Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
18.05.16
20 травня 2016;  автор: admin

386 О.І.Смик

Про внесення змін та доповнень в рішення виконавчого комітету від 12.03.2014р. № 207 «Про затвердження Положення про розміщення та порядок облаштування об’єктів літньої торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території парків міста Тернополя»

Втратило чинність відповідно до рішення виконавчого комітету від 21.12.2016р. №1105

 

387 І.Г. Мединський

Про намір передати в оренду майно комунальної власності

На підставі звернення КП «Міськавтотранс», керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя, затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Оголосити про намір передати в оренду майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

388 М.Ф.Лесів

Про передачу на баланс

З метою обслуговування та утримання в належному технічному стані малих архітектурних форм на зупинках громадського транспорту, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради безоплатно передати, а комунальному підприємству Тернопільської міської ради «Парк Загребелля» прийняти на баланс малі архітектурні форми на зупинках громадського транспорту, встановлені у 2015 році, згідно додатку (додається).

2.Прийняття-передачу робіт зазначених в п.1 даного рішення оформити згідно вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

389 М.Ф.Лесів

Про передачу на баланс

З метою забезпечення належного обслуговування та утримання зелених насаджень, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології безоплатно передати на баланс комунальному підприємству «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» саджанці породи:

– горобини скандинавської в кількості 10 (десяти) штук, вартістю 595,0 грн., (п’ятсот дев’яносто п’ять гривень 00 коп.) кожний, загальною вартістю 5950,0 грн. (п’ять тисяч дев’ятсот п’ятдесят гривень 00 коп.);

- катальпа північна в кількості 10 (десяти) штук, вартістю 595,0 грн., (п’ятсот дев’яносто п’ять гривень 00 коп.) кожний, загальною вартістю 5950,0 грн. (п’ять тисяч дев’ятсот п’ятдесят гривень 00 коп.);

- платан кленолистий в кількості 10 (десяти) штук, вартістю 650,0 грн. (шістсот п’ятдесят гривень 00 коп.) кожний, загальною вартістю 6500,0 грн. (шість тисяч п’ятсот гривень 00 коп.);

– клен гостролистий в кількості 10 (десяти) штук, вартістю 630,0 грн., (шістсот тридцять гривень 00 коп.) кожний, загальною вартістю 6300,0 грн. (шість тисяч триста гривень 00 коп.);

- павловнія в кількості 6 (шести) штук, вартістю 690,00 грн (шістсот дев’яносто гривень 00 коп) кожний, загальною вартістю 4140,00 грн (чотири тисячі сто сорок гривень 00 коп);

- дерева слива «Пісарді» в кількості 12 (дванадцяти) штук, вартістю 830,0 грн., (вісімсот тридцять гривень 00 коп.) кожний, загальною вартістю 9960,0 грн. (дев’ять тисяч дев’ятсот шістдесят гривень 00 коп.);

2.Прийняття - передачу зелених насаджень (саджанців) вказаних в п.1 даного рішення оформити згідно вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

390 М.Ф.Лесів

Про розгляд звернення ТОВ «КомЕнерго-Тернопіль 2» щодо зняття з балансу житлового будинку за адресою вул. Броварна,23

Розглянувши звернення ТОВ «КомЕнерго-Тернопіль 2», враховуючи акт приймання-передачі житлового будинку за адресою вул. Броварна,23 з балансу товариства на баланс ОСББ «Броварна 23», з метою забезпечення належного утримання вказаного будинку, ефективного та оперативного надання житлово-комунальних послуг, керуючись ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 17.04.2013р. №412 «Про визначення виконавця житлово-комунальних послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій» і виключити з переліку житлового фонду, який передається на баланс товариству з обмеженою відповідальністю «КомЕнерго-Тернопіль 2» будинок за адресою вул. Броварна,23 (п.38).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського.

 

391 М.Ф.Лесів

Про розгляд звернення ПП «Дружба сервіс-житло 1» щодо зняття з балансу житлового будинку за адресою вул. С. Будного,32

Розглянувши звернення ПП «Дружба сервіс-житло 1», враховуючи акт приймання-передачі житлового будинку за адресою вул. С. Будного,32 з балансу підприємства на баланс ОСББ «Ст. Будного,32», з метою забезпечення належного утримання вказаного будинку, ефективного та оперативного надання житлово-комунальних послуг, керуючись ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 12.10.2011р. №1709 «Про передачу будинків» і виключити з переліку житлового фонду, який передається приватному підприємству «Дружба сервіс-житло 1» на баланс будинок за адресою вул. С. Будного,32 (п.93).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

392 Т.Г.Басюрська

Про затвердження протоколу засідання міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків          Розглянувши звернення громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, Положенням про міську комісію із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, затвердженого Рішенням міської ради від 21.09.2013 року №6/37/106, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Затвердити протокол №5 засідання міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків від 28.04.2016 р. (додається).

