Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
25.08.16
01 вересня 2016;  автор: admin

711 Г.М.Денисюк

Про передачу майна

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою належного обліку товарно-матеріальних цінностей та святкового оформлення урочистих подій, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Відділу обліку та фінансового забезпечення Тернопільської міської ради безоплатно передати на баланс управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради майно згідно з додатком (додається)

2.Управлінню матеріального забезпечення та інформаційних технологій Тернопільської міської ради та управлінню культури і мистецтв Тернопільської міської ради здійснити передачу-прийняття майна згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Остапчук В.О.

 

712 І.Г. Мединський

Про забезпечення перевезення пасажирів на автобусному маршруті № 15 «Вул. Миру – пр-кт Злуки – пр-ктС.Бандери»

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», враховуючи звернення комунального підприємства «Міськавтотранс» від 17.08.2016р. №467/5-1 та з метою забезпечення належного рівня перевезення пасажирів міським громадським транспортом загального користування, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в додаток 1 до рішення виконавчого комітету №65 від 27.01.2016р., а саме визначити рекомендовану кількість автобусів для обслуговування автобусного маршруту №15 «Вул. Миру – пр-кт Злуки – пр-ктС.Бандери» дев’ять одиниць.

2.Управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку спільно з перевізником КП «Міськавтотранс», у відповідності до пункту 1 даного рішення внести відповідні зміни в договори на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в м. Тернополі, паспорти маршрутів та розклади руху.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

713 Р.Д.Левчук

Про намір передати в оренду об’єкти комунальної власності

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011р.№6/9/14 виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Оголосити про намір передати в оренду майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на відділ охорони здоров‘я та медичного забезпечення.

 

714 М.Ф.Лесів

Про затвердження актів прийому-передачі водопровідно-каналізаційних та теплових мереж гуртожитку за адресою вул. Ак.Студинського, 15

Розглянувши звернення комунального підприємства «Тернопільводоканал» та комунального підприємства теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» враховуючи п. 4 рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 02.09.2015р. № 789, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити акти прийняття-передачі від Тернопільського учбово-виробничого підприємства Львівського УВО УТОС в поповнення статутного капіталу:

1.1 Комунального підприємства «Тернопільводоканал» зовнішніх водопровідно-каналізаційних мереж гуртожитку за адресою вул. Ак. Студинського, 15, (додаються), а саме:

- зовнішні мережі водопостачання – вартістю 5 316, 00 грн. (п’ять тисяч триста шістнадцять грн. 00 коп.), знос 1 716, 00 грн. (одна тисяча сімсот шістнадцять грн. 00 коп.);

- зовнішні мережі госпфекальної каналізації – вартістю 8 414, 00 грн. (вісім тисяч чотириста чотирнадцять грн. 00 коп.), знос 4 354, 00 грн. (чотири тисячі триста п’ятдесят чотири грн. 00 коп.).

1.2. Комунального підприємства теплових мереж «Тернопільміськ-теплокомуненерго» зовнішні інженерні мережі (трубопроводи теплової мережі) до гуртожитку за адресою вул. Ак.Студинського, 15, (додається), а саме:

- зовнішні теплові мережі – вартістю 5 760, 00 грн. (п’ять тисяч сімсот шістдесят грн. 00 грн.).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського.

 

715 З.Б.Здеб

Про надання неповнолітнім дітям дозволу на укладання договору про поділ спадкового майна

716 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору про розподіл часток, де неповнолітні діти та малолітній мають право користування житловим приміщенням

717 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договорів дарування квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

718 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договорів дарування, купівлі-продажу частин квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

719 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договорів дарування, купівлі-продажу частин квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

720 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору оренди земельної ділянки від імені малолітньої дитини

721 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

722 З.Б.Здеб

Про встановлення опіки над майном малолітньої дитини

723 З.Б.Здеб

Про погодження передачі квартири в іпотеку банку

724 З.Б.Здеб

Про надання статусу, встановлення опіки над малолітньою дитиною

 

725 І.Г. Мединський

Про внесення змін в додаток 2 до рішення виконавчого комітету №65 від 27.01.2016р. «Про затвердження маршрутів громадського транспорту загального користування в м. Тернополі»

В зв'язку з завершенням будівництва тролейбусної лінії на вул. Текстильній, враховуючи клопотання КП «Тернопільелектротранс» від 08.08.2016р. №597/01 та пропозиції мешканців міста, з метою покращення надання транспортних послуг, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про міський електричний транспорт», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни з додаток 2 до рішення виконавчого комітету №65 від 27.01.2016р. «Про затвердження маршрутів громадського транспорту загального користування в м. Тернополі» та викласти його в новій редакції згідно з додатком (додається).

