Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
08.06.16
10 червня 2016;  автор: admin

474 Б.В.Ясеновський

Про проведення фестивалю

З метою популяризації Тернополя як фестивального міста, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення громадської організації «Гільдія рестораторів Тернопільщини», рішення міської ради від 15.11.2011р. №6/5/11 «Про надання повноважень», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити громадській організації «Гільдія рестораторів Тернопільщини» проведення «Етно-гастрономічного фестивалю «Галицька дефіляда до Зелених свят» 17-19 червня 2016р. в парку ім. Т.Г.Шевченка.

2.Учасникам фестивалю здійснювати торгівлю продовольчими та непродовольчими товарами згідно дозвільних документів, що є підставою для провадження суб’єктами господарювання господарської діяльності у сфері торгівлі.

3.Управлінню торгівлі, побуту та захисту прав споживачів забезпечити видачу учасникам фестивалю перепусток на в’їзд на територію парку ім. Т.Шевченка.

4.Громадській організації «Гільдія рестораторів Тернопільщини» укласти з комунальним підприємством «Об’єднання парків культури та відпочинку м. Тернополя» договори:

- щодо забезпечення дотримання Правил благоустрою м. Тернополя, організацію належного санітарно-технічного утримання території проведення фестивалю та вивезення твердих побутових відходів, дотримання правил протипожежної безпеки та санітарних правил, встановлення біо-туалетів;

- щодо забезпечення та розрахунку за використану електроенергію об’єктами торгівлі.

5.Тернопільському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області та управлінню муніципальної поліції в межах наданих повноважень забезпечити дотримання вимог чинного законодавства та рішень міської ради під час проведення святкової торгівлі.

6.Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича, Л.О.Бицюру.

 

475 Б.В.Ясеновський

Про встановлення режиму роботи закладам торгівлі та ресторанного господарства

Внесено зміни відповідно до рішення виконавчого комітету від 09.11.2016р. № 929

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», рішенням виконавчого комітету міської ради від 05.11.2014р. №1086 «Про Порядок встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля» (із змінами та доповненнями), враховуючи рішення комісії по розгляду заяв щодо встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля від 28.04.2016р., виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1. Встановити:

п.п.1.1. викладено в новій редакції відповідно до рішення виконавчого комітету від 09.11.2016р. № 929

1.1. погоджений з власником цілодобовий режим роботи закусочній «Темп» за адресою м. Тернопіль, Привокзальний майдан терміном на один рік (ТОВ «Тер – Пінгвін», код ЄДРПОУ …).

1.2. погоджений з власником цілодобовий режим роботи магазину «Гермес» за адресою м. Тернопіль, вул. Київська, 10б терміном на один рік (ФОП Шевчук В.М., ідн. Код …).

2.Зобов’язати суб’єктів господарювання забезпечити дотримання громадського порядку в нічний час.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, управління муніципальної поліції.

 

476 Т.С.Корчак

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 17.04.2013р. №368 «Про комісію щодо забезпечення погашення заборгованості із виплати заробітної плати, своєчасної сплати податків, внесення обов’язкових платежів та вивчення причин збиткової діяльності суб’єктів господарювання»

З метою продовження роботи з координації дій щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати, своєчасної сплати податків та внесення обов’язкових платежів, а також комплексного аналізу фінансово – економічного стану суб’єктів господарювання, вивчення причин їх безприбуткової діяльності, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», та в зв’язку із кадровими змінами, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в додаток 1 до рішення виконавчого комітету від 17.04.2013р. №368 «Про комісію щодо забезпечення погашення заборгованості із виплати заробітної плати, своєчасної сплати податків, внесення обов’язкових платежів та вивчення причин збиткової діяльності суб’єктів господарювання» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Рішення виконавчого комітету:

- від 25.12.2013 року № 1391 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 17.04.2013р. №368 «Про комісію щодо забезпечення погашення заборгованості із виплати заробітної плати, своєчасної сплати податків, внесення обов’язкових платежів та вивчення причин збиткової діяльності суб’єктів господарювання»;

- від 25.11.2015 року № 52 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 17.04.2013р. №368 «Про комісію щодо забезпечення погашення заборгованості із виплати заробітної плати, своєчасної сплати податків, внесення обов’язкових платежів та вивчення причин збиткової діяльності суб’єктів господарювання» вважати такими, що втратили чинність.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

477 І.Г. Мединський

Про надання в оренду майна комунальної власності

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду суб’єкту господарювання майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Комунальному підприємству «Тернопільелектротранс» Тернопільської міської ради укласти договір оренди на нерухоме майно, вказане в пункті 1 даного рішення.