 

393 Т.Г.Басюрська

Про затвердження протоколу засідання громадської комісії з житлових питань

Розглянувши звернення громадян та клопотання керівництва і комітетів профспілок підприємств, організацій та установ, керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР»., затверджених постановою ради міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984р. №470, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Погодитись з пропозицією громадської комісії з житлових питань про зарахування на квартирний облік та надання квартир громадянам міста згідно поданих документів та даних про житлові умови сімей.

2.Затвердити протокол №5 засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 28.04.2016 р. (додається).

 

394 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилого приміщення в гуртожитку

Розглянувши заяву Чорної Ю.О. керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

2.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадянки жилого приміщення в гуртожитку, вказаного в п.1 та видати свідоцтво.

 

395 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилого приміщення в гуртожитку

Розглянувши заяву Маланій М.М. керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

2.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадянки жилого приміщення в гуртожитку, вказаного в п.1 та видати свідоцтво.

 

396 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилого приміщення в гуртожитку

Розглянувши заяву Пилипчук Т.П. керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

2.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадянці жилого приміщення в гуртожитку, вказаного в п.1 та видати свідоцтво.

 

397 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилого приміщення в гуртожитку

Розглянувши заяву Верней О.Г. керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

2.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадянки жилого приміщення в гуртожитку, вказаного в п.1 та видати свідоцтво.

 

398 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилого приміщення в гуртожитку

Розглянувши заяву Сігай З.В. керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

2.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилого приміщення в гуртожитку, вказаного в п.1 та видати свідоцтво.

 

399 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилого приміщення в гуртожитку

Розглянувши заяву Яреми П.І. керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

2.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадянина жилого приміщення в гуртожитку, вказаного в п.1 та видати свідоцтво.

 

400 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилого приміщення в гуртожитку

Розглянувши заяву Івасенко Г.В. керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

2.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадянці жилого приміщення в гуртожитку, вказаного в п.1 та видати свідоцтво.

 

401 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилого приміщення в гуртожитку

Розглянувши заяву Мацишина М.І. керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

2.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадянина жилого приміщення в гуртожитку, вказаного в п.1 та видати свідоцтво.

 

402 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилого приміщення в гуртожитку

Розглянувши заяву Якимишин Н.С. керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

2.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадянки жилого приміщення в гуртожитку, вказаного в п.1 та видати свідоцтво.

 

403 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяву Гуменна М.Е., керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

2.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилого приміщення в гуртожитку, вказаного в п.1 та видати свідоцтво.

 

404 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

3.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-2 та видати свідоцтва.

 

405 Т.Г.Басюрська

Про надання кімнати в гуртожитку

Розглянувши заяву Крохмалюка М.М. (іден. номер …), керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень…», «Положенням про гуртожитки», враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати кімнату №…

 

406 Т.Г.Басюрська

Про надання кімнати в гуртожитку

Розглянувши заяву Торожнюк Н.В. (іден. номер …), керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень…», «Положенням про гуртожитки», враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати кімнату №…

 

407 Т.Г.Басюрська

Про зміну статусу жилого приміщення

Розглянувши клопотання УМВС України в Тернопільській області, керуючись Житловим кодексом, Постановою Ради міністрів УРСР «Про службові жилі приміщення», «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень...», затвердженими постановою Ради міністрів УРСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 р. № 470, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Виключити із списків службових квартиру №…

 

408 Т.Г.Басюрська

Про зміну статусу жилого приміщення

Розглянувши клопотання УМВС України в Тернопільській області, керуючись Житловим кодексом, Постановою Ради міністрів УРСР «Про службові жилі приміщення», «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень...», затвердженими постановою Ради міністрів УРСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 р. № 470, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Виключити із списків службових квартиру №…

 

409 Т.Г.Басюрська

Про переоформлення ордерів

Розглянувши заяви фізичних осіб, керуючись ст.ст.15, 61, 106 Житлового кодексу, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Переоформити ордер на квартиру №…

 

410 Т.Г.Басюрська

Про розгляд звернення гр. Брездень А.М.

Розглянувши заяву гр. Брездень А.М., керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про приватизацію державного житлового фонду», враховуючи висновки громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті, виконавчий комітет міської ради вирішив:

Надати згоду …

 

411 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо зміни способу та порядку участі у вихованні та спілкуванні з дитиною

412 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

413 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо визначення місця проживання малолітніх дітей

414 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

415 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору застави (іпотеки) квартири, де діти є співвласником житла та мають право користування житловим приміщенням

416 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору про поділ житлового будинку, де неповнолітня дитина має право користування житловим приміщенням

417 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири на ім’я неповнолітньої дитини

418 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу частини квартири в користь неповнолітньої дитини

419 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

420 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

421 З.Б.Здеб

Про надання неповнолітній та малолітній дитині дозволу на укладання договору купівлі-продаж частин квартири, дарування частин житлового будинку, земельної ділянки

422 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на зміну прізвища малолітній дитині

423 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частин квартири, де неповнолітня та малолітня дитина мають право користування житловим приміщенням

424 З.Б.Здеб

Про погодження передачі квартири в іпотеку банку

 

425 В.І.Сулима

Про надання громадянам грошової та адресної безготівкової допомоги

Розглянувши протокол засідання комісії по розгляду заяв громадян про надання грошової та адресної безготівкової допомоги від 29.04.2016 № 5, керуючись ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати грошову допомогу 582 громадянам на загальну суму 303450 (триста три тисячі чотириста п’ятдесят) гривень, згідно з додатком (додається).

