Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
21.10.15
23 жовтня 2015;  автор: admin

971 21 жовтня В.І.Сулима

Про надання громадянам грошової та адресної безготівкової допомоги

Розглянувши протокол засідання комісії по розгляду заяв громадян про надання грошової та адресної безготівкової допомоги від 16.10.2015 № 12, керуючись ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати грошову допомогу 186 громадянам на суму 81250 (вісімдесят одна тисяча двісті п’ятдесят) гривень, згідно з додатком 1 (додається).

2.Надати адресну безготівкову допомогу 11 громадянам на відшкодування оплати за житлово-комунальні послуги в розмірі 50% в межах норм споживання, згідно з додатком 2 (додається).

3.Припинити надання адресної безготівкової допомоги 7 громадянам на відшкодування оплати за житлово-комунальні послуги в розмірі 50% у зв’язку з отриманням житлових субсидій, згідно з додатком 3 (додається).

4.Фінансовому управлінню профінансувати управління соціальної політики на суму 81250 (вісімдесят одна тисяча двісті п’ятдесят ) гривень.

 

972 21 жовтня В.П.Кармазин

Про передачу матеріальних цінностей

Відповідно до умов Договору про партнерство в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна на 2007-2013 роки Європейського Інструменту Сусідства та Партнерства для реалізації проекту «Інвестиція в культуру. Системні заходи з метою сприяння культурній освіті», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою належного обліку майна та ефективного його використання, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Передати безоплатно з балансу управління культури і мистецтв на баланс комунальної установи Тернопільському міському Палацу культури «Березіль» ім.Л.Курбаса матеріальні цінності на загальну суму 399 500грн., згідно додатку (додається).

2.Управлінню культури і мистецтв та комунальній установі Тернопільському міському Палацу культури «Березіль» ім.Л.Курбаса здійснити передачу-прийняття відповідно до вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Смика О.І.

 

973 21 жовтня Р.Д.Левчук

Про надання в оренду ТОВ «Ортоклініка» нежитлове приміщення в Тернопільській міській комунальній лікарні швидкої допомоги

Керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, «Про місцеве самоврядування в Україні» та згідно рішення сесії міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя» , виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду нежитлове приміщення ТОВ «Ортоклініка», згідно з додатком (додається).

2.Тернопільській міській комунальній лікарні швидкої допомоги укласти договір оренди на вказане в додатку приміщення.

3.Зобов’язати орендаря погоджувати з управлінням з питань містобудування, архітектури та кадастру Тернопільської міської ради питання перепланування та реконструкції приміщень у встановленому порядку.

4.Зобов’язати орендаря звернутися в КП “Земельно-кадастрове бюро” для отримання довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на відділ охорони здоров‘я та медичного забезпечення.

 

974 21 жовтня Т.Г.Басюрська

Про затвердження протоколу засідання міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків

Розглянувши звернення громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, Положенням про міську комісію із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, затвердженого Рішенням міської ради від 21.09.2013 року №6/37/106, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Затвердити протокол №11 засідання міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків від 13.10.2015 р. (додається).

 

975 21 жовтня В.Й Бесага

Про встановлення меморіальної таблиці за адресою бульвар С.Петлюри, 8

Розглянувши звернення Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22, керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 4 Закону України «Про архітектурну діяльність», спільним наказом Держбуду України та Мінкультури України від 30.11.2004 р. №231/806, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №22 встановлення меморіальної таблиці випускнику школи, який героїчно загинув у зоні АТО Лотоцькому Віталію Зеновійовичу на фасаді учбового закладу за адресою бульвар С.Петлюри, 8.

2.Зобов’язати Тернопільську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №22 монументально-художнє вирішення меморіальної таблиці погодити в управлінні містобудування, архітектури та кадастру.

3.Управлінню культури і мистецтв внести меморіальну таблицю в реєстр обліку меморіальних таблиць.

4.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології прийняти на утримання меморіальну таблицю.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О.Остапчук, В.В.Стемковського, О.І.Смика.

