Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
25.05.16
27 травня 2016;  автор: admin

449 В.І.Сулима

Про внесення змін у додаток № 1 до рішення виконавчого комітету від 09.12.2015 року № 75 “Про створення комісії з вирішення окремих питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та затвердження Положення”

З метою оптимізації роботи комісії з вирішення окремих питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток № 1 до рішення виконавчого комітету від 09.12.2015 року № 75 “ Про створення комісії з вирішення окремих питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та затвердження Положення ”, а саме: замість слів «Фрайнд Сергій Михайлович– заступник директора Тернопільського міськрайонного центру зайнятості ( за згодою) » читати «Куриляк Анатолій Васильович – директор Тернопільського міськрайонного центру зайнятості (за згодою)»

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міської ради з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

450 С.Є.Добрікова

Про зняття з контролю окремих рішень виконавчого комітету

Розглянувши клопотання заступників міського голови, начальників управлінь та відділів міської ради, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Зняти з контролю у зв’язку з виконанням:

1.Рішення виконавчого комітету від 14.12.2015р.№110 «Про організацію зимової торгівлі»;

2.Рішення виконавчого комітету від 19.11.2014р.№1185 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування»;

3.Рішення виконавчого комітету від 16.12.2015р. №127 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування»;

4.Рішення виконавчого комітету від 16.12.2015р. №137 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування» ;

5.Рішення виконавчого комітету від 10.09.2015р. №809 «Про створення комісії» (на виконання умов Грантового договору «Зовнішня діяльність Європейського Союзу»);

6.Рішення виконавчого комітету міської ради від 16.12.2015р. №144 «Про скасування дозволів на розміщення зовнішньої реклами та демонтаж рекламних засобів»;

7.Рішення виконавчого комітету міської ради від 20.04.2016. № 322 «Про демонтаж барельєфа».

 

451 О.І.Смик

Про намір передати в оренду майно комунальної власності міста

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням сесії міської ради від 31.03.2015 р. № 6/58/10 «Про внесення змін в рішення міської ради від 20.06.2011 р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності майна територіальної громади м. Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Оголосити про намір передати в оренду майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюру.

 

452 Б.В.Ясеновський

Про проведення фестивалю

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення комунального підприємства «Туристично-інформаційний центр міста Тернополя», рішення міської ради від 15.11.2011р. №6/5/11 «Про надання повноважень», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити комунальному підприємству «Туристично-інформаційний центр міста Тернополя» проведення фестивалю «Кухоль пива» 3-5 червня 2016 року в парку ім. Т.Г.Шевченка.

2.Учасникам фестивалю торгівлю продовольчими та непродовольчими товарами здійснювати згідно дозвільних документів, що є підставою для провадження суб’єктами господарювання господарської діяльності в сфері торгівлі.

3.Управлінню торгівлі, побуту та захисту прав споживачів забезпечити видачу перепусток суб’єктам господарювання, які будуть здійснювати торгівлю, на в’їзд на територію парку ім. Т.Г.Шевченка.

4.Комунальному підприємству «Туристично-інформаційний центр міста Тернополя» укласти з комунальним підприємством «Об’єднання парків культури та відпочинку м. Тернополя» договори:

- щодо забезпечення дотримання Правил благоустрою м. Тернополя, організацію належного санітарно-технічного утримання території проведення фестивалю та вивезення твердих побутових відходів, дотримання правил протипожежної безпеки та санітарних правил, встановлення біо-туалетів;

- щодо забезпечення та розрахунку за використану електроенергію об’єктами торгівлі.

5.Тернопільському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області та управлінню муніципальної поліції в межах наданих повноважень забезпечити дотримання вимог чинного законодавства та рішень міської ради під час проведення святкової торгівлі.

6.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

453 М.Ф.Лесів

Про затвердження титульного списку поточного ремонту заїздів до дошкільних навчальних закладів та прилеглої території в м. Тернополі на 2016 рік

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення виконавчого комітету від 28.12.2016р. №1144

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення виконавчого комітету від 28.07.2016р. №658

З метою виконання робіт з поточного ремонту заїздів до дошкільних навчальних закладів та прилеглої території в м. Тернополі у 2016 році за рахунок видатків загального фонду міського бюджету по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ», враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» (із змінами), від 27.01.2015р. № 6/55/5 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (із змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити титульний список поточного ремонту заїздів до дошкільних навчальних закладів та прилеглої території в м. Тернополі на 2016 рік, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

454 Г.М,Денисюк

Про виділення коштів

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення Комунального підприємства фірми «Тернопільбудінвестзамовник» та враховуючи фінансовий стан підприємства, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Виділити Комунальному підприємству фірмі «Тернопільбудінвестзамовник» 244126,00 (двісті сорок чотири тисячі сто двадцять шість) гривень (КФК 150101 «Капітальні вкладення», КЕКВ 3210).