2.Надати адресну безготівкову допомогу в розмірі 50% відшкодування оплати за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання Марковичу Володимиру Любомировичу ( вул. …) з 01.03.2016 по 31.12.2016.

 

426 Г.М.Денисюк

Про затвердження протоколу засідання комісії по взаємодії з громадськими організаціями з питань реалізації соціальних проектів

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення Громадської організації «Центр інноваційних ідей», Тернопільської обласної Управи Всеукраїнського Братства ОУН-УПА ім. Генерала Романа Шухевича – Тараса Чупринки «Лисоня», Тернопільського Обласного Відділення Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО, Тернопільського міського громадського формування «Охорона порядку» та враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015 року № 7/3/12 «Про програму підтримки громадських організацій на 2016-2018рр.», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити протокол №5 засідання комісії по взаємодії з громадськими організаціями з питань реалізації соціальних проектів від 28.04.2016р. (додається).

 

427 Г.М.Денисюк

Про виділення коштів

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення Тернопільської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану та відповідно до рішення міської ради від 22.12.2015 року № 7/3/12 «Про програму підтримки громадських організацій на 2016-2018рр.», рішення комісії по взаємодії з громадськими організаціями з питань реалізації соціальних проектів, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Виділити Тернопільській міській організації Українській Спілці ветеранів Афганістану на статутну діяльність 1600 (одна тисяча шістсот) гривень за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських організацій інвалідів і ветеранів, здійснення статутної діяльності та виконання завдань Програми (КФК 091209) КЕКВ 2610 – 1600,00 грн.

2.Відділу обліку та фінансового забезпечення провести своєчасне фінансування згідно пункту 1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О.Остапчук.

 

428 З.Б.Здеб

Про надання соціального статусу,встановлення опіки над малолітніми дітьми

 

429 Р.Д.Левчук

Про створення комісії по реорганізації Міської комунальної лікарні № 3

В зв»язку з реорганізацією шляхом перетворення міської комунальної лікарні № 3 у комунальне некомерційне підприємство «Міська комунальна лікарня №3», враховуючи рішення сесії міської ради від 21.04.2016р. № 7/7/11 « Про реорганізацію Міської комунальної лікарні № 3» та ,керуючись ст. 106 – 108 Цивільного Кодексу України, п.п.1,п.а,ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Створити комісію по реорганізації Міської комунальної лікарні № 3 згідно з додатком ( додається).

2.Комісії з реорганізації Міської комунальної лікарні № 3 провести заходи по реорганізації діяльності юридичної особи відповідно до вимог чинного законодавства

3.Голові комісії забезпечити у встановленому порядку:

3.1.повідомлення працівників закладу про можливе звільнення у зв”язку з реорганізацією відповідно до чинного законодавства України .

3.2. повідомлення профспілкового комітету та державної служби зайнятості про реорганізацію та можливе вивільнення працівників Міської комунальної лікарні № 3

4.Доручити відділу кадрового забезпечення Тернопільської міської ради повідомити головного лікаря Міської комунальної лікарні № 3 про можливе звільнення в зв”язку з реорганізацією відповідно до чинного законодавства України .

5.Голові комісії провести вивільнення працівників відповідно до чинного законодавства та затвердженого штатного розпису .

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

430 Р.Д.Левчук

Про передачу на баланс матеріальних цінностей

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Тернопільському міському комунальному закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» передати, а комунальному підприємству «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр» Тернопільської міської ради прийняти на баланс матеріальні цінності, згідно додатку (додається).

2.Прийом – передачу вказаних в п.1 матеріальних цінностей оформити згідно чинного законодавства.

3.Контроль за використанням рішення покласти на заступника міського голови з питань виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

431 В.Л.Кібляр

Про визнання таким, що втратив чинність пункт 6 додатку до рішення виконавчого комітету від 16.03.2016р. №211 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування»

Керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Пункт 6 додатку до рішення виконавчого комітету від 16.03.2016р. №211 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування» - вважати таким, що втратив чинність.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського та управління муніципальної поліції.

 

432 В.Л.Кібляр

Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування

Враховуючи звернення управління муніципальної поліції, торгівлі,побуту та захисту прав споживачів, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельним кодексом України, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу тимчасових споруд в 3-ох денний термін з дня прийняття рішення, власники яких не встановлені, згідно з додатком до рішення (додається).

