Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
07.12.15
11 грудня 2015;  автор: admin

58 7 грудня Ю.П.Дейнека

Про службове відрядження

Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", відповідно до запрошення директора управління культури міської ради міста Люблін (Польща) Міхала Карапуди від 30.11.2015 року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Відрядити Дейнеку Юрія Петровича – начальника управління стратегічного розвитку міста, Корчак Тетяну Станіславівну – начальника управління економіки, промисловості та праці, Глуховецьку Наталю Ігорівну – головного спеціаліста управління культури і мистецтв та Романюк Наталю Богданівну – головного спеціаліста управління культури і мистецтв на заключну конференцію по проекту «Інвестиція в культуру. Системні заходи з метою сприяння культурній освіті» в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна до міста Люблін на 03 календарних дні з 08 грудня по 10 грудня 2015 року.

2.Погодити відрядження Горлуц Наталі Іванівни – директора комунальної установи Будинку культури «Кутківці» на заключну конференцію по проекту «Інвестиція в культуру. Системні заходи з метою сприяння культурній освіті» в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна до міста Люблін на 03 календарних дні з 08 грудня по 10 грудня 2015 року.

3.Відділу кадрового забезпечення (Стандрету В. В.) підготувати розпорядження міського голови "Про відрядження" відповідно до п.1. даного рішення.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови-керуючого справами І. С. Хімейчука.

 

59 7 грудня Р.Д.Левчук

Про службове відрядження

Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", відповідно до рішення виконавчого комітету від 26.03.2014р. №326 "Про економію бюджетних коштів" та на запрошення лікарні швидкої допомоги м. Франкфурт - на - Майні Німецької федеративної республіки від 20.10.2015 року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Головному лікарю Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги Чайківському Ярославу Федоровичу погодити службове відрядження в Федеративну республіку Німеччину, м. Франкфурт – на - Майні, на 10 календарних дні з 08.12.2015 року по 17.12.2015 р. для обміну досвідом, без використання бюджетних коштів.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру