Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
07.07.16
12 липня 2016;  автор: admin

568 В.Й Бесага

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 30.08.2012 р. №1401

Розглянувши звернення приватного підприємства «Люкс», представлений лист №50 від 10.05.2016 р. Тернопільського колективного творчо-виробничого підприємства «Тернопільархпроект», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про основи містобудування», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в п.1 рішення виконавчого комітету міської ради від 30.08.2012 р. №1401 «Про розгляд звернення ПП «Люкс» з питань погодження виконаного перепланування приміщень гуртожитку за адресою вул.  Київська, 6» і вилучити з тексту «№117».

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О. Остапчук, В.В. Стемковського.

 

569 М.Ф.Лесів

Про визначення управителів групи гуртожитків

Розглянувши клопотання ТОВ «Тернопільбуд», враховуючи погодження ПП «Дружба сервіс-житло 1» та ПП «ТернопільКомСервіс», з метою забезпечення належного управління і утримання групи гуртожитків, ефективного та оперативного надання житлово-комунальних послуг, у зв’язку із припиненням діяльності ЖКК ТОВ «Тернопільбуд», зважаючи на відсутність затвердженого порядку проведення конкурсу з надання послуги з управління багатоквартирним будинком, керуючись Законами України «Про житлово-комунальні послуги», «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Тимчасово, до визначення на конкурсних засадах, визначити управителів групи гуртожитків згідно з додатками 1,2 (додаються).

2.У 5-ти денний термін з дня набрання чинності цим рішенням створити комісію із представників ТОВ "Тернопільбуд", ПП "Дружба сервіс-житло 1", ПП "ТернопільКомСервіс" та мешканців групи вказаних гуртожитків для визначення їх технічного стану.

3.Дане рішення набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського.

 

570 Т.Г.Басюрська

Про зміну статусу жилого приміщення

Розглянувши клопотання Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області, керуючись Житловим кодексом, Постановою Ради міністрів УРСР «Про службові жилі приміщення», «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень...», затвердженими постановою Ради міністрів УРСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 р. № 470, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Виключити із списків службових квартиру №…

 

571 Т.Г.Басюрська

Про видачу ордера на ліжко-місце

Розглянувши заяву Венгер Ю.Д. (іден. номер …), керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень…», «Положенням про гуртожитки», враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Видати ордер на ліжко-місце в кімнаті №…

 

572 Т.Г.Басюрська

Про переоформлення ордера

Розглянувши заяву Буйняк О.П. (іден.номер …), керуючись ст.ст.15, 61, 106 Житлового кодексу, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті, виконавчий комітет міської ради вирішив:

Переоформити ордер на квартиру №…

 

573 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

4.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-3 та видати свідоцтва.

 

574 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

4.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-3 та видати свідоцтва.

 

575 М.Ф.Лесів

Про затвердження додатків до актів приймання – передачі

На виконання рішення міської ради від 21.04.2016р. №7/7/168 «Про внесення змін до рішення міської ради від 12.06.2014р. №6/48/1», керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», беручи до уваги Протокол №173 загальних зборів учасників Товариства з обмеженою відповідальністю «Тернопільбуд» від 04.03.2016р., виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити додаток до акту приймання – передачі кімнат у будівлі гуртожитку за адресою вул.  Макаренка, 6 м. Тернопіль у комунальну власність міста (додається);

2.Затвердити додаток до акту приймання – передачі кімнат у будівлі гуртожитку за адресою вул.  Макаренка, 7 м. Тернопіль у комунальну власність міста (додається);

3.Визнати балансоутримувачем вказаних в пунктах 1,2 рішення кімнат, приміщень ЖКК ТОВ «Тернопільбуд».

