Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення сесії міської ради:
13.03.07
08 вересня 2008;  автор: admin

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під будівництво багатоквартирного житлового будинку з гаражами та приміщеннями торгово-адміністративного призначення за адресою вул. Р.Шухевича, 28 ТІЗ „ВВВ”

Розглянувши звернення товариства індивідуальних забудівників „ВВВ”, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити товариству індивідуальних забудівників „ВВВ” (ід.код ) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0, 06138 га під будівництво багатоквартирного житлового будинку з гаражами та приміщеннями торгово-адміністративного призначення за адресою вул. Р.Шухевича, 28. 2.Вилучити з користування громадянина США Джоела Кеннета Ракоша земельну ділянку площею 0, 06138 га за адресою вул. Р.Шухевича, 28, враховуючи письмову згоду землекористувача. 3.Надати товариству індивідуальних забудівників „ВВВ” (ід.код ) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0, 06138 га під будівництво багатоквартирного житлового будинку з гаражами та приміщеннями торгово-адміністративного призначення за адресою вул. Р.Шухевича, 28. 4.Зобов’язати товариство індивідуальних забудівників „ВВВ” в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки площею 4, 7673га для обслуговування та реконструкції викупленого виробничого корпусу під торгово-розважальний комплекс товариству з обмеженою відповідальністю „Теркурій-2” за адресою вул. Текстильна, 28ч

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „Теркурій-2”, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект відведення земельної ділянки для обслуговування та реконструкції викупленого виробничого комплексу під торгово-розважальний комплекс за адресою вул. Текстильна, 28ч товариству з обмеженою відповідальністю „Теркурій-2”.

2.Вилучити з користування Тернопільського державного науково-технічного підприємства „Промінь” (ід.код) земельну ділянку площею 4, 7673га за адресою вул. Текстильна, 28ч, враховуючи згоду землекористувача.

3.Надати в оренду товариству з обмеженою відповідальністю „Теркурій-2” (ід.код) терміном на п’ять років земельну ділянку площею 4, 7673га для обслуговування та реконструкції викупленого виробничого корпусу під торгово-розважальний комплекс за адресою вул. Текстильна, 28ч.

4.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю „Теркурій-2” в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки площею 2, 22 га для обслуговування викуплених будівель та споруд з реконструкцію їх під об’єкти торгового призначення товариству з обмеженою відповідальністю „Галицька лізингова компанія” за адресою вул. Текстильна, 28 та Л.Курбаса, 5

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „Галицька лізингова компанія”, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект відведення земельної ділянки для обслуговування викуплених будівель та споруд з реконструкцію їх під об’єкти торгового призначення за адресою вул. Текстильна, 28 та Л.Курбаса, 5 товариству з обмеженою відповідальністю „Галицька лізингова компанія”.

2.Вилучити з користування Тернопільського державного науково-технічного підприємства „Промінь” (ід.код) земельну ділянку площею 2, 22 га за адресою вул. Текстильна, 28ч, враховуючи згоду землекористувача.

3.Надати в оренду товариству з обмеженою відповідальністю „Галицька лізингова компанія” (ід.код) терміном на п’ять років земельну ділянку площею 2, 22 га для обслуговування викуплених будівель та споруд з реконструкцію їх під об’єкти торгового призначення за адресою вул. Текстильна, 28 та Л.Курбаса, 5.

4.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю „Галицька лізингова компанія” в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки суб'єкту підприємницької діяльності Павловському Ю.О. за адресою вул. Текстильна

Розглянувши звернення суб'єкта підприємницької діяльності Павловського Юрія Олексійовича, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект відведення земельної ділянки під будівництво та обслуговування офісних приміщень з службовими гаражами за адресою вул. Текстильна суб'єкту підприємницької діяльності Павловському Юрію Олексійовичу.

2.Надати в оренду суб'єкту підприємницької діяльності Павловському Юрію Олексійовичу (ід.номер ) терміном на п'ять років земельну ділянку площею 0, 20 га під будівництво та обслуговування офісних приміщень з службовими гаражами за адресою вул. Текстильна

3.Зобов’язати суб'єкта підприємницької діяльності Павловського Юрія Олексійовича в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування адміністративного будинку за адресою просп. С.Бандери, 33

Розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства "Тернопільбуд", керуючись ст.ст. 12, 124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування адміністративного будинку за адресою просп. С.Бандери, 33 відкритому акціонерному товариству "Тернопільбуд" (ід.код ).

2.Надати в оренду відкритому акціонерному товариству "Тернопільбуд" (ід.код ) земельну ділянку площею 0, 2646 га терміном на п”ять років для обслуговування адміністративного будинку за адресою просп. С.Бандери, 33.

