Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
02.11.16
04 листопада 2016;  автор: admin

881 О.П. Похиляк

Про передачу майна

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою належного обліку майна комунальної власності та ефективного його використання виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Тернопільському дошкільному навчальному закладу № 13 Тернопільської міської ради Тернопільської області безоплатно передати на баланс:

- Тернопільського навчально-виховного комплексу № 28 Тернопільської міської ради Тернопільської області пральну машину промислову Whirlpool загальною вартістю 56450,00 (п’ятдесят шість тисяч чотириста п’ятдесят ) гривень;

- Тернопільського дошкільного навчального закладу № 17 Тернопільської міської ради Тернопільської області плиту електричну з духовкою загальною вартістю 9622,00 (девять тисяч шістсот двадцять два) гривень.

2.Тернопільському дошкільному навчальному закладу № 13 Тернопільської міської ради Тернопільської області, Тернопільському навчально-виховному комплексу № 28 Тернопільської міської ради Тернопільської області та Тернопільському дошкільному навчальному закладу № 17 Тернопільської міської ради Тернопільської області здійснити передачу-прийняття майна згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Л.О.Бицюру.

 

882 Т.Г.Басюрська

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 24.10.2012 року № 1740 «Про затвердження переліків документів»

Керуючись Житловим кодексом України, Цивільним кодексом України, Законом України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень…», «Положенням про гуртожитки», затвердженим Наказом Мінрегіонбуду від 27.04.2015 р. № 84, «Порядком формування фондів житла для тимчасового проживання», затвердженим Постановою КМУ від 31.03.2004 року № 422, «Переліком категорій працівників, яким може бути надано службові жилі приміщення», затвердженим Постановою Ради Міністрів УРСР від 04.02.1988 р. № 37 «Про службові жилі приміщення», «Положенням про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними…», затвердженим Постановою Ради Міністрів УРСР від 04.02.1988 р. № 37 «Про службові жилі приміщення», «Положенням про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян», затвердженим наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 16.12.2009 р. № 396, виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Внести зміни в додаток №1 до рішення виконавчого комітету міської ради від 24.10.2012 року № 1740 «Про затвердження переліків документів» та викласти додаток №1 до рішення у новій редакції (додається).

2.Внести зміни в додаток №9 до рішення виконавчого комітету міської ради від 24.10.2012 року № 1740 «Про затвердження переліків документів» та викласти додаток №9 до рішення у новій редакції (додається).

3.Доповнити додатки №№ 3,5,6 пунктом наступного змісту:

«Нотаріально засвідчена згода одного з батьків на проживання малолітньої дитини з іншим з батьків, у випадку роздільного проживання батьків (за умови включення дитини в заяву на видачу ордера)».

 

883 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

5.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-4 та видати свідоцтва.

 

884 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

5.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-4 та видати свідоцтва.

 

885 З.Б.Здеб

Про припинення опіки над майном

886 З.Б.Здеб

Про надання статусу

887 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

888 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частин квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

889 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договорів дарування, купівлі-продажу частин квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

890 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

891 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору відступлення права вимоги від імені малолітньої дитини

892 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, де малолітні діти мають право користування житловим приміщенням

893 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири, де малолітні діти мають право користування житловим приміщенням

894 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири на ім’я малолітньої дитини

895 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири на ім’я неповнолітньої дитини

896 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частин квартири, де діти мають право користування житловим приміщенням

897 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору про поділ житлового будинку, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

 

898 М.Ф.Лесів

Про передачу на баланс

З метою забезпечення належного обслуговування та утримання об’єктів благоустрою міста, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології безоплатно передати на баланс:

- Галицькому коледжу імені В’ячеслава Чорновола лавки в кількості 6 (шести) штук, загальною вартістю 5129,4 грн (п’ять тисяч сто двадцять дев’ять гривень 40 коп).

- відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради лавки в кількості 33 (тридцяти трьох) штук, загальною вартістю 28211,7 грн (двадцять вісім тисяч двісті одинадцять гривень 70 коп).

2.Прийняття - передачу майна вказаного в п.1 даного рішення оформити згідно вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

899 Р.Д.Левчук

Про намір передати в оренду майно комунальної власності

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011р.№6/9/14 виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Оголосити про намір передати в оренду майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на відділ охорони здоров‘я та медичного забезпечення.

