Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення сесії міської ради:
29.03.07
08 вересня 2008;  автор: admin


Про звернення Тернопільської міської ради до Президента України щодо розпуску Верховної Ради України

Міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити звернення Тернопільської міської ради до Президента України щодо розпуску Верховної Ради України (текст звернення додається).

2.Направити звернення до Президента України.

 

Про заяву Тернопільської міської ради щодо виділення земельної ділянки під будівництво гаражів для військовослужбовців Тернопільського гарнізону, службовців Збройних Сил України та ветеранів, які мешкають у м. Тернополі

Міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити заяву Тернопільської міської ради щодо виділення земельної ділянки під будівництво гаражів для військовослужбовців Тернопільського гарнізону, службовців Збройних Сил України та ветеранів, які мешкають у м. Тернополі (текст звернення додається).

2.Направити заяву до міністра оборони України Гриценка А.С.

 

Про заяву Тернопільської міської ради щодо дій Генеральної прокуратури України стосовно лідера громадського об’єднання "Народна самооборона" Ю.В.Луценка

Міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити заяву Тернопільської міської ради щодо дій Генеральної прокуратури України стосовно щодо лідера громадського об’єднання "Народна самооборона" Ю.В.Луценка (текст звернення додається).

2.Направити заяву до Генерального прокурора України.

 

Про депутатський запит депутата Бурди І.Й. щодо оренди площі Тернопільського речового ринку

Керуючись ст.ст. 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", міська рада ВИРІШИЛА:

Підтримати запит депутата Бурди Ірини Йосипівни до міського голови щодо надання висновків відділу земельних ресурсів по земельних ділянках, наданих Тернопільському речовому ринку (додається).

 

Про звернення Благодійної організації "Українська родина" Керуючись ст.ст. 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", заслухавши інформацію депутата міської ради О.П. Похиляк міська рада ВИРІШИЛА:

Підтримати звернення Благодійної організації "Українська родина" до міського голови (додається).

 

Про депутатський запит депутата Бурди І.Й. щодо створення комісії по ринках

Керуючись ст.ст. 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", міська рада ВИРІШИЛА:

Підтримати запит депутата Бурди І.Й. щодо створення комісії по ринках (додається).

 

Про депутатський запит депутата Бурди І.Й. щодо судового розгляду позову до ТзОВ "Тернопільський речовий ринок"

Керуючись ст.ст. 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", міська рада ВИРІШИЛА:

Підтримати запит депутата Бурди І.Й. щодо судового розгляду позову до ТзОВ "Тернопільський речовий ринок"(додається).

 

Про депутатський запит депутата Ковча П.М. з приводу відзначення пам'ятних дат Керуючись ст.ст. 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", міська рада ВИРІШИЛА:

Підтримати запит депутата Ковча Петра Михайловича до міського голови з приводу відзначення пам'ятних дат (додається).

 

Про депутатський запит депутата Ратушняка М.М. щодо ринку по вул. Шептицького

Керуючись ст.ст. 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", міська рада ВИРІШИЛА:

Підтримати запит депутата Ратушняка Михайла Михайловича до міського голови щодо ринку по вул. Шептицького (додається).

 

Про депутатський запит депутата Макогона О.В. щодо звернення студентів з приводу скасування Наказу Міністра освіти України від 05.02.2007 р.№74

Керуючись ст.ст. 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", міська рада ВИРІШИЛА:

Підтримати запит депутата Макогона Олега Васильовича щодо звернення студентів з приводу скасування Наказу Міністра освіти України від 05.02.2007р. №74 (додається).

 

Про виконання бюджету міста Тернополя за 2006 рік

Заслухавши звіт виконавчого комітету про виконання бюджету міста за 2006 рік, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів, міська рада ВИРІШИЛА:

Затвердити звіт про виконання бюджету міста за 2006 рік по доходах в сумі 226593,4 тис.грн., в тому числі по загальному фонду –197910,2 тис.грн. та по спеціальному фонду – 28683,2 тис.грн. і по видатках в сумі 231176,9 тис.грн., в тому числі по загальному фонду – 200513,2 тис.грн. та по спеціальному фонду –30663,7 тис.грн., згідно з додатками №№ 1,2 (додаються) та звіту відділення Державного казначейства у м. Тернополі .

