Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
17.08.16
23 серпня 2016;  автор: admin

690 В.І.Сулима

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 04.05.2016 №376 «Про затвердження реєстрів»

Враховуючи Закони України «Про адміністративні послуги», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», Гірничий закон України, постанову Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пункт 3 рішення виконавчого комітету від 04.05.2016 №376 «Про затвердження реєстрів», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в додаток 1 до рішення виконавчого комітету від 04.05.2016 р. № 376 «Про затвердження реєстрів», а саме:

Послугу Н-13.6-51 читати в наступній редакції: «Видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, видача дубліката довідки».

2. Внести зміни в додаток 2 до рішення виконавчого комітету від 04.05.2016 р. № 376 «Про затвердження реєстрів», а саме:

2.1. Виключити з реєстру неадміністративних послуг виконавчих органів Тернопільської міської ради наступні послуги:

Н-13.2-03 «Призначення та виплата компенсації за оплату електроенергії, газу та центрального опалення згідно статті 43 Гірничого закону України»;

Н-13.5-06 «Видача листів-талонів на право одержання ветеранами війни проїзних квитків безплатно»;

2.2. Послугу Н-13.5-04 читати в наступній редакції: «Виплата грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування»;

Послугу Н-13.5-05 читати в наступній редакції: «Видача листів-талонів на право одержання ветеранами війни проїзних квитків»;

Послугу Н-13.10-14 читати в наступній редакції: «Відшкодування додаткової відпустки та підвищеної стипендії постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи».

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – керуючого справами, уповноваженого з питань системи управління якістю І.С.Хімейчука.

 

691 Б.В.Ясеновський

Про організацію святкової торгівлі

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, 25-ї річниці Незалежності України та 476-ї річниці Дня міста Тернополя, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення міської ради від 15.11.2011р. №6/5/11 «Про надання повноважень», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити:

1.1. громадській організації «Гільдія рестораторів Тернопільщини» проведення гастрономічного фестивалю «Галицька дефіляда – Свято Спаса на Хуторі» та організацію святкової торгівлі 19 – 21 серпня 2016 року за адресою вул. Чумацька, 81;

1.2. організаційному комітету фестивалю «Вуличний ринок» проведення фестивалю здорової їжі «Вуличний ринок» та організацію святкової торгівлі 23 – 28 серпня 2016 року в парку ім. Т.Г.Шевченка;

1.3. громадській організації «Ліга підприємців «Українська справа» проведення фестивалю та організацію святкової торгівлі 27 – 28 серпня 2016 року в парку «Національного відродження».

2.Учасникам фестивалів здійснювати святкову торгівлю продовольчими та непродовольчими товарами згідно дозвільних документів, що є підставою для провадження суб’єктами господарювання господарської діяльності у сфері торгівлі.

3.Громадській організації «Гільдія рестораторів Тернопільщини» забезпечити організацію належного санітарно-технічного утримання території проведення фестивалю, вивезення твердих побутових відходів, дотримання правил протипожежної безпеки та санітарних правил.

4.Організаційному комітету фестивалю «Вуличний ринок» та громадській організації «Ліга підприємців «Українська справа» укласти з комунальним підприємством «Об’єднання парків культури та відпочинку м. Тернополя» договори:

- щодо забезпечення дотримання Правил благоустрою м. Тернополя, організацію належного санітарно-технічного утримання території проведення фестивалів та вивезення твердих побутових відходів, дотримання правил протипожежної безпеки та санітарних правил, встановлення біо-туалетів;

- щодо забезпечення та розрахунку за використану електроенергію об’єктами торгівлі.

5.Комунальному підприємству «Об’єднання парків культури та відпочинку м. Тернополя» забезпечити розміщення об’єктів торгівлі на території парків.

6.Управлінню торгівлі, побуту та захисту прав споживачів забезпечити видачу перепусток на в’їзд на територію парків суб’єктам господарювання, які будуть здійснювати святкову торгівлю.

