Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення сесії міської ради:
07.03.07
08 вересня 2008;  автор: admin


Про надання земельних ділянок для розміщення об`єктів містобудування на конкурентних умовах

З метою запровадження раціонального та ефективного використання територій, створення конкурентності у набутті права власності, та права на оренду земельних ділянок, забезпечення надходження коштів до міського бюджету, керуючись ст.13 Конституції України, ст.12, 127, 134-137 та п.12 розділу X "Перехідні положення" Земельного кодексу України, Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні" та "Про планування і забудову територій", розглянувши спільний проект депутатів міської ради та виконавчого комітету, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Встановити, що продаж земельних ділянок фізичним та юридичним особам без проведення аукціонів заборонений крім випадків, визначених законодавством України.

2.Визначити інвестиційно-привабливі земельні ділянки для розміщення нових об'єктів містобудування різного функціонального використання за принципом, що визначається в залежності від кількості поданих заяв про виділення земельної ділянки (більше однієї заяви на одну ділянку).

3.Виконавчому комітету формувати та подавати для затвердження черговою сесією міської ради перелік інвестиційно-привабливих земельних ділянок, призначених для продажу на аукціоні, або наданню в оренду на конкурентних умовах.

4.Виконавчому комітету забезпечити опублікування в місцевих засобах інформації відомостей про земельні ділянки, які підлягають продажу або наданню в оренду, за один місяць до проведення земельних торгів у формі аукціону або конкурсу з зазначенням первинної ціни лоту, яка повинна відповідати ринковій вартості земельної ділянки.

5.Призупинити надання земельних ділянок в оренду суб'єктам господарювання під будівництво та розміщення нових об'єктів містобудування без проведення аукціонів на право оренди, конкурсів.

6.Визнати обов'язковим розгляд на конкурентних засадах питань, пов'язаних з набуттям права на оренду земельних ділянок під будівництво та розміщення нових об'єктів містобудування, крім випадків: - коли відбувається зміна цільового використання земельних ділянок; - коли земельна ділянка вилучається в підприємства на підставі згоди на вилучення; - коли нове будівництво передбачається, як розширення існуючого об'єкту (прибудова, блокування, реконструкція комплексу) при умові неможливості розміщення окремого об'єкту містобудування на ділянці, яка підлягає долученню; - в інших випадках за поданням структурних підрозділів міської ради з наступним розглядом на сесії міської ради.

7.Суб'єктам господарювання, які згідно рішень міської ради отримали дозволи на погодження місця розміщення об'єктів та складання проектів відведення земельних ділянок під будівництво об'єктів містобудування подати матеріали відведення земельних ділянок на розгляд міської ради до 01.06.2007 року.

8.Надавати земельні ділянки в оренду для обслуговування малих архітектурних форм та павільйонів на термін до п`яти років, для будівництва та обслуговування об`єктів, що передбачені затвердженою містобудівельною документацією і об`єктів збудованих відповідно до розробленої проектно-кошторисної документації терміном до 10 років.

9.Виконавчому комітету міської ради забезпечити: 9.1. Розроблення генерального плану м. Тернополя, детальних планів забудови території мікрорайонів до 31.12.2007 р.; 9.2. Встановлення меж міста, завершення інвентаризації земель з обов'язковим визначенням площі земельної ділянки, необхідної для функціонального використання існуючих об'єктів нерухомості, виявлення вільних земельних ділянок, які в подальшому можуть передаватись у власність або оренду в порядку визначеним даним рішенням, а також складання планів земельно-господарського устрою міста, коригування нормативно-грошової оцінки земель міста з розробленням поквартальних заходів; 9.3. Провести інвентаризацію раніше прийнятих рішень міської ради та розпоряджень міського голови про затвердження актів вибору та обстеження земельних ділянок. Матеріали інвентаризації подавати на розгляд сесії міської ради.

10.Передбачити в бюджеті міста за рахунок коштів що надходять від продажу земельних ділянок, фінансування робіт щодо розробки проектів землеустрою по відведенню земельних ділянок, технічних документацій по перенесенню меж земельних ділянок, іншої документації необхідної для прийняття рішень ради про продаж земельних ділянок або права їх оренди. Управлінню фінансів та бюджету міської ради направляти 15% коштів, що надходять від продажу земельних ділянок направляти на фінансування вищевказаних робіт.

11.Дане рішення оприлюднити через засоби масової інформації.

12.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань містобудування та архітектури, регулювання земельних відносин В.Є. Дідича та на постійні комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі.

 

Про помічників-консультантів депутатів Тернопільської міської ради

Керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.29-1 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та регламенту, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Встановити, що депутат Тернопільської міської ради може мати до п’яти помічників-консультантів, які працюватимуть на громадських засадах.

2.Затвердити Положення про помічника-консультанта депутата Тернопільської міської ради згідно з додатком №1 (додається).

3.Затвердити опис посвідчення помічника-консультанта депутата Тернопільської міської ради п’ятого скликання згідно з додатком 2 (додається).

4.Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та регламенту.

 

Про створення депутатської кімнати

В зв’язку із збільшенням кількості постійних комісій міської ради, враховуючи усні та письмові звернення депутатів з приводу відсутності достатньої кількості приміщень для виконання депутатських повноважень та висновки постійної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики та регламенту, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Виділити для депутатської діяльності в приміщенні Тернопільської міської ради за адресою вул.Листопада,5, кабінет №30.

2.Облаштування депутатської кімнати меблями та оргтехнікою доручити секретарю ради Т.Б.Білану та заступнику міського голови-керуючому справами Л.О.Бицюрі в термін до 01.04.2007 р. згідно з додатком (додається).