2.Постійно діючій робочій групі повідомити суб’єктів господарювання про можливість самостійного демонтажу тимчасових споруд в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення.

3.Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу тимчасових споруд в 20-ти денний термін з дня прийняття рішення, згідно з додатком до рішення (додається).

4.Комунальним підприємствам «Електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло», «Тернопільводоканал», «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця», «Міськшляхрембуд» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу тимчасових споруд.

5.Тернопільському міському РЕМ забезпечити від’єднання тимчасових споруд від електропостачання.

6. Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології:

6.1.Вжити всіх належних заходів по приведенню місць, на яких розташовувались тимчасові споруди, до належного стану.

6.2. Забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.

7.Проведення робіт з демонтажу та приймання на зберігання демонтованих споруд Тернопільське міське шляхове ремонтно-будівельне підприємство «Міськшляхрембуд» та КП «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» оформити відповідними актами.

8.З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільського відділу поліції ГУНП у Тернопільській області.

9.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради опублікувати дане рішення в газеті «Тернопіль Вечірній».

10.Визначити, що повернення демонтованих тимчасових споруд здійснюється за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу, транспортуванню та зберіганню.

11.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського та управління муніципальної поліції.

 

433 В.Л.Кібляр

Про зупинення дії пункту 4 додатку до рішення виконавчого комітету від 20.04.2016р. №353 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування»

З метою додаткового вивчення питання правомірності розміщення тимчасової споруди, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельним кодексом України, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Зупинити дію пункту 4 додатку до рішення виконавчого комітету від 20.04.2016р. №353 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування».

2.Постійно діючій робочій групі в місячний термін з дня прийняття рішення вивчити питання правомірності розміщення тимчасових споруд.

3.Інформацію за результатами роботи постійно діючої робочої групи надати міському голові.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського та управління муніципальної поліції.

 

434 Б.В.Ясеновський

Про проведення фестивалю

З нагоди 30-річчя з Дня відкриття першого Співочого поля в Україні, святкування Дня Європи, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення громадської організації «Ліга підприємців «Українська справа», рішення міської ради від 15.11.2011р. №6/5/11 «Про надання повноважень», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити громадській організації «Ліга підприємців «Громадська справа» проведення Міжнародного мистецького фестивалю «Співоче поле» 20-22 травня 2016 року в парку «Національного відродження».

2.Учасникам фестивалю торгівлю продовольчими та непродовольчими товарами здійснювати згідно дозвільних документів, що є підставою для провадження суб’єктами господарювання господарської діяльності в сфері торгівлі.

3.Управлінню торгівлі, побуту та захисту прав споживачів забезпечити видачу перепусток суб’єктам господарювання, які будуть здійснювати торгівлю, на в’їзд на територію парку «Національного відродження».

4.Громадській організації «Ліга підприємців «Громадська справа» укласти з комунальним підприємством «Об’єднання парків культури та відпочинку м. Тернополя» договори:

- щодо забезпечення дотримання Правил благоустрою м. Тернополя, організацію належного санітарно-технічного утримання території проведення фестивалю та вивезення твердих побутових відходів, дотримання правил протипожежної безпеки та санітарних правил, встановлення біо-туалетів;

- щодо забезпечення та розрахунку за використану електроенергію об’єктами торгівлі.

5.Тернопільському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області та управлінню муніципальної поліції в межах наданих повноважень забезпечити дотримання вимог чинного законодавства та рішень міської ради під час проведення святкової торгівлі.

6.Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича, Л.О.Бицюру.

 

435 Б.В.Ясеновський

Про встановлення режиму роботи закладам торгівлі, ресторанного господарства та закладам дозвілля

в п.п.1.1 внесено зміни відповідно до рішення ВК від 21.12.2016р. №1107

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», рішенням виконавчого комітету міської ради від 05.11.2014р. №1086 «Про Порядок встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля» (із змінами та доповненнями), враховуючи рішення комісії по розгляду заяв щодо встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля від 05.04.2016р., виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Встановити:

в п.п.1.1 внесено зміни відповідно до рішення ВК від 21.12.2016р. №1107

1.1. погоджений з власником цілодобовий режим роботи магазину-кафе «Три дороги» за адресою м. Тернопіль, проспект Степана Бандери, 93 терміном на один рік (ТОВ «Тер – Пінгвін», код ЄДРПОУ …);

1.2. погоджений з власником нічний режим роботи до 06.00 год. «Центру молодіжного дозвілля» за адресою м. Тернопіль, вул. Чумацька, 14, прим.1 терміном на один рік (ФОП Биць М.М., ідн. Код …; ТОВ «Клуб – А», код ЄДРПОУ …);

1.3. погоджений з власником нічний режим роботи до 23.00 год. магазину «А – Маркет» за адресою м. Тернопіль, вул. Білецька, 3 терміном на один рік (ФОП Байрак О.Г., ідн. Код …);

1.4.погоджений з власником нічний режим роботи до 23.00 год. ресторану «Аркобалено» за адресою м. Тернопіль, вул. Білецька, 3 терміном на один рік (ФОП Шарган С.І., ідн. Код …).

