Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
29.03.16
01 квітня 2016;  автор: admin

258 В.Й Бесага

Про розгляд звернення гр. Григеля Д.І.

Розглянувши звернення гр. Григеля Дмитра Ігоровича, подані матеріали, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету міської ради №601 від 5 червня 2013 «Про затвердження Порядку перепланування, переобладнання, реконструкції житлових та нежитлових приміщень, зміни їх функціонального призначення в м. Тернополі»,виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Ввести квартиру №… в житловий фонд міста.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Остапчук В.О.

 

259 Р.Д.Левчук

Про намір передати в оренду об’єкти комунальної власності

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011р.№6/9/14 виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Оголосити про намір передати в оренду майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на відділ охорони здоров‘я та медичного забезпечення.

 

260 Ю.П.Дейнека

Про скасування дозволів на розміщення зовнішньої реклами та демонтаж рекламних засобів

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та «Про рекламу», Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» від 29.12.2003 №2067, Правилами розміщення зовнішньої реклами в місті Тернополі, Положенням про визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності у місті Тернополі, Положенням про узгодження дій між структурними підрозділами та комунальними підприємствами Тернопільської міської ради, задіяними у сфері зовнішньої реклами, затверджене рішенням виконавчого комітету міської ради від 29.02.2012 №284, Про створення постійно діючої робочої групи, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 07.04.2015 №276, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Вважати розірваним укладений договір №269/08 на тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності від 01.03.2013 між управлінням стратегічного розвитку міста і ТзОВ «ТМ «Барвінок» та скасувати дозволи №269/08-01, №269/08-02, №269/08-03 на розміщення зовнішньої реклами від 15.02.2008 згідно з додатком (додається).

2.Рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради «Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ТОВ «Торговий Світ» від 13.02.2008 №189 вважати таким, що втратило чинність.

3.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради опублікувати дане рішення в газеті «Тернопіль Вечірній» і оприлюднити на сайті Тернопільської міської ради.

4.Постійно діючій робочій групі вжити заходи для організації проведення демонтажу рекламних засобів не пізніше десятого робочого дня з дати прийняття рішення.

5.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології забезпечити фінансування проведення робіт з демонтажу.

6.Комунальним підприємствам «Тернопільводоканал», електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло», теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго», «Міськшляхрембуд» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу.

7.Тернопільському міському РЕМ ВАТ «Тернопільобленерго» забезпечити від’єднання об’єктів зовнішньої реклами від електропостачання.

8.Проведення робіт з демонтажу, приймання та зберігання демонтованих рекламних засобів Тернопільському міському шляхово ремонтно-будівельному підприємству «Міськшляхрембуд» і постійно діючій робочій групі оформити відповідними актами. Видачу демонтованих рекламних засобів провести після сплати власником вартості робіт по демонтажу і вартості її зберігання згідно підтверджуючих документів.

9.З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників ГУНП в Тернопільській області.

10.Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Дідича В.Є. та Стемковського В.В.

 

261 Т.Г.Басюрська

Про затвердження протоколу засідання громадської комісії з житлових питань

Розглянувши звернення громадян та клопотання керівництва і комітетів профспілок підприємств, організацій та установ, керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР»., затверджених постановою ради міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984р. №470, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Погодитись з пропозицією громадської комісії з житлових питань про зарахування на квартирний облік та надання квартир громадянам міста згідно поданих документів та даних про житлові умови сімей, за виключенням пункту 1.5. Протоколу №3 засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 17.03.2016 року.

2.Затвердити протокол №3 засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 17.03.2016 р. (додається) з врахуванням пункту 1 даного рішення.

3.Повторно розглянути питання пункту 1.5. Протоколу №3 засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 17.03.2016 року на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради.

 

262 Т.Г.Басюрська

Про затвердження протоколу засідання міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків

Розглянувши звернення громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, Положенням про міську комісію із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, затвердженого Рішенням міської ради від 21.09.2013 року №6/37/106, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Затвердити протокол №3 засідання міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків від 17.03.2016 р. (додається).

