Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
19.10.16
21 жовтня 2016;  автор: admin

851 Н.П.Кучер

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 „Про бюджет м. Тернополя на 2016 рік”

Розглянувши пропозиції фінансового управління про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2015 року № 7/3/23 "Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Погодити проект рішення міської ради „Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2015 року № 7/3/23 "Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік " (додається) і внести його на розгляд сесії міської ради.

 

852 Г.М.Денисюк

Про передачу майна

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою належного обліку майна, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Відділу обліку та фінансового забезпечення Тернопільської міської ради безоплатно передати на баланс КП «Палац кіно» Тернопільської міської ради майно згідно з додатком (додається)

2.Управлінню матеріального забезпечення та інформаційних технологій Тернопільської міської ради та КП «Палац кіно» Тернопільської міської ради здійснити передачу-прийняття майна згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови-керуючого справами Хімейчука І.С.

 

853 С.Є.Добрікова

Про зняття з контролю окремих рішень виконавчого комітету

Розглянувши клопотання заступників міського голови, начальників управлінь та відділів міської ради, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Зняти з контролю у зв’язку з виконанням:

1.Рішення виконавчого комітету від 04.03.2015 року № 185 «Про Заходи щодо наповнення міського бюджету, економного та раціонального використання бюджетних коштів, дотримання суворої бюджетної дисципліни, упорядкування мережі бюджетних установ, які фінансуються за рахунок коштів міського бюджету у 2015 році»;

2. Рішення виконавчого комітету від 09.12.2015 року №108 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування»;

3.Рішення виконавчого комітету від 29.03.2016 року № 260 «Про скасування дозволів на розміщення зовнішньої реклами та демонтаж рекламних засобів»;

4.Рішення виконавчого комітету від 29.03.2016 року № 279 «Про оголошення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Тернополі»;

5.Рішення виконавчого комітету від 08.06.2016 року № 495 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування»;

6.Рішення виконавчого комітету від 07.07.2016 року № 578 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування».

 

854 М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.02.2011р. №317

Розглянувши звернення ПП «Вікторія-М», враховуючи акт приймання-передачі житлового будинку за адресою бульвар Дмитра Вишневецького,1 в управління ОСББ «Вишневецького 1», з метою забезпечення належного утримання вказаного будинку, ефективного та оперативного надання житлово-комунальних послуг, керуючись ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Внести зміни в додаток №2 до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.02.2011р. №317 «Про передачу будинків» і виключити з переліку житлового фонду, який передається приватному підприємству «Вікторія-М» на баланс будинок за адресою бульвар Дмитра Вишневецького,1 (п.6).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

855 М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 25.01.2012р. №121

Розглянувши звернення ПП «Люкс», враховуючи акти приймання-передачі житлових будинків за адресами вул. Д. Лук’яновича,2, вул. Д. Лук’яновича,3, вул. Київська,7 на баланс ОСББ, з метою забезпечення належного управління та утримання вказаних будинків, ефективного і оперативного надання житлово-комунальних послуг, керуючись ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Внести зміни в додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 25.01.2012р. №121 «Про визначення виконавців послуг» і виключити з переліку будинків, які знаходяться на балансі приватного підприємства «Люкс» будинки за адресами вул. Д. Лук’яновича,2 (п.23), вул. Д. Лук’яновича,3 (п.24), вул. Київська,7 (п.51).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

856 О.І.Смик

Про надання в оренду нежитлового приміщення комунального підприємства «Палац Кіно» Тернопільської міської ради

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення міської ради від 20.06.2011 року № 6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», Протоколом засідання конкурсної комісії по наданню в оренду майна комунальної власності від 09.09.2016 р. № 6 виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду нежитлове приміщення фізичній особі , згідно з додатком (додається).

2.Комунальному підприємству «Палац Кіно» Тернопільської міської ради в 15-денний термін укласти договір оренди на вказане в додатку приміщення.

3.Зобов’язати орендаря, вказаного в додатку до даного рішення, питання перепланування, переобладнання, реконструкції нежитлового приміщення здійснювати, у встановленому порядку, згідно з нормативно-правовими актами України.

4.Комунальному підприємству «Земельно-кадастрове бюро» в 10-ти денний термін з моменту прийняття рішення виготовити довідку про грошову оцінку земельної ділянки та довідку-розрахунок місячного розміру плати за землю орендарю, вказаному в додатку до даного рішення, а орендарю провести оплату за їх виготовлення згідно виставлених рахунків.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

857 О.І.Смик

Про розгляд петиції

За результатами розгляду електронної петиції: «Залишити в безкоштовному користуванні тенісний корт в парку «Топільче», відповідно до Порядку розгляду електронної петиції адресованої Тернопільській міській раді, затвердженого розпорядженням міського голови від 01.10.2015р. № 291, керуючись Законами України «Про звернення громадян», «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Комунальному підприємству «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» вжити необхідних заходів щодо безкоштовного користування жителями міста тенісним кортом в парку «Топільче».