2.Зобов’язати суб’єктів господарювання забезпечити дотримання громадського порядку в нічний час.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, управління муніципальної поліції.

 

436 М.Ф.Лесів

Про створення та реєстрацію органу самоорганізації населення – будинкового комітету «Богдана Хмельницького,6»

Розглянувши звернення мешканців гуртожитку за адресою вул. Б.Хмельницького, 6, подані матеріали, керуючись Законами України «Про органи самоорганізації населення» та «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Дозволити мешканцям гуртожитку за адресою вул. Б.Хмельницького, 6 створити орган самоорганізації населення – будинковий комітет ««Богдана Хмельницького,6» , який буде діяти в межах будівлі та прибудинкової території за вказаною адресою.

2.Основними напрямами діяльності органу самоорганізації населення – будинкового комітету, вказаного в п. 1 рішення, визначити:

2.1. Покращення умов проживання мешканців та технічного стану будинку, належне використання прибудинкової території.

2.2. Створення умов для участі жителів у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції та законів України.

2.3. Задоволення соціальних, культурних, побутових та інших потреб жителів шляхом сприяння у наданні їм відповідних послуг.

2.4. Участь у реалізації соціально-економічного, культурного розвитку відповідної території, інших місцевих програм.

3.Зареєструвати орган самоорганізації населення – будинковий комітет «Богдана Хмельницького,6», вказаний в п. 1. рішення, який діє згідно Положення (додається).

 

437 М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.01.2016р. № 93 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту та реконструкції об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі на 2016 рік»

З метою виконання робіт з капітального ремонту та реконструкції об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі у 2016 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ», враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» (із змінами), від 27.01.2015р. № 6/55/5 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (із змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.01.2016р. № 93 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту та реконструкції об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі на 2016 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

438 М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2016р. № 126 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту – заміни покриття тротуарів в м. Тернополі на 2016 рік»

З метою виконання робіт з капітального ремонту – заміни покриття тротуарів в м. Тернополі у 2016 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ», враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» (із змінами), від 29.11.2013р. № 6/39/3 «Про затвердження Програми реконструкції, капітального ремонту тротуарів у м. Тернополі на 2014-2016 роки» (із змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2016р. № 126 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту – заміни покриття тротуарів в м. Тернополі на 2016 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

439 М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.01.2016р. № 94 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту об’єктів благоустрою в м. Тернополі на 2016 рік»

З метою виконання робіт з капітального ремонту об’єктів благоустрою в м. Тернополі у 2016 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ», враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» (із змінами), від 27.01.2015р. № 6/55/5 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (із змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.01.2016р. № 94 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту об’єктів благоустрою в м. Тернополі на 2016 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

440 О.І.Смик

Про припинення публічного виконання аудіовізуальних творів за участю діячів культури, дії яких створюють загрозу національній безпеці України

У зв’язку із розміщенням на сайті міської ради Тернополя петиції з вимогою заборонити звучання російської музики у громадському транспорті, закладах харчування, а також у розважальних центрах та громадських місцях, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких Законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України» та рекомендаціями Служби безпеки України Міністерству культури України заборонити пропагування в Україні списку діячів культури (з 14 осіб), дії яких створюють загрозу національній безпеці України, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Зобов’язати всі комунальні, приватні та колективні підприємства, які здійснюють перевезення громадян України в межах Тернополя, припинити публічне відтворення аудіовізуальних творів за участю діячів культури, включених до вищезазначеного списку, а саме «списку СБУ»:

- Кучеренка Володимира Олександровича;

- Холмогорова Єгора Станіславовича;

- Хазіна Михайла Леонідовича;

- Газманова Олега Михайловича;

- Кобзона Йосифа Давидовича;

- Перфілової Валерії Юріївни;

- Пригожина Йосифа Ігоровича;

- Безрукова Сергія Віталійовича;

- Боярського Михайла Сергійовича;

- Росторгуєва Миколи В’ячеславовича;

- Охлобистіна Івана Івановича;

- Порєченкова Михайла Євгеновича;

- Лепса Григорія Вікторовича;

- Депардьє Жерара.

2.Зобов’язати всі комунальні, приватні та колективні підприємства, які здійснюють перевезення громадян України в межах Тернополя, припинити публічне виконання аудіовізуальних творів російських виконавців музичного жанру «шансон» та іншої кримінальної лірики.

3.Рекомендувати всім закладам культури, ресторанного господарства, клубам караоке, підприємствам та підприємцям припинити публічне відтворення, виконання аудіовізуальних творів за участю діячів культури, які потрапили під заборону СБУ та російських виконавців музичного жанру «шансон» та іншої кримінальної лірики.

