Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення сесії міської ради:
19.05.11
27 травня 2011;  автор: admin

6/8/1

Про звернення Тернопільської міської ради до начальника УМВСУ в Тернопільській області Бортняка Ф.В. щодо подій, які відбулись 09.05.2011 р. в м. Тернополі

Міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити звернення Тернопільської міської ради до начальника УМВСУ в Тернопільській області Бортняка Ф.В. щодо подій, які відбулись 09.05.2011 р. в м. Тернополі (текст звернення додається).

2.Направити звернення до начальника УМВСУ в Тернопільській області Бортняка Ф.В.

 

6/8/2

Про звернення Тернопільської міської ради до прокурора Тернопільської області Мельничука І.І. щодо подій, які відбулись 09.05.2011 р. в м. Тернополі

Міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити звернення Тернопільської міської ради до прокурора Тернопільської області Мельничука І.І. щодо подій, які відбулись 09.05.2011 р. в м. Тернополі (текст звернення додається).

2.Направити звернення до прокурора Тернопільської області Мельничука І.І.

 

6/8/3

Про звернення Тернопільської міської ради щодо засудження злочинів комуністичного режиму та заборону комуністичної ідеології як людиноненависницької, що завдала невиправної шкоди українському народові

Міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити звернення Тернопільської міської ради щодо засудження злочинів комуністичного режиму та заборону комуністичної ідеології як людиноненависницької, що завдала невиправної шкоди українському народові (текст звернення додається).

2.Направити звернення до Президента України Януковича В.Ф. та Верховної Ради України.

 

6/8/4

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,3753гага для завершення будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудованими стоянками за адресою вул.Львівська,1 споживчому кооперативу (житлово-будівельний кооператив) «Львівська-1»

Розглянувши звернення споживчому кооперативу (житлово-будівельний кооператив) «Львівська-1», керуючись ст.12,123,124 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі» враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі та з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл споживчому кооперативу (житлово-будівельний кооператив) «Львівська-1» (ід. код ____) на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,3753гага для завершення будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудованими стоянками за адресою вул.Львівська,1 з наданням в оренду терміном на п’ять років

 

6/8/5

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,4680га для завершення будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку із закритими стоянками для автомобілів за адресою вул.Довженка,8а обслуговуючому кооперативу «Житлово-будівельний кооператив «Довженка,8а»

Розглянувши звернення обслуговуючого кооперативу «Житлово-будівельний кооператив «Довженка,8а», керуючись ст.12,123,124 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл обслуговуючому кооперативу «Житлово-будівельний кооператив «Довженка,8а» (ід.код ______) на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,4680га для завершення будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку із закритими стоянками для автомобілів за адресою вул.Довженка,8а з наданням в оренду терміном на п’ять років.

 

6/8/6

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,5га для завершення будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку із закритими стоянками для автомобілів за адресою вул.Довженка,8а, блок "Б" споживчому кооперативу «Олімпія Б"

Розглянувши звернення споживчому кооперативу «Олімпія Б", керуючись ст.12,123,124 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл споживчому кооперативу «Олімпія Б" (ід.код ______) на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,5га для завершення будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку із закритими стоянками для автомобілів за адресою вул.Довженка,8а, блок "Б" з наданням в оренду терміном на п’ять років.

 

6/8/7

Про звернення Тернопільської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо відключення індивідуальних споживачів від систем централізованого теплопостачання               Міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити звернення до Кабінету Міністрів України щодо відключення індивідуальних споживачів від систем централізованого теплопостачання (текст звернення додається).

2.Направити звернення до Кабінету Міністрів України.

 

6/8/8

Про внесення змін до рішень міської ради від 30.11.2010 р. №6/1/8 та від 04.12.2010 р. №6/1/17

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про службу в органах місцевого самоврядування», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності, з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до рішення міської ради від 30.11.2010р. №6/1/8 «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету міської ради та заступників міського голови» та додатку 1 до рішення міської ради від 04.12.2010р. №6/1/17 «Про виконавчі органи та структуру міської ради», перейменувавши посади заступників міського голови: «перший заступник міського голови», «заступник міського голови з питань містобудування», «заступник міського голови з гуманітарних питань», «заступник міського голови з питань економіки», «заступник міського голови з фінансових питань» на посади - «заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради».

2.Затвердити на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - Стемковського Владислава Володимировича.

3.Внести зміни до п.9 рішення міської ради від 30.11.2010р. №6/1/8 «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету міської ради та заступників міського голови», виклавши його в наступній редакції: «9. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Стемковський Владислав Володимирович».

4.Внести зміни в додаток 1 до рішення міської ради від 04.12.2010р. №6/1/17 «Про виконавчі органи та структуру міської ради»: виключити зі складу заступників міського голови Ландяка Петра Дмитровича та включити Стемковського Владислава Володимировича.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності.

 

6/8/9

Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків

З метою реалізації громадянами права на приватизацію житла у гуртожитках комунальної власності, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності, з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Визнати за можливе розгляд міською комісією із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків та виконавчим комітетом Тернопільської міської ради питань щодо передачі жилих приміщень гуртожитків у власність наймачам та членам його сім’ї, за письмовою згодою всіх повнолітніх членів сім'ї, які постійно мешкають у цій кімнаті, в тому числі тимчасово відсутніх, за якими зберігається право на житло, з врахуванням дітей, які фактично тривалий час проживають з батьками у гуртожитку, однак термін реєстрації, яких за певних об’єктивних причин, становить менше терміну визначеного ст.1 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків».

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності.

 

6/8/10

Про затвердження Статуту територіальної громади міста Тернополя

З метою врахування історичних, національно-культурних, соціально-економічних та інших можливостей у здійсненні місцевого самоврядування на території м. Тернополя, керуючись ст.19, п.48 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновок постійної комісії з питань з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Статут територіальної громади м. Тернополя згідно з додатком (додається).

2.Доручити секретарю ради Турському І.В. провести державну реєстрацію Статуту територіальної громади м. Тернополя в органах Міністерства юстиції України.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності.

 

6/8/11

Про виконання бюджету міста Тернополя за І-ий квартал 2011 року

Заслухавши звіт виконавчого комітету про виконання бюджету міста за І-ий квартал 2011 року, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити звіт про виконання бюджету міста за І-ий квартал 2011 року по доходах в сумі 140157,8 тис.грн., в тому числі по загальному фонду – 125597,0 тис.грн. та по спеціальному фонду – 14560,8 тис.грн. і по видатках в сумі 136595,4 тис.грн., в тому числі по загальному фонду – 126644,9 тис.грн. та по спеціальному фонду – 9950,5 тис.грн., згідно з додатками 1, 2, 3 (додаються).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету та фінансів.

 

6/8/12

Про звільнення від плати за землю КП фірма “Тернопільбудінвестзамовник”

Розглянувши звернення комунального підприємства фірма “Тернопільбудінвестзамовник”, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Податковим кодексом України, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань бюджету та фінансів, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Звільнити з 01.06.2011 року від плати за землю, що надходить до міського бюджету в 2011 році комунальне підприємство фірма “Тернопільбудінвестзамовник” (інд.код ______) за земельну ділянку під будівництво школи, площею 2,58 га, що знаходиться по вул.Бригадній мікрорайону «Кутківці».

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету та фінансів.


6/8/13

Про внесення змін до Положення про управління стратегічного розвитку міста

Пункт 1 рішення втратив чинність відповідно до рішення міської ради від 17.05.2012 р. №6/21/24

Керуючись частиною 4 статті 54 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», з метою виконання функцій щодо супроводу заходів з розміщення реклами, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань економіки, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни і доповнення до Положення про управління стратегічного розвитку міста, яке затверджено рішенням міської ради від 05.01.2011 р. №6/4/51, та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Вважати управління стратегічного розвитку міста таким, що діє зі статусом юридичної особи.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економіки, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів.

 

6/8/14

Про організацію паркування транспортних засобів на території м. Тернополя

Додаток до рішення викладено в новій редакції відповідно до рішення міської ради від 30.09.2011 р. № 6/14/11, в п. 1 рішення внесені зміни відповідно до рішення міської ради від 15.11.2011 р. №6/15/9, від 17.08.2012 р. №6/23/13, від 23.11.2012 р. №6/26/16

У відповідності до Податкового кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 3.12.2009р. №1342 «Про затвердження правил паркування транспортних засобів», рішень міської ради від 08.04.2011р. №6/7/1 «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 05.01.2011р №6/4/3 «Про місцеві податки і збори» та від 24.02.2011р. №6/6/41 «Про внесення змін до статуту комунального підприємства «Міськавтотранс» Тернопільської міської ради», враховуючи висновки постійної комісії з питань промисловості, транспорту та зв’язку, енергозабезпечення та енергозбереження, з метою формування єдиної загальноміської політики щодо організації та порядку паркування транспортних засобів на території міста Тернополя, створення умов для забезпечення якісних послуг з паркування, збільшення надходжень до міського бюджету, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада ВИРІШИЛА:

1.Уповноважити товариство з обмеженою відповідальністю «Епіцентр К», приватне підприємство «Продекспорт» на забезпечення організації та провадження діяльності із паркування транспортних засобів на території міста Тернополя у місцях, визначених згідно із додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, транспорту та зв’язку, енергозабезпечення та енергозбереження.

 

6/8/15

Про внесення змін до статуту комунального підприємства «Тернопільелектротранс»Тернопільської міської ради

Враховуючи клопотання комунального підприємства «Тернопільелектротранс», рішення виконавчого комітету від 28.02.2011 року №242 «Про виділення коштів на поповнення статутного фонду «Тернопільелектротранс», з метою ефективного та стабільного функціонування підприємства, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про міський електричний транспорт», враховуючи рішення постійної комісії з питань промисловості, транспорту та зв’язку, енергозабезпечення та енергозбереження, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни в п4.2 Статуту комунального підприємства «Тернопільелектротранс» Тернопільської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 24.02.2011 р. №6/6/40 «Про внесення змін до статуту комунального підприємства «Тернопільелектротранс» Тернопільської міської ради» та замість слів «розмір статутного капіталу становить 9806923,70 грн. (дев’ять мільйонів вісімсот шість тисяч дев’ятсот двадцять три грн., сімдесят коп.) гривні читати «розмір статутного капіталу становить 10306923,70 грн. (десять мільйонів триста шість тисяч дев’ятсот двадцять три грн., сімдесят коп.).

 

6/8/16

Про ліквідацію групи обслуговування дитячих дошкільних закладів та загальноосвітніх шкіл        Керуючись ст.ст. 17, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..ст. 105, 110 Цивільного кодексу України, Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців», враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань освіти, науки і культури, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Ліквідувати групу обслуговування дитячих дошкільних закладів та загальноосвітніх шкіл.

2.Делегувати виконавчому комітету міської ради повноваження щодо створення ліквідаційної комісії з припинення групи обслуговування дитячих дошкільних закладів та загальноосвітніх шкіл і затвердження передавального акту.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, науки, культури.

 

6/8/17

Про реорганізацію Галицького інституту імені В’ячеслава Чорновола

З метою оптимізації мережі навчальних закладів комунальної форми власності відповідно до ст. ст. 3,8,21,25,27 Закону України «Про вищу освіту», Положення про порядок створення, реорганізації та ліквідації навчально-виховних закладів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 228 від 05.04.1994р. (із змінами), листів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1/11-136 від 11.01.2011р. та № 1/11-2851 від 07.04.2011р., враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань освіти, науки, культури, з питань контролю за використання комунального майна, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Реорганізувати Галицький інститут імені В’ячеслава Чорновола з 27.06.2011р. шляхом поділу на: 1.1. Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, який вважати правонаступником Галицького інституту імені В’ячеслава Чорновола, його структурних підрозділів в частині усіх майнових прав та обов’язків, в тому числі – підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста; 1.2. Тернопільський інститут туризму, реклами та видавничих технологій, який вважати правонаступником прав та обов’язків Галицького інституту імені В’ячеслава Чорновола, його структурних підрозділів в частині підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавра і спеціаліста.

