Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
23.03.16
25 березня 2016;  автор: admin

225 В.Й Бесага

Про встановлення меморіальної таблиці за адресою вул. Коперника, 14

Розглянувши звернення Тернопільської Української гімназії ім.І.Франка, керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 4 Закону України «Про архітектурну діяльність», спільним наказом Держбуду України та Мінкультури України від 30.11.2004 р. №231/806, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити Тернопільській Українській гімназії ім. І.Франка встановлення меморіальної таблиці «Вони навчались у гімназії» на фасаді Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка за адресою вул. Коперника, 14.

2.Зобов’язати Тернопільську Українську гімназію ім. І.Франка монументально-художнє вирішення меморіальної таблиці погодити в управлінні містобудування, архітектури та кадастру.

3.Управлінню культури і мистецтв внести меморіальну таблицю в реєстр обліку меморіальних таблиць.

4.Управлінню освіти і науки прийняти на утримання меморіальну таблицю.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О.Остапчук, Л.О.Бицюру.

 

226 Б.В.Ясеновський

Про встановлення режиму роботи закладам торгівлі, побуту та ресторанного господарства

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», рішенням виконавчого комітету міської ради від 05.11.2014р. №1086 «Про Порядок встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля» (із змінами та доповненнями), враховуючи рішення комісії по розгляду заяв щодо встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля від 25.02.2016р., виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Встановити:

1.1. погоджений з власником цілодобовий режим роботи павільйону «Поляна» за адресою м. Тернопіль, вул. Лесі Українки терміном на один рік (ФОП Кутний В.Б., ідн. код …);

1.2. погоджений з власником цілодобовий режим магазину «Едельвейс» за адресою м. Тернопіль, вул. Леся Курбаса, 4а терміном до 01.06.2016р. (ФОП Горин О.І., ідн. код …; ФОП Жеворонко В.В., ідн. код …);

1.3. погоджений з власником нічний режим роботи до 03.00 год. бару «Румба» за адресою м. Тернопіль, вул. Монастирського, 50/1 терміном на один рік (ФОП Заверуха О.П., ідн. код …);

1.4. погоджений з власником цілодобовий режим роботи сауні за адресою м. Тернопіль, вул. 15 Квітня, 6 терміном на один рік (ФОП Смовж В.В., ідн. код …).

2.Зобов’язати суб’єктів господарювання забезпечити дотримання громадського порядку в нічний час.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, управління муніципальної поліції.

 

227 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

228 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на зміну прізвища малолітній дитині

229 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу частини квартири, де неповнолітня дитина є співвласником житла

230 З.Б.Здеб

Про надання неповнолітній дитині дозволу на укладання договору купівлі-продажу частини квартири

231 З.Б.Здеб

Про внесення зміни до рішення виконавчого комітету від 07.08.2013р. №855 «Про встановлення опіки над майном неповнолітньої дитини»

Рішення втратило чинність відповідно до рішення ВК від 21.09.2017р. №669

232 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

 

233 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність ….

4.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-3 та видати свідоцтва.

 

234 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилого приміщення в гуртожитку

Розглянувши заяву Кенс Г.І. керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

2.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилого приміщення в гуртожитку, вказаного в п.1 та видати свідоцтво.

 

235 Т.Г.Басюрська

Про зміну статусу жилого приміщення

Розглянувши клопотання адміністрації та профспілкового комітету Державної фінансової інспекції в Тернопільській області, керуючись Житловим кодексом, Постановою Ради міністрів УРСР «Про службові жилі приміщення», «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень...», затвердженими постановою Ради міністрів УРСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 р. № 470, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Виключити із списків службових квартиру №…

 

236 Т.Г.Басюрська

Про зміну статусу жилого приміщення

Розглянувши клопотання приватного підприємства «Люкс», керуючись Житловим кодексом, Постановою Ради міністрів УРСР «Про службові жилі приміщення», «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень...», затвердженими постановою Ради міністрів УРСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 р. № 470, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Виключити із списків службових квартиру №…

