Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення сесії міської ради:
07.06.07
08 вересня 2008;  автор: admin


Про виконання бюджету міста Тернополя за І квартал 2007 року

Заслухавши звіт виконавчого комітету міської ради про виконання бюджету міста за І квартал 2007 року, міська рада ВИРІШИЛА:

Затвердити звіт про виконання бюджету міста за І квартал 2007 року по доходах в сумі 66458,1 тис.грн., в тому числі по загальному фонду – 60912,7 тис.грн. та по спеціальному фонду – 5545,4 тис.грн. і по видатках в сумі 60396,2 тис.грн., в тому числі по загальному фонду – 56605,3 тис.грн. та по спеціальному фонду – 3790,9 тис.грн., згідно з додатками 1, 2 та звітом управління Державного казначейства в м. Тернополі. "Про виконання бюджету міста Тернополя" станом на 01.04.2007 року (додаються).

 

Про звільнення від сплати державного мита та судового збору

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю прокат "Лада", керуючись ст.5 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" та Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету та фінансів, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Звільнити товариство з обмеженою відповідальністю прокат "Лада" на 100 відсотків від сплати державного мита та судового збору, які зараховуються до міського бюджету, при зверненні до Тернопільського міськрайонного суду про стягнення заборгованості за надані послуги по прокату.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, бюджету та фінансів.

 

Про Програму економічного та соціального розвитку міста Тернополя на 2007 рік

Програма економічного та соціального розвитку міста Тернополя на 2007 рік спрямована на збереження позитивних тенденцій економічного розвитку міста, що намітились у 2006 році та в минулих роках. В 2007 році заплановано виробити промислової продукції на суму 669,0млн.грн., що становить 106,9 % від виробленої промислової продукції у 2006 році. На 2007 рік обсяг інвестицій в основний капітал за рахунок усіх джерел фінансування складе 580,0млн.грн., що на 7,4% більше, ніж в 2006 році. Роздрібний товарообіг передбачено в сумі 1300,00млн.грн., що становить 121,8 % до минулого року . Надходження до бюджетів всіх рівнів від діяльності суб’єктів малого підприємництва склали 83,0млн.грн. Обсяг реалізації побутових послуг заплановано в сумі 25,5млн.грн., що на 14,0% більше досягнутого в 2006 році рівня. З метою підтримки малого бізнесу з міського бюджету на 2007 рік буде виділено 0,1млн.грн. Рівень безробіття в 2007 році прогнозується на рівні 2,9 %. Головним завданням 2007 року є вирішення проблеми створення нових робочих місць. Тому в 2007 році очікується створення 7500 нових робочих місць. Розглянувши і обговоривши проект Програми економічного та соціального розвитку міста Тернополя на 2007 рік, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії з питань економіки, зовнішніх зв’язків та залучення інвестицій міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Програму економічного та соціального розвитку міста Тернополя на 2007 рік (додається).

2.Виконавчому комітету міської ради забезпечити виконання завдань 2007 року, визначених Програмою.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань економіки, зовнішніх зв’язків та залучення інвестицій.

 

Про внесення змін до рішень міської ради

Відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись рішеннями міської ради від 11.08.2006р. № 5/1/11 „Про виконавчі органи та структуру міської ради”, від 28.09.2006 року № 5/2/48 „Про затвердження положень про виконавчі органи міської ради”, від 09.08.2006р. № 5/1/5 „Про постійні комісії міської ради”, розглянувши спільний проект фракцій "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" - "Блок Юлії Тимошенко" та "Наша Україна" в Тернопільській міській раді, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до рішення міської ради від 10.02.2005 року № 4/14/51 „Про затвердження Положення про організацію та проведення земельних аукціонів в м. Тернополі”: 1.1.Пункт 3 викласти в наступній редакції: „Уповноважити заступника міського голови з питань містобудування та архітектури, регулювання земельних відносин Дідича Володимира Євгеновича укладати від імені Тернопільської міської ради договори купівлі-продажу земельних ділянок, договори з учасниками аукціону, а також оформляти інші необхідні для укладання таких договорів документи”. 1.2.Пункт 5 викласти в наступній редакції: „Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі”.

