Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення сесії міської ради:
24.02.11
03 березня 2011;  автор: admin

 

№6/6/1

Про внесення змін та доповнень до Регламенту Тернопільської міської ради

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести наступні зміни та доповнення до Регламенту Тернопільської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 04.12.2010 р. № 6/1/19: 1.1. Доповнити ст. 24 пунктом 24.13: «Для автоматизації процесу проведення пленарних засідань сесій міської ради застосовується система електронного голосування «Віче»; 1.2. Доповнити ст. 28 пунктом 28.4: «Лічильна комісія здійснює підрахунок голосів при прийнятті рішень відкритим голосуванням шляхом підняття руки, лише у разі виходу з ладу системи електронного голосування «Віче»; 1.3. Доповнити ст. 29 пунктом 29.6: «Відкрите голосування проводиться за допомогою системи електронного голосування «Віче». 1.4. Доповнити ст. 29 пунктом 29.7: «При проведенні відкритого голосування за допомогою системи електронного голосування «Віче» формується список з результатами голосування в стандартному режимі «За», «Проти», «Утримались», «Не голосували», який зберігається в електронному архіві сесії. Результати голосування висвітлюються за допомогою системи електронного голосування «Віче» на інформаційному табло. У разі виходу з ладу системи електронного голосування «Віче», відкрите голосування проводиться шляхом підняття руки»; 1.5. Доповнити ст. 29 пунктом 29.8: «При проведенні поіменного голосування за допомогою системи електронного голосування «Віче» формується список депутатів у вигляді: «За», «Проти», «Утримались», «Не голосували», який відображається на загальному інформаційному табло та зберігається в електронному архіві сесії»; 1.6. Пункт 31.9. ст. 31 викласти у наступній редакції: «Черговість виступів у дискусії визначається системою електронного голосування «Віче», в разі виходу з ладу системи електронного голосування «Віче», секретарем ради у порядку надходження заявок»; 1.7. Пункт 32.1. ст. 32 викласти у наступній редакції: «Ведення протоколу пленарного засідання ради здійснює секретар ради за допомогою системи електронного голосування «Віче». Представники управління організаційно-виконавчої роботи надають допомогу секретарю ради у веденні та оформленні протоколу засідання». 1.8. Пункт 22.5 викласти у наступній редакції: Засідання постійної комісії скликається в міру необхідності і є правомочним, якщо в ньому бере участь більше як половина від загального складу комісії.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради І.В. Турського та постійну комісію міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності.

 

№6/6/2

Про внесення змін до персонального складу постійних комісій міської ради

Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи заяву депутата Тернопільської міської ради Ландяка Петра Дмитровича, міська рада ВИРІШИЛА:

Внести зміни в додаток до рішення міської ради від 04.12.2010 р. №6/1/16 "Про затвердження персонального складу постійних комісій міської ради": - включити Ландяка Петра Дмитровича в склад постійної комісії міської ради з питань бюджету та фінансів.

 

№6/6/3

Про внесення зміни до рішення міської ради від 14.12.2010р. №6/2/32 “Про комісію з питань поновлення прав реабілітованих та встановлення статусу учасників ОУН-УПА”

Рішення втратило чинність відповідно до рішення міської ради від 22.12.2015 р. №7/3/24

Розглянувши звернення начальника Управління Пенсійного фонду України в м.Тернополі Михалюка В.Я., враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності, міська рада ВИРІШИЛА:

Внести зміни до складу комісії з питань поновлення прав реабілітованих та встановлення статусу учасників ОУН-УПА, затвердженого рішенням міської ради від 14.12.2010 р. №6/2/32 “Про комісію з питань поновлення прав реабілітованих та встановлення статусу учасників ОУН-УПА”, а саме: виключити зі складу комісії Заїку Тетяну Петрівну, включити Калашник Наталію Ярославівну - першого заступника начальника Управління Пенсійного фонду України в м. Тернополі.

 

№6/6/4

Про внесення зміни до рішення міської ради від 30.11.2010р. №6/1/8

Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада ВИРІШИЛА:

Внести зміни до рішення міської ради від 30.11.2010 р. №6/1/8 "Про затвердження персонального складу виконавчого комітету міської ради та заступників міського голови" та виключити зі складу виконавчого комітету міської ради Семенишина Миколу Олександровича.

 

№6/6/5

Про виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Тернополя на 2010 рік

Заслухавши звіт про виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Тернополя на 2010 рік, керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань економіки, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів міська рада ВИРІШИЛА:

Інформацію про виконання Програми економічного та соціального розвитку міста на 2010 рік взяти до відома, згідно з додатком (додається).

 

№6/6/6

Про Програму економічного та соціального розвитку міста Тернополя на 2011 рік

Рішення втратило чинність, згідно з рішенням міської ради від 05.01.2012 р. № 6/18/7

З метою ефективного вирішення проблем соціально-економічного розвитку та поліпшення якості життя мешканців міста, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 11 Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», Постановами Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 №621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету», від 11.08.2010р. №701 „Про схвалення основних прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2011 рік” (із змінами), Стратегічним планом економічного розвитку м. Тернополя від 13.03.2008р. №5/16/33, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань економіки, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Програму економічного та соціального розвитку м. Тернополя на 2011 рік (додається).

2.Виконавчому комітету міської ради забезпечити виконання завдань, визначених Програмою економічного та соціального розвитку м. Тернополя на 2011 рік.

3.Рішення міської ради від 30.03.2010р. №5/33/6 «Про Програму економічного та соціального розвитку м. Тернополя на 2010 рік» вважати таким, що втратило чинність.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економіки, зовнішніх зв’язків підприємницької діяльності, захисту прав споживачів.

 

№6/6/7

Про затвердження Комплексної Програми розвитку туристичної галузі міста Тернополя на 2011-2016 роки

Рішення вважати таким, що втратило чинність згідно з рішенням міської ради від 16.12.2011 р. №6/16/9

Керуючись Законом України «Про туризм», Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", та з метою удосконалення розвитку туристичної галузі міста Тернополя, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань молодіжної політики, туризму, фізичної культури, спорту та підготовки Євро-2012, міська рада  ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Комплексну Програму розвитку туристичної галузі міста Тернополя на 2011-2016 роки згідно з додатком (додається).

2.Управлінню стратегічного розвитку міста та управлінню сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму міської ради про хід виконання Програми інформувати Тернопільську міську раду щорічно до 25 грудня.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань молодіжної політики, туризму, фізичної культури, спорту та підготовки Євро-2012.

 

№6/6/8

Про внесення змін до рішення міської ради від 05.01.2011р. №6/4/51

Рішення втратило чинність відповідно до рішення міської ради від 17.05.2012 р. №6/21/24

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні». з метою виконання функцій щодо супроводу заходів з розміщення зовнішньої реклами, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань економіки, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести наступні зміни в Положення про управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради, затверджене рішенням міської ради від 05.01.2011 р. №6/4/51 «Про затвердження положень про виконавчі органи міської  ради»:

1.1.Пункт 2.1 викласти в наступній редакції: «2.1. Метою Управління є розробка і впровадження стратегічного плану розвитку міста Тернополя, реалізація зовнішньої політики і міжнародного співробітництва територіальної громади міста, здійснення  заходів з розміщення зовнішньої реклами».

1.2.Пункт 4.1. викласти в наступній редакції: «4.1. До складу Управління входять: - Відділ міжнародного співробітництва - Відділ стратегічного планування та маркетингу міста - Сектор з питань розміщення реклами.».

1.3.Пункт 4.7. викласти в наступній редакції: «В підпорядкуванні начальника Управління перебувають працівники Управління, а саме: начальник відділу міжнародного співробітництва – заступник начальника Управління, працівники відділу міжнародного співробітництва, начальник відділу стратегічного планування та маркетингу міста, працівники відділу, начальник сектору з питань розміщення реклами, працівники сектору. Заступник начальника Управління здійснює керівництво Управлінням за відсутності начальника Управління.».

1.4.Пункт 4.8. викласти в наступній редакції: «Начальник відділу, сектора: - організує виконання доручень начальника Управління; - здійснює безпосередньо керівництво працівниками відділу, сектора; - забезпечує реалізацію мети, завдань і функцій Управління що відносяться до напрямків  діяльності відділу, сектора.».