3.Зобов’язати відкрите акціонерне товариство "Тернопільбуд" в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під будівництво виробничих та господарських приміщень відкритому акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації „Тернопільміськгаз” за адресою вул. О.Довженка

Розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства „Тернопільміськгаз”, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки під будівництво виробничих та господарських приміщень за адресою вул. О.Довженка відкритому акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації „Тернопільміськгаз” (ід.код ).

2.Надати відкритому акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації „Тернопільміськгаз” (ід.код ) земельну ділянку площею 0, 5 га в оренду терміном на п’ять років під будівництво виробничих та господарських приміщень за адресою вул. О.Довженка.

3.Зобов’язати відкрите акціонерне товариство „Тернопільміськгаз” в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження проекту відведення щодо зміни цільового використання частини земельної ділянки суб’єкту підприємницької діяльності Прохоренкову І.В. за адресою пров. Цегельний, 1

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Прохоренкова Ігоря Васильовича, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити суб’єкту підприємницької діяльності Прохоренкову Ігорю Васильовичу проект відведення щодо зміни цільового використання частини земельної ділянки під будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення за адресою пров. Цегельний, 1.

2.Дозволити суб’єкту підприємницької діяльності Прохоренкову Ігорю Васильовичу (ід.номер ) змінити цільове призначення частини земельної ділянки площею 900 кв.м під будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення за адресою пров. Цегельний, 1.

3.Зобов’язати суб’єкта підприємницької діяльності Прохоренкова Ігоря Васильовича в місячний термін внести зміни в земельно-облікову документацію.

 

Про затвердження проекту відведення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки під будівництво торгово-офісного центру за адресою вул. Б.Хмельницького, 3 суб’єкту підприємницької діяльності Виваль О.М.

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Виваль Олени Михайлівни, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, постановою Кабінету Міністрів України „Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити суб’єкту підприємницької діяльності Виваль Олені Михайлівні (ід. номер ) проект відведення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0, 0463га під будівництво торгово-офісного центру за адресою вул. Б.Хмельницького, 3.

2.Дозволити суб’єкту підприємницької діяльності Виваль Олені Михайлівні (ід. номер ) змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0, 0463га під будівництво торгово-офісного центру за адресою вул. Б.Хмельницького, 3.

3.Зобов’язати суб’єкта підприємницької діяльності Виваль Олену Михайлівну в місячний термін внести зміни в земельно-облікову документацію.

 

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки для будівництва діагностично-лікувальної клініки за адресою вул. Приміська суб’єкту підприємницької діяльності Шкробот С.І.

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Шкробот Світлани Іванівни, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування діагностично-лікувальної клініки за адресою вул. Приміська суб’єкту підприємницької діяльності Шкробот Світлані Іванівні (ід.номер).

2.Надати в оренду суб’єкту підприємницької діяльності Шкробот Світлані Іванівні (ід.номер) терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0, 06 га для будівництва та обслуговування діагностично-лікувальної клініки за адресою вул. Приміська.

3.Зобов’язати суб’єкта підприємницької діяльності Шкробот Світлану Іванівну в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки для будівництва автомобільної заправки легкового автотранспорту зрідженим газом відкритому акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації „Тернопільгаз” за адресою вул. Микулинецька

Розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації „Тернопільгаз”, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування автомобільної заправки легкового автотранспорту зрідженим газом за адресою вул. Микулинецька відкритому акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації „Тернопільгаз” (ід.код ).

2.Надати в оренду відкритому акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації „Тернопільгаз” (ід.код ) терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0, 016 га для будівництва та обслуговування автомобільної заправки легкового автотранспорту зрідженим газом за адресою вул. Микулинецька.

3.Зобов’язати відкрите акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації „Тернопільгаз” в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0, 1 га для будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими автостоянками і приміщеннями громадського призначення суб’єкту підприємницької діяльності Гладкому М.П. за адресою вул. За Рудкою, 12

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Гладкого Михайла Петровича, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити суб’єкту підприємницької діяльності Гладкому Михайлу Петровичу (ід.номер ) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими автостоянками і приміщеннями громадського призначення за адресою вул. За Рудкою, 12.

2.Вилучити з користування відкритого акціонерного товариства виробничо-торгового об’єднання „Надзбруччя” (ід.код) земельну ділянку площею 0, 0210 га за адресою вул. За Рудкою-Чехова, враховуючи письмову згоду землекористувача.