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

858 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо визначення місця проживання малолітньої дитини

859 З.Б.Здеб

Про надання неповнолітній дитині дозволу на укладання договору про поділ спадкового майна

860 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

861 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

862 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо участі батька у вихованні дитини

863 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

864 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частин квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

865 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу квартири від імені малолітньої дитини

866 З.Б.Здеб

Про надання неповнолітній дитині дозволу на укладання договору купівлі-продажу частини квартири

 

867 Т.Г.Басюрська

Про затвердження протоколу засідання міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків

Розглянувши звернення громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, Положенням про міську комісію із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, затвердженого Рішенням міської ради від 21. 09.2013 року №6/37/106, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Затвердити протокол №12 засідання міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків від 12.10.2016 р. (додається).

 

868 Т.Г.Басюрська

Про переоформлення ордерів

Розглянувши заяви фізичних осіб, керуючись ст.ст.15, 61, 106 Житлового кодексу, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Переоформити ордер на квартиру №…

 

869 Т.Г.Басюрська

Про переоформлення ордерів

Розглянувши заяви фізичних осіб, керуючись ст.ст.15, 61, 106 Житлового кодексу, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Переоформити ордер на ліжко-місце в кімнаті №…

 

870 Т.Г.Басюрська

Про надання кімнати в гуртожитку

Розглянувши заяву Періг Т.Б. (іден. номер …), керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень…», «Положенням про гуртожитки», враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати кімнату №…

 

871 Т.Г.Басюрська

Про надання квартири

Керуючись ст. 15, 46 Житлового кодексу, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень…», враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати однокімнатну квартиру №…

 

872 Ю.П.Дейнека

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Керуючись підпунктом тринадцятим пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та частиною першою статті 16 Закону України «Про рекламу», пунктами третім та двадцятим Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003р. №2067, пунктом двадцятим Правил розміщення зовнішньої реклами у місті Тернополі, враховуючи протокол засідання Ради з питань зовнішньої реклами від 21 вересня 2016 року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати товариству з обмеженою відповідальністю «Альянс Холдинг» (ід. код …), дозвіл на розміщення зовнішньої реклами за адресою вул. С. Будного.

2.Управлінню стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради протягом п’яти робочих днів видати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами згідно п. 1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Дідича В.Є.

 

873 Н.П.Кучер

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 16.12.2015р. № 112 „Про схвалення прогнозу бюджету міста Тернополя на 2017-2018 роки”

Керуючись ст. 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.21, 76 Бюджетного кодексу України, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни до рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від № 112 „Про схвалення прогнозу бюджету міста Тернополя на 2017-2018 роки”, виклавши його в новій редакції згідно із додатком 1 (додається).

2.Затвердити дане рішення на сесії міської ради.

 

874 Н.П.Кучер

Про виконання бюджету міста Тернополя за 9 місяців 2016 року

Розглянувши підсумки виконання бюджету міста за 9 місяців 2016 року, виконавчий комітет міської ради відзначає.

Формування дохідної частини бюджету 2016 року відбувалось із урахуванням змін до бюджетного та податкового законодавства, спрямованих на децентралізацію місцевих фінансів, зокрема, положень Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році” від 24.12.2015р. № 909-VIII, Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік” та ін. законодавчих актів.

За січень - вересень поточного року бюджет міста по доходах виконано на 110,0 відсотки, що дозволило додатково одержати 115037,6 тис.грн коштів. При уточненому плані 1147067,8 тис.грн надходження до міського бюджету склали 1262105,5 тис.грн, з яких до загального фонду –1208511,6 тис.грн. та до спеціального фонду –53593,9 тис.грн.

Порівняно з попереднім періодом минулого року ріст дохідної частини бюджету міста в цілому становить 370674,4 тис.грн або 141,6 відсотків.

По власних доходах бюджету (без врахування міжбюджетних трансфертів) виконання плану склало 125,3 відсотків, що на 122679,8 тис.грн більше від запланованих обсягів. При плані 485788,0 тис.грн. до міської казни мобілізовано 608467,8 тис.грн, що порівняно з відповідним періодом минулого року більше на 174516,1 тис.грн або на 40,2 відсотків.

