Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
02.08.16
05 серпня 2016;  автор: admin

667 В.І.Сулима Про призначення помічника

668 Г.М.Денисюк

Про виділення коштів

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення Громадської організації Тернопільське товариство «Лемківщина» та відповідно до рішення міської ради від 22.12.2015 року № 7/3/12 «Про програму підтримки громадських організацій на 2016-2018рр.», рішення комісії по взаємодії з громадськими організаціями з питань реалізації соціальних проектів, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Виділити Громадській організації Тернопільське товариство «Лемківщина» на статутну діяльність 5000 (п’ять тисяч) гривень за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських організацій на реалізацію соціально-культурних проектів, здійснення статутної діяльності та виконання завдань Програми (КФК 250404) КЕКВ 2610 –5000.00 грн.

2.Відділу обліку та фінансового забезпечення провести своєчасне фінансування згідно пункту 1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О.Остапчук.

 

669 Р.Д.Левчук

Про намір передати в оренду об’єкти комунальної власності

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011р.№6/9/14 виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Оголосити про намір передати в оренду майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на відділ охорони здоров‘я та медичного забезпечення.

 

670 М.М.Круть

Про намір передати в оренду майно комунальної власності

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням сесії міської ради від 31.03.2015 р. №6/58/10 «Про внесення змін в рішення міської ради від 20.06.2011 р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Оголосити про намір передати в оренду майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюру.

 

671 І.Г. Мединський

Про встановлення вартості прогулянкових поїздок теплоходом «Герой Танцоров»

Рішення втратило чинність відповідно до рішення виконавчого комітету від 05.08.2016р. №688…

 

672 С.Є.Добрікова

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 02.03.2016р. №183 «Про затвердження Цілей якості Тернопільської міської ради на 2016 рік»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в п.2.1 додатку до рішення виконавчого комітету міської ради від 02.03.2016р. №183 «Про затвердження Цілей якості Тернопільської міської ради на 2016 рік» та в графі «Термін досягнення» читати «До 01.12.2016».

2.Доповнити графу «Відповідальний за досягнення» п.2.1 додатку до рішення виконавчого комітету міської ради від 02.03.2016р. №183 «Про затвердження Цілей якості Тернопільської міської ради на 2016 рік» виконавцем «Заступник начальника управління матеріального забезпечення та інформаційних технологій».

 

673 С.Є.Добрікова

Про дотримання виконавської дисципліни щодо реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами, розпорядчими документами і власними контрольними документами та про стан розгляду скарг

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», регламентом виконавчого комітету міської ради, відповідно до рішення виконавчого комітету від 03.12.2014 року №1216 «Про план роботи виконавчого комітету на 2015 рік», з метою належної організації роботи щодо дотримання термінів надання відповідей на інформаційні запити, звернення юридичних та фізичних осіб, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Взяти до відома інформацію начальника управління організаційно-виконавчої роботи Добрікової С.Є. про дотримання виконавської дисципліни щодо реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами, розпорядчими документами та власними контрольними документами та про розгляд скарг замовників послуг.

2.Керівникам виконавчих органів звернути увагу на дотримання вимог Інструкції з діловодства у Тернопільській міській раді та її виконавчих органах щодо порядку візування відповідей в автоматизованій системі електронного документообігу.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради І.С.Хімейчука.

 

674 О.І.Смик

Про передачу гідротехнічної споруди

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», зверненнями комунального підприємства «Тернопільелектротранс», комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя», управління транспорту, комунікацій та зв’язку з метою належного використання майна виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Передати безоплатно з балансу комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» на баланс комунального підприємства «Тернопільелектротранс» гідротехнічну споруду (понтон), що розташована за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька, в районі пляжу «Циганка».

2.Комунальному підприємству «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» та комунальному підприємству «Тернопільелектротранс» здійснити передачу-прийняття згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О. та Стемковського В.В.