3.Надати в оренду терміном на п’ять років суб’єкту підприємницької діяльності Гладкому Михайлу Петровичу (ід.номер ) земельну ділянку площею 0, 1 га для будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими автостоянками і приміщеннями громадського призначення за адресою вул. За Рудкою, 12.

4.Зобов’язати суб’єкта підприємницької діяльності Гладкого Михайла Петровича в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки суб”єкту підприємницької діяльності Городецькому Я.Я. за адресою вул. Ак.Сахарова

Розглянувши звернення суб”єкта підприємницької діяльності Городецького Ярослава Ярославовича, висновки постійних комісій з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, керуючись ст.ст. 12, 124 Земельного кодексу України, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект відведення земельної ділянки під будівництво автосалону - сервісу „Формула-1” з адміністративними приміщеннями за адресою вул. Ак. Сахарова суб’єкту підприємницької діяльності Городецькому Ярославу Ярославовичу.

2.Надати в оренду суб”єкту підприємницької діяльності Городецькому Ярославу Ярославовичу (ід.номер ) терміном на п”ять років земельну ділянку площею 0, 25 га під будівництво автосалону- сервісу „Формула-1” з адміністративними приміщеннями за адресою вул. Ак. Сахарова

3.Зобов’язати суб”єкта підприємницької діяльності Городецького Ярослава Ярославовича в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про погодження місця розташування підприємства побутового обслуговування та надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки за адресою вул. Бригадна суб’єкту підприємницької діяльності Савці О.В.

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Савки Оксани Василівни, керуючись ст.12, 124, 151 Земельного кодексу України, постановами Кабінету Міністрів України від 31.03.2004 р. № 427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів” та від 26.05.2004 р. № 677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

Погодити суб’єкту підприємницької діяльності Савці Оксані Василівні (ід.номер ) місце розташування підприємства побутового обслуговування та дати дозвіл на складання проекту відведення земельної ділянки площею до 0, 10 га під будівництво підприємства побутового обслуговування за адресою вул. Бригадна.

 

Про погодження місця розташування та надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки під добудову адміністративно-торгового закладу до житлового будинку за адресою вул. Медова, 3 суб’єкту підприємницької діяльності Гуді І.Б. (земельна ділянкою площею до 190, 0 кв.м)

Розглянувши суб’єкта підприємницької діяльності Гуди Ігоря Богдановича, керуючись ст.12, 124, 151 Земельного Кодексу України, постановами Кабінету Міністрів України від 31.03.2004р. №427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів” та від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

Погодити суб’єкту підприємницької діяльності Гуді Ігорю Богдановичу (ід.номер ) місце розташування адміністративно-торгового закладу та дати дозвіл на складання проекту відведення земельної ділянки площею до 190, 0 кв.м під добудову адміністративно-торгового закладу до житлового будинку за адресою вул. Медова, 3.

 

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки за адресою вул. Текстильна, 28 - вул. Л.Курбаса, 5 ТОВ „Галицька лізингова компанія”

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „Галицька лізингова компанія”, керуючись ст.12, 124, 151 Земельного Кодексу України, постановами Кабінету Міністрів України від 31.03.2004р. №427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів” та від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю „Галицька лізингова компанія” (ід.код ) на складання проекту відведення земельної ділянки площею до 0, 1 га для обслуговування викупленої будівлі з реконструкцією її під об’єкт торгового призначення за адресою вул. Текстильна, 28 - вул. Л.Курбаса, 5.

 

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки за адресою вул. Текстильна, 28 ТОВ „Галицька лізингова компанія”

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „Галицька лізингова компанія”, керуючись ст.12, 124, 151 Земельного Кодексу України, постановами Кабінету Міністрів України від 31.03.2004р. №427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів” та від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійних комісій з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю „Галицька лізингова компанія” (ід.код ) на складання проекту відведення земельної ділянки площею до 1022, 0 кв.м для обслуговування викупленої будівлі з реконструкцією її під об’єкт торгового призначення за адресою вул. Текстильна, 28.

 

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки для обслуговування викупленої будівлі цеху за адресою вул. Гайова, 32 суб’єктам підприємницької діяльності Мамрошу Г.М., Литвину З.І.

Розглянувши звернення суб’єктів підприємницької діяльності Мамроша Григорія Михайловича, Литвина Зіновія Ігоровича, керуючись ст.12, 124, 151 Земельного кодексу України, постановами Кабінету Міністрів України від 31.03.2004р. №427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів” та від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл суб’єктам підприємницької діяльності Мамрошу Григорію Михайловичу (ід.номер ) та Литвину Зіновію Ігоровичу (ід.номер) на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0, 4215га для обслуговування викупленої будівлі цеху за адресою вул. Гайова, 32.