1.5.Пункт 2.2 доповнити підпунктами: «2.2.11. здійснення контролю за порядком розміщення зовнішньої реклами у відповідності з Законом України «Про рекламу» в частині, що не суперечить повноваженням інших виконавчих органів Тернопільської міської ради. 2.2.12. надання розповсюджувачам зовнішньої реклами інформації про можливі місця розташування рекламних засобів. 2.2.13. підготовка документів для отримання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, вчинення організаційних, технічних та юридичних процедур (дій, рішень), пов'язаних з наданням дозволів на розміщення зовнішньої реклами.».

1.6.Пункт 4.3. доповнити реченням:«Сектор з питань розміщення реклами створений для реалізації мети, завдань і функцій Управління у сферах надання дозвільної документації щодо розміщення зовнішньої реклами та здійснення контролю за її розміщенням.».

 

№6/6/9

Про ліквідацію комунального підприємства «Адміністративно-технічна інспекція» Тернопільської міської ради

Додаток до рішення викладено в новій редакції згідно з рішенням міської ради від 16.08.2011р. №6/13/34, від 30.09.2011 р. №6/14/7, в додаток до рішення внесено зміни згідно з рішенням міської ради від 16.02.2012 р. №6/19/21

Рішення втратило чинність згідно з рішенням міської ради від 20.12.2012р. №6/27/7

У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», статті 59, 60 Господарського Кодексу України, Статуту комунального підприємства «Адміністративно-технічна інспекція» Тернопільської міської ради, керуючись п.30 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань економіки, зовнішніх зв'язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Припинити діяльність комунального підприємства «Адміністративно-технічна інспекція» Тернопільської міської ради шляхом його ліквідації.

2.Створити ліквідаційну комісію з проведення ліквідації комунального

підприємства «Адміністративно-технічна інспекція» Тернопільської міської ради та затвердити її склад (додається).

3.Ліквідаційній комісії в установленому порядку:

3.1.Вжити заходи, що пов'язані з ліквідацією комунального підприємства «Адміністративно-технічна інспекція» Тернопільської міської ради .

3.2.Повідомити орган, що здійснював державну реєстрацію, про те, що юридична особа перебуває у процесі ліквідації.

3.3.Опублікувати в засобах масової інформації повідомлення про ліквідацію комунального підприємства «Адміністративно-технічна інспекція» Тернопільської міської ради з урахуванням вимог чинного законодавства.

3.4.Попередити працівників комунального підприємства «Адміністративно-технічна інспекція» Тернопільської міської ради про їх наступне вивільнення у зв'язку з ліквідацією комунального підприємства «Адміністративно-технічна інспекція» Тернопільської міської ради.

3.5.Направити до центру зайнятості інформацію про вивільнення працівників комунального підприємства «Адміністративно-технічна інспекція» Тернопільської міської ради.

3.6.Акт ліквідаційної комісії з ліквідаційним балансом комунального підприємства «Адміністративно-технічна інспекція» Тернопільської міської ради подати на затвердження виконавчому комітету Тернопільської міської ради.

4.Делегувати виконавчому комітету міської ради повноваження щодо розгляду та затвердження акту ліквідаційної комісії з ліквідаційним балансом комунального підприємства «Адміністративно-технічна інспекція» Тернопільської міської ради.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань економіки, зовнішніх зв'язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів.

 

№6/6/10

Про скасування рішення міської ради «Про функціонування газети «Тернопіль вечірній» від 02.10.2009 р. № 5/29/57

З метою забезпечення функціонування газети «Тернопіль вечірній», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань економіки, зовнішніх зв'язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Визначити недоцільним припинення діяльності газети Тернопільської міської ради «Тернопіль вечірній».

2.Скасувати рішення міської ради від 02.10.2009р. №5/29/57 «Про функціонування газети «Тернопіль вечірній».

3.Надати статусу офіційного видання Тернопільської міської ради газеті «Тернопіль вечірній».

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економіки, зовнішніх зв'язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів.

 

№6/6/11

Про розгляд протесту прокурора міста Тернополя від 31.01.2011р. №90-932вих-11

Розглянувши протест прокурора міста Тернополя від 31.01.2011р. №90-932вих-11 на п.п.3 п.2.2 рішення другої сесії Тернопільської міської ради шостого скликання №6/2/31 від 14.12.2010р. «Про структуру виконавчих органів ради», керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності, міська рада: ВИРІШИЛА:

1.Протест прокурора міста Тернополя від 31.01.2011р. №90-932вих-11 на п.п.3 п.2.2 рішення другої сесії Тернопільської міської ради шостого скликання №6/2/31 від 14.12.2010р. «Про структуру виконавчих органів ради» – відхилити.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності.

 

№6/6/12

Про розгляд протесту прокурора міста Тернополя від 01.02.2011р. №90-960вих-11

Розглянувши протест прокурора міста Тернополя від 01.02.2011р. №90-960вих-11 на п.п.1.1 п.1 рішення першої сесії Тернопільської міської ради шостого скликання №6/1/17 від 04.12.2010р. «Про виконавчі органи та структуру міської ради», керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності, міська рада: ВИРІШИЛА:

1.Протест прокурора міста Тернополя від 01.02.2011р. №90-960вих-11 на п.п.1.1 п.1 рішення першої сесії Тернопільської міської ради шостого скликання №6/1/17 від 04.12.2010р. «Про виконавчі органи та структуру міської ради» – відхилити.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності.

 

№6/6/13

Про розгляд протесту прокурора міста Тернополя від 01.02.2011р. №90-975вих-11

Розглянувши протест прокурора міста Тернополя від 01.02.2011р. №90-975вих-11 на п.6 рішення четвертої сесії Тернопільської міської ради шостого скликання №6/4/51 від 05.01.2011р. «Про затвердження положень про виконавчі органи міської ради», керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності, міська рада: ВИРІШИЛА:

1.Протест прокурора міста Тернополя від 01.02.2011р. №90-975вих-11 на п.6 рішення четвертої сесії Тернопільської міської ради шостого скликання №6/4/51 від 05.01.2011р. «Про затвердження положень про виконавчі органи міської ради» – відхилити.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності.

 

№6/6/14

Про внесення змін до рішень міської ради

Пункт 3 рішення втратив чинність відповідно до рішення міської ради від 17.05.2012 р. №6/21/24

Керуючись ст.ст. 11, 26, 54 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни в рішення міської ради від 04.12.2010р. №6/1/17 «Про виконавчі органи та структуру міської ради», а саме в п.1.1 замість слів «управління муніципальної міліції», читати «управління муніципальної поліції».

2.Внести зміни в рішення міської ради від 14.12.2010р. №6/2/31 «Про структуру виконавчих органів ради», а саме в п.2.2 замість слів «управління муніципальної міліції», читати «управління муніципальної поліції».

3.Внести зміни в рішення міської ради від 05.01.2011р. №6/4/51 «Про затвердження положень про виконавчі органи міської ради», а саме в п.6 замість слів «управління муніципальної міліції», читати «управління муніципальної поліції» та викласти положення про управління муніципальної поліції в новій редакції згідно з додатком (додається).

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності.

 

№6/6/15

Про незастосування положень Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» до комунального підприємства сфери послуг «Чайка»

Враховуючи рішення Конституційного Суду України від 20.06.2007р. №5-рп/2007, керуючись частиною 8 статті 5 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Встановити, що до комунального підприємства сфери послуг «Чайка» не застосовуються положення Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

2.Вважати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 17.06.2010р. №5/36/1 «Про ліквідацію комунального підприємства сфери послуг «Чайка».

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань контролю за використанням комунального майна.

 

№6/6/16

Про виконання бюджету міста Тернополя за 2010 рік

Заслухавши звіт виконавчого комітету про виконання бюджету міста за 2010 рік, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити звіт про виконання бюджету міста за 2010 рік по доходах в сумі 579284,3 тис.грн., в тому числі по загальному фонду – 499929,7 тис.грн. по спеціальному фонду – 79354,6 тис.грн. і по видатках в сумі 580199,5 тис.грн., в тому числі по загальному фонду – 503258,6 тис.грн. та по спеціальному фонду – 76940,9 тис.грн., згідно з додатками 1, 2 ,3 (додаються).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету та фінансів.

