Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
25.11.15
27 листопада 2015;  автор: admin

37 25 листопада О.І.Смик

Про передачу на баланс майна «Екстрім-парк»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою належного обліку майна та ефективного його використання, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Передати безоплатно з балансу комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» на баланс комунальної організації «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» майно «Екстрім-парк» вартістю 477363,45 грн. (чотириста сімдесят сім тисяч триста шістдесят три гривні сорок п’ять копійок).

2.Комунальному підприємству «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» та комунальній організації «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» здійснити передачу-прийняття відповідно до вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

38 25 листопада М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.01.2015р. № 63 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту зовнішнього освітлення в м. Тернополі на 2015 рік»

З метою оплати робіт з капітального ремонту зовнішнього освітлення в м. Тернополі у 2015 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об'єктів», враховуючи рішення міської ради від 27.01.2015р. № 6/55/17 «Про бюджет міста Тернополя на 2015 рік» (із змінами), від 27.01.2015р. № 6/55/5 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.01.2015р. № 63 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту зовнішнього освітлення в м. Тернополі на 2015 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

39 25 листопада З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо визначення місця проживання малолітніх дітей

40 25 листопада З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав стосовно неповнолітньої дитини

41 25 листопада З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо недоцільності позбавлення батьківських прав стосовно малолітніх дітей

42 25 листопада З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

 

43 25 листопада Ю.П.Дейнека

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Керуючись підпунктом тринадцятим пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та частиною першою статті 16 Закону України «Про рекламу», пунктами третім та двадцятим Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003р. №2067, пунктом двадцятим Правил розміщення зовнішньої реклами у місті Тернополі, враховуючи протокол засідання Ради з питань зовнішньої реклами від 20 липня 2015 року, виконавчий комітет Тернопільської міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати фізичній особі-підприємцю Тимошику Михайлу Морозенковичу (ід. номер), дозвіл на розміщення зовнішньої реклами за адресами згідно з додатком (додається).

2.Управлінню стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради протягом п’яти робочих днів видати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами згідно п. 1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Дідича В.Є.

 

44 25 листопада Ю.П.Дейнека

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Керуючись підпунктом тринадцятим пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та частиною першою статті 16 Закону України «Про рекламу», пунктами третім та двадцятим Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003р. №2067, пунктом двадцятим Правил розміщення зовнішньої реклами у місті Тернополі, враховуючи протокол засідання Ради з питань зовнішньої реклами від 19 серпня 2015 року, виконавчий комітет Тернопільської міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати фізичній особі-підприємцю Тимошику Михайлу Морозенковичу (ід. Номер..), дозвіл на розміщення зовнішньої реклами за адресами згідно з додатком (додається).

2.Управлінню стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради протягом п’яти робочих днів видати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами згідно п. 1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Дідича В.Є.

 

45 25 листопада М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.01.2015р. № 62 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту – заміни та влаштування світлофорних об'єктів в м. Тернополі на 2015 рік»

З метою оплати робіт з капітального ремонту – заміни та влаштування світлофорних об'єктів в м. Тернополі у 2015 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об'єктів», враховуючи рішення міської ради від 27.01.2015р. № 6/55/17 «Про бюджет міста Тернополя на 2015 рік» (із змінами), від 27.01.2015р. № 6/55/5 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.01.2015р. № 62 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту – заміни та влаштування світлофорних об'єктів в м. Тернополі на 2015 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

46 25 листопада М.Ф.Лесів

Про перекриття руху транспорту на шляхопроводі через залізничну колію по вул. Руська – проспект Степана Бандери      

З метою запобігання виникнення аварійних ситуацій спричинених незадовільним технічним станом мереж зовнішнього освітлення на шляхопроводі через залізничну колію по вул. Руська – проспект Степана Бандери, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільні дороги», «Про дорожній рух» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло»:

1.1. Перекрити рух автотранспорту на шляхопроводі через залізничну колію по вул. Руська – проспект Степана Бандери 28.11.2015р. з 1000 год. до 1600 год., для проведення ремонтних робіт.