2.Відділу обліку та фінансового забезпечення провести своєчасне фінансування згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Остапчук В.О.

 

455 Г.М.Денисюк

Про передачу обладнання

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою належного обліку обладнання та для ефективного проведення занять профільних класів, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Відділу обліку та фінансового забезпечення Тернопільської міської ради безоплатно передати на баланс Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Тернопільської міської ради Тернопільської області обладнання згідно з додатком (додається)

2.Управлінню матеріального забезпечення та інформаційних технологій Тернопільської міської ради та Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 Тернопільської міської ради Тернопільської області здійснити передачу-прийняття обладнання згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Остапчук В.О.

 

456 Ю.П.Дейнека

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про рекламу», Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами, Правилами розміщення зовнішньої реклами у місті Тернополі, враховуючи протокол засідання Ради з питань зовнішньої реклами від 14 березня 2016 року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати товариству з обмеженою відповідальністю «Терком» (ід. код …) дозвіл на розміщення зовнішньої реклами за адресою вул. Поліська – Промислова.

2.Управлінню стратегічного розвитку міста протягом п’яти робочих днів видати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами згідно п. 1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Дідича В.Є.

 

457 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилого приміщення в гуртожитку

Розглянувши заяву Ревна Г.М. керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

 

458 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

3.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-2 та видати свідоцтва.

 

459 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяву Костюк М.В., керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

2.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадянки жилого приміщення в гуртожитку, вказаного в п.1 та видати свідоцтво.

 

460 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на зміну прізвища неповнолітній дитині      

461 З.Б.Здеб

Про втрату чинності рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 06.01.2016року №32 «Про надання соціального статусу малолітній дитині та її влаштування»

462 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини домоволодіння, земельної ділянки, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

463 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

 

464 О.В.Печіль

Про роботу управління правового забезпечення

Заслухавши звіт начальника управління правового забезпечення Печіля Олександра Васильовича, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Звіт начальника управління правового забезпечення Печіля Олександра Васильовича про роботу управління правового забезпечення взяти до відома, згідно з додатком (додається).

 

465 Н.П.Кучер

Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік

Керуючись Бюджетним кодексом України, п.18,19 рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 „Про бюджет м. Тернополя на 2016рік”, рішенням обласної ради від 12.05.2016р. № 160 та враховуючи висновки постійної комісії з питань бюджету та фінансів, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Збільшити доходи загального фонду міського бюджету на 3400,0тис.грн.

1.1. ( 41020604) Стабілізаційна дотація – 3400,0тис.грн.

2. Збільшити видатки загального фонду міського бюджету на 3400,0тис.грн. з них: оплата праці- 1828,0тис.грн. енергоносії- 125,4 тис.грн.

2.1.Управлінню освіти і науки – 3400,0тис.грн. з них: оплата праці- 1828,0тис.грн. енергоносії- 125,4 тис.грн.  

2.1.1.(070501) Професійно- технічні заклади освіти –3400,0тис.грн. з них: оплата праці- 1828,0тис.грн. енергоносії- 125,4 тис.грн.

3.Затвердити дане рішення на черговій сесії міської ради.

4.Фінансовому управлінню Тернопільської міської ради внести відповідні зміни до річного розпису асигнувань.

 

466 О.П. Похиляк

Про нагородження переможців конкурсу на кращий вишиваний український костюм

Відповідно до рішення виконавчого комітету від 13.02.2008 року №170 «Про міський конкурс на кращий вишиваний український костюм», з метою нагородження переможців конкурсу, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Преміювати десять переможців міського конкурсу на кращий вишиваний український костюм в сумі по 1000 гривень кожному.

2.Виділити 12422,37 грн. (дванадцять тисяч чотириста двадцять дві гривні, тридцять сім копійок) для преміювання переможців конкурсу за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських та інших організацій і заходів (КФК 250404) КЕКВ 2730 – 12422,37 грн.

3.Відділу обліку та фінансового забезпечення провести своєчасне фінансування згідно п.2 даного рішення.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

467 Ю.П.Дейнека

Про затвердження протоколу

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Положенням про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо, об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста, затвердженого рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 03.10.2012 року №1586, виконавчий комітет міської ради  ВИРІШИВ:

1.Затвердити протокол засідання комісії з вибору інвестора від 17.05.2016 року №25 (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови-керуючого справами Хімейчука І.С.

 

468 В.Л.Кібляр

Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування

Враховуючи лист управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу тимчасових споруд в 3-ох денний термін з дня прийняття рішення, власники яких не встановлені, згідно з додатком до рішення (додається).