2.Внести зміни до Положення про організацію та проведення земельних аукціонів в м. Тернополі, затвердженого рішенням міської ради від 10.02.2005р. № 4/14/51 „Про затвердження Положення про організацію та проведення земельних аукціонів в м. Тернополі”: 2.1. Пункт 2.2 викласти в наступній редакції: ,,Формування переліку земельних ділянок здійснює відділ використання земельних ресурсів разом з управлінням містобудівного та архітектурного комплексу, які передають свої пропозиції на розгляд постійним комісіям міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі для затвердження на сесії Тернопільської міської ради”. 2.2.Слова „управління містобудування та архітектури” по тексту замінити словами „управління містобудівного та архітектурного комплексу” у відповідних відмінках. 2.3.Слова „відділ земельних ресурсів” по тексту замінити словами „відділ використання земельних ресурсів” у відповідних відмінках. 2.4.Пункт 1.7. викласти в наступній редакції: „З метою оперативного вирішення питань, які виникають під час підготовки проведення аукціонів, Тернопільська міська рада утворює аукціонну комісію, склад якої затверджується відповідним рішенням”. 2.5.Слова „профільної депутатської комісії” по тексту замінити словами „постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі”.

3.Внести зміни до рішення міської ради від 19.07.2005р. № 4/16/76 „Про затвердження Положення про порядок набуття на конкурентних засадах права на оренду земельних ділянок у м. Тернополі”: 3.1. Пункт 2 вважати таким, що втратив чинність. 3.2. Пункт 3 викласти в наступній редакції – „Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі”. 3.3.Пункт 3.4. – виключити. 3.4.Пункт 3.5. викласти в наступній редакції: ,,На підставі висновків конкурсної та постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі відділ використання земельних ресурсів формує перелік земельних ділянок на розгляд сесії міської ради, в якому зазначається початковий розмір річної орендної плати за об’єкти оренди, які будуть запропоновані до розгляду на конкурсі".

4.Внести зміни до Положення про порядок набуття на конкурентних засадах права на оренду земельних ділянок у м. Тернополі, затвердженого рішенням міської ради від 19.07.2005р. № 4/16/76 „Про затвердження Положення про порядок набуття на конкурентних засадах права на оренду земельних ділянок у м. Тернополі”: 4.1. Пункт 3.2. викласти в наступній редакції: ,,Конкурсна комісія: - розглядає і пропонує постійним комісіям міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі для погодження перелік земельних ділянок, право оренди яких передбачається надати шляхом проведення конкурсу; - пропонує спосіб визначення орендаря - комерційний або некомерційний конкурс; - пропонує умови конкурсу; - здійснює контроль за підготовкою та проведенням конкурсу”. 4.2. Пункт 3.3 викласти в наступній редакції: ,,Виконавчий комітет міської ради або відділ використання земельних ресурсів або постійні комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі визначає на території міста земельні ділянки, що відповідно до цього Положення можуть бути об'єктами оренди, та подає їх перелік разом із розробленими умовами конкурсу на розгляд постійним комісіям міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі у порядку, визначеним регламентом Тернопільської міської ради." 4.3. Слова „управління містобудування та архітектури” по тексту замінити словами „управління містобудівного та архітектурного комплексу” у відповідних відмінках; 4.4. Слова „відділ земельних ресурсів” по тексту замінити словами „відділ використання земельних ресурсів” у відповідних відмінках; 4.5. Слова „постійна комісія міської ради з питань містобудування та земельних відносин” по тексту замінити словами „постійні комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі” у відповідних відмінках; 4.6. Пункт 5.1. викласти в наступній редакції: "Для проведення конкурсів міська рада своїм рішенням затверджує діючу конкурсну комісію, яка складається з 10 депутатів "

5.Затвердити склад конкурсної комісії по наданню земельних ділянок на конкурентних засадах, згідно з додатком (додається).

6.Зобов'язати конкурсну комісію в двомісячний термін розробити і дати на затвердження сесії міської ради нове Положення про конкурсну комісію.

 

Про створення цільового фонду соціально-економічного розвитку міста Тернополя

До рішення внесено зміни та доповнення відповідно до рішень міської ради від 30.04.2009р. № 5/26/8, від 10.08.2010 р. №5/37/141, від 16.06.2016 р. №7/9/7

З метою залучення додаткових надходжень до бюджету, керуючись ст.68 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету та фінансів, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Створити цільовий фонд соціально-економічного розвитку м. Тернополя.

2.Затвердити Положення про цільовий фонд соціально-економічного розвитку м. Тернополя згідно з додатком ( додається).

3.Вважати такими, що втратили чинність рішення міської ради від 10.02.2005 р. №4/14/18 “Про затвердження Положення про цільовий фонд міської ради на розвиток інфраструктури міських пасажирських перевезень”, від 10.02.2005 р. №4/14/19 “Про затвердження Положення про цільовий фонд міської ради на розвиток інфраструктури міста”, рішення виконавчого комітету міської ради від 29.05.2006 р. №687 “Про затвердження Положення про цільовий фонд міської ради на розвиток інфраструктури міста”.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, бюджету та фінансів.