 

675 О.І.Смик

Про передачу скульптурних композицій

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», зверненням комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» з метою належного використання майна виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Передати безоплатно з балансу комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» на баланс управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології скульптурні композиції у кількості дві штуки первісною вартістю 8622,10 грн. (вісім тисяч шістсот двадцять дві грн. десять копійок) кожна, залишкова вартість 6915,59 грн. (шість тисяч дев’ятсот п’ятнадцять грн. п’ятдесят дев’ять копійок) кожна.

2.Комунальному підприємству «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» та управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології здійснити передачу-прийняття згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О. та Стемковського В.В.

 

676 З.Б.Здеб

Про надання дозволів неповнолітній та малолітній дитині на укладання договорів купівлі-продажу, дарування частин квартир

Внесено зміни відповідно до рішення виконавчого комітету від 02.11.2016р. №908

677 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування гаража на ім’я неповнолітньої дитини

678 З.Б.Здеб

Про внесення зміни до рішення виконавчого комітету від 15.06.2016р. №526 «Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу частини житлового будинку, земельної ділянки від імені малолітньої дитини, де малолітній має право користування житловим приміщенням»

 

679 С.Є.Добрікова

Про роботу патронатного відділу

Заслухавши звіт начальника патронатного відділу Задорожної Наталі Дмитрівни, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Звіт начальника патронатного відділу Задорожної Наталі Дмитрівни про роботу відділу взяти до відома, згідно з додатком (додається).

 

680 О.І.Смик

Про проведення конкурсу

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою збереження та належного утримання об’єктів комунальної власності, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Уповноважити КП «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» провести конкурс щодо відбору суб’єктів підприємницької діяльності для утримання об’єктів благоустрою в «Парку здоров’я», а саме: двох кіосків при вході в парк та зони для барбекю.

2.Комунальному підприємству «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» залучити до конкурсної комісії з відбору суб’єктів підприємницької діяльності фахівців із структурних підрозділів Тернопільської міської ради.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

681 Ю.П.Дейнека

Про погодження проведення сімейних пікніків

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення комунального підприємства «Туристично-інформаційний центр міста Тернополя», рішення міської ради від 15.11.2011р. №6/5/11 «Про надання повноважень», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити комунальному підприємству «Туристично-інформаційний центр міста Тернополя» проведення сімейних пікніків та організацію торговельного обслуговування за адресами:

- бульвар Данила Галицького – 6-7 серпня 2016 року;

- сквер на вул. Миру – 13-14 серпня 2016 року;

- бульвар Дмитра Вишневецького – 20-21 серпня 2016 року;

- парк «Топільче» - 24-28 серпня 2016 року.

2.Учасникам проекту торгівлю продовольчими та непродовольчими товарами здійснювати згідно дозвільних документів, що є підставою для провадження суб’єктами господарювання господарської діяльності в сфері торгівлі.

3.Комунальному підприємству «Туристично-інформаційний центр міста Тернополя»:

3.1. укласти з комунальним підприємством «Об’єднання парків культури та відпочинку м. Тернополя» договори:

- щодо встановлення біо-туалетів в місцях проведення сімейних пікніків;

- щодо організації належного санітарно-технічного утримання території парку «Топільче» під час проведення сімейних пікніків та вивезення твердих побутових відходів;

3.2. укласти з управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології договір щодо забезпечення дотримання Правил благоустрою м. Тернополя під час проведення сімейних пікніків;

3.3. укласти з Тернопільським міським РЕМ договір щодо електропостачання об’єктів торгівлі.

4.Комунальному підприємству «Тернопільміськсвітло» забезпечити підключення до електроенергії об’єктів торгівлі.

5.Тернопільському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області та управлінню муніципальної поліції в межах наданих повноважень забезпечити дотримання вимог чинного законодавства та рішень міської ради під час проведення сімейних пікніків.

6.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є. Дідича.

