Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
10.02.16
12 лютого 2016;  автор: admin

99 Т.Г.Глух

Про підсумки роботи Управління Пенсійного фонду України в м. Тернополі за 2015 рік щодо виконання завдань по наповненню бюджету Фонду та стан пенсійного забезпечення жителів міста

Розглянувши інформацію голови комісії з припинення юридичної особи Управління Пенсійного фонду України в м. Тернополі Глух Т.Г. про підсумки роботи Управління Пенсійного фонду України в м. Тернополі за 2015 рік щодо виконання завдань по наповненню бюджету Фонду та стан пенсійного забезпечення жителів міста виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Інформацію голови комісії з припинення юридичної особи Управління Пенсійного фонду України в м. Тернополі Глух Т.Г. взяти до відома (додається).

2.Управлінню Пенсійного фонду України в м. Тернополі:

2.1.Забезпечити своєчасне призначення пенсій, проведення перерахунків та фінансування коштів на виплату пенсій.

2.2. З метою забезпечення своєчасної сплати платежів, недопущення заборгованості та погашення існуючого боргу по платежах до Пенсійного фонду забезпечити застосування всіх передбачених законодавством заходів.

 

100 С.Є.Добрікова

Про затвердження акту «Про виділення до знищення документів відділу звернень та контролю документообігу, які не підлягають зберіганню»

Розглянувши акт «Про виділення до знищення документів відділу звернень та контролю документообігу, які не підлягають зберіганню» експертної комісії, створеної відповідно до розпорядження міського голови №14 від 14 січня 2016 р. "Про створення комісії", керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Затвердити акт «Про виділення до знищення документів відділу звернень та контролю документообігу, які не підлягають зберіганню» (додається).

 

101 В.І.Сулима

Про надання громадянам грошової та адресної безготівкової допомоги

Розглянувши протокол засідання комісії по розгляду заяв громадян про надання грошової та адресної безготівкової допомоги від 03.02.2016 № 1, керуючись ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати грошову допомогу 310 громадянам на суму 279600 (двісті сімдесят дев’ять тисяч шістсот) гривень, згідно з додатком 1 (додається).

2.Надати грошову допомогу 28 членам Тернопільської міської громадської організації інвалідів «Сильні духом» в розмірі 200 гривень кожному, на загальну суму 5600 (п'ять тисяч шістсот) гривень, згідно з додатком 2 (додається).

3.Надати грошову допомогу 92 інвалідам Тернопільського міського об’єднання інвалідів війни в Афганістані в розмірі 200 гривень кожному, на загальну суму 18400 (вісімнадцять тисяч чотириста) гривень, згідно з додатком 3 (додається).

4.Надати грошову допомогу 61 члену Тернопільської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану в розмірі 200 гривень кожному, на загальну суму 12200 (дванадцять тисяч двісті ) гривень, згідно з додатком 4 (додається).

5.Надати адресну безготівкову допомогу 216 громадянам в розмірі 50% відшкодування оплати за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання на період з 01 січня по 31 грудня 2016 року, згідно з додатком 5 (додається).

6.Підприємствам-надавачам житлово-комунальних послуг провести перерахунок адресної безготівкової допомоги 93 громадянам у зв’язку з отриманням житлових субсидій, за відповідний період, згідно з додатком 6 (додається).

 

102 В.В.Мединський

Про погодження укладення договору про надання послуг

У зв’язку з прийняттям Тернопільською міською радою 25.04.2014 р. рішення №6/47/216 «Про ліквідацію управління комунальної власності Тернопільської міської ради» і рішення №6/47/217 «Про ліквідацію Департаменту економіки, підприємництва та управління комунальним майном» та затвердженням ліквідаційної комісії у складі голови ліквідаційної комісії - Дейнеки Володимира Миколайовича, індивідуальний податковий номер …, членів ліквідаційної комісії Мединського Володимира Володимировича, індивідуальний податковий номер … та Мороз Галини Василівни, індивідуальний податковий номер …, з метою забезпечення належного виконання зазначених рішень, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна укладення договору про надання послуг з головою ліквідаційної комісії Дейнекою Володимиром Миколайовичем.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Дідича Володимира Євгеновича.

 

103 В.В.Мединський

Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення міської ради від 25.04.2014р. №6/47/217 «Про ліквідацію Управління комунальної власності Тернопільської міської ради» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити проміжний ліквідаційний баланс Управління комунальної власності Тернопільської міської ради, складений станом на 01.01.2016 року (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є. Дідича.

 

104 Б.В.Ясеновський

Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік

Керуючись ст.7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Доповнити план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016р., затверджений рішенням виконавчого комітету міської ради від 09.12.2015р. №69 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік», згідно з додатком (додається).