 

Про звільнення від сплати державного мита громадян із позовних заяв до Тернопільського міськрайонного суду про визнання дійсними договорів купівлі-продажу квартир або житлових будинків, зареєстрованих на товарних біржах м. Тернополя

Розглянувши звернення Галицької Універсальної Товарної Біржі та діючи в інтересах громадян, які уклали договори купівлі-продажу квартир або житлових будинків на товарних біржах, що вважаються недійсними у зв’язку із змінами в законодавстві, керуючись ст.5 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито", враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету та фінансів, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Звільнити на 100 відсотків від сплати державного мита, що зараховується до міського бюджету, громадян, які звертаються до Тернопільського міськрайонного суду із позовними заявами про визнання дійсними договорів купівлі – продажу квартир або житлових будинків, зареєстрованих на товарних біржах м. Тернополя.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, бюджету та фінансів.

 

Про інформування щодо закупівель товарів, робіт і послуг за рахунок коштів міського бюджету

З метою інформування громадськості міста про закупівлю товарів, робіт і послуг за рахунок коштів міського бюджету, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Зобов’язати всі структурні підрозділи міської ради, які займаються закупівлею товарів, робіт і послуг за кошти міського бюджету розміщувати інформацію про відповідні тендери, конкурси, запити цінових пропозицій в газеті міської ради ”Тернопіль вечірній” та на сайті міської ради в терміни, передбачені чинним законодавством.

2.Результати щодо закупівель товарів, робіт і послуг за рахунок коштів міського бюджету розпорядники коштів зобов'язані подати для розміщення на сайті міської ради не пізніше, як в десятиденний термін з моменту прийняття відповідних рішень.

3.Прес-службі в двотижневий термін з моменту прийняття відповідного рішення по закупівлі товарів, робіт і послуг за кошти міського бюджету забезпечити розміщення вищезазначеної інформації на сайті міської ради.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, бюджету та фінансів.

 

Про комісію з питань поновлення прав реабілітованих та встановлення статусу учасників ОУН-УПА

Керуючись ст.9 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні», на виконання рішення Тернопільської обласної ради від 17.01.1997 року №110 «Про статус ветеранів ОУН-УПА та гарантії їх соціального захисту на території Тернопільської області» та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 15 .04.1997 року №158 «Про заходи по виконанню рішення Тернопільської обласної ради від 17.01.1997 року №110" , враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та регламенту, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити склад комісії з питань поновлення прав реабілітованих та встановлення статусу ОУН-УПА згідно з додатком (додається). 2.Вважати такими, що втратили чинність: рішення міської ради від 9.11.2006 р. №5/3/57 «Про комісію з питань поновлення прав реабілітованих»; -п.1 рішення міської ради від 03.06.2002 р. №4/3/4 «Про комісію з питань поновлення прав реабілітованих»; -п.1 рішення міської ради від 03.06.2002 р. №4/3/5 «Про комісію з питань встановлення статусу учасників ОУН-УПА»; рішення міської ради від 14.04.2005 р.№ 4/14/126 «Про внесення змін до складу комісії з питань встановлення статусу учасників ОУН-УПА».

 

Про затвердження міської комплексної програми "Сім'я" на 2007-2010 роки

Відповідно до Законів України "Про соціальну роботу з дітьми та молоддю", "Про попередження насильства в сім'ї", "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", Постанов Кабінету Міністрів України від 10.01.2002р. №14 “Про затвердження Міжгалузевої комплексної програми “Здоров’я нації" на 2002-2011 роки", від 11.05.2006р. №623 "Про затвердження програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2006-2010рр.", від 26.04.2002р. №565 "Про затвердження Положення про прийомну сім'ю", Указу Президента України від 11.07.2005р. №1086 "Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей", враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, культури, туризму, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити міську комплексну програму "Сім'я" на 2007-2010 роки згідно з додатком (додається).

2.Управлінню фінансів та бюджету Тернопільської міської ради при розробці річних проектів міського бюджету передбачати кошти на виконання даної програми.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постій комісію міської ради з питань освіти, науки, культури, туризму, молодіжної політики, фізичної культури та спорту.

