Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення сесії міської ради:
29.11-3.12.07
08 вересня 2008;  автор: admin


Про створення тимчасової контрольної комісії щодо ринку

Заслухавши інформацію депутата міської ради А.І.Артимовича, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Створити тимчасову контрольну комісію щодо вирішення питань функціонування ринків міста у складі А.І.Артимович - голова комісії, членів комісії І.Б.Білаха, І. Й. Бурди, О.Й.Купер, М.С.Смаровайла, О.М.Різник.

2.Заслухати інформацію про роботу комісії на сесії міської ради в січні 2008 року.

 

Про передачу житлового будинку за адресою пров. Збаразький, 6 у спільну приватну власність громадян

Про включення в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу в 2007-2008 роках (ПП „Сінакс”)

Про включення в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу в 2007-2008роках, земельної ділянки площею 643, 36 кв.м, надану для обслуговування викупленої будівлі магазину та господарської споруди за адресою вул. Гагаріна, 2а, товариству з обмеженою відповідальністю магазину №9 „Росинка”

Про відмову в надані дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки приватному підприємству „Владіз” за адресою вул. Текстильна

Про передачу частини житлового будинку за адресою вул. Князя Острозького, 66 у спільну приватну власність громадян

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування на земельну ділянку площею 1419, 0га для обслуговування науково-дослідних, навчальних цілей та ведення товарного сільськогосподарського виробництва за адресою вул. Бригадна, 46 Тернопільському національному економічному університету

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування на земельні ділянки

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування земельною ділянкою площею 0, 5245га для обслуговування будівель і споруд Тернопільської загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №6 ім. Н.Яремчука Тернопільської міської ради Тернопільської області за адресою вул. Руська, 6

Розглянувши звернення Тернопільської загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №6 ім. Н.Яремчука Тернопільської міської ради Тернопільської області, керуючись ст.12, 92 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування земельною ділянкою площею 0, 5245га за адресою вул. Руська, 6 Тернопільській загальноосвітній школі 1-3 ступенів №6 ім. Н.Яремчука Тернопільської міської ради Тернопільської області (ід.код14040824).

2.Надати в постійне користування Тернопільській загальноосвітній школі 1-3 ступенів №6 ім. Н.Яремчука Тернопільської міської ради Тернопільської області (ід.код14040824) земельну ділянку площею 0, 5245га для обслуговування будівель і споруд школи за адресою вул. Руська, 6

3.Зобов’язати Тернопільську загальноосвітню школу 1-3 ступенів №6 ім. Н.Яремчука Тернопільської міської ради Тернопільської області в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування земельною ділянкою площею 12014, 58кв.м для обслуговування будівель і споруд Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи Тернопільської міської ради Тернопільської області за адресою вул. Академіка Сахарова, 4

Розглянувши звернення Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи Тернопільської міської ради Тернопільської області, керуючись ст.12, 92 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування земельною ділянкою площею 12014, 58кв.м за адресою вул. Академіка Сахарова, 4 Тернопільській спеціальній загальноосвітній школі Тернопільської міської ради Тернопільської області (ід.код14040606)

2.Надати в постійне користування Тернопільській спеціальній загальноосвітній школі Тернопільської міської ради Тернопільської області (ідкод14040606) земельну ділянку площею 12014, 58кв.м для обслуговування будівель і споруд школи за адресою вул. Академіка Сахарова, 4

3.Зобов’язати Тернопільську спеціальну загальноосвітню школу Тернопільської міської ради Тернопільської області в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди на земельну ділянку площею 0, 0796 га для обслуговування житлового будинку об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку „Головацького” за адресою вул. Головацького, 4

Про надання дозволу на складання проекту відведення щодо зміни цільового використання земельної ділянки площею до 200, 00кв.м товариству з обмеженою відповідальністю „Теркон-Буд” для забезпечення будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення за адресою вул. Пирогова

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки площею 0, 0669га товариству з обмеженою відповідальністю „Теркон-Буд” для забезпечення будівництва та обслуговування 80-квартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення за адресою вул. Пирогова

Про передачу житлового будинку за адресою вул. Шопена, 5 у спільну приватну власність громадян

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки площею 0, 0540 га під розширення території для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями за адресою вул. Вербицького, 8 товариству індивідуальних забудівників „Добробуд"

Про передачу майна в безоплатне користування товариству з обмеженою відповідальністю “Керуюча компанія “Коменерго-Тернопіль”

Про внесення доповнення до рішення міської ради від 01.02.2007 р. № 5/6/14 “ Про передачу майна в безоплатне користування комунальним житлово-експлуатаційним підприємствам”

Про внесення змін до рішення міської ради №5/8/18 від 29.03.2007р. „Про передачу частини житлового будинку за адресою вул. Стецька, 29 у спільну приватну власність”

Про зняття з контролю протокольних доручень міської ради

 

№ 5/14/17

Про затвердження статуту комунального підприємства «Міськавтотранс» в новій редакції

До рішення внесено зміни відповідно до рішень міської ради від 13.03.2008 р. №5/16/17, від 24.02.2011 р. №6/6/41, від 22.03.2013р. №6/30/12, від 31.10.2013 р. №6/38/3, від 28.10.2014р. №6/52/210, від 30.06.2015р. №6/60/14, від 24.11.2015 р. №7/2/20, від 22.12.2015 р. №7/3/163

Беручи до уваги клопотання КП «Міськавтотранс» від 04.10.2007 р. №129, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" та враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку та енергозбереження, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни та доповнення до статуту комунального підприємства "Міськавтотранс" затвердженого рішенням сесії міської ради від 29.03.2007 р. №5/8/16 та затвердити статут в новій редакції згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку та енергозбереження.

 

Про внесення змін до регламенту Тернопільської міської ради у зв’язку з внесенням змін до Закону України „Про статус депутатів місцевих рад” від 12 січня 2007 р.

12 січня 2007 року Верховною Радою України були внесені зміни до Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, зокрема – нова редакція ст.27 „Депутатські фракції”, у якій знято положення про мінімальний кількісний склад депутатських фракцій. Визначення мінімального кількісного складу депутатських фракцій віднесено до „інших питань створення та діяльності депутатських фракцій”, що регулюються пунктом 6 вказаної статті закону, який передбачає, що „інші питання створення та діяльності депутатських фракцій визначається регламентом місцевої ради”.

Керуючись п.6 статті 27 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та регламенту, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до регламенту Тернопільської міської ради, а саме: 1.1.Скасувати п.15.3 Регламенту Тернопільської міської ради. 1.2.Затвердити нову редакцію п.15.3 Регламенту Тернопільської міської ради у наступному вигляді: „ Депутатська фракція складається не менш як із трьох депутатів міської ради. Депутатська група складається не менш як із п’яти депутатів міської ради.”

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради Т.Б.Білана та постійну комісію з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та регламенту.

 

Про розгляд протесту заступника прокурора Тернопільської області на рішення міської ради № 5/12/33 від 31.08.2007року

Розглянувши протест заступника прокурора Тернопільської області на рішення Тернопільської міської ради № 5/12/33 від 31.08.2007року „Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0, 46 га для будівництва та обслуговування фізкультурно-оздоровчого комплексу товариству індивідуальних забудовників „Добробуд” за адресою вул. Вербицького” враховуючи, що відповідно до Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” ТІЗ „Добробуд” зареєстровано як юридичну особу (свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи серія А01 № 193658 ідентифікаційний код 24633454), включено в Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців № 16461200000003736, а згідно Земельного кодексу України, юридичні особи вправі набувати право користування земельними ділянками із земель державної чи комунальної власності, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Земельним кодексом України, міська рада ВИРІШИЛА:

Відмовити в задоволенні протесту заступника прокурора Тернопільської області на рішення Тернопільської міської ради № 5/12/33 від 31.08.2007року „Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0, 46 га для будівництва та обслуговування фізкультурно-оздоровчого комплексу товариству індивідуальних забудовників „Добробуд” за адресою вул. Вербицького”.

