Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
09.12.15
11 грудня 2015;  автор: admin

60 9 грудня В.В.Мединський

Про надання в оренду майна комунальної власності

Керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду суб’єктам підприємницької діяльності майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна укласти договори оренди на приміщення, вказані в п.1 даного рішення.

3.Зобов’язати орендарів, вказаних в додатку до даного рішення, питання перепланування, переобладнання, реконструкції нежитлових приміщень здійснювати, у встановленому порядку, згідно з нормативно-правовими актами України.

4.Комунальному підприємству “Земельно-кадастрове бюро” в 10-ти денний термін з моменту прийняття рішення виготовити довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю суб’єктам підприємницької діяльності, вказаним в додатку до даного рішення, а орендарям провести оплату за їх виготовлення згідно виставлених рахунків.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

61 9 грудня Л.Я. Бобрівець

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 410 від 17.04.2013

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», Закону України від 22.07.2015р. №1602-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523-р. «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в додаток 5 до рішення виконавчого комітету міської ради від 17.04.2013 № 410 «Про затвердження реєстрів»:

1.1 Виключити з Реєстру документів дозвільного характеру ДДХ 1.4/16-5 – «Експлуатаційний дозвіл для потужностей (об’єктів) з виробництва, переробки або реалізації харчових продуктів», дозвільний орган – Головне управління Держсанепідслужби у Тернопільській області.

1.2. У графі «Назва дозвільного органу» для послуг з шифром ДДХ 1.4/20-1, ДДХ 1.4/20-2 читати «Головне управління Держгеокадастру в Тернопільській області», для послуги ДДХ 1.4/12-1 – «Управління Держпраці у Тернопільській області», для послуг ДДХ 1.4/19-1, ДДХ 1.4/19-2 – «Управління превентивної діяльності головного управління Національної поліції в Тернопільській області».

2.Додаток 6 «Реєстр адміністративних послуг територіальних органів центральних органів виконавчої влади, що надаються через Центр надання адміністративних послуг у місті Тернополі» до рішення виконавчого комітету від 17.04.2013 за № 410 «Про затвердження реєстрів» викласти в новій редакції, згідно додатку 1 (додається).

3.Затвердити Реєстр адміністративних послуг територіальних органів центральних органів виконавчої влади, що надаються через Центр надання адміністративних послуг у місті Тернополі, відповідно до п. 2 даного рішення.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича, уповноваженого з питань системи управління якістю І.С.Хімейчука.

 

62 9 грудня І.Г. Мединський

Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету від 14.12.2011 року № 2137

Враховуючи клопотання ПрАТ "Київстар" щодо доповнення переліку об’єктів, на яких розміщені телекомунікаційні мережі, мережі зв’язку та інше слабострумне обладнання, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про телекомунікації», рішенням виконавчого комітету від 25.08.2011 року №1447 «Про затвердження примірного договору», виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Доповнити додаток до рішення виконавчого комітету від 14.12.2011 р. № 2137 «Про надання права на укладення із Львівською філією ПрАТ "Київстар" договору на розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв’язку та іншого слабострумного обладнання на об’єктах в межах міста Тернополя, що належать до комунальної форми власності» об’єктами – вул. Ст. Будного, 30, 32, 32а, 34, вул. В.Громницького, 7, вул. Лучаківського, 3, 7, 11, бульвар Просвіти, 3, 19, вул. Макаренка, 2, 4, 5, 8.

2.Комунальному підприємству «Тернопіль Інтеравіа» оформити із ПрАТ "Київстар" додаткову угоду до договору на розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв’язку та іншого слабострумного обладнання на об’єктах в межах міста Тернополя, що належать до комунальної форми власності у відповідності до пункту 1 даного рішення.

3.ПрАТ "Київстар" надати управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку погоджену проектну документацію на об’єкти, визначені пунктом 1 даного рішення, в двомісячний термін з дати підписання угоди.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

63 9 грудня О.І.Смик

Про надання в оренду нежитлового приміщення комунальної установи Тернопільський міський Палац культури «Березіль» ім.Л.Курбаса

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення міської ради від 20.06.2011 року № 6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя» та розглянувши звернення фізичної особи – підприємця Кобильник Юлії Степанівни, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду нежитлове приміщення фізичній особі – підприємцю, згідно з додатком (додається).

2.Комунальній установі Тернопільський міський Палац культури «Березіль» ім.Л.Курбаса в 15-денний термін укласти договір оренди на вказане в додатку приміщення.

3.Зобов’язати орендаря, вказаного в додатку до даного рішення, питання перепланування, переобладнання, реконструкції нежитлового приміщення здійснювати, у встановленому порядку, згідно з нормативно-правовими актами України.

