Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
02.03.16
04 березня 2016;  автор: admin

180 Б.В.Ясеновський

Про встановлення режиму роботи закладам торгівлі та ресторанного господарства

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», рішенням виконавчого комітету міської ради від 05.11.2014р. №1086 «Про Порядок встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля» (із змінами та доповненнями), враховуючи рішення комісії по розгляду заяв щодо встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля від 29.01.2016р., виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Встановити:

1.1. погоджений з власником цілодобовий режим роботи магазину «Осіріус» за адресою м. Тернопіль, бульвар Просвіти, 8а терміном на один рік (ФОП Валідуда Г.С., ідн. код …);

1.2. погоджений з власником нічний режим роботи щоп’ятниці до 01.00 год. ресторану «Скоріні Сімейна» за адресою м. Тернопіль, вул. Гетьмана Сагайдачного, 1 терміном на один рік (ФОП Бандура А.І., ідн. код …).

2.Зобов’язати суб’єктів господарювання забезпечити дотримання громадського порядку в нічний час.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, управління муніципальної поліції.

 

181 В.І.Сулима

Про призначення помічника

 

182 Л.Я.Бобрівець

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 410 від 17.04.2013

Відповідно до Законів України «Про адміністративні послуги», «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», , розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523-р, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Внести зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 17.04.2013 № 410 «Про затвердження реєстрів»:

1.Доповнити додатки 1, 3 до рішення наступними адміністративними послугами:

1.1. А-27-01 – Декларація про початок виконання підготовчих робіт (об’єктів, розташованих в межах міста Тернополя).

1.2. А-27-02 – Декларація про початок виконання будівельних робіт (об’єктів, розташованих в межах міста Тернополя).

1.3. А-27-03 – Внесення змін до декларації про початок виконання підготовчих/будівельних робіт (об’єктів, розташованих в межах міста Тернополя).

1.4. А-27-04 – Декларація про готовність до експлуатації об'єкта, будівництво якого здійснено на підставі будівельного паспорта (об’єктів, розташованих в межах міста Тернополя).

1.5. А-27-05 – Декларація про готовність до експлуатації об’єкта, який належить до І-ІІІ категорій складності (об’єктів, розташованих в межах міста Тернополя).

1.6. А-27-06 – Декларація про готовність до експлуатації самочинно збудованого об’єкта , на яке визнано право власності за рішенням суду (об’єктів, розташованих в межах міста Тернополя).

1.7. А-27-07 – Внесення змін до декларації про готовність до експлуатації об'єкта, будівництво якого здійснено на підставі будівельного паспорта / декларації про готовність до експлуатації об'єкта, який належить до I-III категорії складності/декларації про готовність до експлуатації самочинно збудованого об'єкта, на який визнано право власності за рішенням суду (об’єктів, розташованих в межах міста Тернополя).

1.8. А-27-08 – Видача дубліката зареєстрованої декларації про початок виконання підготовчих робіт/ про початок виконання будівельних робіт/ про готовність до експлуатації об'єкта, будівництво якого здійснено на підставі будівельного паспорта/про готовність до експлуатації об’єкта, який належить до I-ІІІ категорій складності/про готовність до експлуатації самочинно збудованого об’єкта, на яке визнано право власності за рішенням суду(об’єктів розташованих в межах міста Тернополя).

2.Доповнити додатки 2, 4 до рішення наступними неадміністративними послугами:

2.1. Н-27-01 – Повідомлення про початок виконання підготовчих робіт (об’єктів, розташованих в межах міста Тернополя).

2.2. Н-27-02 – Повідомлення про початок виконання будівельних робіт (об’єктів, розташованих в межах міста Тернополя).

2.3. Н-27-03 – Внесення змін до повідомлення про початок виконання підготовчих/будівельних робіт (об’єктів розташованих в межах міста Тернополя).

3.Доповнити додаток 5 до рішення наступними документами дозвільного характеру:

3.1 ДДХ 1.4/27-01 – Дозвіл на виконання будівельних робіт на об’єктах, що належать до IV категорій складності (розташованих в межах міста Тернополя).

3.2. ДДХ 1.4/27-02 – Внесення змін до дозволу на виконання будівельних робіт на об’єктах, що належать до ІV категорії складності (розташованих в межах міста Тернополя)

3.3. ДДХ 1.4/27-03 – Сертифікат про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, що належать до IV категорій складності ( розташованих в межах міста Тернополя).