 

Про звернення з приводу вшанування пам’яті жертв Геноциду української нації 1932-1933 років Міська рада ВИРІШИЛА:

1 Затвердити звернення з приводу вшанування пам’яті жертв Геноциду української нації 1932-1933 років (текст звернення додається).

2.Направити звернення з приводу вшанування пам’яті жертв Геноциду української нації 1932-1933 років до Президента України, Кабінету міністрів України, Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних та міських рад обласних центрів, Київської, Севастопольської міських рад, Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України. Президенту України, Кабінету міністрів України, Верховній Раді України, Верховній Раді Автономної Республіки Крим, обласним та міським радам обласних центрів, Київській, Севастопольській міським радам, Генеральній прокуратурі України Міністерству внутрішніх справ України Службі безпеки України

 

Звернення

Тернопільської міської ради

з приводу вшанування пам’яті жертв Геноциду української нації 1932-1933 років

 

На 75-у році з часу здійснення Комуністичною партією (більшовиків) України геноциду української нації, а саме Голодомору 1932-1933 років, ми, депутати Тернопільської міської ради звертаємося до пам’яті невинно убієних та закатованих штучним голодом українців. Комуністична партійна номенклатура, яка сьогодні, ховаючись за депутатськими мандатами та державними посадами, намагається нав’язати українському суспільству думку, ніби-то Голодомор запланувала, здійснила і виконала одна особа – Йосиф Сталін. При цьому замовчується істинний замовник і виконавець геноциду українців – Комуністична партія (більшовиків) України. Послуговуючись людиноненависницькою комуністичною ідеологією, а саме ідеями денаціоналізації суспільства та класової боротьби, комуністи розпочали війну проти українського селянства – колиски української культури і духовності. Жертвами цього непокараного досі злочину стали понад 10 мільйонів українців.

Враховуючи Закон України „Про Голодомор 1932-1933 роках в Україні” від 28.11.2006р., в якому Верховна Рада України визнала Голодомор геноцидом українського народу та Указ Президента В.Ющенка „Про заходи у зв'язку з 75-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні” від 28.03.2007р., Тернопільська міська рада ВИРІШИЛА:

Звернутися до Генеральної Прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України з вимогою:

- порушити кримінальну справу по факту вчинення геноциду (частина 1 статті 442 Кримінального кодексу України) проти українського народу в 1932-1933 роках в Україні, встановити причетних до злочину осіб та офіційно оприлюднити результати слідства через засоби масової інформації;

- визнати Комуністичну партію (більшовиків) України терористичною організацією (Закон України „Про боротьбу з тероризмом” стаття 1: „Організація визнається терористичною, якщо хоч один з її структурних підрозділів здійснює терористичну діяльність з відома хоча б одного з керівників (керівних органів) усієї організації”) та заборонити діяльність Комуністичної партії України, як правонаступниці КП(б)У, скасувати її державну реєстрацію та конфіскувати належне їй майно.

Звернутися до Верховної Ради України:

- внести зміни до закону України „Про Голодомор в 1932-1933 роках в Україні” в частині „проти українського народу” замінити на „проти української нації”.

 

Про скасування рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 16.06.2006р. №750

 

Про внесення змін до Положення про порядок набуття на конкурентних засадах права на оренду земельних ділянок у м. Тернополі

Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись рішенням міської ради від 28.09.2006р. №5/2/48 “Про затвердження положень про виконавчі органи міської ради”, від 09.08.2006р. №5/1/5 “Про постійні комісії міської ради”, від 19.07.2005р. № 4/16/76 “Про затвердження Положення про порядок набуття на конкурентних засадах права на оренду земельних ділянок у м. Тернополі”, враховуючи висновки постійних комісій з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі та конкурсної комісії по наданню земельних ділянок на конкурентних засадах, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до Положення про порядок набуття на конкурентних засадах права на оренду земельних ділянок у м. Тернополі, затвердженого рішенням міської ради від 19.07.2005р. №4/16/76 “Про затвердження Положення про порядок набуття на конкурентних засадах права на оренду земельних ділянок у м. Тернополі”: 1.1. Визнати таким, що втратив чинність п.3.2 розділу «Підготовка та організація конкурсів та умови участі в них». 1.2. Визнати такими, що втратили чинність п. 5.1, 5.2, 5.3, 5.4, 5.5 розділу «Конкурсна комісія». 1.3. Розділ «Конкурсна комісія» викласти в наступній редакції: «Конкурсна комісія:

•Розглядає і пропонує постійним комісіям міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі для погодження перелік земельних ділянок, право оренди яких передбачається надати шляхом проведення конкурсу.

•Пропонує спосіб визначення орендаря – комерційний або некомерційний конкурс.

•Погоджує умови конкурсу.

•Здійснює контроль за підготовкою та проведенням конкурсу.

•Розглядає пропозиції виконавчого комітету щодо формування переліку земельних ділянок, які будуть надаватися на конкурсних умовах, для подальшого розгляду на сесії міської ради.

•Розглядає пропозиції виконавчого комітету міської ради щодо формування умов конкурсу.

•Розглядає та визначає кращу пропозицію планів і програм будівництва та реконструкції об’єктів на території міста, інвестиційні містобудівні програми, пропозиції і бізнес-плани юридичних осіб щодо розвитку окремих територій та будівництва об’єктів містобудування при проведенні некомерційних конкурсів.

•Засідання конкурсної комісії веде голова комісії або за відсутності його заступник.

•Засідання конкурсної комісії по визначенню переможця комерційного або некомерційного конкурсу надання земельної ділянки в оренду або з питань організаційного, робочого та інших напрямків оформляється протоколом, який підписується всіма присутніми на засіданні членами конкурсної комісії.

•Засідання правомочні при умові присутності більше половини членів конкурсної комісії.

•Рішення конкурсної комісії вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала більшість членів комісії.

•Комісією приймається до уваги попередня діяльність учасника конкурсу; дотримання вимог земельного та містобудівного законодавства, виконання рішень міської ради, сплата платежів до бюджетів.

•Результати конкурсу, а також всі рішення, пов’язані з проведенням конкурсу оскаржуються та вирішуються відповідно до чинного законодавства.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на голову конкурсної комісії по наданню земельних ділянок на конкурентних засадах, постійні комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі.

 

Про затвердження переліку земельних ділянок, що надаватимуться в оренду суб’єктам господарювання на конкурентних засадах

Керуючись Положенням про набуття на конкурентних засадах права на оренду земельних ділянок у м.Тернополі, затверджених рішенням міської ради від 19.07.2005р. №4/16/76 із змінами та доповненнями внесених на підставі рішення міської ради від 07.06.2007р. №5/10/4 „Про внесення змін до рішень міської ради”, враховуючи висновки постійних комісій з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі та конкурсної комісії по наданню земельних ділянок на конкурентних засадах, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити перелік земельних ділянок, що надаватимуться в оренду суб’єктам господарювання на конкурентних засадах шляхом проведення комерційного конкурсу, згідно з додатком 1 (додається).