 

900 М.Ф.Лесів

Про розгляд заяви гр. Петровського В.І. щодо погодження проведеного перепланування квартири

Розглянувши заяву гр. Петровського Валерія Івановича, погодження відповідних служб, подані матеріали, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити здійснене гр. …

2.Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське бюро технічної інвентаризації», приватному підприємству «Східний масив» внести зміни в інвентарну справу будинку, вказаного в п.1 рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.

 

901 Р.Д.Левчук

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 11.06.2003р. №645 «Про оформлення права власності за Тернопільською міською радою на об’єкти нерухомого майна, що перебуває у комунальній власності (будівлі, споруди, приміщення, павільйони)»

Розглянувши звернення Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в п.243 додатку до рішення виконавчого комітету від 11.06.2003р. №645 «Про оформлення права власності за Тернопільською міською радою на об’єкти нерухомого майна, що перебуває у комунальній власності (будівлі, споруди, приміщення, павільйони)», а саме:

- в графі «об’єкт нерухомого майна» замість слів «будівля» читати «будівлі»;

- графу «адреса об’єкта нерухомості» доповнити словами «вул.Р.Купчинського, 14 (будівля під літерою «Г») площею 1158,80кв.м»;

- в графі «примітка» замість слів «повне господарське відання» читати «оперативне управління».

2.Відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення, Тернопільській міській дитячій комунальній лікарні та управлінню державної реєстрації Тернопільської міської ради вжити заходів по реалізації п.1 даного рішення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюру.

 

902 О.П. Похиляк

Про створення комісії з приймання-передачі державного нерухомого майна по вул. Юності, 9 у м. Тернополі

Керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 р. №1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи наказ Міністерства освіти і науки України від 05.10.2016р. № 1197 «Про безоплатну передачу державного нерухомого майна по вул. Юності, 9 у м. Тернополі», рішення міської ради від 30.06.2015р.№6/60/31 «Про надання згоди на прийняття у власність територіальної громади міста Тернопіль будівлі навчального корпусу №8 Тернопільського національного економічного університету», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Створити комісію з приймання-передачі державного нерухомого майна по вул. Юності, 9 у м. Тернополі, у складі:

Бицюра Л.О. – Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії;

Булавинець В.Я. – проректор з питань соціально-економічного розвитку ТНЕУ, заступник голови комісії;

Матюшенко Ю.В. – заступник начальника управління з питань державного майна та підприємств-начальник відділу з питань оренди та діяльності державних підприємств Міністерства освіти і науки України, заступник голови комісії;

Поточняк Л.І. - начальник відділу бухгалтерського обліку, планування та звітності, головний бухгалтер управління освіти і науки Тернопільської міської ради, секретар комісії;

Богдашина Ю.Г. – головний спеціаліст відділу обліку державного майна управління з питань державного майна та підприємств Міністерства освіти і науки України, член комісії;

Довбенко О.В. – завідувач Тернопільського дошкільного навчального закладу № 3 Тернопільської міської ради Тернопільської області, член комісії;

Оліярник Г.П. – головний спеціаліст відділу з питань орендних відносин регіонального відділення Фонду державного майна України по Тернопільській області, член комісії;

Пельвецька О.П. - Заступник начальника управління освіти і науки з фінансових питань Тернопільської міської ради, член комісії;

Поливко І.М - Заступник начальника управління обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради, член комісії;

Шпінталь Р.І. – інженер 1 категорії відділу ремонтно-будівельних робіт ТНЕУ, член комісії;

Похиляк О.П. – начальник управління освіти і науки Тернопільської міської ради, член комісії;

Сеньковська Г.О. – провідний економіст бухгалтерії ТНЕУ, член комісії;

Фрончко В.В. – заступник начальника юридичного відділу ТНЕУ, член комісії;

Юрій С.В. – начальник відділу ремонтно-будівельних робіт ТНЕУ, член комісії.

