Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
15.06.16
16 червня 2016;  автор: admin

515 Ю.П.Дейнека

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Керуючись підпунктом тринадцятим пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та частиною першою статті 16 Закону України «Про рекламу», пунктами третім та двадцятим Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003р. №2067, пунктом двадцятим Правил розміщення зовнішньої реклами у місті Тернополі, враховуючи протокол засідання Ради з питань зовнішньої реклами від 02 грудня 2015 року, виконавчий комітет Тернопільської міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати фізичній особі-підприємцю Добровольській Світлані Михайлівні (ід. номер …), дозвіл на розміщення зовнішньої реклами за адресами згідно з додатком (додається).

2.Управлінню стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради протягом п’яти робочих днів видати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами згідно п. 1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Дідича В.Є.

 

516 Ю.П.Дейнека

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Керуючись підпунктом тринадцятим пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та частиною першою статті 16 Закону України «Про рекламу», пунктами третім та двадцятим Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003р. №2067, пунктом двадцятим Правил розміщення зовнішньої реклами у місті Тернополі, враховуючи протокол засідання Ради з питань зовнішньої реклами від 15 грудня 2015 року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати фізичній особі-підприємцю Добровольській Світлані Михайлівні (ід. номер …), дозвіл на розміщення зовнішньої реклами за адресами згідно з додатком (додається).

2.Управлінню стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради протягом п’яти робочих днів видати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами згідно п. 1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Дідича В.Є.

 

517 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

3.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-2 та видати свідоцтва.

 

518 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилого приміщення в гуртожитку

Розглянувши заяву Смірнової Л.С. керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність ….

2.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилого приміщення в гуртожитку, вказаного в п.1 та видати свідоцтво.

 

519 О.І.Смик

Про надання в оренду нежитлового приміщення

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного та комунального майна», розглянувши звернення головного управління Національної поліції в Тернопільській області від 11.04.2016р. № 6289/01/24/13 та комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» від 24.03.2016р. № 136/04, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду нежитлове приміщення комунальної власності загальною площею 23,5 кв. м. та площею спільного користування 4,1 кв. м. за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька, 11 Головному управлінню Національної поліції в Тернопільській області терміном на 35 місяців, з правом його продовження на загальних підставах.

2.Директору комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» в місячний термін укласти договір оренди відповідно до п.1 даного рішення з Головним управлінням Національної поліції в Тернопільській області.

3.Зобов’язати орендаря питання перепланування, переобладнання, реконструкції нежитлового приміщення здійснювати у встановленому порядку, згідно з нормативно-правовими актами України.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

520 М.Ф.Лесів

Про розгляд звернення ПП «Східний масив» щодо внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.02.2011р. №321 «Про передачу будинків»

Розглянувши звернення ПП «Східний масив», враховуючи акт приймання-передачі житлового будинку за адресою вул. Родини Барвінських,12 з балансу підприємства на баланс ОСББ «Родини Барвінських,12», з метою забезпечення належного утримання вказаного будинку, ефективного та оперативного надання житлово-комунальних послуг, керуючись ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Внести зміни у додаток №3 до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.02.2011р. №321 «Про передачу будинків» і виключити з переліку житлового фонду, який передається на баланс приватному підприємству «Східний масив» будинок за адресою вул. Родини Барвінських,12 (п.99).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

521 М.Ф.Лесів

Про розгляд звернення ГТОВ «Мрія» щодо внесення змін до договору на виконання робіт по утриманню житлових будинків та прибудинкових територій

Розглянувши звернення ГТОВ «Мрія», враховуючи акт приймання-передачі житлового будинку за адресою вул. Шпитальна,10 з балансу товариства на баланс ОСББ «Шпитальна 10», з метою забезпечення належного утримання вказаного будинку, ефективного та оперативного надання житлово-комунальних послуг, керуючись ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології і господарському товариству з обмеженою відповідальністю «Мрія» внести зміни в додаток до договору на виконання робіт по утриманню житлових будинків та прибудинкових територій, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 30.03.2001р. №419 «Про реалізацію реформи житлового господарства» та виключити з переліку житлових будинків, які передаються на утримання і обслуговування господарському товариству з обмеженою відповідальністю «Мрія» будинок за адресою вул. Шпитальна,10 (п.107).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

522 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

523 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

524 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини житлового будинку, де малолітні діти мають право користування житловим приміщенням

525 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, де неповнолітній та малолітні діти мають право користування житловим приміщенням