 

237 Т.Г.Басюрська

Про переоформлення ордерів

Розглянувши заяви фізичних осіб, керуючись ст.ст.15, 61, 106 Житлового кодексу, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Переоформити ордер на квартиру №…

 

238 М.Ф.Лесів

Про надання дозволу на перепоховання

 

239 М.Ф.Лесів

Про розгляд звернень ПП «Дружба сервіс-житло 1» щодо зняття з балансу житлових будинків за адресами вул. Лучаківського,11 та бульвар Просвіти,19

Розглянувши звернення ПП «Дружба сервіс-житло 1», враховуючи акти приймання-передачі житлових будинків за адресами вул. Лучаківського,11 та бульвар Просвіти,19 з балансу підприємства на баланс ОСББ «Галжек» і ОСББ «Просвіта 19», з метою забезпечення належного утримання вказаних будинків, ефективного та оперативного надання житлово-комунальних послуг, керуючись ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 12.10.2011р. №1709 «Про передачу будинків» і виключити з переліку житлового фонду, який передається приватному підприємству «Дружба сервіс-житло 1» на баланс будинки за адресами вул. Лучаківського,11 (п.101) та бульвар Просвіти,19 (п.103).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

240 М.Ф.Лесів

Про визначення замовника робіт

У зв'язку із необхідністю зменшення споживання природного газу для виробництва тепла для бюджетних та інших споживачів в м. Тернополі, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та п. 6 Постанови Кабінету Міністрів України від 09.07.2014 року № 293 «Про стимулювання заміщення природного газу у сфері теплопостачання» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Комунальне підприємство теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради визначити замовником робіт з проектування модернізації генеруючих потужностей для використання альтернативних видів палива на котельнях за адресами: Київська 3С, Р.Купчинського 14А, Лемківська, 23, Лесі Українки 4, Івана Франка 16, Просвіти 9, Живова 12.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

241 М.Ф.Лесів

Про розгляд звернення ГТОВ «Мрія» щодо зняття з балансу житлового будинку за адресою вул. Танцорова,9

Розглянувши звернення ГТОВ «Мрія», подані матеріали, враховуючи акт приймання-передачі житлового будинку за адресою вул. Танцорова,9 з балансу товариства на баланс ОСББ «Затишне +», з метою забезпечення належного утримання вказаного будинку, ефективного та оперативного надання житлово-комунальних послуг, керуючись ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології і господарському товариству з обмеженою відповідальністю «Мрія» внести зміни в додаток до договору на виконання робіт по утриманню житлових будинків та прибудинкових територій, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 30.03.2001р. №419 «Про реалізацію реформи житлового господарства» та виключити з переліку житлових будинків, які передаються на утримання і обслуговування господарському товариству з обмеженою відповідальністю «Мрія» будинок за адресою вул. Танцорова,9 (п.149).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

242 М.Ф.Лесів

Про роботу управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології

Заслухавши звіт начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Лесіва Миколи Федоровича, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Звіт начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Лесіва Миколи Федоровича про роботу управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології взяти до відома, згідно з додатком (додається).

 

243 Г.М.Денисюк

Про виділення коштів

У зв'язку з прийомом делегації Першотравневого району Донецької області для підписання Меморандуму про співпрацю між Тернопільською міською радою та Першотравневим районом Донецької області, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Виділити 3789 (три тисячі сімсот вісімдесят дев’ять) гривень для оплати витрат на проживання за рахунок коштів цільових фондів, утворених органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади КФК - 240900, КЕКВ - 2240).

2.Відділу обліку та фінансового забезпечення провести своєчасне фінансування згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Остапчук В.О.