 

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки за адресою вул. Бродівська, 44 громадянам Щиренку В.В., Кічулі О.М., Яремчуку Ю.Р., Хориняку В.Г. для обслуговування викупленої частини будівлі головного виробничого корпусу

Розглянувши звернення громадян Щиренка Віктора Васильовича, Кічули Оксани Михайлівни, Яремчука Юрія Романовича, Хориняка Володимира Григоровича, керуючись ст. 12, 124, 151 Земельного Кодексу України, постановами Кабінету Міністрів України від 31.03.2004р. №427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів” та від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл громадянам Щиренку Віктору Васильовичу (ід.номер), Кічулі Оксані Михайлівні (ід.номер ), Яремчуку Юрію Романовичу (ід.номер), Хориняку Володимиру Григоровичу (ід.номер ) на складання проекту відведення земельної ділянки площею до 0, 2420 га для обслуговування викупленої частини будівлі головного виробничого корпусу за адресою вул. Бродівська, 44.

 

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки за адресою вул. 15 Квітня, 6 товариству з обмеженою відповідальністю „Агропостачсервіс”

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „Агропостачсервіс”, керуючись ст.12, 124, 151 Земельного Кодексу України, постановами Кабінету Міністрів України від 31.03.2004р. №427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів” та від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю „Агропостачсервіс” (ід.код) на складання проекту відведення земельної ділянки площею до 0, 127 га для обслуговування викупленого корпусу №10 за адресою вул. 15 Квітня, 6.

 

Про надання дозволу на складання проекту відведення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею до 7043, 52 кв.м за адресою вул. Бережанська, 46 суб’єкту підприємницької діяльності Стефанишин Л.П.

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Стефанишин Людмили Петрівни, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 р .№502 „Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб”, ст.20 Земельного Кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл суб’єкту підприємницької діяльності Стефанишин Людмилі Петрівні (ід.номер ) на складання проекту відведення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею до 7043, 52 кв.м для будівництва комплексу придорожнього сервісу з готелем за адресою вул. Бережанська, 46.

 

Про надання земельної ділянки площею 0, 0863 га за адресою вул. Текстильна, 22 суб’єкту підприємницької діяльності Панчуку М.Ф.

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Панчука Миколи Феодосійовича, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати в оренду терміном на п’ять років суб’єкту підприємницької діяльності Панчуку Миколі Феодосійовичу (ід.номер ) земельну ділянку площею 0, 0863 га для обслуговування викупленої споруди за адресою вул. Текстильна, 22.

2.Зобов’язати суб’єкта підприємницької діяльності Панчука Миколу Феодосійовича в місячний термін оформити надання земельної ділянки відповідною документацією.

 

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул. Львівська, 12-14 суб’єкту підприємницької діяльності Станьку О.Г. під будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Станька Олександра Григоровича , керуючись ст.12, 124, 151 Земельного Кодексу України, постановами Кабінету Міністрів України від 31.03.2004р. №427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів” та від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл суб’єкту підприємницької діяльності Станьку Олександру Григоровичу (ід.номер) на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею до 0, 38га за адресою вул. Львівська, 12-14 під будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення, з них площею 0, 20 га - за рахунок земель, які перебувають у власності суб’єкта підприємницької діяльності Станька Олександра Григоровича, площею 0, 18 га - за рахунок міських земель.

 

Про вилучення та надання земельної ділянки вул. Чумацька, 5А

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю "Бодмін-Україна", керуючись ст.10, 120, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Вилучити з користування товариства з обмеженою відповідальністю "Центр молодіжного співробітництва "Київський колегіум" (ід.код) земельну ділянку площею 4, 2736 га за адресою вул. Чумацька, 5А, враховуючи письмову згоду землекористувача.

2.Надати в оренду терміном на п'ять років товариству з обмеженою відповідальністю "Бодмін-Україна" (ід.код ) земельну ділянку площею 4, 2736 га для обслуговування будівлі цілісного майнового комплексу "Центр молодіжного співробітництва "Орбіта" за адресою вул. Чумацька, 5А. 3.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю "Бодмін-Україна" в місячний термін оформити надання земельної ділянки відповідною документацією.

 

Про надання земельних ділянок (Євчук М.І.)

Розглянувши звернення суб’єктів підприємницької діяльності, керуючись ст.120, 142 Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати в оренду терміном на один рік суб’єкту підприємницької діяльності Євчук Марії Іванівні (ід.номер) земельну ділянку площею 15, 00 кв.м для обслуговування існуючого торгового павільйону за адресою вул. К.Савури.