 

976 21 жовтня З.Б.Здеб

Про надання соціального статусу неповнолітній дитині

 

977 21 жовтня О.П. Похиляк

Про передачу на баланс бензину

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою належного обліку майна комунальної власності та ефективного його використання виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Комунальному закладу Тернопільської міської ради «Центр творчості дітей та юнацтва» безоплатно передати на баланс групи централізованого господарського обслуговування при управлінні освіти і науки Тернопільської міської ради бензин 92А в кількості 295 л. на суму 1770,00 (одна тисяча сімсот сімдесять) гривень.

2.Комунальному закладу Тернопільської міської ради «Центр творчості дітей та юнацтва» та групі централізованого господарського обслуговування при управлінні освіти і науки Тернопільської міської ради здійснити передачу-прийняття майна згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням покласти на заступника міського голови О.І.Смика.

 

978 21 жовтня Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність

3.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1,2 та видати свідоцтва.

 

979 21 жовтня Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність

3.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1,2 та видати свідоцтва.

 

980 21 жовтня З.Б.Здеб

Про втрату чинності рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 28.07.2015року №668 «Про надання соціального статусу та влаштування малолітньої дитини»

981 21 жовтня З.Б.Здеб

Про втрату чинності рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 22.07.2015року №659 «Про надання соціального статусу малолітній дитині та її влаштування»

982 21 жовтня З.Б.Здеб

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 30.11.2011р. №2028 «Про створення прийомної сім’ї і передачу дитини на виховання та спільне проживання»

983 21 жовтня З.Б.Здеб

Про внесення зміни до рішення виконавчого комітету від 19.11.2014р. №1161 «Про встановлення опіки над майном неповнолітньої дитини»

984 21 жовтня З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності визначення місця проживання дітей з батьком

985 21 жовтня З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири на ім’я малолітньої дитини

 

986 21 жовтня М.Ф.Лесів

Про розгляд заяви гр щодо погодження проведеного перепланування квартири

Розглянувши заяву …, погодження відповідних служб, подані матеріали, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити здійснене

2.Товариству з обмеженою відповідальністю ”Міське бюро технічної інвентаризації”, об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Вільхова,12» внести зміни в інвентарну справу будинку, вказаного в п.1 рішення.

 

987 21 жовтня О.П. Похиляк

Про передачу на баланс спортивного обладнання

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою належного обліку майна комунальної власності та ефективного його використання виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Комунальному закладу Тернопільської міської ради «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2» безоплатно передати на баланс комунальної організації «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» спортивне обладнання загальною вартістю 86999,00 (вісімдесят шість тисяч дев’ятсот дев’яносто дев’ять ) гривень, а саме:

- квотер-пайп балансовою вартістю на загальну суму 44291,00 грн. (сорок чотири тисячі двісті дев’яносто одна гривня, 00 коп.);

- бенк зі сходинкою балансовою вартістю на загальну суму 42708,00 грн. (сорок дві тисячі сімсот вісім гривень, 00 коп.).

2.Комунальному закладу Тернопільської міської ради «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2» та комунальній організації «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» здійснити передачу-прийняття майна згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням покласти на заступника міського голови О.І.Смика.

 

988 21 жовтня В.П.Кармазин

Про передачу матеріальних цінностей

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою належного обліку майна та ефективного його використання, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Передати безоплатно з балансу управління культури і мистецтв на баланс комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» матеріальні цінності на загальну суму 95 709,17 грн. (дев’яносто п’ять тисяч сімсот дев’ять гривень сімнадцять копійок) згідно додатку (додається).

2.Управлінню культури і мистецтв та комунальному підприємству «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» здійснити передачу-прийняття відповідно до вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Смика О.І.