 

Про затвердження статуту комунального підприємства «Міськавтотранс» в новій редакції

Беручи до уваги рішення виконавчого комітету від 18.08.2005р. №1006 "Про затвердження Порядку примусового переміщення та зберігання транспортних засобів у м. Тернополі, залишених без догляду і припаркованих з порушенням Правил дорожнього руху", від 27.12.2006р. №501 "Про затвердження Положення про здійснення блокування та розблокування коліс транспортних засобів на території м. Тернополя", від 10.08.2005р. №978 "Про погодження Правил паркування транспортних засобів у м. Тернополі", від 14.02.2007р. № 131 «Про внесення змін та доповнень до Статут КП «Міськавтотранс», керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" та враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку та енергозбереження, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни та доповнення до статуту комунального підприємства "Міськавтотранс" затвердженого рішенням сесії міської ради від 25.06.2002р. № 4/3/86 та затвердити статут в новій редакції згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку та енергозбереження.

 

Про передачу житлових будинків у спільну приватну власність громадян

З метою належного утримання житлових будинків, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Передати у спільну приватну власність громадянам житлові будинки за адресами вул. Весела,37 та вул. Шопена,2 згідно з додатком (додається).

2.Виконавчому комітету міської ради оформити право власності на житлові будинки, вказані в п.1 рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій.

 

Про передачу частини житлового будинку за адресою вул. Стецька,29 у спільну приватну власність

З метою належного утримання житлового будинку, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Передати у спільну приватну власність громадянам частину житлового будинку за адресою вул. Стецька,29, квартира №2 якого приватизована, згідно з додатком (додається).

2.Виконавчому комітету оформити право власності відповідно до пункту 1.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій.

 

Про передачу житлового будинку за адресою пров.Збаразький,8 у спільну приватну власність

Розглянувши звернення громадян, з метою належного утримання житлового будинку, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Передати у спільну приватну власність громадянам одноквартирний житловий будинок за адресою пров.Збаразький,8, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій.

 

Про затвердження переліку робіт з впорядкування міських кладовищ та місць масових поховань у 2007 році

На виконання рішення міської ради від 28.04.1998р. “Про самооподаткування громадян", враховуючи висновки постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити перелік робіт з впорядкування міських кладовищ та місць масових поховань у 2007 році згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою і надзвичайних ситуацій.

 

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки площею 1,3737 га для обслуговування викупленої теплиці з перебудовою її в багатоквартирний житловий будинок приватному підприємству „Гео-2004” за адресою просп.С.Бандери,83

Розглянувши звернення приватного підприємства „Гео-2004”, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект відведення земельної ділянки для обслуговування викупленої теплиці з перебудовою її в багатоквартирний житловий будинок за адресою просп.С.Бандери,83 приватному підприємству „Гео-2004” (ід.код 21167827).

2.Вилучити з користування відкритого акціонерного товариства „Зелене господарство” (ід.код 03353259) земельну ділянку площею 1,3737 га за адресою просп.С.Бандери,83, враховуючи письмову згоду землекористувача.

3.Надати в оренду приватному підприємству „Гео-2004” (ід.код 21167827) терміном на п’ять років земельну ділянку площею 1,3737 га для обслуговування викупленої теплиці з перебудовою її в багатоквартирний житловий будинок за адресою просп.С.Бандери,83.

4.Зобов’язати приватне підприємство „Гео-2004” в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,18 га під будівництво адміністративних, виробничих та складських приміщень нехарчової промисловості за адресою вул. Промислова-Поліська суб’єкту підприємницької діяльності Гуславському А.М.

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Гуславського Андрія Миколайовича, керуючись ст. 12, 124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити суб’єкту підприємницької діяльності Гуславському Андрію Миколайовичу (ід. номер 2397702239) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,18 га під будівництво адміністративних, виробничих та складських приміщень нехарчової промисловості за адресою вул. Промислова-Поліська.

2.Надати суб’єкту підприємницької діяльності Гуславському Андрію Миколайовичу (ід. номер 2397702239) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0,18 га під будівництво адміністративних, виробничих та складських приміщень нехарчової промисловості за адресою вул. Промислова-Поліська.

3.Зобов’язати суб’єкта підприємницької діяльності Гуславського Андрія Миколайовича в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди на земельну ділянку закритому акціонерному товариству „Тернопільський молокозавод” за адресою вул. Лозовецька,28

Розглянувши звернення закритого акціонерного товариства „Тернопільський молокозавод”, керуючись ст.12, 120, 124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди на земельну ділянку за адресою вул. Лозовецька,28.

