Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
16.03.16
18 березня 2016;  автор: admin

207 В.І.Сулима

Про надання опікуну дозволу на укладення нотаріального договору поділу будинку від імені недієздатної особи

 

208 Г.М.Денисюк

Про виділення коштів

Розглянувши звернення Організації ветеранів України м. Тернополя, Тернопільської обласної громадської організації «Асоціація захисників безпритульних тварин «Ноїв Ковчег», Тернопільського міського громадського формування «Охорона порядку» та керуючись рішенням міської ради від 22.12.2015 року № 7/3/12 «Про програму підтримки громадських організацій на 2016-2018рр.», рішенням комісії по взаємодії з громадськими організаціями з питань реалізації соціальних проектів, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Виділити Організації ветеранів України м. Тернополя на статутну діяльність 4000 (чотири тисячі) гривень за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських організацій інвалідів і ветеранів, здійснення статутної діяльності та виконання завдань Програми (КФК 091209)
КЕКВ 2610 – 4000,00 грн.

2.Виділити Тернопільській обласній громадській організації «Асоціація захисників безпритульних тварин «Ноїв Ковчег» на статутну діяльність 15000 (п'ятнадцять тисяч) гривень за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських організацій на реалізацію соціально-культурних проектів, здійснення статутної діяльності та виконання завдань Програми (КФК 250404) КЕКВ 2610 – 15000,00 грн.

3.Виділити Тернопільському міському громадському формуванню «Охорона порядку» на статутну діяльність 197000 (сто дев’яносто сім тисяч) гривень за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських організацій на реалізацію соціально-культурних проектів, здійснення статутної діяльності та виконання завдань Програми (КФК 250404) КЕКВ 2610 –197000,00 грн.

4.Відділу обліку та фінансового забезпечення провести своєчасне фінансування згідно п.1 даного рішення.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О.Остапчук.

 

209 І.Г. Мединський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 19.01.2011 року № 39 «Про затвердження складу конкурсного комітету»

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», Постановами Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 р. N 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», від 3 грудня 2008 р. N 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», враховуючи кадрові зміни складу конкурсного комітету та з метою забезпечення належної організації проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Тернополі, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 19.01.2011 року №39 «Про затвердження складу конкурсного комітету» та викласти додаток до нього в новій редакції згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

210 В.Л.Кібляр

Про визнання таким, що втратив чинність пункту 1 додатку до рішення виконавчого комітету від 27.01.2016р. №95 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування»

Керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельним кодексом України, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Пункт 1 додатку до рішення виконавчого комітету від 27.01.2016р. №95 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування» - вважати таким, що втратив чинність.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського та управління муніципальної поліції.

 

211 В.Л.Кібляр

Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування

П.6 додатку до рішення втратив чинність відповідно до рішення виконавчого комітету від 18.05.2016р. №431

Враховуючи звернення управління муніципальної поліції, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельним кодексом України, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу тимчасових споруд в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення, власники яких не встановлені, згідно з додатком до рішення (додається).

2.Комунальним підприємствам «Електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло», «Тернопільводоканал», «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця», «Міськшляхрембуд» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу тимчасових споруд.

3.Тернопільському міському РЕМ забезпечити від’єднання тимчасових споруд від електропостачання.

4.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології:

4.1. Вжити всіх належних заходів по приведенню місць, на яких розташовувались тимчасові споруди, до належного стану.

4.2. Забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.

5.Проведення робіт з демонтажу та приймання на зберігання демонтованих споруд Тернопільське міське шляхове ремонтно-будівельне підприємство «Міськшляхрембуд» та КП «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» оформити відповідними актами.

6.З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільського МВ УМВС України у Тернопільській області.

7.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради опублікувати дане рішення в газеті «Тернопіль Вечірній».

8.Визначити, що повернення демонтованих тимчасових споруд здійснюється за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу, транспортуванню та зберіганню.