3.Зобов’язати орендаря, вказаному в додатку до даного рішення, питання перепланування, переобладнання, реконструкції нежитлових приміщень здійснювати, у встановленому порядку, згідно з нормативно-правовими актами України.

4.Комунальному підприємству "Земельно-кадастрове бюро" в 10-ти денний термін з моменту прийняття рішення виготовити довідки про грошову оцінку земельних ділянок та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю суб’єктам господарювання, вказаним в додатку до даного рішення, а орендарям провести оплату за їх виготовлення згідно виставлених рахунків.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

478 Р.Д.Левчук

Про намір передати в оренду об’єкти комунальної власності

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011р.№6/9/14 виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Оголосити про намір передати в оренду майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на відділ охорони здоров‘я та медичного забезпечення.

 

479 Р.Д.Левчук

Про надання в оренду ТзОВ «МЕВІЗ» нежитлове приміщення в Тернопільській міській комунальній лікарні №2

Керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, «Про місцеве самоврядування в Україні» та згідно рішення сесії міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя» , виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду нежитлове приміщення ТзОВ «МЕВІЗ», згідно з додатком (додається).

2.Тернопільській міській комунальній лікарні №2 укласти договір оренди на вказане в додатку приміщення.

3.Зобов’язати орендаря звернутися в КП “Земельно-кадастрове бюро” для отримання довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на відділ охорони здоров‘я та медичного забезпечення.

 

480 В.Й Бесага

Про внесення змін і доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 05.06.2013р. №601 «Про затвердження Порядку перепланування, переобладнання, реконструкції житлових та нежитлових приміщень, зміни їх функціонального призначення в м. Тернополі»

Розглянувши лист відділу «Єдиний дозвільний центр» міської ради від 30.09.2015 р. №1056/14-05, постанову Кабінету міністрів України №722 від 24.12.2015 р. «Деякі питання надання інформації про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни і доповнення до п.4.3 Порядку перепланування, переобладнання, реконструкції житлових та нежитлових приміщень, зміни їх функціонального призначення в м. Тернополі, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 05.06.2013 р. №601, та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Рішення набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування в засобах масової інформації.

3.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради опублікувати рішення в засобах масової інформації.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О.Остапчук та В.В.Стемковського.

 

481 Т.Г.Басюрська

Про надання гуртожитку

Розглянувши заяву Озимчук Н.Й. (іден. номер …), керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень…», «Положенням про гуртожитки», враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати гуртожиток виконавчого комітету №…

 

482 Т.Г.Басюрська

Про надання кімнати в гуртожитку

Розглянувши заяву Пустовіт В.П. (іден. номер …), керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень…», «Положенням про гуртожитки», враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати кімнату №…

 

483 Т.Г.Басюрська

Про переоформлення ордера

Розглянувши заяву Щербик О.Р. (іден. номер …), керуючись ст.ст.15, 61, 106 Житлового кодексу, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті, виконавчий комітет міської ради вирішив:

Переоформити ордер на квартиру №…

 

484 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

3.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-2 та видати свідоцтва.

 

485 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

3.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-2 та видати свідоцтва.

 

486 Т.Г.Басюрська

Про затвердження протоколу засідання громадської комісії з житлових питань

Розглянувши звернення громадян та клопотання керівництва і комітетів профспілок підприємств, організацій та установ, керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР»., затверджених постановою ради міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984р. №470, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Погодитись з пропозицією громадської комісії з житлових питань про зарахування на квартирний облік та надання квартир громадянам міста згідно поданих документів та даних про житлові умови сімей, за виключенням пункту 5.1 Протоколу №6 засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 26.05.2016 року.

2.Затвердити протокол №6 засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 26.05.2016 р. (додається) з врахуванням пункту 1 даного рішення.

 

487 Т.Г.Басюрська

Про затвердження протоколу засідання міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків

Розглянувши звернення громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, Положенням про міську комісію із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, затвердженого Рішенням міської ради від 21.09.2013 року №6/37/106, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Затвердити протокол №6 засідання міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків від 26.05.2016 р. (додається).