 

Про внесення зміни до рішення міської ради від 29.03.2007 р. №5/8/14 “Про комісію з питань поновлення прав реабілітованих та встановлення статусу учасників ОУН-УПА”

Розглянувши звернення заступника міського голови з фінансових питань – начальника управління фінансів та бюджету міської ради З.М.Новосельського та М.В.Тарнавської, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та регламенту, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до рішення міської ради від 29.03.2007 р. №5/8/14 “Про комісію з питань поновлення прав реабілітованих та встановлення статусу учасників ОУН-УПА”: 1.1. В пункті 1 рішення та додатку до рішення назву комісії читати: “з питань поновлення прав реабілітованих та встановлення статусу учасників ОУН-УПА”; 1.2. В додатку до рішення виключити зі складу комісії Тарнавську Мирославу Василівну і включити до складу комісії Дулик Галину Володимирівну, головного економіста бюджетного відділу управління фінансів та бюджету.

 

Про передачу житлового будинку за адресою вул. Підгородня,2 у спільну приватну власність громадян

З метою належного утримання житлового будинку, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Передати у спільну приватну власність громадян житловий будинок за адресою вул. Підгородня,2, квартири якого приватизовані, згідно з додатком (додається).

2.Виконавчому комітету міської ради оформити право власності на житловий будинок, вказаний в п. 1.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій.

 

Про передачу житлового будинку за адресою вул. Б.Хмельницького,7 у приватну власність гр. Цапику Р.П.

Розглянувши звернення гр. Цапика Романа Петровича, з метою належного утримання житлового фонду, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Передати у приватну власність гр. Цапику Роману Петровичу будинок, розміщений за адресою вул. Б.Хмельницького,7.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій.

 

Про передачу житлового будинку за адресою вул. Новий Світ,21 у спільну приватну власність громадян

З метою належного утримання житлових будинків, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Передати у спільну приватну власність громадянам житловий будинок за адресою вул. Новий Світ,21 згідно з додатком (додається).

2.Виконавчому комітету міської ради оформити право власності на житловий будинок, вказаний в п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій.

 

Про передачу житлового будинку за адресою вул. За Рудкою,11 у спільну приватну власність громадян

З метою належного утримання житлових будинків, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Передати у спільну приватну власність громадян житловий будинок за адресою вул. За Рудкою,11 згідно з додатком (додається).

2.Виконавчому комітету міської ради оформити право власності на житловий будинок, вказаний в п.1 рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій.

 

Про передачу житлового будинку за адресою вул. Гнатюка, 1 у спільну приватну власність громадян

З метою належного утримання житлових будинків, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Передати у спільну приватну власність громадянам житловий будинок за адресою вул. Гнатюка,1 згідно з додатком (додається).

2.Виконавчому комітету міської ради оформити право власності на житловий будинок, вказаний в п.1 рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій.

 

Про внесення змін в додаток до рішення міської ради від 01.02.2007 р. №5/6/20 “Про передачу житлових будинків за адресою вул. Рівна,3 та вул. Шопена,9 у спільну приватну власність громадян”

Розглянувши заяву гр. Синютко Катерини Іванівни, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

Внести зміни в додаток до рішення міської ради від 01.02.2007 р.№5/6/20 “Про передачу житлових будинків за адресою вул. Рівна,3 та вул. Шопена,9 у спільну приватну власність громадян” та замість прізвища „Синятко” читати „Синютко”.

 

Про передачу частини житлового будинку за адресою вул. Замонастирська,36 у спільну приватну власність громадян

З метою належного утримання житлових будинків, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Передати у спільну приватну власність громадян частину житлового будинку за адресою вул. Замонастирська,36 згідно з додатком (додається).

2.Виконавчому комітету міської ради оформити право власності на частину житлового будинку, вказану в п.1 рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій.

 

Про надання дозволу на реалізацію майна, що не використовується в виробничому процесі

Розглянувши інформацію управління житлово-комунального господарства та екології, враховуючи клопотання комунального підприємства „Тернопільводоканал", керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Дозволити комунальному підприємству "Тернопільводоканал" провести реалізацію майна за адресою вул. Чумацька,2, що перебуває на балансі підприємства і не використовується у виробничому процесі, знос якого складає 100%, згідно з додатком (додається).

2.З метою визначення стартової ціни доручити комунальному підприємству "Тернопільводоканал" провести незалежну експертну оцінку майна, що підлягає реалізації.

3.Кошти від реалізації майна використати на модернізацію та реконструкцію об'єктів водопровідно-каналізаційного господарства міста.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій.

