Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
31.10.16
04 листопада 2016;  автор: admin

880 М.Ф.Лесів

Про впорядкування питань організації дорожнього руху на вул. Листопадова

З метою організації руху автотранспорту, стоянок і зупинок транспорту та впорядкування інших питань, пов’язаних з дорожнім рухом, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дорожній рух», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити схему організації дорожнього руху на вул. Листопадова з впровадженням двохстороннього руху на ділянці від майдану Волі до будинку №3.

2.Управлінню житлово – комунального господарства, благоустрою та екології забезпечити фінансування робіт згідно схеми організації дорожнього руху, погодженої в управлінні превентивної діяльності Головного Управління національної поліції України в Тернопільській області, вказаної в п. 1 даного рішення.

3.Управлінню патрульної поліції в м. Тернополі забезпечити контроль за впровадженням схеми організації дорожнього руху, вказаної в п. 1 даного рішення.

4.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.