2.Вилучити з користування відкритого акціонерного товариства „Тернопільський міськмолокозавод” (ід.код 000447149) земельну ділянку площею 3,128687 га за адресою вул. Лозовецька,28, враховуючи письмову згоду землекористувача.

3.Державний акт на право постійного користування землею, зареєстрований в книзі записів державних актів на право постійного користування землею від 27.04.1995р. за № 70– вважати таким, що втратив чинність.

4.Надати в оренду терміном на п’ять років закритому акціонерному товариству „Тернопільський молокозавод” (ід.код 30356917) земельну ділянку площею 3,128687 га для обслуговування викуплених виробничих будівель за адресою вул. Лозовецька,28.

5.Зобов’язати закрите акціонерне товариство „Тернопільський молокозавод” в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки площею 0,15 га для будівництва торгового комплексу товариству з обмеженою відповідальністю „Артбуд плюс” за адресою вул. Оболоня.

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „Артбуд плюс”, керуючись ст.12,124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект відведення земельної ділянки для будівництва торгового комплексу за адресою вул. Оболоня товариству з обмеженою відповідальністю „Артбуд плюс”.

2.Надати в оренду товариству з обмеженою відповідальністю „Артбуд плюс” (ід.код 14031582) терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0,15га для будівництва торгового комплексу за адресою вул. Оболоня.

3.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю „Артбуд плюс” в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул. Князя Острозького,68 для обслуговування викуплених частин будівлі з реконструкцією і надбудовою та прибудовою суб’єктам підприємницької діяльності Олійнику Б.М. та Остапів Н.М.

Розглянувши звернення суб’єктів підприємницької діяльності Олійника Б.М. та Остапів Н.М., керуючись ст.ст.12,124,151 Земельного кодексу України, Постановами Кабінету Міністрів України від 31.03.2004р. № 427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів” та від 26.05.2004р. № 677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл суб’єктам підприємницької діяльності Олійнику Богдану Михайловичу (ід.номер 1939301816) та Остапів Наталії Миколаївні (ід.номер 2569902062) на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,02 га за адресою вул. Князя Острозького,68 для обслуговування викуплених частин будівлі з реконструкцією, надбудовою та прибудовою під ветеринарну клініку і офісні приміщення.

 

Про внесення змін в рішення міської ради від 20.10.2006р. №5/3/24 „Про вилучення та надання земельних ділянок (Лазар Г.І.)”

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „Інтерброк”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

Внести зміни в рішення міської ради від 20.10.2006р. №5/3/24 „Про вилучення та надання земельних ділянок (Лазар Г.І.)” і замість слів „площею 0,0787 га” читати „площею 0,0819 га”.

 

Про надання в оренду земельної ділянки приватному підприємству ”ТЕР. МЖК” за адресою вул. Текстильна,22

Розглянувши клопотання приватного підприємства „ТЕР. МЖК”, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати приватному підприємству „ТЕР.МЖК” (ід.код 30836842) земельну ділянку площею 1,4831 га в оренду терміном на один рік для обслуговування існуючої автостоянки за адресою вул. Текстильна,22.

2.Зобов’язати приватне підприємство „ТЕР.МЖК” в місячний термін оформити у відділі використання земельних ресурсів надання земельної ділянки відповідною документацією.

 

Про надання в оренду земельної ділянки суб’єкту підприємницької діяльності Лукавому Я.В. за адресою вул. Протасевича

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Лукавого Ярослава Володимировича, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати суб’єкту підприємницької діяльності Лукавому Ярославу Володимировичу (ід.номер 2620715373) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0,10 га для обслуговування будівлі мийки автотранспорту за адресою вул. Протасевича.

2.Зобов’язати суб’єкта підприємницької діяльності Лукавого Ярослава Володимировича в місячний термін оформити у відділі використання земельних ресурсів надання земельної ділянки відповідною документацією.

 

Про передачу в спільну сумісну власність земельної ділянки за адресою вул. Білогірська,10 гр. Книш О.С., Сукач С.Г.