4.Громадяни м. Тернополя можуть за допомогою веб-порталу «Відкрите місто» повідомити міську раду про порушення дії даного рішення виконавчого комітету, або з фото та аудіо доказами звернутися безпосередньо у міську раду міста.

5.Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

441 І.Г. Мединський

Про затвердження протоколу засідання конкурсного комітету

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», Постановами Кабінету Міністрів України від 18.02.1997р. №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», від 03.12.2008р. №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», в зв’язку із проведенням конкурсу по визначенню перевізників пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Тернополі, для забезпечення належного рівня пасажирських перевезень, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити протокол засідання конкурсного комітету по визначенню перевізників пасажирів на автобусних маршрутах загального користування згідно з додатком (додається).

2.Управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку укласти договори на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Тернополі з 01 червня 2016 року до 31 травня 2021 року.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

442 І.Г. Мединський

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету від 23 березня 2016р. №248 «Про перерахунок коштів на поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Тернопільелектротранс»

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Тернопільелектротранс» від 16.05.2016р. №379/05, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішенням міської ради від 03.03.2016р. №7/6/6 «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2015р. №7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік»,  виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в п.2  рішення виконавчого комітету від 23 березня 2016р.№248 «Про перерахунок коштів на поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Тернопільелектротранс», а саме замість слів та цифр:

«- на придбання стояків для будівництва тролейбусної лінії по вул.Текстильна-Л.Курбаса – 700000,00 грн.;

- на придбання проводу для будівництва тролейбусної лінії по вул.Текстильна-Л.Курбаса – 1265000,00 грн.;

- на будівництво тролейбусної лінії по вул.Текстильна-Л.Курбаса – 6035000,00 грн.;

- на придбання стояків для реконструкції контактно-кабельної мережі – 237000,00 грн.;

- на придбання проводу для реконструкції контактно-кабельної мережі – 843000,00 грн.;

- на  реконструкцію контактно-кабельної мережі – 1460000,00 грн.»

читати:

«- на придбання стояків для будівництва тролейбусної лінії по вул. Текстильна-Л.Курбаса – 756607,00 грн.(сімсот п’ятдесят шість тисяч шістсот сім гривень 00 копійок);

- на придбання проводу для будівництва тролейбусної лінії по вул.Текстильна-Л.Курбаса – 1268400,00 грн.(один мільйон двісті шістдесят вісім тисяч чотириста гривень 00 копійок);

- на будівництво тролейбусної лінії по вул.Текстильна-Л.Курбаса – 5762631,00 грн.(п’ять мільйонів сімсот шістдесят дві тисячі шістсот тридцять одна гривня 00 копійок);

- на придбання стояків для реконструкції контактно-кабельної мережі – 239844,00 грн.(двісті тридцять дев’ять тисяч вісімсот сорок чотири гривні 00 копійок);

- на придбання проводу для реконструкції контактно-кабельної мережі – 1951600,00 грн.(один мільйон дев’ятсот п’ятдесят одна тисяча шістсот гривень 00 копійок);

- на  реконструкцію контактно-кабельної мережі – 348556,00 грн.(триста сорок вісім тисяч п’ятсот п’ятдесят шість гривень 00 копійок)»;

доповнити:

«- на реконструкцію відгалуження 110кВ від ПЛ «Тернопільська-Промислова» на ПС «Галицька» в прогоні опор №2-4 у зв’язку з будівництвом тролейбусної лінії, яка розташована в м.Тернопіль вул.Текстильна-Л.Курбаса – 212362,00 грн.(двісті дванадцять тисяч триста шістдесят дві гривні 00 корпійок)».

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

443 М.Ф.Лесів

Про перекриття руху транспорту на вул. Березова

З метою будівництва дощового колектора по вул. Березовій від вул. Вільхової до вул. Наливайка, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільні дороги», «Про дорожній рух» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити товариству з обмеженою відповідальністю «Газ-Пласт-Буд»:

1.1. Перекрити рух автотранспорту на вул. Березова з 23.05.2016р. по 30.06.2016р. для проведення будівельних робіт.

1.2. Встановити дорожні знаки згідно схеми організації дорожнього руху, погодженої в управлінні превентивної діяльності головного управління національної поліції України в Тернопільській області.

2.Управлінню патрульної поліції в м. Тернополі забезпечити нагляд за організацією руху транспорту та пішоходів в районі проведення робіт.