 

263 О.І.Смик

Про намір передати в оренду майно комунальної власності міста

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням сесії міської ради від 31.03.2015 р. № 6/58/10 «Про внесення змін в рішення міської ради від 20.06.2011 р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності майна територіальної громади м. Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Оголосити про намір передати в оренду майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюру.

 

264 О.І.Смик

Про надання в оренду нежитлового приміщення комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя»

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення міської ради від 20.06.2011 року № 6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя» та розглянувши звернення ДП «Фаворит М», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду нежитлове приміщення юридичній особі , згідно з додатком (додається).

2.Комунальному підприємству «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» в 15-денний термін укласти договір оренди на вказане в додатку приміщення.

3.Зобов’язати орендаря, вказаного в додатку до даного рішення, питання перепланування, переобладнання, реконструкції нежитлового приміщення здійснювати, у встановленому порядку, згідно з нормативно-правовими актами України.

4.Комунальному підприємству «Земельно-кадастрове бюро» в 10-ти денний термін з моменту прийняття рішення виготовити довідку про грошову оцінку земельної ділянки та довідку-розрахунок місячного розміру плати за землю орендарю, вказаному в додатку до даного рішення, а орендарю провести оплату за їх виготовлення згідно виставлених рахунків.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

265 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

266 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

267 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

268 З.Б.Здеб

Про надання неповнолітній дитині дозволів на укладання договорів купівлі-продажу, дарування частин квартир

269 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири на ім’я малолітньої дитини

270 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частин квартири, де малолітні діти мають право користування житловим приміщенням

 

271 Ю.П.Дейнека

Про затвердження результатів конкурсу з вибору інвестора для будівництва, реконструкції, реставрації тощо, об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Положенням про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо, об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста, затвердженого рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 03.10.2012 року №1586, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити результати конкурсу з вибору інвестора для будівництва, реконструкції, реставрації тощо, об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста згідно протоколу засідання комісії з вибору інвестора від 18.03.2016 року №23 (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови-керуючого справами Хімейчука І.С.

 

272 М.Ф.Лесів

Про передачу на баланс

Враховуючи звернення комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло» Тернопільської міської ради від 11.02.2016року №44, з метою забезпечення безпеки дорожнього руху та попередження виникнення аварійно-небезпечних ситуацій в м. Тернополі, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології безоплатно передати на баланс комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло» Тернопільської міської ради світлофорні об’єкти регулювання руху, які знаходяться в м. Тернополі, а саме:

- проспект Степана Бандери - бульвар Данила Галицького, вартістю 78128,42 грн. (сімдесят вісім тисяч сто двадцять вісім гривень сорок дві копійки) з ПДВ;

- по вул. С.Будного в м. Тернополі – вул. Вояків УПА в с. Петриків Тернопільського району, вартістю 80418,50 грн. (вісімдесят тисяч чотириста вісімнадцять гривень п'ятдесят копійок) з ПДВ;

- на перехресті вул. Гетьмана І. Мазепи - вул. Бережанська - вул. Максима Кривоноса – вул. Львівська, вартістю 478347,10 грн. (чотириста сімдесят вісім тисяч триста сорок сім гривень десять копійок) з ПДВ;

- на примиканні вул. Микулинецька - вул. Козацька, вартістю 109560,53 грн. (сто дев'ять тисяч п'ятсот шістдесят гривень п'ятдесят три копійки) з ПДВ;

- на примиканні вул. Спортивної до проспекту Злуки, вартістю 148058,76 грн. (сто сорок вісім тисяч п'ятдесят вісім гривень сімдесят шість копійок) з ПДВ;

- на перехресті вул. Руська - вул. Танцорова, вартістю 115504,92 грн. (сто п'ятнадцять тисяч п'ятсот чотири гривні дев'яносто дві копійки) з ПДВ.