1.2. Встановити дорожні знаки згідно схеми організації дорожнього руху, погодженої в управлінні превентивної діяльності головного управління національної поліції України в Тернопільській області.

2.Управлінню превентивної діяльності головного управління національної поліції України в Тернопільській області забезпечити нагляд за організацією руху транспорту та пішоходів в районі проведення робіт.

3.Управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку на час перекриття вулиці внести зміни в маршрутну мережу громадського транспорту.

4.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

47 25 листопада М.Ф.Лесів

Про затвердження фінансового плану Тернопільського міського шляхово ремонтно-будівельного підприємства «Міськшляхрембуд»на 2016 рік

Внесено зміни до фінансового плану (вкладено в новій редакції) відповідно до рішення ВК від 13.04.2016р. №312

Керуючись рішенням виконавчого комітету міської ради від 08.07.2015р. № 584 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши наданий Тернопільським міським шляхово ремонтно-будівельним підприємством «Міськщляхрембуд» фінансовий план на 2016 рік, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити фінансовий план Тернопільського міського шляхово ремонтно-будівельного підприємства «Міськшляхрембуд» на 2016 рік, додається.

2.Контрольза виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

48 25 листопада І.Г. Мединський

Про створення комітету для визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», Порядком проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 р. №1081, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Створити комітет для визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських маршрутах загального користування в м. Тернополі згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

49 25 листопада Ю.П.Дейнека

Про внесення змін в склад ради з питань зовнішньої реклами

Втратило чинність відповідно до рішення МВК від 08.06.2016р. №509

 

50 25 листопада М.Ф.Лесів

Про розгляд звернення ПП «Східний масив» щодо надання дозволу на перепланування

Розглянувши звернення ПП «Східний масив» та долучені матеріали, керуючись ст.ст.30,31,40 та ч.1 ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», порядком перепланування, реконструкції житлових та нежитлових приміщень, зміни їх функціонального призначення в м. Тернополі затвердженого рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 25.12.2013 року №1379 виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати дозвіл ПП «Східний масив» на проведення робіт з перепланування житлових та нежитлових приміщень під №1, №40, №41, №VI, №XXVII першого поверху, у гуртожитку розташованому за адресою вул. Б.Хмельницького,6. Перепланування виконати у відповідності до проектної документації (замовлення №38-15), розробленого КП «Місто» (додається), без залучення бюджетних коштів.

2.ПП «Східний масив» по завершенні робіт з перепланування приміщень вказаних в п.1 рішення звернутися до товариства з обмеженою відповідальністю «Міське бюро технічної інвентаризації» для внесення поточних змін в інвентаризаційну справу та технічний паспорт.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

51 25 листопада Т.С.Корчак

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 11.06.2014 року № 585 «Про комісію у справах альтернативної (невійськової) служби»

З метою продовження роботи по забезпеченню прав громадян на альтернативну службу відповідно до Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та в зв’язку із кадровими змінами, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 11.06.2014 року № 585 «Про комісію у справах альтернативної (невійськової) служби», а саме: замість слів «Турський Ігор Володимирович – секретар ради, голова комісії» читати «Шумада Віктор Володимирович – секретар ради, голова комісії».

2.Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря ради Шумаду В.В.

 

52 25 листопада Т.С.Корчак

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 17.04.2013р №368 «Про комісію щодо забезпечення погашення заборгованості із виплати заробітної плати, своєчасної сплати податків, внесення обов’язкових платежів та вивчення причин збиткової діяльності суб’єктів господарювання»

Втратило чинність відповідно до рішення МВК від 08.06.2016р. №476

 

53 25 листопада В.І.Сулима

Про затвердження cкладу комісії по розгляду заяв громадян про надання грошової та адресної безготівкової допомоги

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення ВК від 13.04.2016р.

Внесено зміни відповідно до рішення ВК від 20.01.2016р. № 37

З метою вирішення питань надання громадянам грошової та адресної безготівкової допомоги, керуючись ст.34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Затвердити склад комісії по розгляду заяв громадян про надання грошової та адресної безготівкової допомоги, згідно з додатком (додається).