2.Надати в оренду терміном на один рік суб’єкту підприємницької діяльності Возьній Оресті Степанівні (ід.номер ) земельну ділянку площею 15, 00 кв.м для обслуговування існуючого торгового павільйону за адресою вул. К.Савури.

3.Надати в оренду терміном на один рік суб’єкту підприємницької діяльності Крючковій Олені Іванівні (ід.номер ) земельну ділянку площею 6, 00 кв.м для обслуговування торгового кіоску за адресою вул. Клінічна.

4.Зобов’язати суб’єктів підприємницької діяльності в місячний термін оформити надання земельних ділянок відповідною документацією.

 

Про надання в оренду земельної ділянки відкритому акціонерному товариству ”Тернобуддеталь” за адресою вул. Лозовецька, 15

Розглянувши клопотання відкритого акціонерного товариства „Тернобуддеталь”, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати відкритому акціонерному товариству „Тернобуддеталь” (ід.код ) земельну ділянку площею 0, 62443 га в оренду терміном на п’ять років для складання будівельних матеріалів за адресою вул. Лозовецька, 15.

2.Зобов’язати відкрите акціонерне товариство „Тернобуддеталь” в місячний термін оформити у відділі використання земельних ресурсів надання земельної ділянки відповідною документацією.

 

Про надання земельної ділянки за адресою вул. Ак.Сахарова, 1

Розглянувши звернення приватного підприємства „Східний масив”, керуючись ст.120, 142 Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою приватному підприємству „Східний масив” (ід.код ).

2.Вилучити з користування приватного малого підприємства спортклуб „Смок” (ід.код) земельну ділянку площею 0, 33 га за адресою вул. Ак.Сахарова, 1, враховуючи письмову згоду землекористувача. 2.1.Договір оренди земельної ділянки, зареєстрований у Тернопільській регіональній філії державного підприємства „Центр державного земельного кадастру”, про що у Державному реєстрі земель вчинено запис від 03.03.2005р. №040564400052 та в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі від 28.02.2005р. за №1807 - розірвати за взаємною згодою сторін.

3.Надати в оренду терміном на п’ять років приватному підприємству „Східний масив” (ід.код) земельну ділянку площею 0, 33 га, для обслуговування 60-квартирного житлового будинку з мансардним поверхом за адресою вул. Ак.Сахарова, 1.

4.Зобов’язати приватне підприємство „Східний масив” в місячний термін оформити надання земельної ділянки відповідною документацією.

 

Про затвердження Положення про порядок визначення плати за встановлення земельного сервітуту

До рішення внесено зміни відповідно до рішення міської ради від 06.06.2013 р. №6/34/107, від 23.01.2014р. №6/44/99, п.2. втратив чинність відповідно до рішення міської ради від 18.07.2014р. №6/49/127

Керуючись Конституцією України, Земельним кодексом України та Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою ефективного використання міських територій та залучення коштів до міського бюджету, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Положення про порядок визначення плати за встановлення земельного сервітуту згідно з додатком (додається).

2.Уповноважити заступника міського голови В.Є.Дідича укладати від імені Тернопільської міської ради договори на встановлення земельного сервітуту, а також оформляти інші необхідні для укладання таких договорів документи.

3.Суб’єктам господарювання, які експлуатують інженерні мережі, комунікації до 01.11.2007 р. подати необхідні матеріали для укладання договорів на встановлення земельного сервітуту.

4.Встановити, що суб’єкти господарювання комунальної та державної форми власності мають право на безоплатне сервітутне користування.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста.

 

Про включення в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу в 2007 році (Міхєєва В.М.)

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Міхєєвої Валентини Михайлівни, керуючись ст.12, 128 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

Включити в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу у власність в 2007 році, земельну ділянку площею 0, 02842 га, надану для обслуговування торгового павільйону, розміщеного за адресою вул. Живова, 37а суб’єкту підприємницької діяльності Міхєєвій Валентині Михайлівні (ід.номер ).

 

Про включення в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу в 2007 році (Дацюк Н.М.)

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Дацюк Наталії Михайлівни, керуючись ст.12, 128 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Включити в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу у власність в 2007 році, земельну ділянку площею 150, 00 кв.м, надану для розташування крамниці за адресою вул. Дівоча, суб’єкту підприємницької діяльності Дацюк Наталії Михайлівні (ід.номер ).

 

Про включення в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу в 2007 році

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Ветрова Сергія Степановича, керуючись ст.12, 128 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

Включити в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу у власність в 2006-2007 роках, земельну ділянку площею 0, 2035 га, надану для обслуговування викупленої будівлі, розміщеної за адресою пров.Цегельний, 1 суб’єкту підприємницької діяльності Ветрову Сергію Степановичу (ід.номер ).

