Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення сесії міської ради:
13.10.08
14 жовтня 2008;  автор: admin


13 жовтня 2008 р.                                                          № 5/п8/1

Про використання коштів з резервного фонду державного бюджету

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10.09.2008 року № 1192-р. ”Про виділення коштів для проведення першочергових аварійно-відбудовних робіт в місті Тернополі” місту з резервного фонду державного бюджету виділено кошти в сумі 10219,0 тис.грн. для проведення аварійно-відбудовних робіт в гуртожитках та будинках ВАТ „Текстерно”, які передані в комунальну власність міста 21.08.2008 року.

З метою забезпечення використання коштів в надзвичайно короткий період, який залишився до кінця поточного року, необхідна згуртованість громади та підтримка всіх гілок влади, які задіяні в цьому процесі. Звернення виконавчого комітету до будівельних організацій міста про проведення аварійно-відбудовних робіт в гуртожитках ВАТ „Текстерно” для підготовки їх до осінньо-зимового періоду було сприйнято з розумінням. Кошти поступили в Тернопільську обласну державну адміністрацію 03.10.2008 року, а на рахунок міської ради надійшли 10.10.2008 року. Щоб розпочати роботи, передбачені кошторисами, будівельні організації вимагають аванс коштів для придбання будівельних матеріалів. Відповідно до чинного законодавства (постанова Кабінету Міністрів України від 09.10.2006 року № 1404 „Питання попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти”) такий дозвіл надає головний розпорядник коштів, яким в нашому випадку є Тернопільська обласна державна адміністрація. На звернення виконавчого комітету до Тернопільської обласної державної адміністрації від 08.10.2008 року № 124/1 та від 10.10.2008 року № 2161/01 такого дозволу не отримано. Крім цього, органи державного казначейства для оплати придбання матеріалів, виконаних робіт вимагають дотримання процедури закупівлі, час проведення якої займе щонайменше півтора місяці. В таких умовах забезпечити використання коштів на проведення аварійно-відбудовних робіт в гуртожитках ВАТ „Текстерно”, для підготовки їх до осінньо-зимового періоду є нереальним. Невикористання коштів призведе до соціально-політичної напруги серед населення міста. Враховуючи ситуацію, яка склалася з використанням коштів, виділених з резервного фонду державного бюджету, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити рішення виконавчого комітету від 07.10.2008 року № 1938 „Про використання коштів, виділених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10.09.2008 року № 1192-р”.

2.Звернутися до Тернопільської обласної державної адміністрації та обласної ради з проханням забезпечити необхідні умови для використання виділених коштів в період, який залишився до кінця поточного року, із проведенням авансових платежів.

3.Просити Кабінет Міністрів України надати дозвіл міській раді використовувати виділені кошти без застосування процедури закупівлі з метою недопущення соціально-політичної напруги серед населення та підготовки об’єктів до роботи в осінньо-зимовий період 2008-2009 років.

4.Контроль за виконання даного рішення покласти на комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій, з питань планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                                    Р.Й.Заставний

завантажити Рішення міської ради