Розглянувши звернення громадян Книш Оксани Степанівни, Сукач Софії Геннадіївни, керуючись ст.12, 81, 89, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Передати громадянам Книш Оксані Степанівні (ід.номер 2100321986) та Сукач Софії Геннадіївні (ід.номер 1949915985), які проживають за адресою вул. Білогірська,10, у спільну сумісну власність земельну ділянку площею 1000,0 кв.м для будівництва та обслуговування житлового будинку за адресою вул. Білогірська,10.

2.Зобов’язати громадян Книш Оксану Степанівну, Сукач Софію Геннадіївну: 2.1. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведені ремонтних робіт, не чинити перешкод у прокладці нових комунікацій. 2.2. Використовувати земельні ділянки за їх цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень зазначених у технічній документації. 2.3. Проводити роботи по прибиранню наданої території та території зовнішніх меж земельної ділянки до середини проїзної частини дороги. 2.4. Погоджувати з управлінням містобудівного та архітектурного комплексу можливість нового будівництва та реконструкції.

 

Про надання земельної ділянки за адресою вул. Вербицького,12

Розглянувши звернення приватного підприємства „ Східний масив”, керуючись ст.120, 142 Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою приватному підприємству „Східний масив” (ід.код 31383868).

2.Вилучити з користування товариства індивідуальних забудівників „Добробуд” (ід.код 24633454) земельну ділянку площею 0,7 га за адресою вул. Вербицького,12, враховуючи письмову згоду землекористувача. 2.1.Договір оренди земельної ділянки, зареєстрований в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі від 22.03.04р. за № 1215 - розірвати за взаємною згодою сторін.

3.Надати в оренду терміном на п’ять років приватному підприємству „Східний масив” (ід.код 31383868) земельну ділянку площею 0,7 га для обслуговування 96-квартирного житлового будинку за адресою вул. Вербицького,12.

4.Зобов’язати приватне підприємство „Східний масив” в місячний термін оформити надання земельної ділянки відповідною документацією.

 

Про вилучення та надання земельної ділянки за адресою вул. Чумацька, 1б

Розглянувши звернення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку „Явір”, керуючись ст.12, 116, 120, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку „Явір” (ід.код 25349597) технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою площею 0,4500 га за адресою вул. Чумацька,1б.

2.Вилучити з користування відкритого акціонерного товариства “Тернопіль-готель” (ід.код 14038383) земельну ділянку площею 0,4500 га за адресою вул. Чумацька,1б, враховуючи письмову згоду землекористувача. 2.1.Договір оренди земельної ділянки, зареєстрований в книзі записів державної реєстрації договорів оренди від 16.10.2002 року за № 577 – вважати розірваним за взаємною згодою сторін. 2.2.Надати в оренду терміном на п’ять років об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку „Явір” (ід.код 25349597) земельну ділянку площею 0,4500 га для обслуговування 60-квартирного житлового будинку з гаражами –стоянками за адресою вул. Чумацька,1б.

3.Зобов’язати об’єднання співвласників багатоквартирного будинку „Явір” в місячний термін оформити право користування на земельну ділянку відповідною документацією.

 

Про вилучення та надання земельної ділянки за адресою вул. Вільхова,2

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „Добробуд” та товариства з обмеженою відповідальністю „Добродій” ЛТД, керуючись ст.12, 116, 120, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Вилучити з користування товариства з обмеженою відповідальністю „Добробуд” (ід.код 25345757) земельну ділянку площею 0,10 га за адресою вул. Вільхова,2, враховуючи письмову згоду землекористувача. 1.1.Договір оренди земельної ділянки між Тернопільською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю „Добробуд”, зареєстрований в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі від 25.11.2003 р. за № 992 - розірвати за взаємною згодою сторін. 1.2.Надати товариству з обмеженою відповідальністю „Добродій” ЛТД (ід.код 14036622) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0,10 га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудованою автостоянкою за адресою вул. Вільхова,2.

2.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю „Добродій” ЛТД в місячний термін оформити право користування на земельну ділянку відповідною документацією.

 

Про продаж земельної ділянки площею 12,39кв. м несільськогосподарського призначення товариству з обмеженою відповідальністю „Наутілус”

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „Наутілус”, керуючись ст. 128 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Продати у власність товариству з обмеженою відповідальністю „Наутілус” (ід.код 30345177) земельну ділянку площею 12,39кв.м, яка розташована за адресою вул. Гетьмана Сагайдачного,11 надану для обслуговування існуючого торгового комплексу з кафе-баром, на затверджених в пунктах 2, 3 цього рішення умовах договору купівлі-продажу.