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

576 М.Ф.Лесів

Про затвердження акту приймання – передачі частини п’ятого поверху гуртожитку за адресою вул.  М. Карпенка, 20

На виконання Законів України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», рішень міської ради від 21.04.2016р. №7/7/8 «Про погодження прийняття в комунальну власність міста житлового фонду комунального підприємства Тернопільської обласної ради виробничо – комерційної фірми «Сервіс Тернопілля» та від 16.02.2012р. №6/19/42 «Про делегування повноважень виконавчому комітету Тернопільської міської ради», беручи до уваги рішення Тернопільської обласної ради від 31.05.2016р. №237 «Про передачу частини п’ятого поверху гуртожитку комунального підприємства Тернопільської обласної ради «Виробничо – комерційної фірма «Сервіс Тернопілля» до комунальної власності територіальної громади міста Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити акт приймання – передачі частини п’ятого поверху гуртожитку за адресою вул.  М. Карпенка, 20, м. Тернопіль у комунальну власність міста (додається).

2.Визнати балансоутримувачем вказаного в п.1. рішення житлового фонду КП ТОР ВКФ «Сервіс Тернопілля».

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

577 В.Л.Кібляр

Про визнання таким, що втратив чинність пункт 6 додатку до рішення виконавчого комітету від 20.04.2016р. №353 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування»     

Керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1. Пункт 6 додатку до рішення виконавчого комітету від 20.04.2016р. №353 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування» - вважати таким, що втратив чинність.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського та управління муніципальної поліції.

 

578 В.Л.Кібляр

Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування

Враховуючи звернення управління муніципальної поліції, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельним кодексом України, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу тимчасової споруди (дерев’яний кіоск), підприємницьку діяльність здійснює ФО-П Дмитраш В. В., за адресою вул.  Миру (неподалік ЗГТ «ПК Березіль») в 20-ти денний термін з дня прийняття рішення.

2.Постійно діючій робочій групі повідомити суб’єкта господарювання про можливість самостійного демонтажу тимчасової споруди в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення.

3.Комунальним підприємствам «Електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло», «Тернопільводоканал», «Тернопільелектротранс», «Міськшляхрембуд», приватному підприємству «Східний Масив», КЖЕП «Фаворит» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу тимчасової споруди.

4.Тернопільському міському РЕМ забезпечити від’єднання тимчасової споруди від електропостачання.

5.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології:

5.1. Вжити всіх належних заходів по приведенню місця, на якому розташовувалась тимчасова споруда, до належного стану.

5.2. Забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.

6.Приймання на зберігання демонтованої споруди на території Тернопільського міського шляхового ремонтно-будівельного підприємства «Міськшляхрембуд» або комунальноого підприємства «Тернопільелектротранс» оформити відповідними актами.

7.З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільського відділу поліції ГУНП у Тернопільській області.

8.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради опублікувати дане рішення в газеті «Тернопіль Вечірній».

9.Визначити, що повернення демонтованої тимчасової споруди здійснюється за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу, транспортуванню та зберіганню.

10.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології, транспорту, комунікацій та зв’язку, відділу технічного нагляду вжити заходів щодо збереження зупинки громадського транспорту та елементів благоустрою.

11.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського та управління муніципальної поліції.

 

579 В.Л.Кібляр

Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування

Враховуючи звернення управління муніципальної поліції, рішення міської ради від 28.11.2014р. №6/53/152 «Про відмову в наданні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0250га за адресою вул.  Протасевича ФО-П Шкарупі С. П.», керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельним кодексом України, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу тимчасової споруди (об’єкту торгівельно-побутового призначення «Христя»), підприємницьку діяльність здійснює ФО-П Шкарупа С.П., за адресою вул.  Протасевича в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення.

2.Комунальним підприємствам «Електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло», «Тернопільводоканал», «Тернопільелектротранс», «Міськшляхрембуд», приватному підприємству «Східний Масив», КЖЕП «Фаворит» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу тимчасової споруди.

3.Тернопільському міському РЕМ забезпечити від’єднання тимчасової споруди від електропостачання.

4.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології:

4.1. Вжити всіх належних заходів по приведенню місця, на якому розташовувалась тимчасова споруда, до належного стану.

4.2. Забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.

5.Приймання на зберігання демонтованої споруди на території Тернопільського міського шляхового ремонтно-будівельного підприємства «Міськшляхрембуд» або комунальноого підприємства «Тернопільелектротранс» оформити відповідними актами.

6.З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільського відділу поліції ГУНП у Тернопільській області.

7.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради опублікувати дане рішення в газеті «Тернопіль Вечірній».