2.Прийняття-передачу світлофорних об’єктів регулювання руху вказаних в п.1 даного рішення оформити у відповідності до вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

273 М.Ф.Лесів

Про передачу на баланс

Враховуючи звернення комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло» Тернопільської міської ради від 11.02.2016 року №43, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології безоплатно передати на баланс комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло» Тернопільської міської ради три дорожні контролери ДКД-16-С2-М8525 з модулем зв’язку на 16 силових кабелів загальною вартістю 198612,00 грн. (сто дев'яносто вісім тисяч шістсот дванадцять гривень нуль копійок), в т.ч. ПДВ 33102,00 грн. (тридцять три тисячі сто дві гривні).

2.Прийняття-передачу трьох дорожніх контролерів ДКД-16-С2-М8525 з модулем зв’язку на 16 силових кабелів вказаних в п.1 даного рішення оформити у відповідності до вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

274 М.Ф.Лесів

Про розгляд заяви гр. Яворського Р.М. щодо погодження проведеного перепланування квартири

Розглянувши заяву гр. Яворського Романа Маркіяновича, погодження відповідних служб, подані матеріали, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити здійснене гр. …

2.Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське бюро технічної інвентаризації», ТОВ «Коменерго-Тернопіль 2» внести зміни в інвентарну справу будинку, вказаного в п.1 рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.

 

275 М.Ф.Лесів

Про надання дозволу на перепоховання

 

276 М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.01.2016р. № 93 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі на 2016 рік»

З метою виконання робіт з капітального ремонту та реконструкції об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі у 2016 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ», враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» (із змінами), від 27.01.2015р. № 6/55/5 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (із змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в рішення виконавчого комітету міської ради від 27.01.2016р. № 93 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі на 2016 рік», саме: назву, преамбулу та текст даного рішення після слів «капітального ремонту» доповнити словами «та реконструкції», далі по тексту.

2.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.01.2016р. № 93 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі на 2016 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

277 Р.Д.Левчук

Про передачу на баланс будівлі за адресою вул. Федьковича,14/2

в п.1 внесено зміни відповідно до рішення ВК від 21.09.2016р. № 777

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», та враховуючи розпорядження начальника управління містобудування, архітектури та кадастру від 14.03.2016р. №37 «Про розгляд звернення міської комунальної лікарні №3 щодо присвоєння адресного номера» виконавчий комітет міської ради Вирішив:

в п.1 внесено зміни відповідно до рішення ВК від 21.09.2016р. № 777

1.Міській комунальній лікарні №3 безкоштовно передати, а управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна прийняти на баланс нежитлові приміщення загальною площею 288,2кв.м. в тому числі спільного користування 29,4 кв.м. за адресою вул. Федьковича,14/2.

2.Прийняття- передачу оформити згідно вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань виконавчих органів влади Бицюру Л.О.

 

278 Б.В.Ясеновський

Про скасування Погоджень режиму роботи об’єктів сфери торгівлі та сфери обслуговування населення на території м. Тернополя

За результатами розгляду скарг мешканців будинку за адресою м. Тернопіль, вул. М.Грушевського, 1, враховуючи рішення комісії, створеної розпорядженням міського голови від 02.03.2016р. №74, керуючись ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення виконавчого комітету міської ради від 21.05.2014р. №517 «Про затвердження Положення про погодження режиму роботи об’єктів сфери торгівлі та сфери обслуговування населення в м. Тернополі» (із змінами та доповненнями), виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Скасувати Погодження режиму роботи об’єктів сфери торгівлі та сфери обслуговування населення на території м. Тернополя від 04.03.2015р. за №48 та №49, видані управлінням торгівлі, побуту та захисту прав споживачів міської ради ФОП Швець В.Д. та ФОП Миронову Р.В., які здійснюють діяльність в кафе «Тісто» за адресою м. Тернопіль, вул. М.Грушевського,1.

2.ФОП Швець В.Д. та ФОП Миронову Р.В. вжити заходів щодо усунення порушень вимог чинного законодавства, встановлених комісією, створеною розпорядженням міського голови від 02.03.2016р. №74.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

279 І.Г. Мединський

Про оголошення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Тернополі

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», Постановами Кабінету Міністрів України від 18.02.1997р. №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», від 03.12.2008р. №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», в зв’язку із закінченням терміну дії договорів з перевізниками на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в м. Тернополі та необхідністю визначення на конкурсних умовах перевізників на автобусних маршрутах загального користування в м. Тернополі для забезпечення належного рівня пасажирських перевезень, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Оголосити конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах м. Тернополя згідно з додатком (додається).