 

244 Н.П.Кучер

Про внесення змін до назви об"єкту

Керуючись Бюджетним кодексом України, п.18 рішення міської ради від 22.12.2015р. №7/3/23„Про бюджет м. Тернополя на 2016 рік” та враховуючи висновки постійної комісії з питань бюджету та фінансів, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити внесення змін в додаток до рішення міської ради від 26.01.2016р. №7/5/2 " Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 „Про бюджет м. Тернополя на 2016рік” слова "Капітальний ремонт шляхо-мостового господарства згідно затвердженого титульного списку за погодженням з постійною депутатською комісією з питань житлово-комунального господарства,екології та надзвичайних ситуацій,енергозабезпечення та енергоефективності" замінити на слова "Капітальний ремонт та реконструкція шляхо-мостового господарства згідно затвердженого титульного списку за погодженням з постійною депутатською комісією з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій,енергозабезпечення та енергоефективності".

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету та фінансів.

 

245 І.Г. Мединський

Про затвердження об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Тернополі

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», Постановами Кабінету Міністрів України від 18.02.1997р. №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», від 03.12.2008р. №1081«Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», з метою організації проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Тернополі, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити об’єкти конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Тернополі згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

246 І.Г. Мединський

Про підготовку матеріалів для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Тернополі

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», Постановами Кабінету Міністрів України від 18.02.1997р. №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», від 03.12.2008р. №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», наказом міністерства транспорту та зв'язку України від 07.05.2010р. №278 «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження паспорта автобусного маршруту», враховуючи рішення міської ради від 03.03.2016р. № 7/6/6 та рішення виконавчого комітету від 06.01.2016р. №29, з метою організації проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в місті Тернополі, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню транспорту, комунікацій та зв'язку:

1.1. укласти угоду на виготовлення паспортів автобусних маршрутів з ППЗІІФ «Тернопіль – Логістік»;

1.2. використати Умови проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Тернополі, затверджені рішенням виконавчого комітету №369 від 10.04.2014р.

2.Уповноважити начальника управління транспорту, комунікацій та зв'язку Мединського І.Г. здійснити затвердження паспортів автобусних маршрутів м.Тернополя.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

247 І.Г. Мединський

Про перерахунок коштів з цільового фонду

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до рішень міської ради від 03.03.2016р. №7/6/6 «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.15р.№7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік», від 07.06.2007р. №5/10/5 «Про створення цільового фонду соціально-економічного розвитку міста Тернополя» (із змінами і доповненнями) та постанови КМУ від 03.12.2008р. №1081 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», з метою забезпечення проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Тернополі, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку Тернопільської міської ради здійснити оплату за виготовлення паспортів автобусних маршрутів за рахунок коштів з КФК 240900 «Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади» в сумі 31 200,00 грн. (тридцять одна тисяча двісті гривень 00 копійок).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

248 І.Г. Мединський

Про перерахунок коштів на поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Тернопільелектротранс»

Внесено зміни та доповнення відповідно до рішення виконавчого комітету від 18.05.2016р. №442, від 21.12.2016р. №1111

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Тернопільелектротранс» від 11.03.2016р. 193/05, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішенням міської ради від 03.03.2016р. №7/6/6 «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2015р. №7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку перерахувати 12 012 000,00 грн. (дванадцять мільйонів дванадцять тисяч гривень 00 копійок), як внески органів місцевого самоврядування у статутний капітал комунального підприємства «Тернопільелектротранс» за КФК180409 КЕКВ 3210.