В структурі дохідної частини бюджету (додаток 1) переважали податкові надходження – 528604,1 тис.грн або 41,9 відсотки, питома вага яких порівняно з відповідним періодом минулого року зросла на 1,5 відсотків, та міжбюджетні трансферти (субвенції з державного бюджету) – 653637,7 тис.грн або 51,8 відсотків, питома вага яких зросла на 0,5 відсотки. Решта 79863,7 тис.грн доходів міського бюджету припадає на неподаткові надходження (5,3 відсотків), доходи від операцій з капіталом (0,7 відсотків ) та цільові фонди (0,3 відсотки).

Доходи загального фонду бюджету міста при плані 1105654,9 тис.грн склали 1208511,6 тис.грн та виконані на 109,3 відсотків, а його власні надходження - на 124,8 відсотків, яких при плані 444824,2 тис.грн мобілізовано до бюджету в сумі 555322,9 тис.грн.

Найбільшу питому вагу у власних доходах бюджету міста як в цілому, так і його загального фонду зокрема ( 49,8 та 54,5 відсотків), займає податок на доходи фізичних осіб (ПДФО), поступлення по якому склали 302778,7 тис.грн. Планове завдання по ПДФО виконано на 123,1 відсотків, до бюджету додатково мобілізовано 56771,9 тис.грн. Порівняно з минулим роком досягнуто ріст його поступлень на 50,0 відсотків або на 101042,0 тис.грн.

Практично по всіх інших складових загального фонду бюджету міста виконання планових завдань також забезпечено. Так, внаслідок перевиконання плану, додатково залучено податку на майно – 14063,6 тис.грн (в т.ч., плати за землю – 11276,0 тис.грн, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 2784,6 тис.грн, транспортного податку – 3,0 тис.грн), акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 21101,7 тис.грн, єдиного податку – 15341,1 тис.грн, місцевих зборів (збору за паркування автотранспорту та туристичного збору) – 1118,6 тис. грн, надходжень від орендної плати за користування комунальним майном – 1109,4 тис.грн, частини чистого прибутку комунальних підприємств – 373,7 тис.грн, інших надходжень – 1430,6 тис.грн, плати за розміщення тимчасово вільних коштів бюджету – 1173,7 тис.грн, тощо ( додаток 1).

Невиконання плану має місце по податку на прибуток комунальних підприємств в сумі 134,2 тис.грн, що в основному пояснюється здійсненням повернення переплат за минулі роки по КП «Тернопільводоканал» та збитковістю КП «Тернопільміськтеплокомуенерго», а також по платі за надання інших адмінпослуг – 261,4 тис.грн та державному миту – 1130,6 тис.грн., тобто по неподаткових надходженнях, які, на відміну від податків, сплачуються по мірі здійснення послуг та вчинення нотаріальних дій.

Вагомими складовими загального фонду ( 54,0 %) є трансферти з державного бюджету, одержані у вигляді освітньої, медичної субвенцій, субвенцій на соціальні виплати населенню та інших субвенцій. Так, за 9 місяців 2016 року при плані 104413,4 тис.грн одержано медичної субвенції з державного бюджету ( за КБК 41034201 та 41034204) в сумі 104298,8 тис.грн ( виконання плану - 99,9 відсотків), освітньої субвенції – 142920,0 тис.грн, яка відповідає плану. На 98,2 відсотків від плану одержано субвенцій соціального спрямування (план – 408785,3 тис.грн, факт – 401257,8 тис.грн). В сумі 1312,0 тис.грн надійшла передбачена планом субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку. Стабілізаційна дотація згідно з рішенням обласної ради одержана відповідно до запланованого плану в сумі 3400,0 тис.грн (на покриття витрат по професійно-технічній освіті).

Доходи спеціального фонду бюджету міста виконані на 129,4 відсотки і становили 53593,9 тис.грн, що дало можливість додатково залучити 12181,0 тис.грн коштів цільового призначення.

По всіх його складових, за виключенням грошових стягнень за шкоду, заподіяну порушеннями законодавства про охорону навколишнього природного середовища та інших надходжень до фондів охорони навколишнього природного середовища, частка яких є незначною, планові завдання 9- ти місяців перевиконані.

Зокрема, зверх плану отримано власних надходжень бюджетних установ – 6648,5 тис.грн, надходжень від відчуження майна, що знаходиться у комунальній власності – 727,3 тис.грн, надходжень цільового фонду соціально-економічного розвитку міста – 306,6 тис.грн, тощо.

Доходи бюджету розвитку, як складової частини спеціального фонду, при плані 9316,0 тис.грн становили 14748,1 тис.грн або 158,3 відсотки.

У звітному періоді до спеціального фонду надійшла також субвенція за рахунок залишку коштів освітньої субвенції в сумі 449, 1 тис.грн, що відповідає плановому завданню.

Кошти, які надійшли до міського бюджету, дали можливість в цілому забезпечити виконання видаткової частини бюджету до річного плану на 73,8 відсотків та спрямувати на фінансування галузей – 1211103,8 тис.грн, в тому числі по загальному фонду – 984360,5 тис. грн і по спеціальному –226743,3 тис. грн.