4.Комунальному підприємству «Земельно-кадастрове бюро» в 10-ти денний термін з моменту прийняття рішення виготовити довідку про грошову оцінку земельної ділянки та довідку-розрахунок місячного розміру плати за землю орендарю, вказаному в додатку до даного рішення, а орендарю провести оплату за їх виготовлення згідно виставлених рахунків.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

64 9 грудня О.І.Смик

Про затвердження вартості капітального ремонту

Відповідно до розділу 10 «Положення про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя», затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011 р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного та комунального майна», враховуючи клопотання фізичної особи – підприємця Горохівського Олега Андрійовича, розглянувши подані розрахунки вартості капітального ремонту орендованих приміщень, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити вартість капітального ремонту орендованих приміщень площею 168,4 кв.м за адресою: м. Тернопіль, бульвар Тараса Шевченка, 27 здійснених фізичною особою – підприємцем Горохівським Олегом Андрійовичем під заклад громадського харчування (кафе) вартістю 567 659,25 грн. (п’ятсот шістдесят сім тисяч шістсот п’ятдесят дев’ять гривень, 25 коп.).

2.Суму коштів витрачених на здійснення капітального ремонту орендованих приміщень врахувати в орендну плату.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

65 9 грудня Т.Г.Басюрська

Про видачу ордера на ліжко-місце

Розглянувши заяву Багрій Л.М. (іден. номер …), керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень…», «Положенням про гуртожитки», враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Видати ордер на ліжко-місце в кімнаті №…

2.Приватному підприємству «ТернопільКомСервіс» укласти договір найму з Багрій Любов’ю Миколаївною на ліжко-місце в кімнаті №….

 

66 9 грудня Т.Г.Басюрська

Про надання дозволу на реєстрацію в гуртожитку

Розглянувши заяву Шевчук Н.М. (іден.номер …), керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень…», «Положенням про гуртожитки», враховуючи висновки громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті, виконавчий комітет міської ради вирішив:

Дати дозвіл …

 

67 9 грудня Т.Г.Басюрська

Про зміну статусу жилого приміщення

Розглянувши клопотання адміністрації та житлово-побутової комісії УМВС України в Тернопільській області, керуючись Житловим кодексом, Постановою Ради міністрів УРСР «Про службові жилі приміщення», «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень...», затвердженими постановою Ради міністрів УРСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 р. № 470, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Виключити із списків службових квартиру №…

 

68 9 грудня Т.Г.Басюрська

Про переоформлення ордера

Розглянувши заяву Барановської М.І. (іден. номер …), керуючись ст.ст.15, 61, 106 Житлового кодексу, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті, виконавчий комітет міської ради вирішив:

Переоформити ордер на квартиру №…

 

69 9 грудня Б.В.Ясеновський

Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік

Доповнено додатком відповідно до рішення виконавчого комітету від 16.11.2016р. №963

Доповнено додатком відповідно до рішення виконавчого комітету від 07.09.2016р. №735

Доповнено додатком відповідно до рішення виконавчого комітету від 28.07.2016р. №622

Доповнено додатком відповідно до рішення ВК від 04.05.2016р. №356

Доповнено додатком відповідно до рішення МВК від 10.02.2016р. №104

Керуючись ст.7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік, згідно з додатком (додається).

2.Виконавчим органам міської ради забезпечити виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

70 9 грудня Б.В.Ясеновський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 05.11.2014р. №1086 «Про Порядок встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля»

Внесено зміни в додаток відповідно до рішення МВК від 02.08.2017р. №541

Додаток доповнено відповідно до рішення виконавчого комітету від 28.07.2016р. №624

Додаток доповнено відповідно до рішення МВК від 17.02.2016р. №143

Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи кадрові рішення, прийняті на першій сесії міської ради 11.11.2015р., виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в додаток 3 до рішення виконавчого комітету міської ради від 05.11.2014р. №1086 «Про Порядок встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля» та викласти його в новій редакції (додається).

2.Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 25.02.2015р. №140 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 05.11.2014р. №1086 «Про Порядок встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля».

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

71 9 грудня Б.В.Ясеновський

Про встановлення режиму роботи закладам торгівлі та ресторанного господарства

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», рішенням виконавчого комітету міської ради від 05.11.2014р. №1086 «Про Порядок встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля» (із змінами та доповненнями), враховуючи рішення комісії по розгляду заяв щодо встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля від 15.10.2015р., виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Встановити:

1.1. погоджений з власником нічний режим роботи до 02.00 год. ресторану «Файне місто» за адресою м. Тернопіль, бульвар Тараса Шевченка, 23 терміном на один рік (ТОВ «Україна» Ресторан, код ЄДРПОУ …);

1.2. погоджений з власником нічний режим роботи до 23.00 год. магазину «А – Маркет» за адресою м. Тернопіль, вул. Білецька, 3/38а терміном до 01.04.2016р. (ФОП Байрак О.Г., ідн. код …);

1.3. погоджений з власником нічний режим роботи до 23.00 год. ресторану «Аркобалено» за адресою м. Тернопіль, вул. Білецька, 3/38а терміном до 01.04.2016р. (ФОП Шарган С.І., ідн. код …).