 

Про надання пільг по оплаті за земельну ділянку площею 1350, 0 кв.м парафії Св. Івана Богослова Української Греко-Католицької церкви

Розглянувши звернення парафії Св. Івана Богослова Української Греко-Католицької церкви, керуючись ст.5 Закону України „Про внесення змін та доповнень до Закону України „Про плату за землю, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з міська рада ВИРІШИЛА:

1.Звільнити у 2007 році парафію Св. Івана Богослова Української Греко-Католицької церкви (ід.код) від сплати земельного податку за земельну ділянку площею 1350, 0 кв.м, надану під будівництво церкви за адресою просп. Злуки, в частині надходжень, що належить міському бюджету (75 відсотків поступлень).

2.Просити Тернопільську обласну раду надати пільгу по земельному податку по долі платежу, який підлягає поступленню до обласного бюджету (25 відсотків).

3.Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, бюджету та фінансів.

 

Про зняття з контролю рішень та протокольних доручень міської ради

Розглянувши клопотання заступників міського голови, начальників департаментів, управлінь та відділів міської ради, міська рада ВИРІШИЛА:

1.В зв'язку з виконанням зняти з контролю: 1.1. Рішення міської ради від 25.11.1997 р. “Про передачу відомчого житлового фонду”; 1.2. Рішення міської ради від 29.09.2005 р. №4/16/126 “Про виконання рішення міської ради від 20.09.2005 року “Про незабезпечення міським головою виконання рішення міської ради щодо нежитлового приміщення за адресою вул. Крушельницької. 1а”; 1.3. Рішення міської ради від 29.12.2005 р. №4/17/111 “Про виконання рішення від 20.09.2005 року “Про незабезпечення міським головою виконання рішення міської ради щодо нежитлового приміщення за адресою вул. Крушельницької. 1а”; 1.4. Рішення міської ради від 20.10.2006 р. №5/3/2 “Про рішення виконавчого комітету від 13.09.2006 року №22”; 1.5. Пункт 4 протокольних доручень міської ради від 05.10.2005 р.: “Доручити виконавчому комітету внести на чергове пленарне засідання інформацію про можливість надання земельної ділянки під розташування багатоквартирного житлового будинку з гаражами та приміщеннями торгово – адміністративного призначення за адресою вул. Р.Шухевича”; 1.6. Пункт 2 протокольних доручень міської ради від 10.11.2005 р.: “Доручити першому заступнику міського голови А.Балтаровичу та начальнику управління містобудування та архітектури В. Захарчуку інформувати раду щодо можливості встановлення пам'ятника С. Крушельницькій на вулиці її імені”; 1.7. Протокольне доручення міської ради від 20.10.2006 р.: “Доручити заступнику міського голови – керуючому справами Л.Бицюрі вивчити питання вдосконалення озвучення сесійного залу міської ради та доцільності встановлення гучномовця для можливості прослуховування сесійних засідань тернополянами”; 1.8. Пункт 5 протокольних доручень міської ради від 24.11.2006 р.: “Начальнику відділу використання земельних ресурсів Я.А.Руцькому дати пояснення щодо відсутності документів до проекту рішення міської ради “Про внесення змін в рішення міської ради від 20.10.2006 року №5/3/21; 1.9. Протокольне доручення міської ради від 21.12.2006 р.: “ В.О. начальника МВ УМВСУ в Тернопільській області В.І. Бурику проінформувати на вечірньому пленарному засіданні сесії міської ради о 14.30 щодо автомобільної катастрофи в місті 20.12.2006 року”.

 

