Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
09.06.16
10 червня 2016;  автор: admin

514 Б.В.Ясеновський

Про організацію святкової торгівлі

З нагоди проведення чемпіонату з футболу «ЄВРО – 2016», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення ПП Мариновського В.В., рішення міської ради від 15.11.2011р. №6/5/11 «Про надання повноважень», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити ПП Мариновському В.В. організацію святкової торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами під час функціонування «Фан-зони» в період з 10.06.2016р. по 10.07.2016р. на території, прилеглій до Тернопільського міського стадіону, згідно дозвільних документів, що є підставою для провадження суб’єктами господарювання господарської діяльності в сфері торгівлі.

2.Організатору святкової торгівлі укласти із комунальним підприємством «Тернопільський міський стадіон» угоду щодо прибирання території, на якій буде здійснюватись святкова торгівля.

3.Тернопільському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області та управлінню муніципальної поліції в межах наданих повноважень забезпечити дотримання вимог чинного законодавства та рішень міської ради під час проведення святкової торгівлі.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.