2.Зобов’язати суб’єктів господарювання забезпечити дотримання громадського порядку в нічний час.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, управління муніципальної поліції.

 

72 9 грудня Б.В.Ясеновський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 12.03.2014р. №206 «Про затвердження Положення про розміщення та порядок облаштування об’єктів літньої торгівлі в м. Тернополі»

Втратило чинність відповідно до рішення виконавчого комітету від 21.12.2016р. №1105

Додаток доповнено відповідно до рішення виконавчого комітету від 28.07.2016р. №624

Додаток доповнено відповідно до рішення МВК від 17.02.2016р. №143

Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи кадрові рішення, прийняті на першій сесії міської ради 11.11.2015р., виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в додаток 2 до рішення виконавчого комітету міської ради від 12.03.2014р. №206 «Про затвердження Положення про розміщення та порядок облаштування об’єктів літньої торгівлі в м. Тернополі» та викласти його в новій редакції (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

73 9 грудня В.І.Сулима

Про внесення змін у додаток № 2 до рішення виконавчого комітету від 25.03.2015 р. № 271 “Про опікунську раду”

У зв’язку із кадровими змінами, керуючись Цивільним кодексом України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Правилами опіки та піклування” затвердженим Наказом Державного комітету України у справах сім'ї та молоді, Міністерством освіти України, Міністерством охорони здоров'я України, Міністерством праці та соціальної політики України від 26.05.1999 р. № 34/166/131/88, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток № 2 до рішення виконавчого комітету від 25.03.2015 р. № 271 “Про опікунську раду”, а саме: замість слів «Турський Ігор Володимирович – секретар міської ради, голова опікунської ради, тел. 52-20-21» читати «Бицюра Леонід Олексійович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова опікунської ради».

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

74 9 грудня В.І.Сулима

Про створення комісії з питань надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг

Додаток №2 викладено в новій редакції відповідно до рішення МВК від 19.07.2017р. №483

В додаток №1 внесено зміни відповідно до рішення МВК від 08.06.2016р. №494

З метою розгляду окремих питань надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 р. № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” із змінами та доповненнями, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Створити та затвердити склад комісії з питань надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, згідно додатку 1 (додається).

2.Затвердити Положення про комісію з питань надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, згідно додатку 2 (додається).

3.Вважати такими, що втратили чинність пункти 1, 2, 3 рішення виконавчого комітету міської ради від 20.05.2015 р. № 442 “Про створення комісії з питань надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг”.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

75 9 грудня В.І.Сулима

Про створення комісії з вирішення окремих питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та затвердження Положення

В додаток 1 внесено зміни відповідно до рішення виконавчого комітету від 01.03.2017р. №136

В додаток 1 внесено зміни відповідно до рішення виконавчого комітету від 25.05.2016р. №449

З метою розгляду окремих питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, керуючись ст.7 Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”, п.10 “Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям” затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 р. № 250, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Створити та затвердити склад комісії з вирішення окремих питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, згідно додатку 1 (додається).

2.Затвердити Положення про комісію з вирішення окремих питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, згідно додатку 2 (додається).

3.Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 22.11.2006 р. № 324 “Про створення комісії з вирішення окремих питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та затвердження Положення”.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

76 9 грудня І.В.Сулима

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 02.02.2011р. №96 « Про затвердження складу та Положення про комісію з розгляду питань щодо включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги за фактичним місцем проживання пільговика»

З метою вирішення окремих питань надання пільг громадянам на оплату житлово-комунальних послуг за фактичним місцем проживання відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2009р. №729 ”Про доповнення п.2 до Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003р. №117”, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в додаток 1 рішення виконавчого комітету від 02.02.2011р. №96 « Про затвердження складу та Положення про комісію з розгляду питань щодо включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги за фактичним місцем проживання пільговика» і викласти його в новій редакції, згідно з додатком 1 (додається).

2.Внести зміни в додаток 2 рішення виконавчого комітету від 02.02.2011р. №96 « Про затвердження складу та Положення про комісію з розгляду питань щодо включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги за фактичним місцем проживання пільговика» і викласти його в новій редакції, згідно з додатком 2 (додається).

3.Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 01.06.2011 р. № 915 «Про внесення змін в додаток 2 до рішення виконавчого комітету від 02.02.2011р. № 96 «Про затвердження складу та Положення про комісію з розгляду питань щодо включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги за фактичним місцем проживання пільговика».