2.Ректору Галицького інституту імені В’ячеслава Чорновола Бабюк М.П. погодити Статути Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола та Тернопільського інституту туризму, реклами та видавничих технологій у Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України.

3.Делегувати виконавчому комітету Тернопільської міської ради повноваження щодо створення комісії з припинення повноважень Галицького інституту імені В’ячеслава Чорновола як юридичної особи та затвердження розподільчого балансу.

4.Надати Тернопільському інституту туризму, реклами та видавничих технологій з 01.09.2011р. в безоплатне користування приміщення площею 2000 м2 за адресою: м. Тернопіль, вул. Б.Лепкого,12 строком на 10 років.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Тернопільської міської ради з питань освіти, науки, культури.

 

6/8/18

Про внесення змін до Положення про Тернопільський міський центр з нарахування і виплати допомог

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням міської ради №6/1/17 від 04.12.2010 року «Про виконавчі органи та структуру Тернопільської міської ради», враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства, міська рада ВИРІШИЛА:

Внести зміни в Положення про Тернопільський міський центр з нарахування і виплати допомог, затверджене рішенням міської ради від 14.04.2005р. №4/14/123 і в тексті Положення: 1.1. Слова «управління праці та соціального захисту» замінити на слова «управління соціальної політики». 1.2. В абзаці 4 розділу 3 Положення слово «затвердження» замінити на слово «погодження». 1.3. Абзац1 розділу 5 Положення викласти в наступній редакції: «Кошторис доходів і видатків, штатний розпис центру затверджується начальником центру за погодженням з начальником управління».

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, сім’ї, материнства і дитинства.

 

6/8/19

Рішення втратило чинність згідно з рішенням міської ради від 05.10.2012 р. №6/25/18

Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи висновки постійних комісій з питань житлово - комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

Внести зміни до складу адміністративної комісії, затвердженої рішенням міської ради від 04.12.2010 р. №6/2/35 "Про створення адміністративної комісії": виключити зі складу комісії Ландяка Петра Дмитровича, включити до складу комісії Стемковського Владислава Володимировича - заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, головою комісії.

 

6/8/20

Про затвердження Правил благоустрою м. Тернополя

В додаток до рішення внесені зміни та доповнення відповідно до рішень міської ради від 30.09.2011 р. №6/14/21, від 06.07.2012 р. №6/22/24, від 15.02.2013р. № 6/29/25, від 21.09.2013р. №6/37/6, від 17.03.2014р. №6/45/16, від 12.06.2014 р. №6/48/15, від 18.12.2014 р. №6/53/14, від 19.08.2016 р. №7/11/44, від 21.10.2016 р. №7/12/23

Розглянувши рішення виконавчого комітету міської ради від 11.05.2011р. № 802 „Про погодження правил благоустрою м. Тернополя'' , з метою забезпечення належного комплексного благоустрою, санітарно-епідеміологічного стану та екологічної безпеки м. Тернополя, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Правила благоустрою м. Тернополя, згідно з додатком (додається).

2.Вважати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 23.11.2006р. №5/4/8 « Про затвердження Правил благоустрою м. Тернополя».

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій.

 

6/8/21

Про передачу житлового будинку за адресою вул.Чумацька,25 у спільну власність громадян

З метою належного утримання житлових будинків, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Передати житловий будинок за адресою вул. Чумацька,25 у спільну власність громадянам згідно з додатком (додається).

2.Громадянам оформити право власності на вказаний в п.1 рішення житловий будинок, відповідно до вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій.

 

6/8/22

Про погодження прийняття у комунальну власність та передачі з балансу на баланс незавершеного будівництвом об’єкта

Відповідно до рішення Тернопільської обласної ради від 14.04.2011р. №1151 „Про передачу незавершеного будівництвом об’єкту ”Теплові мережі з облаштуванням котельні по вул. Шкільній, м.Тернопіль – реконструкція”, Закону України ”Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, постанови Кабінету Міністрів України від 26 травня 2007 року №779 ”Про затвердження переліку об’єктів, що фінансуються у 2007 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання інвестиційних проектів, спрямованих на соціально – економічний розвиток регіонів, заходів з попередження аварій і запобігання техногенним катастрофам у житлово - комунальному господарстві та на інших аварійних об’єктах комунальної власності в тому числі на ремонт і реконструкцію теплових мереж та котелень”, клопотання комунального підприємства теплових мереж ”Тернопільміськтеплокомуненерго” Тернопільської міської ради та з метою забезпечення належного надання послуг з опалення та гарячого водопостачання мешканцям міста, керуючись Законом України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Погодити передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області незавершений будівництвом об’єкт ”Теплові мережі з облаштуванням котельні по вул.Шкільній, м.Тернопіль-реконструкція” балансовою вартістю 2568627,70 грн. (два мільйони п’ятсот шістдесят вісім тисяч шістсот двадцять сім гривень сімдесят копійок), який перебуває на балансі комунального підприємства Тернопільської обласної ради ”Тернопількомунінвест”, до комунальної власності територіальної громади міста Тернополя.

2.Виконавчому комітету міської ради прийняти незавершений будівництвом об’єкт ”Теплові мережі з облаштуванням котельні по вул.Шкільній, м.Тернопіль-реконструкція” балансовою вартістю 2568627,70 грн. (два мільйони п’ятсот шістдесят вісім тисяч шістсот двадцять сім гривень сімдесят копійок) у комунальну власність міста та передати на баланс, з поповненням статутного капіталу, комунальному підприємству теплових мереж ”Тернопільміськтеплокомуненерго” Тернопільської міської ради для закінчення будівництва та введення в експлуатацію з оформленням відповідних документів.

3.Створити комісію по прийняттю - передачі у комунальну власність міста об’єкта, вказаного в п.1 рішення, згідно з додатком (додається).

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій.

 

6/8/23

Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища у м. Тернополі на 2011-2015рр.

Вважати таким, що втратив чинність п. 1 рішення згідно з рішенням міської ради від 16.12.2011 р. №6/16/25

Керуючись Законами України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою збереження і покращення сприятливого для існування людини та живої природи довкілля і створення передумов для переходу до моделі сталого розвитку міста Тернополя, враховуючи рішення постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Програму охорони навколишнього природного середовища в м. Тернополі на 2011-2015рр. згідно з додатком (додається).

2.Вважати таким, що втратив чинність п.2 рішення міської ради №4/18/80 від 03.03.2006р. «Про затвердження Програми збереження довкілля та повноцінного життєвого середовища в м. Тернополі на 2006-2010рр.».

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій.

 

6/8/24

Про затвердження Програми озеленення м. Тернополя на 2011-2015рр.

Вважати таким, що втратив чинність п. 1 рішення згідно з рішенням міської ради від 16.12.2011 р. №6/16/25

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про загальнодержавну програму формування національної екологічної мережі України на 2000 – 2015рр.», «Про рослинний світ», «Про природно-заповідний фонд України», «Про екологічну мережу України», з метою охорони, збереження та відтворення існуючих зелених насаджень, утримання у здоровому впорядкованому стані, створення та формування високодекоративних, стійких до несприятливих умов навколишнього природного середовища насаджень міста Тернополя, враховуючи рішення  постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Програму озеленення м. Тернополя на 2011-2015рр. згідно з додатком (додається).

2.Вважати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 13.03.2008р. №5/16/35 «Про затвердження Програми озеленення м. Тернополя на 2008-2010рр.».

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій.

 

6/8/25

Про внесення змін та доповнень до Статуту спеціалізованого комунального підприємства «Ритуальна служба» Тернопільської міської ради

В додаток до рішення внесені зміни відповідно до рішення міської ради від 16.02.2012 р. №6/19/35

Розглянувши клопотання спеціалізованого комунального підприємства «Ритуальна служба» Тернопільської міської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» і враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни та доповнення до Статуту спеціалізованого комунального підприємства «Ритуальна служба» Тернопільської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 09.11.2006р. №5/3/52 «Про зміну найменування та внесення змін і доповнень до Статуту комунального підприємства комбінату комунальних підприємств» та викласти його в новій редакції згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій.

 

6/8/26

Про внесення змін та доповнень в Перелік об’єктів рішення міської ради від 30.04.2009 року №5/26/18 «Про затвердження Програми «Відновлення внутрішньоквартальних проїздів та пішохідної мережі міста Тернополя» і затвердження першочергового Переліку об’єктів

З метою приведення до належного стану міжбудинкових проїздів та пішохідної мережі міста Тернополя, у зв’язку із наявними інфляційними процесами, зміною витрат та недостатнім фінансуванням програми «Відновлення внутрішньоквартальних проїздів та пішохідної мережі міста Тернополя» у 2011 році, керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши висновки постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити рішення виконавчого комітету міської ради від 05.05.2011 р. №801 «Про погодження змін та доповнень до переліку об’єктів рішення міської ради від 30.04.2009 р. №5/26/18 «Про затвердження Програми «Відновлення внутрішньоквартальних проїздів та пішохідної мережі міста Тернополя» і погодження першочергового переліку об’єктів».

2.Внести зміни та доповнення в Перелік об’єктів, які підлягають проведенню капітального ремонту із зазначенням необхідних обсягів виконання робіт рішення міської ради від 30.04.2009 р. №5/26/18 «Про затвердження Програми «Відновлення внутрішньоквартальних проїздів та пішохідної мережі міста Тернополя», згідно з додатком 1 (додається).

3.Затвердити першочерговий Перелік об’єктів, які підлягають проведенню капітального ремонту із зазначенням необхідних обсягів виконання робіт, виходячи із суми передбачених на 2011 рік коштів, згідно з додатком 2 (додається).

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій.

 

6/8/27

Про затвердження рішення виконавчого комітету міської ради від 14.04.2011 р. №646

Розглянувши клопотання Тернопільського шляхового ремонтно - будівельного підприємства «Міськшляхрембуд», з метою своєчасного виконання робіт по ремонту шляхового господарства і споруд зовнішнього благоустрою, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань бюджету та фінансів, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити рішення виконавчого комітету міської ради від 14.04.2011 р. №646 "Про надання дозволу на отримання кредиту".

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради питань бюджету та фінансів.

 

6/8/28

Про прийняття-передачу в комунальну власність зовнішніх мереж водопостачання і госпфекальної каналізації

В додаток до рішення внесені зміни згідно з рішенням міської ради від 17.08.2012 р. №6/23/21

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю ”Тернопільбуд” та з метою забезпечення належного обслуговування зовнішніх мереж водопостачання і госпфекальної каналізації "Об’єктів житлового та громадського призначення гаражів на території виносу ЛЕП-110 вздовж проспекту Злуки, вул.Коновальця, Слівенської, Чайковського, Довженка в м.Тернополі. Генплан і інженерні мережі (Водопостачання і госпфекальна каналізація)", керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи рішення постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Погодити прийняття майна в комунальну власність територіальної громади міста Тернополя від товариства з обмеженою відповідальністю ”Тернопільбуд” з подальшою передачею його в поповнення статутного фонду комунального підприємства „Тернопільводоканал”:

1.1.зовнішніх мереж водопостачання балансовою вартістю 1708,6 тис.грн.