8.Визначити, що повернення демонтованої тимчасової споруди здійснюється за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу, транспортуванню та зберіганню.

9.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології, транспорту, комунікацій та зв’язку, відділу технічного нагляду вжити заходів щодо збереження зупинки громадського транспорту та елементів благоустрою.

10.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського та управління муніципальної поліції.

 

580 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності визначення місця проживання малолітньої дитини з матір’ю

581 З.Б.Здеб

Про реєстрацію новонародженої дитини

582 З.Б.Здеб

Про реєстрацію новонародженої дитини

583 З.Б.Здеб

Про надання статусу, встановлення опіки над малолітніми дітьми та їх майном

584 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

585 З.Б.Здеб

Про внесення зміни до рішення виконавчого комітету від 02.03.2016р. №191 «Про надання дозволу купівлі-продажу, де малолітні діти мають право користування житловим приміщенням»

586 З.Б.Здеб

Про надання статусу неповнолітній дитині

 

587 Г.М.Денисюк

Про затвердження протоколу засідання комісії по взаємодії з громадськими організаціями з питань реалізації соціальних проектів

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення Тернопільської міської громадської організації «Центр медико-соціальної реабілітації» та враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015 року № 7/3/12 «Про програму підтримки громадських організацій на 2016-2018рр.», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити протокол №6 засідання комісії по взаємодії з громадськими організаціями з питань реалізації соціальних проектів від 29.06.2016р. (додається).

 

588 Г.М.Денисюк

Про виділення коштів

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення Громадської організації «Спілка бійців та волонтерів АТО «Сила України», Громадської організації «Фундація зірок світового футболу «Діти+», Громадської організації «Центр інноваційних ідей» та відповідно до рішення міської ради від 22.12.2015 року № 7/3/12 «Про програму підтримки громадських організацій на 2016-2018рр.», рішення комісії по взаємодії з громадськими організаціями з питань реалізації соціальних проектів, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Виділити Громадській організації «Спілка бійців та волонтерів АТО «Сила України» на статутну діяльність 10000 (десять тисяч) гривень за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських організацій на реалізацію соціально-культурних проектів, здійснення статутної діяльності та виконання завдань Програми (КФК 250404) КЕКВ 2610 – 10000,00 грн.

2.Виділити Громадській організації «Фундація зірок світового футболу «Діти+» на статутну діяльність 5000 (п'ять тисяч) гривень за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських організацій на реалізацію соціально-культурних проектів, здійснення статутної діяльності та виконання завдань Програми (КФК 250404) КЕКВ 2610 – 5000,00 грн.

3.Виділити Громадській організації «Центр інноваційних ідей» на статутну діяльність 15000 (п'ятнадцять тисяч) гривень за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських організацій на реалізацію соціально-культурних проектів, здійснення статутної діяльності та виконання завдань Програми (КФК 250404) КЕКВ 2610 – 15000,00 грн.

4.Відділу обліку та фінансового забезпечення провести своєчасне фінансування згідно пунктів 1-3 даного рішення.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О.Остапчук.

 

589 Н.П.Кучер

Про перерозподіл бюджетних асигнувань

Керуючись Бюджетним кодексом України, п.18 рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 „Про бюджет м. Тернополя на 2016рік та враховуючи висновки постійної комісії з питань бюджету та фінансів, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Зменшити видатки загального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів на 1300,0тис.грн. з них: оплата праці- 700,0тис.грн. енергоносії-200,0тис.грн.

1.1. Відділу охорони здоров»я та медичного забезпечення -1300,0тис.грн. з них: оплата праці-700,0тис.грн. енергоносії-200,0тис.грн.

1.1.1.(250339)Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам – 1300,0тис.грн. з них: оплата праці-700,0тис.грн. енергоносії-200,0тис.грн.

2.Збільшити видатки загального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів за рахунок зменшення (п.1) на 1300,0тис.грн.

2.1.(080101) Лікарні- 1300,0тис.грн. з них: оплата праці-700,0тис.грн. енергоносії-200,0тис.грн.

3.Зменшити видатки спеціального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів на 449,1тис.грн. з них : капітальні видатки -449,1тис.грн.