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

77 9 грудня З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу частини квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

78 9 грудня З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири, де неповнолітня дитина має право користування житловим приміщенням

79 9 грудня З.Б.Здеб

Про надання дозволів на укладання договорів купівлі-продажу частини квартири, дарування частини житлового будинку від імені малолітньої дитини

80 9 грудня З.Б.Здеб

Про надання дозволів неповнолітній дитині на укладання договорів відступлення права вимоги, бронювання

81 9 грудня З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу квартири, де малолітні діти мають право користування житловим приміщенням

82 9 грудня З.Б.Здеб

Про надання дозволу неповнолітній дитині на укладання договору купівлі-продажу частини квартири

83 9 грудня З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири на ім’я неповнолітньої дитини

84 9 грудня З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири на ім’я неповнолітньої дитини

 

85 9 грудня М.Ф.Лесів

Про розгляд заяви гр. Вовк Л.А. гр. Вовк А.І. щодо погодження проведеного перепланування квартири

Розглянувши заяву гр. Вовк Людмили Анатоліївни, гр. Вовк Андрія Ігоровича, погодження відповідних служб, подані матеріали, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити здійснене гр. …

2.Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське бюро технічної інвентаризації», приватному підприємству «Східний масив» внести зміни в інвентарну справу будинку, вказаного в п.1 рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.

 

86 9 грудня М.Ф.Лесів

Про розгляд заяви гр. Драбик К.І. щодо погодження проведеного перепланування квартири

Розглянувши заяву гр. Драбик Катерини Іванівни, погодження відповідних служб, подані матеріали, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити здійснене гр. …

2.Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське бюро технічної інвентаризації», об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Коновальця,11» внести зміни в інвентарну справу будинку, вказаного в п.1 рішення.

 

87 9 грудня М.Ф.Лесів

Про розгляд звернення ПП «Вікторія-М» щодо зняття з балансу житлового будинку за адресою бульвар Дмитра Вишневецького,9

Розглянувши звернення ПП «Вікторія-М», враховуючи акт приймання-передачі житлового будинку за адресою бульвар Дмитра Вишневецького,9 з балансу підприємства на баланс ОСББ «Вишневецького 9», з метою забезпечення належного утримання вказаного будинку, ефективного та оперативного надання житлово-комунальних послуг, керуючись ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Внести зміни у додаток №2 до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.02.2011р. №317 «Про передачу будинків» і виключити з переліку житлового фонду, який передається приватному підприємству «Вікторія-М» на баланс будинок за адресою бульвар Дмитра Вишневецького,9 (п.11).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

88 9 грудня М.Ф.Лесів

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 24.12.2014р. №1313 «Про розгляд заяви гр. гр. Гніздицької Л.М. гр. Гніздицького В.В. щодо погодження проведеного перепланування»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Внести зміни у п.1 рішення виконавчого комітету міської ради від 24.12.2014р. №1313 «Про розгляд заяви гр. гр. Гніздицької Л.М. гр. Гніздицького В.В. щодо погодження проведеного перепланування» і замість слів: «загальною площею 340кв.м» читати: «загальною площею 340,3кв.м.».

 

89 9 грудня В.Л.Кібляр

Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Земельно-кадастрове бюро» на 2016 рік

Керуючись рішенням виконавчого комітету міської ради від 08.07.2015р. № 584 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши наданий комунальним підприємством «Земельно-кадастрове бюро» фінансовий план на 2016рік, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити фінансовий план комунального підприємства «Земельно-кадастрове бюро» на 2016 рік, додається.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Остапчук В.О.

 

90 9 грудня М.Ф.Лесів

Про погодження «Інвестиційної програми КП «Тернопільводоканал» на 2016 рік»

Розглянувши звернення КП «Тернопільводоканал», на виконання Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.12.2012р. №630 «Про затвердження порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення» та Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 14.12.2012р. №381 «Про затвердження порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити «Інвестиційну програму КП «Тернопільводоканал» на 2016 рік» (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

91 9 грудня М.Ф.Лесів

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 18.11.2015р. № 32 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 21.10.2015р. № 989 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 30.09.2015р. № 896 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 16.09.2015р. №841 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 02.09.2015р. №791 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 08.07.2015р. № 597 "Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 29.04.2015р. № 368 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 04.03.2015р. № 189 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 25.02.2015р. № 153 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 11.02.2015р. № 111 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту житлового фонду міста на 2015 рік»

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення ВК від 24.12.2015р. №180

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення ВК від 16.12.2015р. №150

З метою виконання та оплати робіт капітального ремонту житлового фонду міста за рахунок видатків спеціального фонду місцевого бюджету, керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням міської ради № 6/55/17 від 27.01.2015р. «Про бюджет міста Тернополя на 2015 рік» (зі змінами), та рішенням міської ради № 6/55/5 від 27.01.2015р. «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 18.11.2015р. № 32 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 21.10..2015р. № 989 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 30.09.2015р. № 896 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 16.09.2015р. № 841 « Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 02.09.2015р. № 791 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 08.07.2015р. №597 « Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 29.04.2015р. № 368 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 04.03.2015р. № 189 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 25.02.2015р. №153 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 11.02.2015р. № 111 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту житлового фонду міста на 2015р.», та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Стемковського В.В.