2.Затвердити перелік земельних ділянок, що надаватимуться в оренду суб’єктам господарювання на конкурентних засадах шляхом проведення некомерційного конкурсу, згідно додатку 2 (додається).

3.Переможцям конкурсу дати дозвіл на: 3.1.підготовку матеріалів попереднього погодження місця розміщення об’єктів, зазначених в додатках 1, 2. 3.2.складання проектів відведення земельних ділянок, зазначених в додатках 1, 2, після погодження у встановленому порядку місця розташування об’єктів.

4.Виконавчому комітету міської ради розробити умови конкурсу та подати на затвердження конкурсної комісії.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі та на конкурсну комісію по наданню земельних ділянок на конкурентних засадах.

 

Про затвердження проекту відведення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0, 1750га під будівництво багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Київська, 21 аварійно-рятувальному загону спеціального призначення головного управління МНС України в Тернопільській області

Про затвердження проекту відведення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0, 1250га під будівництво багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Котляревського, 22а Тернопільському міському управлінню головного управління МНС України в Тернопільській області

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0, 3692га для обслуговування та перебудови викуплених будівель і споруд під багатоквартирний житловий будинок з вбудованими приміщеннями громадського призначення та критими стоянками для автомобілів і реконструкції під офісні приміщення за адресою вул. Текстильна, 18

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0, 0386га під розширення території для обслуговування закладу громадського харчування – ресторану „Едем” з влаштуванням стоянки автотранспорту за адресою вул. Бережанська, 48 ТОВ “Орбіта”

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під будівництво пожежного депо 1-му загону державної пожежної охорони м. Тернополя МНС України в Тернопільській області за адресою вул. Винниченка

 

Про виконання бюджету міста Тернополя за дев'ять місяців 2007 року

Заслухавши звіт виконавчого комітету про виконання бюджету міста за дев'ять місяців 2007 року, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету та фінансів, міська рада ВИРІШИЛА:

Затвердити звіт про виконання бюджету міста за дев'ять місяців 2007 року по доходах в сумі 238017, 8 тис.грн., в тому числі по загальному фонду – 209566, 9 тис.грн. та по спеціальному фонду – 28450, 9 тис.грн. і по видатках в сумі 214998, 9 тис.грн., в тому числі по загальному фонду –193680, 2 тис.грн. та по спеціальному фонду –21318, 7 тис.грн., згідно з додатками №№ 1, 2 та звітом управління Державного казначейства в м. Тернополі. "Про виконання бюджету міста Тернополя" станом на 01.10.2007 року згідно з додатками №№ 1, 2, 3 (додаються).

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0, 2560 га для будівництва та обслуговування автомийки з комплексом сервісного обслуговування товариству з обмеженою відповідальністю „Околиця” за адресою вул. С.Будного

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки площею 1, 8га для будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими стоянками товариству індивідуальних забудівників „Коледж” за адресою вул. Генерала Тарнавського

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки під розташування торгового комплексу товариству з обмеженою відповідальністю „Пасаж” за адресою вул. Й.Сліпого

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки площею 0, 2695 га для розташування індивідуальних гаражів гаражному кооперативу „Ветеран” за адресою пров. Цегельний

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0, 0500га для розширення території по обслуговуванню викупленої основної будівлі за адресою вул. Митрополита Шептицького, 23б товариству з обмеженою відповідальністю „Мак Тернопіль"

 

Про внесення змін до рішення міської ради від 23.01.2007 р. №5/6/2 "Про бюджет м. Тернополя на 2007 рік"

Керуючись Бюджетним кодексом України, рішенням Тернопільської обласної ради від 17.10.2007 року № 235 "Про внесення змін до обласного бюджету на 2007 рік", враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету та фінансів, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити обсяг доходів міського бюджету на 2007 рік в сумі 347385, 281 тис. грн., в тому числі по загальному фонду 305911, 731 тис. грн. та по спеціальному фонду 41473, 55 тис.грн.

2.Затвердити обсяг видатків міського бюджету на 2007 рік в сумі 349130, 881 тис. грн., в тому числі по загальному фонду 307365, 631 тис. грн. та по спеціальному фонду 41765, 25 тис.грн.

3.Збільшити доходи загального фонду на 1658, 925 тис.грн., в тому числі за рахунок:

- субвенції з державного бюджету - 38, 925 тис. грн.;

- перевиконання дохідної частини бюджету – 1620, 0 тис. грн.

3.1.(11010000) Податок з доходів фізичних осіб 1620, 0 тис. грн. 3.2.(41035800) Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом "гроші ходять за дитиною" – 38, 925 тис. грн.

4.Збільшити видатки загального фонду за рахунок субвенції з державного бюджету по головних розпорядниках коштів на суму 38, 925 тис. грн. 4.1.Управлінню праці та соціальної політики – 38, 925 тис. грн. 4.1.1.(070303) Дитячі будинки (в тому числі сімейного типу, прийомні сім’ї) – 38, 925 тис. грн.

5.Зменшити видатки загального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів на суму 3292, 6 тис. грн. з них: оплата праці - 79, 4 тис. грн. енергоносії – 5, 0 тис. грн. капітальні видатки – 10, 0 тис. грн. 5.1. Міській раді - 460, 0 тис. грн. 5.1.1. ( 160101) Землеустрій – 275, 0 тис. грн. 5.1.2. ( 180404) Підтримка малого і середнього підприємництва – 80, 0 тис. грн. 5.1.3. ( 250404) Містобудівний кадастр – 105, 0 тис. грн. 5.2. Управлінню фінансів та бюджету – 510, 0 тис .грн. 5.2.1.( 250102) Резервний фонд – 500, 0 тис. грн. 5.2.2.(250323) Субвенція на утримання об’єктів спільного користування – 10, 0 тис. грн. 5.3.Управлінню капітального будівництва – 132, 6 тис. грн. з них: оплата праці - 79, 4 тис. грн. енергоносії – 5, 0 тис. грн. капітальні видатки – 10, 0 тис. грн. 5.3.1.(010116) Утримання апарату управління – 132, 6 тис. грн. з них: оплата праці - 79, 4 тис. грн. енергоносії – 5, 0 тис. грн. капітальні видатки – 10, 0 тис. грн. 5.4. Управлінню праці та соціальної політики – 2020, 0 тис. грн. 5.4.1.(090306) Допомога одиноким матерям – 1000, 0 тис .грн 5.4.2.( 090401) Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям – 1020, 0 тис .грн. 5.5. Управлінню транспорту та зв’язку – 150, 0 тис. грн. 5.5.1. (170102) Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян – 50, 0 тис. грн. 5.5.2. ( 170302) Компенсаційні виплати на пільговий проїзд окремим категоріям громадян залізничним транспортом – 100, 0 тис. грн. 5.6.Управлінню культури та туризму – 20, 0 тис. грн. 5.6.1.(110103) Інші заходи – 20, 0 тис. грн.