 

№6/6/17

Про незадовільну діяльність начальника Тернопільської об’єднаної державної податкової інспекції

Заслухавши інформацію фінансового управління міської ради, депутатів міської ради Гоча П.В. та Головка М.Й., керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи факт відмови від участі в роботі шостої сесії Тернопільської міської ради 24.02.2011 р. та співдоповіді з питання "Про виконання бюджету міста Тернополя за 2010 рік" , міська рада ВИРІШИЛА:

1.Визнати роботу начальника Тернопільської об’єднаної державної податкової інспекції Міщука Ярослава Геннадійовича з питань надходження податків та інших платежів до бюджету, вжиття заходів по ліквідації заборгованості по платежах до бюджету 2010 році незадовільною.

2.Звернутися до Голови Державної податкової служби України Захарченка Віталія Юрійовича, голови Тернопільської обласної державної адміністрації Хоптяна Валентина Антоновича та голови Державної податкової адміністрації в Тернопільській області Кацана Михайла Богдановича щодо недоцільності перебування на посаді начальника Тернопільської об’єднаної державної податкової інспекції Міщука Ярослава Геннадійовича.

 

№6/6/18

Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 30.04.2009 р. №5/26/8 «Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 07.06.2007р. №5/10/5 «Про створення цільового фонду соціально - економічного розвитку міста Тернополя»

Рішення втратило чинність відповідно до рішення міської ради від 16.06.2016 р. №7/9/7

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, з метою врегулювання питання надходження додаткових коштів на соціально-економічний розвиток міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Встановити, що плата за тимчасове користування місцем, що перебуває в комунальній власності, і плата за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності, які справляються з розповсюджувачів зовнішньої реклами, в повному розмірі зараховуються до бюджету міста на рахунок цільового фонду соціально-економічного розвитку.

2.Внести наступні зміни та доповнення в «Положення про цільовий фонд соціально-економічного розвитку міста Тернополя», затверджений рішенням міської ради від 30.04.2009 року №5/26/8 «Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 07.06.2007р. №5/10/5 «Про створення цільового фонду соціально-економічного розвитку міста Тернополя», (надалі - Положення) :

2.1. Пункт 2.1.6. розділу 2 «Джерела формування дохідної частини Фонду» викласти в наступній редакції :

« Плата за тимчасове користування місцем, що перебуває в комунальній власності, і плата за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності »

2.2. Доповнити розділ 2 «Джерела формування дохідної частини Фонду» підпунктом 2.1.14 :

«Добровільні внески суб’єктів господарювання, юридичних та фізичних осіб, на об’єктах яких здійснюється ринкова торгівля ».

2.3. Пункт 3.5 розділу 3 «Порядок формування дохідної частини Фонду» викласти в наступній редакції :

«Розмір та порядок сплати коштів, внесених за договором «Про погодження самочинного будівництва на території міста Тернополя (п.2.1.2 Положення); надходжень плати за тимчасове користування місцем, що перебуває в комунальній власності, і плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності (п.2.1.6 Положення); коштів на фінансування робіт по благоустрою та впорядкуванню міських кладовищ та місць масових поховань на засадах добровільного оподаткування (п.2.1.9 Положення) регулюється відповідними Положеннями».

3.Добровільні внески, які надійшли від суб’єктів господарювання, юридичних та фізичних осіб, на об’єктах яких здійснюється ринкова торгівля, використовуються на заходи згідно з п.4.6, а плата за тимчасове користування місцем, що перебуває в комунальній власності, і плата за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності, яка сплачується розповсюджувачами зовнішньої реклами, спрямовуються на заходи, відповідно до п.4.7 даного Положення.

4.Пункт 2.1.12 Положення викласти в наступній редакції :

„ Інші надходження, визначені рішеннями міської ради, виконавчого комітету, крім податків та зборів, які передбачені Податковим кодексом України.”

5.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань бюджету та фінансів та з питань економіки, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів.

 

№6/6/19

Про звільнення від сплати державного мита громадян із позовних заяв до Тернопільського міськрайонного суду про визнання дійсними договорів купівлі-продажу квартир або житлових будинків, зареєстрованих на товарних біржах м. Тернополя

Розглянувши звернення товарної біржі “Тернопільська біржа нерухомості” та діючи в інтересах громадян, які уклали договори купівлі-продажу квартир або житлових будинків на товарних біржах, що вважаються недійсними у зв’язку із змінами в законодавстві, керуючись ст. 5 Декрету Кабінету Міністрів України “Про державне мито” та враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань бюджету та фінансів, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Звільнити у 2011 році від сплати державного мита, що зараховується до міського бюджету, громадян, які звертаються до Тернопільського міськрайонного суду із позовними заявами про визнання дійсними договорів купівлі-продажу квартир або житлових будинків, зареєстрованих на товарних біржах м. Тернополя.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету та фінансів.

 

№6/6/20

Про звільнення від плати за землю КП “Тернопільський центр дозвілля та молодіжних ініціатив ім. О. Довженка”

Розглянувши звернення комунального підприємства “Тернопільський центр дозвілля та молодіжних ініціатив ім. О. Довженка”, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Податковим кодексом України, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань бюджету та фінансів, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Звільнити у 2011 році від плати за землю, що надходить до міського бюджету комунальне підприємство “Тернопільський центр дозвілля та молодіжних ініціатив ім. О. Довженка” (ід.код 14037490) за земельну ділянку площею 0,59 га, за адресою проспект Злуки,45.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету та фінансів.

 

№6/6/21

Про внесення змін до рішення міської ради від 05.01.2011р. № 6/4/6 "Про бюджет міста Тернополя на 2011 рік"