 

92 9 грудня М.Ф.Лесів

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради № 33 від 18.11.2015р. «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради № 917 від 07.10.2015р. «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради № 897 від 30.09.2015р. «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради №775 від 26.08.2015р «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету № 575 від 01.07.2015р. «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету № 322 від 08.04.2015р. «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 04.02.2015р. № 86 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту між квартальних проїздів на 2015 рік»

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення ВК від 29.12.2015р. №184

З метою виконання та оплати робіт капітального ремонту між квартальних проїздів за рахунок коштів бюджету розвитку, враховуючи рішення міської ради від 27.01.2015р. № 6/55/17 «Про бюджет міста Тернополя на 2015 рік», ( зі змінами) та рішення міської ради № 6/55/5 від 27.01.2015р. «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в додаток до рішення виконавчого комітету міської ради № 33 від 18.11.2015р. «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради № 917 від 07.10.2015р. «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради №897 від 30.09.2015р. « Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради № 775від 26.08.2015р. «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету № 575 від 01.07.2015р. «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету № 322 від 08.04.2015р. «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 04.02.2015р № 86 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту між квартальних проїздів на 2015 рік», та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

93 9 грудня М.Ф.Лесів

Про виділення коштів

Розглянувши звернення комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло», враховуючи рішення міської ради від 24.11.2015р. № 7/2/3 «Про внесення змін до рішення міської ради від 27.01.2015р. № 6/55/17 «Про бюджет м. Тернополя на 2015 рік», керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології спрямувати кошти з КФК 180409 «Внески органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування у статутні капітали суб’єктів підприємницької діяльності» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» для поповнення статутного капіталу комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло» на загальну суму 198 000,00 грн. (сто дев’яносто вісім тисяч грн. 00 коп.) на придбання новорічної ілюмінації, а саме:

- маківка «Льодяний Кристал» – 1,5 м для новорічної ялинки вартістю 35 260,00 грн. (тридцять п’ять тисяч двісті шістдесят грн. 00 коп.);

- пульт управління вартістю 5 540,00 (п’ять тисяч п’ятсот сорок грн. 00 коп.);

- новорічні гірлянди – 20 комплектів вартістю 157 200,00 грн. (сто п’ятдесят сім тисяч двісті грн. 00 коп.).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

94 9 грудня І.Р.Токарчук

Про виділення коштів

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з відзначенням державних свят, ювілейних та знаменних дат, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Виділити 42500 (сорок дві тисячі п’ятсот) гривень для придбання годинників наручних з КФК 240900 «Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади» КЕКВ 2210 «Придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю».

2.Відділу обліку та фінансового забезпечення провести своєчасне фінансування згідно п.1 даного рішення.

 

95 9 грудня Н.П.Кучер

Про безоплатну передачу обладнання

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Фінансовому управлінню Тернопільської міської ради передати безоплатно на баланс Тернопільської міської ради, управління соціальної політики Тернопільської міської ради, Тернопільській загальноосвітній школі I-III ступенів №21 Тернопільської міської ради Тернопільської області, Тернопільській загальноосвітній школі I-III ступенів № 27 Тернопільської міської ради Тернопільської області, комунальному закладу Тернопільської міської ради “ Станція юних техніків” обладнання згідно додатку (додається) з оформленням акту прийняття-передачі майна у відповідності до вимог чинного законодавства.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Остапчук В.О.

 

96 9 грудня М.М.Круть

Про виділення коштів

На підставі рішення міської ради від 24.11.2015 р. № 7/2/3 «Про внесення змін до рішення міської ради від 27.01.2015 р. № 6/55/17 «Про бюджет міста Тернополя на 2015 рік», керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту спрямувати кошти по КФК 240900 «Цільові фонди утворені органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади» КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку» в сумі 100000,00 (Сто тисяч грн. 00 коп.) на проведення спортивних та масових заходів, міжнародних турнірів, навчально-тренувальних зборів та участі команд м. Тернополя у змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюру

 

97 9 грудня І.В.Сулима

Про надання громадянам грошової та адресної безготівкової допомоги

Розглянувши протокол засідання комісії по розгляду заяв громадян про надання грошової та адресної безготівкової допомоги від 27.11.2015 № 13, керуючись ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати грошову допомогу 395 громадянам на суму 175600 (сто сімдесят п’ять тисяч шістсот) гривень, згідно з додатком 1 (додається).

2.Надати грошову допомогу 39 інвалідам, членам Тернопільської громадської організації «Центр реабілітації інвалідів і підтримки інвалідного руху» в розмірі 200 гривень кожному, на загальну суму 7800 (сім тисяч вісімсот) гривень, згідно з додатком 2 (додається).

