Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
04.02.16
12 лютого 2016;  автор: admin

97 В.Й Бесага

Про утворення погоджувальної комісії

Керуючись Законами України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні», з метою прийняття рішень по розгляду пропозицій громадськості, які мають спірні питання, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити склад погоджувальної комісії щодо розгляду пропозицій громадськості до містобудівної документації «Детальний план території житлового району «Пронятин» згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Остапчук В.О.

 

98 В.Й Бесага

Про скасування містобудівних умов та обмежень №428 від 15.07.2014 р. забудови земельної ділянки за адресою вул. Чалдаєва

Враховуючи службову записку заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради №335/08 від 01.02.2016 р., керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 5 Закону України «Про основи містобудування», виконавчий комітет міської ради, ВИРІШИВ:

1.Містобудівні умови та обмеження №428 від 15.07.2014 р. забудови земельної ділянки за адресою вул. Чалдаєва (замовник релігійна громада «Парафія преподобного Іова Почаївського» міста Тернополя Тернопільсько-Бучацької Єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату) на будівництво церкви та багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення – скасувати.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Остапчук В.О.

 

miskrada_download     

Рішення виконавчого комітету з додатками