3.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

444 М.Ф.Лесів

Про передачу виконаних робіт

Враховуючи завершення робіт з будівництва та реконструкції об'єктів благоустрою міста та шляхово-мостового господарства міста, а також з метою їх подальшого належного утримання і обслуговування, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології передати, а:

1.комунальному підприємству «Тернопільводоканал» прийняти в поповнення статутного капіталу виконані роботи з:

1.1.реконструкції вул. Симоненка в м. Тернополі – черга 2, комплекс 1 (реконструкція зовнішнього водопроводу В1 та існуючих колодязів мереж) загальною вартістю 176 900,00 грн. (сто сімдесят шість тисяч дев’ятсот грн. 00 коп.);

1.2.будівництва каналізації групи житлових будинків по вул. Молодіжна в м. Тернополі загальною вартістю 195 660,00 грн. (сто дев’яносто п’ять тисяч шістсот шістдесят грн. 00 коп.);

1.3.завершення будівництва та введення в експлуатацію каналізаційного колектора з очисними спорудами обласної протитуберкульозної лікарні в м. Тернополі загальною вартістю 495 480,00 грн. (чотириста дев’яносто п’ять тисяч чотириста вісімдесят грн. 00 коп.);

1.4.будівництва каналізаційного колектора по вул. Зеленій в м. Тернополі загальною вартістю 233 440,00 грн. (двісті тридцять три тисячі чотириста сорок грн. 00 коп.);

1.5.будівництва колектора та мереж водовідведення на не каналізованій вул. Сонячній загальною вартістю 521 640,00 грн. (п’ятсот двадцять одна тисяча шістсот сорок грн. 00 коп.).

2.Прийняття-передачу робіт зазначених в п. 1 даного рішення, оформити матеріалами згідно вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

445 М.Ф.Лесів

Про передачу виконаних робіт

в п 1.2.4. внесено зміни відповідно до рішення ВК від 22.03.2017р. №206

Враховуючи завершення робіт з будівництва, реконструкції та капітального ремонту об'єктів благоустрою та шляхово-мостового господарства міста, також з метою їх подальшого належного утримання і обслуговування, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології безоплатно передати, а:

1.1.відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради прийняти на баланс виконані роботи з:

1.1.1.реконструкції вул. Симоненка в м. Тернополі загальною вартістю 4 188 896,14 грн. (чотири мільйони сто вісімдесят вісім тисяч вісімсот дев’яносто шість грн. 14 коп.);

1.1.2.реконструкції вул. Симоненка в м. Тернополі – черга 2, комплекс 3 (організація дорожнього руху) загальною вартістю 193 595,00 грн. (сто дев’яносто три тисячі п’ятсот дев’яносто п’ять грн. 00 коп.);

1.1.3.реконструкції тротуарів прилеглих до Театрального майдану в м. Тернополі загальною вартістю 270 300,00 грн. (двісті сімдесят тисяч триста грн. 00 коп.);

1.1.4.будівництва зупинки на вул. Лучаківського загальною вартістю 96 260,00 грн. (дев’яносто шість тисяч двісті шістдесят грн. 00 коп.);

1.1.5.капітального ремонту зупинки громадського транспорту «Гетьмана П. Орлика» по вул. Миру в м. Тернополі загальною вартістю 226 141,78 грн. (двісті двадцять шість тисяч сто сорок одна грн. 78 коп.);

1.1.6.капітального ремонту зупинки громадського транспорту «ПК Березіль» по вул. Миру в м. Тернополі загальною вартістю 558 937,92 грн. (п’ятсот п’ятдесят вісім тисяч дев’ятсот тридцять сім грн. 92 коп.);

1.1.7.реконструкції транспортної розв'язки вулиць Збаразька - Бродівська-С.Крушельницької - Вояків дивізії «Галичина»-Галицька. 1 комплекс загальною вартістю 710 317,00 грн. (сімсот десять тисяч триста сімнадцять грн. 00 коп.);

1.1.8.капітального ремонту скверу біля пам’ятника Тарасу Шевченку за адресою вул. Грушевського в м. Тернополі загальною вартістю 653 035,00 грн. (шістсот п’ятдесят три тисячі тридцять п’ять грн. 00 коп.).

1.2.комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло» прийняти в поповнення статутного капіталу виконані роботи з:1.2.1.реконструкції освітлення по бульвару Т. Шевченка загальною вартістю 184 900,00 грн. (сто вісімдесят чотири тисячі дев’ятсот грн. 00 коп.);

1.2.2.реконструкції освітлення в сквері Т. Шевченка загальною вартістю 232 540,00 грн. (двісті тридцять дві тисячі п’ятсот сорок грн. 00 коп.);      1.2.3.реконструкції вул. Симоненка в м. Тернополі – черга 2, комплекс 2 (реконструкція освітлення) загальною вартістю 100 302,00 грн. (сто тисяч триста дві грн. 00 коп.);

в п 1.2.4. внесено зміни відповідно до рішення ВК від 22.03.2017р. №206

1.2.4.капітального ремонту доріжки (від доріжки вул. Миру – вул. Живова до центральної алеї) парку «Топільче» в м. Тернополі – зовнішнє освітлення загальною вартістю 736 395,01 (сімсот тридцять шість тисяч триста дев’яносто п'ять грн. 01 коп.).