3.4. ДДХ-1.4/27-04 – Видача дубліката дозволу на виконання будівельних робіт на об’єкт, що належать до IV категорії складності/ сертифіката про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, який належить до IV категорії (об’єктів розташованих в межах міста Тернополя)

4.В графі «Назва виконавчого органу» для послуг, зазначених в п.п. 1.1-1.8, 2.1.-2.3., та в графі «Назва дозвільного органу» для документів дозвільного характеру, зазначених у пп. 3.1-3.4. рішення читати «Відділ державного архітектурно-будівельного контролю».

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича, заступника міського голови-керуючого справами, уповноваженого з питань системи управління якістю І.С.Хімейчука.

 

183 Н.О.Уніят

Про затвердження Цілей якості Тернопільської міської ради на 2016 рік

Пункт 5.2. додатку виключено відповідно до рішення виконавчого комітету від 14.12.2016р. №1065

Внесено зміни відповідно до рішення виконавчого комітету від 02.08.2016р. №672

З метою забезпечення результативного функціонування системи управління якістю у виконавчих органах ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ДСТУ ISO 9001:2009, Настановою з якості Тернопільської міської ради,   виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити Цілі якості Тернопільської міської ради на 2016 рік, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – керуючого справами, уповноваженого з питань системи управління якістю Хімейчука І.С.

 

184 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність ….

7.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-6 та видати свідоцтва.

 

185 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

5.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-4 та видати свідоцтва.

 

186 О.І.Смик

Про передачу на баланс

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи завершення робіт з реконструкції об’єктів благоустрою міста та з метою їх подальшого належного утримання і обслуговування, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Передати безоплатно з балансу управління культури і мистецтв на баланс комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» виконанні роботи з реконструкції пішохідної зони в парку ім.Т.Шевченка в м. Тернополі (ділянка від центрального причалу до кругової площадки) загальною вартістю 721 542,50 грн. (сімсот двадцять одна тисяча п’ятсот сорок дві гривні 50 копійок).

2.Передачу-прийняття робіт зазначених в п.1 даного рішення оформити згідно чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

187 О.І.Смик

Про передачу на баланс пам’ятних знаків

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення виконавчого комітету від 18.04.2012 року № 657 «Про взяття на облік і утримання об’єктів монументального мистецтва міста Тернополя» з метою належного збереження встановлених пам’ятників та пам’ятних знаків, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Передати безоплатно з балансу управління культури і мистецтв на баланс відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради:

- пам’ятні знаки Василю Бурмі, Лесі Романчук вартістю 7000 грн. (сім тисяч гривень); Казимиру Сікорському, Олені Підгрушній вартістю 8800 грн. (вісім тисяч вісімсот грн.); Любомирі Бойцун, символічну «Зірку Волонтера» вартістю 13000 грн. (тринадцять тисяч грн.), які встановлено на «Алеї зірок» по вул. Гетьмана Сагайдачного.

2.Здійснити передачу-прийняття об’єктів монументального мистецтва відповідно до вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

188 О.І.Смик

Про внесення зміни в рішення виконавчого комітету від 12.03.2014р. №207 «Про затвердження Положення про розміщення та порядок облаштування об’єктів літньої торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території парків міста Тернополя»

Втратило чинність відповідно до рішення виконавчого комітету від 21.12.2016р. №1105

 

189 М.Ф.Лесів

Про передачу на баланс

Враховуючи звернення КП «Тернопільміськсвітло» від 11.01.2016 року №8, з метою забезпечення належного утримання та обслуговування світлофорного об’єкту регулювання руху на вул. С. Будного (район «Білий замок») в м. Тернополі, керуючись ст. 30 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології безоплатно передати на баланс комунальному підприємству «Тернопільміськсвітло» світлофорний об’єкт регулювання руху на вул. С.Будного (район «Білий замок») в м. Тернополі І черга вартістю 138 613,20 грн. (сто тридцять вісім тисяч шістсот тринадцять гривень двадцять копійок).

2.Прийняття-передачу світлофорного об’єкту регулювання руху вказаного в п.1 даного рішення оформити у відповідності до вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

190 З.Б.Здеб

Про переведення малолітньої дитини в Заліщицький обласний багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр

191 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу, де малолітні діти мають право користування житловим приміщенням

В перший абзац та п.1. рішення внесено зміни відповідно до рішення МВК від 07.07.2016р. №585

192 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу частини житлового будинку, земельної ділянки, де малолітні діти мають право користування житловим приміщенням

193 З.Б.Здеб

Про надання дозволів на укладання договорів купівлі-продажу частини квартири, житлового будинку, земельної ділянки від імені малолітньої дитини