За рахунок отриманих коштів профінансовано заклади освіти - на 341008,7 тис.грн, охорони здоров’я – на 130198,8 тис.грн, культури - на 28406,0 тис.грн, соціального захисту - на 412475,4 тис.грн, на утримання житлово-комунального господарства - на 150666,2 тис.грн. Проведено виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ та здійснено оплату комунальних послуг та спожитих у звітному періоді енергоносіїв, на що направлено відповідно 388834,9 тис.грн та 44224,2 тис.грн, або 32,1 та 3,7 відсотків всіх видатків бюджету.

Протягом дев’яти місяців п’ять раз проводилися зміни до бюджету міста. В результаті чого на утримання галузей міста було направлено на:

- заробітну плату - 33328,9 тис.грн.;

- продукти харчування - 4467,2 тис.грн.;

- енергоносії - 4003,6 тис.грн.;

- капітальні видатки - 125860,4 тис.грн.

Виходячи з вищенаведеного та керуючись ст. 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Звіт про виконання бюджету міста за 9 місяців 2016 року згідно з пояснюючою запискою та додатками 1-13 взяти до відома (додається).

2.Фінансовому управлінню підготувати звіт про виконання бюджету міста Тернополя за 9 місяців 2016 року на затвердження міською радою.

3.Розпорядникам коштів посилити контроль за використанням бюджетних коштів, забезпечувати своєчасну виплату заробітної плати, оплату спожитих енергоносіїв та неухильне виконання п.12 рішення Тернопільської міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 „Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік”.

 

875 Ю.П.Дейнека

Про роботу управління стратегічного розвитку міста

Заслухавши звіт начальника управління стратегічного розвитку міста Дейнеки Юрія Петровича, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Звіт начальника управління стратегічного розвитку міста Дейнеки Юрія Петровича про роботу управління стратегічного розвитку міста взяти до відома, згідно з додатком (додається).

 

876 Р.Д.Левчук

Про надання в оренду ТОВ «Клініка ЛОР ендоскопічної та пластичної хірургії Стахіва «До і після» нежитлове приміщення в Тернопільській міській дитячій комунальній лікарні

Керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, «Про місцеве самоврядування в Україні» та згідно рішення сесії міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя» , виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду нежитлове приміщення ТОВ«Клініка ЛОР ендоскопічної та пластичної хірургії Стахіва «До і після», згідно з додатком (додається).

2.Тернопільській міській дитячій комунальній лікарні укласти договір оренди на вказане в додатку приміщення.

3.Зобов’язати орендаря звернутися в КП “Земельно-кадастрове бюро” для отримання довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на відділ охорони здоров‘я та медичного забезпечення.

 

877 Р.Д.Левчук

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 07.07.2016р. №593 «Про передачу на баланс матеріальних цінностей

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в додаток до рішення виконавчого комітету від 07.07.2016р. №593«Про передачу на баланс матеріальних цінностей» і викласти його в новій редакції,згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на відділ охорони здоров‘я та медичного забезпечення.

 

878 Ю.П.Дейнека

Про визначення спеціальних конструкцій для розміщення соціальної реклами та інформації з тематикою міста

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про рекламу», Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами, затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003р. №2067, Правилами розміщення зовнішньої реклами у місті Тернополі, Концепцією єдиної політики у сфері зовнішньої реклами в місті Тернополі та Положенням про порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності у місті Тернополі, з метою організації та впорядкування зовнішнього рекламного оформлення міста і збільшення площ для розміщення соціальної реклами та інформації із тематикою міста, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Визначити спеціальні конструкції для розміщення соціальної реклами та інформації з тематикою міста за адресами згідно з додатком (додається).

2.Комунальному підприємству «Парк Загребелля» прийняти на баланс спеціальні конструкції для розміщення соціальної реклами та інформації з тематикою міста згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Дідича В.Є.

 

879 Н.П.Кучер

Про схвалення індикативних показників бюджету міста Тернополя на 2017-2038 роки

Керуючись ст. 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.21, 76 Бюджетного кодексу України, та беручи до уваги лист Міністерства фінансів України від 11.10.2016р. № 41-19010-05-21/28632, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Схвалити індикативні показники бюджету міста Тернополя на 2017-2038 роки, необхідні для оцінки фінансового стану кінцевого бенефіціара – Тернопільської міської ради, з метою участі у спільному з Європейським інвестиційним банком проекті „Програма розвитку муніципальної інфраструктури України”, згідно із додатком (додається).

2.Затвердити дане рішення на сесії міської ради.

 

miskrada_download    

Рішення виконавчого комітету з додатками