Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення сесії міської ради:
30.04.10
17 травня 2010;  автор: admin

5/34/1

Про внесення змін до рішення міської ради від 01.02.2007р. №5/6/12 "Про внесення змін до рішення міської ради від 28.02.2003 року № 4/6/7 "Про затвердження Положень про місцеві податки і збори"

Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Декретом Кабінету Міністрів України "Про місцеві податки і збори" і з метою упорядкування строків сплати та подання звітності по комунальному податку, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету та фінансів, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до Положення про комунальний податок, затвердженого рішенням міської ради від 01.02.2007р. №5/6/12 "Про внесення змін до рішення міської ради від 28.02.2003 року № 4/6/7 "Про затвердження Положень про місцеві податки і збори" та викласти його у новій редакції згідно з додатком (додається) з 01.05.2010р.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, бюджету та фінансів.

 

5/34/2

Про звільнення від сплати державного мита громадян із позовних заяв до Тернопільського міськрайонного суду про визнання дійсними договорів купівлі-продажу квартир або житлових будинків, зареєстрованих на товарних біржах м. Тернополя

Розглянувши звернення товарної біржі "Тернопільська біржа нерухомості" та діючи в інтересах громадян, які уклали договори купівлі-продажу квартир або житлових будинків на товарних біржах, що вважаються недійсними у зв’язку із змінами в законодавстві, керуючись ст. 5 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" та враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету та фінансів, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Звільнити у 2010 році на 100 відсотків від сплати державного мита, що зараховується до міського бюджету, громадян, які звертаються до Тернопільського міськрайонного суду із позовними заявами про визнання дійсними договорів купівлі-продажу квартир або житлових будинків, зареєстрованих на товарних біржах м. Тернополя.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, бюджету та фінансів.

 

5/34/3

Про визначення початкової вартості продажу об’єкта приватизації на аукціоні

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Визначити початкову вартість продажу нежитлового приміщення за адресою: м. Тернопіль, вул. В’ячеслава Чорновола,14, площею 44,1кв.м, що підлягає приватизації шляхом продажу на аукціоні, в сумі 600 000 (шістсот тисяч) грн., в тому числі ПДВ 100 000 (сто тисяч) грн.

2.Департаменту економіки, підприємництва та управління комунальним майном повторно оголосити аукціон з продажу нежитлового приміщення за адресою: м. Тернопіль, вул. В’ячеслава Чорновола,14, площею 44,1кв.м, з врахуванням п.1 рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань контролю за використанням комунального майна.

 

5/34/4

Про приватизацію об’єкта комунальної власності

Керуючись Законами України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити до приватизації шляхом продажу на аукціоні нежитлове приміщення комунальної власності за адресою вул. Гайова,54, площею 308,7кв.м.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань контролю за використанням комунального майна.

 

5/34/5

Про затвердження умов продажу об’єкта приватизації

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити додаткові умови продажу об’єкта приватизації – приміщення, орендованого товариством з обмеженою відповідальністю “Аскор-Україна", за адресою майдан Перемоги,4, площею 1456,8кв.м, що підлягає приватизації шляхом викупу орендарем: 1.1.Використання об’єкта приватизації під торговий (ринковий) комплекс протягом десяти років з моменту приватизації. 1.2.Збереження торгових місць суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю на об’єкті приватизації на момент підписання договору купівлі-продажу, за умови дотримання ними умов договору та чинного законодавства.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань контролю за використанням комунального майна.

 

5/34/6

Про внесення змін до рішень міської ради

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати в безоплатне користування Тернопільській обласній організації Конгресу Українських Націоналістів приміщення за адресою бульвар Тараса Шевченка,1, загальною площею 57,0 кв.м, терміном на 1 рік, для розміщення кімнати-музею пам’яті Слави Стецько.

2.Доповнити додаток 1 до рішення міської ради від 05.02.2010 р. № 5/32/12 «Про передачу майна в безоплатне користування суб’єктам господарської діяльності, що виконують роботи по утриманню житлових будинків та прибудинкових територій» пунктом 40 наступного змісту: «40. Орган самоорганізації населення – будинковий комітет «Лук’яновича,3» за адресою вул. Лук’яновича,3, загальною площею 11,7кв.м, первісною вартістю 3289,14грн.».