194 З.Б.Здеб

Про надання неповнолітній дитині дозволів на укладання договорів купівлі-продажу квартир

195 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

196 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

197 З.Б.Здеб

Про внесення зміни до рішення виконавчого комітету від 23.12.2015р. №153 «Про надання дозволу на укладання договору про поділ спадкового майна від імені малолітньої дитини»

 

198 М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 15.07.2015р. №624

Керуючись ст.633 Цивільного кодексу України, ст.17 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.19 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», п.2.2.1 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, з метою ефективного застосування рішення виконавчого комітету міської ради від 15.07.2015р. №624 «Про особливості надання послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення комунальним підприємством «Тернопільводоканал» та впорядкування відносин з централізованого постачання холодної води і водовідведення у м. Тернопіль, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 15.07.2015р. №624 «Про особливості надання послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення комунальним підприємством «Тернопільводоканал»:

1.1. Пункт 1 рішення викласти в наступній редакції: «Встановити умови публічного договору про надання послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення для населення, згідно з додатком (додається).».

1.2. Внести зміни у додаток до рішення та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Дане рішення набирає чинності з дня його оприлюднення в засобах масової інформації.

3.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

199 І.Г. Мединський

Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету від 23.01.2013 року №88

Враховуючи клопотання ТОВ "Телесвіт" щодо доповнення переліку об’єктів, на яких розміщені телекомунікаційні мережі, мережі зв’язку та інше слабострумне обладнання, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про телекомунікації», рішенням виконавчого комітету від 25.08.2011 року №1447 «Про затвердження примірного договору», виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Доповнити додаток до рішення виконавчого комітету від 23.01.2013 р. № 88 «Про надання права на укладення із ТОВ "Телесвіт" договору на розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв’язку та іншого слабострумного обладнання на об’єктах в межах міста Тернополя, що належать до комунальної форми власності» об’єктами – вул. Збаразька, 35, 37.

2.Комунальному підприємству «Тернопіль Інтеравіа» оформити із ТОВ "Телесвіт" додаткову угоду до договору на розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв’язку та іншого слабострумного обладнання на об’єктах в межах міста Тернополя, що належать до комунальної форми власності у відповідності до пункту 1 даного рішення.

3.ТОВ "Телесвіт" надати управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку погоджену проектну документацію на об’єкти, визначені пунктом 1 даного рішення, в двомісячний термін з дати підписання угоди.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

200 І.Г. Мединський

Про намір передати в оренду майно комунальної власності

На підставі звернення КП «Тернопільелектротранс», керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя, затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Оголосити про намір передати в оренду майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

201 І.В.Коваль

Про роботу управління надзвичайних ситуацій

Заслухавши звіт начальника управління надзвичайних ситуацій Коваля Івана Васильовича, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Звіт начальника управління надзвичайних ситуацій Коваля Івана Васильовича про роботу управління надзвичайних ситуацій взяти до відома (додається).

 

202 М.Ф.Лесів

Про розподіл виділених коштів

Керуючись рішеннями міської ради від 26.01.2016 року № 7/5/2 «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2015 р. № 7/3/23 «Про бюджет м. Тернополя на 2016 рік», листом комунального підприємства «Тернопільводоканал» та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології спрямувати кошти по КФК 100202 «Водопровідно-каналізаційне господарство» в сумі 1986 300,00 грн. (один мільйон дев'ятсот вісімдесят шість тисяч триста гривень 00 коп.) для комунального підприємства «Тернопільводоканал» на оплату спожитої електроенергії для надання послуг водопостачання та водовідведення іншим споживачам (крім населення).

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського.

 

203 Б.В.Ясеновський

Про внесення змін до рішень виконавчого комітету міської ради

п.1.2. рішення втратив чинність відповідно до рішення ВК від 21.12.2016р. №1105

В рішення і додатки внесено зміни відповідно до рішення ВК від 13.04.2016р. № 287

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни:

1.1. в рішення виконавчого комітету міської ради від 14.01.2015р. №8 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.05.2014р. №517 «Про затвердження Положення про погодження режиму роботи об’єктів сфери торгівлі та сфери обслуговування населення в м. Тернополі» та викласти додаток в новій редакції, згідно з додатком 1 (додається);

1.2.в рішення виконавчого комітету міської ради від 12.03.2014р. №206 «Про затвердження Положення про розміщення та порядок облаштування об’єктів літньої торгівлі в м. Тернополі» та викласти п.5.8. додатку 1 в новій редакції, згідно з додатком 2 (додається);