2.Зобов’язати управління транспорту, комунікацій та зв’язку Тернопільської міської ради перерахувати кошти, згідно п.21 рішення міської ради від 22.12.2015р. №7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» на розрахунковий рахунок КП «Тернопільелектротранс» №26006015004501 ПАТ «АЛЬФА-БАНК»», МФО 300346, а саме:

- на капітальний ремонт тролейбусів – 672000,00 грн.;

- на будівництво тролейбусної лінії по вул. Текстильна-Л.Курбаса (зовнішнє освітлення) – 800000,00 грн.;

- на придбання стояків для будівництва тролейбусної лінії по вул. Текстильна-Л.Курбаса – 756607,00 грн.(сімсот п’ятдесят шість тисяч шістсот сім гривень 00 копійок);

- на придбання проводу для будівництва тролейбусної лінії по вул. Текстильна-Л.Курбаса – 1268400,00 грн.(один мільйон двісті шістдесят вісім тисяч чотириста гривень 00 копійок);

- на будівництво тролейбусної лінії по вул. Текстильна-Л.Курбаса – 5762631,00 грн.(п’ять мільйонів сімсот шістдесят дві тисячі шістсот тридцять одна гривня 00 копійок);

- на придбання стояків для реконструкції контактно-кабельної мережі – 239844,00 грн.(двісті тридцять дев’ять тисяч вісімсот сорок чотири гривні 00 копійок);

- на придбання проводу для реконструкції контактно-кабельної мережі – 1951600,00 грн.(один мільйон дев’ятсот п’ятдесят одна тисяча шістсот гривень 00 копійок);

- на реконструкцію контактно-кабельної мережі – 348556,00 грн.(триста сорок вісім тисяч п’ятсот п’ятдесят шість гривень 00 копійок)»;

- на реконструкцію відгалуження 110кВ від ПЛ «Тернопільська-Промислова» на ПС «Галицька» в прогоні опор №2-4 у зв’язку з будівництвом тролейбусної лінії, яка розташована в м. Тернопіль вул. Текстильна-Л.Курбаса – 212362,00 грн.(двісті дванадцять тисяч триста шістдесят дві гривні 00 корпійок)».

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

249 І.Г. Мединський

Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Тернопіль Інтеравіа» на 2016 рік

На виконання рішення виконавчого комітету від 08.07.2015р. №584 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств м. Тернополя», керуючись Господарським кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити фінансовий план комунального підприємства «Тернопіль Інтеравіа» на 2016 рік (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

250 М.Ф.Лесів Про безкоштовне встановлення квартирних приладів обліку води та заміни нагрівальних приладів

Розглянувши протокол засідання комісії по розгляду звернень громадян з приводу безкоштовного встановлення приладів обліку води та заміни нагрівальних приладів і рушникосушок, керуючись Законом України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Встановити безкоштовно квартирні прилади обліку води громадянам, згідно з додатком № 1(додається).

2.Виконати безкоштовну заміну нагрівальних приладів в квартирах громадян, згідно з додатком № 2 (додається).

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського.

 

251 М.Ф.Лесів

Про затвердження титульного списку реконструкції набережної Тернопільського ставу по вул. Білецькій («Циганка») під відпочинково-прогулянкову зону в м. Тернополі

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення МВК від 28.12.2016р. №1143

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення МВК від 02.11.2016р. №911

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення МВК від 07.09.2016р. №753

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення МВК від 15.06.2016р. №533

З метою виконання робіт з реконструкції набережної Тернопільського ставу по вул. Білецькій («Циганка») під відпочинково-прогулянкову зону в м. Тернополі у 2016 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КФК 150101 «Капітальні вкладення», враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» (із змінами), від 27.01.2015р. № 6/55/5 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (із змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити титульний список реконструкції набережної Тернопільського ставу по вул. Білецькій («Циганка») під відпочинково-прогулянкову зону в м. Тернополі, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

252 М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2016р. № 116 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту – заміни та влаштування світлофорних об'єктів в м. Тернополі на 2016 рік»

З метою виконання робіт з капітального ремонту – заміни та влаштування світлофорних об'єктів в м. Тернополі у 2016 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ», враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» (із змінами), від 27.01.2015р. № 6/55/5 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (із змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2016р. № 116 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту – заміни та влаштування світлофорних об'єктів в м. Тернополі на 2016 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