 

682 М.Ф.Лесів

Про часткове перекриття руху транспорту на вул. Медова

Внесено зміни в п.п.1.1. відповідно до рішення виконавчого комітету від 9.11.2016р. № 936

З метою запобігання виникнення аварійних ситуацій спричинених незадовільним станом дорожнього покриття на вул. Медової, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільні дороги», «Про дорожній рух» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити приватному підприємству «Креатор-Буд»:

1.1. Частково перекрити рух автотранспорту на ділянці вул. Медової від незавершеного новозбудованого житлового комплексу «Андріївський» в напрямку площі «Героїв Євромайдану») з 04.08.2016р. По 30.12.2016р. Для проведення ремонтних робіт.

1.2. Встановити дорожні знаки згідно схеми організації дорожнього руху, погодженої в управлінні превентивної діяльності Головного Управління національної поліції України в Тернопільській області.

2.Управлінню патрульної поліції в м. Тернополі забезпечити нагляд за організацією руху транспорту та пішоходів в районі проведення робіт.

3.Управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку на час перекриття вулиці внести зміни в маршрутну мережу громадського транспорту.

4.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

683 Н.П.Кучер

Про перерозподіл бюджетних асигнувань

Рішення втратило чинність відповідно до рішення виконавчого комітету від 05.08.2016р. №689

 

684 Ю.П.Дейнека

Про затвердження результатів конкурсу з вибору інвестора для будівництва, реконструкції, реставрації тощо, об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Положенням про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо, об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста, затвердженого рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 03.10.2012 року №1586, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити результати конкурсу з вибору інвестора для будівництва, реконструкції, реставрації тощо, об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста згідно протоколу засідання комісії з вибору інвестора від 02.08.2016 року №27 (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови-керуючого справами Хімейчука І.С.

 

685 М.М.Круть

Про проведення в місті Тернополі Східноєвропейського Кубка з аквабайку та чемпіонату світу з водно-моторного спорту

З метою проведення в місті Тернополі та забезпечення безпеки Східноєвропейського Кубка з аквабайку та чемпіонату світу з водно-моторного спорту, відповідно до вимог Правил охорони життя людей на водних об’єктах України, затверджених наказом МНС від 03.12.2001 р. №272, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Провести у м. Тернополі з 23 по 28 серпня 2016 року Східноєвропейський Кубок з аквабайку та чемпіонат світу з водно-моторного спорту.

2.Затвердити план-схему проведення змагань Східноєвропейського Кубка з аквабайку у місті Тернопіль 23-25 серпня 2016 року (додається).

3.Затвердити план-схему проведення чемпіонату світу з водно-моторного спорту у місті Тернопіль 26-28 серпня 2016 року (додається).

4.Заборонити судноплавство в районі проведення змагань на період їх проведення.

5.Визначити особою, відповідальною за безпеку судноплавства на період проведення змагань начальника управління надзвичайних ситуацій Тернопільської міської ради Коваля І.В.

6.Управлінню надзвичайних ситуацій Тернопільської міської ради розробити План заходів безпеки на час проведення змагань.

7.Комунальному підприємству «Тернопільелектротранс»:

7.1. Заборонити здійснення екскурсійно-прогулянкових поїздок теплоходами «Герой Танцоров» та «Капітан Т.Парій» на час проведення змагань;

7.2. Задіяти теплоходи «Герой Танцоров» та «Капітан Т.Парій» в районі центрального причалу для розміщення суддівської колегії та гостей міста.

8.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації

9.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

686 М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.01.2016р. № 93 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту та реконструкції об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі на 2016 рік»

З метою виконання робіт з капітального ремонту та реконструкції об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі у 2016 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ», враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» (із змінами), від 27.01.2015р. № 6/55/5 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (із змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.01.2016р. № 93 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту та реконструкції об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі на 2016 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

687 В.В.Мединський

Про встановлення спортивного об’єкту

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою забезпечення належного відпочинку і здорового способу життя громадян міста, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню культури і мистецтв та комунальному підприємству «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» облаштувати футбольне поле, капличку та встановити спортивне обладнання в парку Національного відродження за адресою м. Тернопіль, вул. 15 Квітня.

2.Роботи виконати без залучення бюджетних коштів.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

miskrada_download    
Рішення виконавчого комітету з додатками