Про внесення змін до рішення міської ради від 01.02.2007 р. № 5/6/10 «Про надання нежитлових приміщень комунальної власності міста в безоплатне користування»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни в рішення міської ради від 01.02.2007 р. № 5/6/10 «Про надання нежитлових приміщень комунальної власності міста в безоплатне користування», а саме: - в п. 2 рішення замість: «з 01.07.2007 р.» читати: «з 01.01.2007 р.»; - в п. 3 рішення замість слів: «навчально-виробничих» читати: «навчально-виховних» і після слів «комплексах № 1, 7» доповнити «за винятком п. 26 (міський бюджет) та п. 13 (обласний бюджет) додатку 2, пунктів 22, 47 додатку 3»; - в п. 8 рішення замість слів: «з 01.01.2007 р.» читати: “з 01.04.2007 р.”; - в п. 10 рішення замість слів: «Виконавчому комітету розглянути питання надання в оренду приміщень підприємствам, установам, організаціям…», читати: «Уповноваженим органам по укладенню договорів оренди з підприємствами, установами, організаціями, які використовують приміщення комунальної власності, і» і далі по тексту; - в п. 7 додатку 1 до рішення в колонці “Загальна площа/в т.ч. площі спільного користування, кв.м.” вилучити “30” - в п. 8 додатку 1 до рішення в колонці “Назва користувача” замість “Пора” читати: “Міська організація Громадянської партії “Пора”; - в п. 10 додатку 1 до рішення в колонці “Назва користувача” замість: “Партія промисловців і підприємців” читати: “Міська організація партії промисловців і підприємців”; - в п.п. 7-10 додатку 1 та п.п. 53, 54 додатку 3 до рішення в колонці «Примітка» читати: «при наявності вільних приміщень»; - в п. 17 додатку 2 до рішення («обласний бюджет») в колонці «Адреса приміщення» читати: «вул. Качали, 3», в колонці «Загальна площа/в т.ч. площі спільного користування, кв.м.» читати: «295, 6»; -в п.3 додатку 3 до рішення в колонці «Загальна площа/в т.ч. площі спільного користування, кв.м.» замість "20, 00" читати: "45, 00"; - в п. 15 додатку 3 до рішення в колонці «Назва користувача» замість «Тернопільська обласна спілка політв’язнів і репресованих» читати: «Тернопільська обласна організація Всеукраїнської Ліги Українських Жінок». - в п. 50 додатку 3 до рішення в колонці «Загальна площа/в т.ч. площі спільного користування, кв.м.» читати: «43, 2/15, 8»; - в п. 53 додатку 3 до рішення в колонці «Загальна площа/в т.ч. площі спільного користування, кв.м.» вилучити “до 25”; в п. 54 додатку 3 до рішення в колонці «Загальна площа/в т.ч. площі спільного користування, кв.м.» вилучити “до 20”

2.Скасувати п. 5, 6 рішення міської ради від 01.02.2007 р. № 5/6/10 «Про надання нежитлових приміщень комунальної власності міста в безоплатне користування».

3.Доповнити додаток 5 до рішення міської ради від 01.02.2007 р. № 5/6/10 «Про надання нежитлових приміщень комунальної власності міста в безоплатне користування» пунктом наступного змісту: «п. 3. Заліщицький обласний комунальний спеціалізований фтизіопульмонологічний санаторій, майно - автомобіль ГАЗ 31022, держ. номер 02780 ТЕ первісною вартістю 30507, 0 грн.».

 

Про продаж земельної ділянки площею 0, 0486га несільськогосподарського призначення суб’єкту підприємницької діяльності Лавровському Л.З.

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Лавровського Леоніда Зіновійовича, керуючись ст. 128 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Продати у власність суб’єкту підприємницької діяльності Лавровському Леоніду Зіновійовичу (ід.номер ) земельну ділянку площею 0, 0486га, яка розташована за адресою Братів Бойчуків, 7 і використовується для обслуговування викуплених приміщень промтоварного магазину, на затверджених в пунктах 2, 3 цього рішення умовах договору купівлі-продажу.

2.Затвердити ціну продажу земельної ділянки, зазначеної в пункті 1 даного рішення, в розмірі 58320, 00грн. (п’ятдесят вісім тисяч триста двадцять грн. 00 коп.)

3.Затвердити умови договору купівлі-продажу земельної ділянки, зазначеної в пункті 1 рішення (додається).

 

Про продаж земельної ділянки площею 0, 1069га несільськогосподарського призначення суб’єктам підприємницької діяльності Тимчук О.І., Тимчук В.І.

Розглянувши звернення суб’єктів підприємницької діяльності Тимчук Оксани Іванівни та Тимчука Василя Івановича, керуючись ст. 128 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Продати у власність суб’єктам підприємницької діяльності Тимчук Оксані Іванівні (ід.номер ) та Тимчуку Василю Івановичу (ід.номер ) в рівних частках земельну ділянку площею 0, 1069 га , яка розташована за адресою вул. Гайова, 8, надану для обслуговування викупленої частини моторного цеху, на затверджених в пунктах 2, 3 цього рішення умовах договору купівлі-продажу.

2.Затвердити ціну продажу земельної ділянки, зазначеної в пункті 1 даного рішення, в розмірі 128 280, 00грн. (сто двадцять вісім тисяч двісті вісімдесят гривень 00 коп.).

3.Затвердити умови договору купівлі-продажу земельної ділянки, зазначеної в пункті 1 рішення (додається).

4.Договір оренди земельної ділянки між Тернопільською міською радою та суб’єктами підприємницької діяльності Тимчук Оксаною Іванівною та Тимчук Василем Івановичем, зареєстрований в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі від 06.12.2005 року за № 040566100341 – вважати розірваним за взаємною згодою сторін після проведення державної реєстрації акта на право власності на земельну ділянку.

