Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
29.06.16
01 липня 2016;  автор: admin

544 Л.Я.Бобрівець

Про втрату чинності рішення виконавчого комітету від 28.04.2016 № 354 «Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету від 13.04.2016 №286 «Про затвердження реєстрів послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг у місті Тернополі»

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 28.04.2016 № 354 «Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету від 13.04.2016 №286 «Про затвердження реєстрів послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг у місті Тернополі»

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

545 Т.Г.Басюрська

Про затвердження протоколу засідання міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків

Розглянувши звернення громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, Положенням про міську комісію із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, затвердженого Рішенням міської ради від 21.09.2013 року №6/37/106, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Затвердити протокол №7 засідання міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків від 23.06.2016 р. (додається).

 

546 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

3.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-2 та видати свідоцтва.

 

547 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

3.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-2 та видати свідоцтва.

 

548 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо визначення місця проживання малолітньої дитини

549 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

550 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

551 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири, де діти є співвласниками житла

552 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу квартири в користь неповнолітньої дитини

553 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу частини квартири, де малолітня дитина є співвласником житла

554 З.Б.Здеб

Про надання дозволів на укладання договорів купівлі-продажу частин квартир від імені малолітньої дитини

555 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, де малолітні діти мають право користування житловим приміщенням

 

556 В.Й Бесага

Про встановлення меморіальної таблиці за адресою вул. М.Вербицького, 4

Розглянувши звернення мешканців житлового будинку за адресою вул. М.Вербицького, 4, керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 4 Закону України «Про архітектурну діяльність», спільним наказом Держбуду України та Мінкультури України від 30.11.2004 р. №231/806, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити мешканцям житлового будинку за адресою вул. М.Вербицького, 4 встановлення меморіальної таблиці солдату, який загинув у зоні АТО Питаку Андрію Андрійовичу на фасаді житлового будинку за адресою вул. М.Вербицького, 4.

2.Зобов’язати мешканців житлового будинку за адресою вул. М.Вербицького, 4 монументально-художнє вирішення меморіальної таблиці погодити в управлінні містобудування, архітектури та кадастру.

3.Управлінню культури і мистецтв внести меморіальну таблицю в реєстр обліку меморіальних таблиць.

4.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології прийняти на утримання меморіальну таблицю.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О.Остапчук, В.В.Стемковського, Л.О.Бицюру.

 

557 В.В.Стандрет

Про роботу відділу кадрового забезпечення

Заслухавши звіт начальника відділу кадрового забезпечення Стандрета Василя Володимировича відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Звіт начальника відділу кадрового забезпечення Стандрета Василя Володимировича про роботу відділу кадрового забезпечення взяти до відома, згідно з додатком (додається).

 

558 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування гаража на ім’я малолітньої дитини

 

559 В.І.Сулима

Про вирішення питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

В додаток №1 внесено зміни відповідно до рішення виконавчого комітету від 10.10.2017р. №717

З метою розгляду питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам або про відмову в призначенні (відновленні) соціальних виплат та проведення додаткових перевірок фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08 червня 2016 року № 365 “Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам”, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Створити комісію з вирішення питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам у складі, згідно додатку 1 (додається).

2.Затвердити Положення про комісію з вирішення питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, згідно додатку 2 (додається).

3.Створити робочу групу для проведення додаткових перевірок фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб у складі, згідно додатку 3 (додається).

4.Затвердити Положення про робочу групу для проведення додаткових перевірок фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб, згідно додатку 4 (додається).

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міської ради з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

560 Б.В.Ясеновський

Про проведення фестивалів

З метою популяризації Тернополя як фестивального міста, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення ФОП Івасишина О.С., рішення міської ради від 15.11.2011р. №6/5/11 «Про надання повноважень», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити ФОП Івасишину О.С. проведення тематичних фестивалів на території міського пляжу згідно плану проведення заходів (додається).

2.Учасникам фестивалю здійснювати торгівлю продовольчими та непродовольчими товарами згідно дозвільних документів, що є підставою для провадження суб’єктами господарювання господарської діяльності у сфері торгівлі.

