Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
06.01.16
12 січня 2016;  автор: admin

1 І.В.Коваль

Про затвердження Положення про Тернопільську міську ланку Тернопільської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту

Враховуючи постанови Кабінету Міністрів України від 09.01.2014 р. №11 „Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту”, від 11.03.2015 р. № 101 „Про затвердження типових положень про функціональну і територіальну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту”, розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 17.09.2015 р. №569-од „Про затвердження Положення про Тернопільську територіальну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту” з метою підвищення ефективності і вдосконалення роботи у сфері цивільного захисту населення і території м. Тернополя від надзвичайних ситуацій техногенного, природного, соціального та воєнного характеру, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити Положення про Тернопільську міську ланку Тернопільської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

2 В.Й Бесага

Про встановлення меморіальної таблиці за адресою вул. Макаренка, 1а

Розглянувши звернення ТНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- економічний ліцей №9 імені Іванни Блажкевич», керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 4 Закону України «Про архітектурну діяльність», спільним наказом Держбуду України та Мінкультури України від 30.11.2004 р. №231/806, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити Тернопільському навчально-виховному комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей №9 імені Іванни Блажкевич» встановлення меморіальної таблиці випускнику школи, який героїчно загинув у зоні АТО Віктору Стефановичу на фасаді учбового закладу за адресою вул. Макаренка, 1а.

2.Зобов’язати вищевказаний учбовий заклад монументально-художнє вирішення меморіальної таблиці погодити в управлінні містобудування, архітектури та кадастру.

3.Управлінню культури і мистецтв внести меморіальну таблицю в реєстр обліку меморіальних таблиць.

4.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології прийняти на утримання меморіальну таблицю.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О.Остапчук, В.В.Стемковського, Л.О.Бицюру.

 

3 А.В.Куриляк

Про організацію оплачуваних громадських робіт у 2016 році

Відповідно зі статтею 31 Закону України «Про зайнятість населення», Порядком організації громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №175 від 20.03.2013 року, з метою організації громадських робіт для вирішення ряду суспільно-корисних питань на території міста Тернополя, сприяння зайнятості безробітних, виконання завдань, передбачених Програмою соціально-економічного розвитку м. Тернополя на 2016 рік, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Організувати у 2016 році за участю державної служби зайнятості оплачувані громадські роботи на підприємствах, організаціях, установах комунальної форми власності, а також за договорами – у інших роботодавців з метою надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості осіб, які шукають роботу та безробітних.

2.На території міста Тернополя визнати такими, що відповідають його потребам, мають економічну, соціальну та екологічну користь для міста види оплачуваних громадських робіт згідно додатку №1 (додається).

3.Визначити перелік підприємств, установ ,організацій комунальної та інших форм власності для організації та проведення оплачуваних громадських робіт за рахунок коштів міського бюджету, Фонду загальнообов‘язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, роботодавців та інших не заборонених законодавством джерел згідно додатку №2 (додається).

4.Управлінню у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту, Тернопільському міськрайонному центру зайнятості забезпечити укладання договорів на організацію громадських робіт для безробітних та їх фінансування з коштів бюджету міста та Фонду загальнообов‘язкового державного соціального страхування на випадок безробіття відповідно до чинного законодавства, в межах виділених коштів.

5.Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій комунальної форми власності та іншим роботодавцям міста укладати договори з міськрайонним центром зайнятості на проведення інших робіт тимчасового характеру.

6.Тернопільському міськрайонному центру зайнятості:

- довести дане рішення до відома підприємств, установ та організацій міста Тернополя шляхом опублікування його в газеті "Тернопіль вечірній";

- інформувати відділ звернень та контролю документообігу управління організаційно-виконавчої роботи міської ради про хід виконання даного рішення до 10 липня 2016 року та 10 січня 2017 року.

7.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Бицюру Л.О.