Керуючись Бюджетним кодексом України, наказом Міністерства фінансів України від 14.01.2011р. №11 "Про бюджетну класифікацію",звітом про бюджетну заборгованість станом на 01.01.2011р. (форма №7 мб) та враховуючи висновки постійної комісії з питань бюджету та фінансів, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Спрямувати вільні залишки бюджетних коштів загального фонду міського бюджету станом на 01.01.2011р. в сумі 7120,6 тис.грн. з них: оплата праці- 3102,9тис.грн. енергоносії –142,9тис.грн. 1.1.Міській раді -866,1тис.грн. з них: оплата праці-120,9тис.грн. енергоносії –0,1тис.грн. 1.1.1.(010116) Органи місцевого самоврядування –321,1тис.грн. з них: оплата праці-120,9тис.грн. енергоносії –0,1тис.грн. 1.1.2.(250404) Інші видатки (Фінансова підтримка громадських та інших організацій і заходів) -148,9тис.грн. 1.1.3.(250404) Інші видатки (Організація роботи призовної комісії) -16,1тис.грн. 1.1.4.(120201) Періодичні видання ("Тернопіль вечірній") -380,0тис.грн. 1.2. Управлінню освіти і науки – 568,1тис.грн. з них: енергоносії –107,2тис.грн. 1.2.1.(070101)Дошкільні заклади -93,2тис.грн. з них: енергоносії –93,2тис.грн. 1.2.2.(070201) Загальноосвітні школи ( в т.ч. школа-дитячий садок, інтернат при школі), спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми -21,1тис.грн. з них: енергоносії –11,5тис.грн. 1.2.3.(070304) Спеціалізовані загальноосвітні школи інтернати, школи та інші заклади освіти для дітей з вадами у фізичному чи розумовому розвитку -2,5тис.грн. з них: енергоносії –2,5тис.грн. 1.2.4.(070602)Вищі заклади освіти III-IV рівнів акредитації -451,3тис.грн. 1.3.Відділу охорони здоров"я та медичного забезпечення -4803,8тис.грн. з них: оплата праці-2881,7тис.грн. енергоносії –0,9тис.грн. 1.3.1.(080101) Лікарні –3649,3тис.грн. з них: оплата праці- 2248,9тис.грн. енергоносії –0,3тис.грн. 1.3.2.(080209)Станція швидкої та невідкладної медичної допомоги-861,1тис.грн. з них: оплата праці -434,5тис.грн. енергоносії –0,6тис.грн. 1.3.3. (080300) Поліклініки і амбулаторії ( крім спеціалізованих поліклінік та загальних і спеціалізованих стоматологічних поліклінік)-78,3тис.грн. з них: оплата праці-57,4тис.грн. 1.3.4. (080400) Спеціалізовані поліклініки ( в т.ч. диспансери, медико-санітарні частини, пересувні консультативні діагностичні центри тощо, які не мають ліжкового фонду)- 66,2тис.грн. з них: оплата праці-43,3тис.грн. 1.3.5.(080500) Загальні і спеціалізовані стоматологічні поліклініки-148,9тис.грн. з них: оплата праці -97,6тис.грн. 1.4.Управлінню соціальної політики- 228,9тис.грн. 1.4.1.(090412) Інші видатки на соціальний захист населення (допомога одиноким малозабезпеченим громадянам) - 228,9тис.грн. 1.5.Управлінню у справах сім"ї,молодіжної політики,спорту і туризму -72,1тис.грн. з них: оплата праці -35,2тис.грн. енергоносії –8,0тис.грн. 1.5.1.(091106) Інші видатки ( ДЮЦ "Пласт") -59,4тис.грн. з них: оплата праці -35,2тис.грн. енергоносії –8,0тис.грн. 1.5.2.(091103) Соціальні програми і заходи державних органів у справах молоді -9,7тис.грн. 1.5.3.(091102) Програми і заходи центрів соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді 3,0тис.грн. 1.6.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології -234,4тис.грн. з них: енергоносії –18,7тис.грн. 1.6.1. (010116) Органи місцевого самоврядування – 18,7тис.грн. з них: енергоносії –18,7тис.грн. 1.6.2.(100203) Благоустрій міста -215,7тис.грн. 1.7.Управлінню культури і мистецтв-150,2тис.грн. з них: енергоносії –8,0тис.грн. 1.7.1.(110204) Палаци і будинки культури,клуби та інші заклади клубного типу -8,0тис.грн. з них: енергоносії –8,0тис.грн. 1.7.2.(110103) Філармонії, музичні колективи і ансамблі та інші мистецькі заклади та заходи (Заходи по культурі) -14,2тис.грн. 1.7.3.(110502)Інші культурно-освітні заклади та заходи (Благоустрій КП "Парк Загребелля") -100,0тис.грн. 1.7.4.(110502)Інші культурно-освітні заклади та заходи (Благоустрій КП "Об"єднання парків культури та відпочинку") -28,0тис.грн. 1.8.Фінансове управління -197,0тис.грн. з них: оплата праці-65,1тис.грн. 1.8.1.(010116) Органи місцевого самоврядування –97,0 тис.грн. з них: оплата праці-65,1тис.грн. 1.8.2.(250380) Інші субвенції (с.Ігровиця) -100,0тис.грн.

2.Зменшити видатки загального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів на суму 2,0тис.грн. 2.1.Управлінню соціальної політики – 2,0тис.грн. 2.1.1.(090216) Пільги багатодітним сім"ям на придбання твердого палива та скрапленого газу -2,0тис.грн.

3.Збільшити видатки загального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів за рахунок зменшення видатків (п.2) на суму 2,0тис.грн. 3.1. Управлінню соціальної політики – 2,0тис.грн. 3.1.1.(090405) Додаткові виплати населенню на покриття витрат на оплату житлово-комунальних послуг -2,0тис.грн.

4.Спрямувати вільні залишки бюджетних коштів спеціального фонду міського бюджету станом на 01.01.2011р. по надходженнях від відчуження майна, що перебуває у комунальній власності в сумі 2282,7тис.грн. з них: капітальні видатки- 2282,7тис.грн. 4.1.Управлінню освіти і науки – 119,1тис.грн. з них: капітальні видатки- 119,1тис грн. 4.1.1.(070201) Загальноосвітні школи ( в т.ч. школа-дитячий садок, інтернат при школі), спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми – 106,4тис.грн. з них: капітальні видатки- 106,4тис.грн. 4.1.2.(070401) Позашкільні заклади освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми -10,0тис.грн. з них: капітальні видатки-10,0тис.грн. 4.1.3.(130107) Утримання та навчально-тренувальна робота дитячо-юнацьких спортивних шкіл – 2,7тис.грн. з них: капітальні видатки-2,7тис.грн. 4.2. Відділу охорони здоров"я та медичного забезпечення -49,5тис.грн. з них: капітальні видатки-49,5тис.грн. 4.2.1.(080101) Лікарні –9,0тис.грн. з них: капітальні видатки-9,0тис.грн. 4.2.2.(080209) Станція швидкої та невідкладної медичної допомоги -40,5тис.грн. з них: капітальні видатки-40,5тис.грн. 4.3. Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології – 1119,7 з них: капітальні видатки-1119,7тис.грн. 4.3.1.(100102)Капітальний ремонт житлового фонду – 602,5тис.грн. з них: капітальні видатки-602,5тис.грн. 4.3.2.(100203)Благоустрій міста – 124,9тис.грн. з них: капітальні видатки-124,9тис.грн. 4.3.3.(150101)Капітальні вкладення -238,1тис.грн. з них: капітальні видатки-238,1тис.грн. 4.3.4.(150122) Інвестиційні проекти – 154,2тис.грн. з них: капітальні видатки-154,2тис.грн. 4.4.Управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна – 100,0тис.грн. з них: капітальні видатки-100,0тис.грн. 4.4.1.(250404) Інші видатки (капітальний ремонт об’єктів комунальної власності)-100,0тис.грн. з них: капітальні видатки-100,0тис.грн. 4.5. Управлінню транспорту,комунікацій та звязку-57,8тис.грн. з них: капітальні видатки – 57,8тис.грн. 4.5.1.(010116) Органи місцевого самоврядування – 17,8тис.грн. з них: капітальні видатки –17,8тис.грн. 4.5.2.(180409) Внески органів місцевого самоврядування у статутні фонди суб’єктів підприємницької діяльності – 40,0тис.грн. з них: капітальні видатки –40,0тис.грн. 4.6. Управлінню у справах сім"ї,молодіжної політики,спорту і туризму -337,8тис.грн. з них: капітальні видатки-337,8тис.грн. 4.6.1.(091106) Інші видатки ( ДЮЦ "Пласт") -19,1тис.грн. з них: капітальні видатки-19,1тис.грн. 4.6.2.(130112) Інші видатки (Палац спорту) – 137,8тис.грн. з них: капітальні видатки-137,8тис.грн. 4.6.3.(150101) Капітальні вкладення -180,9тис.грн. з них: капітальні видатки-180,9тис.грн. 4.7.Управлінню культури і мистецтва -498,8тис.грн. з них: капітальні видатки-498,8тис.грн. 4.7.1.(110502) Інші культурно-освітні заклади та заходи (Благоустрій КП "Об’єднання парків культури та відпочинку) -98,8тис.грн. з них: капітальні видатки-98,8тис.грн. 4.7.2.(180409)Внески органів місцевого самоврядування у статутні фонди суб’єктів підприємницької діяльності -400,0тис.грн. з них: капітальні видатки-400,0тис.грн.

5.Спрямувати вільні залишки бюджетних коштів спеціального фонду міського бюджету станом на 01.01.2011р. по податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів (юридичних осіб) в сумі 406,9тис.грн. 5.1.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології –406,9тис.грн. 5.1.1.(170703)Видатки на фінансування робіт пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних робіт -406,9тис.грн.

6.Спрямувати вільні залишки бюджетних коштів спеціального фонду міського бюджету станом на 01.01.2011р. по цільових фондах,утворених органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади в сумі 299,8тис.грн. з них: капітальні видатки –253,1тис.грн. 6.1.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології – 299,8тис.грн. з них: капітальні видатки –253,1тис.грн. 6.1.1.(240900) Цільові фонди,утворені органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади – 299,8тис.грн. з них: капітальні видатки –253,1тис.грн.