526 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу частини житлового будинку, земельної ділянки від імені малолітньої дитини, де малолітній має право користування житловим приміщенням

Внесено зміни відповідно до рішення виконавчого комітету від 02.08.2016р. №678

1 абзац викладено в новій редакції відповідно до рішення виконавчого комітету від 02.08.2016р. №678

527 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири, де малолітні діти мають право користування житловим приміщенням

528 З.Б.Здеб

Про надання дозволів на укладання договорів про виділення часток, дарування частини квартири, де неповнолітня дитина є співвласником житла

529 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

 

530 В.Й Бесага

Про розгляд варіанту поділу житлового будинку за адресою вул. …

Розглянувши звернення Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області, висновок експерта за результатами проведеної судової будівельно-технічної експертизи від 04.01.2016 р. №421/15-22 по цивільній справі №607/4891/15-ц за позовною заявою Безкоровайної А.В., Жомірук М.В. до Джаббарова Р.В., Джаббарова М.В., що діють в інтересах малолітнього Джаббарова Д.Р., Максимчук Л.М. про поділ житлового будинку з відповідною частиною надвірних будівель і споруд, керуючись ст. 152 Житлового Кодексу Української РСР, керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити варіант №1 (додаток №4) розподілу житлового будинку з надвірними спорудами за адресою вул. … в м. Тернополі, запропонований у висновку експерта за результатами проведеної судової будівельно-технічної експертизи від 04.01.2016 р. №421/15-22, по цивільній справі №607/4891/15-ц.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О.Остапчук.

 

531 З.Б.Здеб

Про роботу служби у справах неповнолітніх та дітей

Заслухавши звіт начальника служби у справах неповнолітніх та дітей Здеб Зоряни Богданівни відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Звіт начальника служби у справах неповнолітніх та дітей Здеб Зоряни Богданівни про роботу служби у справах неповнолітніх та дітей взяти до відома, згідно з додатком (додається).

 

532 Н.П.Кучер

Про роботу фінансового управління

Заслухавши звіт начальника фінансового управління Кучер Надії Павлівни, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Звіт начальника фінансового управління Кучер Надії Павлівни про роботу фінансового управління взяти до відома, згідно з додатком (додається).

 

533 М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23.03.2016р. № 251 «Про затвердження титульного списку реконструкції набережної Тернопільського ставу по вул. Білецькій («Циганка») під відпочинково-прогулянкову зону в м. Тернополі»

З метою виконання робіт з реконструкції набережної Тернопільського ставу по вул. Білецькій («Циганка») під відпочинково-прогулянкову зону в м. Тернополі у 2016 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КФК 150101 «Капітальні вкладення», враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» (із змінами), від 27.01.2015р. № 6/55/5 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (із змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 23.03.2016р. № 251 «Про затвердження титульного списку реконструкції набережної Тернопільського ставу по вул. Білецькій («Циганка») під відпочинково-прогулянкову зону в м. Тернополі» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

534 М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.01.2016р. № 94 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту об’єктів благоустрою в м. Тернополі на 2016 рік»

З метою виконання робіт з капітального ремонту об’єктів благоустрою в м. Тернополі у 2016 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ», враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» (із змінами), від 27.01.2015р. № 6/55/5 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (із змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.01.2016р. № 94 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту об’єктів благоустрою в м. Тернополі на 2016 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

535 М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.01.2016р. № 93 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту та реконструкції об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі на 2016 рік»

З метою виконання робіт з капітального ремонту та реконструкції об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі у 2016 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ», враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» (із змінами), від 27.01.2015р. № 6/55/5 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (із змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.01.2016р. № 93 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту та реконструкції об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі на 2016 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

536 М.Ф.Лесів

Про виготовлення проектно – кошторисної документації

З метою забезпечення безпеки руху, підвищення експлуатаційних якостей та продовження строків служби міських вулиць, проїздів, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільні дороги», «Про дорожній рух», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Доручити управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології виступити замовником на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт під’їзної дороги від вул. П. Чубинського до ОСББ «Вербицького,28».

2.Оплату за виготовлену проектно - кошторисну документацію на капітальний ремонт під’їзної дороги, вказаної в п. 1 даного рішення, проводити за рахунок коштів міського бюджету.

3.Роботи, вказані в п.1 даного рішення, виконати за інвестиційні кошти.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.