2.Постійно діючій робочій групі повідомити суб’єктів господарювання про можливість самостійного демонтажу тимчасових споруд в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення.

3.Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу тимчасових споруд в 20-ти денний термін з дня прийняття рішення, згідно з додатком до рішення (додається).

4.Комунальним підприємствам «Електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло», «Тернопільводоканал», «Тернопільелектротранс», «Міськшляхрембуд» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу тимчасових споруд.

5.Тернопільському міському РЕМ забезпечити від’єднання тимчасових споруд від електропостачання.

6.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології:

6.1. Вжити всіх належних заходів по приведенню місць, на яких розташовувались тимчасові споруди, до належного стану.

6.2. Забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.

7.Приймання на зберігання демонтованих споруд на території Тернопільського міського шляхового ремонтно-будівельного підприємства «Міськшляхрембуд» або комунальноого підприємства «Тернопільелектротранс» оформити відповідними актами.

8.З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільського відділу поліції ГУНП у Тернопільській області.

9.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради опублікувати дане рішення в газеті «Тернопіль Вечірній».

10.Визначити, що повернення демонтованих тимчасових споруд здійснюється за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу, транспортуванню та зберіганню.

11.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського та управління муніципальної поліції.

 

469 В.І.Сулима

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 04.05.2016 №376 «Про затвердження реєстрів»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про адміністративні послуги», постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб», постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №505 «Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг», постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 №80 «Про затвердження Порядку надання інвалідам та дітям-інвалідам реабілітаційних послуг», враховуючи пункт 3 рішення виконавчого комітету від 04.05.2016 №376 «Про затвердження реєстрів», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в додаток 1 до рішення виконавчого комітету від 04.05.2016 №376 «Про затвердження реєстрів», а саме: включити наступні адміністративні послуги:

- А-13.6-51 «Видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, продовження терміну дії довідки, видача дубліката довідки»;

- А-13.6-52 «Призначення щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг (на наступний шестимісячний строк)»;

- А-13.5-53 «Надання рішення про направлення інваліда або дитини-інваліда на реабілітацію до реабілітаційної установи».

2.В графі «Назва виконавчого органу» читати «Управління соціальної політики».

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – керуючого справами, уповноваженого з питань системи управління якістю І.С. Хімейчука.

 

470 І.Г. Мединський

Про затвердження коефіцієнта співвідношення кількості безоплатно перевезених пасажирів до платних

З метою приведення до належного рівня коефіцієнтів співвідношення кількості безоплатно перевезених пасажирів до платних, для забезпечення відповідних компенсацій та створення умов для всебічного розвитку і підвищення якості соціально-значущих послуг електричного та автомобільного транспорту м. Тернополя, керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановами Кабінету Міністрів України від 04.03.2002р. №256 «Про затвердження Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з Державного бюджету», від 29.01.2001р. №117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги», враховуючи наказ Міністерства статистики України від 27.05.1996р. №150 «Про затвердження Інструкції про порядок обліку пасажирів, що перевозяться громадським транспортом на маршрутах», беручи до уваги аналіз результатів проведеного комісійного обстеження пасажиропотоків, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Пункт 2 рішення виконавчого комітету від 04.03.2015р. №195 «Про затвердження коефіцієнта співвідношення кількості безоплатно перевезених пасажирів до платних» вважати таким, що втратив чинність.

2.Управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку Тернопільської міської ради при розрахунках з перевізниками за безоплатне перевезення пасажирів – пільговиків з 01 травня 2016 року користуватися коефіцієнтом співвідношення кількості безплатних до платних пасажирів на тролейбусних маршрутах – 1,53, на автобусних – 1,35.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є. Дідича.

 

471 І.Г. Мединський

Про затвердження примірної форми договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в м. Тернополі

Додаток 1 доповнено пунктом 2.2.32. відповідно до рішення ВК від 21.06.2017р. №389

Внесено зміни в додатки 1,2 відповідно до рішення ВК від 31.05.2016р. № 473

Враховуючи рішення виконавчого комітету від 29.04.2016 року №279 «Про оголошення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м.Тернополі», пункт 27 Умов проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Тернополі, затверджених рішенням виконавчого комітету від 10.04.2014 року №369, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити примірну форму договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в режимі маршрутного таксі згідно з додатком 1 (додається) та в звичайному режимі руху згідно з додатком 2 (додається).

2.Визначити начальника управління транспорту, комунікацій та зв’язку уповноваженою особою на підписання договорів на перевезення пасажирів міськими автобусами та тролейбусами.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

miskrada_download   
Рішення виконавчого комітету з додатками