3.Внести зміни в рішення міської ради від 05.02.2010 р. № 5/32/12 «Про передачу майна в безоплатне користування суб’єктам господарської діяльності, що виконують роботи по утриманню житлових будинків та прибудинкових територій»: 3.1. в п.3 додатку 18 в стовпці «Адреса приміщення» замість слів: «бульвар Тараса Шевченка,1» читати: «вул. Кн.Острозького,3», в стовпці «Загальна площа/в т.ч. площі спільного користування, кв.м» замість цифр: «52,0/18,6» читати: «46,0/3,9»; 3.2. в п.34 додатку 18 в стовпці «Загальна площа/в т.ч. площі спільного користування, кв.м.» замість цифр: «79,6/8,1» читати: «34,1/2,9»; 3.3. в п. 26 додатку 18 в стовпці «Назва користувача» замість слів: «Тернопільська обласна громадська організація «Фронт змін» читати: «Тернопільська міська громадська організація «Фронт змін Тернополя».

4.Внести зміни в п.4 додатку 1до рішення міської ради від 13.03.2008 р. № 5/16/22 «Про надання в безоплатне користування майна комунальної власності та внесення змін до рішень» і в стовпці «Загальна площа/в т.ч. площі спільного користування, кв.м.» замість цифр: «248,00» читати: «517,3».

5.Договори безоплатного користування, укладені з Тернопільською обласною організацією Українського товариства глухих, на нежитлові приміщення за адресами вул. Б.Лепкого,12, загальною площею 143,3кв.м, та вул. Руська,21, загальною площею 97,4 кв.м., в т.ч. площі спільного користування 23,8кв.м, продовжити терміном на один рік.

6.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань контролю за використанням комунального майна.

 

5/34/7

Про затвердження Положення про відділ «Дозвільний центр»

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про внесення змін до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань розвитку малого та середнього бізнесу, захисту прав споживачів, міська рада ВИРІШИЛА:

Затвердити Положення про відділ «Дозвільний центр» згідно з додатком (додається).

 

5/34/8

Про затвердження договору

З метою забезпечення належного санітарно-епідеміологічного стану та екологічної безпеки м. Тернополя, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про відходи», враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити договір між Тернопільською міською радою та Малашовецькою сільською радою (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій.

 

5/34/9

Про затвердження міської Програми «Підвищення енергоефективності та енергозбереження на 2010-2014 роки»

З метою зменшення споживання паливно-енергетичних ресурсів у бюджетній сфері та комунально-побутовому секторі шляхом забезпечення надійної і безпечної експлуатації теплових та водопровідних мереж, обладнання котелень і центральних теплових пунктів міста, споживання електроенергії за рахунок використання багатотарифних приладів обліку спожитої електроенергії, приведення технічного стану зовнішнього освітлення території міста до вимог санітарних норм, покращення стану зовнішнього освітлення внутрішньоквартальних проїздів, прибудинкових територій, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши висновки постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити міську Програму «Підвищення енергоефективності та енергозбереження на 2010-2014 роки» згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій.

 

5/34/11

Про передачу житлового будинку за адресою пров.Збаразький,5 у спільну власність громадянам

 

5/34/12

Про передачу в комунальну власність мереж водопроводу та каналізації житлових будинків за адресами вул. С.Будного,20, просп. Степана Бандери,70, вул. Є.Коновальця,15, вул. Лозовецька,4, бульв.Просвіти,10

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю ”Тернопільбуд” та з метою забезпечення належного обслуговування зовнішніх мереж водопроводу та каналізації житлових будинків за адресами вул. С.Будного,20а, просп. Степана Бандери,70, вул. Коновальця,15, вул. Лозовецька,4, бульв.Просвіти,10, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи рішення постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Погодити прийняття майна в комунальну власність територіальної громади міста Тернополя від товариства з обмеженою відповідальністю ”Тернопільбуд” з подальшою передачею його в поповнення статутного фонду комунального підприємства „Тернопільводоканал”: 1.1 зовнішніх мереж водопроводу, балансовою вартістю 9190грн., та зовнішніх мереж каналізації, балансовою вартістю 73520грн., житлового будинку за адресою вул. С.Будного,20а; 1.2 зовнішніх мереж водопроводу, балансовою вартістю 6179грн., та зовнішніх мереж каналізації, балансовою вартістю 72550грн., житлового будинку за адресою просп. Степана Бандери,70; 1.3 зовнішніх мереж водопроводу, балансовою вартістю 2773грн., та зовнішніх мереж каналізації балансовою вартістю, 74521грн., житлового будинку за адресою вул. Є.Коновальця,15; 1.4 зовнішніх мереж водопроводу, балансовою вартістю 66793грн., та зовнішніх мереж каналізації, балансовою вартістю 43893грн. житлового будинку за адресою вул. Лозовецька,4; 1.5 зовнішніх мереж водопроводу, балансовою вартістю 71000грн., та зовнішніх мереж каналізації, балансовою вартістю 65320грн., житлового будинку за адресою бульв.Просвіти,10.