7.Тернопільському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області та управлінню муніципальної поліції в межах наданих повноважень забезпечити дотримання вимог чинного законодавства та рішень міської ради під час проведення святкової торгівлі.

8.Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича, Л.О.Бицюру.

 

692 В.Й Бесага

Про затвердження Порядку присвоєння та зміни адресних номерів об’єктам нерухомості у м. Тернополі

З метою встановлення єдиного порядку присвоєння та зміни адресних номерів об’єктам нерухомості у місті Тернополі, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради, ВИРІШИВ:

1.Затвердити Порядок присвоєння та зміни адресних номерів об’єктам нерухомості у місті Тернополі, згідно з додатком (додається).

2.Рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення в газеті «Тернопіль вечірній» та на офіційному сайті міської ради.

3.Рішення виконавчого комітету міської ради від 28.11.2012р. №1975 «Про затвердження Порядку присвоєння адресних номерів об’єктам нерухомості у м. Тернополі» вважати таким, що втратило чинність.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О.Остапчук.

 

693 Т.Г.Басюрська

Про затвердження протоколу засідання міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків

Розглянувши звернення громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, Положенням про міську комісію із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, затвердженого Рішенням міської ради від 21.09.2013 року №6/37/106, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Затвердити протокол №9 засідання міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків від 02.08.2016 р. (додається).

 

694 Т.Г.Басюрська

Про затвердження протоколу засідання громадської комісії з житлових питань

Розглянувши звернення громадян та клопотання керівництва і комітетів профспілок підприємств, організацій та установ, керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР»., затверджених постановою ради міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984р. №470, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Погодитись з пропозицією громадської комісії з житлових питань про зарахування на квартирний облік та надання квартир громадянам міста згідно поданих документів та даних про житлові умови сімей.

2.Затвердити протокол №8 засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 02.08.2016 р. (додається).

 

695 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

6.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-5 та видати свідоцтва.

 

696 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилихприміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

3.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-2 та видати свідоцтва.

 

697 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських пра

698 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

699 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частин квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

700 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

701 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договорів купівлі-продажу частин квартир від імені малолітньої дитини, де малолітній має право користування житловим приміщенням

702 З.Б.Здеб

Про надання дозволів на укладання договорів купівлі-продажу, дарування частин квартир від імені малолітньої дитини

 

703 М.Ф.Лесів

Про надання дозволу на проведення робіт з облаштування місця для тимчасового зберігання інвалідного візка з електроприводом біля будинку за адресою вул. Старий Ринок,3

Розглянувши звернення депутата Тернопільської обласної ради Башти О.І. щодо потреби гр. Горошівської Л.П. в облаштуванні місця для тимчасового зберігання інвалідного візка з електроприводом біля житлового будинку за адресою вул. Старий Ринок,3, подані матеріали, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 30 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити гр. Горошівській Л.П. виконати роботи з облаштування місця для тимчасового зберігання інвалідного візка з електроприводом за адресою вул. Старий Ринок,3, без залучення бюджетних коштів, на підставі розробленої КП «Місто» ескізної пропозиції «Влаштування малої архітектурної форми для зберігання інвалідної коляски за адресою: вул. Старий Ринок,3 у м. Тернополі».

2.Тимчасову конструкцію, вказану в п.1 рішення, виконати з металопрофілю, без влаштування фундаменту, в розмірах, які значно не виходять за габарити інвалідного електричного візка та визначені в ескізній пропозиції КП «Місто», на період проживання гр. Горошівської Л.П. за адресою вул. Старий Ринок,3.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

704 В.І.Сулима

Про надання громадянам грошової та адресної безготівкової допомоги

Розглянувши протокол засідання комісії по розгляду заяв громадян про надання грошової та адресної безготівкової допомоги від 03.08.2016 № 8, керуючись ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати грошову допомогу 170 громадянам на загальну суму 106000 (сто шість тисяч) гривень, згідно з додатком 1 (додається).