1.2.зовнішніх мереж госпфекальної каналізації балансовою вартістю 1396,1 тис.грн.

2.Виконавчому комітету здійснити прийняття-передачу у комунальну власність мереж, вказаних в п.1 рішення, у відповідності до вимог чинного законодавства.

3.Створити комісію по прийняттю-передачі у комунальну власність у складі, згідно з додатком (додається).

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій.

 

6/8/29

Про внесення змін в додаток до рішення міської ради від 05.01.2011р. №6/4/2 «Про план роботи Тернопільської міської ради на 2011 рік»

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань контролю за використання комунального майна, міська рада ВИРІШИЛА:

Внести зміни в додаток до рішення міської ради від 05.01.2011р. №6/4/2 «Про план роботи Тернопільської міської ради на 2011 рік»: вилучити питання щодо стану оренди та ходу приватизації об’єктів комунальної власності міста і заслухати його в першому кварталі 2012 року.

 

6/8/30

Про приватизацію об’єктів комунальної власності

Внесено зміни відповідно до рішення міської ради від 25.04.2014р. №6/47/15

Керуючись ст. 7 Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити перелік об’єктів комунальної власності міста, які підлягають приватизації шляхом викупу орендарем, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань контролю за використанням комунального майна.

 

6/8/31

Про внесення доповнень в рішення міської ради від 24.02.2011 р. № 6/6/28 «Про затвердження Положення про страхування комунального майна»

Керуючись ст. 143 Конституції України, ст.16, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної комісії з питань контролю за використанням комунального майна, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести доповнення в п. 3 рішення міської ради від 24.02.2011 р. № 6/6/28 «Про затвердження Положення про страхування комунального майна», і після слів: «від страхування комунального майна» доповнити «в т.ч. за участь у конкурсі» і далі по тексту.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісії з питань контролю за використанням комунального майна.

 

6/8/32

Про надання в безоплатне користування нежитлового приміщення

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення Тернопільської обласної організації Федерації боксу України від 26.04.2011р. № 8, з метою популяризації здорового способу життя, морального виховання громадян, запобігання підлітковій злочинності, розвитку боксу в місті Тернополі, проведення всеукраїнських, міжнародних змагань з видів спорту на високому організаційному рівні та враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань молодіжної політики, туризму, фізичної культури, спорту та підготовки до Євро-2012, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати Тернопільській обласній організації Федерації боксу України в безоплатне користування нежитлове приміщення КП “Тернопільський Палац Спорту" загальною площею 500,9 кв.м за адресою: м.Тернопіль, бульв.Д.Галицького, 2, терміном на три роки.

2.Начальнику управління у справах сім`ї, молодіжної політики, спорту і туризму міської ради в місячний термін укласти договір надання в безоплатне користування майна, що належить до комунальної власності, з Тернопільською обласною організацією Федерації боксу України.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань молодіжної політики, туризму, фізичної культури, спорту та підготовки до Євро-2012.

 

6/8/33

Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя»

Додаток до рішення викладений в новій редакції відповідно до рішення міської ради від 16.08.2011 р. № 6/13/15

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист КП «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» від 06.04.2011 р. № 131/04, висновок постійної комісії з питань освіти, науки, культури, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни в Статут комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя», затверджений рішенням міської ради від 04.06.2009р. №5/27/15 «Про внесення змін в додаток до рішення міської ради від 26.06.2008 р. №5/18/23 «Про затвердження статутів комунальних установ та підприємств», з викладенням його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, науки, культури.

 

6/8/34

Про внесення змін до статуту комунального підприємства «Земельно-кадастрове бюро»

Враховуючи рішення адміністративної колегії Тернопільського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 30.03.2011 р. № 14, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Внести зміни до статуту комунального підприємства «Земельно-кадастрове бюро», затвердженого рішенням міської ради від 28.02.2002 р. «Про створення комунального підприємства «Земельно-кадастрове бюро» та виключити з тексту статуту пункт 2.2.8, відповідно пункти 2.2.9-2.2.13 вважати пунктами 2.2.8-2.2.12.

 

6/8/35

Про укладення договорів особистого строкового сервітуту

Додаток до рішення доповнено згідно з рішенням міської ради від 16.08.2011 р. №6/13/78, рішення втратило чинність згідно з рішенням міської ради від 30.03.2012 р. №6/20/93

Керуючись ст. 12 Земельного Кодексу України, ст. 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 401 Цивільного кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 26.08.09 №982 «Про затвердження Порядку розміщення малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності», враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування та з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Укласти договори особистого строкового сервітуту для обслуговування малих архітектурних форм та провадження підприємницької діяльності в місті Тернополі, відповідно до виданого дозволу на право розміщення об’єкту торгівлі згідно з додатком (додається).

2.Площі земельних ділянок для встановлення особистого строкового сервітуту визначати відповідно до схеми прив'язки пересувної малої архітектурної форми або паспорту прив'язки стаціонарної малої архітектурної форми, або паспорту розміщення групи розташованих поряд малих архітектурних форм з паспортами прив'язки кожної окремої малої архітектурної форми, погоджених в управлінні з питань містобудування та архітектури.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань містобудування та з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

 

6/8/36

Про затвердження переліку земельних ділянок та надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, право оренди на які підлягає продажу на аукціоні

В додаток до рішення внесено зміни відповідно до рішення міської ради від 06.06.2013 р. №6/34/128

З метою створення конкурентності у набутті права власності на землю, керуючись ст. 12, 127, 134-137 Земельного кодексу України, рішенням міської ради від 29.05.2008р. №5/17/122 „Про затвердження Положення про порядок продажу права оренди земельних ділянок в м. Тернополі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити перелік земельних ділянок, право оренди на які підлягає продажу на аукціоні, згідно з додатком (додається).

2.Дати дозвіл на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з наданням в оренду терміном на десять років, право оренди на які підлягає продажу на аукціоні, згідно з додатком (додається).

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування.

 

6/8/37

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,26га для обслуговування нежитлової будівлі, матеріального складу за адресою вул.Поліська,11

Розглянувши звернення приватного підприємства „МЕТАЛ”, керуючись ст.12, 120, 123, 124, 141, Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити приватному підприємству „МЕТАЛ” (ід код _______) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,26га, для обслуговування нежитлової будівлі, матеріального складу за адресою вул.Поліська,11.

2.Вилучити з користування товариства з обмеженою відповідальністю „СЕНДС” (ід.код _______) земельну ділянку площею 2,26га за адресою вул.Поліська,11, враховуючи письмову згоду землекористувача.

3.Надати в оренду терміном на десять років приватному підприємству „МЕТАЛ (ід код _______) земельну ділянку площею 2,26га, для обслуговування нежитлової будівлі, матеріального складу за адресою вул.Поліська,11. 3.1 Після державної реєстрації договору оренди землі, віднести земельну ділянку площею 2,26га до земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони, та іншого призначення.

4.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю „СЕНДС” (ід.код ______) внести зміни в договір оренди земельної ділянки зареєстрований у Тернопільській регіональній філії державного підприємства „Центр державного земельного кадастру” від 14.11.2006р. №040666100215. 4.1 Земельну ділянку площею 6,4397га за адресою вул.Поліська,11 віднести до земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони, та іншого призначення.

5.Зобов’язати приватне підприємство „МЕТАЛ” в місячний термін оформити договір оренди землі.

 

6/8/38

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0970га для обслуговування бази відпочинку вихідного дня за адресою вул.Чумацька,1а

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Жеграя Володимира Федоровича та фізичної особи-підприємця Барановської Іванни Анатоліївни, керуючись ст.12, 120, 123 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити фізичній особі-підприємцю Жеграю Володимиру Федоровичу (ід номер 2417416595) та фізичній особі-підприємцю Барановській Іванні Анатоліївні (ід.номер ______) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0970га для обслуговування бази відпочинку вихідного дня за адресою вул.Чумацька,1а.

2.Надати фізичній особі-підприємцю Жеграю Володимиру Федоровичу (ід номер __________) та фізичній особі-підприємцю Барановській Іванні Анатоліївні (ід.номер 3081102900) земельну ділянку площею 0,0970га в оренду терміном на три роки, для обслуговування бази відпочинку вихідного дня за адресою вул.Чумацька,1а. 2.1 Після державної реєстрації договору оренди віднести земельну ділянку площею 0,0970га до земель житлової та громадської забудови.

3.Зобов’язати фізичну особу-підприємця Жеграя Володимира Федоровича та фізичну особу-підприємця Барановську Іванну Анатоліївну в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

6/8/39

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для забезпечення реконструкції бойлерної під котельню за адресою вул.Чалдаєва,2а комунальному підприємству теплових мереж „Тернопільміськтеплокомуненерго” Тернопільської міської ради         

Розглянувши звернення комунального підприємства теплових мереж „Тернопільміськтеплокомуненерго” Тернопільської міської ради, керуючись ст. 12, 92,123 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити комунальному підприємству теплових мереж „Тернопільміськтеплокомуненерго” Тернопільської міської ради (ід. код ______) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0389 га для забезпечення реконструкції бойлерної під котельню за адресою вул.Чалдаєва,2а.

2.Надати в постійне користування комунальному підприємству теплових мереж „Тернопільміськтеплокомуненерго” Тернопільської міської ради (ід. код _______) земельну ділянку площею 0,0389га для забезпечення реконструкції бойлерної під котельню за адресою вул.Чалдаєва,2а. 2.1.Після проведення державної реєстрації державного акта на право постійного користування землею, віднести земельну ділянку, зазначену в п.2, до земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

3.Зобов’язати комунальне підприємство теплових мереж „Тернопільміськтеплокомуненерго” Тернопільської міської ради в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

6/8/40

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2га за адресою вул.Живова комунальному підприємству „Підприємство матеріально-технічного забезпечення” Тернопільської міської ради

Рішення скасовано відповідно до рішення міської ради від 20.06.2011 р. №6/9/25

Розглянувши звернення комунального підприємства „Підприємство матеріально-технічного забезпечення” Тернопільської міської ради, керуючись ст.12, 92, 123, Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити комунальному підприємству „Підприємство матеріально-технічного забезпечення” Тернопільської міської ради (ід код ________) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2га для розташування та обслуговування об’єктів торгівлі за адресою вул.Живова.

2.Надати комунальному підприємству „Підприємство матеріально-технічного забезпечення” Тернопільської міської ради (ід код _________) земельну ділянку площею 0,2га в постійне користування для розташування та обслуговування об’єктів торгівлі за адресою вул.Живова.

2.1.Після державної реєстрації державного акту на право постійного користування віднести земельну ділянку площею 0,2га до земель житлової та громадської забудови.

3.Зобов’язати комунальне підприємство „Підприємство матеріально-технічного забезпечення” Тернопільської міської ради в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

6/8/41

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,8га за адресою вул.Митрополита Шептицького комунальному підприємству „Підприємство матеріально-технічного забезпечення” Тернопільської міської ради

Розглянувши звернення комунального підприємства „Підприємство матеріально-технічного забезпечення” Тернопільської міської ради, керуючись ст.12, 92, 123, Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити комунальному підприємству „Підприємство матеріально-технічного забезпечення” Тернопільської міської ради (ід код _________) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,8га для розташування та обслуговування об’єктів торгівлі сільськогосподарської продукції за адресою вул.Митрополита Шептицького.