2.Виконавчому комітету здійснити прийняття-передачу у комунальну власність мереж, вказаних в п.1 рішення, у відповідності до вимог чинного законодавства.

3.Створити комісію по прийняттю-передачі у комунальну власність у складі, згідно з додатком (додається).

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій.

 

5/34/13

Про надання в безоплатне користування нежитлових приміщень КП “Тернопільський Палац Спорту”

На виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в місті Тернополі на 2007 - 2011 роки, затвердженої рішенням міської ради від 22.05.2007р. № 5/9/10 «Про Програму розвитку фізичної культури і спорту в місті Тернополі на 2007 - 2011 роки», з метою розвитку та популяризації пауерліфтингу, бодібілдінгу та фінтесу в місті Тернополі, враховуючи клопотання Тернопільської обласної Федерації культуризму України від 12.04.2010 року №01, лист дирекції КП «Тернопільський Палац Спорту» від 22.04.2010 року № 30, висновки постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, культури, туризму, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати Тернопільській обласній Федерації культуризму України в безоплатне користування нежитлове приміщення (підвальне) КП “Тернопільський Палац Спорту” загальною площею 395,3 кв.м за адресою бульвар Д.Галицького, 2.

2.Адміністрації КП "Тернопільський Палац Спорту" укласти договір надання в безоплатне користування майна, що належить до комунальної власності, з Тернопільською обласною Федерації культуризму України.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, науки, культури, туризму, молодіжної політики, фізичної культури і спорту.

 

5/34/14

Про присвоєння імен навчальним закладам

Відповідно до клопотання управління освіти Тернопільської міської ради від 14.04.2010р. №425/02, тимчасового порядку присвоєння імені навчальним закладам (лист Міністерства освіти і науки України від 20.02.2003р. №1/9-85), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, культури, туризму, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Звернутися з клопотанням до Тернопільської обласної державної адміністрації щодо внесення пропозицій Кабінету Міністрів України щодо присвоєння Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №17 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області імені Володимира Вихруща та Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 9 Тернопільської міської ради Тернопільської області імені Іванни Блажкевич.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, науки, культури, туризму, молодіжної політики, фізичної культури та спорту.

 

5/34/15

Про припинення діяльності юридичної особи – Госпрозрахункової проектної групи при управлінні містобудування та архітектури Тернопільського міськвиконкому

Враховуючи лист директора Госпрозрахункової проектної групи №2 від 30.03.2010р., висновок постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.104 Цивільного кодексу України, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Припинити діяльність юридичної особи - Госпрозрахункової проектної групи при управлінні містобудування та архітектури Тернопільського міськвиконкому за адресою вул. С.Крушельницької,1А шляхом ліквідації.

2.Створити ліквідаційну комісію по припиненню юридичної особи - Госпрозрахункової проектної групи при управлінні містобудування та архітектури Тернопільського міськвиконкому за адресою вул. С.Крушельницької,1А в складі згідно з додатком (додається).

3.Комісії провести заходи по припиненню діяльності юридичної особи - Госпрозрахункової проектної групи при управлінні містобудування та архітектури Тернопільського міськвиконкому та провести вивільнення працівників відповідно до вимог чинного законодавства.

4.Керівнику госпрозрахункової проектної групи при управлінні містобудування та архітектури Грицуку Ю.І. подати державному реєстратору документи для проведення державної реєстрації ліквідації Госпрозрахункової проектної групи при управлінні містобудування та архітектури Тернопільського міськвиконкому.

 

5/34/16

Про затвердження Програми підвищення безпеки дорожнього руху в м. Тернополі на 2010-2012 роки

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дорожній рух», Бюджетним кодексом України, з метою забезпечення безпеки дорожнього руху в місті Тернополі, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку та енергозбереження, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Програму підвищення безпеки дорожнього руху в м. Тернополі на 2010-2012 роки (додається).