5.Зобов”язати суб’єктів підприємницької діяльності Тимчук Оксани Іванівни та Тимчука Василя Івановича в місячний термін оформити договір купівлі-продажу земельної ділянки.

 

Про врегулювання окремих питань реформування житлово-комунального господарства

З метою реформування житлово-комунального господарства міста, створення конкурентних засад та покращення якості надання житлово-комунальних послуг, забезпечення надходження коштів до місцевого бюджету, керуючись ст.142, 143 Конституції України, ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.7 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Управлінню житлово-комунального господарства та екології забезпечити у тримісячний термін завершення інвентаризації підприємств житлово-комунального господарства, що надають населенню: а) житлово-комунальні послуги; б) послуги із утримання житлових будинків; в) послуги із ремонту житлових будинків та інженерних мереж тепло - та енергопостачання, водопостачання та водовідведення. Подати на розгляд міської ради звіт про стан житлово-комунального господарства міста.

2.Виконавчому комітету міської ради після завершення інвентаризації підприємств та об’єктів житлово-комунального господарства міста внести на розгляд міської ради перелік об’єктів та підприємств житлово-комунального господарства. переліки мають враховувати результати інвентаризації підприємств та об’єктів житлово-комунального господарства та містити відомості про: - назву, характер житлово-комунальних послуг, що надаються підприємством житлово-комунального господарства, форму власності підприємства житлово-комунального господарства; - кількість населення, яким надаються житлово-комунальні послуги із утримання та ремонту житлових будинків; - територію (адреси будинків та кількість квартир у багатоповерхових будинках) на якій підприємство надає та може надавати житлово-комунальні послуги, послуги із утримання та ремонту житлових будинків; - об’єкти житлово-комунального господарства та інженерні мережі, що перебувають на балансі підприємства; - дату та рішення про утворення підприємства та (або) дату і рішення про зміни форми власності підприємства. Щодо об’єктів та підприємств житлово-комунального господарства, що перебувають у комунальній власності переліки мають містити також відомості щодо: - загальної балансової вартості активів та пасивів підприємства, а також про динаміку - доходів та видатків підприємства за останні 3 роки, його рентабельність; - про керівника та штат (кількість співробітників, в тому числі кваліфікованих) підприємства; - про зношеність (кількість років роботи та загальний строк служби) основних фондів підприємства, що використовуються для надання житлово-комунальних послуг. Перелік підприємств житлово-комунального господарства має містити також відомості щодо прогнозованих доходів та рентабельності підприємства на найближчі 3 роки.

3.Управлінню житлово-комунального господарства та екології постійно забезпечувати оновлення відомостей про перелік об’єктів та підприємств житлово-комунального господарства.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій.

 

Про розгляд звернення Тернопільської обласної ради від 28.11.2006 р. №58 "Про стан охорони материнства та дитинства в області"

Розглянувши рішення Тернопільської обласної ради від 28.11.2006 р. №58 "Про стан охорони материнства та дитинства в області" та розпорядження Тернопільської обласної ради від грудня 2006 р. "Про комісію з питань передачі до спільної власності громад, сіл, селищ, міст Тернопільської області Тернопільського міського комунального пологового будинку для розміщення на його базі обласного перинатального центру", звернення працівників Тернопільського міського комунального пологового будинку до Президента України В.А.Ющенка, голови Тернопільської ОДА І.М.Стойка, голови Тернопільської обласної ради М.А.Миколенка, народних депутатів України В.Т.Деревляного, О.І.Гуменюка, Л.С.Григорович, міського голови м. Тернополя Р.Й.Заставного, керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні" та "Про оренду державного та комунального майна", враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань планування, бюджету та фінансів, з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та сім’ї, соціального захисту населення, з питань контролю за використанням комунального майна, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Передати в безоплатне користування Тернопільській обласній раді майновий комплекс Тернопільського міського комунального пологового будинку за адресою вул. Замкова, 10 з моменту створення обласного перинатального центру без права зміни цільового використання із врахуванням інтересів територіальної громади міста.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів, з питань охорони здоров'я, материнства, дитинства та сім'ї, соціального захисту населення, з питань контролю за використанням комунального майна.

 

Про приватизацію об’єкту комунальної власності

Керуючись Законами України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, “Про місцеве самоврядування в Україні” та на підставі поданих документів, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Включити в перелік об'єктів комунальної власності, які підлягають приватизації шляхом викупу орендарем, приміщення, орендоване підприємцем Ю.В.Хоміцьким за адресою вул. Київська, 2 площею 154 кв.м.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань контролю за використанням комунального майна.


завантажити Рішення міської ради