в підпункт 2.4.1. пункту 1.3. внесено зміни відповідно до рішення ВК від 13.04.2016р. № 287

1.3.в рішення виконавчого комітету міської ради від 25.03.2015р. №251 «Про затвердження Положення про здійснення торговельної діяльності під час проведення ярмарків, виставок-продажів, культурно-масових заходів на території міста Тернополя» та викласти п.2.4.1. додатку 1 в новій редакції:

2.4.1. Організатор заходу або уповноважена ним особа подає адміністратору Центру надання адміністративних послуг заяву затвердженого зразка. До заяви додаються:

- витяг з Єдиного державного реєстру із зазначенням основних видів діяльності юридичної особи або фізичної особи-підприємця (формує та долучає до пакету документів посадова особа управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів);

- копія договору оренди приміщення;

- копія висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи виданого уповноваженим підрозділом Держсанепідслужби України (за наявності).

Заява та копії документів завіряються печаткою (при наявності) та підписом заявника.

2.Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 28.10.2015р. №1011 «Про внесення доповнень до рішень виконавчого комітету міської ради».

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

204 Н.П.Кучер

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 „Про бюджет м. Тернополя на 2016рік”

Розглянувши пропозиції фінансового управління про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2015 року № 7/3/23 "Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Погодити проект рішення міської ради „Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2015 року № 7/3/23 "Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік " (додається) і внести його на розгляд сесії міської ради.

 

205 М.Ф.Лесів

Про передачу на баланс, утримання та обслуговування

Враховуючи завершення робіт з капітального ремонту об'єктів благоустрою міста та з метою їх подальшого належного утримання і обслуговування, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології безоплатно передати, а:

1.1.відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради прийняти на баланс виконані роботи з капітального ремонту бульвару П. Куліша (з облаштуванням відпочинкової зони) м. Тернополя – благоустрій території загальною вартістю 4 293 115,00 грн. (чотири мільйони двісті дев’яносто три тисячі сто п’ятнадцять грн. 00 коп.);

1.2.комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло» прийняти в поповнення статутного капіталу виконані роботи з капітального ремонту бульвару П. Куліша (з облаштуванням відпочинкової зони) м. Тернополя – зовнішнє освітлення загальною вартістю 211 651,00 грн. (двісті одинадцять тисяч шістсот п’ятдесят одна грн. 00 коп.);

1.3.приватному підприємству «Люкс» прийняти на утримання та обслуговування:

1.3.1.дитячий майданчик 1 розташований на бульварі П. Куліша (капітальний ремонт бульвару П. Куліша (з облаштуванням відпочинкової зони) м. Тернополя) загальною вартістю 335 052,00 грн. (триста тридцять п’ять тисяч п’ятдесят дві грн. 00 коп.);

1.3.2.дитячий майданчик 2 розташований на бульварі П. Куліша (капітальний ремонт бульвару П. Куліша (з облаштуванням відпочинкової зони) м. Тернополя) загальною вартістю 477 562,00 грн. (чотириста сімдесят сім тисяч п’ятсот шістдесят дві грн. 00 коп.);

1.4.управлінню у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради прийняти на утримання та обслуговування:

1.4.1.спортивний майданчик розташований на бульварі П. Куліша (капітальний ремонт спортивної площадки для вуличних тренажерів на бульварі П. Куліша в м. Тернополі) загальною вартістю 220 156,00 грн. (двісті двадцять тисяч сто п’ятдесят шість грн. 00 коп.).

2.Прийняття-передачу робіт зазначених в п. 1 даного рішення, оформити матеріалами згідно вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

206 Р.Д.Левчук

Про надання дозволу

Розглянувши звернення Тернопільського міського комунального закладу «ЦПМСД», та враховуючи висновки комісії по обстеженню технічного стану приміщення, які відображені в акті візуального огляду амбулаторії загальної практики-сімейної медицини за адресою вул. С.Бандери, 72, та з метою збереження, запобіганню руйнуванню комунального майна керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити Тернопільському міському комунальному закладу «ЦПМСД» проведення капітального ремонту даху амбулаторії сімейного лікаря за адресою вул. С.Бандери, 72.

2.Головному лікарю Тернопільського міського комунального закладу «ЦПМСД» вжити необхідних заходів по проведенню робіт,визначених в п.1.даного рішення та забезпечити реалізацію рекомендацій комісії по обстеженню технічного стану приміщення за адресою вул. С.Бандери,72.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на відділ охорони здоров»я та медичного забезпечення.

 

miskrada_download    
Рішення виконавчого комітету з додатками