2.Виконавчому комітету фінансування Програми проводити в межах коштів, передбачених бюджетом міста на відповідні роки.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку та енергозбереження .

 

5/34/17

Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, право оренди яких набуватиметься на аукціоні

З метою створення конкурентності у набутті права оренди на землю, керуючись ст.12, 123, 127, 134-137 Земельного кодексу України, рішеннями міської ради від 10.02.2005р. №4/14/51 „Про затвердження Положення про організацію аукціонів в м. Тернополі”, від 29.05.2008р. №5/17/122 „Про затвердження Положення про порядок продажу права оренди земельних ділянок в м. Терннополі”, враховуючи висновки постійних комісій з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, право оренди яких набуватиметься на аукціоні, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі.

 

5/34/22

Про внесення змін в додаток №1 до рішення міської ради від 14.04.2005р. №4/14/204 „Про затвердження Порядку розгляду звернень по наданню земельних ділянок у користування в м. Тернополі”

Відповідно до Закону України " Про державну експертизу землевпорядної документації", враховуючи складну ситуацію, яка склалася в будівельній галузі та висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни в додаток №1 до рішення міської ради від 14.04.2005р. №4/14/204 „Про затвердження Порядку розгляду звернень по наданню земельних ділянок у користування в м. Тернополі”: - пункт 3.7 викласти в наступній редакції: „Погоджений проект відведення земельної ділянки підлягає розгляду на засіданні сесії міської ради.”; - з підпункту 3 пункту 4.1 виключити слова „…та позитивний висновок землевпорядної експертизи…”; - з пункту 4.3 виключити слова „…що пройшов державну землевпорядну експертизу…”; - з пункту 5.8 виключити останній абзац: „Погоджений проект відведення земельної ділянки підлягає державній землевпорядній експертизі в головному обласному управлінні земельних ресурсів, а при наявності позитивного висновку підлягає розгляду на засіданні сесії міської ради.”; - з підпункту 3 пункту 6.1 виключити слова „…та позитивний висновок землевпорядної експертизи…”.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста.


5/34/33

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 1,9га під будівництво складських приміщень та гаражів за адресою вул. Микулинецька КП фірмі “Тернопільбудінвестзамовник”

Рішення втратило чинність відповідно до рішення міської ради від 21.09.2013р. №6/37/90

Розглянувши звернення комунального підприємства фірми “Тернопільбудінвестзамовник”, керуючись ст.12, 92, 123 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл комунальному підприємству фірмі “Тернопільбудінвестзамовник” (ід. код ___________) на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 1,9га під будівництво складських приміщень та гаражів за адресою вул. Микулинецька.


5/34/83

Про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Тернополя"

За незламність духу у відстоюванні національної ідеї, виявлені героїзм і самопожертву у боротьбі за незалежність Української держави, на підставі положення про нагороди Тернопільської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 25 червня 2004 року №4/11/170, рішення комісії з питань нагородження відзнаками Тернопільської міської ради від 30.04.2010 р., міська рада ВИРІШИЛА:

1.Присвоїти звання «Почесний громадянин міста Тернополя» Бандері Степану Андрійовичу – Герою України, провідникові Організації українських націоналістів (посмертно).

2.Присвоїти звання «Почесний громадянин міста Тернополя» Шухевичу Роману Осиповичу – Герою України, головному командирові Української повстанської армії у 1942-1950 роках, генерал-хорунжому (посмертно).

 

5/34/84

Про затвердження Положення про відділ технічного нагляду Тернопільської міської ради в новій редакції

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни і доповнення до Положення про відділ технічного нагляду за ремонтом та утриманням шляхово-мостового господарства, об’єктами зовнішнього благоустрою та капітальним ремонтом, реконструкцією житлового фонду Тернопільської міської ради, яке затверджене рішенням міської ради від 29.12.2005 р. №4/17/109 «Про реорганізацію відділу шляхів і споруд зовнішнього благоустрою та відділу технічного нагляду за капітальним ремонтом та реконструкцією житлового фонду», а також змінити назву на „Відділ технічного нагляду Тернопільської міської ради”.

2.Затвердити Положення про відділ технічного нагляду Тернопільської міської ради в новій редакції згідно з додатком (додається).

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій.

 

      

Рішення міської ради з додатками