3.1.Управлінню освіти і науки – 449,1тис.грн. з них : капітальні видатки -449,1тис.грн.

3.1.1.(250352) Субвенція за рахунок залишку коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, що утворився на початок бюджетного періоду – 449,1тис.грн. з них : капітальні видатки – 449,1тис.грн.

4.Збільшити видатки спеціального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів за рахунок зменшення (п.3) на 449,1тис.грн. з них : капітальні видатки -449,1тис.грн.

4.1. Управлінню освіти і науки – 449,1тис.грн. з них : капітальні видатки -449,1тис.грн.

4.1.1.(070201) Загальноосвітні школи ( в т.ч. школа-дитячий садок, інтернат при школі), спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми -449,1тис.грн. з них : капітальні видатки -449,1тис.грн.

5.Внести зміни в додаток "Перелік об"єктів, видатки на які у 2016 році будуть проводитися за рахунок бюджету розвитку" згідно з додатком (додається).

6.Затвердити дане рішення на черговій сесії міської ради.

7.Фінансовому управлінню Тернопільської міської ради внести відповідні зміни до річного розпису асигнувань.

 

590 Ю.П.Дейнека

Про доповнення переліку інвестиційно привабливих об’єктів

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Положенням про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста, затвердженого рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 03.10.2012 року №1586, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 03.04.2013 року №359 «Про затвердження переліку інвестиційно привабливих об’єктів» та доповнити додаток до рішення об’єктами згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

591 Ю.П.Дейнека

Про затвердження протоколу робочої групи

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Положенням про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо, об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста, затвердженого рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 03.10.2012 року №1586, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити протокол №3 від 01.07.2016 року робочої групи щодо розгляду листа ПП «Дружба-Нафтопродукт» про намір укласти додаткову угоду до інвестиційного договору №28 від 09.09.2015 року щодо облаштування тенісних кортів на території парку Національного відродження (додається).

2.Уповноважити заступника міського голови-керуючого справами Хімейчука І.С. підписати додаткову угоду до інвестиційного договору №28 від 09.09.2015 року.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови-керуючого справами Хімейчука І.С.

 

592 Ю.П.Дейнека

Про розгляд звернення КП фірми «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільської міської ради»

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Поточняка Володимира Володимировича від 06.07.2016 року та звернення КП «Тернопільбудінвестзамовник», керуючись рішенням четвертої сесії шостого скликання Тернопільської міської ради від 05.01.2011р. №6/4/7 «Про заходи щодо управління комунальним майном», рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 16.03.2011р. №331 «Про затвердження положення про порядок надання дозволу на передачу комунального майна, укладення правочинів щодо його розпорядження та здійснення планових капітальних витрат», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити укладення Додаткової угоди до Інвестиційної угоди №01/08/13 від 14.08.2014р.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови-керуючого справами Хімейчука І.С.

 

593 Р.Д.Левчук

Про передачу на баланс матеріальних Цінностей

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення виконавчого комітету від 19.10.2016р. №877

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Міській комунальній лікарні №3 передати безкоштовно на баланс Комунального підприємства «Об»єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» матеріальні цінності, згідно додатку (додається).

2.Міській комунальній лікарні №3 та Комунальному підприємству «Об»єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» прийом – передачу вказаних в п.1 матеріальних цінностей оформити згідно чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

594 В.В.Мединський

Про безоплатну передачу на баланс майна комунальної власності

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою належного обліку майна комунальної власності та ефективного його використання, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Товариству з обмеженою відповідальністю «Коменерго-Тернопіль-2» безоплатно передати на баланс управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна нежитлові приміщення комунальної власності за адресою м. Тернопіль, вул. Білецька,16 загальною площею 18,2 кв.м, балансовою вартістю 86820,19 гривень; знос 64051,99 гривень; залишковою вартістю 22768,20 гривень.

2.Прийняття-передачу майна, зазначеного в п.1. рішення, оформити відповідними документами згідно чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

595 І.Г. Мединський

Про передачу на баланс

З метою обслуговування та утримання в належному технічному стані малих архітектурних форм на зупинках громадського транспорту, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Комунальному підприємству Тернопільської міської ради «Тернопільелектротранс» передати комунальному підприємству Тернопільської міської ради «Парк Загребелля» на баланс малі архітектурні форми на зупинках громадського транспорту, встановлені у 2011, 2013 роках, згідно з додатком (додається).