2.Надати комунальному підприємству „Підприємство матеріально-технічного забезпечення” Тернопільської міської ради (ід код ______) земельну ділянку площею 0,8га в постійне користування для розташування та обслуговування об’єктів торгівлі сільськогосподарської продукції за адресою вул.Митрополита Шептицького. 2.1 Після державної реєстрації державного акту на право постійного користування віднести земельну ділянку площею 0,8га до земель житлової та громадської забудови.

3.Зобов’язати комунальне підприємство „Підприємство матеріально-технічного забезпечення” Тернопільської міської ради в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

6/8/42        

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,90342га для облаштування та обслуговування автостоянки за адресою Підволочиське шосе КЖЕП «Сонячне» Тернопільської міської ради

Розглянувши звернення комунального житлово-експлуатаційного підприємства «Сонячне» Тернопільської міської ради, керуючись ст.12, 92, 123 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити комунальному житлово-експлуатаційному підприємству «Сонячне» Тернопільської міської ради (ід. код ______) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,90342га для облаштування та обслуговування автостоянки за адресою Підволочиське шосе.

2.Надати комунальному житлово-експлуатаційному підприємству «Сонячне» Тернопільської міської ради (ід. код ______) в постійне користування земельну ділянку площею 1,90342га для облаштування та обслуговування автостоянки за адресою Підволочиське шосе.

3.Зобов’язати комунальне житлово-експлуатаційне підприємство «Сонячне» Тернопільської міської ради в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

6/8/43

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12га для будівництва критого квіткового ринку з легких архітектурних форм за адресою вул.Живова відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради

Розглянувши звернення відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради, керуючись ст.12, 92, 123 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради (ід. код ______) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12га для будівництва критого квіткового ринку з легких архітектурних форм за адресою вул.Живова.

2.Надати відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради (ід. код ______) в постійне користування земельну ділянку площею 0,12га для будівництва критого квіткового ринку з легких архітектурних форм за адресою вул.Живова.

3.Зобов’язати відділ технічного нагляду Тернопільської міської ради в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

6/8/44

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0775га за адресою вул.Стрімка,1 ОСББ ”Стрімка,1”

Розглянувши звернення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку „Стрімка,1”, керуючись ст.12, 123 Земельного кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку „Стрімка 1”(ід.код _______) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул.Стрімка,1.

2.Вилучити з користування господарського товариства з обмеженою відповідальністю „Мрія” (ід.код ______) земельну ділянку площею 0,0755га за адресою вул.Стрімка,1, враховуючи письмову згоду землекористувача.

3.Надати в приватну власність об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку „Стрімка 1”(ід.код ________) земельну ділянку площею 0,0755га для обслуговування житлового будинку та господарських споруд за адресою вул..Стрімка,1.

4.Зобов’язати об’єднання співвласників багатоквартирного будинку „Стрімка 1” в місячний термін оформити державний акт на право приватної власності на землю.

 

6/8/45

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1080га для обслуговування викупленої частини виробничого заготівельно-ливарного корпусу №2 за адресою вул.Текстильна,28 гр.Юзьківу Т.П.

Розглянувши звернення гр..Юзьківа Тараса Петровича, керуючись ст.12, 120, 123 Земельного кодексу України, Законами України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр.Юзьківу Тарасу Петровичу (ід. номер _______) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1080га за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для обслуговування викупленої частини виробничого заготівельно-ливарного корпусу №2 за адресою вул.Текстильна,28.

2.Вилучити з користування Тернопільського державного науково-технічного підприємства «Промінь» (ід. код ______) земельну ділянку площею 0,1080га за адресою вул. Текстильна,28, враховуючи письмову згоду землекористувача.

3.Надати гр.Юзьківу Тарасу Петровичу (ід. номер ________) в оренду терміном на десять років земельну ділянку площею 0,1080га для обслуговування викупленої частини виробничого заготівельно-ливарного корпусу №2 за адресою вул.Текстильна,28. 3.1.Після проведення державної реєстрації договору оренди земельної ділянки віднести земельну ділянку, зазначену в п.3, до земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

4.Зобов’язати гр.Юзьківа Тараса Петровича в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

6/8/46

Про затвердження проекту відведення щодо зміни цільового використання земельної ділянки площею 0,1000га за адресою вул.Проектна-Калинова гр.Кодій Д.С.

Розглянувши звернення гр.Кодій Дар’ї Сергіївни, керуючись ст.12, 20, 208 Земельного кодексу України, Постановами Кабінету Міністрів України від 31.03.2004р. №427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів” та від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр.Кодій Дар’ї Сергіївні (ід.номер ______) проект відведення щодо зміни цільового використання земельної ділянки площею 0,1000га для будівництва індивідуального житлового будинку за адресою вул.Проектна-Калинова.

2.Дозволити гр.Кодій Дар’ї Сергіївні (ід.номер _______) змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,1000га для будівництва індивідуального житлового будинку за адресою вул.Проекна-Калинова. 2.1. Віднести земельну ділянку для будівництва індивідуального житлового будинку площею 0,1000га до земель житлової та громадської забудови.

3.Зобов’язати гр.Кодій Дар’ю Сергіївну: 3.1 в місячний термін внести зміни в земельно-облікову документацію. 3.2 дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладці нових комунікацій; 3.3 використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у земель-кадастровій документації; 3.4 погоджувати з управлінням містобудівного та архітектурного комплексу можливість нового будівництва індивідуального житлового будинку.

 

6/8/47

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1124га для обслуговування нежилого приміщення за адресою вул.Л.Курбаса,7 приватному підприємству „Номінал”

Розглянувши звернення приватного підприємства „Номінал”, керуючись ст.12, 123 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити приватному підприємству „Номінал” (ід. код ______) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1124га за рахунок земель житлової та громадської забудови для обслуговування нежилого приміщення за адресою вул.Л.Курбаса,7.

2.Договір оренди земельної ділянки між Тернопільською міською радою та приватним підприємством „Номінал”, зареєстрований в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі від 05.02.2009 року за №040966100061 - вважати розірваним за взаємною згодою сторін.

3.Надати приватному підприємству „Номінал” (ід. код ______) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0,1124га для обслуговування нежилого приміщення за адресою вул.Л.Курбаса,7. 3.1.Після проведення державної реєстрації договору оренди земельної ділянки, віднести земельну ділянку, зазначену в п.3, до земель житлової та громадської забудови.

4.Зобов’язати приватне підприємство „Номінал” в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

6/8/48

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул._________ гр.Остафійчук С.М.

В рішення внесені зміни відповідно до рішення міської ради від 16.02.2012 р. № 6/19/119

Розглянувши звернення гр.Остафійчук Стефанії Миколаївни, керуючись ст.12, 36, 123, 124 Земельного кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновок постійної комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл гр.Остафійчук Стефанії Миколаївні (ід.номер ___________) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на п’ять років площею до 0,1035га для ведення городництва за адресою вул._____________.

 

6/8/49

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,1307га за адресою вул. Стадникової,40а гр.Хомяку А.В.

Розглянувши звернення громадянина Хомяка Андрія Васильовича, керуючись ст.12,120,123,124 Земельного кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004р. №677 «Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл громадянину Хомяку Андрію Васильовичу (ід. номер _______) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на десять років площею до 0,1307га для обслуговування та перебудови нежитлового приміщення під багатоквартирний житловий будинок за адресою вул. Стадникової 40а.

 

6/8/50       

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0045га за адресою вул.Лучаківського,2 гр.Мишак Г.І.

Розглянувши звернення гр.Мишак Галини Іванівни, керуючись ст.12, 40, 123, 124 Земельного кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл гр.Мишак Галині Іванівні (ід.номер _____) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на п’ять років площею до 0,0045га для обслуговування індивідуального гаража за адресою вул.Лучаківського,2.

 

6/8/51

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,02 га КП «Тернопільелектротранс» за адресою вул.Чумацька

Розглянувши звернення комунального підприємства «Тернопільелектротранс», керуючись ст. 12, 92, 120, 123, Земельного Кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004р. №677 «Про затвердження порядку розроблення проектів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада. ВИРІШИЛА:

1.Дати дозвіл комунальному підприємству «Тернопільелектротранс» (ід. код _______) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею до 0,02 га для обслуговування будівель та споруд бази чалення плаваючих засобів з облаштуванням заїзду за адресою вул.Чумацька.

2.Рішення Міської ради від 5.02.2010 р. № 5/32/43«Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки площею 0,02 га КП «Тернопільелектротранс» за адресою вул. Чумацька» - вважати таким, що втратило чинність.

 

6/8/52

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0333га за адресою вул.Д.Лук’яновича,8 фізичній особі-підприємцю Мишаківському А.І.

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Мишаківського Анатолія Івановича, керуючись ст. 12, 120,123,124 Земельного Кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл фізичній особі-підприємцю Мишаківському Анатолію Івановичу (ід. номер _____) на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0333га для обслуговування викупленої частини блоку складів з рампою за адресою вул.Д.Лук’яновича за рахунок земель ВАТ „Тернопільський комбайновий завод”.

 

6/8/53

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,68 га за адресою вул. С.Будного

До рішення внесені зміни згідно з рішенням міської ради від 06.07.2012 р. №6/22/53

Розглянувши звернення комунального підприємства «Масив» Тернопільської міської ради, керуючись ст. 12, 92, 123 Земельного Кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004р. №677 «Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок», враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл комунальному підприємству «Масив» Тернопільської міської ради (ід.код) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,68га, з наданням її в постійне користування, за адресою вул. С.Будного для будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення за рахунок міських земель, які не надані у користування та не передані у власність.

 

6/8/54

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,6га за адресою вул. Микулинецька

До рішення внесено зміни відповідно до рішення міської ради від 23.11.2012р. №6/26/38

Розглянувши звернення комунального житлово-експлуатаційного підприємства «Сонячне» Тернопільської міської ради, керуючись ст. 12, 92, 123 Земельного Кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004р. №677 «Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок», враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування та з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл комунальному житлово-експлуатаційному підприємству «Сонячне» Тернопільської міської ради (ід. код _________) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,6га, з наданням її в постійне користування, за рахунок міських земель не наданих у користування та не переданих у власність, за адресою вул. Микулинецька для розташування автостоянки.

 

6/8/55

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,065 га за адресою вул. Львівська

Розглянувши звернення комунального житлово-експлуатаційного підприємства «Сонячне» Тернопільської міської ради, керуючись ст. 12, 92, 123 Земельного Кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004р. №677 «Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок», враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл комунальному житлово-експлуатаційному підприємству «Сонячне» Тернопільської міської ради (ід. код ______) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,065га, з наданням її в постійне користування, за адресою вул.Львівська для впорядкування та розміщення об’єктів торгово-побутового призначення.

 

6/8/56

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,2958га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул.Карпенка,28 ОСББ „Затишок-2007”

Розглянувши звернення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку „Затишок-2007”, керуючись ст.12, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі» враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку „Затишок-2007” (ід. код _______) на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,2958га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул.Карпенка,28 в оренду терміном на десять років.

 

6/8/57

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки площею до 0,0108га для обслуговування та реконструкції викупленого торгового кіоску за адресою вул. Слівенська фізичній особі-підприємцю Ризі І.Р.

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Риги Інни Романівни, керуючись ст. 12, 124, 151 Земельного Кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл фізичній особі-підприємцю Ризі Інні Романівні (ід. номер _______) на складання проекту відведення земельної ділянки площею до 0,0108га для обслуговування та реконструкції викупленого торгового кіоску за адресою вул.Слівенська.

 

6/8/58

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0081га за адресою вул.За Рудкою,21 гр.Тукалу Д.В., Тукало І.О.

