Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
12.02.16
16 лютого 2016;  автор: admin

12 лютого 2016 133

Про погодження передачі квартири в іпотеку банку

При розгляді заяв та відповідних документів гр.Пеньковської Наталії Михайлівни, яка зареєстрована за адресою: м. Чортків, вул. С.Бандери,15, кв.11, гр.Пеньковського Руслана Романовича, який проживає за адресою: с. Струсів, вул. О.Сліпої, 3 Теребовлянського району Тернопільської області, встановлено, що заявники бажають передати нерухоме майно, а саме: однокімнатну квартиру №77 в багатоквартирному житловому будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення І-черга по проспекту С.Бандери, 83в у місті Тернополі, Тернопільської області, загальною площею – 66,3 кв.м, житловою площею – 21,2 кв.м в іпотеку ПАТ АБ «Укргазбанк».

Квартира належить на праві приватної власності гр.Пеньковській Наталії Михайлівні на підставі свідоцтва про право власності, виданого 31.12.2015р. Тернопільським міським управлінням юстиції. Малолітня дитина Пеньковська Христина Русланівна, 06.10.2003р.н., знаходиться на утриманні та вихованні батьків гр.Пеньковської Наталії Михайлівни, гр.Пеньковського Руслана Романовича.

Керуючись ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України “Про охорону дитинства”, ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», постанови Кабінету Міністрів України від 25.04.2012р. №343 «Про затвердження Порядку здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов», захищаючи житлові інтереси дитини Пеньковської Христини Русланівни, 06.10.2003р.н., виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Погодити передачу гр.Пеньковською Наталією Михайлівною однокімнатної квартири №77 в багатоквартирному житловому будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення І-черга по проспекту С.Бандери, 83в у місті Тернополі, Тернопільської області, загальною площею – 66,3 кв.м, житловою площею – 21,2 кв.м в іпотеку ПАТ АБ «Укргазбанк».

2.Зобов’язати гр.Пеньковську Наталію Михайлівну, гр.Пеньковського Руслана Романовича щорічно інформувати службу у справах неповнолітніх та дітей про погашення кредиту.

3.Рекомендувати ПАТ акціонерному банку «Укргазбанк» інформувати службу у справах неповнолітніх та дітей про виконання договору іпотеки зі сторони гр.Пеньковської Наталії Михайлівни, гр.Пеньковського Руслана Романовича та про вчинення будь-яких правочинів чи дій щодо квартири за адресою: м. Тернопіль, пр. С.Бандери, 83 в, кв.77.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.