7.Згідно наказу Міністерства фінансів України від 14.01.2011р. №11 "Про бюджетну класифікацію": - додаток №1 до рішення міської ради 05.01.2011 року № 6/4/6 "Про бюджет міста Тернополя на 2011 рік" викласти в редакції згідно додатку №1 (додається); - змінити КФК 090412 "Інші видатки на соціальний захист" (Компенсація фізичним особам,які надають соціальні послуги) на КФК 091205 "Виплата грошової компенсації фізичним особам,які надають соціальні послуги громадянам похилого віку,інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги"; КФК 091214 "Інші установи та заклади" (Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів) на КФК 091206 "Центри соціальної реабілітації дітей інвалідів; центри професійної реабілітації інвалідів".

8.Внести зміни в додаток № 6 до рішення міської ради 05.01.2011 року № 6/4/6 "Про бюджет міста Тернополя на 2011 рік" згідно з додатком №2 ( додається).

9.Затвердити рішення виконавчого комітету від 29.12.2010р. №179 "Про перерозподіл субвенції з державного бюджету м. Тернополя на 2010 рік" та від 30.12.2010р. №213 "Про перерозподіл субвенцій з державного бюджету на 2010рік".

10.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету та фінансів.

 

№6/6/22

Про розгляд протесту прокурора міста Тернополя від 12.01.2011р. №90-383вих-11

Розглянувши протест прокурора міста Тернополя від 12.01.2011р. №90-383вих-11 на рішення другої сесії Тернопільської міської ради шостого скликання №6/2/4 від 14.12.2010р., керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні” та «Про благоустрій населених пунктів», Порядком провадження торгівельної діяльності та торгівельного обслуговування населення, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006р. №833, Правилами роздрібної торгівлі продовольчими товарами, затвердженими наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції від 11.07.2003 р. № 185, Правилами роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, затвердженими наказом Міністерства економіки України від 19.04.2007 р. № 104 та Єдиними правилами ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.03.1994 р. № 198, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань бюджету та фінансів, міська рада: ВИРІШИЛА:

1.Протест прокурора міста Тернополя від 12.01.2011р. №90-383вих-11 на рішення міської ради від 14.12.2010р. №6/2/4 «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 30.04.2009р. №5/26/8 «Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 07.06.2007р. №5/10/5 «Про створення цільового фонду соціально-економічного розвитку» – відхилити.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету та фінансів.

 

№6/6/23

Про приватизацію об’єктів комунальної власності

П. 150 додатку 1 втратив чинність згідно з рішенням міської ради від 15.11.2011 р. №6/15/27, п. 69, 136 втратили чинність згідно з рішенням міської ради від 06.07.2012 р. №6/22/13, в п.159 додатку 1 до рішення внесені зміни згідно з рішенням міської ради від 17.08.2012 р. №6/23/12, пункти 57, 220 додатку 1 втратили чинність відповідно до рішення міської ради від 06.06.2013 р. №6/34/18

Керуючись ст. 7 Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, ст. 26, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити:

1.1.Перелік об’єктів комунальної власності міста, які не підлягають приватизації, згідно з додатком 1 (додається).

1.2.Перелік підприємств, установ, організацій комунальної власності міста, які не підлягають приватизації, згідно з додатком 2 (додається).

1.3.Перелік об’єктів комунальної власності міста, які підлягають приватизації шляхом викупу орендарем, згідно з додатком 3 (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань контролю за використанням комунального майна.

 

№6/6/24

Про приватизацію об’єктів комунальної власності

П. 150 додатку 1 втратив чинність згідно з рішенням міської ради від 15.11.2011 р. №6/15/27, п. 69, 136 втратили чинність згідно з рішенням міської ради від 06.07.2012 р. №6/22/13, в п.159 додатку 1 до рішення внесені зміни згідно з рішенням міської ради від 17.08.2012 р. №6/23/12, пункти 57, 220 додатку 1 втратили чинність відповідно до рішення міської ради від 06.06.2013 р. №6/34/18, пункт 44 додатку 1 до рішення втратив чинність відповідно до рішення міської ради від 29.11.2013 р. №6/39/5, пункти 51, 186 додатку 1 до рішення втратили чинність відповідно до рішення міської ради від 23.01.2014р. №6/44/18, пункти 194, 217 додатку 1 до рішення втратили чинність відповідно до рішення міської ради від 25.04.2014р. №6/47/15, пункти 8, 10, 117, 118 додатку 1 до рішення втратили чинність відповідно до рішення міської ради від 18.07.2014р. №6/49/7, пункти 84, 85, 178 додатку 1 до рішення втратили чинність відповідно до рішення міської ради від 30.06.2015р. №6/60/38, пункти 105, 215 додатку 1 та пункт 6 розділу ІІІ додатку 2 втратили чинність відповідно до рішення міської ради від 18.08.2015 р. №6/61/20, пункти 137, 228 додатку 1 втратили чинність відповідно до рішення міської ради від 19.08.2016 р. №7/11/31, п.134 додатку 1 вважати таким, що втратив чинність відповідно до рішення міської ради від 20.12.2016р. №7/13/51

Керуючись ст. 7 Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, ст. 26, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити:

1.1.Перелік об’єктів комунальної власності міста, які не підлягають приватизації, згідно з додатком 1 (додається).

1.2.Перелік підприємств, установ, організацій комунальної власності міста, які не підлягають приватизації, згідно з додатком 2 (додається).

1.3.Перелік об’єктів комунальної власності міста, які підлягають приватизації шляхом викупу орендарем, згідно з додатком 3 (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань контролю за використанням комунального майна.

 

№6/6/25

Про втрату чинності рішення міської ради від 03.07.2008р. № 5/19/2 ”Про застосування коефіцієнта до незалежної оцінки вартості об’єктів приватизації”

З метою зменшення негативних наслідків економічної кризи, у зв’язку із погіршенням фінансового стану та зниженням платоспроможності суб’єктів господарської діяльності, керуючись ст. 26, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Рішення міської ради від 03.07.2008р. № 5/19/2 ”Про застосування коефіцієнта до незалежної оцінки вартості об’єктів приватизації” вважати таким, що втратило чинність.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань контролю за використанням комунального майна.

 

№6/6/26

Про затвердження висновку про вартість будівлі та приміщення за адресою просп.Степана Бандери,2

Керуючись ст. 9 Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, ст.26, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, п. 17, 18 Методики оцінки вартості майна, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2003р. №1891, рішенням Тернопільської міської ради від 14.12.2010р. № 6/2/30 “Про приватизацію об’єкта комунальної власності”, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити висновок про вартість будівлі та приміщення комунальної власності за адресою просп.Степана Бандери,2, загальною площею 1290,8кв.м, яка становить 3722388(три мільйони сімсот двадцять дві тисячі триста вісімдесят вісім) гривень, в тому числі ПДВ 620398(шістсот двадцять тисяч триста дев’яносто вісім) гривень.

2.Управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна оголосити аукціон з продажу зазначеного в п.1 об’єкта приватизації.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань контролю за використанням комунального майна.

 

№6/6/27

Про внесення змін до рішень міської ради та продовження терміну дії договору безоплатного користування  Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Скасувати: 1.1. п. 2 рішення міської ради від 30.03.2010 року № 5/33/156 «Про надання в безоплатне користування майна комунальної власності міста та внесення змін до рішень міської ради «Про приватизацію об’єктів комунальної власності міста»; 1.2. п. 45 додатку 18 до рішення міської ради від 05.02.2010 року № 5/32/12 «Про передачу майна в безоплатне користування суб’єктам господарської діяльності, що виконують роботи по утриманню житлових будинків та прибудинкових територій».

2.Доповнити: 2.1. додаток 2 до рішення міської ради від 05.02.2010 року № 5/32/12 «Про передачу майна в безоплатне користування суб’єктам господарської діяльності, що виконують роботи по утриманню житлових будинків та прибудинкових територій» пунктом наступного змісту: «п. 12. Трактор Т-25-1Ф, інвентарний номер 10510097, первісною вартістю 27333,33 грн, залишковою вартістю 0,00 грн.»; 2.2. додаток 17 до рішення міської ради від 05.02.2010 року № 5/32/12 «Про передачу майна в безоплатне користування суб’єктам господарської діяльності, що виконують роботи по утриманню житлових будинків та прибудинкових територій» пунктом наступного змісту: «11. Рятувально-водолазна служба Тернопільської області за адресою проспект Степана Бандери, 27, загальною площею 84,3 кв.м., в тому числі 11,3 кв.м. – площі спільного користування».