 

Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 01.02.2007 р. № 5/6/10 "Про надання нежитлових приміщень комунальної власності міста в безоплатне користування"

Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни в рішення міської ради від 01.02.2007 р. № 5/6/10 "Про надання нежитлових приміщень комунальної власності міста в безоплатне користування", а саме: - в п. 3 з переліку навчально-виховних закладів вилучити НВЗ № 25; - в п. 3 з переліку навчально-виховних закладів вилучити НВЗ № 38; - в п. 7 додатку 1 до рішення в колонці "Загальна площа/в т.ч. площі спільного користування, кв.м." читати: "46,8/13,6"; - в п. 9 додатку 1 до рішення в колонці «Адреса приміщення» читати: "бульв.Т.Шевченка,23", в колонці "Загальна площа/в т.ч. площі спільного користування, кв.м." читати: "31,3/9,1"; - п. 48 додатку 3 до рішення з викладенням в такій редакції: "п. 48. Тернопільська міська громадська організація "Центр медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів" за адресою вул. Репіна, 11, загальною площею 95,7 кв.м."

2.Доповнити додаток 2 до рішення ("обласний бюджет") пунктом 18 наступного змісту: "п. 18. Тернопільська обласна комунальна експериментальна комплексна школа мистецтв за адресою вул. Живова, 30, загальною площею в т.ч. площі спільного користування 649,8 кв.м.".

3.Доповнити додаток 2 до рішення ("міський бюджет") пунктом 35 наступного змісту: "п.35. Комунальне підприємство "Тернопільміськліфт" за адресами: вул. Стадникової,1, загальною площею в т.ч. площі спільного користування 37,5/14.7 кв.м; вул. Білецька,16 загальною площею в т.ч. площі спільного користування 18,2 кв.м; вул. 15 Квітня,3 загальною площею в т.ч. площі спільного користування _68,6/8 кв.м."

4.Доповнити додаток 3 до рішення пунктами 55,56 наступного змісту: "п. 55. Тернопільська обласна організація “Єврейська община”, площів т.ч. площі спільного користування до 100 кв.м. при наявності вільного приміщення”: “ п.56 Міська громадська організація ”Правозахисна організація ”Аквітас” за адресою вул. Гоголя,2 загальною площею в т.ч. площі спільного користування 54,4/5 кв.м, з 01.07.2007р. укласти з управлінням комунальної власності договір оренди на вказане приміщення на загальних підставах, згідно діючої методики."

5.Доповнити додаток 4 до рішення пунктом 13 наступного змісту: “ п.13. Художник Макаров Віктор Васильович, за адресою вул. Пирогова,8/4 загальною площею в т.ч. площі спільного користування 40,4 кв.м.

6.Надати Головному управлінню юстиції у Тернопільській області в безоплатне користування нежитлове приміщення комунальної власності за адресою вул. М.Коперніка, 1 загальною площею 199,9 кв.м. терміном до 31.12.2008 р.

7.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань використання комунального майна.

 

Про приватизацію частки комунального майна в статутному фонді товариства з обмеженою відповідальністю “Радіо Тернопіль”

Керуючись Законами України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити до приватизації частку комунального майна в розмірі 25 відсотків в статутному фонді товариства з обмеженою відповідальністю “Радіо Тернопіль” шляхом викупу товариством з обмеженою відповідальністю “Радіо Тернопіль”.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань контролю за використанням комунального майна.

 

Про внесення доповнення в додаток 1 до рішення міської ради від 07.03.07р.№5/7/13 "Про затвердження правил торгівлі на ринках м. Тернополя"

Відповідно до Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про тваринний світ", "Про мисливське господарство та полювання ", враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань економіки, зовнішніх зв’язків та залучення інвестицій, міська рада ВИРІШИЛА:

Доповнити пункт 13.5. додатку 1 до рішення міської ради від 07.03.07р.№5/7/13 "Про затвердження правил торгівлі на ринках м. Тернополя" підпунктом 13.5.9. наступного змісту: " заборонених браконьєрських знарядь лову риби, диких птахів та мисливських тварин".

 

Про продаж земельної ділянки площею 0,3518 га за адресою вул. Микулинецька-бічна,10 несільськогосподарського призначення приватному підприємству „Поле-Тер”

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,03384 га за адресою вул. Оболоня,11 СПМ "Мальви і К"

 

Про внесення змін та доповнень в рішення міської ради від 11.12.2003 р. №4/9/71 „Про встановлення розмірів орендної плати за землю”

Керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про оренду землі”, „Про плату за землю”, Земельним кодексом України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни в п.2.1 рішення міської ради від 11.12.2003 р. №4/9/71 „Про встановлення розмірів орендної плати за землю” і замість слів „пп. 2.2-2.8” читати „пп.2.2-2.9”.

2.Доповнити рішення міської ради від 11.12.2003 р. №4/9/71 „Про встановлення розмірів орендної плати за землю” пунктом 2.9, який викласти в наступній редакції: „За земельні ділянки, надані громадським організаціям для обслуговування спортивних майданчиків – 1 відсоток від грошової оцінки земельної ділянки”.

