Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
11.11.15
16 листопада 2015;  автор: admin

11 листопада 2015 1

Про затвердження висновку

Розглянувши звернення комунального підприємства теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради щодо затвердження Висновку про доцільність залучення підприємством частини позики (субкредиту) від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для реалізації спільного проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України, щодо підтримки участі підприємства у цьому проекті та схвалення отримання підприємством частини позики (субкредиту) від Міжнародного банку реконструкції та розвитку у рамках цього проекту в сумі 24 670 тис. доларів США, враховуючи лист Міністерства фінансів України від 30.10.2015 №31-12230-02-10/33665, у відповідності до статей 17,18,74 Бюджетного кодексу України, статей 26,60,70, частини І статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Тернопільської міської ради, ВИРІШИВ:

1.Затвердити Висновок щодо доцільності залучення комунальним підприємством теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради частини позики (субкредиту) в сумі 24 670 тис. доларів США від Міжнародного банку реконструкції та розвитку (Світового банку) для реалізації спільного проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України» (додається).

2.Підтримати участь комунального підприємства теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради у спільному проекті «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України».

3.Схвалити отримання комунальним підприємством теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради частини позики (субкредиту) в сумі 24 670 тис. доларів США від Міжнародного банку реконструкції та розвитку (Світового банку) для реалізації спільного проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України».

4.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації забезпечити публікацію цього рішення у встановленому порядку.

5.Рішення набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування в засобах масової інформації.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

miskrada_download    

Рішенння виконавчого комітету з додатком