2.Приймання – передачу здійснити відповідно до чинного законодавства України.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

903 В.І.Сулима

Про вирішення питань виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

З метою розгляду питань виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідам I - II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 року №719 «Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів I - II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Створити комісію з вирішення питань виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідам I - II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов згідно додатку (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

904 З.Б.Здеб

Про надання дозволів на укладання договорів купівлі-продажу, дарування частин квартир від імені малолітньої дитини

905 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини житлового будинку на ім’я малолітньої дитини

906 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частин житлового будинку, земельної ділянки на ім’я малолітньої дитини

907 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору про поділ спадкового майна від імені малолітніх дітей

908 З.Б.Здеб

Про внесення зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету від 02.08.2016р. №676 «Про надання дозволів неповнолітній та малолітній дитині на укладання договорів купівлі-продажу, дарування частин квартир»

 

909 М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.01.2016р. № 94 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту об’єктів благоустрою в м. Тернополі на 2016 рік»

З метою виконання робіт з капітального ремонту об’єктів благоустрою в м. Тернополі у 2016 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ», враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» (із змінами), від 27.01.2015р. № 6/55/5 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (із змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.01.2016р. № 94 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту об’єктів благоустрою в м. Тернополі на 2016 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

910 М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2016р. № 126 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту – заміни покриття тротуарів в м. Тернополі на 2016 рік»

З метою виконання робіт з капітального ремонту – заміни покриття тротуарів в м. Тернополі у 2016 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ», враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» (із змінами), від 29.11.2013р. № 6/39/3 «Про затвердження Програми реконструкції, капітального ремонту тротуарів у м. Тернополі на 2014-2016 роки» (із змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2016р. № 126 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту – заміни покриття тротуарів в м. Тернополі на 2016 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

911 М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23.03.2016р. № 251 «Про затвердження титульного списку реконструкції набережної Тернопільського ставу по вул. Білецькій («Циганка») під відпочинково-прогулянкову зону в м. Тернополі»

З метою виконання робіт з реконструкції набережної Тернопільського ставу по вул. Білецькій («Циганка») під відпочинково-прогулянкову зону в м. Тернополі у 2016 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КФК 150101 «Капітальні вкладення», враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» (із змінами), від 27.01.2015р. № 6/55/5 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (із змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 23.03.2016р. № 251 «Про затвердження титульного списку реконструкції набережної Тернопільського ставу по вул. Білецькій («Циганка») під відпочинково-прогулянкову зону в м. Тернополі» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

912 М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2016р. № 118 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту між квартальних проїздів на 2016 рік»

З метою виконання та оплати робіт капітального ремонту між квартальних проїздів за рахунок коштів бюджету розвитку, враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік», (зі змінами) та рішення міської ради № 6/55/5 від 27.01.2015р. «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (зі змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2016р. № 118 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту між квартальних проїздів» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

913 М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2016р № 132 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту житлового фонду міста на 2016 рік»

З метою виконання та оплати робіт капітального ремонту житлового фонду міста за рахунок видатків спеціального фонду місцевого бюджету, керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням міської ради № 7/3/23 від 22.12.2015р. «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік»,( зі змінами) та рішенням міської ради № 6/55/5 від 27.01.2015р. «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (зі змінами) виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1 Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2016р. № 132 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту житлового фонду міста на 2016 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Стемковського В.В.

 

914 І.В.Коваль

Про виділення коштів

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні” та в зв’язку з розливом ртуті в підвальному приміщенні будинку №3 за адресою бульвар С.Петлюри, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Виділити 3300 (три тисячі триста) гривень для оплати послуг по здійсненню демеркуризації в підвальному приміщенні будинку №3 за адресою бульвар С.Петлюри, за рахунок коштів цільових фондів, утворених органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади КФК- 240900, КЕКВ – 2240.

2.Відділу обліку та фінансового забезпечення провести своєчасне фінансування згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Хімейчука І.С.

 

915 М.М.Круть

Про роботу управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту

Заслухавши звіт начальника управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Крутя Миколи Миколайовича, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Звіт начальника управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Крутя Миколи Миколайовича про роботу управління взяти до відома, згідно з додатком (додається).

 

916 В.І.Сулима

Про затвердження Положення про надання одноразової грошової допомоги громадянам міста Тернополя, відібраних і направлених Тернопільським ОМВК для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України

П.2.3. додатку викладено в новій редакції відповідно до рішення ВК від 05.07.2017р. №469

Враховуючи рішення міської ради від 21.10.2016 № 7/12/152 « Про внесення змін в рішення міської ради від 24.11.2015 року № 7/2/6 «Про затвердження Програми «Турбота» на 2016-2018 роки», з метою вирішення питань надання одноразової грошової допомоги громадянам, відібраним і направленим Тернопільським ОМВК для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити Положення про порядок надання одноразової грошової допомоги громадянам, відібраним і направленим Тернопільським ОМВК для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України згідно додатку (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

miskrada_download    
Рішення виконавчого комітету з додатками