6.Збільшити видатки загального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів на суму 3292, 6 тис. грн. за рахунок зменшення видатків по головних розпорядниках (п.5), з них: оплата праці - 158, 7 тис. грн. капітальні видатки – 379, 7 тис. грн. 6.1.Міській раді – 102, 5 тис. грн. з них: оплата праці - 64, 2 тис. грн. 6.1.1. ( 010116) Апарат управління – 87, 5 тис . грн. з них: оплата праці - 64, 2 тис. грн. 6.1.2.(120300) Книговидання – 15, 0 тис . грн. 6.2. Управлінню праці та соціальної політики – 2107, 2 тис. грн. з них: оплата праці - 29, 7 тис. грн. 6.2.1. ( 010116) Апарат управління – 37, 2 тис . грн. з них: оплата праці - 29, 7 тис. грн. 6.2.2. (090304) Одноразова допомога при народженні дитини – 1860, 0 тис. грн. 6.2.3. (090305) Допомога на дітей, які перебувають під опікою та піклуванням – 60, 0 тис .грн. 6.2.4. (091300) Допомога дітям – інвалідам та інвалідам з дитинства – 100, 0 тис. грн. 6.2.5. (090412) Допомога одиноким малозабезпеченим громадянам – 50, 0 тис. грн. 6.3. Управлінню житлово-комунального господарства та екології – 443, 6 тис. грн. з них: оплата праці - 3, 6 тис. грн. 6.3.1. ( 010116) Апарат управління – 4, 9 тис . грн. з них: оплата праці - 3, 6 тис. грн. 6.3.2. (100203) Благоустрій міста – 130, 0 тис. грн. 6.3.3.(100102) Капітальний ремонт житлового фонду – 308, 7 тис. грн. 6.4. Управлінню освіти – 7, 1 тис. грн. з них: оплата праці - 2, 3 тис. грн. 6.4.1. ( 010116) Апарат управління – 2, 3 тис . грн. з них: оплата праці - 2, 3 тис. грн. 6.4.2.(070808) Допомога дітям – сиротам, яким виповнюється 18 років – 4, 8 тис. грн. 6.5. Управлінню охорони здоров’я – 171, 5 тис. грн з них: оплата праці - 1, 6 тис. грн. 6.5.1. (010116) Апарат управління – 1, 6 тис . грн. з них: оплата праці - 1, 6 тис. грн. 6.5.2. (080101) Лікарні - 125, 0 тис .грн. 6.5.3.(080203) Пологові будинки – 25, 0 тис. грн. 6.5.4.(080209) Станція швидкої медичної допомоги – 19, 9 тис. грн. 6.6. Управлінню культури і туризму – 145, 5 тис. грн. з них: оплата праці - 3, 3 тис. грн. капітальні видатки – 71, 0 тис. грн. 6.6.1. (010116) Апарат управління – 4, 5 тис . грн. з них: оплата праці - 3, 3 тис. грн. 6.6.2.(110502) Фінансова підтримка об’єднання парків культури та відпочинку – 50, 0 тис. грн. 6.6.3.(110204) Палаци та будинки культури – 71, 0 тисгрн. з них: капітальні видатки – 71, 0 тис. грн. 6.6.4.(110502) Школи естетичного виховання дітей – 20, 0 тис. грн. 6.7.Управлінню сім’ї, молоді та спорту – 30, 2 тис. грн. з них: оплата праці - 7, 5 тис. грн. 6.7.1. (010116) Апарат управління – 10, 2 тис . грн. з них: оплата праці - 7, 5 тис. грн. 6.7.2. (091103) Заходи та соціальні програми у справах молоді – 20, 0 тис. грн. 6.8. Управлінню транспорту та зв’язку – 173, 9 тис. грн. з них: оплата праці - 6, 5 тис. грн. 6.8.1. (010116) Апарат управління – 23, 9 тис . грн. з них: оплата праці - 6, 5 тис. грн. 6.8.2. (170602) Компенсаційні виплати на пільговий проїзд електричним транспортом окремим категоріям громадян – 150, 0 тис. грн. 6.9.Управлінню комунальної власності – 47, 3 тис. грн. з них: оплата праці - 9, 1 тис. грн. 6.9.1. (010116) Апарат управління – 12, 3 тис . грн. з них: оплата праці - 9, 1 тис. грн. 6.9.2. (250404) Видатки, пов’язані з приватизацією комунального майна – 35, 0 тис.грн. 6.10. Управлінню фінансів та бюджету – 63, 8 тис. грн. з них: оплата праці - 30, 9 тис. грн. 6.10.1. (010116) Апарат управління – 43, 8 тис . грн. з них: оплата праці - 30, 9 тис. грн. 6.10.2.(250380) Інші субвенції -20, 0 тис. грн.

7.Збільшити видатки загального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету на 1620, 0 тис. грн. в тому числі: оплата праці - 1106, 9 тис. грн. 7.1.Управлінню освіти – 1000, 0 тис .грн. з них: оплата праці - 723, 1 тис. грн. 7.1.1.(070101) Дошкільні заклади – 233, 6 тис. грн. з них: оплата праці - 171, 5 тис. грн. 7.1.2.(070201) Загальноосвітні школи – 740, 9 тис. грн. з них: оплата праці - 543, 9 тис. грн. 7.1.3. (070602) Вищі заклади освіти ІІІ-ІV акредитації – 15, 0 тис. грн. 7.1.4. (070804) Централізована бухгалтерія – 10, 5 тис. грн. з них: оплата праці - 7, 7 тис. грн. 7.2. Управлінню охорони здоров’я – 540, 0 тис. грн. з них: оплата праці - 383, 8 тис. грн. 7.2.1. (080101) Лікарні – 280, 0 тис. грн. з них: оплата праці - 205, 4 тис. грн. 7.2.2.(080203) Пологові будинки – 120, 0 з них: оплата праці - 105, 0 тис. грн. 7.2.3.(080209) Станція швидкої медичної допомоги - 60, 0 тис. грн. з них: оплата праці - 44, 1 тис. грн. 7.2.4.(080400) Спеціалізовані поліклініки – 40, 0 тис. грн. з них: оплата праці - 14, 7 тис. грн. 7.2.5.(080500) Загальні і спеціалізовані стоматполіклініки – 20, 0 тис. грн. з них: оплата праці - 14, 6 тис. грн. 7.2.6.(081002) Інші видатки по охороні здоров’я – 20, 0 тис. грн. 7.3.Управлінню праці та соціальної політики – 80, 0 тис. грн. 7.3.1.(090412) Допомога одиноким малозабезпеченим громадянам – 80, 0 тис. грн.

8.Зменшити видатки спеціального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів на суму 2396, 9 тис. грн., з них: капітальні видатки – 2396, 9 тис. грн. 8.1.Міській раді – 530, 0 тис. грн. з них: капітальні видатки – 530, 0 тис. грн. 8.2.Управлінню охорони здоров’я – 600, 0 тис. грн. з них: капітальні видатки – 600, 0 тис. грн. 8.2.1.(150114) Проведення невідкладних відновлювальних робіт, будівництво та реконструкція лікарень загального профілю – 600, 0 тис. грн. з них: капітальні видатки – 600, 0 тис. грн. 8.3.Управлінню культури та туризму – 30, 0 тис. грн. 8.3.1. (180409) Внески органів місцевого самоврядування в статутні фонди суб’єктів підприємницької діяльності – 30, 0 тис. грн. 8.4. Управлінню житлово-комунального господарства та екології – 1236, 9 тис. грн. з них: капітальні видатки – 1236, 9 тис. грн. 8.4.1.(150101) Капітальні вкладення – 362, 0 тис. грн. 8.4.2. (170703) Видатки на фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг – 559, 1 тис. грн. з них: капітальні видатки – 559, 1 тис. грн. 8.4.3. (150122) Інвестиційні проекти – 33, 8 тис. грн. 8.4.4. (100102) Капітальний ремонт житлового фонду – 282, 0 тис. грн.