3.Договір безоплатного користування нежитловим приміщенням комунальної власності за адресою вул. М.Кривоноса, 7а площею 546,0 кв.м., укладений між управлінням освіти міської ради та Тернопільським обласним комунальним інститутом післядипломної педагогічної освіти, продовжити на термін до 31.12.2011 року.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань контролю за використанням комунального майна.

 

№6/6/28

Про затвердження Положення про страхування комунального майна

П. 3 доповнено відповідно до рішення міської ради від 19.05.2011 р. № 6/8/31, внесені зміни відповідно до рішення міської ради від 16.02.2012 р. № 6/19/123

Керуючись ст.143 Конституції України, ст.16,26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Положення про страхування комунального майна згідно з додатком (додається).

2.Доручити виконавчому комітету створити комісію з питань страхування комунального майна та затвердити перелік комунального майна, яке підлягає страхуванню.

3.Визначити, що кошти, які будуть надходити від страхування комунального майна, в т.ч. за участь у конкурсі, зараховуються до цільового фонду соціально – економічного розвитку міста Тернополя.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань контролю за використанням комунального майна.

 

№6/6/29

Про внесення змін до рішення міської ради від 05.01.2011р. №6/4/8 «Про затвердження складу та Положення про комітет з конкурсних торгів Тернопільської міської ради»

Рішення втратило чинність відповідно до рішення №7/14/27 від 24.02.2017р.

Відповідно до Законів України „Про місцеве самоврядування в Україні” та «Про здійснення державних закупівель», враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань бюджету та фінансів, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни в п.2 рішення міської ради від 05.01.2011р. №6/4/8 «Про затвердження складу та Положення про комітет з конкурсних торгів Тернопільської міської ради», виклавши склад комітету з конкурсних торгів Тернопільської міської ради в новій редакції, згідно додатку (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету та фінансів.

 

№6/6/30

Про затвердження міської Програми запобігання та лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань на 2011-2014 роки

Рішення втратило чинність відповідно до рішення міської ради від 26.04.2013 р. №6/31/31

Відповідно до рішення Тернопільської обласної ради від 16.06.2009р. №600 "Про обласну програму запобігання та лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань на 2009-2012 роки" та з метою подальшого удосконалення роботи галузі охорони здоров'я міста Тернополя, керуючись п. 22 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань соціальної політики,охорони здоров′я, материнства, сім’ї, дитинства, міська рада  ВИРІШИЛА:

1.Затвердити міську Програму запобігання та лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань на 2011-2014 роки згідно з додатком (додається).

2.Відділу охорони здоров'я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради про хід виконання Програми інформувати Тернопільську міську раду щорічно до 25 грудня.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціальної політики,охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства.

 

№6/6/31

Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2011-2014 роки

Рішення втратило чинність згідно з рішенням міської ради від 16.02.2012 р. № 6/19/2

Керуючись п. 6.7 додатку №1 до Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки затвердженої Законом України «Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки», враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2011-2014 роки згідно з додатком (додається).

2.Виконавчому комітету забезпечити виконання Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2011-2014 роки.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій.

 

6/6/34 Є.І.Бутин

Про прийняття - передачу на баланс комунального підприємства «Тернопільводоканал» об’єкта незавершеного будівництвом «Реконструкція водопровідної насосної станції 3-го підйому»

До рішення внесені зміни відповідно до рішення міської ради від 30.09.2011 р. №6/14/23

Розглянувши звернення комунального підприємства фірми «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільської міської ради та з метою забезпечення належного утримання об’єкта незавершеного будівництвом «Реконструкція водопровідної насосної станції 3-го підйому», керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи рішення постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Погодити безоплатну передачу об’єкта незавершеного будівництвом «Реконструкція водопровідної насосної станції 3-го підйому» балансовою вартістю 354889,00 грн. (триста п’ятдесят чотири тисячі вісімсот вісімдесят дев’ять гривень 00 копійок) від комунального підприємства фірми «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільської міської ради з подальшою передачею його в поповнення статутного капіталу комунального підприємства „Тернопільводоканал”.

2.Виконавчому комітету здійснити прийняття-передачу у комунальну власність об’єктів, вказаних в п.1 рішення, у відповідності до вимог чинного законодавства.

3.Створити комісію по прийняттю-передачі у комунальну власність у складі згідно з додатком (додається).

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій.


№6/6/35

Про передачу житлового будинку за адресою вул. Академіка В. Гнатюка,17 у спільну власність громадян      З метою належного утримання житлових будинків, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Передати житловий будинок за адресою вул. Академіка В.Гнатюка,17 у спільну власність громадянам згідно з додатком (додається).

2.Громадянам оформити право власності на вказаний в п.1 рішення житловий будинок, відповідно до вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій.

 

№6/6/36

Про внесення змін до Статуту комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення „Тернопільміськсвітло” Тернопільської міської ради

П. 1.2 рішення вважати таким, що втратив чинність згідно з рішенням міської ради від 16.12.2011 р. №6/16/30

Розглянувши клопотання комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення „Тернопільміськсвітло” Тернопільської міської ради, керуючись Законами України ”Про місцеве самоврядування в Україні” та „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо статутного капіталу”, і враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до Статуту комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення „Тернопільміськсвітло” Тернопільської міської ради:

1.1.Слова "статутний фонд" в усіх відмінках і числах замінити словами "статутний капітал" у відповідному відмінку і числі.

1.2. п. 4.2. викласти в новій редакції:

п. 4.2. Розмір статутного капіталу становить 1 450 600 грн. (один мільйон чотириста п’ятдесят тисяч шістсот гривень).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій.

 

№6/6/37

Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік, затвердженого рішенням міської ради від 23.12.2010р. №6/3/5 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2011рік»

Керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2011р. затвердженого рішенням міської ради від 23.12.2010р. №6/3/5 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік» згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності.

 

№6/6/38

Про внесення змін і доповнень до статуту комунального підприємства «Підприємство матеріально - технічного забезпечення» Тернопільської міської ради

В додаток до рішення внесені зміни згідно з рішенням міської ради від 06.07.2012 р. №6/22/8, від 05.10.2012р. №6/25/6

Керуючись п.30 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.5 ст.57 Господарського кодексу України, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань економіки, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни і доповнення до статуту комунального підприємства «Підприємство матеріально-технічного забезпечення», затвердженого рішенням міської ради від 29.11.2007р. №5/14/6 і викласти його в новій редакції згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економіки, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів.

 

№6/6/39

Про Централізовану бухгалтерію дошкільних навчальних закладів комунальної власності управління освіти Тернопільської міської ради

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення міської ради від 14.12.2010р. № 6/2/31 «Про структуру виконавчих органів ради» та висновки постійної комісії міської ради з питань освіти, науки та культури міська рада ВИРІШИЛА:

1.Змінити найменування «Централізована бухгалтерія дошкільних навчальних закладів комунальної власності управління освіти Тернопільської міської ради» на «Централізована бухгалтерія дошкільних навчальних закладів комунальної власності управління освіти і науки Тернопільської міської ради».

2.Затвердити Положення про Централізовану бухгалтерію дошкільних навчальних закладів комунальної власності управління освіти і науки Тернопільської міської ради згідно з додатком (додається).

3.Вважати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 09.11.2006р. № 5/3/71 „Про затвердження положення про Централізовану бухгалтерію дошкільних навчальних закладів комунальної власності управління освіти Тернопільської міської ради ”.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, науки та культури.