2.Надати адресну безготівкову допомогу 11 громадянам в розмірі 50% відшкодування оплати зажитлово-комунальні послуги в межах норм споживання, згідно з додатком 2 (додається).

3.Підприємствам-надавачам житлово-комунальних послуг припинити надання адресної безготівкової допомоги 10 громадянам у зв’язку з отриманням житлових субсидій, державних пільг та зі зміною місця проживання,за відповідний період, згідно з додатком 3 (додається).

 

705 Р.Д.Левчук

Про роботу відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення

Заслухавши звіт начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Левчука Ростислава Дмитровича, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Звіт начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Левчука Ростислава Дмитровича про роботу відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення взяти до відома (додається).

 

706 В.Л.Кібляр

Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування

Враховуючи звернення управління муніципальної поліції, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельним кодексом України, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу тимчасових споруд в 3-ох денний термін з дня прийняття рішення, власники яких не встановлені, згідно з додатком до рішення (додається).

2.Постійно діючій робочій групі повідомити суб’єктів господарювання про можливість самостійного демонтажу тимчасових споруд в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення.

3.Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу тимчасових споруд в 20-ти денний термін з дня прийняття рішення, згідно з додатком до рішення (додається).

4.Комунальним підприємствам «Електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло», «Тернопільводоканал», «Тернопільелектротранс», «Міськшляхрембуд», приватному підприємству «Східний Масив», КЖЕП «Фаворит» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу тимчасових споруд.

5.Тернопільському міському РЕМ забезпечити від’єднання тимчасових споруд від електропостачання.

6.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології:

6.1. Вжити всіх належних заходів по приведенню місць, на яких розташовувались тимчасові споруди, до належного стану.

6.2. Забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.

7.Проведення робіт з демонтажу та приймання на зберігання демонтованих споруд Тернопільське міське шляхове ремонтно-будівельне підприємство «Міськшляхрембуд» та КП «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» оформити відповідними актами.

8.З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільського відділу поліції ГУНП у Тернопільській області.

9.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради опублікувати дане рішення в газеті «Тернопіль Вечірній».

10.Визначити, що повернення демонтованих тимчасових споруд здійснюється за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу, транспортуванню та зберіганню.

11.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського та управління муніципальної поліції.

 

707 З.Б.Здеб

Про надання статусу малолітній дитині

 

708 Т.Г.Басюрська

Про затвердження актів прийому-передачі об’єктів нерухомості – житлових приміщень (квартир)

Враховуючи рішення Тернопільської міської ради №7/6/71 від 03.03.2016 р. «Про надання згоди на прийняття квартири до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя» та №7/9/21 від 16.06.2016 р. «Про надання згоди на прийняття квартири до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Затвердити акти прийому-передачі об’єктів нерухомості – житлових приміщень (квартир) у комунальну власність територіальної громади міста Тернополя (додаються).

 

709 Н.П.Кучер

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 „Про бюджет м. Тернополя на 2016рік” Розглянувши пропозиції фінансового управління про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2015 року № 7/3/23 "Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Погодити проект рішення міської ради „Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2015 року № 7/3/23 "Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік " (додається) і внести його на розгляд сесії міської ради.

 

710 Н.П.Кучер

Про виконання бюджету міста Тернополя за перше півріччя 2016 року

Розглянувши підсумки виконання бюджету міста за перше півріччя 2016 року, виконавчий комітет міської ради відзначає.

Формування дохідної частини бюджету 2016 року відбувалось із урахуванням змін до бюджетного та податкового законодавства, зокрема, положень Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році” від 24.12.2015р. № 909-VIII, Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік” та ін.

