери,96, вул. Руська,3, вул. Д.Галицького,5 та рішеннями постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозбереження та енергоефективності, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології спрямувати кошти загального фонду, КФК 100101 «Житлово-експлуатаційне господарство», КЕКВ 2610 "Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)" направити на фінансову підтримку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та підприємствам, які обслуговують житловий фонд міста Тернополя на придбання матеріалів необхідних для виконання поточного ремонту житлових будинків, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

935 М.Ф.Лесів

Про надання фінансової підтримки

З метою надання фінансової підтримки об»єднанням співвласників багатоквартирних будинків м. Тернополя, керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням міської ради № 7/3/23 від 22.12.2015р. «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік»,( зі змінами), рішенням міської ради № 6/55/5 від 27.01.2015р. «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (зі змінами), рішенням міської ради № 7/5/13 від 26.01.2016 року «Про затвердження Програми підтримки та стимулювання створення ефективних об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Тернополя на 2016-2018 роки», враховуючи звернення голів об»єднань співвласників багатоквартирних будинків: «Галицька, 22», «Лучаківського,2», які подали довідки з ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області та рішеннями постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозбереження та енергоефективності, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в додаток до рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 12.10.2016 р. № 831 «Про надання фінансової підтримки» та викласти його у новій редакції, згідно додатку, (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

936 М.Ф.Лесів

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 02 серпня 2016 року №682 «Про часткове перекриття руху транспорту на вул. Медова»

У зв’язку з необхідністю продовження виконання ремонтних робіт з метою запобігання виникнення аварійних ситуацій спричинених незадовільним станом дорожнього покриття на вул. Медова, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в рішення виконавчого комітету міської ради від 02 серпня 2016 року №682 «Про часткове перекриття руху транспорту на вул. Медова», а саме:

1.1. У підпункті 1.1. пункту 1 замість цифр «04.10.2016р.» читати «30.12.2016р.».

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

937 О.П. Похиляк

Про затвердження акту приймання – передачі державного нерухомого майна по вул. Юності, 9 у м. Тернополі

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Постановою Кабінету Міністрів України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», враховуючи наказ Міністерства освіти і науки України від 05.10.2016р. № 1197 «Про безоплатну передачу державного нерухомого майна по вул. Юності, 9 у м. Тернополі», рішення міської ради від 30.06.2015р.№6/60/31 «Про надання згоди на прийняття у власність територіальної громади міста Тернопіль будівлі навчального корпусу №8 Тернопільського національного економічного університету», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити акт приймання – передачі державного нерухомого майна по вул. Юності, 9 у м. Тернополі (додається).

2.Тернопільському дошкільному навчальному закладу № 3 Тернопільської міської ради Тернопільської області прийняти безкоштовно на баланс нежитлову будівлю, вказану в п.1 рішення та оформити її прийняття відповідними документами.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

938 І.Г. Мединський

Про погодження макету проїзного квитка тривалого користування

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про міський електричний транспорт», враховуючи листи комунального підприємства «Тернопільелектротранс» №740/01 від 20.10.2016р. та №781/01 від 04.11.2016р., виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити макет проїзного квитка тривалого користування, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є. Дідича.

 

939 І.Г. Мединський

Про розрахунок вартості тарифних пакетів на транспортні послуги електротранспортом

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення виконавчого комітету від 21.06.2017р. №425

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про міський електричний транспорт», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», наказом Міністерства інфраструктури України від 25.11.13 р. № 940 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус)», враховуючи листи комунального підприємства «Тернопільелектротранс» від 22.09.2016 р. № 664/01, від 28.10.2016 р. № 761/18, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити комунальному підприємству «Тернопільелектротранс» вартість тарифних пакетів на транспортні послуги електротранспортом, згідно з додатком (додається).

2.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення в газеті «Тернопіль Вечірній».

3.Дане рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є. Дідича.

 

940 М.Ф.Лесів

Про забезпечення беззбиткової господарської діяльності комунального підприємства “Тернопільводоканал”

З метою виконання Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах комунальних послуг від 10.08.2012 № 279 “Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення ” та відповідно до вимог статті 31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги” від 24.06.2004 №1875–ІV, щодо забезпечення беззбиткової діяльності комунальних підприємств, а також з метою забезпечення можливості виконувати свої зобов’язання за договорами про субкредитування між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Тернопільською міською радою, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та КП «Тернопільводоканал» про використання Позики, що надається Україні Міжнародним банком реконструкції та розвитку №13010-05/96 від 20.11.2014 та №13010-05/95 від 20.11.2014, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Доручити КП «Тернопільводоканал» провести аналіз прибутковості усіх видів послуг, що надаються КП “Тернопільводоканал”, вжити необхідних заходів для забезпечення беззбиткової діяльності підприємства в найкоротший термін.

2.З 01 січня 2017 року заборонити КП “Тернопільводоканал” здійснювати збиткову господарську діяльність за межами м. Тернополя.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В

 

941 О.І. Смик

Про оплату послуг

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з  метою забезпечення проведення мистецько – культурних заходів Тернопільської міської ради, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати управлінню культури і мистецтв Тернопільської міської ради дозвіл на оплату музичного забезпечення, поліграфічних та транспортних послуг, пов’язаних з проведенням заходів мистецького та національно-патріотичного виховання з благодійного рахунку управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради.

2.Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

miskrada_download    
Рішення виконавчого комітету з додатками