 

105 О.П. Похиляк

Про внесення змін і доповнень до рішення виконавчого комітету від 20.01.2016 року № 62 «Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів у 2016 році»

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державний бюджет України на 2016 рік», з метою організації раціонального харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах міста виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни і доповнення в рішення виконавчого комітету міської ради від 20.01.2016 року № 62 «Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів у 2016 році», а саме:

- в п.4 замість слів: «за рахунок державної субвенції», у всіх випадках читати: «за кошти міського бюджету» та замість слів: «учні Тернопільського педагогічного ліцею спортивного профілю» читати: «учні Тернопільського педагогічного ліцею спортивного профілю та учні Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 27, які посилено займаються спортом (футбол)»

- із п. 8 вилучити слова: «державної освітньої субвенції та коштів».

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

106 З.Б.Здеб

Про припинення опіки над майном

107 З.Б.Здеб

Про припинення опіки над майном

108 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору про поділ квартири, де малолітні діти є співвласниками житла

109 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договорів виділення часток, дарування частин квартири, де малолітні діти мають право користування житловим приміщенням

110 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

111 З.Б.Здеб

Про надання соціального статусу, встановлення опіки над малолітньою дитиною

112 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири на ім’я малолітніх дітей

 

113 З.Б.Здеб

Про затвердження заходів щодо фінансування Програми запобігання дитячій безпритульності та бездоглядності на 2014-2017 роки у 2016 році

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування», рішенням тридцять восьмої сесії шостого скликання Тернопільської міської ради від 31.10.2013 року №6/38/4 «Про міську Програму запобігання дитячій безпритульності та бездоглядності на 2014-2017 роки», рішенням третьої сесії сьомого скликання Тернопільської міської ради від 22.12.2015 року №7/3/23 «Про бюджет м. Тернополя на 2016 рік», з метою соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, сприяння правової освіти в навчальних закладах, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Затвердити заходи щодо фінансування Програми запобігання дитячій безпритульності та бездоглядності на 2014-2017 роки у 2016 році, згідно додатку (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

114 О.П. Похиляк

Про взяття на цілодобове аварійне обслуговування навчальних закладів міста Тернополя комунальної форми власності

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту» для цілодобового та безперебійного постачання тепла в навчальні заклади міста Тернополя з метою забезпечення належного температурного режиму та своєчасної ліквідації аварійних ситуацій, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Зобов’язати КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» взяти на цілодобове аварійне обслуговування протягом опалювального періоду навчальні заклади міста Тернополя комунальної форми власності, які фінансуються із міського бюджету згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

115 М.Ф.Лесів

Про розподіл виділених коштів

Керуючись рішеннями міської ради від 26.01.2016 року № 7/5/2 «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2015 р. № 7/3/23 «Про бюджет м. Тернополя на 2016 рік», листом комунального підприємства теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології спрямувати кошти по КФК 100201 «Теплові мережі» в сумі 1700 000,00 грн. (один мільйон сімсот тисяч гривень 00 коп.) на виплату заробітної плати із нарахуваннями на оплату праці для комунального підприємства теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго».

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського.

 

116 М.Ф.Лесів

Про затвердження титульного списку капітального ремонту – заміни та влаштування світлофорних об'єктів в м. Тернополі на 2016 рік

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення виконавчого комітету від 14.12.2016р. №1061

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення виконавчого комітету від 28.07.2016р. №661

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення МВК від 23.03.2016р. №252

З метою виконання робіт з капітального ремонту – заміни та влаштування світлофорних об'єктів в м. Тернополі у 2016 році, враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік», від 27.01.2015р. № 6/55/5 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (із змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити титульний список капітального ремонту – заміни та влаштування світлофорних об'єктів в м. Тернополі на 2016 рік за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ», згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

117 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилого приміщення в гуртожитку

Розглянувши заяву Палащук А.В. керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

2.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадянки жилого приміщення в гуртожитку, вказаного в п.1 та видати свідоцтво.

 

118 М.Ф.Лесів

«Про затвердження титульного списку капітального ремонту між квартальних проїздів на 2016 рік»

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення виконавчого комітету від 02.11.2016р. №912

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення виконавчого комітету від 07.09.2016р. №751

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення виконавчого комітету від 28.07.2016р. №659

З метою виконання та оплати робіт капітального ремонту між квартальних проїздів за рахунок коштів бюджету розвитку, враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік», та рішення міської ради № 6/55/5 від 27.01.2015р. «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (зі змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити титульний список капітального ремонту між квартальних проїздів в м. Тернополі на 2016 рік, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

119 О.І.Смик

Про намір передати в оренду майно комунальної власності міста

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням сесії міської ради від 31.03.2015 р. № 6/58/10 «Про внесення змін в рішення міської ради від 20.06.2011 р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності майна територіальної громади м. Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Оголосити про намір передати в оренду майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради О.Л.Бицюру.