2.Управлінню транспорту, комунікацій та зв'язку спільно з КП «Тернопільелектротранс» внести зміни в договір про організацію надання транспортних послуг міським наземним електричним транспортом у відповідності до п.1 даного рішення.

3.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації опублікувати дане рішення в газеті «Тернопіль Вечірній».

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є. Дідича.

 

726 І.Г. Мединський

Про затвердження протоколу засідання конкурсного комітету

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», Правилами паркування транспортних засобів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 р. № 1342, рішенням міської ради від 06.07.2012 р. №6/22/6 «Про надання повноважень», рішенням виконавчого комітету від 13.06.2012 р. №978 «Про затвердження

Порядку проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в місті Тернополі», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити Протокол засідання конкурсного комітету з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в місті Тернополі від 16.08.2016 року, (додається).

2.Управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку, протягом десяти календарних днів після затвердження протоколу засідання конкурсного комітету, укласти із переможцями конкурсу з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування в місті Тернополі фізичною особою - підприємцем Мисенком Миколою Миколайовичем та ПП «МВМ»договори з організації забезпечення паркування транспортних засобів в місті Тернополі, терміном на три роки, які вступають в дію з моменту підписання.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

727 І.Г. Мединський

Про погодження укладення договору

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Тернопільелектротранс» від 05/07/2016року №505/18 та від 25/07/2016р. №564/18, керуючись ст. 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про порядок надання дозволу на передачу комунального майна, укладення правочинів щодо його розпорядження та здійснення планових і позапланових (аварійних) капітальних витрат, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 16.03.2011 р. № 331, виконавчий комітет Тернопільської міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити комунальному підприємству «Тернопільелектротранс» (код ЄДРПОУ …) укладення договору відповідно до поданого клопотання.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є. Дідича.

 

728 Н.О.Уніят

Про виділення коштів

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи розпорядження міського голови від 04.01.2011р. №1 «Про підвищення якості надання адміністративних послуг населенню виконавчими органами Тернопільської міської ради та впровадження системи управління якістю відповідно до ДСТУ ISO 9001», з метою забезпечення перевірки системи управління якістю Тернопільської міської ради на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008, національного стандарту ДСТУ ISO 9001:2009 та Договору від 14.07.2014 р. № 2363761013 виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Виділити 30000,00 (тридцять тисяч грн. 00 коп.) гривень для оплати послуг з проведення другого наглядового аудиту системи управління якістю за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських та інших організацій та заходів (КФК 250404) КЕКВ 2240 – 30000.00 грн.

2.Відділу обліку та фінансового забезпечення провести своєчасне фінансування згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови - керуючого справами, уповноваженого з питань СУЯ І.С. Хімейчука.

 

729 М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.01.2016р. № 94 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту об’єктів благоустрою в м. Тернополі на 2016 рік»

З метою виконання робіт з капітального ремонту об’єктів благоустрою в м. Тернополі у 2016 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ», враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» (із змінами), від 27.01.2015р. № 6/55/5 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (із змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.01.2016р. № 94 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту об’єктів благоустрою в м. Тернополі на 2016 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

730 І.Г. Мединський

Про виділення коштів для фінансової підтримки комунального підприємства «Тернопільелектротранс»

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Тернопільелектротранс» від 23.08.2016р. №585/05, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням міської ради від 19.08.2016р. №7/11/26 «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2015р. №7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку перерахувати 2 000 000,00 грн. (два мільйони гривень 00 копійок), виділені як «Інші заходи у сфері електротранспорту (Програма розвитку міського електричного транспорту на 2014-2017 роки)» КФК 170603 КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на фінансову підтримку комунального підприємства «Тернопільелектротранс» для забезпечення стабільного функціонування підприємства.

2.Комунальному підприємству «Тернопільелектротранс» надати звіт про використання коштів вказаних в п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

731 І.Г. Мединський

Про роботу управління транспорту, комунікацій та зв’язку  Заслухавши звіт начальника управління транспорту, комунікацій та зв’язку Мединського Ігора Григоровича, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Звіт начальника управління транспорту, комунікацій та зв’язку Мединського Ігора Григоровича про роботу управління транспорту, комунікацій та зв’язку взяти до відома згідно з додатком (додається).

2.Вказати начальнику управління на посилення роботи щодо пільгових перевезень в громадсько-пасажирському транспорті.

3.Враховуючи показники прибутковості координованих комунальних підприємств вживати заходів для ефективного використання прибутків.

 

miskrada_download    
Рішення виконавчого комітету з додатками