 

488 З.Б.Здеб

Про влаштування малолітньої дитини

489 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на зміну прізвища малолітній дитині

490 З.Б.Здеб

Про погодження передачі квартири в іпотеку банку

491 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

492 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

493 В.І.Сулима

Про надання опікуну дозволу на укладання договору купівлі-продажу від імені недієздатної особи

 

494 В.І.Сулима

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 09.12.2015 року № 74 “Про створення комісії з питань надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг”

У зв'язку із кадровими змінами та керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток № 1 до рішення виконавчого комітету від 09.12.2015 року № 74 “Про створення комісії з питань надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг”, а саме: замість слів «Фрайнд Сергій Михайлович – заступник директора Тернопільського міськрайонного центру зайнятості (за згодою)» читати «Куриляк Анатолій Васильович – директор Тернопільського міськрайонного центру зайнятості (за згодою)».

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

495 В.Л.Кібляр

Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування

Враховуючи лист управління муніципальної поліції, керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Постійно діючій робочій групі повідомити суб’єктів господарювання про можливість самостійного демонтажу тимчасових споруд в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення, згідно з додатком до рішення (додається).

2.Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу тимчасових споруд в 20-ти денний термін з дня прийняття рішення, згідно з додатком до рішення (додається).

3.Комунальним підприємствам «Електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло», «Тернопільводоканал», «Тернопільелектротранс», «Міськшляхрембуд», приватному підприємству «Східний Масив», КЖЕП «Фаворит» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу тимчасових споруд.

4.Тернопільському міському РЕМ забезпечити від’єднання тимчасових споруд від електропостачання.

5.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології:

5.1. Вжити всіх належних заходів по приведенню місць, на яких розташовувались тимчасові споруди, до належного стану.

5.2. Забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.

6.Приймання на зберігання демонтованих споруд на території Тернопільського міського шляхового ремонтно-будівельного підприємства «Міськшляхрембуд» або комунального підприємства «Тернопільелектротранс» оформити відповідними актами.

7.З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільського відділу поліції ГУНП у Тернопільській області.

8.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради опублікувати дане рішення в газеті «Тернопіль Вечірній».

9.Визначити, що повернення демонтованих тимчасових споруд здійснюється за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу, транспортуванню та зберіганню.

10.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського та управління муніципальної поліції.

 

496 М.Ф.Лесів

Про передачу на баланс

Враховуючи завершення робіт з капітального ремонту об'єктів водопровідно-каналізаційного господарства комунальним підприємством «Тернопільводоканал» протягом 2015 року та з метою їх подальшого належного утримання і обслуговування, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології передати, а комунальному підприємству «Тернопільводоканал» прийняти у поповнення статутного капіталу виконані роботи з:

- капітального ремонту електрообладнання вторинних радіальних відстійників №2, №6 на каналізаційних очисних спорудах КП «Тернопільводоканал» по вул. Об»їздна, 4б в м. Тернополі загальною вартістю 42755,00 грн. (сорок дві тисячі сімсот п’ятдесят п’ять гривень 00 коп.);

- капітального ремонту електрообладнання первинного радіального відстійника №4 на каналізаційних очисних спорудах КП «Тернопільводоканал» по вул. Об»їздна, 4б в м. Тернополі загальною вартістю 26800,00 грн. (двадцять шість тисяч вісімсот гривень 00 коп.);

- капітального ремонту аераційної системи на аеротенках I лінії каналізаційних очисних споруд КП «Тернопільводоканал» по вул. Об»їздна, 4б в м. Тернополі загальною вартістю 117184,00 грн. (сто сімнадцять тисяч сто вісімдесят чотири гривні 00 коп.);

- капітального ремонту - заміна пожежних гідрантів, загальною вартістю 55586,00 грн. (п»ятдесят п»ять тисяч п»ятсот вісімдесят шість гривень 00 коп.), без ПДВ;

- реконструкція бювету за адресою вул. Юності в м. Тернополі, загальною вартістю 210068,00 грн. (двісті десять тисяч шістдесят вісім гривень 00 коп.), без ПДВ;

- капітальний ремонт колонок – качалок, загальною вартістю 64727,00 грн. (шістдесят чотири тисячі сімсот двадцять сім гривень 00 коп.), без ПДВ.

2.Прийняття-передачу робіт зазначених в п. 1 даного рішення, оформити матеріалами згідно вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

497 М.Ф.Лесів

Про виділення коштів

З метою надання послуг по супроводу програмного забезпечення електронного обліку спожитих житлово-комунальних послуг на об’єктах бюджетної сфери та комунальних підприємств міста, керуючись рішеннями міської ради від 22.12.2015 року № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік», від 07.06.2007р. № 5/10/5 «Про створення цільового фонду соціально-економічного розвитку міста Тернополя» (зі змінами і доповненнями) та керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології спрямувати кошти з КФК 240900 «Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади» в сумі 15 000,00 грн. (п’ятнадцять тисяч гривень 00 коп.) на надання послуг по супроводу програмного забезпечення електронного обліку спожитих житлово-комунальних послуг на об’єктах бюджетної сфери та комунальних підприємств міста.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського.