Розглянувши звернення гр.Тукала Дмитра Володимировича, Тукало Ірини Олександрівни, керуючись ст.12, 40, 93, 123 Земельного кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, Закону України від 05.11.2009р. №1702-V1 „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку набуття прав на землю”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Дати дозвіл гр.Тукалу Дмитру Володимировичу (ід.номер ______) та гр.Тукало Ірині Олександрівні (ід.номер _________) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на п’ять років площею до 0,0081га для обслуговування гаража з майстернею за адресою вул.За Рудкою,21.

2.Пункт 2 рішення міської ради від 10.08.2010р. №5/37/93 „Про внесення змін в рішення міської ради від 02.10.2008р. №5/21/55” – вважати таким, що втратив чинність.

 

6/8/59

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0085га для влаштування заїзду за адресою вул.Проектна,128а гр.Журавлю Ю.Г.

Рішення скасовано згідно з рішенням міської ради від 30.03.2012 р. №6/20/110

Розглянувши звернення гр.Журавля Юрія Григоровича, керуючись ст.12, 123 Земельного кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійних комісії міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл гр.Журавлю Юрію Григоровичу (ід.номер _________) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на десять років площею до 0,0085га для влаштування заїзду за адресою вул.Проектна,128а.

 

6/8/60

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0675га для обслуговування викупленої будівлі та споруди за адресою вул.Волинська,40 ПП «Центр протезування і реабілітації «Разан»

Розглянувши звернення приватного підприємства «Центр протезування і реабілітації «Разан», керуючись ст.12,120,123,124,125 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл приватному підприємству «Центр протезування і реабілітації «Разан» (ід.код _____) на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0675га для обслуговування викупленої будівлі та споруди за адресою вул.Волинська,40 з наданням в оренду терміном на десять років.

 

6/8/61

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,25га для обслуговування та реконструкції АЗС з магазином супутніх товарів з влаштуванням АГЗП, автомийки та прибудови побутових приміщень до операторної за адресою вул.Микулинецька,40 ПрАТ «Автотехсервіс»

Розглянувши звернення приватного акціонерного товариства «Автотехсервіс», керуючись ст. 12,120,123 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі та з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл приватному акціонерному товариству «Автотехсервіс» (ід. код _______) на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,25га для обслуговування та реконструкції АЗС з магазином супутніх товарів з влаштуванням АГЗП, автомийки та прибудови побутових приміщень до операторної за адресою вул.Микулинецька,40.

 

6/8/62

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 4,0га для будівництва підприємства промислової переробки побутових відходів потужністю 80 тис. тон за рік за адресою вул. Об’їзна

Розглянувши звернення комунального підприємства Тернопільської міської ради «Екоресурси», керуючись ст. 12, 92, 123 Земельного Кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004р. №677 «Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок», враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл комунальному підприємству Тернопільської міської ради «Екоресурси» (ід.код ______) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 4,0га з наданням в постійне користування, за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, для будівництва підприємства промислової переробки побутових відходів потужністю 80 тис. тон за рік за адресою вул. Об’їзна.

 

6/8/63

Про погодження передачі в суборенду частини земельної ділянки підприємству об’єднання громадян Тернопільської обласної організації товариства сприяння обороні України готель «ЧАЙКА» площею 0,1169 га за адресою вул. Білецька,52

Розглянувши звернення підприємства об’єднання громадян Тернопільської обласної організації товариства сприяння обороні України готель «ЧАЙКА», керуючись ст. 8 Закону України «Про оренду землі», враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування та з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Погодити підприємству об’єднання громадян Тернопільської обласної організації товариства сприяння обороні України готель «ЧАЙКА» (ід. код _____) передачу в суборенду частини земельної ділянку площею 0,1169га за адресою вул. Білецька, 52, на термін дії договору оренди земельної ділянки, зареєстрованого в виконавчому комітеті Тернопільської міської ради 9.04.2003 р. за № 736.

 

6/8/64

Про погодження передачі земельної ділянки в суборенду ПП «Креатор-Буд» за адресою вул.Р.Шухевича

Розглянувши звернення товариства індивідуальних забудівників «ВВВ», керуючись ст.12,93, 123 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Погодити споживчому кооперативу "Товариство індивідуальних забудівників «ВВВ» (ід.код _____) передачу в суборенду земельну ділянку площею 0,061380га, надану в оренду під будівництво багатоквартирного житлового будинку з гаражами та приміщеннями торгово-адміністративного призначення, за адресою вул.Р.Шухевича,28 приватному підприємству «Креатор-Буд» (ід.код ______) на термін дії договору оренди земельної ділянки, зареєстрованого в Тернопільській регіональній філії державного підприємства “Центр державного земельного кадастру”, про що у Державному реєстрі земель вчинено запис від 21.03.2007 року №040766100063.

2.Зобов’язати приватне підприємство «Креатор-Буд» в місячний термін оформити договір суборенди земельної ділянки.

 

6/8/65

Про вилучення та надання земельної ділянки площею 3,43га за адресою вул. Об’їзна КП «Екоресурси»

Розглянувши звернення комунального підприємства Тернопільської міської ради «Екоресурси», керуючись ст. 120, 142 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування та з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою, яка відноситься до земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, комунальному підприємству Тернопільської міської ради «Екоресурси» (ід.код ______) за адресою вул. Об’їзна.

2.Вилучити з користування комунального підприємства «Тернопільводоканал» (ід.код ______) земельну ділянку площею 3,43га за адресою вул. Об’їзна, враховуючи письмову згоду землекористувача. 2.1. Державний акт на право постійного користування землею, зареєстрований в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею 26.01.2010р. за №031066100001 – вважати таким, що втратив чинність.

3.Надати комунальному підприємству Тернопільської міської ради «Екоресурси» (ід.код _____) в постійне користування земельну ділянку площею 3,43га для обслуговування незавершених будівництвом споруд по термообробці і механічному обезводненню сирого осаду за адресою вул. Об’їзна. 3.1.Після державної реєстрації державного акту на право постійного користування землею віднести земельну ділянку площею 3,43га до земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

4.Зобов’язати комунальне підприємство Тернопільської міської ради «Екоресурси» в місячний термін оформити надання земельної ділянки відповідною документацією.

 

6/8/66

Про вилучення та надання земельної ділянки площею 0,4156га за адресою вул.Тролейбусна,3 гр.Мерені М. З.

Розглянувши звернення гр..Мерени Марії Зіновіївни, керуючись ст.12, 120, 123, 141 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр.Мерені Марії Зіновіївні (ід.номер _________) технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку площею 0,4156га, для обслуговування будівель та споруд за адресою вул.Тролейбусна,3.

2.Вилучити з користування відкритого акціонерного товариства “Тернопільагроспецмонтаж” (ід. код ______) земельну ділянку площею 0,4156га за адресою вул..Тролейбусна,3, враховуючи письмову згоду землекористувача.

3.Надати гр.Мерені Марії Зіновіївні (ід.номер ________) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0,4156га для обслуговування будівель та споруд за адресою вул.Тролейбусна,3. 3.1.Після проведення державної реєстрації договору оренди землі, віднести земельну ділянку, зазначену в п.3, до земель житлової та громадської забудови.

4.Зобов’язати гр.Мерену Марію Зіновіївну в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

6/8/67

Про продовження договорів оренди земельних ділянок (гр.Яхван В.В. та інші)

Розглянувши клопотання громадян про продовження договорів оренди земельних ділянок, керуючись ст.12, 36, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати гр.Яхван Віталію Васильовичу (ід.номер _________) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0,0181га для ведення городництва за адресою вул.Білогірська,32.

2.Надати гр.Яхван Тетяні Йосипівні (ід.номер __________) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0,0612га для ведення городництва за адресою вул.Білогірська,32.

3.Внести зміни в частині преамбули рішення міської ради від 24.02.2011р. №6/6/120 „Про надання земельної ділянки за адресою вул.Липова,14 гр.Козуб І.В.” та замість цифр: „36” читати: „35”.

4.Зобов’язати перелічених вище громадян в місячний термін оформити договори оренди земельних ділянок.

 

6/8/68         Про продовження договору оренди земельної ділянки площею 0,08га для розташування стоянки службового транспорту за адресою вул. Текстильна, 28 ТОВ «Інтерброк»            Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Інтерброк» про продовження договору оренди земельної ділянки, керуючись ст.12,124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати товариству з обмеженою відповідальністю «Інтерброк» (ід. код ______) в оренду терміном на два роки земельну ділянку площею 0,08га за рахунок земель житлової та громадської забудови, для розташування стоянки службового транспорту за адресою вул.Текстильна, 28.

2.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю «Інтерброк» в місячний термін оформити надання земельної ділянки відповідною документацією.

 

6/8/69

Про продовження договору оренди земельної ділянки за адресою вул.Текстильна,22 фізичній особі-підприємцю Козаку І.Я.

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Козака Ігоря Ярославовича про продовження договору оренди земельної ділянки, керуючись ст.12,124 Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати фізичній особі-підприємцю Козаку Ігорю Ярославовичу (ід.номер ________) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0,1012га для обслуговування викупленої будівлі за адресою вул.Текстильна,22.

2.Зобов’язати фізичну особу-підприємця Козака Ігоря Ярославовича в місячний термін оформити надання земельної ділянки відповідною документацією.

 

6/8/70

Про продовження договору оренди земельної ділянки площею 0,0050га за адресою вул.Львівська,2а фізичній особі-підприємцю Гамівці В.М.

Розглянувши клопотання фізичної особи-підприємця Гамівки Володимира Миколайовича про продовження договору оренди земельної ділянки, керуючись ст.12,124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати в оренду терміном на п’ять років фізичній особі-підприємцю Гамівці Володимиру Миколайовичу (ід.номер _________) земельну ділянку площею 0,0050га для обслуговування торгового павільйону з продажу продовольчих товарів за адресою вул.Львівська,2а.

2.Зобов’язати фізичну особу-підприємця Гамівку Володимира Миколайовича в місячний термін оформити договір оренди землі.

 

6/8/71

Про продовження договору оренди земельної ділянки площею 0,00075га для обслуговування торгового кіоску за адресою вул. Бродівська суб’єкту підприємницької діяльності Кошулінському Р.Б.

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Кошулінського Руслана Богдановича про продовження договору оренди земельної ділянки, керуючись ст.12,124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати суб’єкту підприємницької діяльності Кошулінському Руслану Богдановичу (ід.номер _________) в оренду терміном на два роки земельну ділянку площею 0,00075га для обслуговування торгового кіоску за адресою вул. Бродівська.

2.Зобов’язати суб’єкта підприємницької діяльності Кошулінського Руслана Богдановича в місячний термін оформити надання земельної ділянки відповідною документацією.

 

6/8/72

Про продовження договору оренди земельної ділянки площею 0,9039га для обслуговування викуплених складських приміщень за адресою вул. Бродівська 59а ТОВ «Спеценерго»

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Спеценерго» про продовження договору оренди земельної ділянки, керуючись ст.12,124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати товариству з обмеженою відповідальністю «Спеценерго» (ід.код _______) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0,9039га для обслуговування викуплених складських приміщень за адресою вул. Бродівська 59а.

2.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю «Спеценерго» в місячний термін оформити надання земельної ділянки відповідною документацією.

 

6/8/73

Про продовження договору оренди земельної ділянки площею 0,0035га для розташування торгового павільйону за адресою бульв. Д.Галицького, ПМП «Даймон»

Розглянувши звернення приватного малого підприємства «Даймон» про продовження договору оренди земельної ділянки, керуючись ст.12,124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати приватному малому підприємству «Даймон» (ід. код ______) в оренду терміном на два роки земельну ділянку площею 0,0035га для обслуговування торгового павільйону за адресою бульв. Д.Галицького.