9.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського та управління муніципальної поліції.

 

212 О.П. Похиляк

Про надання в оренду нежитлового приміщення Тернопільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до рішення міської ради від 20.06.2011 року № 6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», та розглянувши звернення директора ПМП «Мальва-ОСО», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду нежитлове приміщення приватному малому підприємству «Мальва-ОСО», згідно з додатком (додається).

2.Тернопільській спеціалізованій загальноосвітній школі І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області в 15-денний термін укласти договір оренди на вказане в додатку приміщення.

3.Зобов’язати орендаря звернутися в КП “Земельно-кадастрове бюро” для отримання довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

213 О.П. Похиляк

Про надання в оренду нежитлового приміщення Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 14 імені Б.Лепкого Тернопільської міської ради Тернопільської області

Керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до рішення міської ради від 20.06.2011 року № 6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», та розглянувши звернення фізичної особи – підприємця Стебельської Марії Миронівни, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду нежитлове приміщення фізичній особі – підприємцю Стебельській Марії Миронівні, згідно з додатком (додається).

2.Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 14 імені Б.Лепкого Тернопільської міської ради Тернопільської області в 15-денний термін укласти договір оренди на вказане в додатку приміщення.

3.Зобов’язати орендаря звернутися в КП “Земельно-кадастрове бюро” для отримання довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

214 О.П. Похиляк

Про надання в оренду нежитлового приміщення Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 23 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до рішення міської ради від 20.06.2011 року № 6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», та розглянувши звернення фізичної особи – підприємця Гевка Павла Васильовича, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду нежитлове приміщення фізичній особі – підприємцю Гевку Павлу Васильовичу, згідно з додатком (додається).

2.Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 23 Тернопільської міської ради Тернопільської області в 15-денний термін укласти договір оренди на вказане в додатку приміщення.

3.Зобов’язати орендаря звернутися в КП “Земельно-кадастрове бюро” для отримання довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

215 З.Б.Здеб

Про влаштування малолітньої дитини

216 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

217 З.Б.Здеб

Про надання дозволів на укладання договорів купівлі-продажу частин квартири від імені малолітньої дитини

218 З.Б.Здеб

Про надання неповнолітній дитині дозволу на укладання договору про поділ спадкового майна

219 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на зміну прізвища малолітній дитині

 

220 М.Ф.Лесів

Про розгляд звернення ПП «Східний масив» щодо зняття з балансу житлового будинку за адресою вул. Татарська,21

Розглянувши звернення ПП «Східний масив», подані матеріали, враховуючи зняття з балансу підприємства житлового будинку за адресою вул. Татарська,21, з метою забезпечення належного утримання вказаного будинку, ефективного та оперативного надання житлово-комунальних послуг, керуючись ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Внести зміни у додаток №3 до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.02.2011р. №321 «Про передачу будинків» і виключити з переліку житлового фонду, який передається на баланс приватному підприємству «Східний масив» будинок за адресою вул. Татарська,21 (п.74).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

221 Б.В.Ясеновський

Про проведення сільськогосподарських ярмарків

в п.1 внесено зміни відповідно до рішення ВК від 21.12.2016р. №1106

З метою забезпечення населення широким асортиментом сільськогосподарської продукції і товарами підприємств харчової та переробної промисловості, а також, насичення споживчого ринку продовольчими товарами, керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення міської ради від 14.12.2010р. №6/2/4 «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 30.04.2009 року №5/26/8 «Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 07.06.2007р. №5/10/5 «Про створення цільового фонду соціально-економічного розвитку міста Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

в п.1 внесено зміни відповідно до рішення ВК від 21.12.2016р. №1106

1.Визначити місце для проведення сільськогосподарських ярмарків щосуботи на масиві «Дружба» – площадка на перехресті вул. Миру – Дружби терміном до 31.12.2017р.