3.ФОП Івасишину О.С. забезпечити дотримання законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від впливу шуму та правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях, Правил благоустрою м. Тернополя, організацію належного санітарно-технічного утримання території проведення фестивалів та вивезення твердих побутових відходів, дотримання правил протипожежної безпеки та санітарних правил, встановлення біо-туалетів;

4.Тернопільському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області та управлінню муніципальної поліції в межах наданих повноважень забезпечити дотримання вимог чинного законодавства та рішень міської ради під час проведення фестивалів.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

561 Ю.П.Дейнека

Про доповнення переліку інвестиційно привабливих об’єктів

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Положенням про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста, затвердженого рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 03.10.2012 року №1586, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 03.04.2013 року №359 «Про затвердження переліку інвестиційно привабливих об’єктів» та доповнити додаток до рішення об’єктами згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

562 Ю.П.Дейнека

Про затвердження результатів конкурсу з вибору інвестора для будівництва, реконструкції, реставрації тощо, об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Положенням про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо, об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста, затвердженого рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 03.10.2012 року №1586, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити результати конкурсу з вибору інвестора для будівництва, реконструкції, реставрації тощо, об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста згідно протоколу засідання комісії з вибору інвестора від 15.06.2016 року №26 (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови-керуючого справами Хімейчука І.С.

 

563 І.Г. Мединський

Про перерахунок коштів на поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Тернопільелектротранс»

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Тернопільелектротранс» від 17.06.2016р. №475/05, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішенням міської ради від 16.06.2016р.№7/9/9 «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2015р. №7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку перерахувати 1 500 000,00 грн. (один мільйон п’ятсот тисяч гривень 00 копійок), як внески органів місцевого самоврядування у статутний капітал комунального підприємства «Тернопільелектротранс» для забезпечення статутної діяльності за КФК180409 КЕКВ 3210.

2.Зобов’язати управління транспорту, комунікацій та зв’язку Тернопільської міської ради перерахувати кошти, згідно п.21 рішення міської ради від 22.12.2015р. №7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» на розрахунковий рахунок КП «Тернопільелектротранс» №26009000259097 ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

564 І.Г. Мединський

Про внесення змін в додатки до Договорів з організації паркування транспортних засобів в місті Тернополі

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил паркування транспортних засобів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2009р., рішення міської ради від 16.06.2016р. №7/9/8 «Про внесення змін в рішення Тернопільської міської ради від 30.06.2015р. №6/60/27 «Про місцеві податки і збори», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню транспорту, комунікацій та зв'язку внести зміни в додатки до Договорів з організації паркування транспортних засобів в місті Тернополі у відповідності до рішення міської ради від 16.06.2016р. №7/9/8 «Про внесення змін в рішення Тернопільської міської ради від 30.06.2015р. №6/60/27 «Про місцеві податки і збори».

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

565 М.Ф.Лесів

Про часткове перекриття руху транспорту на вул. Руська (дамба Тернопільського ставу)

З метою запобігання виникнення аварійних ситуацій спричинених незадовільним станом гідротехнічних споруд на вул. Руська (дамба Тернопільського ставу), керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільні дороги», «Про дорожній рух» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити Товариству з обмеженою відповідальністю «Техно – Буд – Центр»:

1.1. Частково перекрити рух автотранспорту на вул. Руська (дамба Тернопільського ставу) з 29.06.2016р. по 29.07.2016р. для проведення ремонтних робіт.

1.2. Встановити дорожні знаки згідно схеми організації дорожнього руху, погодженої в управлінні превентивної діяльності Головного Управління національної поліції України в Тернопільській області.

2.Управлінню патрульної поліції в м. Тернополі забезпечити нагляд за організацією руху транспорту та пішоходів в районі проведення робіт.

3.Управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку на час перекриття вулиці внести зміни в маршрутну мережу громадського транспорту.

4.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

566 М.Ф.Лесів

Про часткове перекриття руху транспорту на вул. Микулинецька

З метою запобігання виникнення аварійних ситуацій спричинених незадовільним станом дорожнього покриття на вул. Микулинецька, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільні дороги», «Про дорожній рух» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити Товариству з обмеженою відповідальністю «Техно – Буд – Центр»:

1.1. Частково перекрити рух автотранспорту на ділянці вул. Микулинецька від транспортної розв’язки на вул. Об’їзній в напрямку ВАТ “Ватра») з 30.06.2016р. по 18.07.2016р. для проведення ремонтних робіт.

1.2. Встановити дорожні знаки згідно схеми організації дорожнього руху, погодженої в управлінні превентивної діяльності Головного Управління національної поліції України в Тернопільській області.

2.Управлінню патрульної поліції в м. Тернополі забезпечити нагляд за організацією руху транспорту та пішоходів в районі проведення робіт.

3.Управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку на час перекриття вулиці внести зміни в маршрутну мережу громадського транспорту.

4.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

567 М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.01.2016р. № 93 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту та реконструкції об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі на 2016 рік»

З метою виконання робіт з капітального ремонту та реконструкції об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі у 2016 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ», враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» (із змінами), від 27.01.2015р. № 6/55/5 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (із змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.01.2016р. № 93 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту та реконструкції об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі на 2016 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

miskrada_download  
Рішення виконавчого комітету з додатками