 

Про дання земельної ділянки за адресою (земельна ділянка площею 0,04га)

Про вилучення та надання земельної ділянки площею 0,10 га за адресою вул. Дорошенка,8

Про вилучення та надання земельної ділянки за адресою вул. Микулинецька-бічна,10

Про вилучення та надання земельних ділянок (площею 0,5200га за адресою вул. .Коновальця,3, площею 0,4000га за адресою вул. Довженка,4а, 0,1680га за адресою вул. Вільхова,27, 0,1915га за адресою вул. С.Будного,22б)

Про вилучення та надання в оренду земельних ділянок громадянам

Про вилучення та надання у власність земельної ділянки площею 0,4204 га за адресою вул. Золотогірська,7

Про вилучення та надання земельної ділянки площею 0,1207 га за адресою вул. Б.Лепкого,5а товариству з обмеженою відповідальністю „Добродій”

Про вилучення та передачу у приватну власність земельної ділянки за адресою вул. Львівська,24

Про передачу у приватну власність земельних ділянок членам міської громадської організації садівників-любителів „Тернопільське”

Про передачу в спільну приватну власність та надання в оренду земельних ділянок громадянам

Про передачу в приватну власність та надання в оренду земельних ділянок громадянам

Про видачу документів на право користування землею суб’єкту підприємницької діяльності Купині В.З.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди на земельну ділянку площею 0,1294 га приватному підприємству „Декор” за адресою вул. Микулинецька-бічна,10а

Про розірвання договору оренди землі (Лучкевич М.С.)

Про внесення зміни до рішення міської ради від 20.10.2006 р. № 5/3/20 „Про вилучення та надання земельних ділянок в оренду (Гросуляк Т.М.)”

Про внесення змін до рішень міської ради (Кіянчук І.І.)

Про внесення змін в рішення міської ради від 13.03.2007 р. №5/7/56 „Про надання пільг по оплаті за земельну ділянку площею 1350,0 кв.м. парафії Св.Івана Богослова Української Греко-Католицької церкви”

Про внесення доповнення до рішення міської ради від 10.11.2005 р. №4/17/54 „Про затвердження проекту відведення земельної ділянки під будівництво Духовного центру Тернопільській Єпархії Української Автокефальної Православної Церкви за адресою вул. Чернівецька”

Про внесення змін в рішення міської ради від 22.12.2005 р. №4/17/91 „Про погодження місця розташування 45-квартирного житлового будинку та надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки за адресою вул. У Самчука Управлінню Служби безпеки України в Тернопільській області”

Про внесення зміни в рішення міської ради від 01.02.2007 р. № 5/6/29 „Про надання земельних ділянок в оренду (Крутяк Л.Ф.)”

Про надання в оренду земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю фірма „Крокіс-С” за адресою вул. 15 Квітня,6

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки площею 0,076 га під будівництво парохіального будинку за адресою вул. Новий Світ парафії Української Греко-Католицької Церкви Святого Василія Великого

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки для будівництва автомийки легкових автомобілів суб’єкту підприємницької діяльності Шегді О.І. за адресою вул. Ак.Сахарова

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки під будівництво розчинного вузла, офісних приміщень, автогаража та столярної майстерні за адресою вул. Лозовецька,28 суб’єкту підприємницької діяльності Степанку В.В.

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки площею 0,0150 га під будівництво зупинки громадського транспорту „вул. Морозенка” по вул. Л.Курбаса з об’єктом торгівельно-побутового призначення суб’єкту підприємницької діяльності Лихолат О.І.

Про затвердження проекту відведення щодо зміни цільового призначення частини земельної ділянки площею 0,30га під будівництво групи житлових будинків за адресою вул. Проектна ТзОВ „СНВКП „ЛІМО”

Про затвердження проекту відведення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,7044 га за адресою вул. Бережанська,46 суб'єкту підприємницької діяльності Стефанишин Л.П.

Про затвердження проекту відведення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,0531га під будівництво та обслуговування індивідуального житлового будинку за адресою вул. Новий Світ,61 суб’єкту підприємницької діяльності Працовнік Т.Р.