2.Зобов’язати приватне мале підприємство «Даймон» в місячний термін оформити надання земельної ділянки відповідною документацією.

 

6/8/74

Про продовження договору оренди земельної ділянки площею 0,0036га за адресою вул.Лесі Українки ТОВ ”Міка”

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю „Міка” про продовження договору оренди земельної ділянки, керуючись ст.12,124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати в оренду терміном на два роки товариству з обмеженою відповідальністю „Міка” (ід.код ______) земельну ділянку площею 0,0036га для обслуговування торгового павільйону за адресою вул.Лесі Українки.

2.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю „Міка” в місячний термін оформити договір оренди землі.

 

6/8/75

Про продовження договору оренди земельної ділянки площею 0,01га за адресою вул.Руська ПП ”АН ТОН”

Розглянувши клопотання приватного підприємства „АН ТОН” про продовження договору оренди земельної ділянки, керуючись ст.12,124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати в оренду терміном на два роки приватному підприємству „АН ТОН” (ід.код ____) земельну ділянку площею 0,01га для обслуговування зупинки громадського транспорту з об’єктами торгівельно-побутового призначення „Медична академія” за адресою вул.Руська.

2.Зобов’язати приватне підприємство „АН ТОН” в місячний термін оформити договір оренди землі.

 

6/8/76

Про продовження договору оренди земельної ділянки площею 1,1253га для обслуговування індивідуальних гаражів за адресою вул.Золотогірська обслуговуючому кооперативу «Кутківці»

Розглянувши звернення обслуговуючого кооперативу «Кутківці» про продовження договору оренди земельної ділянки, керуючись ст.12, 123 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати обслуговуючому кооперативу «Кутківці» (ід. код _______) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 1,1253га за рахунок земель житлової та громадської забудови для обслуговування індивідуальних гаражів за адресою вул.Золотогірська.

2.Зобов’язати обслуговуючий кооператив «Кутківці» в місячний термін оформити надання земельної ділянки відповідною документацією.

 

6/8/77

Про продовження договору оренди земельної ділянки площею 0,607991га за адресою вул.С.Будного, 1Б ВАТ «Укртелеком» (для Регіонального центру технічної експлуатації транспортної телекомунікаційної мережі №2 (РЦТЕТТМ №2)

Розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства «Укртелеком» про продовження договору оренди земельної ділянки, керуючись ст.12,124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати в оренду терміном на п’ять років відкритому акціонерному товариству «Укртелеком» (ід. код _____) (для Регіонального центру технічної експлуатації транспортної телекомунікаційної мережі №2 (РЦТЕТТМ №2) земельну ділянку площею 0,607991га для обслуговування гаражів за адресою вул. С.Будного, 1Б.

2.Зобов’язати відкрите акціонерне товариство «Укртелеком» в місячний термін оформити надання земельної ділянки відповідною документацією.

 

6/8/78

Про продовження договорів оренди земельних ділянок (гр.Пономарьов В.О. та інші)

Розглянувши клопотання громадян про вилучення та надання земельних ділянок в оренду, керуючись ст.12, 36, 40, 93, 124, 141 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати гр.Пономарьову Василю Олексійовичу (ід.номер ______) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0,0085га для обслуговування гаража за адресою вул.Бродівська,6.

2.Надати гр.Котельніковій Тетяні Людвігівні (ід.номер _______) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0,0262га для ведення городництва за адресою вул.Зарічна,13.

3.Надати співвласникам гр.Івасик Ніні Мар’янівні (ід.номер 2843504642), гр.Штонь Володимиру Сергійовичу (ід.номер _____) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0,0201га для обслуговування житлового будинку за адресою просп.С.Бандери,67.

4.Пункт 3 додатку до рішення міської ради від 14.12.2010р. №6/2/19 „Про надання дозволу на виготовлення технічних документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки в м. Тернополі (гр.Гуль Н.Т.) – вважати таким, що втратив чинність.

5.Зобов’язати перелічених вище громадян в місячний термін оформити договори оренди земельних ділянок.

 

6/8/79

Про продовження договору оренди земельної ділянки площею 0,3660га для завершення будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими стоянками автомобілів і блоком обслуговування населення за адресою вул.Лучаківського, 6 ТзОВ „Агроресурси”

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „Агроресурси” про продовження договору оренди земельної ділянки, керуючись ст.12,124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати товариству з обмеженою відповідальністю „Агроресурси” (ід.код ______) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0,3660га для завершення будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими стоянками автомобілів і блоком обслуговування населення за адресою вул. Лучаківського, 6.

2.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю „Агроресурси” в місячний термін оформити надання земельної ділянки відповідною документацією.

 

6/8/80

Про продовження договору оренди земельної ділянки площею 0,8935га для обслуговування бурячної автогужової (чотири бурячних секції) за адресою вул.Микулинецька,116 суб’єкту підприємницької діяльності Колодію О.О.

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Колодія Олександра Омеляновича про продовження договору оренди земельної ділянки, керуючись ст.12,120,125 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати суб’єкту підприємницької діяльності Колодію Олександру Омеляновичу (ід.номер _______) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0,8935га за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, оборони та іншого призначення для обслуговування бурячної автогужової (чотири бурячних секції) за адресою вул. Микулинецька,116.

2.Зобов’язати суб’єкта підприємницької діяльності Колодія Олександра Омеляновича в місячний термін оформити надання земельної ділянки відповідною документацією.

 

6/8/81

Про продовження договору оренди земельної ділянки площею 0,0251га за адресою вул.Коперника

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю „Фірма ЛЕВ ЛТД” про продовження договору оренди земельної ділянки, керуючись ст. 12, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати в оренду терміном на два роки товариству з обмеженою відповідальністю „ЛЕВ ЛТД” (ід.код _______) земельну ділянку площею 0,0251га для обслуговування павільйону по прийманню склопосуду за адресою вул.Коперника.

2.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю „ЛЕВ ЛТД” в місячний термін оформити договір оренди землі.

 

6/8/82

Про надання в оренду земельної ділянки площею 0,0200га за адресою вул.Проектна,173 гр.Гринчишин Г.В.

Розглянувши клопотання гр.Гринчишин Ганни Василівни, керуючись ст.12, 36, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл гр.Гринчишин Ганні Василівні (ід.номер _________) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на п’ять років площею до 0,0200га для ведення городництва за адресою вул.Проектна,173.

 

6/8/83

Про надання земельної ділянки площею 0,5309га за адресою вул. Замкова,14 ПАТ “Тернопіль-готель”

До рішення внесені зміни згідно з рішенням міської ради від 06.07.2012 р. №6/22/61

Розглянувши звернення публічного акціонерного товариства “Тернопіль-готель”, керуючись ст.12,120,123 Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити публічному акціонерному товариству “Тернопіль-готель” (ід.код _________) технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою площею 0,5309га для обслуговування будівель та споруд за адресою вул. Замкова,14.

2.Державний акт на право постійного користування землею серії І-ТР №000266, зареєстрований 07.03.1997 року за №196 - вважати таким, що втратив чинність.

3.Надати публічному акціонерному товариству “Тернопіль-готель” (ід.код) в оренду терміном на десять років земельну ділянку площею 0,5309га для обслуговування будівель та споруд за адресою вул. Замкова,14.

4.Зобов’язати публічне акціонерне товариство “Тернопіль-готель” в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

6/8/84

Про надання дозволу на виготовлення технічних документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки в м. Тернополі (гр.Борух Є.М. та інші)

Розглянувши звернення громадян м.Тернополя, керуючись ст.12, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 21.10.2009р. №1112 „Про додаткові заходи щодо безоплатних оформлення та видачі громадянам України державних актів на право власності на земельні ділянки”, висновок постійної комісії міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА

Дати дозвіл громадянам на виготовлення технічних документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки згідно з додатком (додається).

 

6/8/85

Про розміщення торгового павільйону з хололодильним та іншим обладнанням (мала архітектурна форма) для провадження підприємницької діяльності фізичній особі-підприємцю Фурді М.Р. за адресою вул.15 Квітня

Розглянувши клопотання фізичної особи-підприємця Фурди Марії Ростиславівни, керуючись Постановою кабінету міністрів України від 26.08.2009р.№982 «Про затвердження порядку розміщення малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Погодити розташування торгового павільйону з холодильним та іншим обладнанням (мала архітектурна форма) фізичній особі-підприємцю Фурді Марії Ростиславівні (ід.номер _________) за адресою вул.15 Квітня.

2.Відділу земельних ресурсів, управлінню з питань містобудування та архітектури надати фізичній особі-підприємцю Фурді Марії Ростиславівні перелік документів, необхідних для прийняття рішення щодо розташування торгового павільйону з холодильним та іншим обладнанням (мала архітектурна форма) та укладення договору платного особистого строкового сервітуту.

3.Зобов'язати фізчну особу-підприємця Фурду Марію Ростиславіну в трьохмісячний термін оформити паспорт прив’язки малої архітектурної форми та погодити його в установленому порядку.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі

 

6/8/86

Про розташування торгових павільйонів з холодильними та іншими обладнаннями (малими архітектурними формами) для провадження підприємницької діяльності фізичній особі-підприємцю Кубаю І.Б. за адресою вул.Романа Купчинського

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Кубая Івана Богдановича, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 26.08.2009р. № 982 „Про затвердження порядку розміщення малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності”, враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Погодити розташування двох торгових павільйонів з холодильними та іншими обладнаннями (малими архітектурними формами) фізичній особі-підприємцю Кубаю Івану Богдановичу (ід.номер ________) за адресою вул.Романа Купчинського.

2.Відділу земельних ресурсів, управлінню з питань містобудування та архітектури надати фізичній особі-підприємцю Кубаю Івану Богдановичу перелік документів, необхідних для прийняття рішення, щодо розташування двох торгових павільйонів з холодильними та іншими обладнаннями (малими архітектурними формами) та укладення договору платного особистого строкового сервітуту.

3.Зобов’язати фізичну особу-підприємця Кубая Івана Богдановича в трьомісячний термін оформити паспорти прив’язки малих архітектурних форм та погодити їх в установленому порядку.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі.

 

6/8/87

Про дозвіл на розміщення підприємцем Ваврик Р.П. стаціонарної малої архітектурної форми (торгового павільйону) за адресою вул. Руська (поряд з будинком №14) та укладення договору особистого строкового сервітуту

Розглянувши звернення підприємця Ваврик Роксолани Петрівни, керуючись ст. 12 Земельного Кодексу України, ст. 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 401 Цивільного кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 26.08.09 №982 «Про затвердження Порядку розміщення малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності», враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування та з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Дозволити підприємцю Ваврик Роксолані Петрівні (ід. номер _________) розмістити стаціонарну малу архітектурну форму (торговий павільйон) площею 30,0 кв. м для провадження підприємницької діяльності за адресою вул. Руська (поряд з будинком №14) строком на 2 роки, на території площею 37,5 кв. м, згідно паспорту прив’язки (додається).

2.Зобов’язати підприємця Ваврик Роксолану Петрівну: 2.1. Звернутися в відділ земельних ресурсів для укладення з Тернопільською міською радою, в десятиденний строк з дня прийняття цього рішення, договору особистого строкового сервітуту на вищезгаданих умовах. 2.2. Після розміщення стаціонарної малої архітектурної форми подати в управління з питань містобудування та архітектури заяву-декларацію про виконання розміщення стаціонарної малої архітектурної форми для проведення її реєстрації.