537 М.Ф.Лесів

Про підготовку міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років

З метою забезпечення надійної експлуатації міського господарства в осінньо-зимовий період 2016-2017 років, раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів, оперативного реагування на можливі аварії та надзвичайні ситуації виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити заходи по підготовці міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років, згідно з додатком №1 додається.

2.Керівникам управлінь, відділів міської ради, підприємств, установ та організацій встановити постійний контроль за виконанням заходів, забезпечити підготовку підпорядкованих об’єктів до роботи в осінньо-зимовий період.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, згідно розподілу обов’язків.

 

538 О.І.Смик

Про намір передати в оренду майно комунальної власності міста

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням сесії міської ради від 31.03.2015 р. № 6/58/10 «Про внесення змін в рішення міської ради від 20.06.2011 р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності майна територіальної громади м. Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Оголосити про намір передати в оренду майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюру.

 

539 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

 

540 З.Б.Здеб

Про внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дитини, затвердженого додатком до рішення виконавчого комітету від 27.01.2016р. №68 «Про внесення зміни до складу комісії з питань захисту прав дитини, затвердженого додатком 2 до рішення виконавчого комітету від 25.03.2015р. №267 «Про утворення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Тернопільської міської ради»»

З метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», у зв’язку із прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 22.10.2014р. №624 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Внести зміни до складу комісії з питань захисту прав дитини, затвердженого додатком до рішення виконавчого комітету від 27.01.2016р. №68 «Про внесення зміни до складу комісії з питань захисту прав дитини, затвердженого додатком 2 до рішення виконавчого комітету від 25.03.2015р. №267 «Про утворення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Тернопільської міської ради»» та викласти пункт 10 у новій редакції:

10. Волошин Тетяна Віталіївна – головний спеціаліст з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини головного територіального управління юстиції у Тернопільській області.

2.Доповнити додаток до рішення виконавчого комітету 27.01.2016р. №68 «Про внесення зміни до складу комісії з питань захисту прав дитини, затвердженого додатком 2 до рішення виконавчого комітету від 25.03.2015р. №267 «Про утворення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Тернопільської міської ради»» пунктом 14, а саме:

14. Ярош Олег Петрович – завідувач сектором правової експертизи проектів документів управління правового забезпечення Тернопільської міської ради .

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

541 В.І.Сулима

Про надання громадянам грошової та адресної безготівкової допомоги

Розглянувши протокол засідання комісії по розгляду заяв громадян про надання грошової та адресної безготівкової допомоги від 09.06.2016 №6, керуючись ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати грошову допомогу 83 громадянам на суму 62600 (шістдесят дві тисячі шістсот) гривень, згідно з додатком 1 (додається).

2.Надати адресну безготівкову допомогу 11 громадянам в розмірі 50% відшкодування оплати за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання, згідно з додатком 2 (додається).

3.Надати адресну безготівкову допомогу 4 сім’ям загиблих (померлих) ветеранів війни (учасників антитерористичної операції) в розмірі 50% відшкодування оплати за житлово-комунальні послуги, згідно з додатком 3 (додається).

 

542 Н.П.Кучер

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 „Про бюджет м. Тернополя на 2016рік”

Розглянувши пропозиції фінансового управління про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2015 року № 7/3/23 "Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Погодити проект рішення міської ради „Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2015 року № 7/3/23 "Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік " (додається) і внести його на розгляд сесії міської ради.

 

543 15 червня О.П. Похиляк

Про обсяг регіонального замовлення

Заслухавши інформацію начальника управління освіти і науки та керівників професійно-технічних закладів освіти, Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола, Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя про обсяг регіонального замовлення, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про вищу освіту», «Про формування та розміщення державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити на 2016-2017 навчальний рік обсяг регіонального замовлення за кошти міського бюджету:

1.1. Галицькому коледжу імені В’ячеслава Чорновола на підготовку та випуск фахівців за освітньо-кваліфікаційними програмами «молодший спеціаліст», згідно з додатком 1 (додається), на підготовку та випуск робітничих професій та курсового професійно-технічного навчання, згідно з додатком 2 (додається).;

1.2. Технічному коледжу Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя та професійно-технічним навчальним закладам на підготовку та випуск робітничих професій та курсового професійно-технічного навчання, згідно з додатками 3, 4 (додаються).

2.Начальнику управління освіти і науки міської ради О.П.Похиляк підписати державні контракти на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів на 2016-2017 навчальний рік.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

miskrada_download     
Рішення виконавчого комітету з додатками