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки площею 0,0424 га за адресою вул. Бродівська,44 для обслуговування викуплених адміністративно-складських приміщень приватному підприємству „Нічний експрес” та суб’єкту підприємницької діяльності Липці М.Р.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1064 га за адресою вул. Бродівська,44 для обслуговування викупленого адміністративного корпусу суб’єктам підприємницької діяльності Щиренку В.В., Яремчуку Ю.Р., Хориняку В.Г., Потюку В.М. за адресою вул. Бродівська,44

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки площею 0,007 га для розширення зупинки громадського транспорту та існуючого торгового закладу суб’єкту підприємницької діяльності Кондрат О.П. за адресою вул. М.Кривоноса

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки для будівництва мотелю на 35 місць, пункту технічного обслуговування автомобілів, автомийки та кафе суб’єкту підприємницької діяльності Попадину Б.Б. за адресою вул. Микулинецька

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1022 га за адресою вул. Текстильна,28 для обслуговування викупленої будівлі з реконструкцією її під об’єкт торгового призначення ТОВ «Галицька лізингова компанія»

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1га за адресою вул. Текстильна,28 та Л.Курбаса,5 для обслуговування викупленої будівлі з реконструкцією її під об’єкт торгового призначення ТОВ «Галицька лізингова компанія»

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,03 га за адресою вул. Симоненка для будівництва зупинки громадського транспорту „Володимира Великого” (в напрямку до центру) з об’єктами торгівельно-побутового призначення (мала архітектурна форма) приватному малому підприємству „Дора”

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,04 га під будівництво аптеки з надбудовою офісних приміщень за адресою просп.Злуки,23 суб’єкту підприємницької діяльності Шахін О.А.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під будівництво автомобільної стоянки для станції первинного обслуговування автомобілів за адресою вул. Текстильна,28 суб’єкту підприємницької діяльності Наумову І.О.

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки площею до 250,0 кв.м під будівництво каплиці Українсько-Греко-Католицької церкви управління Тернопільсько-Зборівської єпархії за адресою вул. С.Петлюри

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки площею 0,1 га для розташування індивідуального житлового будинку за адресою вул. Проектна гр. Бабій Н.В.

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,9143 га для обслуговування та реконструкції незавершеного будівництвом цеху розливу води під склад металовиробів з адміністративно-побутовим корпусом за адресою вул. Поліська,12 приватному підприємству „Метал”

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,2831 га для обслуговування викуплених будівель трансформаторної підстанції та оранжереї-теплиці товариству з обмеженою відповідальністю „Виробничо-комерційне підприємство „Ватра” за адресою вул. Бродівська,44

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0972 га для обслуговування викупленої частини складського приміщення за адресою вул. Гайова,31 товариству з обмеженою відповідальністю „Орфей Т”

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,01145 га для обслуговування викупленого офісного приміщення за адресою вул. Гайова,31 суб’єкту підприємницької діяльності Деркачу І.В.

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0228 га для обслуговування приміщення гаража за адресою вул. Гайова,31 суб’єкту підприємницької діяльності Мазурику Ю.Б.

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0698 га для обслуговування викупленої частини складського приміщення за адресою вул. Гайова,31 суб’єкту підприємницької діяльності Помилуйко Л.М.

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0642 га для обслуговування викупленої частини складських приміщень за адресою вул. Гайова,31 товариству з обмеженою відповідальністю торговий дім „Кампус Коттон Клаб”

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0197 га для обслуговування викупленої частини складських приміщень за адресою вул. Гайова,31 суб’єкту підприємницької діяльності Стареправо О.В.

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0134 га для обслуговування викупленої частини складського приміщення за адресою вул. Гайова,31 суб’єкту підприємницької діяльності Васильчишину М.Б.

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки площею до 0,0836 га для обслуговування викупленого приміщення за адресою вул. Гайова,31 суб’єкту підприємницької діяльності Лемішці І.П.

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0724 га для обслуговування викупленої частини складських приміщень за адресою вул. Гайова,31 товариству з обмеженою відповідальністю „ТК-Захід”

Про надання дозволу на складання проекту відведення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки під будівництво багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Бережанська,43а СМП НВФ „Любава”

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки для влаштування проїзду відкритому акціонерному товариству „Екор” за адресою вул. Лукіяновича,3а

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки площею 0,1100 га за адресою вул. Поліська,3 суб’єкту підприємницької діяльності Ходинь С.А.

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,01 га га для розширення території по обслуговуванню павільйону з продажу продовольчих товарів за адресою вул. Львівська,2а суб’єкту підприємницької діяльності Гамівці В.М.

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки за адресою вул. Підкови,1 товариству з обмеженою відповідальністю „Торгпреса”

Про надання дозволу на складання проекту відведення щодо зміни цільового використання земельної ділянки до 0,10 га за адресою вул. Підгірна,43 гр. Кобернику В.Г.

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,20га для обслуговування викупленої будівлі побутового призначення за адресою вул. Поліська,6 суб’єкту підприємницької діяльності Вівчару А.М.

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0984 га для обслуговування та реконструкції житлового будинку з добудовою та надбудовою житлового будинку з магазинами промтоварів за адресою вул. Митрополита Шептицького,9 суб’єкту підприємницької діяльності Загрійчук В.Б.