9.Збільшити видатки спеціального фонду міського бюджету по головних розпорядниках бюджетних коштів на 2396, 9 тис. грн. за рахунок зменшення видатків по головних розпорядниках коштів ( п.8), із них: капітальні видатки – 1837, 8 тис. грн. 9.1. Управлінню освіти – 830, 0 тис. грн. з них: капітальні видатки – 830, 0 тис. грн. 9.1.1. (070101) Дошкільні заклади – 212, 5 тис. грн. з них: капітальні видатки – 212, 5 тис. грн. 9.1.2.(070201) Загальноосвітні школи – 287, 5 тис. грн. з них: капітальні видатки – 287, 5 тис. грн. 9.1.3.(070304) Спеціалізовані загальноосвітні школи – 10, 0 тис. грн. з них: капітальні видатки – 10, 0 тис. грн. 9.1.4. (130107) Утримання та навчально-тренувальна робота дитячо-юнацьких спортивних шкіл – 20, 0 тис. грн. з них: капітальні видатки – 20, 0 тис. грн. 9.1.5. (150110) Проведення невідкладних відновлювальних робіт, будівництво та реконструкція загальноосвітніх навчальних закладів -300, 0 тис. грн. з них: капітальні видатки – 300, 0 тис. грн. 9.2.Управлінню культури та туризму – 30, 0 тис. грн. з них: капітальні видатки – 30, 0 тис. грн. 9.2.1.(110204) Палаци та будинки культури – 30, 0 тис. грн. з них: капітальні видатки – 30, 0 тис. грн. 9.3.Управлінню охорони здоров’я – 389, 5 тис. грн. з них: капітальні видатки – 389, 5 тис. грн. 9.3.1.(080101) Лікарні – 199, 5 тис. грн. з них: капітальні видатки – 199, 5 тис. грн. 9.3.2.(150119) Проведення невідкладних відновлювальних робіт, будівництво та реконструкція спеціалізованих лікарень та інших спеціалізованих закладів - 190, 0 тис. грн. з них: капітальні видатки – 190, 0 тис. грн. 9.4. Управлінню житлово-комунального господарства та екології – 1147, 4 тис. грн. з них: капітальні видатки – 588, 3 тис. грн. 9.4.1.(180409) Внески органів місцевого самоврядування в статутні фонди суб’єктів підприємницької діяльності – 226, 3 тис. грн. 9.4.2. (150122) ) Інвестиційні проекти – 362, 0 тис. грн. 9.4.3. (170703) Видатки на фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг – 559, 1 тис. грн.

10.Збільшити доходи спеціального фонду міського бюджету на 2713, 7 тис. грн., в тому числі за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету на 2713, 7 тис. грн. 10.1. (31030000) Надходження коштів від відчуження майна, що знаходиться у комунальній власності міста – 323, 7 тис. грн. 10.2. (50110000) Цільові фонди, утворені органами місцевого самоврядування та місцевими органами влади – 690, 0 тис. грн. 10.3. (12020000) Податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин та механізмів – 1700, 0 тис. грн.

11.Збільшити видатки спеціального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів на 2713, 7 тис. грн., із них капітальні видатки - 631, 7 тис. грн., в тому числі за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету на 2713, 7 тис. грн. 11.1. Управлінню житлово-комунального господарства та екології – 2703, 7 тис. грн. з них: капітальні видатки – 623, 7 тис. грн. 11.1.1. (180409) Внески органів місцевого самоврядування в статутні фонди суб’єктів підприємницької діяльності – 323, 7 тис. грн. 11.1.2. (170703) Видатки на фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг – 1700, 0 тис. грн. 11.1.3.(240900) Цільові фонди – 680, 0 тис. грн. з них: капітальні видатки – 300, 0 тис. грн. 11.2. Управлінню транспорту та зв’язку – 10, 0 тис. грн. з них: капітальні видатки – 8, 0 тис. грн. 11.2.1.(240900) Цільові фонди – 10, 0 тис. грн. з них: капітальні видатки – 8, 0 тис. грн.

12.Внести зміни в додаток № 5 до рішення міської ради від 23.01.2007 року № 5/6/2 " Про бюджет міста Тернополя на 2007 рік" згідно з додатком № 1 ( додається ).

13.Затвердити перелік об’єктів, виконання по яких буде здійснюватись з міського бюджету на умовах співфінансування згідно з додатком № 2 ( додається ).

14.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування бюджету та фінансів.

 

Про погодження місця розташування кварталу житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення на земельній ділянці площею до 6, 28га за адресою вул. Володимира Великого ТОВ "Житло"

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки площею до 0, 1211 га для обслуговування викуплених гаражів і лабораторного корпусу за адресою вул. Гріга, 3 товариству з обмеженою відповідальністю „Стеллар ЛТД”

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0, 0915га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Галицька, 16 об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку „Марракеш”

 

Про внесення змін до рішення міської ради від 10.08.2006 р. №5/1/17 "Про затвердження персонального складу постійних комісій міської ради"

Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" та враховуючи заяву депутата міської ради Білаха Івана Богдановича, міська рада ВИРІШИЛА:

Виключити зі складу постійної комісії міської ради з питань розвитку малого та середнього бізнесу, захисту прав споживачів та включити в склад постійної комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна Білаха Івана Богдановича.

 

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування викупленої нежитлової будівлі за адресою вул. Гріга, 3 селянському фермерському господарству „Надія”

 

Про стан оренди та хід приватизації об’єктів комунальної власності міста за 9 місяців 2007 року

Розглянувши інформацію управління комунальної власності про стан оренди та хід приватизації об’єктів комунальної власності міста за 9 місяців 2007 року, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, міська рада ВИРІШИЛА:

Інформацію про стан оренди та хід приватизації об’єктів комунальної власності міста за 9 місяців 2007 року взяти до відома (додається) ІНФОРМАЦІЯ про стан оренди та хід приватизації об’єктів комунальної власності міста за 9 місяців 2007 року

 

Управління комунальної власності є виконавчим органом Тернопільської міської ради і виконує функції по управлінню, обліку та контролю за використанням комунального майна міста, укладанню договорів оренди та безоплатного користування, продавця об’єктів комунальної власності, які затверджені до приватизації міською радою.

Оренда майна комунальної власності

Станом на 01.10.2007 р. на обліку управління перебуває:

- 396 договорів оренди нежилих приміщень загальною площею 51, 9 тис.кв.м.;

- 3 договори оренди цілісних майнових комплексів загальною вартістю 922, 78 тис.грн.;

- 5 договорів оренди окремого індивідуально визначеного майна загальною вартістю 57, 9 тис.грн.;

 

Управлінням комунальної власності ведеться постійний контроль за виконанням умов договорів оренди нежилих приміщень, цілісних майнових комплексів та окремого індивідуально визначеного майна. З метою забезпечення поступлення коштів до міського бюджету проводиться щоденний аналіз поступлень таких коштів і, у разі потреби, претензійно-позовна робота, яка направлена на зменшення заборгованості по орендній платі.

Згідно завдань за 2007 рік за 9 місяців 2007 року планувалось отримати коштів від оренди комунального майна в сумі 4103, 3 тис.грн., фактично поступило 3738, 06 тис.грн., що складає 91, 1 %. При цьому в бюджеті на 2007 рік планувалось, що нова методика нарахування орендної плати (збільшення ставок) вступить в дію з січня 2007 року.

На даний час управлінням ведеться робота по переукладенню договорів оренди з переходом на нову методику, якою передбачено значне збільшення орендної плати. Враховуючи, що додатки, в основному, підписані в кінці вересня – початку жовтня, відповідно, і поступлення до міського бюджету від оренди комунального майна очікуються в четвертому кварталі поточного року.

