Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
14.09.16
15 вересня 2016;  автор: admin

763 14 вересня М.Ф.Лесів

Про перекриття руху транспорту на шляхопроводі через залізничну колію на вул. Об’їзна - вул. Протасевича (в районі вул. Гайова)

Внесено зміни відповідно до рішення виконавчого комітету від 8.11.2017р. №810

З метою необхідності термінового виконання робіт з недопущення подальшого руйнування елементів конструкції шляхопроводу через залізничну колію на вул. Об’їзна - вул. Протасевича (в районі вул. Гайова), беручи до уваги протокол наради комісії щодо стану шляхопроводу через залізничну колію по вул. Обїзній (в районі вул. Гайової від 14.09.2016р., керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільні дороги», «Про дорожній рух» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ :

1.Дозволити Тернопільському міському шляхово ремонтно – будівельному підприємству «Міськшляхрембуд»:

1.1. перекрити рух автотранспорту на шляхопроводі через залізничну колію на вул. Об’їзна - вул. Протасевича (в районі вул. Гайова) по правій смузі руху від вул. Протасевича в напрямку до вул. Гайова з 15.09.2016р. На термін виконання робіт з реконструкції зазначеного шляхопроводу.

1.2. Встановити відповідні дорожні знаки для об’їзду, згідно схеми організації дорожнього руху, погодженої в управлінні превентивної діяльності Головного Управління Національної поліції України в Тернопільській області.

Доповнено пунктом 2 відповідно до рішення виконавчого комітету від 8.11.2017р. №810

2.Рух транспортних засобів, маса яких перевищує 8 т заборонено в обох напрямках руху через шляхопровід зазначений в пункті 1 даного рішення з 01.12.2017р.

Пункти 2,3,4,5 вважаються пунктами 3,4,5,6 відповідно до рішення виконавчого комітету від 8.11.2017р. №810

3.Управлінню патрульної поліції в м. Тернополі забезпечити цілодобовий нагляд за організацією та безпекою руху транспорту та пішоходів в районі проведення робіт.

4.Управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку на час перекриття частини шляхопроводу та виконання необхідних ремонтних робіт внести зміни в маршрутну мережу міського та міжміського транспорту.

5.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.