 

120 О.І.Смик

Про намір передати в оренду майно комунальної власності міста

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням сесії міської ради від 31.03.2015 р. № 6/58/10 «Про внесення змін в рішення міської ради від 20.06.2011 р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності майна територіальної громади м. Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Оголосити про намір передати в оренду майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюру.

 

121 Ю.П.Дейнека

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №1321 від 11.12.2013 року «Про надання повноважень»

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення виконавчого комітету від 03.10.2012р. №1586 «Про затвердження Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1. Внести зміни в рішення виконавчого комітету №1321 від 11.12.2015 року «Про надання повноважень» , а саме:

замість слів «заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради» читати «заступника міського голови – керуючого справами».

 

122 М.Ф.Лесів

Про передачу на баланс

З метою забезпечення належного обслуговування та утримання зелених насаджень, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології безоплатно передати на баланс комунальному підприємству «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» саджанці породи:

– платан в кількості 20 (двадцяти) штук, вартістю 821,0 грн., (вісімсот двадцять одна гривня 00 коп.) кожний, загальною вартістю 16420,0 грн. (шістнадцять тисяч чотириста двадцять гривень 00 коп.);

- тюльпанового дерева в кількості 30 (тридцяти) штук, вартістю 846,0 грн., (вісімсот сорок шість гривень 00 коп.) кожний, загальною вартістю 25380,0 грн. (двадцять п’ять тисяч триста вісімдесят гривень 00 коп.);

- павловнії (адамове дерево) в кількості 20 (двадцяти) штук, вартістю 490,0 грн. (чотириста дев’яносто гривень 00 коп.) кожний, загальною вартістю 9800,0 грн. (дев’ять тисяч вісімсот гривень 00 коп.);

– платан в кількості 10 (десяти) штук, вартістю 595,0 грн., (п’ятсот дев’яносто п’ять гривень 00 коп.) кожний, загальною вартістю 5950,0 грн. (п’ять тисяч дев’ятсот п’ятдесят гривень 00 коп.);

- ялівець скельний «Блю Еров» в кількості 14 (чотирнадцяти) штук, вартістю 975,00 грн (дев’ятсот сімдесят п’ять гривень 00 коп) кожний, загальною вартістю 13650,00 грн (тринадцять тисяч шістсот п’ятдесят гривень 00 коп);

- ялівець середній «Мінт Джулеп» в кількості 9 (дев»яти) штук, вартістю 820,0 грн., (вісімсот двадцять гривень 00 коп.) кожний, загальною вартістю 7380,0 грн. (сім тисяч триста вісімдесят гривень 00 коп.);

2.Прийняття - передачу зелених насаджень (саджанців) вказаних в п.1 даного рішення оформити згідно вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

123 М.Ф.Лесів

Про розгляд звернення ПП «Східний масив» щодо зняття з балансу житлового будинку за адресою вул. Є. Петрушевича,2

Розглянувши звернення ПП «Східний масив», подані матеріали, враховуючи передачу житлового будинку за адресою вул. Є. Петрушевича,2 у власність гр. Єрменчук С.І. згідно рішення міської ради від 20.08.2014р. №6/50/10 та зняття його з балансу підприємства, з метою забезпечення належного утримання вказаного будинку, ефективного та оперативного надання житлово-комунальних послуг, керуючись ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Внести зміни у додаток №3 до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.02.2011р. №321 «Про передачу будинків» і виключити з переліку житлового фонду, який передається на баланс приватному підприємству «Східний масив» будинок за адресою вул. Є. Петрушевича,2 (п.67).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

124 М.Ф.Лесів

Про передачу свердловини та колонки-качалки на баланс релігійній громаді «Парафія Святого Апостола Андрія Первозванного» Українській Автокефальній Православній Церкві

Враховуючи звернення релігійної громади «Парафія Святого Апостола Андрія Первозванного» Української Автокефальної Православної Церкви від 09.12.2015 року та письмову згоду комунального підприємства «Тернопільводоканал» від 25.12.2015року №3466/15, з метою передачі свердловини та колонки-качалки, які перебувають на балансі комунального підприємства «Тернопільводоканал» на баланс релігійній громаді «Парафія Святого Апостола Андрія Первозванного» Українській Автокефальній Православній Церкві за адресою бульвар Куліша,8, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Комунальному підприємству «Тернопільводоканал» передати безоплатно, а релігійній громаді «Парафія Святого Апостола Андрія Первозванного» Українській Автокефальній Православній Церкві прийняти на баланс свердловину та колонку-качалку за адресою бульвар Куліша,4, з оформленням акту прийняття-передачі основних засобів у відповідності до вимог чинного законодавства.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

125 М.Ф.Лесів

Про розгляд заяви гр. Рудакевича З.Я. щодо виведення частини будинку з житлового фонду міста

Розглянувши заяву гр. Рудакевича Зіновія Ярославовича (ід. номер ….), подані матеріали, керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Вивести … реконструйованих під магазин промтоварів, з житлового фонду міста.