Динаміка поступлень коштів від оренди комунального майна за 9 місяців 2007 року подана в таблиці.

Таблиця

Місяць 2006 рік 2007 рік

План

(тис.грн) Факт

(тис.грн) План

(тис.грн) Факт

(тис.грн.)

Січень 284, 6 387, 77 415, 3 409, 69

Лютий 294, 6 380, 95 461, 0 424, 43

Березень 304, 6 397, 45 461, 0 501, 15

Всього за І кв. 883, 8 1 166, 20 1 337, 3 1 335, 27

Квітень 304, 6 404, 00 461, 0 388, 51

Травень 304, 6 395, 49 461, 0 398, 66

Червень 304, 6 441, 15 461, 0 435, 39

Всього за ІІ кв. 913, 8 1 240, 64 1 383, 0 1 222, 56

Липень 304, 6 360, 20 461, 0 465, 11

Серпень 304, 6 428, 16 461, 0 341, 71

Вересень 304, 7 458, 33 461, 0 373, 41

Всього за ІІІ кв. 913, 9 1246, 69 1 383, 0 1 180, 23

Разом за 9 місяців 2007 р. 2711, 5 3653, 50 4 103, 3 3 738, 06

 

Приватизація об’єктів комунальної власності

Всього заплановано в 2007 р. приватизувати 82 об’єкти комунальної власності та перерахувати коштів до міського бюджету в сумі 7116, 0 тис.грн., в т.ч. за 9 місяців - 3116, 0 тис.грн.

Фактично за 9 місяців 2007 р. від приватизації 19 об’єктів комунальної власності перераховано до міського бюджету коштів у сумі 1487, 6 тис.грн. та до державного бюджету ПДВ в сумі 298, 3 тис.грн.

Основні показники стану приватизації об’єктів комунальної власності за 9 місяців 2007 р. подані в таблиці 2.

Таблиця 2

№ п/п Одиниці виміру 9 місяців 2007 р.

1 Укладено договорів купівлі-продажу на загальну суму в т.ч. ПДВ один.

грн.

грн. 19

2 535 386

429 231

2 Поступило коштів всього

в т.ч. ПДВ грн.

грн. 2 172 668

362 086

3 Перераховано до бюджету

- міського

- державного

грн.

грн.

1 487 571

298 294

 

Динаміка поступлень коштів в міський бюджет від продажу об’єктів приватизації за 9 місяців 2007 р. подана в таблиці 3.

Таблиця 3

Місяць 2006 рік 2007 рік

План

(тис.грн.) Факт

(тис.грн.) План

(тис.грн) Факт

(тис.грн.)

Січень 400.0 1014, 84 - 6, 6

Лютий 400.0 816, 81 - -

Березень 400.0 353, 64 - -

Всього за І кв. 1 200.0 2185, 29 - 6, 6

Квітень 300.0 924, 07 - -

Травень 300.0 252, 46 - -

Червень 300.0 170, 53 200, 0 –

Всього за ІІ кв. 900.0 1347, 06 200, 0 –

Липень 300, 0 83, 49 900, 0 835, 4

Серпень 300, 0 99, 76 1 000, 0 140, 7

Вересень 300, 0 56, 50 1 016, 0 504, 9

Всього за ІІІ кв. 900, 0 239, 75 2 916, 0 1 481, 0

Разом за 9 міс. 3 000, 0 4 879, 41 3 116, 0 1 487, 6

Станом на 10.10.2007 р. 5 051, 4

Станом на 10.10.2007 р. укладено 26 договорів купівлі-продажу на суму 6882127 грн., в т.ч. ПДВ – 1153688 грн.

Отримано коштів від їх приватизації 6062552 грн., в т.ч. ПДВ – 1010400 грн.

Перераховано до міського бюджету коштів в сумі 5051491 грн., до державного бюджету – 1010078 грн.

 

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0, 0287га для обслуговування викуплених нежитлових приміщень за адресою вул. Подільська, 42 приватному підприємству „Інтер’єр-М”

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки площею до 0, 1261га під розширення території для обслуговування автобази за адресою вул. С.Будного, 2 товариству з обмеженою відповідальністю „І.Т.Березовиця”

 

Про затвердження статуту комунального підприємства "Підприємство матеріально- технічного забезпечення» Тернопільської міської ради в новій редакції

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань охорони здоров’я, материнства та сім’ї, соціального захисту населення, з питань контролю за використанням комунального майна, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Змінити назву “Державно-комунального підприємства по матеріально-технічному забезпеченню підприємств громадського харчування” на комунальне підприємство "Підприємство матеріально-технічного забезпечення» Тернопільської міської ради.

2.Затвердити статут комунального підприємства "Підприємство матеріально-технічного забезпечення» Тернопільської міської ради в новій редакції згідно з додатком (додається).

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та сім’ї, соціального захисту населення.

 

Розділ 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1.Комунальне підприємство "Підприємство матеріально-технічного забезпечення" Тернопільської міської ради створене з метою матеріально-технічного забезпечення підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності різного роду обладнанням, сировиною, продуктами, устаткуванням, посудом тощо (речами які не виключені з цивільного обороту). Комунальне підприємство "Підприємство матеріально-технічного забезпечення" Тернопільської міської ради є правонаступником всіх прав та обов’язків державно-комунального підприємства по матеріально-технічному забезпеченню підприємств громадського харчування. Засновником і власником майна комунального підприємства "Підприємство матеріально-технічного забезпечення" є Тернопільська міська рада.

1.2.Комунальне підприємство "Підприємство матеріально-технічного забезпечення" Тернопільської міської ради підзвітне і підконтрольне засновнику та підпорядковане виконавчому комітету Тернопільської міської ради.

1.3.У своїй діяльності комунальне підприємство "Підприємство матеріально-технічного забезпечення" Тернопільської міської ради, надалі Підприємство, керується чинним законодавством України, рішеннями Тернопільської міської ради та її виконавчого комітету, даним Статутом та іншими нормативними документами.

1.4.Підприємство є юридичною особою, має самостійний баланс, розрахунковий та інші рахунки в установах банку, печатку зі своєю назвою і символікою, прямокутний штамп, фірмовий бланк зі своїм найменуванням.

1.5.Підприємство може від свого імені укладати на всій території України угоди та інші юридичні акти з самостійними суб’єктами підприємницької діяльності. Підприємство має право створювати представництва, відділення та інші відособлені підрозділи з правами відкриття поточних і розрахункових рахунків.

1.6.Підприємство набуває майнові і немайнові права та обов’язки, виступає позивачем і відповідачем в судах, а також відповідає по своїх зобов’язаннях усім належним майном у відповідності з чинним законодавством України. Підприємство набуває права і обов’язки юридичної особи з дня його державної реєстрації, яка здійснюється в порядку передбаченому законодавством України.

1.7.В питаннях не врегульованих даним Статусом, Підприємство керується чинним законодавством України.

1.8.Назва підприємства:

повна назва – комунальне підприємство "Підприємство матеріально-технічного забезпечення" Тернопільської міської ради;

скорочена назва – КП "ПМТЗ" ТМР .

 

Розділ 2. МЕТА І ПРЕДМЕТ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА.