 

№6/6/40

Про внесення змін до статуту комунального підприємства "Тернопільелектротранс" Тернопільської міської ради

В додаток до рішення внесені зміни відповідно до рішення міської ради від 19.05.2011 р. № 6/8/15, п. 4.2 додатку до рішення викладено в новій редакції відповідно до рішення міської ради від 16.08.2011 р. № 6/13/25

Статут викладено в новій редакції відповідно до рішення міської ради від 17.05.2012 р. №6/21/106, від 17.08.2012 р. №6/23/14, від 28.10.2014р. №6/52/211

Враховуючи клопотання комунального підприємства "Тернопільелектротранс", рішення виконавчого комітету від 14.07.2010р. №1200 “Про виділення коштів на поповнення статутного фонду комунального підприємства “Тернопільелектротранc”, з метою ефективного та стабільного функціонування підприємства, керуючись Законами України " Про місцеве самоврядування в Україні", "Про міський електричний транспорт", враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань промисловості, транспорту та зв'язку, енергозабезпечення та енергозбереження, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до рішення міської ради від 21.08.2009р. №5/28/1 «Про внесення змін до рішення міської ради від 29.05.2008р. №5/17/128 "Про внесення змін до статуту комунального підприємства "Тернопільелектротранс" та викласти статут комунального підприємства "Тернопільелектротранс" в новій редакції згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань промисловості, транспорту та зв'язку, енергозабезпечення та енергозбереження.

 

№6/6/41

Про внесення змін до статуту комунального підприємства «Міськавтотранс» Тернопільської міської ради Беручи до уваги клопотання комунального підприємства «Міськавтотранс» Тернопільської міської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи висновки постійної комісії з питань промисловості, транспорту та зв’язку, енергозабезпечення та енергозбереження, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до рішення міської ради від 03.12.2007р. №5/14/17 «Про затвердження статуту комунального підприємства «Міськавтотранс» в новій редакції» та викласти статут в новій редакції згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, транспорту та зв’язку, енергозабезпечення та енергозбереження.

 

№6/6/42

Про надання дозволу комунальному підприємству “Тернопільелектротранс” на відкриття кредитної лінії

Керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про заставу”, “Про іпотеку”, враховуючи клопотання директора комунального підприємства «Тернопільелектротранс», рішення постійної комісій міської ради з питань бюджету та фінансів, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Дозволити комунальному підприємству “Тернопільелектротранс” відкрити в Публічному акціонерному товаристві акціонерному банку “Укргазбанк” Тернопільського обласного управління кредитну лінію для поповнення обігових коштів на суму 1 500 000 грн. (один мільйон п’ятсот тисяч гривень 00 копійок) терміном на 3 роки під заставу майна згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету та фінансів.

 

№6/6/43

Про внесення зміни до складу міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків

Керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків ", враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести наступні зміни та доповнення до складу міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, затвердженої рішенням міської ради від 14.12.2010р. №6/2/34 "Про створення міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків": 1.1. Виключити зі складу міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків Турчин Марію Дмитрівну, Соколовського Олега Івановича. 1.2. Включити до складу міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків: Малимін Богдан Мирославович - начальник відділу квартирного обліку та нерухомості, заступник голови комісії; Римарук Лілія Ігорівна – головний спеціаліст сектору приватизації гуртожитків, секретар комісії (без права голосу). Члени комісії: Бутин Євген Іванович – начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології; Стареньков Віктор Григорович – заступник начальника відділу містобудівного планування управління з питань містобудування та архітектури; Поворозник Віталій Миколайович – заступник начальника МУ МНС України в Тернопільській області (за згодою); Сновида Петро Матвійович – провідний інженер комунального підприємства «Місто». 1.3. В додатку до рішення міської ради від 14.12.2010 р. №6/2/34 "Про створення міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків" замість слів "начальник юридичного управління" читати "начальник управління правового забезпечення".

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій.

 

№6/6/44

Про розгляд протестів прокурора м. Тернополя

Розглянувши протести прокурора м. Тернополя від 24.01.2011 року №90-602 вих.-11р. на підпункт 8 п.1.2 рішення першої сесії Тернопільської міської ради шостого скликання №6/1/17 від 04.12.2010р. «Про виконавчі органи та структуру міської ради», від 24.01.2011 року №90-601 вих.-11р. підпункт 13 п.2.2 рішення другої сесії Тернопільської міської ради шостого скликання №6/2/31 від 14.12.2010р. «Про структуру виконавчих органів ради», від 24.01.2011 року №90-600 вих.-11р. п.19 рішення четвертої сесії Тернопільської міської ради шостого скликання №6/4/51 від 05.01.2011 року, з додатком №19 «Про затвердження положень про виконавчі органи міської ради», враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Протест прокурора м. Тернополя від 24.01.2011 року №90-600 вих.-11р. на пункт 19 рішення четвертої сесії Тернопільської міської ради шостого скликання №6/4/51 від 05.01.2011 року, з додатком №19 «Про затвердження положень про виконавчі органи міської ради» - відхилити.

2.Протест прокурора м. Тернополя від 24.01.2011 року №90-602 вих.-11р. на підпункт 8 п.1.2 рішення першої сесії Тернопільської міської ради шостого скликання №6/1/17 від 04.12.2010р. «Про виконавчі органи та структуру міської ради» - відхилити.

3.Протест прокурора м. Тернополя від 24.01.2011 року №90-601 вих.-11р. на підпункт 13 п.2.2 рішення другої сесії Тернопільської міської ради шостого скликання №6/2/31 від 14.12.2010р. «Про структуру виконавчих органів ради» - відхилити.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності.

 

№6/6/45

Про найменування новосформованого майдану в м. Тернополі - майдан імені Героя України Степана Бандери

Керуючись законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою вшанування пам’яті видатного громадського і політичного діяча та керівника визвольних змагань за незалежність України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Визначити вхідну частину парку ім. Т.Г.Шевченка з спорудженим пам’ятником Герою України Степану Бандері, територією благоустрою навколо пам’ятника, як майдан імені Героя України Степана Бандери.

2.Виконавчому комітету забезпечити встановлення анотаційної інформації та відповідне утримання визначеної території згідно схеми, що додається.

 

№6/6/46

Про затвердження складу аукціонної комісії

Рішення втратило чинність відповідно до рішення міської ради від 24.11.2015 р. №7/2/129

До рішення внесені зміни та доповнення відповідно до рішення міської ради від 16.08.2011 р. №6/13/10,від 22.03.2013р. №6/30/103

Відповідно до Конституції України, Земельного кодексу, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду землі», керуючись Земельним кодексом України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити склад аукціонної комісії:

Остапчук Вікторія Олександрівна – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії

Члени комісії:

Гладкий Михайло Петрович – депутат міської ради

Зміна відповідно до рішення міської ради від 22.03.2013р. №6/30/103

Кібляр Віктор Леонтійович - начальник відділу земельних ресурсів Тернопільської міської ради

Лило Василь Йосипович – депутат міської ради

Камінський Володимир Володимирович - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Сиротюк Михайло Мирославович - депутат міської ради (Зміна відповідно до рішення міської ради від 22.03.2013р. №6/30/103)

Хімейчук Іван Сергійович - депутат міської ради

Цимбалюк Віталій Михайлович –депутат міської ради.

2.Вважати таким, що втратив чинність п.1 рішення міської ради від 24.11.2006 року №5/4/21 «Про затвердження складу аукціонної комісії».

 

№6/6/47

Про врегулювання окремих питань щодо приватизації земельних ділянок несільськогосподарського призначення

Рішення втратило чинність відповідно до рішення міської ради від 24.11.2015 р. №7/2/128

В додаток до рішення внесені зміни та доповнення відповідно до рішень міської ради від 16.08.2011 р. №6/13/10

З метою врегулювання механізму вирішення питань та контролю за дотриманням законодавства щодо приватизації земельних ділянок несільськогосподарського призначення, керуючись Земельним кодексом України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Створити комісію по вирішенню проблемних питань, пов’язаних із приватизацією земельних ділянок несільськогосподарського призначення, в складі згідно з додатком (додається).

2.Уповноважити заступника міського голови з питань містобудування Бойка Богдана Ярославовича укладати від імені міської ради договори купівлі-продажу земельних ділянок, угоди на проведення земельних торгів, а також оформляти інші необхідні для укладання таких угод документи.