 

4 О.П. Похиляк

Про затвердження передавального акту комісії з припинення Тернопільського навчально-виховного комплексу № 1    Керуючись ч.3 ст. 107 Цивільного Кодексу України та згідно з рішенням міської ради від 30.06.2015р. 2015р. № 6/60/3 «Про перетворення Тернопільського навчально-виховного комплексу № 1», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити передавальний акт комісії з припинення Тернопільського навчально-виховного комплексу № 1 Тернопільської міської ради Тернопільської області, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

5 Т.Г.Басюрська

Про внесення змін в додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 22.12.2010р. № 140 «Про створення громадської комісії з житлових питань»

Враховуючи розпорядження міського голови від 29.12.2015 року № 398 «Про внесення змін в додаток 2 до розпорядження міського голови від 12.11.2015 р. № 333», розглянувши заяву депутата Тернопільської міської ради Турського Ігоря Володимировича, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень...», затвердженими постановою Ради міністрів УРСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 р. № 470, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Внести зміни в додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 22.12.2010 р. №140 «Про створення громадської комісії з житлових питань» та викласти додаток до рішення у новій редакції (додається)

 

6 І.Г. Мединський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 04.11.2015 р. №1047 «Про передачу на баланс»

З метою обслуговування та утримання в належному технічному стані малих архітектурних форм на зупинках громадського транспорту, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 04.11.2015 р. № 1047 «Про передачу на баланс» та викласти Додаток до нього в новій редакції згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

7 І.Г. Мединський

Про намір передати в оренду майно комунальної власності

На підставі звернення КП «Міськавтотранс», керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя, затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Оголосити про намір передати в оренду майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є. Дідича.

 

8 Ю.П.Дейнека

Про розміщення соціальної реклами

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею дванадцятою Закону України «Про рекламу», пунктом 4.4. Положення про порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності у місті Тернополі, затверджене рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 15 лютого 2012 року №232, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради забезпечити розміщення соціальної реклами та інформації із тематикою міста в кількості та обсягах не більше зазначених у додатку до рішення (додається).

2.На період розміщення соціальної реклами та інформації із тематикою міста не нараховувати власникам рекламних засобів плату за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Дідича В.Є.

 

9 Ю.П.Дейнека

Про надання в оренду майна комунальної власності

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя, затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011 року №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду ДП «Газпостач» ПАТ по газопостачанню та газифікації «Тернопільміськгаз» майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Комунальному підприємству «Парк Загребелля» укласти договір оренди на приміщення, вказаному в п.1 даного рішення.

3.Зобов’язати ДП «Газпостач» ПАТ по газопостачанню та газифікації «Тернопільміськгаз» питання перепланування, переобладнання, реконструкції нежитлових приміщень здійснювати, у встановленому порядку, згідно з нормативно-правовими актами України.

4.Комунальному підприємству «Земельно-кадастрове бюро» в 10-ти денний термін з моменту прийняття рішення виготовити довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю ДП «Газпостач» ПАТ по газопостачанню та газифікації «Тернопільміськгаз», а ДП «Газпостач» ПАТ по газопостачанню та газифікації «Тернопільміськгаз» провести оплату за їх виготовлення згідно виставлених рахунків.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

10 Ю.П.Дейнека

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Керуючись підпунктом тринадцятим пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та частиною першою статті 16 Закону України «Про рекламу», пунктами третім та двадцятим Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003р. №2067, пунктом двадцятим Правил розміщення зовнішньої реклами у місті Тернополі, враховуючи протокол засідання Ради з питань зовнішньої реклами від 19 серпня 2015 року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати приватному підприємству «Континент АП» (ід. код …) дозвіл на розміщення зовнішньої реклами, типу «біллборд», за адресою вул. С. Будного.

2.Управлінню стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради протягом п’яти робочих днів видати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами згідно п. 1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Дідича В.Є.