2.1.Метою створення підприємства є здійснення виробничо-торговельної діяльності. Підприємство створене для задоволення потреб населення, лікувальних та лікувально-профілактичних закладів міста в лікарських засобах, товарах медичного призначення, предметах догляду за хворими, засобами санітарії та гігієни, виробництва лікарських засобів та іншої фармацевтичної продукції, гуртової та роздрібної торгівлі лікарськими, парфумерно-косметичними засобами, харчовими добавками, дитячим харчуванням, непродовольчими товарами, а також надання науково-технічних, посередницьких, консультаційних послуг підприємствам, організаціям та приватним особам на території України та за її межами.

2.2.Предметом діяльності підприємства є:

- розвиток мережі соціальних служб які вирішуватимуть питання надання різного виду соціальних допомог особам, які опинились у важких фінансових та життєвих обставинах;

- організація і координація дій по забезпеченню населення медикаментами, предметами медичного призначення, засобами санітарії та гігієни через аптечні заклади, в тому числі які розміщені в лікувальних закладах міста ;

- розвиток аптечної мережі „Соціальних аптек” комунальної власності міста;

- реалізація, імпорт, експорт, гуртова та роздрібна торгівля лікарськими засобами, засобами санітарії та гігієни, виробами медичного призначення, косметичними засобами;

- проведення спеціалізованої експертизи ліцензійних та акредитаційних матеріалів медичних та фармацевтичних закладів;

- медичний менеджмент;

- здійснення навчально-професійної діяльності з підготовки провізорів та фармацевтів (проведення учбової та виробничої практики, інтернатури на договірній основі з медичними та фармацевтичними та середніми закладами України);

- інформаційні, довідкові, рекламні, консалтингові, юридичні та інші послуги;

- благодійна діяльність;

- створення та утримання консигнаційних складів, митних ліцензійних складів, надання митних та ліцензійних послуг;

- страхова діяльність, в т.ч. медичне страхування;

- надання транспортно-експедиційних послуг при перевезеннях зовнішньоторговельних і транзитних вантажів ;

- здійснення передачі в користування рухомого та нерухомого майна;

- надання послуг по ремонту транспортних засобів ;

- поставка обладнання, устаткування, інвентаря, спецодягу;

- інші види діяльності, що не суперечать чинному законодавству України.

 

Розділу 3. УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ.

3.1.Управління підприємством здійснює керівник, який призначається на посаду (на умовах контракту) і звільняться міським головою.

3.2.Засновник, здійснює свої права по управлінню підприємством через керівника підприємства.

3.3.До компетенції засновника належить:

- визначення основних напрямків діяльності підприємства, затвердження перспективних планів та звітів про їх виконання;

- затвердження Статуту, внесення змін та доповнень до нього;

- встановлення розміру, форми і порядку внесення додаткових внесків;

- відчуження майна, здачу в оренду;

- прийняття рішень про реорганізацію або припинення діяльності підприємства;

- інші питання, що не суперечать чинному законодавству.

3.4.Керівник підприємства керує діяльністю підприємства, забезпечує виконання покладених на підприємство завдань відповідно до чинного законодавства.

3.5.Керівник підприємства:

– без доручення діє від імені Підприємства, представляє його інтереси в усіх установах незалежно від форми власності;

– укладає угоди, в тому числі трудові;

– видає доручення та накази згідно з чинним законодавством та рішеннями Засновника;

– несе персональну відповідальність за виконання покладених на нього обов’язків;

– приймає на роботу і звільняє з роботи працівників, відповідно до чинного законодавства;

– видає в межах компетенції накази по Підприємству;

– розпоряджається коштами в межах кошторису витрат;

– приймає інші рішення по питаннях роботи Підприємства, що не суперечать чинному законодавству України.

3.6.Повноваження трудового колективу реалізуються загальними зборами трудового колективу.

Збори трудового колективу повноважні, якщо на них присутні більше половини членів трудового колективу підприємства. Рішення зборів трудового колективу приймаються відкритим чи таємним голосуванням простою більшістю голосів присутніх на зборах.

До компетенції зборів трудового колективу входить:

– розгляд і затвердження колективного договору;

– розгляд і вирішення, згідно Статутом Підприємства, питань самоврядування трудового колективу;

– визначення та затвердження переліку і порядку надання працівникам підприємства соціально-трудових пільг.

 

Розділ 4. ПОРЯДОК УТВОРЕННЯ МАЙНА ПІДПРИЄМСТВА ТА ЙОГО ВИКОРИСТАННЯ. ПОРЯДОК РОЗПОДІЛУ ПРИБУТКІВ.

4.1.Майно підприємства становлять основні фонди та оборотні кошти, а також інші цінності, вартість яких відображається в самостійному балансі. Для забезпечення діяльності підприємства може утворюватись статутний фонд.

4.2.Джерелами формування майна підприємства є:

- майно передане засновником, власником;

- доходи від фінансово-господарської діяльності;

- доходи від цінних паперів;

- кредити банків та інших кредиторів;

- капітальні вкладення та дотації бюджетів;

- придбання майна інших підприємств, установ, організації;

- безоплатні або благодійні внески, пожертвування організацій, підприємств і громадян;

- доходи від іншої діяльності;

- інші джерела не заборонені законодавчими актами України.

4.3.Прибуток Підприємства утворюється з усіх надходжень після покриття матеріальних та прирівняних до них витрат і витрат на оплату праці. З балансового прибутку Підприємства сплачуються проценти по кредитах банків та по облігаціях, а також вносяться передбачені законодавством України податки та інші платежі до бюджету.

4.4.Прибуток, який залишається після сплати податків і інших обов’язкових платежів, розподіляється згідно порядку визначеним засновником.

4.5.Підприємство відповідає по своїх зобов’язаннях усім своїм майном. Збитки Підприємства відшкодовуються за рахунок коштів, які є у підприємства. При нестачі цих коштів - за рахунок реалізації майна Підприємства.

4.6.Підприємство не несе відповідальності за зобов’язаннями засновника, а засновник - за зобов’язаннями Підприємства.

 

Розділ 5. ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА.

5.1.Трудові доходи кожного працівника визначаються його трудовим вкладом з врахуванням кінцевих результатів роботи Підприємства і не можуть бути нижчими від мінімуму встановленого законодавством України.

5.2.Підприємство самостійно встановлює форми, системи і розміри оплати праці, але з погодженням з засновником або уповноваженим ним органом.

5.3.Працівники підлягають медичному та соціальному страхуванню і соціальному забезпеченню в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

 

Розділ 6. ОБЛІК, ЗВІТНІСТЬ І РЕВІЗІЯ ДІЯЛЬНОСТІ.

6.1.Підприємство здійснює оперативний та бухгалтерський облік результатів своєї діяльності, веде статистичну звітність.

6.2.Порядок ведення бухгалтерського обліку та статистичної звітності визначається відповідними законодавчо – нормативними актами.

6.3.Підприємство щоквартально подає засновнику або уповноваженому ним органу звіт про результати своєї діяльності .

6.4.Ревізія і перевірка фінансово – господарської діяльності Підприємства проводиться засновником або уповноваженим ним органом на менше як один раз на рік.

6.5.Перевірка діяльності Підприємства іншими контролюючими органами здійснюється у відповідності з вимогами чинного законодавства України.

 

Розділ 7. ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ.

7.1.Підприємство має право здійснювати зовнішньоекономічну діяльність за погодженням із засновником.

7.2.Підприємство має право одержувати кредити у іноземній валюті від зарубіжних партнерів, іноземних громадян та інших джерел при погодженні з засновником або уповноваженим ним органом, при цьому валютні кошти зараховуються на баланс Підприємства і використовуються ним самостійно.

7.3.По одержаних підприємством кредитах держава відповідальності не несе.