За перше півріччя поточного року бюджет міста по доходах виконано на 114,8 відсотки, що дозволило додатково одержати 112236,2 тис.грн коштів. При уточненому плані 759664,6 тис.грн надходження до міського бюджету склали 871900,8 тис.грн, з яких до загального фонду – 835360,9 тис.грн. та до спеціального фонду – 36539,9 тис.грн.

Порівняно з попереднім періодом минулого року ріст дохідної частини бюджету міста в цілому становить 295468,7 тис.грн або 151,3 відсотків.

По власних доходах бюджету (без врахування міжбюджетних трансфертів) виконання плану склало 140,6 відсотків, що на 112876,9 тис.грн більше від запланованих обсягів. При плані 278147,6 тис.грн. до міської казни мобілізовано 391024,5 тис.грн, що порівняно з відповідним періодом минулого року більше на 120643,6 тис.грн або на 44,6 відсотків.

В структурі дохідної частини бюджету (додаток 1) переважали податкові надходження – 336798,2 тис.грн або 38,6 відсотки, питома вага яких порівняно з минулим роком зменшилась на 0,3 відсотків, та міжбюджетні трансферти (субвенції з державного бюджету) – 480876,3 тис.грн або 55,1 відсотків, питома вага яких відповідно зросла на 2,0 відсотки. Решта 31157,8 тис.грн доходів міського бюджету припадає на неподаткові надходження (5,3 відсотків), доходи від операцій з капіталом (0,7 відсотків ) та цільові фонди (0,3 відсотки).
Доходи загального фонду бюджету міста при плані 732006,7 тис.грн склали 835360,9 тис.грн та виконані на 114,1 відсотків, а його власні надходження - на 141,4 відсотків, із запланованих 250938,8 тис.грн фактично надійшло 354933,7 тис.грн.

Найбільшу питому вагу у власних доходах бюджету міста як в цілому, так і його загального фонду зокрема (50,5 та 55,6 відсотків), займає податок на доходи фізичних осіб (ПДФО), поступлення по якому склали 197357,2 тис.грн. Планове завдання по ПДФО виконано на 141,8 відсотків, до бюджету додатково мобілізовано 58177,2 тис.грн. Порівняно з минулим роком досягнуто ріст його поступлень на 155,7 відсотків або на 70635,0 тис.грн.

Практично по всіх інших складових загального фонду бюджету міста виконання планових завдань також забезпечено. Так, внаслідок перевиконання плану, додатково залучено податку на майно – 10809,7 тис.грн (в т.ч., плати за землю – 8386,2 тис.грн, податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки – 1446,4 тис.грн), акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 19239,4 тис.грн, єдиного податку – 13480,9 тис.грн, місцевих зборів (збору за паркування автотранспорту та туристичного збору) – 107,1 тис. грн, надходжень від орендної плати за користування комунальним майном – 740,7 тис.грн, частини чистого прибутку комунальних підприємств – 379,4 тис.грн, інших надходжень – 1603,9 тис.грн, плати за розміщення тимчасово вільних коштів бюджету – 857,2 тис.грн, тощо ( додаток 1).

Невиконання плану має місце по податку на прибуток комунальних підприємств в сумі 144,2 тис.грн, що в основному пояснюється здійсненням повернення переплат за минулі роки по КП «Тернопільводоканал» та збитковістю КП «Тернопільміськтеплокомуенерго», а також по платі за надання інших адмінпослуг – 250,6 тис.грн та державному миту – 532,3 тис.грн., тобто по неподаткових надходженнях, які сплачуються по мірі здійснення послуг та вчинення нотаріальних дій.