 

498 М.Ф.Лесів

Про часткове перекриття руху транспорту на вул. Тролейбусна

З метою запобігання виникнення аварійних ситуацій спричинених незадовільним станом дорожнього покриття на вул. Тролейбусна, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільні дороги», «Про дорожній рух» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити Товариству з обмеженою відповідальністю «Техно – Буд – Центр»:

1.1. Частково перекрити рух автотранспорту на ділянці вул. Тролейбусна від КП «Тернопільелектротранс» до будинку № 4а за адресою вул. Тролейбусна з 09.06.2016р. по 25.07.2016р. для проведення ремонтних робіт.

1.2. Встановити дорожні знаки згідно схеми організації дорожнього руху, погодженої в управлінні превентивної діяльності Головного Управління національної поліції України в Тернопільській області.

2.Управлінню патрульної поліції в м. Тернополі забезпечити нагляд за організацією руху транспорту та пішоходів в районі проведення робіт.

3.Управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку на час перекриття вулиці внести зміни в маршрутну мережу громадського транспорту.

4.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

499 М.Ф.Лесів

Про затвердження висновку

Відповідно до статей 17, 18, 74 Бюджетного кодексу України, статей 26, 59, 60, 70 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 14.05.2012 р. № 541 "Про затвердження Порядку надання місцевих гарантій" та з метою реалізації проекту "DemoUkrainaDH - Тернопіль" виконавчий комітет Тернопільської міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити Висновок щодо доцільності залучення комунальним підприємством теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради кредиту від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) під гарантію Тернопільської міської ради для реалізації проекту «DemoUkrainaDH – Тернопіль» (додається).

2.Фінансовому управлінню та управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології з метою погодження умов надання місцевої гарантії для забезпечення виконання боргових зобов'язань комунального підприємства теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської підготувати відповідний пакет документів та подати до Міністерства фінансів України.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О.Остапчук та В.В.Стемковського.

 

500 В.Й Бесага

Про демонтаж огорожі за адресою проспект Злуки, 8

Враховуючи порушення генплану ділянки з влаштуванням огорожі прибудинкової території за адресою проспект Злуки, 8, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування», ст..5 Закону України «Про основи містобудування», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Демонтувати частину огорожі прибудинкової території житлового будинку за адресою проспект Злуки, 8 для забезпечення проходу мешканців вулиці Галицької та громадян міста (викопіювання додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Остапчук В.О., Стемковського В.В.

 

501 О.П. Похиляк

Про розгляд електронної петиції щодо відокремлення освіти від релігії

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації від 30.05.2016р. №163/1.1 щодо розгляду електронної петиції від 20.05.2016р., виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Відмовити в задоволенні електронної петиції «Про відокремлення освіти від релігії (щодо дотримання у закладах освіти вимог ст.ст. 15, 23, 35 Конституції України, ст. 6 Закону України «Про освіту» та ст. 6 Закону України «Про дошкільну освіту»).

2.Підтвердити необхідність вивчення у загальноосвітніх навчальних закладах м. Тернополя предмету «Основи християнської етики».

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

502 О.І.Смик

Про оголошення конкурсу на право оренди об’єктів комунальної власності

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011р.№6/9/14 виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Оголосити конкурс на право оренди об’єктів комунальної власності, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

503 В.П.Франків

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету від 04.05.2016 р. №376 «Про затвердження реєстрів»

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», «Про адміністративні послуги», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 01.07.2004 р. № 1952-IV, наказом Міністерства юстиції України «Про затвердження Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи від 09.02.2016 р. №359/5, Постановою Кабінету Міністрів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 25.12.2015 р. № 1127, рішенням виконавчого комітету від 04.05.2016 р. №376 виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в додаток 1 до рішення виконавчого комітету від 04.05.2016 р. №376 «Про затвердження реєстрів», а саме включити наступні адміністративні послуги згідно додатку 1 (додається).

2.Внести зміни в додаток 2 до рішення виконавчого комітету від 04.05.2016 р. №376 «Про затвердження реєстрів», а саме включити наступні неадміністративні послуги згідно додатку 2 (додається).

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови-керуючого справами, уповноваженого з питань системи управління якістю Хімейчука І.С.