 

989 21 жовтня М.Ф.Лесів

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 30.09.2015р. № 896 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 16.09.2015р. №841 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 02.09.2015р. №791 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 08.07.2015р. № 597 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 29.04.2015р. № 368 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 04.03.2015р. № 189 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 25.02.2015р. № 153 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 11.02.2015р. № 111 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту житлового фонду міста на 2015 рік»

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення ВК від 24.12.2015р. №180

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення ВК від 16.12.2015р. №150

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення ВК від 09.12.2015р. №91

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення ВК від 18.11.2015р. №32

З метою виконання та оплати робіт капітального ремонту житлового фонду міста за рахунок видатків спеціального фонду місцевого бюджету, керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням міської ради № 6/55/17 від 27.01.2015р. «Про бюджет міста Тернополя на 2015 рік» (зі змінами), та рішенням міської ради № 6/55/5 від 27.01.2015р. «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 30.09.2015р. № 896 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 16.09.2015р. № 841 « Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 02.09.2015р. № 791 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 08.07.2015р. №597 « Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 29.04.2015р. № 368 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 04.03.2015р. № 189 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 25.02.2015р. №153 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 11.02.2015р. № 111 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту житлового фонду міста на 2015р.», та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Стемковського В.В.

 

990 21 жовтня М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 04.02.2015р. № 83 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі на 2015 рік»

З метою оплати робіт з капітального ремонту об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі у 2015 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об'єктів», враховуючи рішення міської ради від 27.01.2015р. № 6/55/17 «Про бюджет міста Тернополя на 2015 рік» (із змінами), від 27.01.2015р. № 6/55/5 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 04.02.2015р. № 83 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі на 2015 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

991 21 жовтня М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 04.02.2015р. № 84 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту об’єктів благоустрою в м. Тернополі на 2015 рік»

З метою оплати робіт з капітального ремонту об’єктів благоустрою в м. Тернополі у 2015 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об'єктів», враховуючи рішення міської ради від 27.01.2015р. № 6/55/17 «Про бюджет міста Тернополя на 2015 рік» (із змінами), від 27.01.2015р. № 6/55/5 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 04.02.2015р. № 84 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту об’єктів благоустрою в м. Тернополі на 2015 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

992 21 жовтня М.Ф.Лесів

Про передачу на баланс

Враховуючи завершення робіт з капітального ремонту об'єктів благоустрою міста та з метою їх подальшого належного утримання і обслуговування, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології безоплатно передати, а:

-комунальному підприємству «Тернопільводоканал» прийняти на баланс в поповнення статутного капіталу виконані роботи з капітального ремонту пішохідної зони бульвару Дмитра Вишневецького (від вул. Л. Курбаса,6 до вул. Симоненка) в м. Тернополі – влаштування фонтану загальною вартістю 1 267 980,00 грн. (один мільйон двісті шістдесят сім тисяч дев’ятсот вісімдесят грн. 00 коп.);

-відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради прийняти на баланс виконані роботи з капітального ремонту пішохідної зони бульвару Дмитра Вишневецького (від вул. Л. Курбаса,6 до вул. Симоненка) в м. Тернополі – благоустрій території та ремонт тротуарів загальною вартістю 2 625 237,50 грн. (два мільйони шістсот двадцять п’ять тисяч двісті тридцять сім грн. 50 коп.);

-комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло» прийняти на баланс в поповнення статутного капіталу виконані роботи з капітального ремонту пішохідної зони бульвару Дмитра Вишневецького (від вул. Л. Курбаса,6 до вул. Симоненка) в м. Тернополі – зовнішнє освітлення загальною вартістю 338 204,50 грн. (триста тридцять вісім тисяч двісті чотири грн. 50 коп.);

-приватному підприємству «Вікторія-М» прийняти на утримання та обслуговування двохсекційний дитячий майданчик із штучним покриттям влаштований за адресою бульвар Дмитра Вишневецького,3 в м. Тернополі загальною вартістю 706 328,80 грн. (сімсот шість тисяч триста двадцять вісім грн. 80 коп.).