Вагомими складовими загального фонду ( 57,5 %) є трансферти з державного бюджету, одержані у вигляді освітньої, медичної субвенцій, субвенцій на соціальні виплати населенню та інших субвенцій. Так, у І півріччі 2016 року при плані 67996,7 тис.грн одержано медичної субвенції з державного бюджету в сумі 67896,7 тис.грн ( 99,9 відсотків), освітньої субвенції – 106606,5 тис.грн, яка відповідає плану. На 99,9 відсотків від плану одержано субвенцій соціального спрямування (план – 303199,6 тис.грн, факт – 302788,7 тис.грн). Недоотримано медичної субвенції з обласного бюджету в сумі 129,7 тис.грн , що становить 78,0 відсотків (за надання медичних послуг мешканцям ОТГ с.Байківці (додаток 1). Стабілізаційна дотація згідно з рішенням обласної ради одержана відповідно до запланованого плану першого півріччя в сумі 2675,3 тис.грн (на покриття витрат по професійно-технічній освіті).

В цілому частка трансфертів в з бюджеті міста порівняно з аналогічним періодом минулого року зросла з 53,1 до 55,1 відсотків, а в абсолютному значенні їх ріст склав 174825,1 тис.грн.

Доходи спеціального фонду бюджету міста виконані на 132,1 відсотки і становили 36539,9 тис.грн, що дало можливість додатково залучити 8882,0 тис.грн коштів цільового призначення.

По всіх його складових, за виключенням грошових стягнень за шкоду, заподіяну порушеннями законодавства про охорону навколишнього природного середовища та інших надходжень до фондів охорони навколишнього природного середовища, планові завдання перевиконані.

Зокрема, зверх плану отримано коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста – 2135,6 тис.грн, власних надходжень бюджетних установ – 4764,9 тис.грн, надходжень від відчуження майна, що знаходиться у комунальній власності – 1022,2 тис.грн, надходжень від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення – 939,3 тис.грн та цільового фонду соціально-економічного розвитку міста – 214,1 тис.грн.

Доходи бюджету розвитку, як складової частини спеціального фонду, при плані 6105,0 тис.грн становили 10202,2 тис.грн або 167,1 відсотки.

У звітному періоді до спеціального фонду надійшла також субвенція за рахунок залишку коштів освітньої субвенції в сумі 449, 1 тис.грн, що відповідає плановому завданню.

Кошти, які надійшли до міського бюджету, дали можливість в цілому забезпечити виконання видаткової частини бюджету до річного плану на 55,9 відсотків та спрямувати на фінансування галузей – 837695,3 тис.грн, в тому числі по загальному фонду – 709304,4 тис. грн і по спеціальному –128390,9 тис. грн.

За рахунок отриманих коштів профінансовано заклади освіти на 254191,2 тис.грн, охорони здоров’я – на 81224,0 тис.грн, культури - на 20119,3 тис.грн, соціального захисту - на 310185,5 тис.грн, на утримання житлово-комунального господарства - на 84530,0 тис.грн. Проведено виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ та здійснено оплату комунальних послуг та спожитих у звітному періоді енергоносіїв, на що направлено відповідно 275847,0 тис.грн та 40622,0 тис.грн, або 32,9 та 4,8 відсотків всіх видатків бюджету.

Протягом першого півріччя чотири рази проводилися зміни до бюджету міста. В результаті чого на утримання галузей міста було направлено на :

- заробітну плату - 8523,9 тис.грн.;

- продукти харчування – 3971,4 тис.грн.;

- енергоносії - 3728,0 тис.грн.;

- капітальні видатки - 71933,8тис.грн.

Виходячи з вищенаведеного та керуючись ст. 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Звіт про виконання бюджету міста за І півріччя 2016 року згідно з пояснюючою запискою та додатками 1-14 взяти до відома (додається).

2.Фінансовому управлінню підготувати звіт про виконання бюджету міста Тернополя за І півріччя 2016 року на затвердження міською радою.

3.Розпорядникам коштів посилити контроль за використанням бюджетних коштів, забезпечувати своєчасну виплату заробітної плати, оплату спожитих енергоносіїв та неухильне виконання п.12 рішення Тернопільської міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 „Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік”.

 

miskrada_download    

Рішення виконавчого комітету з додатками