2.Комунальному підприємству Тернопільської міської ради «Парк Загребелля» прийняти на баланс малі архітектурні форми на зупинках громадського транспорту, вказані в п.1 даного рішення, згідно вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

596 І.Г. Мединський

Про забезпечення перевезення пасажирів перевізником КП «Міськавтотранс» на автобусному маршруті № 21 "Новий Ринок – вул. Є. Коновальця"

в.п.1 внесено зміни відповідно до рішення виконавчого комітету від 22.07.2016р. №612

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», враховуючи звернення Петриківської сільської ради від 23.06.2016р. №464, звернення громадян та з метою забезпечення належного рівня перевезення пасажирів міським громадським транспортом загального користування, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

в.п.1 внесено зміни відповідно до рішення виконавчого комітету від 22.07.2016р. №612

1.Дозволити перевізнику КП «Міськавтотранс» при обслуговуванні автобусного маршруту № 21 «Новий Ринок – вул. Є.Коновальця», виконувати рейси до кінцевої зупинки на вул. Шептицького в с. Петриків Тернопільського району

2.Управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку спільно з перевізником КП «Міськавтотранс», у відповідності до пункту 1 даного рішення внести відповідні зміни в договори на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в м. Тернополі, паспорти маршрутів та розклади руху.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

597 І.Г. Мединський

Про затвердження об’єктів конкурсу з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в місті Тернополі

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил паркування транспортних засобів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 №1342, рішення міської ради від 16.06.2016 року №7/9/8 «Про внесення змін в рішення міської ради від 30.06.2015р. №63/60/27 «Про місцеві податки і збори», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити об’єкти конкурсу з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в місті Тернополі згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

598 І.Г. Мединський

Про оголошення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в місті Тернополі

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил паркування транспортних засобів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 №1342, рішення міської ради від 16.06.2016 року №7/9/8 «Про внесення змін в рішення міської ради від 30.06.2015р. №63/60/27 «Про місцеві податки і збори», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Оголосити конкурс з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в місті Тернополі згідно з додатком (додається).

2.Конкурсному комітету з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в місті Тернополі провести до 31 серпня 2016 року конкурс з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в місті Тернополі.

3.Управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку:

3.1.Спільно з відділом зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації опублікувати оголошення про проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в місті Тернополі в газеті «Тернопіль Вечірній».

3.2.Забезпечити прийом та зберігання конвертів з документами на участь в конкурсі з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в м. Тернополі.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

599 В.І.Сулима

Про спостережну комісію при виконавчому комітеті Тернопільської міської ради

У зв’язку із кадровими змінами, керуючись ст.25 Кримінально-виконавчого кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 року № 429 “Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах”, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Створити та затвердити склад спостережної комісії при виконавчому комітеті Тернопільської міської ради, згідно додатку 1 (додається).

2.Затвердити Положення про спостережну комісію при виконавчому комітеті Тернопільської міської ради, згідно додатку 2 (додається).

3.Вважати такими, що втратили чинність:

-рішення виконавчого комітету міської ради від 07.05.2014 року № 450 “Про внесення змін у рішення виконавчого комітету міської ради від 12.01.2011 року № 3 “Про створення спостережної комісії”;

-рішення виконавчого комітету міської ради від 12.01.2011 року № 3 “Про створення спостережної комісії”.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міської ради з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

600 В.Й Бесага

Про роботу управління містобудування, архітектури та кадастру

Заслухавши звіт начальника управління містобудування, архітектури та кадастру Бесаги Василя Йосиповича, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради  ВИРІШИВ:

1.Звіт начальника управління містобудування, архітектури та кадастру Бесаги Василя Йосиповича про роботу управління взяти до відома, згідно з додатком (додається).

2.Визнати недостатньою роботу управління містобудування, архітектури та кадастру в частині ведення містобудівного кадастру.

3.Усунути недоліки в роботі управління і доповісти міському голові про стан виконання до 01.10.2016 року.

 

miskrada_download  
Рішення виконавчого комітету з додатками