2.Прийняття-передачу робіт зазначених в п. 1 даного рішення, оформити матеріалами згідно вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

993 21 жовтня Г.М.Денисюк

Про виділення коштів Тернопільській міській громадській організації родин-інвалідів "Дитина"

Розглянувши звернення Тернопільської міської громадської організації родин дітей-інвалідів «Дитина» та керуючись рішенням міської ради від 16.12.2011 року № 6/16/41 «Про програму підтримки громадських організацій, забезпечення святкових та офіційних заходів на 2012-2015рр.», рішенням комісії по взаємодії з громадськими організаціями з питань реалізації соціальних проектів, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Виділити Тернопільській міській громадській організації родин дітей-інвалідів «Дитина» на статутну діяльність 2000 (дві тисячі) гривень за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських організацій інвалідів і ветеранів, здійснення статутної діяльності та виконання завдань Програми (КФК 091209) КЕКВ 2610 – 2000,00 грн.

2.Відділу обліку та фінансового забезпечення провести своєчасне фінансування згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О.Остапчук.

 

994 21 жовтня М.Ф.Лесів

Про розгляд заяви …щодо погодження проведеного перепланування квартири         Розглянувши заяву …, погодження відповідних служб, подані матеріали, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити здійснене …

2.Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське бюро технічної інвентаризації», приватному підприємству «Люкс» внести зміни в інвентарну справу будинку, вказаного в п.1 рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.

 

995 21 жовтня В.І.Сулима

Про комісію для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни

В додаток №2 внесено зміни відповідно до рішення виконавчого комітету від 10.10.2017р. №718

Відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, постанов Кабінету Міністрів України від 26.04.1996 р. № 458 “Про комісії для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни”, від 23.09.2015 р. № 739 “Питання надання статусу учасника війни деяким особам”, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити Положення про комісію для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни, згідно з додатком 1 (додається).

2.Затвердити склад комісії для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни, згідно з додатком 2 (додається).

3.Вважати такими, що втратили чинність:

- рішення виконавчого комітету від 13.12.2006 р. № 412 “Про затвердження Положення та складу комісії для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни”;

- рішення виконавчого комітету від 01.06.2011 р. № 914 “Про внесення змін в додаток 2 до рішення виконавчого комітету від 13.12.2006 р. № 412 “Про затвердження Положення та складу комісії для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни”.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря ради Турського І.В.

 

996 21 жовтня В.Й Бесага

Про розгляд звернення СК «Квітовий» з питання присвоєння адресного номера

Розглянувши звернення споживчого кооперативу «Квітовий», керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 14 Закону України «Про основи містобудування», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Зобов′язати управління містобудування, архітектури та кадастру розглянути звернення споживчого кооперативу «Квітовий» з питання присвоєння адресного номера прийнятому в експлуатацію багатоквартирному житловому будинку з вбудованими стоянками автомобілів (завершення розпочатого будівництва) за адресою вул. Квітова, 13, 15.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О.Остапчук.

 

997 21 жовтня М.Ф.Лесів

Про впорядкування питань організації дорожнього руху на вул. Живова

З метою організації безперебійного руху автотранспорту, стоянок і зупинок транспорту та впорядкування інших питань, пов’язаних з дорожнім рухом, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дорожній рух», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити організацію дорожнього руху ділянки вул. Живова та вул. Й. Перля з схемою влаштування стоянок легкового транспорту (корегування).

2.Управлінню житлово – комунального господарства, благоустрою та екології забезпечити фінансування робіт згідно відкорегованої схеми організації дорожнього руху, вказаної в п. 1 даного рішення.

3.Відділенню державної автомобільної інспекції Тернопільського міського відділу управління Міністерства внутрішніх справ в Тернопільській області забезпечити контроль за впровадженням схеми організації дорожнього руху, вказаної в п. 1 даного рішення.

4.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

998 21 жовтня Н.П.Кучер

Про перерозподіл бюджетних асигнувань та внесення змін до переліку об"єктів

Керуючись Бюджетним кодексом України, п.18 рішення міської ради від 27.01.2015р. № 6/55/17„Про бюджет м. Тернополя на 2015 рік” та враховуючи висновки постійної комісії з питань бюджету та фінансів, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Зменшити видатки загального фонду міського бюджету по головних розпорядниках на суму 440,0тис.грн.

1.1. Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології-440,0тис.грн.