 

504 З.Б.Здеб

Про надання статусу, встановлення опіки над малолітньою дитиною

505 З.Б.Здеб

Про надання статусу, встановлення опіки, піклування над дітьми

506 З.Б.Здеб

Про внесення зміни до рішення виконавчого комітету від 22.07.2015р. №649 «Про надання дозволу неповнолітній та малолітній дитині на укладання договору про поділ спадкового майна»

507 З.Б.Здеб

Про втрату чинності рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 11.12.2013року № 1302 «Про встановлення опіки над малолітньою дитиною»

 

508 Ю.П.Дейнека

Про виділення коштів

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, у зв’язку з необхідністю оновлення кредитного рейтингу та рейтингу інвестиційної привабливості м. Тернополя, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради спрямувати кошти в сумі 70 000,00(сімдесят тисяч) гривень на оплату рейтингових послуг ТзОВ „Рейтингове агентство „ІВІ-Рейтинг”, код …. за оновлення кредитного рейтингу інвестиційної привабливості м. Тернополя з КФК-240900 „Цільові фонди, утворені органами місцевого самоврядування і місцевими органами влади”

2.Фінансовому управлінню провести своєчасне фінансування згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

509 Ю.П.Дейнека

Про внесення змін у склад ради з питань зовнішньої реклами

Рішення втратило чинність відповідно до рішення ВК від 13.12.2017р. №925

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про рекламу», Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами, Правилами розміщення зовнішньої реклами у місті Тернополі, та враховуючи заяву депутата міської ради Гринди В.П. від 06.05.2016 виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ

1.Внести зміни у п.1 рішення виконавчого комітету міської ради «Про внесення змін в склад ради з питань зовнішньої реклами» від 08.10.2014 №978 та викласти додаток до рішення у новій редакції згідно з додатком (додається).

2.Рішення виконавчого комітету міської ради «Про внесення змін в склад ради з питань зовнішньої реклами» від 25.11.2015 №49 вважати таким, що втратило чинність.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Дідича В.Є.

 

510 М.М.Круть

Про виділення коштів

п.2 викладено в новій редакції відповідно до рішення МВК від 11.07.2016рю №604

На підставі рішення міської ради від 22.12.2015 р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік», керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту спрямувати кошти по КФК 240900 «Цільові фонди утворені органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади» КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку» в сумі 134000,00 (Сто тридцять чотири тисячі грн. 00 коп.) на проведення спортивних та масових заходів, міжнародних та всеукраїнських турнірів, змагань, навчально-тренувальних зборів та участі команд м. Тернополя у змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня, а також для забезпечення організації літнього відпочинку та оздоровлення, проведення екскурсій, мандрівок, походів для дітей пільгових категорій, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

п.2 викладено в новій редакції відповідно до рішення МВК від 11.07.2016рю №604

2.Дозволити управлінню у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту спрямувати кошти по КФК 240900 «Цільові фонди утворені органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади» КЕКВ 2800 «Інші поточні видатки» в сумі 15080,00 (П'ятнадцять тисяч вісімдесят грн. 00 коп.) для оплати сертифікатів готовності об’єкта (Тернопільський міський стадіон).

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюру.

 

511 В.І.Сулима

Про призначення помічника

 

512 М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2016р № 132 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту житлового фонду міста на 2016 рік»

З метою виконання та оплати робіт капітального ремонту житлового фонду міста за рахунок видатків спеціального фонду місцевого бюджету, керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням міської ради № 7/3/23 від 22.12.2015р. «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік»,( зі змінами) та рішенням міської ради № 6/55/5 від 27.01.2015р. «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (зі змінами) виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1 Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2016р. № 132 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту житлового фонду міста на 2016 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Стемковського В.В.

 

513 В.І.Коваль

Про внесення змін в додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 31.05.2016 р. №472 „Про затвердження складу надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконавчому комітеті Тернопільської міської ради”

Враховуючи кадрові зміни, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2007р. №1350 „Про затвердження Положення про Державну надзвичайну протиепізоотичну комісію при Кабінеті Міністрів України та типових положень про місцеві державні надзвичайні протиепізоотичні комісії”, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в додаток, а саме:

1.1. Замість слів „Савка С.С. - начальник Тернопільського відділу ГУНП України в Тернопільській області” читати „ Турлай О.І. – т.в.о. начальника Тернопільського відділу ГУНП України в Тернопільській області”.

1.2. Включити до складу надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконавчому комітеті Тернопільської міської ради:

- Поліщука А.О. - завідувача Тернопільським міським відділом ДУ „Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідемслужби України” (за згодою);

- Струка В.Б. - начальника Управління патрульної поліції у Тернополі (за згодою).

 

miskrada_download    
Рішення виконавчого комітету з додатками