3.Надати грошову допомогу 23 членам Тернопільської громадської організації інвалідів «Опора» в розмірі 200 гривень кожному, на загальну суму 4600 (чотири тисячі шістсот) гривень, згідно з додатком 3 (додається).

4.Надати грошову допомогу 66 членам Тернопільської міської громадської організації «Спілка Чорнобиль» в розмірі 200 гривень кожному, на загальну суму 13200 (тринадцять тисяч двісті) гривень, згідно з додатком 4 (додається).

5.Надати грошову допомогу 110 інвалідам, членам Тернопільського міського об’єднання інвалідів війни в Афганістані, в розмірі 200 гривень кожному, на загальну суму 22000 (двадцять дві тисячі) гривень, згідно з додатком 5 (додається).

6.Надати грошову допомогу 56 батькам дітей інвалідів Тернопільської громадської організації родин дітей-інвалідів «Дитина», в розмірі 200 гривень кожному, на загальну суму 11200 (одинадцять тисяч двісті) гривень, згідно з додатком 6 (додається).

7.Надати грошову допомогу 39 членам Тернопільської громадської організації «Інваліди опорно-рухового апарату», в розмірі 200 гривень кожному, на загальну суму 7800 (сім тисяч вісімсот) гривень, згідно з додатком 7 (додається).

8.Надати грошову допомогу 43 членам Тернопільської міської молодіжної громадської організації «Молодіжний Рух Інвалідів» в розмірі 200 гривень кожному, на загальну суму 8600 (вісім тисяч шістсот) гривень, згідно з додатком 8 (додається).

9.Надати грошову допомогу 6 членам Тернопільського обласного благодійного фонду «Центр Золотий ключик» в розмірі 200 гривень кожному, на загальну суму 1200 (одна тисяча двісті) гривень, згідно з додатком 9 (додається).

10.Надати грошову допомогу 33 членам Тернопільської міської організації Українського товариства глухих в розмірі 200 гривень кожному, на загальну суму 6600 (шість тисяч шістсот) гривень, згідно з додатком 10 (додається).

11.Надати грошову допомогу 58 членам Тернопільського міського об’єднання «Спілка батьків-опікунів дітей, які хворіють дитячим церебральним паралічем «Крила ангела» в розмірі 200 гривень кожному, на загальну суму 11600 (одинадцять тисяч шістсот) гривень, згідно з додатком 11 (додається).

12.Надати адресну безготівкову допомогу 16 громадянам на відшкодування оплати за житлово-комунальні послуги в розмірі 50% в межах норм споживання, згідно з додатком 12 (додається).

13.Припинити надання адресної безготівкової допомоги 44 громадянам на відшкодування оплати за житлово-комунальні послуги в розмірі 50% у зв’язку з отриманням житлових субсидій та державних пільг, згідно з додатком 13 (додається).

 

98 9 грудня З.Б.Здеб

Про встановлення піклування над неповнолітньою дитиною та її майном

99 9 грудня З.Б.Здеб

Про відібрання малолітньої дитини

 

100 9 грудня І.Г. Мединський

Про організацію роботи тролейбусних маршрутів в нічний час

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про міський електричний транспорт», «Про звернення громадян», враховуючи лист відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації від 24.11.2015р. №383/1.1 щодо розгляду електронної петиції, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню транспорту, комунікацій та зв'язку спільно з КП «Тернопільелектротранс»:

1.1. Організувати роботу окремих тролейбусів на міських тролейбусних маршрутах №5 «Вул. Миру – вул. Київська – вул. Л.Українки» та №11 «Вул. Тролейбусна – вул. Л.Українки – вул. Київська» в нічний час, до 01:00 год.

1.2. Внести відповідні зміни в розклади роботи тролейбусних маршрутів №5 та №11.

1.3. Надати перелік відправок тролейбусів, які працюватимуть в нічний час в відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації, для розміщення в засобах масової інформації.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

101 9 грудня І.Г. Мединський

Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету від 23.01.2013 року № 88

Враховуючи клопотання ТОВ "Телесвіт" щодо доповнення переліку об’єктів, на яких розміщені телекомунікаційні мережі, мережі зв’язку та інше слабострумне обладнання, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про телекомунікації», рішенням виконавчого комітету від 25.08.2011 року №1447 «Про затвердження примірного договору», виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Доповнити додаток до рішення виконавчого комітету від 23.01.2013 р. № 88 «Про надання права на укладення із ТОВ "Телесвіт" договору на розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв’язку та іншого слабострумного обладнання на об’єктах в межах міста Тернополя, що належать до комунальної форми власності» об’єктами – вул. Ст. Будного, 30, 32а, 34, вул. В.Громницького, 7, вул. Лучаківського, 3, 7, 11, бульвар Просвіти, 19.