1.3.комунальному підприємству «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» прийняти на баланс виконані роботи з:

1.3.1.реконструкції набережної Тернопільського ставу – Черга 4 в м. Тернополі Комплекс 1 загальною вартістю 921 400,00 грн. (дев’ятсот двадцять одна тисяча чотириста грн. 00 коп.);

1.3.2.реконструкції набережної Тернопільського ставу – Черга 4 в м. Тернополі Комплекс 2 загальною вартістю 5 114 282,60 грн. (п’ять мільйонів сто чотирнадцять тисяч двісті вісімдесят дві грн. 60 коп.);

1.3.3.капітального ремонту пішохідної доріжки від вул. Миру до пішохідного мосту через р. Серет у парку «Топільче» в м. Тернополі загальною вартістю 548 435,00 грн. (п’ятсот сорок вісім тисяч чотириста тридцять п’ять грн. 00 коп.);

1.3.4.капітального ремонту трубчастих переїздів в парку «Топільче» в м. Тернополі загальною вартістю 949 791,00 грн. (дев’ятсот сорок дев'ять тисяч сімсот дев’яносто одна грн. 00 коп.);

1.3.5.капітального ремонту підвищення навколо Хреста в парку ім. Т. Шевченка в м. Тернополі загальною вартістю 123 616,53 грн. (сто двадцять три тисячі шістсот шістнадцять грн. 53 коп.);

1.3.6.капітального ремонту пішохідної доріжки в парку «Топільче» в м. Тернопіль (ділянка від вул. Митрополита Шептицького до доріжки вул. Миру - Живова). Черга 1 загальною вартістю 935 046,00 грн. (дев’ятсот тридцять п’ять тисяч сорок шість грн. 00 коп.);

1.3.7.капітального ремонту доріжки в парку «Топільче» в м. Тернополі (ділянка від вул. Митрополита Шептицького до доріжки вул. Миру - Живова). Черга 2 загальною вартістю 530 390,66 грн. (п’ятсот тридцять тисяч триста дев'яносто грн. 66 коп.).

2.Прийняття-передачу робіт зазначених в п. 1 даного рішення, оформити матеріалами згідно вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

446 О.П. Похиляк

Про виділення коштів

Керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до рішень сесії міської ради від 21.04.2016 р. №7/7/5 «Про бюджет м. Тернополя на 2016 рік», від 07.06.2007 р. №5/10/5 «Про створення цільового фонду соціально-економічного розвитку міста Тернополя» (із змінами і доповненнями), з метою розміщення дошкільного навчального закладу, та сплати орендної плати, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити Управлінню освіти і науки Тернопільської міської ради спрямувати кошти з КФК 240900 «Цільові фонди, утворені органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади» в сумі 20000,00грн. (двадцять тисяч гривень 00коп.) для сплати орендної плати Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Тернопільській області, з метою розміщення Тернопільського дошкільного навчального закладу №3 Тернопільської міської ради Тернопільської області, згідно договору оренди №1057 від 23.09.15 р.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

447 М.Ф.Лесів

Про затвердження акту приймання – передачі гуртожитку за адресою вул. Текстильна, 30а

На виконання Законів України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», рішень міської ради від 03.03.2016р. №7/6/64 «Про погодження прийняття в комунальну власність міста житлового фонду Державного агентства водних ресурсів України» та від 16.02.2012р. №6/19/42 «Про делегування повноважень виконавчому комітету Тернопільської міської ради», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити акт приймання – передачі житлового будинку за адресою вул. Текстильна, 30а, м. Тернопіль у комунальну власність міста (додається).

2.Приватному підприємству «ТернопільКомСервіс» (ЄДРПОУ …) прийняти безкоштовно на баланс і технічне обслуговування будівлю, вказану в п.1 рішення та оформити її прийняття відповідними документами.

3.ВАТ «Тернопільобленерго» (Міському РЕМ), ПАТ «Тернопільміськгаз» прийняти безкоштовно на баланс та технічне обслуговування зовнішні інженерні мережі з оформленням відповідних документів.

4.КПТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго» та КП «Тернопільводоканал» прийняти в поповнення статутного капіталу зовнішні інженерні мережі з оформленням відповідних документів.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

448 М.Ф.Лесів

Про погодження проекту влаштування проїзду для забезпечення завершення будівництва багатоквартирного житлового будинку СК «Степана Бандери» по проспекту Ст.Бандери, 83

Розглянувши звернення СК «Степана Бандери» від 13.05.2016 р., враховуючи протокол наради з вирішення питання організації заїзду і виїзду до будівельного майданчика за адресою проспект Ст.Бандери, 83, протоколи № 01/16, № 02/16, комісії щодо врегулювання питання забезпечення проїзду для завершення будівництва житлового будинку споживчого кооперативу «Степана Бандери » та організації дорожнього руху за адресою вул. Вербицького та вул. Рєпіна, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити проект влаштування проїзду для забезпечення завершення будівництва багатоквартирного житлового будинку СК «Степана Бандери» по проспекту Ст.Бандери, 83 (додається).

2.Визначити, що термін дії даного рішення складає три роки з моменту його прийняття.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

miskrada_download     
Рішення виконавчого комітету з додатками