3.Встановити підприємцю Ваврик Роксолані Петрівні плату за користування особистим строковим сервітутом для розміщення стаціонарної малої архітектурної форми (торговий павільйон) для провадження підприємницької діяльності в розмірі 12 відсотків нормативної грошової оцінки земельної ділянки за рік.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань містобудування та з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі.

 

6/8/88

Про дозвіл на розміщення підприємцем Бутрин С.Б. стаціонарних малих архітектурних форм (торгових павільйонів) за адресою вул. Бродівська та укладення договору особистого строкового сервітуту

Розглянувши звернення підприємця Бутрина Сергія Богдановича, керуючись ст. 12 Земельного Кодексу України, ст. 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 401 Цивільного кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 26.08.09 №982 «Про затвердження Порядку розміщення малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності», враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Дозволити підприємцю Бутрину Сергію Богдановичу (ід. номер _________) розмістити дві стаціонарні малі архітектурні форми (торгові павільйони) площею 30,0 кв. м кожен, для провадження підприємницької діяльності за адресою вул. Бродівська строком на 2 роки, на території площею 75,0 кв. м, згідно паспорту прив’язки (додається).

2.Зобов’язати підприємця Бутрина Сергія Богдановича: 2.1. Звернутися в відділ земельних ресурсів для укладення з Тернопільською міською радою, в десятиденний строк з дня прийняття цього рішення, договору особистого строкового сервітуту на вищезгаданих умовах. 2.2. Після розміщення стаціонарних малих архітектурних форм подати в управління з питань містобудування та архітектури заяву-декларацію про виконання розміщення стаціонарних малих архітектурних форм для проведення її реєстрації.

3.Встановити підприємцю Бутрину Сергію Богдановичу плату за користування особистим строковим сервітутом для розміщення двох стаціонарних малих архітектурних форм (торгові павільйони) для провадження підприємницької діяльності в розмірі 12 відсотків нормативної грошової оцінки земельної ділянки за рік.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі.

 

6/8/89

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою площею 0,139925 га КП «Тернопільелектротранс» за адресою вул.Чумацька

Розглянувши звернення комунального підприємства «Тернопільелектротранс»,керуючись ст. 12, 92,125, Земельного Кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити комунальному підприємству «Тернопільелектротранс» (ід. код _______) технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою площею 0,139925 га для обслуговування будівель та споруд бази чалення плаваючих засобів за адресою вул. Чумацька

2.Надати комунальному підприємству „Тернопільелектротранс” (ід.код ________) в постійне користування земельну ділянку площею 0,139925 га для обслуговування будівель та споруд бази чалення плаваючих засобів за адресою вул. Чумацька.

3.Рішення міської ради від 29.05.2008 р. №5/17/63 „Про надання в постійне користування земельної ділянки площею 0,139925 га за адресою вул. Чумацька КП „Тернопільелектротранс” – вважати таким, що втратило чинність.

4.Зобов’язати комунальне підприємство „Тернопільелектротранс” в двохмісячний термін оформити державний акт на право постійного користування земельною ділянкою.

 

6/8/90

Про надання в постійне користування земельної ділянки площею 1,191165га за адресою вул.А.Монастирського,8 Тернопільському міському шляховому ремонтно-будівельному підприємству „Міськшляхрембуд”

Розглянувши звернення Тернопільського міського шляхового ремонтно-будівельного підприємства „Міськшляхрембуд”, керуючись ст.12,92, 120, 141 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Припинити Державно-комунальному міському шляховому ремонтно-будівельному управлінню (ід. код _________) право постійного користування земельною ділянкою площею 1,191165га за адресою вул.А.Монастирського,8.

2.Державний акт на право постійного користування землею, зареєстрований в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею від 21.06.1994р. за №22 – вважати таким, що втратив чинність.

3.Надати Тернопільському міському шляховому ремонтно-будівельному підприємству „Міськшляхрембуд” (ід код _______) в постійне користування земельну ділянку площею 1,191165га для обслуговування виробничих будівель та споруд за адресою вул.А.Монастирського,8.

4.Зобов’язати Тернопільське міське шляхове ремонтно-будівельне підприємство „Міськшляхрембуд” в двохмісячний термін оформити державний акт на право постійного користування землею.

 

6/8/91

Про надання земельної ділянки площею 0,4га за адресою вул.Громницького,1 Тернопільському обласному комунальному інституту післядипломної педагогічної освіти

Розглянувши звернення Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, керуючись ст.12,120,123 Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Тернопільському обласному комунальному інституту післядипломної педагогічної освіти (ід.код ______) технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою площею 0,4га для обслуговування гуртожитку за адресою вул. Громницького,1.

2.Надати Тернопільському обласному комунальному інституту післядипломної педагогічної освіти (ід.код ______) в постійне користування земельну ділянку площею 0,4га для обслуговування гуртожитку за адресою вул. Громницького,1.

3.Зобов’язати Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

6/8/92

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,5926га, наданої для обслуговування будівель за адресою вул.Чумацька,14 фізичній особі-підприємцю Литвину П.М.

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Литвина Петра Мирославовича, керуючись ст.12,128 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,5926га, надану для обслуговування будівель за адресою вул.Чумацька,14 фізичній особі-підприємцю Литвину Петру Мирославовичу (ід.номер _______).

 

6/8/93

Про внесення змін до рішення міської ради від 05.02.2010р. № 5/32/74 «Про комісію з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою»

До рішення внесено зміни відповідно до рішення міської ради від 17.05.2012 р. №6/21/49

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 23.12.2009 р. № 1420 "Деякі питання реалізації статті 186-1 Земельного кодексу України", статтею 186-1 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до складу комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою, затвердженого рішенням міської ради від 05.02.2010 р. № 5/32/74 «Про комісію з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою»:

1.1.Виключити зі складу Дунця Зеновія Тимофійовича, включити до складу комісії Слободяна Миколу Петровича – заступника начальника управління Держкомзему у місті Тернополі, головою комісії. (пункт 1.1 втратив чинність відповідно до рішення міської ради від 17.05.2012 р. №6/21/49)

1.2.Виключити зі складу комісії Захарчука Вадима Всеволодовича, включити до складу комісії Бесагу Василя Йосиповича, начальника управління з питань містобудування та архітектури.

 

6/8/94

Про внесення змін в рішення міської ради №6/6/53 від 24.02.2011р.

Розглянувши протест прокурора міста Тернополя від 19.04.2011р. №90-4029 вих-11, керуючись ст. 12, 120, 123, 124, 141 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Протест прокурора міста Тернополя від 19.04.2011р. №90-4029 вих-11 на рішення шостої сесії Тернопільської міської ради шостого скликання №6/6/53 від 24.02.2011р. „Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3653га для обслуговування та реконструкції існуючих нежитлових приміщень під цех по виробництву дерев’яних елементів меблів за адресою вул.Д.Лук’яновича,8 ТОВ ”Стандарт-ДВ” - задоволити.

2.Внести зміни в рішення міської ради №6/6/53 від 24.02.2011р. „Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3653га для обслуговування та реконструкції існуючих нежитлових приміщень під цех по виробництву дерев’яних елементів меблів за адресою вул.Д.Лук’яновича,8 ТОВ”Стандарт-ДВ” і замість слів та цифр „ст. 12, 123” читати „ст.12, 120, 123, 124, 141”.

 

6/8/95

Про внесення змін в рішення міської ради №6/6/54 від 24.02.2011р.

Розглянувши протест прокурора міста Тернополя від 19.04.2011р. №90-4030 вих-11, керуючись ст. 12, 120, 123, 124, 141 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Протест прокурора міста Тернополя від 19.04.2011р. №90-4030 вих-11 на рішення шостої сесії Тернопільської міської ради шостого скликання №6/6/54 від 24.02.2011р. „Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,9037га для реконструкції існуючих нежитлових приміщень під цех по виробництву меблів, будівництво цеху розпиловки лісу за адресою вул.Д.Лук’яновича,8 суб’єкту підприємницької діяльності Олійнику В.Р.”- задоволити.

2.Внести зміни в рішення міської ради №6/6/54 від 24.02.2011р. „Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,9037га для реконструкції існуючих нежитлових приміщень під цех по виробництву меблів, будівництво цеху розпиловки лісу за адресою вул.Д.Лук’яновича,8 суб’єкту підприємницької діяльності Олійнику В.Р.” і замість слів та цифр „ст. 12, 123” читати „ст.12, 120, 123, 124, 141”.

 

6/8/96

Про внесення змін в рішення міської ради від 24.02.2011р. №6/6/48

Розглянувши звернення комунального підприємства теплових мереж „Тернопільміськтеплокомуненерго”, керуючись ст.12, 123 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

Внести зміни в рішення міської ради від 24.02.2011 р. №6/6/48 „Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0560га за адресою вул.Д.Лук’яновича, 8 КП теплових мереж „Тернопільміськтеплокомуненерго” та замість „площею 0,00476га” читати „площею 0,0560га”.

 

6/8/97

Про скасування рішення міської ради від 08.04.2011 р. №6/7/108 та внесення змін в рішення міської ради від 05.01.2011р. № 6/4/26

До рішення внесені зміни відповідно до рішення міської ради від 16.12.2011 р. №6/16/56

Розглянувши звернення публічного акціонерного товариства „Укртелеком”, керуючись ст.12,124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Рішення міської ради від 08.04.2011 року №6/7/108 «Про внесення змін в рішення міської ради від 05.01.2011р. № 6/4/26» - скасувати.

2.Внести зміни в рішення міської ради від 05.01.2011р. № 6/4/26 „Про продовження договору оренди земельної ділянки площею 0,352068га за адресою вул.В’ячеслава Чорновола ПАТ „Укртелеком” та замість слів та цифр „площею 0,352068га” читати „площею 0,3682га”.

 

6/8/98

Про скасування рішення міської ради від 05.01.2011 року №6/4/14

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «КМ-Холдинг», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Рішення міської ради від 05.01.2011 р. № 6/4/14 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1263га для обслуговування та реконструкції викупленого приміщення під магазин по продажу продовольчих товарів за адресою просп.С.Бандери,90 ТОВ «КМ-Холдинг» - вважати таким, що втратило чинність.

 

6/8/99

Про внесення змін в п.30 додатку до рішення міської ради від 04.06.2009р. №5/27/50

Рішення міської ради втратило чинність відповідно до рішення міської ради від 31.10.2013р. №6/38/16

Розглянувши звернення гр.Яцишина Петра Ілліча, керуючись ст.12, 40, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Внести зміни в п.30 додатку до рішення міської ради від 04.06.2009р. №5/27/50 „Про передачу в приватну власність та надання в оренду земельних ділянок громадянам” та викласти його в наступній редакції згідно з додатком (додається).

 

6/8/100

Про внесення змін в рішення від 05.01.2011 р. №6/4/23

Керуючись ст.12, 42, 123 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА: Внести зміни в преамбулу рішення міської ради від 05.01.2011р. №6/4/23 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,64га за адресою вул.Вербицького,16 ОСББ «Вербицького,16» та замість слів „ст.134” читати „ст. 42, 123”.

 

6/8/101

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж прибережної смуги Тернопільського ставу та річки Серет

Керуючись ст. 12, 60, 123 Земельного Кодексу України, ст. 88 Водного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про землеустрій», враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Дати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж прибережної смуги Тернопільського ставу та річки Серет. 2. Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології укласти договір на розроблення проекту землеустрою з ліцензованою організацією.