2.Комунальному підприємству «Тернопіль Інтеравіа» оформити із ТОВ "Телесвіт" додаткову угоду до договору на розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв’язку та іншого слабострумного обладнання на об’єктах в межах міста Тернополя, що належать до комунальної форми власності у відповідності до пункту 1 даного рішення.

3.ТОВ "Телесвіт" надати управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку погоджену проектну документацію на об’єкти, визначені пунктом 1 даного рішення, в двомісячний термін з дати підписання угоди.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

102 9 грудня І.Г. Мединський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 18 березня 2015р №245 «Про забезпечення перерахунку коштів комунальному підприємству «Тернопільелектротранс»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення міської ради від 24.11.2015р. №7/2/3 «Про внесення змін до рішення міської ради від 27.01.2015р. №6/55/17 «Про бюджет міста Тернополя на 2015 рік»,рішення виконавчого комітету від 30.09.2015р. №900 «Про внесення змін до бюджету на 2015 рік», розглянувши клопотання КП «Тернопільелектротранс» від 03.11.2015р.№1186/05 та від 24.09.2015р №1077/05, з метою належного здійснення перерахунку коштів для КП «Тернопільелектротранс», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в п.1 до рішення виконавчого комітету від 18 березня 2015р. №245 «Про забезпечення перерахунку коштів комунальному підприємству «Тернопільелектротранс», а саме, замість слів та цифр «13 720 700,00 грн. (тринадцять мільйонів сімсот двадцять тисяч сімсот гривень 00 копійок)» читати «14 849 700,00 грн. (чотирнадцять мільйонів вісімсот сорок дев’ять тисяч сімсот гривень 00 копійок)» та замість слів та цифр :

«- на доплату за придбані тролейбуси б/к чеського виробництва – 1 400 000,00 грн.;

- на проведення робіт по улаштуванню зовнішнього освітлення по вул. Ак.Корольва,вул. .Ак.Сахарова,вул. Купчинського – 388 500,00 грн.;

- на будівництво нової тролейбусної лінії по вул. Протасевича-вул. Довженка-вул. Л.Українки – 1 159 517,90 грн.;

- на проведення робіт по улаштуванню зовнішнього освітлення по вул. Протасевича-вул. Довженка-вул. Л.Українки – 525 000,00грн.» читати :

«- на доплату за придбані тролейбуси б/к чеського виробництва – 1 329 869,95 грн.;

- на проведення робіт по улаштуванню зовнішнього освітлення по вул. Ак.Корольва,вул. .Ак.Сахарова,вул. Купчинського – 270 387,52 грн.;

- на будівництво нової тролейбусної лінії по вул. Протасевича-вул. Довженка-вул. Л.Українки – 2 097 760,43 грн.;

- на проведення робіт по улаштуванню зовнішнього освітлення по вул. Протасевича-вул. Довженка-вул. Л.Українки – 904 000,00грн.»

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

103 9 грудня І.Г. Мединський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 04 лютого 2015р. №81 «Про виділення коштів на поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Тернопільелектротранс»

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Тернопільелектротранс» від 03.11.2015р.№1186/05 та від 24.09.2015р №1077/05, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення міської ради від 24.11.2015р. №7/2/3 «Про внесення змін до рішення міської ради від 27.01.2015р. №6/55/17 «Про бюджет міста Тернополя на 2015 рік», рішення виконавчого комітету від 30.09.2015р. №900 «Про внесення змін до бюджету на 2015 рік», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в п.1 до рішення виконавчого комітету від 04 лютого 2015р. №81 «Про виділення коштів на поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Тернопільелектротранс», а саме, замість слів та цифр «13 720 700,00 грн. (тринадцять мільйонів сімсот двадцять тисяч сімсот гривень 00 копійок)» читати «14 849 700,00 грн. (чотирнадцять мільйонів вісімсот сорок дев’ять тисяч сімсот гривень 00 копійок)».

2.Внести зміни в п.2 до рішення виконавчого комітету від 04 лютого 2015р. №81 «Про виділення коштів на поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Тернопільелектротранс» та замість слів та цифр :

«- на доплату за придбані тролейбуси б/к чеського виробництва – 1 400 000,00 грн.;

- на проведення робіт по улаштуванню зовнішнього освітлення по вул. Ак.Корольва,вул. .Ак.Сахарова,вул. Купчинського – 388 500,00 грн.;

- на будівництво нової тролейбусної лінії по вул. Протасевича-вул. Довженка-вул. Л.Українки – 1 159 517,90 грн.;

- на проведення робіт по улаштуванню зовнішнього освітлення по вул. Протасевича-вул. Довженка-вул. Л.Українки – 525 000,00грн.» читати :

«- на доплату за придбані тролейбуси б/к чеського виробництва – 1 329 869,95 грн.;

- на проведення робіт по улаштуванню зовнішнього освітлення по вул. Ак.Корольва,вул. .Ак.Сахарова,вул. Купчинського – 270 387,52 грн.;

- на будівництво нової тролейбусної лінії по вул. Протасевича-вул. Довженка-вул. Л.Українки – 2 097 760,43 грн.;

- на проведення робіт по улаштуванню зовнішнього освітлення по вул. Протасевича-вул. Довженка-вул. Л.Українки – 904 000,00грн.»