2.Затвердити ціну продажу земельної ділянки, зазначеної в пункті 1 даного рішення, в розмірі 6 195,00грн. (шість тисяч сто дев’яносто п’ять гривень 00 коп.).

3.Затвердити умови договору купівлі-продажу земельної ділянки, зазначеної в пункті 1 рішення (додається).

4.Договір оренди земельної ділянки між Тернопільською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю „Наутілус”, зареєстрований в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі від 28.01.2004 року за № 1078 – вважати розірваним за взаємною згодою сторін після проведення державної реєстрації акта на право власності на земельну ділянку.

5.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю „Наутілус” в місячний термін оформити договір купівлі-продажу земельної ділянки.

 

Про продаж земельної ділянки площею 0,77 га несільськогосподарського призначення за адресою вул. Текстильна,2а приватному підприємству „Фабрика меблів „Нова”

Розглянувши звернення приватного підприємства „Фабрика меблів „Нова” , керуючись ст.128 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Продати у власність приватному підприємству „Фабрика меблів „Нова” (ід.код 30344990) земельну ділянку площею 0,77 га, яка розташована за адресою вул. Текстильна,2а, надану для обслуговування викупленої будівлі, на затверджених в пунктах 2,3 цього рішення умовах договору купівлі-продажу. 2.Затвердити ціну продажу земельної ділянки, зазначеної в пункті 1 даного рішення, в розмірі 770 000,00 грн. (Сімсот сімдесят тисяч гривень 00 коп.) 3.Затвердити умови договору купівлі-продажу земельної ділянки, зазначеної в пункті 1 рішення згідно з додатком (додається). 4.Договір оренди земельної ділянки між Тернопільською міською радою та приватним підприємством „Фабрика меблів „Нова”, зареєстрований в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі від 21.05.2003 року за № 802 – вважати розірваним за взаємною згодою сторін після проведення державної реєстрації акта на право власності на земельну ділянку. 5.Зобов’язати приватного підприємства „Фабрика меблів „Нова” в місячний термін оформити договір купівлі-продажу земельної ділянки.

 

Про продаж земельної ділянки площею 0,2003га несільськогосподарського призначення за адресою вул. Замкова,2,6 відкритому акціонерному товариству комерційному банку „Надра”

Розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства комерційного банку „Надра”, керуючись ст.128 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Продати у власність відкритому акціонерному товариству комерційному банку „Надра” (ід.код 20025456) земельну ділянку площею 0,2003 га, яка розташована за адресою вул. Замкова,2,6, надану для обслуговування викуплених будівель та споруд, на затверджених в пунктах 2,3 цього рішення умовах договору купівлі-продажу.

2.Затвердити ціну продажу земельної ділянки, зазначеної в пункті 1 даного рішення в розмірі 1 001 500,00 грн. (Один мільйон одна тисяча п’ятсот гривень 00 коп.)

3.Затвердити умови договору купівлі-продажу земельної ділянки, зазначеної в пункті 1 рішення згідно з додатком (додається).

4.Договір оренди земельної ділянки між Тернопільською міською радою та відкритим акціонерним товариством комерційним банком „Надра”, зареєстрований в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі від 10.08.2004 р. за № 040464400313 – вважати розірваним за взаємною згодою сторін після проведення державної реєстрації акта на право власності на земельну ділянку.

5.Зобов’язати відкрите акціонерне товариство комерційний банк „Надра” в місячний термін оформити договір купівлі-продажу земельної ділянки.

 

Про продаж земельної ділянки площею 0,0854 га несільськогосподарського призначення за адресою пров.Цегельний,1 суб’єкту підприємницької діяльності Ференц М.В.

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Ференц Марії Володимирівни, керуючись ст.128 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Продати у власність суб’єкту підприємницької діяльності Ференц Марії Володимирівні (ід.номер 2243116703) земельну ділянку площею 0,0854 га, яка розташована за адресою пров.Цегельний,1 надану для обслуговування викуплених приміщень, на затверджених в пунктах 2,3 цього рішення умовах договору купівлі-продажу.

2.Затвердити ціну продажу земельної ділянки, зазначеної в пункті 1 даного рішення, в розмірі 102 480,00 грн. (Сто дві тисячі чотириста вісімдесят гривень 00 коп.)