Доповнено пунктом 2 відповідно до рішення ВК від 20.01.2016р. № 37

2.Затвердити Положення про порядок надання одноразової грошової допомоги громадянам міста Тернополя, згідно додатку 2 (додається);

Доповнено пунктом 3 відповідно до рішення ВК від 20.01.2016р. № 37

3.Затвердити Положення про порядок надання адресної безготівкової допомоги інвалідам І групи, особам, які одержують державну соціальну допомогу (пенсію) на дитину інваліда до 18 років та дітей інвалідів до 18 років, згідно додатку 3 (додається);

Доповнено пунктом 4 відповідно до рішення ВК від 20.01.2016р. № 37

4.Затвердити Положення про порядок надання адресної безготівкової допомоги членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни (учасників антитерористичної операції), згідно додатку 4 (додається).

Пункт 2 вважати пунктом 5 відповідно до рішення ВК від 20.01.2016р. № 37

5. Вважати таким, що втратили чинність:

- пункт 1 рішення виконавчого комітету міської ради від 28.01.2015 № 57 «Про внесення змін до складу комісії по розгляду заяв громадян про надання грошової та адресної безготівкової допомоги»;

- пункт 6 рішення виконавчого комітету міської ради від 24.01.2011 №79 «Про затвердження Положення про порядок надання грошової допомоги, Положення про порядок надання адресної безготівкової допомоги, Положення про порядок надання грошової допомоги на виконання депутатських звернень, Положення про соціальний реєстр мешканців м. Тернополя та складу комісії по розгляду заяв громадян з надання грошової та адресної безготівкової допомоги».

Пункт 3 вважати пунктом 6 відповідно до рішення ВК від 20.01.2016р. № 37

6.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

54 25 листопада З.Б.Здеб

Про внесення зміни до складу комісії з питань захисту прав дитини, затвердженого додатком 2 до рішення виконавчого комітету від 25.03.2015р. №267 «Про утворення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Тернопільської міської ради»

 

55 25 листопада Т.Г.Басюрська

Про внесення змін в додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 22.12.2010р. № 140 «Про створення громадської комісії з житлових питань»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень...», затвердженими постановою Ради міністрів УРСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 р. № 470, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Внести зміни в додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 22.12.2010 р. №140 «Про створення громадської комісії з житлових питань» та викласти додаток до рішення у новій редакції (додається).

 

56 25 листопада В.В.Мединський

Про надання в оренду майна комунальної власності

Керуючись частиною 4 статті 9 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, частиною 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя затвердженим рішенням міської ради від 20.06.2011 р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду управлінню Державної пенітенціарної служби України в Тернопільській області (ідентифікаційний код 08564452, юридична адреса м. Тернопіль, вул. Стадникової, 40а) нежитлові приміщення комунальної власності за адресою м. Тернопіль, бульвар С.Петлюри,6 (1 поверх), загальною площею 171,3 кв.м, для використання під розміщення Тернопільського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції.

2.Управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна укласти договір оренди на приміщення, вказане в п.1 даного рішення, терміном на 35 місяців, з правом його продовження на загальних підставах.

3.Зобов’язати орендаря питання перепланування, переобладнання, реконструкції нежитлових приміщень здійснювати, у встановленому порядку, згідно з нормативно-правовими актами України.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

57 25 листопада В.Й Бесага

Про скасування містобудівних умов та обмежень №595 від 06.11.2015 р. забудови земельної ділянки за адресою вул. М.Карпенка, 5

Враховуючи суспільний резонанс, спричинений організацією будівництва групи багатоквартирних житлових будинків з вбудованими громадськими приміщеннями, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 5 Закону України «Про основи містобудування», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Містобудівні умови та обмеження №595 від 06.11.2015 р. забудови земельної ділянки за адресою вул. М.Карпенка, 5 (замовник ТОВ «Терекономбуд») на будівництво багатоквартирного житлового будинку – скасувати.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О. Остапчук.

 

miskrada_download    
Рішення виконавчого комітету з додатками