7.4.Підприємство у своїй зовнішньоекономічній діяльності з питань технологічної, екологічної та соціальної безпеки контролюється державними органами.

 

Розділ 8. ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА.

8.1.Припинення діяльності Підприємства відбувається шляхом його реорганізації (злиття, приєднання, поділу, виділення, перетворення) або ліквідації за рішенням засновника чи за рішенням суду.

8.2.При реорганізації і ліквідації підприємства вивільненим працівникам гарантується додержання їх прав та інтересів відповідно до трудового законодавства України.

8.3.Підприємство ліквідується:

а) за рішенням власника;

б) на підставі рішення суду або господарського суду;

в) у разі визнання його банкрутом;

г) в інших випадках передбачених чинним законодавством України.

8.4.Реорганізація підприємства відбувається за рішенням власника.

8.5.Ліквідація Підприємства здійснюється ліквідаційною комісією призначеною засновником.

8.6.Ліквідаційна комісія

Ліквідація підприємства провадиться призначеною засновником ліквідаційною комісією, а у випадках банкрутства та припинення діяльності підприємства за рішенням суду - ліквідаційною комісією, що призначається цим органами.

З дня призначення ліквідаційної комісії до неї переходять повноваження по управлінню справами підприємства.

Ліквідаційна комісія у триденний строк з моменту її призначення публікує інформацію підприємства в одному з офіційних /республіканському і місцевому/ органів преси із зазначенням строку подачі заяв кредиторами своїх претензій, оцінює наявне майно підприємства, виявляє його дебіторів і кредиторів та розраховується з ними, вживає заходів до оплати боргів підприємства третім особам, складає ліквідаційний баланс та подає його власнику підприємства або органу, що призначив ліквідаційну комісію.

8.7.Майно і кошти, які залишаються після погашення зобов’язань, переходять у власність

засновника.

8.8.Підприємство вважається реорганізованим або ліквідованим з моменту виключення його з Єдиного державного реєстру підприємств і організацій.

8.9.У разі реорганізації Підприємства його права і обов’язки переходять до правонаступників.

 

9. ЗМІНИ ТА ДОПОВНЕННЯ ДО СТАТУТУ.

9.1.Даний Статут, а також зміни до нього підлягають державній реєстрації.

9.2.Положення, які не ввійшли в даний Статут, регулюються чинним законодавством України.

 

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 3, 5га для обслуговування викупленої частини виробничого корпусу з реконструкцією його під торговий центр за адресою вул. Лукіяновича, 8 товариству з обмеженою відповідальністю „Епіцентр К”

 

Про передачу в спільну приватну власність та надання в оренду земельних ділянок громадянам

Враховуючи звернення громадян міста, керуючись ст.12, 33, 36, 40, 81, 93, 116, 119, 121 Земельного кодексу України та враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Передати безоплатно у спільну приватну власність та надати в оренду земельні ділянки громадянам згідно з додатком (додається).

2.Зобов`язати громадян, яким передаються земельні ділянки у приватну власність та надаються в оренду: 2.1. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод у прокладці нових комунікацій. 2.2. Використовувати земельні ділянки за їх цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень зазначених в технічній документації. 2.3. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів. 2.4. Погоджувати з управлінням містобудівного та архітектурного комплексу можливість нового будівництва чи реконструкції. 2.5. Отримати в місячний термін документи на право приватної власності та договори оренди на земельні ділянки.

3.Відділу використання земельних ресурсів направити необхідні матеріали в Тернопільську об’єднану державну податкову інспекцію для справляння земельного податку.

 

Про передачу в приватну власність та надання в оренду земельних ділянок громадянам

Враховуючи звернення громадян міста, керуючись ст.12, 33, 36, 40, 81, 93, 116, 119, 121 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Передати безоплатно у приватну власність та надати в оренду земельні ділянки громадянам, згідно з додатком (додається).

2.Зобов`язати громадян, яким передаються земельні ділянки у приватну власність та надаються в оренду: 2.1. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод у прокладці нових комунікацій. 2.2. Використовувати земельні ділянки за їх цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень зазначених в технічній документації. 2.3. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів. 2.4. Погоджувати з управлінням містобудівного та архітектурного комплексу можливість нового будівництва чи реконструкції. 2.5. Отримати в місячний термін документи на право приватної власності та договори оренди на земельні ділянки.

3.Відділу використання земельних ресурсів направити необхідні матеріали в Тернопільську об’єднану державну податкову інспекцію для справляння земельного податку.

4.Вважати такими, що втратили чинність пункти додатків до рішень міської ради та виконавчого комітету, які перераховані в додатку до даного рішення, в зв’язку з уточненням площ земельних ділянок, юридичних адрес, прізвищ, імен та по батькові власників.

 

Про вилучення та надання земельної ділянки за адресою вул. Гріга, 1 (площею 0, 695835га)

Про вилучення та надання земельної ділянки площею 0, 322 га за адресою вул. Лучаківського, 5а

Про вилучення та надання земельної ділянки площею 0, 063195га за адресою просп. С.Бандери, 3

Про вилучення та надання земельної ділянки площею 0, 0574га за адресою просп. С.Бандери, 72

Про надання в оренду земельної ділянки площею 0, 7300 га за адресою вул. Митрополита Шептицького Тернопільській обласній організації Всеукраїнської спілки автомобілістів

Про надання земельної ділянки площею 7104, 00кв.м за адресою вул. Л.Курбаса, 3

Про передачу 1/2 частини житлового будинку за адресою вул. Полковника Д.Нечая, 3 у спільну приватну власність громадян

Про вилучення земельної ділянки площею 0, 175га за адресою вул. Л.Курбаса

Про вилучення та надання земельної ділянки площею 0, 07 га за адресою вул. Поліська, 10

Про вилучення та надання земельної ділянки площею 0, 6581га за адресою вул. Поліська, 6

Про надання земельної ділянки площею 11, 1915га за адресою вул. Лозовецька, 13 товариству з обмеженою відповідальністю „Домобудівник”

Про надання в оренду земельної ділянки площею 0, 2706га для обслуговування викуплених будівель та споруд за адресою вул. Живова, 19 товариству з обмеженою відповідальністю „Купон”

Про надання в оренду земельної ділянки площею 0, 1450 га за адресою вул. Січових Стрільців, 8 державному вищому навчальному закладу „Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського”, приватному підприємству „Комбустіолог” та приватному підприємству „Юлі”

Про передачу житлового будинку за адресою вул. Підгородня, 16 у спільну приватну власність громадян

Про надання в оренду земельної ділянки площею 0, 1473га за адресою вул. Текстильна, 4а спільному українсько-угорському товариству з обмеженою відповідальністю „Ласер Текс”

Про вилучення та надання земельної ділянки площею 0, 32га за адресою просп. Злуки, 59

Про передачу житлового будинку за адресою вул. Родини Барвінських, 5 у спільну приватну власність громадян

Про надання земельної ділянки в постійне користування площею 1, 8994 га для обслуговування будівель та споруд лікарні за адресою вул. Шпитальна, 2 Тернопільській міській комунальній лікарні швидкої допомоги

Про надання земельних ділянок в постійне користування Апеляційному суду Тернопільської області за адресою вул. Кн.Острозького, 20

Про включення в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу в 2007 році, земельної ділянки площею 0, 3514га за адресою вул. Текстильна, 28

Про включення в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу у власність в 2007-2008 роках, земельної ділянки площею 1, 2343га за адресою вул. Текстильна, 28 товариству з обмеженою відповідальністю „Інтерброк”.

 

завантажити Рішення міської ради