253 М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.01.2016р. № 94 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту об’єктів благоустрою в м. Тернополі на 2016 рік»

З метою виконання робіт з капітального ремонту об’єктів благоустрою в м. Тернополі у 2016 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ», враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» (із змінами), від 27.01.2015р. № 6/55/5 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (із змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.01.2016р. № 94 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту об’єктів благоустрою в м. Тернополі на 2016 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

254 В.В.Мединський

Про надання в оренду майна комунальної власності

Керуючись частиною 4 статті 9 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, частиною 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя затвердженим рішенням міської ради від 20.06.2011 р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду громадській організації «Тернопільський прес-клуб» (ідентифікаційний код …, юридична адреса м. Тернопіль, вул. Лесі Українки,10 квартира …) нежитлові приміщення комунальної власності за адресою м. Тернопіль, вул. С.Качали,3, 1-поверх, загальною площею 63,4 кв.м, в тому числі площі спільного користування 4,7 кв.м, орієнтовно закріпленою земельною ділянкою 56,5 кв.м. для використання під розміщення громадської організації, що здійснює діяльність у сфері культури і мистецтв.

2.Управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна укласти договір оренди на приміщення, вказане в п.1 даного рішення, терміном на 35 місяців, з правом його продовження на загальних підставах.

3.Зобов’язати орендаря питання перепланування, переобладнання, реконструкції нежитлових приміщень здійснювати, у встановленому порядку, згідно з нормативно-правовими актами України.

4.Комунальному підприємству “Земельно-кадастрове бюро” в 10-ти денний термін з моменту прийняття рішення виготовити довідку про грошову оцінку земельної ділянки та довідку-розрахунку місячного розміру плати за землю, а орендарю провести оплату за їх виготовлення згідно виставлених рахунків.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

255 І.Г. Мединський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 24.02.2016р. №175 «Про виділення коштів для фінансової підтримки комунального підприємства «Тернопільелектротранс»

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Тернопільелектротранс» від 10.03.2016р. №191/05, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням міської ради від 26.01.2016р. №7/5/2 «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2015р. №7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» та погодженням постійної комісії міської ради з питань бюджету та фінансів, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в п.1 рішення виконавчого комітету від 24.02.2016р. №175 «Про виділення коштів для фінансової підтримки комунального підприємства «Тернопільелектротранс», а саме замість цифр та слів «1 600 000,00 (один мільйон шістсот гривень 00 копійок)», читати: « 4 509 800,00 грн. (чотири мільйони п’ятсот дев’ять тисяч вісімсот гривень 00 копійок)».

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

256 В.І.Сулима

Про надання громадянам грошової та адресної безготівкової допомоги

Розглянувши протокол засідання комісії по розгляду заяв громадян про надання грошової та адресної безготівкової допомоги від 29.02.2016 № 2, керуючись ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати грошову допомогу 844 громадянам на суму 518700 (п’ятсот вісімнадцять тисяч сімсот) гривень, згідно з додатком 1 (додається).

2.Надати адресну безготівкову допомогу 142 громадянам в розмірі 50% відшкодування оплати за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання, згідно з додатком 2 (додається).

3.Надати адресну безготівкову допомогу 21 сім’ї загиблих (померлих) ветеранів війни (учасників антитерористичної операції) в розмірі 50% відшкодування оплати за житлово-комунальні послуги, згідно з додатком 3 (додається).

 

257 І.Г. Мединський

Про затвердження кошторису витрат на організацію та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Тернополі та розміру плати за участь в конкурсі

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», Постановами Кабінету Міністрів України від 18.02.1997р. №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», від 03.12.2008р. №1081«Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», з метою організації проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Тернополі, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити кошторис витрат на організацію та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Тернополі згідно з додатком 1 (додається).

2.Затвердити розмір плати за участь в конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Тернополі згідно з додатком 2 (додається).

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

miskrada_download    
Рішення виконавчого комітету з додатками