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,145 га для обслуговування та реконструкції викуплених незавершених будівництвом приміщень під торговий комплекс за адресою вул. Л.Курбаса,2 товариству з обмеженою відповідальністю „Родина Тарашевських”

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового пр6изначення під розташування виробничо-складських приміщень товариству з обмеженою відповідальністю „Л.А.К” за адресою вул. Подільська,38а

Про включення в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу в 2006-2007 році

Про включення в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу в 2007 році суб’єкта підприємницької діяльності Фецана Б.Т. (вул. Живова,38, земельна ділянка площею 0,0542 га)

Про включення в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу в 2007 році, земельної ділянки площею 0,0263га за адресою вул. Д.Вишнівецького,4а суб’єкту підприємницької діяльності Міщуну В.С.

Про включення в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу в 2007 році земельної ділянки площею 0,0385 га за адресою вул. Січинського, 6 суб’єкта підприємницької діяльності Демкуру Т.В.

Про включення в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу в 2007 році земельної ділянки площею 380,00 кв.м за адресою вул. Київська,4а спільному малому підприємству „Заро”

Про включення в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу в 2007 році (“ТТФ”)

Про надання в постійне користування земельної ділянки площею 0,096 га за адресою майдан Привокзальний державному територіально-галузевому об’єднанню „Львівська залізниця” „Вокзал станції Тернопіль”

Про надання в оренду земельних ділянок (Ю.В.Четвертак)

Про вилучення та надання в оренду земельної ділянки площею 5,00 кв.м за адресою вул. Сагайдачного

Про вилучення та надання земельної ділянки площею 0,26 га за адресою вул. Миру,1в

Про вилучення з користування земельних ділянок (ТОВ “Родина Тарашевських”)

Про надання в оренду земельної ділянки кооперативу „Злагода” за адресою вул. Чалдаєва,2

Про надання земельної ділянки площею 0,3 га Тернопільській обласній автомобільній школі Всеукраїнської спілки Автомобілістів за адресою вул. Довженка

Про надання в оренду земельної ділянки площею 1264,00 кв.м для обслуговування автозаправної станції за адресою вул. Живова ЗАТ “Терра Петроліум”

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування земельною ділянкою площею 0,325га для обслуговування будівлі за адресою вул. Збаразька,37 Тернопільському міському відділу УМВС України в Тернопільській області

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування на земельну ділянку площею 1,9505 га для обслуговування будівлі загальноосвітньої школи I-III ступенів №15 та допоміжних будівель і споруд за адресою вул. Л.Українки,23

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування на земельну ділянку площею 2,028 га для обслуговування будівлі спеціалізованої школи I-III ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов та допоміжних будівель і споруд за адресою вул. Юності,11

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування земельною ділянкою площею 2,4950 га для обслуговування будівлі загальноосвітньої школи №10 та допоміжних будівель і споруд за адресою вул. Лесі Українки, 3а

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування земельною ділянкою площею 0,6104 га для обслуговування будівель і споруд спеціалізованої школи №5 за адресою вул. Камінна,2

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування земельною ділянкою площею 2,7415 га для обслуговування будівель і споруд загальноосвітньої школи №9 за адресою вул. Макаренка,1а

 

Про скасування рішення виконавчого комітету міської ради від 04.04.2007 р. № 403 “Про внесення доповнення в рішення виконавчого комітету міської ради від 23.11.2005 р. №1439”

З метою усунення порушень при підготовці та винесенні питань на засідання виконавчого комітету міської ради, керуючись рішенням міської ради від 23.11.2006 р. № 5/4/6 “Про внесення змін та доповнень до Положення про постійні комісії міської ради”, в зв’язку з порушенням рішення виконавчого комітету міської ради від 28.03.2007 р. №349 “Про єдиний порядок розміщення сезонних літніх майданчиків на території м. Тернополя та скасування рішень” та ігноруванням рішення постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста № 6 від 02.04.2007 р. ,з встановленням в 2006 р. без жодних дозволів залізобетонних стовпчиків в дворику за адресою бульв.Т.Шевченка,23, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та регламенту, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Скасувати рішення виконавчого комітету міської ради від 04.04.2007 р. № 403 “Про внесення доповнення в рішення виконавчого комітету міської ради від 23.11.2005 р. №1439”.

2.Зобов’язати ТОВ “Планета ЛТД” демонтувати залізобетонні стовпчики в місячний термін з моменту прийняття даного рішення і привести дану площадку в попередній стан.

3.Звернутись в прокуратуру м. Тернополя з проханням дати правову оцінку діям виконавчого комітету міської ради при прийнятті рішення виконавчого комітету міської ради від 04.04.2007 р. № 403 “Про внесення доповнення в рішення виконавчого комітету міської ради від 23.11.2005 р. №1439”.