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

104 9 грудня І.Г. Мединський

Про виділення коштів на поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Міськавтотранс»

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Міськавтотранс» від 05.11.2015р. №682/3-1, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рішення міської ради від 24.11.2015р. №7/2/3 «Про внесення змін до рішення міської ради від 27.01.2015р. №6/55/17 «Про бюджет міста Тернополя на 2015 рік», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку перерахувати 98 900,00 грн. (дев’яносто вісім тисяч дев’ятсот гривень 00 копійок), як внески органів місцевого самоврядування у статутний капітал комунального підприємства «Міськавтотранс» за КФК180409 КЕКВ 3210.

2.Комунальному підприємству «Міськавтотранс» використати кошти:

- для придбання транспортних засобів (ГАЗ та ЗІЛ) – 52 000,00грн.;

- на капітальний ремонт транспортних засобів – 46 900,00грн.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

105 9 грудня О.В.Печіль

Про затвердження Положення про експертні ради

Для налагодження взаємодії та конструктивної співпраці громадськості та Тернопільської міської ради, з метою створення належних умов для ефективного вирішення питань місцевого значення при прийнятті рішень, що належать до компетенції міської ради та її виконавчих органів, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в України», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити Положення про експертні ради при Тернопільській міській раді згідно додатку (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову.

 

106 9 грудня О.П. Похиляк

Про передачу на баланс будівлі

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення головного лікаря ТМКЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та з метою наближення медичної допомоги до населення міста, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 27 Тернопільської міської ради Тернопільської області передати безкоштовно на баланс Тернопільського міського комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» будівлю літери «Б» за адресою: м. Тернопіль бульвар П.Куліша, 7, площею 195,4 кв.м. первісною балансовою вартістю 78267,0 грн. залишковою балансовою вартістю 19567,0 грн.

2.Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 27 Тернопільської міської ради Тернопільської області та Тернопільському міському комунальному закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» передачу – прийняття будівлі зазначеної в п. 1 оформити відповідними документами згідно з чинним законодавством.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

107 9 грудня М.М.Круть

Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Футбольний клуб «Тернопіль» на 2016 рік

Керуючись Господарським кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету міської ради від 08.07.2015 р. №584 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств м. Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити фінансовий план комунального підприємства «Футбольний клуб «Тернопіль» на 2016 рік (додається).

2.Контроль за виконанням фінансового плану комунального підприємства «Футбольний клуб «Тернопіль» на 2016 рік покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюру.

 

108 9 грудня В.Л.Кібляр

Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування

Враховуючи звернення управління муніципальної поліції, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельним кодексом України, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Постійно діючій робочій групі повідомити суб’єктів господарювання про можливість самостійного демонтажу тимчасових споруд в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення, згідно з додатком до рішення (додається).

2.Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу тимчасових споруд в 20-ти денний термін з дня прийняття рішення, згідно з додатком до рішення (додається).

3.Комунальним підприємствам «Електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло», «Тернопільводоканал», «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця», «Міськшляхрембуд» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу тимчасових споруд.

4.Тернопільському міському РЕМ забезпечити від’єднання тимчасових споруд від електропостачання.

5.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології:

5.1. Вжити всіх належних заходів по приведенню місць, на яких розташовувались тимчасові споруди, до належного стану.

5.2. Забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.

6.Проведення робіт з демонтажу та приймання на зберігання демонтованих споруд Тернопільське міське шляхове ремонтно-будівельне підприємство «Міськшляхрембуд» та КП «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» оформити відповідними актами.

7.З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільського МВ УМВС України у Тернопільській області.

8.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради опублікувати дане рішення в газеті «Тернопіль Вечірній».

9.Визначити, що повернення демонтованих тимчасових споруд здійснюється за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу, транспортуванню та зберіганню.

10.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського та управління муніципальної поліції.


109 9 грудня В.І.Сулима

Про надання грошової допомоги вдовам (вдівцям) до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Розглянувши протокол засідання комісії по розгляду заяв громадян про надання грошової та адресної безготівкової допомоги від 09.12.2015 № 14, керуючись ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати грошову допомогу 64 вдовам (вдівцям) - учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС в розмірі 200 гривень кожному, на загальну суму 12800 (дванадцять тисяч вісімсот) гривень, згідно з додатком (додається).

 

miskrada_download    
Рішення виконавчого комітету з додатками