3.Затвердити умови договору купівлі-продажу земельної ділянки, зазначеної в пункті 1 рішення згідно з додатком (додається).

4.Договір оренди земельної ділянки між Тернопільською міською радою та суб’єктом підприємницької діяльності Ференц Марією Володимирівною, зареєстрований в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі від 19.02.2003 р. за № 679– вважати розірваним за взаємною згодою сторін після проведення державної реєстрації акта на право власності на земельну ділянку.

5.Зобов’язати суб’єкта підприємницької діяльності Ференц Марію Володимирівну в місячний термін оформити договір купівлі-продажу земельної ділянки.

 

Про погодження місця розміщення об’єктів на земельних ділянках, які можуть бути продані на аукціоні

Розглянувши матеріали попереднього погодження місць розміщення об’єктів, керуючись Земельним кодексом України, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2004 р. №427 „Про затвердження порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Погодити місце розташування автомобільної газонаповнювальної компресорної станції та дати дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,70 га під будівництво автомобільної газонаповнювальної компресорної станції за адресою вул. Текстильна.

2.Погодити місце розташування пункту технічного обслуговування та дати дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,43 га під будівництво пункту технічного обслуговування за адресою вул. Текстильна.

3.Погодити місце розташування адміністративних та виробничо-складських приміщень та дати дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,40 га під будівництво адміністративних та виробничо-складських приміщень за адресою вул. Текстильна.

4.Погодити місце розташування автомобільної мийки та дати дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,23 га під будівництво автомобільної мийки за адресою вул. Текстильна.

5.Погодити місце розташування торгово-розважального комплексу та дати дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,41 га під будівництво торгово-розважального комплексу за адресою вул. Фабрична.

 

Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу на аукціоні

З метою створення конкурентності у набутті права власності на землю, керуючись ст. 12, 127, 134-137 Земельного кодексу України, рішенням міської ради від 10.02.2005 р. №4/14/51 „Про затвердження Положення про організацію аукціонів в м. Тернополі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу на аукціоні згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі.

 

Про внесення змін в рішення міської ради № 5/1/7 від 10.08.2006 р. "Про затвердження персонального складу постійних комісій міської ради"

У зв'язку із затвердженням Лакомої Олени Валентинівни першим заступником міського голови, керуючись ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада ВИРІШИЛА:

Внести зміни в склад постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій, який затверджений рішенням міської ради № 5/1/7 від 10.08.2006 р. "Про затвердження персонального складу постійних комісій міської ради" і призначити головою постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій Вересюка Юрія Павловича та виключити зі складу Лакому Олену Валентинівну.

 

Про затвердження Положення про порядок розміщення гральних автоматів з грошовим або майновим виграшем на території міста

Розглянувши пропозицію постійної комісії міської ради з питань економіки, зовнішніх зв’язків та залучення інвестицій, керуючись Законами України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності", "Про охорону дитинства", "Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення", "Про місцеве самоврядування в Україні", Постановою Кабінету Міністрів України № 1800 від 20.11.2003р. "Про затвердження Порядку проведення внутрішнього фінансового моніторингу суб'єктами господарювання, що провадять господарську діяльність з організації та утримання казино, інших гральних закладів і ломбардами", ст.1, 3 спільного наказу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва та Міністерства фінансів України №40/374 від 18.04.2006 року "Про затвердження Ліцензійних умов провадження організації діяльності з проведення азартних ігор", міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Положення про порядок розміщення гральних автоматів з грошовим або майновим виграшем на території міста згідно з додатком (додається).

2.Заборонити використання земель на території міста з метою розміщення гральних автоматів з грошовим або майновим виграшем.

3.Дозволити управлінню житлово-комунального господарства та екології з залученням правоохоронних органів демонтувати незаконно встановлені гральні автомати у семиденний термін після попередження.

4.Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства М.Я.Марценюка.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економіки, зовнішніх зв’язків та залучення інвестицій.

 

Про продовження термінів дії договорів на безоплатне користування комунальним майном

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Дозволити управлінню комунальної власності продовжити до 31.12.2007 року терміни дії договорів на безоплатне користування комунальним майном підприємствам, що виконують роботи по утриманню житлових будинків і прибудинкових територій згідно з додатками № 1-11 (додаються).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій.


завантажити Рішення міської ради