4.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та регламенту.

 

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.03.2007 р. №317 “Про порядок надання в оренду майна комунальної власності”

З метою усунення порушень при підготовці та винесенні питань на засідання виконавчого комітету міської ради, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням міської ради від 23.11.2006 р. № 5/4/6 “Про внесення змін та доповнень до Положення про постійні комісії міської ради”, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань контролю за використання комунального майна, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни в додаток 3 до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.03.2007 р. №317 “Про порядок надання в оренду майна комунальної власності”: затвердити в новій редакції склад конкурсної комісії по наданню в оренду майна комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.П.9 та п.17 додатку 1 до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.03.2007 р. №317 “Про порядок надання в оренду майна комунальної власності” викласти в наступній редакції: 2.1. “9. Пропозиції про надання в оренду об’єктів, їх цільове використання, які подаються комунальними підприємствами, організаціями, повинні бути погодженими з відповідними управліннями та відділами міської ради, що здійснюють управління діяльністю цих підприємств, організацій, з постійною комісією міської ради з питань контролю за використанням комунального майна та з профільним заступником”; 2.2. “17. Укладення договорів оренди на термін більше одного року приймається відповідним рішенням виконавчого комітету, за погодженням з постійною комісією міської ради з питань контролю за використанням комунального майна. Договори оренди на термін три роки і більше підлягають нотаріальному посвідченню. Всі витрати по нотаріальному посвідченню покладаються на орендаря”.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань контролю за використанням комунального майна.

 

Про приватизацію об'єкта комунальної власності

Керуючись Законом України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)", "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити до приватизації нежитлове приміщення комунальної власності по вул. Чорновола,14 загальною площею 58,9 кв.м шляхом викупу Товариством з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційна фірма "РОКІ-1".

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань контролю за використанням комунального майна.

 

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки площею до 40,00 кв.м. для добудови входу та розширення офісних приміщень за адресою вул. Шашкевича,2 суб’єкту підприємницької діяльності Лашкевич Т.В.

 

Про внесення доповнення в Статут Тернопільської міської комунальної лікарні №2

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та сім’ї, соціального захисту населення, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Доповнити розділ 2 Статуту Тернопільської міської комунальної лікарні №2, затверджений рішенням міської ради від 23.06.2003 р. №4/7/175 "Про затвердження статутів закладів охорони здоров'я комунальної форми власності м. Тернополя", пунктом 2.6. "Види медичної практики” згідно з додатком (додається).

2.Затвердити додаток 1 до Статуту Тернопільської міської комунальної лікарні №2.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2195га для будівництва парафіяльного житлового будинку Тернопільській парафії Української Греко-Католицької Церкви храму святого Архистратига Михаїла за адресою вул. 15 Квітня

 

Про депутатський запит депутата А.В.Присяжного

Керуючись ст.ст. 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", міська рада ВИРІШИЛА:

Підтримати запит депутата Присяжного Андрія Володимировича до прокурора м. Тернополя В.В.Шаравари щодо інвентаризаційних справ гуртожитків відкритого акціонерного товариства "Тернопільський комбайновий завод" (додається).

 

Про депутатський запит депутата Б.Д.Дригуша

Керуючись ст.ст. 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", міська рада ВИРІШИЛА:

Підтримати запит депутата Дригуша Богдана Дмитровича до міського голови щодо затоплення приміщення за адресою бульв. Т.Шевченка,3 (додається).

 

Протокольні доручення

Міська рада ВИРІШИЛА:

1.Виконавчому комітету вжити заходів до суб’єктів підприємницької діяльності, які добудовують мансардний поверх за адресою бульв.Шевченка,3 з метою недопущення затопленя приміщень, орендованих Конгресом українських націоналістів та Спілкою політв’язнів і репресованих.

2.Юридичному управлінню запропонувати варіанти вирішення питання щодо продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою вул. Танцорова ТОВ "Тернопільмолоко".

3.Заступнику міського голови з питань містобудування та архітектури, регулювання земельних відносин В.Є.Дідичу при підготовці проекту рішення по третьому етапу щодо розташування виробничо-складських приміщень товариству з обмеженою відповідальністю „Л.А.К” за адресою вул. Подільська,38а передбачити виконання робіт по реконструкції дороги на розі вулиць Микулинецької та Подільської.

4.Начальнику відділу використання земельних ресурсів Я.А.Руцькому долучити до проектів рішень щодо надання земельних ділянок Тернопільським загальноосвітнім школам I-III ступенів №15, 10, 5 погоджені межі земельних ділянок.

 

завантажити Рішення міської ради