 

11 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, гаража на ім’я малолітньої дитини

12 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, гаража на ім’я неповнолітньої дитини

13 З.Б.Здеб

Про надання дозволу неповнолітній дитині на укладання договору купівлі-продажу частини квартири

14 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири, де малолітні діти мають право користування житловим приміщенням

15 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири на ім’я неповнолітньої дитини

16 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо недостатності підстав для позбавлення батьківських прав

17 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо відсутності підстав визначення місця проживання неповнолітньої дитини

18 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

19 З.Б.Здеб

Про відмову у наданні дозволу для реалізації нерухомого майна

20 З.Б.Здеб

Про втрату чинності рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 28.05.2015року №475 «Про надання соціального статусу малолітній дитині та її влаштування»

21 З.Б.Здеб

Про надання дозволів неповнолітній дитині на укладання договорів купівлі-продажу частини квартири, дарування частини жилого будинку

22 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку про усунення перешкод щодо участі у вихованні та вільному спілкуванні батька з дитиною

23 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири, де малолітні діти мають право користування житловим приміщенням

24 З.Б.Здеб

Про внесення змін у рішення виконавчого комітету від 10.07.2014р. №671 «Про встановлення опіки та надання соціального статусу малолітній дитині»

25 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо недостатності підстав для позбавлення батьківських прав

26 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо недостатності підстав для позбавлення батьківських прав

 

27 М.Ф.Лесів

Про погодження фінансового плану комунального підприємства теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» на 2016 рік

Внесено зміни до фінансового плану відповідно до рішення виконавчого комітету від 9.11.2016р. №928

Керуючись рішенням виконавчого комітету міської ради від 08.07.2015р. № 1372 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши наданий комунальним підприємством теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» фінансовий план на 2016 рік, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити фінансовий план комунального підприємства теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» на 2016 рік, додається.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

28 З.Б.Здеб

Про створення прийомної сім’ї і передачу дитини на виховання та спільне проживання

 

29 І.Г. Мединський

Про забезпечення проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Тернополі

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», рішеннями виконавчого комітету від18.11.2015р. №28 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 05.08.2009 р. №1224 «Про визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу» та від 18.11.2015р. №29 «Про оголошення конкурсу для визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити протокол засідання конкурсного комітету з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу від 28.12.2015р. (додається).

2.Забезпечити організацію проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у м. Тернополі самостійно.

3.Управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку здійснювати підготовку матеріалів для проведення конкурсу та подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільними перевізниками - переможцями конкурсу.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

30 Ю.П.Дейнека

Про затвердження фінансового плану комунального підприємства „Парк Загребелля”

На виконання рішення виконавчого комітету від 18.08.2011р.№1372 „Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств”, керуючись Господарським кодексом України, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити фінансовий план комунального підприємства „Парк Загребелля” на 2016 рік (додається).

2.Контроль за виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

31 Ю.П.Дейнека

Про передачу майна

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення комунального підприємства Тернопільської міської ради «Парк Загребелля», з метою забезпечення належного функціонування комунального підприємства Тернопільської міської ради «Туристично-інформаційний центр міста Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Комунальному підприємству Тернопільської міської ради «Парк Загребелля» безкоштовно передати, а комунальному підприємству Тернопільської міської ради «Туристично-інформаційний центр міста Тернополя» прийняти на баланс майно згідно з додатком (додається).

2.Прийом-передачу вказаного в п.1 рішення майна оформити згідно з чинним законодавством.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

32 З.Б.Здеб

Про надання соціального статусу малолітній дитині та її влаштування

Рішення втратило чинність відповідно до рішення виконавчого комітету від 25.05.2016р. №461

 

33 О.І.Смик

Про передачу матеріальних цінностей

Відповідно до Договору дарування від 16.12.2015р. №563 та Договору про партнерство по проекту «Інвестиція в культуру. Системні заходи з метою сприяння культурній освіті» в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна на 2007-2013 роки Європейського Інструменту Сусідства та Партнерства, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою належного обліку майна та ефективного його використання, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Передати безоплатно з балансу управління культури і мистецтв на баланс комунальної установи «Тернопільський міський Палац культури «Березіль» ім. Л.Курбаса» матеріальні цінності на загальну суму 2220699,09 грн. (два мільйони двісті двадцять тисяч шістсот дев’яносто дев’ять гривень 09 копійок), згідно додатку (додається).

2.Управлінню культури і мистецтв та комунальній установі «Тернопільський міський Палац культури «Березіль» ім. Л.Курбаса» здійснити передачу-прийняття відповідно до вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

miskrada_download    
Рішення виконавчого комітету з додатками