2.Конкурсному комітету по визначенню перевізників пасажирів на автобусних маршрутах загального користування:

2.1. провести конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах м. Тернополя до 13.05.2016 року;

2.2.подати на затвердження виконавчого комітету протоколи засідань конкурсного комітету в 10–ти денний термін після проведення конкурсу.

3.Управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку:

3.1. до 04.05.2016 року розробити та подати на затвердження виконавчого комітету примірну форму Договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в м.Тернополі.

3.2. не пізніше ніж через 30 днів з моменту набрання чинності рішенням конкурсного комітету укласти з переможцями конкурсу Договори на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в м.Тернополі.

4.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації розмістити оголошення про проведення конкурсу в газеті «Тернопіль Вечірній» та на офіційному сайті міської ради.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є. Дідича.

 

280 О.П. Похиляк

Про передачу на баланс майна

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою належного обліку майна комунальної власності та ефективного його використання виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Тернопільському комунальному методичному центру науково-освітніх інновацій та моніторингу безоплатно передати на баланс Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Тернопільської міської ради Тернопільської області майно згідно з додатком (додається).

2.Тернопільському комунальному методичному центру науково-освітніх інновацій та моніторингу та Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 18 Тернопільської міської ради Тернопільської області здійснити передачу-прийняття майна згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

281 Т.С.Корчак

Про вибір виконавця робіт

З метою належної організації проведення робіт по спорудженню пам’ятника Небесній сотні на площі Героїв Євромайдану в м. Тернополі, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про здійснення державних закупівель», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Визначити за необхідне застосувати переговорну процедуру закупівель для організації робіт з будівництва пам’ятника Небесній Сотні на площі Героїв Євромайдану в м. Тернополі.

2.Враховуючи звернення авторського колективу - переможця бліц-конкурсу на кращий ескізний проект пам’ятника Небесній Сотні на площі Героїв Євромайдану в м. Тернополі, запросити до участі в переговорах, скульптора - заслуженого художника України Вільгушинського Романа Казимировича.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О.Остапчук.

 

282 Г.М.Денисюк

Про виділення коштів

Для забезпечення придбання нагородної продукції міської ради виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Виділити кошти для придбання нагородної продукції в сумі 82000 (вісімдесят дві тисячі) гривень за рахунок коштів цільових фондів, утворених органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади (КФК - 240900, КЕКВ - 2210).

2.Відділу обліку та фінансового забезпечення провести своєчасне фінансування згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Остапчук В.О.

 

283 Г.М.Денисюк

Про виділення коштів

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв'язку з необхідністю закупівлі обладнання, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Виділити 75612 (сімдесят п’ять тисяч шістсот дванадцять) гривень для придбання обладнання за рахунок коштів цільових фондів, утворених органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади КФК - 240900, КЕКВ - 3110).

2.Відділу обліку та фінансового забезпечення провести своєчасне фінансування згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Остапчук В.О.

 

284 М.В.Горішний

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 23.09.2015 року №870 «Про затвердження Положення про відділ державного архітектурно-будівельного контролю»

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства», «Про архітектурну діяльність», «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись рішенням міської ради від 18.08.2015 р. № 6/61/29 «Про створення відділу державного архітектурно-будівельного контролю Тернопільської міської ради», постановою Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 р. № 671 «Деякі питання діяльності органів державного архітектурно будівельного контролю» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 23.09.2015р. № 870 «Про затвердження Положення про відділ державного архітектурно-будівельного контролю Тернопільської міської ради» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2. Рішення виконавчого комітету від 23.12.2015 року № 174 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 23.09.2015р. №870 «Про затвердження положення відділу державного архітектурно-будівельного контролю Тернопільської міської ради» вважати таким, що втратило чинність.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Остапчук В.О.

 

miskrada_download    
Рішення виконавчого комітету з додатками