3.Вважати такими, що втратили чинність п.п.1, 2 рішення міської ради від 01.02.2007 року №5/6/72 «Про врегулювання окремих питань щодо приватизації земельних ділянок несільськогосподарського призначення».

 

6/6/54

В.Л. Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,9037га для реконструкції існуючих нежитлових приміщень під цех по виробництву меблів, будівництво цеху розпиловки лісу за адресою вул.Д.Лук’яновича,8 суб’єкту підприємницької діяльності Олійнику В.Р.

Рішення втратило чинність відповідно до рішення міської ради № 6/36/70 від 16.08.2013р.

До рішення внесені зміни відповідно до рішення міської ради від 19.05.2011 р. №6/8/95

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Олійника Володимира Романовича, керуючись ст.12, 120, 123, 124, 141 Земельного кодексу України, Законами України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити суб’єкту підприємницької діяльності Олійнику Володимиру Романовичу (ід. номер 2890905134) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,9037га за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для реконструкції існуючих нежитлових приміщень під цех по виробництву меблів, будівництво цеху розпиловки лісу за адресою вул.Д.Лук’яновича,8.

2.Припинити спільному малому підприємству “фірма “Престиж” (ід. код 23589662) право користування земельною ділянкою площею 0,9037га за адресою вул.Д.Лук’яновича,8, враховуючи письмову згоду землекористувача.

3.Надати суб’єкту підприємницької діяльності Олійнику Володимиру Романовичу (ід. номер 2890905134) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0,9037га для реконструкції існуючих нежитлових приміщень під цех по виробництву меблів, будівництво цеху розпиловки лісу за адресою вул.Д.Лук’яновича,8.

3.1.Після проведення державної реєстрації договору оренди земельної ділянки, віднести земельну ділянку, зазначену в п.2, до земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

4.Зобов’язати суб’єкта підприємницької діяльності Олійника Володимира Романовича в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

6/6/64

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки площею 0,4316 га для обслуговування 120-квартирного житлового будинку з приміщеннями торгівлі, стоматкабінетом, офісами, диспечерською ліфтів та творчими майстернями за адресою просп. Злуки, 4а ОСББ “Злуки,4а”

До рішення внесено зміни відповідно до рішення міської ради від 22.12.2015 р. №7/3/152

Розглянувши звернення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку “Злуки,4а”, керуючись ст.12, 42, 120, 123, 141 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Дати дозвіл об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку “Злуки,4а” (ід. Код ) на складання проекту відведення земельної ділянки площею до 0,4316 га для обслуговування 120-квартирного житлового будинку з приміщеннями торгівлі, стоматкабінетом, офісами, диспечерською ліфтів та творчими майстернями за адресою просп. Злуки, 4а з правом надання в постійне користування.

2.Вилучити з користування товариства з обмеженою відповідальністю „Житло” (ід.код) земельну ділянку площею площею 0,4316га га за адресою просп. Злуки,4а, враховуючи письмову згоду землекористувача.

3.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю "Житло" внести зміни до договору оренди земельної ділянки, зареєстрованого в Тернопільській міській раді 10.11.2009р. За №3760 і Тернопільській регіональній філії Центру державного земельного кадастру 21.01.2010р. За №041066100018.

4.Зобов’язати об’єднання співвласників багатоквартирного будинку “Злуки,4а” у встановлені терміни оформити проект відведення земельної ділянки.

6/6/105

Про надання в оренду земельної ділянки площею 1,19625га за адресою вул. Лозовецька, 34а ТзОВ „Влота”

В пункт 3 рішення внесено зміни відповідно до рішення міської ради від 17.05.2012 р. №6/21/89

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „Влота”, керуючись ст.12, 120, 124, 141 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Припинити Тернопільському акціонерному товариству „Агроспецмонтаж” (ід код ) право постійного користування земельною ділянкою площею 1,19625га за адресою вул. Лозовецька, 34а.

2.Державний акт на право постійного користування землею, зареєстрований в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею від 25.04.2001р. №583 – вважати таким, що втратив чинність.

3.Надати в оренду товариству з обмеженою відповідальністю „Влота” (ід код) терміном на десять років земельну ділянку площею 1,19625га для обслуговування цеху по виробництву пластмасової тари та інших допоміжних приміщень за адресою вул. Лозовецька, 34а.

4.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю „Влота” в двохмісячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

6/6/135

Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки в м. Тернополі (Гайда Т.Т. та інші)

До рішення внесено зміни відповідно до рішення міської ради від 06.06.2013 р. №6/34/132

Розглянувши звернення громадян міста Тернополя, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 21.10.2009р. №1112 „Про додаткові заходи щодо безоплатних оформлення та видачі громадянам України державних актів на право власності на земельні ділянки”, керуючись ст.12,116,118,121 Земельного Кодексу України, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл громадянам на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки згідно з додатком (додається).

 

6/6/138

Про передачу у спільну приватну власність земельних ділянок громадянам

Пункт 1 додатку до рішення втратив чинність відповідно до рішення міської ради від 24.12.2013р. №6/42/42

Враховуючи звернення громадян міста, керуючись ст.12, 33, 40, 116,118,121 Земельного Кодексу України та постановою Кабінету Міністрів України  від 21.10.2009р. №1112 „Про додаткові заходи щодо безоплатних оформлення та видачі громадянам України державних актів на право власності на земельні ділянки”, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічні документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки та передати їх безоплатно у спільну приватну власність громадянам, згідно з додатком (додається).

2.Зобов'язати громадян, яким передаються земельні ділянки у спільну приватну власність:

2.1. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод у прокладці нових комунікацій.

2.2. Використовувати земельні ділянки за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень зазначених в технічній документації.

2.3. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.

2.4. Погоджувати з управлінням містобудівного та архітектурного комплексу можливість нового будівництва чи реконструкції.

2.5. Отримувати в місячний термін документи на право спільної приватної власності на земельні ділянки.

2.6. Відділу використання земельних ресурсів направити необхідні матеріали в Тернопільську об’єднану державну податкову інспекцію для справляння земельного податку.


6/6/153

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0084га для влаштування заїзду за адресою вул. Медобірна,2 гр.Безпалько Н.С.

Рішення скасовано згідно з рішенням міської ради від 30.03.2012 р. №6/20/111, від 20.12.2012р. 6/27/73

Розглянувши звернення гр.Безпалько Надії Степанівни, керуючись ст.12, 123 Земельного кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл гр.Безпалько Надії Степанівні (ід. номер) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, терміном на 10 років, площею 0,0084га для влаштування заїзду за адресою вул. Медобірна,2.

 

№6/6/155

Про звернення щодо законопроекту про внесення змін до Земельного кодексу України

Розглянувши звернення членів Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-Міністра України щодо законопроекту про внесення змін до Земельного кодексу України.

2.Направити звернення щодо законопроекту про внесення змін до Земельного кодексу України до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-Міністра України (текст звернення додається).

 

№6/6/156

Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо фінансового забезпечення міського бюджету на 2011 рік

Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити звернення до Кабінету Міністрів України щодо фінансового забезпечення міського бюджету на 2011 рік.

2.Направити звернення до Кабінету Міністрів України щодо фінансового забезпечення міського бюджету на 2011 рік (текст звернення додається).

 

№6/6/158

Про звернення щодо проекту Закону України «Про гарантії держави щодо виконання рішень суду» (реєстр. № 7562 від 14.01.2011р.)

Розглянувши звернення Тернопільської міської організації «Українська спілка ветеранів Афганістану», керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити звернення до Президента України Януковича В.Ф. щодо проекту Закону України «Про гарантії держави щодо виконання рішень суду» (реєстр. № 7562 від 14.01.2011р.).

2.Направити звернення щодо проекту Закону України «Про гарантії держави щодо виконання рішень суду» (реєстр. № 7562 від 14.01.2011р.) до Президента України Януковича В.Ф. (текст звернення додається).

 

№6/6/160

Протокольне доручення

Міська рада ВИРІШИЛА:

Доручити виконавчому комітету міської ради внести на розгляд міської ради доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2011рік щодо терміну прийняття проекту рішення "Про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Тернополя".

 

    
Рішення міської ради з додатками