1.1.1.(100203)Благоустрій міст-440,0тис.грн.

2.Збільшити видатки спеціального фонду міського бюджету за рахунок передачі коштів із загального фонду до бюджету розвитку - 440,0тис.грн. з них :капітальні видатки -440,0тис.грн.

2.1. Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології-440,0тис.грн. з них : капітальні видатки -440,0тис.грн.

2.1.1. (100102) Капітальний ремонт житлового фонду -440,0тис.грн.

3.Зменшити видатки спеціального фонду міського бюджету по головних розпорядниках на суму 1032,5тис.грн. з них: капітальні видатки-1032,5 тис.грн.

3.1.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології-970,0тис.грн. з них: капітальні видатки- 970,0тис.грн.

3.1.1.(100203)Благоустрій міст-970,0тис.грн. з них: капітальні видатки- 970,0тис.грн.

3.2. Управлінню культури і мистецтв -62,5тис.грн. з них: капітальні видатки-62,5тис.грн.

3.2.1.(180409) Внески органів місцевого самоврядування у статутні капітали суб"єктів підприємницької діяльності-62,5тис.грн. з них: капітальні видатки -62,5тис.грн. з них: капітальні видатки-62,5тис.грн.

4.Збільшити видатки спеціального фонду по головних розпорядниках за рахунок зменшення (п.3) на суму 1032,5 тис.грн. з них: капітальні видатки-1032,5 тис.грн.

4.1.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології-970,0тис.грн. з них: капітальні видатки- 970,0тис.грн.

4.1.1.(100102) Капітальний ремонт житлового фонду-705,0тис.грн. з них: капітальні видатки-705,0тис.грн.

4.1.2.(100203)Благоустрій міст-265,0тис.грн. з них: капітальні видатки -265,0тис.грн.

4.2. Управлінню культури і мистецтв -62,5тис.грн. з них: капітальні видатки-62,5тис.грн.

4.2.1.(110502) Інші культурно-освітні заклади та заходи ( КП "Об"єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя) -62,5тис.грн. з них: капітальні видатки-62,5тис.грн.

5.Внести зміни додаток №2 "Фінансування бюджету м. Тернополя на 2015 рік" до рішення міської ради від 27.012015р. №6/55/17 "Про бюджет м. Тернополя на 2015 рік" замінивши цифри кодів функціонування 208400" Кошти,що передаються із загального фонду до бюджету розвитку (спеціальний фонд) та 602400 "Кошти,що передаються із загального фонду до бюджету розвитку (спеціальний фонд) за загальним фондом з мінус 150402600грн. на мінус 150842600 грн. та спеціальним фондом з 150402600грн. на 150842600грн. в тому числі бюджет розвитку з 150402600грн. на 150842600грн.

6.Внести зміни в додаток до рішення виконавчого комітету від 26.08.2015р. №765 "Про перерозподіл бюджетних асигнувань та внесення змін до переліку об"єктів", в додаток до рішення виконавчого комітету від 30.09.2015р. №900 "Про внесення змін до міського бюджету на 2015 рік" та в додаток до рішення виконавчого комітету від 07.10.2015р. №920 "Про внесення змін до міського бюджету на 2015 рік".

7.Затвердити дане рішення на черговій сесії міської ради.

8.Фінансовому управлінню Тернопільської міської ради внести відповідні зміни до річного розпису асигнувань.

 

999 21 жовтня М.Ф.Лесів

Про виділення коштів

З метою облаштування міського кладовища по вул. Бригадній, керуючись рішеннями міської ради від 27.01.2015 року № 6/55/17 «Про бюджет міста Тернополя на 2015 рік», від 07.06.2007р. № 5/10/5 «Про створення цільового фонду соціально-економічного розвитку міста Тернополя» (зі змінами і доповненнями) та керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології спрямувати кошти з КФК 240900 «Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади» в сумі 236 000 ,00 грн (Двісті тридцять шість тисяч гривень 00 коп.) для облаштування міського кладовища по вул. Бригадній.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського.

 

miskrada_download    
Рішення виконавчого комітету з додатками