2.Комунальному підприємству «Підприємство матеріально-технічного забезпечення»:

2.1. проводити збір внесків за торгівлю на сільськогосподарських ярмарках відповідно до рішення міської ради від 14.12.2010р. №6/2/4 «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 30.04.2009 року №5/26/8 «Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 07.06.2007р. №5/10/5 «Про створення цільового фонду соціально-економічного розвитку міста Тернополя»;

2.2. забезпечити встановлення біо-туалетів, вивіз твердих побутових відходів та прибирання території проведення сільськогосподарських ярмарків;

3.Управлінню містобудування, архітектури та кадастру в термін до 18.03.2016р. Розробити та надати комунальному підприємству «Підприємство матеріально-технічного забезпечення» план-схему розміщення транспортних засобів, з яких буде здійснюватись торгівля на сільськогосподарських ярмарках.

4.Тернопільському міському відділу поліції Головного управління поліції в Тернопільській області та управлінню муніципальної поліції в межах наданих повноважень забезпечити дотримання вимог чинного законодавства та рішень міської ради під час проведення сільськогосподарських ярмарків.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

222 Р.Д.Левчук

Про розподіл виділених коштів

Враховуючи рішення сесій міської ради від 26.01.2016 року № 7/5/2 та від 03.03.2016 р. № 7/6/6 «Про внесення змін в рішення сесії міської ради від 22.12.2015 року № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік», лист комунального підприємства «Тернопільський міський лікувально - діагностичний центр», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» , для забезпечення діяльності створеного закладу виконавчий комітет міської рада ВИРІШИВ:

1.Дозволити відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення спрямувати кошти по КФК 081002 «Інші заходи по охороні здоров’я» КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємству» на виплату заробітної плати із нарахуванням та оплату енергоносіїв комунального підприємства «Тернопільський міський лікувально - діагностичний центр».

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

223 О.І.Смик

Про розподіл коштів

В п.1 внесено зміни відповідно до рішення виконавчого комітету від 22.07.2016р. №617

На підставі рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік», керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити комунальному підприємству «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» спрямувати кошти по КФК180409 «Внески органів місцевого самоврядування у статутні фонди комунальних підприємств» в сумі 1046, 00 тис. грн. на:

- придбання зелених насаджень - 26,00 тис. грн. (двадцять шість тисяч грн.);

- виготовлення технічної документації по встановленні зовнішніх меж користування території Старого парку – 25,00 тис. грн. (двадцять п’ять тисяч грн.);

- придбання біотуалетів -190,00 тис. грн. (сто дев’яносто тисяч грн.);

- завершення капітального ремонту гримерних кімнат Співочого поля - 21,00 тис. грн. (двадцять одна тисяча грн.);

- виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію амфітеатру Співочого поля - 190,00 тис. грн. (сто дев’яносто тисяч грн.);

- встановлення лавок в парку «Національного відродження» паралельно до проспекту С.Бандері – 34,00 тис. грн. (тридцять чотири тисячі гривень);

- облаштування велодоріжки в парку "Здоров’я"- 180,00 тис. грн. (сто вісімдесят тисяч грн.);

- облаштування зони барбекю в парку «Здоров’я» - 120,00 тис. грн. (сто двадцять тисяч грн.);

- облаштування велодоріжки в парку «Здоров’я» - 260,00 тис. грн. (двісті шістдесят тисяч грн.);

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

224 Р.Д.Левчук

Про надання статусу гуртожитку

На виконання рішення Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 23.07.2014р. по справі №607/2508/14, враховуючи розпорядження начальника управління містобудування, архітектури та кадастру від14.03.2016р.№37 «Про розгляд звернення міської комунальної лікарні №3 щодо присвоєння адресного номера» та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Надати житловим приміщенням площею 81,4кв.м. за адресою м. Тернопіль, вул. Федьковича,14/1 статус гуртожитку.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

miskrada_download    
Рішення виконавчого комітету з додатками