 

126 М.Ф.Лесів

Про затвердження титульного списку капітального ремонту – заміни покриття тротуарів в м. Тернополі на 2016 рік

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення виконавчого комітету від 28.12.2016р. №1142

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення виконавчого комітету від 02.11.2016р. №910

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення виконавчого комітету від 07.09.2016р. №755

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення виконавчого комітету від 18.05.2016р. № 438

З метою виконання робіт з капітального ремонту – заміни покриття тротуарів в м. Тернополі у 2016 році, враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік», від 29.11.2013р. № 6/39/3 «Про затвердження Програми реконструкції, капітального ремонту тротуарів у м. Тернополі на 2014-2016 роки» (із змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити титульний список капітального ремонту – заміни покриття тротуарів в м. Тернополі на 2016 рік за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ», згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

127 М.Ф.Лесів

Про затвердження титульного списку капітального ремонту зовнішнього освітлення в м. Тернополі на 2016 рік

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення виконавчого комітету від 30.11.2016р. №1025

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення виконавчого комітету від 12.10.2016р. №845

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення виконавчого комітету від 28.07.2016р. № 660

З метою виконання робіт з капітального ремонту зовнішнього освітлення в м. Тернополі у 2016 році, враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік», від 27.01.2015р. № 6/55/5 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (із змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити титульний список капітального ремонту зовнішнього освітлення в м. Тернополі на 2016 рік за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ», згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

128 Г.М.Денисюк

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 27.01.2016 №76 «Про виділення коштів Тернопільській міській громадській організації інвалідів «Сильні духом»

Керуючись рішенням міської ради від 22.12.2015 року № 7/3/12 «Про програму підтримки громадських організацій на 2016-2018рр.», рішенням комісії по взаємодії з громадськими організаціями з питань реалізації соціальних проектів, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в рішення виконавчого комітету від 27.01.2016 №76 «Про виділення коштів Тернопільській міській громадській організації інвалідів «Сильні духом», а саме:

1.1. в пункті 1 замість цифр та слів «10000 (десять тисяч)» та «КЕКВ 2610-10000,00» читати «4400 (чотири тисячі чотириста)» та «КЕКВ 2610-4400,00» відповідно.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О.Остапчук.

 

129 О.М.Лівінський

Про затвердження фінансового плану Редакції газети «Тернопіль вечірній» На 2016рік

На виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 18.08.2011р. № 1372 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств», керуючись Господарським кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити фінансовий план Редакції газети «Тернопіль вечірній» на 2016 рік (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови- керуючого справами І.С.Хімейчука.

 

130 О.В.Гнатюк

Про затвердження фінансового плану Міського бюро технічної інвентаризації на 2016 рік

На виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 18.08.2011 р. № 1372 "Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємтсв", керуючись Господарським кодексом України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити фінансовий план Міського бюро технічної інвентаризації на 2016 рік (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

131 О.П. Похиляк

Про виділення коштів

З метою забезпечення участі управління освіти і науки міської ради та Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу у VII Міжнародній виставці-конкурсі «Сучасні заклади освіти – 2016» і ІІІ Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «World Edu», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити Тернопільському комунальному методичному центру науково-освітніх інновацій та моніторингу спрямувати кошти з надходжень від орендної плати в сумі 16560 грн. (шістнадцять тисяч п’ятсот шістдесят грн. 00 коп.) для оплати реєстраційного внеску та резервування площі для участі управління освіти і науки міської ради та Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу у VII Міжнародній виставці-конкурсі «Сучасні заклади освіти – 2016» і ІІІ Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «World Edu», які відбудуться з 17 по 19 березня 2016р. у м. Києві.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

132 М.Ф.Лесів

Про затвердження титульного списку капітального ремонту житлового фонду міста на 2016 рік

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення ВК від 28.12.2016р. №1141

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення ВК від 14.12.2016р. №1059

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення ВК від 02.11.2016р. №913

В додаток внесено зміни відповідно до рішення МВК від 07.09.2016р. №756

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення ВК від 07.09.2016р. №752

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення ВК від 28.07.2016р. №657

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення ВК від 08.06.2016р. №512

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення ВК від 20.04.2016р. №352

З метою виконання та оплати робіт капітального ремонту житлового фонду міста за рахунок видатків спеціального фонду місцевого бюджету, керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням міської ради № 7/3/23 від 22.12.2015р. «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік», та рішенням міської ради № 6/55/5 від 27.01.2015р. «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (зі змінами) виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1Затвердити титульний список капітального ремонту житлового фонду міста на 2016р., згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Стемковського В.В.

 

miskrada_download    
Рішення виконавчого комітету з додатками