 

6/8/102

Про уповноваження щодо підписання договорів про закупівлю товарів (робіт або послуг)

Відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи п.3 Положення про комітет з конкурсних торгів Тернопільської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 05.01.2011 р. №6/4/8 «Про затвердження складу та Положення про комітет з конкурсних торгів Тернопільської міської ради», висновок постійної комісії міської ради з питань бюджету та фінансів, міська рада ВИРІШИЛА:

Уповноважити заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Остапчук Вікторію Олександрівну на право підписання договорів про закупівлю товарів (робіт або послуг) від імені замовника - Тернопільської міської ради з переможцями процедур закупівлі.

 

6/8/103

Про розгляд протесту прокурора м. Тернополя від 11.04.2011 р. № 90-3633 вих-11

Розглянувши протест прокурора м. Тернополя від 11.04.2011 року № 90-3633 вих-11 на рішення сесії Тернопільської міської ради № 6/4/6 від 05.01.2011 року „Про бюджет міста Тернополя на 2011 рік”, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань бюджету та фінансів, міська рада вирішила:

1.Протест прокурора м. Тернополя від 11.04.2011 року № 90-3633 вих-11 на рішення сесії міської ради від 05.01.2011 року № 6/4/6 „Про бюджет міста Тернополя” на 2011 рік” задовільнити.

2.Внести зміни до рішення міської ради від 05.01.2011 року № 6/4/6 „Про бюджет міста Тернополя на 2011 рік”, а саме: - пункт 10 рішення міської ради від 05.01.2011 року № 6/4/6 "Про бюджет міста Тернополя на 2011 рік" викласти в такій редакції: "Керівникам бюджетних установ утримувати чисельність працівників та здійснювати фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого бюджетними установами у кошторисах. Розпорядникам коштів міського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв"язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань". - в пункті 4 текстової частини рішення цифри "620" замінити на "718". - додаток № 5 до рішення міської ради від 05.01.2011 року № 6/4/6 "Про бюджет міста Тернополя на 2011 рік" викласти в редакції згідно додатком (додається).

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету та фінансів.

 

6/8/104

Про внесення змін до рішення міської ради від 05.01.2011 року № 6/4/6 "Про бюджет міста Тернополя на 2011 рік"

Керуючись Бюджетним кодексом України, рішенням Тернопільської обласної ради від 14.04.2011р. №1157 та враховуючи висновки постійної комісії з питань бюджету та фінансів, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Зменшити видатки загального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів на суму 2802,2 тис.грн., з них: - оплата праці- 1826,8тис.грн. -енергоносії- 187,9тис.грн. 1.1.Міській раді –451,2тис.грн. з них: -оплата праці- 250,3тис.грн. 1.1.1.(010116) Утримання апарату управління –451,2тис.грн. з них: -оплата праці- 250,3тис.грн. 1.2.Відділу охорони здоров»я та медичного забезпечення -2351,0тис.грн. з них: -оплата праці-1576,5тис.грн. -енергоносії-187,9тис.грн. 1.2.1.(080300)Поліклініки і амбулаторії (крім спеціалізованих поліклінік та загальних і спеціалізованих стоматологічних поліклінік)- 1629,7тис.грн. з них: -оплата праці-1057,7тис.грн. -енергоносії-184,9тис.грн. 1.2.2.(080400) Спеціалізовані поліклініки (в т.ч. диспансери, медико-санітарні частини, пересувні консультативні діагностичні центри тощо, які не мають ліжкового фонду) -718,3тис.грн. з них: -оплата праці- 518,8тис.грн. 1.2.3.(080101)Лікарні – 3,0тис.грн. з них: -енергоносії -3,0тис.грн.

2.Збільшити видатки загального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів за рахунок зменшення видатків (п.1) на суму 2802,2тис.грн. з них: -оплата праці- 1827,519тис.грн. -енергоносії -224,710тис.грн. 2.1.Управління стратегічного розвитку міста -451,2тис.грн. з них: -оплата праці- 250,3тис.грн. 2.1.1..(010116) Утримання апарату управління – 451,2тис.грн. з них: -оплата праці- 250,3тис.грн. 2.2. Відділу охорони здоров»я та медичного забезпечення -2351,0тис.грн. з них: -оплата праці-1577,219тис.грн. -енергоносії-224,710тис.грн. 2.2.1.(080101)Лікарні – 2348,0тис.грн. з них: -оплата праці-1577,219тис.грн. -енергоносії-221,710тис.грн. 2.2.2.(080209)Станція швидкої та невідкладної медичної допомоги -3,0тис.грн. з них: -енергоносії – 3,0тис.грн.

3.Збільшити доходи спеціального фонду міського бюджету на 2612,803тис.грн., в тому числі за рахунок субвенції з обласного бюджету на 102,803тис.грн. 3.1.(410350000) Інші субвенції – 102,803тис.грн. 3.2.(50110000) Цільові фонди утворені, органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади -2510,0тис.грн.

4.Збільшити видатки спеціального фонду міського бюджету на 2612,803тис.грн., в тому числі за рахунок субвенції з обласного бюджету на 102,803тис.грн. 4.1.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології -2114,803тис.грн. 4.1.1.(170703)Видатки на фінансування робіт, пов"язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утримання автомобільних доріг -102,803тис.грн. 4.1.2.(240900) Цільові фонди утворені органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади -2012,0тис.грн. 4.2.Управлінню стратегічного розвитку міста- 498,0тис.грн 4.2.1.(240900) Цільові фонди утворені органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади – 498,0тис.грн.

5.Спрямувати вільні залишки бюджетних коштів спеціального фонду міського бюджету по надходженнях до цільових фондів станом на 01.01.2011р. в сумі 319,2тис.грн., з них на: - капітальні видатки –319,2тис.грн. 5.1.Управлінню культури і мистецтв – 319,2тис.грн. з них: - капітальні видатки –319,2тис.грн. 5.1.1.(240900) Цільові фонди утворені органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади -319,2тис.грн. з них: - капітальні видатки –319,2тис.грн.

6.Зменшити видатки спеціального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів на суму 500,0тис.грн., з них: - капітальні видатки –500,0тис.грн. 6.1.Управлінню транспорту, комунікацій та зв»язку – 400,0тис.грн. з них: - капітальні видатки –400,0тис.грн. 6.1.1.(180409) Внески органів місцевого самоврядування у статутні фонди суб"єктів підприємницької діяльності – 400,0тис.грн. з них: - капітальні видатки –400,0тис.грн. 6.2.Управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна – 100,0тис.грн. з них: - капітальні видатки –100,0тис.грн. 6.2.1.(180409) Внески органів місцевого самоврядування у статутні фонди суб"єктів підприємницької діяльності – 100,0тис.грн. з них: - капітальні видатки –100,0тис.грн.

7.Збільшити видатки спеціального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів за рахунок зменшення видатків (п.6) на суму 500,0тис.грн. з них: - капітальні видатки –500,0тис.грн. 7.1. Управлінню культури і мистецтв – 400,0 тис.грн. з них на: - капітальні видатки –400,0тис.грн. 7.1.1.(180409) Внески органів місцевого самоврядування у статутні фонди суб"єктів підприємницької діяльності – 400,0тис.грн. з них: - капітальні видатки –400,0тис.грн. 7.2.Міській раді – 100,0тис.грн. з них: - капітальні видатки –100,0тис.грн. 7.2.1.(180409) Внески органів місцевого самоврядування у статутні фонди суб"єктів підприємницької діяльності – 100,0тис.грн. з них: - капітальні видатки –100,0тис.грн.

8. Пункт 10 рішення міської ради від 05.01.2011 року № 6/4/6 "Про бюджет міста Тернополя на 2011 рік" викласти в такій редакції: "Керівникам бюджетних установ утримувати чисельність працівників та здійснювати фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого бюджетними установами у кошторисах. Розпорядникам коштів міського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв"язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань".

9.В пункті 4 текстової частини рішення цифри "620" замінити на "718".

10.Додаток № 5 до рішення міської ради від 05.01.2011 року № 6/4/6 "Про бюджет міста Тернополя на 2011 рік" викласти в редакції згідно додатку №1 (додається).

11.Додаток №6 до рішення міської ради від 05.01.2011 року № 6/4/6 "Про бюджет міста Тернополя на 2011 рік" зі змінами викласти в редакції згідно додатку №2 (додається).

12. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету та фінансів.

 

6/8/105

Про звернення Тернопільської міської ради до Голови комітету Верховної Ради України з питань бюджету та голови Тернопільської обласної ради щодо добудови загальноосвітньої школи в м. Тернополі

Міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити звернення Тернопільської міської ради до Голови комітету Верховної Ради України з питань бюджету та голови Тернопільської обласної ради щодо добудови загальноосвітньої школи в м. Тернополі (текст звернення додається).

2.Направити звернення до Голови комітету Верховної Ради України з питань бюджету Баранова В.О. та голови Тернопільської обласної ради Кайди О.П.

 

6/8/106

Про забезпечення конституційних прав громадян на судовий захист

З метою забезпечення конституційних прав громадян на судовий захист, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про житлово-комунальні послуги», враховуючи висновки постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Зобов’язати усі підприємства та організації, які надають житлово-комунальні послуги населенню м.Тернополя, у випадку стягнення боргу за такі послуги в порядку наказного провадження, завчасно інформувати споживачів про наявність боргу, його розмір, можливість проведення взаємозвірки, розтермінування платежу, а також про порядок оскарження проведених нарахувань за житлово-комунальні послуги.

2.Зазначена у п.1 цього рішення інформація оформляється у письмовій формі і повинна вручатися споживачам під розписку або направлятися рекомендованим листом з повідомленням про вручення не пізніше, як за один місяць до дати звернення до суду із заявою про видачу судового наказу.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій.

 

6/8/107

Про створення тимчасової контрольної комісії щодо контролю за капітальним ремонтом внутрішньоквартальних проїздів та пішохідної мережі міста Тернополя

Розглянувши проект рішення міської ради "Про внесення змін та доповнень в Перелік об’єктів рішення міської ради від 30.04.2009 року №5/26/18 «Про затвердження Програми "Відновлення внутрішньоквартальних проїздів та пішохідної мережі міста Тернополя" і затвердження першочергового Переліку об’єктів", керуючись статтями 43, 48 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада ВИРІШИЛА:

1.Створити тимчасову контрольну комісіюо щодо контролю за капітальним ремонтом внутрішньоквартальних проїздів та пішохідної мережі міста Тернополя у складі: Смакоуз В.Г.- голова комісії, Карпишин Н.І., Лукін В.М., Швайка В.Д. - члени комісії.

2.Комісії проінформувати раду на черговій сесії.

 

6/8/108

Протокольні доручення

Міська рада ВИРІШИЛА:

1.Доручити робочій групі щодо підготовки проекту Статуту територіальної громади міста Тернополя до 01.09.2011 р. розробити і внести на розгляд сесії міської ради проекти Положень, які передбачені Статутом територіальної громади міста Тернополя.

2.Доручити депутату міської ради Строєвусу А.В. організувати спільну зустріч з мешканцями будинку за адресою вул.Довженка,17, представниками ПМП "Софіт" та відділу земельних ресурсів міської ради щодо розташування та обслуговування магазину автозапчастин з пунктом автотехсервісу та міні-баром.

3.Доручити начальнику управлінню з питань містобудування та архітектури Бесазі В.Й. при видачі містобудівних умов та обмежень ТОВ "ЛЕВ ЛТД" врахувати питання перепрофілювання діяльності даного товариства за адресою вул.Коперника.

 

 

    
Рішення міської ради з додатками