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря ради Т.Б.Білана.

 

Про затвердження Положення про прес-службу Тернопільської міської ради

Відповідно до п.4 ст.54 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Положення про прес-службу Тернопільської міської ради згідно з додатком (додається).

2.Контроль за дотримання даного положення покласти на постійну комісію міської ради з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та регламенту.

 

Про бюджет міста Тернополя за програмно-цільовим методом на 2007-2009рр.

Розглянувши проект бюджету міста Тернополя за програмно-цільовим методом на 2007-2009 рр., розроблений управлінням фінансів та бюджету міської ради за участю головних розпорядників коштів та за сприяння проекту “Реформа місцевих бюджетів в Україні”, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Для аналізу ефективного використання бюджетних коштів погодити бюджет м. Тернополя за програмно-цільовим методом на 2007-2009рр., взявши за основу традиційний бюджет, затверджений в обсязі бюджетних коштів рішенням міської ради від 23.01.2007р. №5/6/2 “Про бюджет м. Тернополя на 2007 рік”.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, бюджету та фінансів.

 

Про затвердження рішень виконавчого комітету

Керуючись ст.24 Бюджетного кодексу України, міська рада ВИРІШИЛА:

Затвердити рішення виконавчого комітету про виділення коштів згідно з додатком (додається).

 

Про затвердження міської програми "Освіта. Тернопіль 2007-2011"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання Державної національної програми "Освіта(Україна ХХІ століття)" з метою приведення системи освіти міста до вимог сучасного інформаційно-технологічного суспільства та європейських стандартів, забезпечення її доступності, якості і ефективності , постійного оновлення на основі об'єднання зусиль органів місцевого самоврядування і громади, з врахуванням надбань у розвитку регіонального шкільництва, духовних і національних традицій, соціально-економічних умов міська рада ВИРІШИЛА:

1.Інформацію начальника управління освіти О.Остапчука про виконання міської програми "Освіта. Тернопіль. 2001-2005" прийняти до відома (додається).

2.Затвердити міську програму "Освіта. Тернопіль 2007-2011" згідно з додатком (додається).

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, науки, культури, туризму, молодіжної політики, фізичної культури та спорту.

 

Про ліквідацію комунального підприємства „Кіномережа спецдитячих кінотеатрів” при управлінні культури та туризму Тернопільської міської ради

У зв’язку з тим , що мережа спецдитячих кінотеатрів в м. Тернополі відсутня, глядацький зал спеціалізованого дитячого кінотеатру ім. І.Франка переданий у довгострокову оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Кінопалац-Тернопіль», керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Ліквідувати комунальне підприємство „Кіномережа спецдитячих кінотеатрів”, юридична адреса м. Тернопіль, вул.І.Франка,8.

2.Створити ліквідаційну комісію в складі згідно з додатком (додається).

3.Ліквідаційній комісії здійснити в установленому порядку та у визначений законодавством термін заходи по ліквідації комунального підприємства "Кіномережа спецдитячих кінотеатрів”.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, науки, культури, туризму, молодіжної політики, фізичної культури та спорту.

 

Про передачу в безоплатне користування нейрохірургічного операційного мікроскопу Тернопільській обласній комунальній клінічній лікарні

Розглянувши клопотання Тернопільської обласної комунальної клінічної лікарні і Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги , керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування”, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та сім’ї, соціального захисту населення, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Дозволити Тернопільській міській комунальній лікарні швидкої допомоги передати в безоплатне користування Тернопільській обласній комунальній клінічній лікарні нейрохірургічний операційний мікроскоп, первісна (відновлювальна) вартість 213192 грн., балансова (залишкова) вартість 0 грн. (100 відсотків зносу), на час повноважень міської ради п’ятого скликання.

2.Тернопільській міській комунальній лікарні швидкої допомоги та Тернопільській обласній комунальній клінічній лікарні передачу-прийняття нейрохірургічного операційного мікроскопу оформити відповідними документами згідно чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та сім’ї, соціального захисту населення.

 

Про затвердження Статуту Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги

Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та сім’ї, соціального захисту населення, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Статут Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги в новій редакції згідно з додатком (додається).

2.Розпорядження міського голови від 30.12.1998 р. №1584 "Про затвердження статутів" вважати таким, що втратило чинність.

 

Про затвердження правил торгівлі на ринках м. Тернополя

З метою впорядкування ринкової торгівлі, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" та враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань економіки, зовнішніх зв’язків та залучення інвестицій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Правила торгівлі на ринках м. Тернополя згідно з додатком №1 (додається).

2.Затвердити Типовий договір найму торговельного місця на ринку згідно з додатком №2 (додається).

3.Вважати таким, що втратив чинність пункт 1.2. рішення міської ради від 28.02.2003 р. №4/6/104 "Про затвердження Правил дотримання тиші в громадських місцях та правил торгівлі на ринках".

4.Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови О.В.Лакому.

 

Про затвердження статуту комунальної установи "Тернопільський муніципальний духовий оркестр “Оркестра Волі” в новій редакції

Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, культури, туризму, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни та доповнення до статуту комунальної установи "Тернопільський муніципальний духовий оркестр “Оркестра Волі” та затвердити статут в новій редакції згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, науки, культури, туризму, молодіжної політики, фізичної культури та спорту.

 

Про виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Тернополя за 2006 рік

За 2006 рік промисловий комплекс міста виробив продукції на суму 608,5 млн.грн., що становить 114,2% до 2005 року. Програма 2006 року по обсягах промислового виробництва виконана на 106,4%. За 2006 рік від промислових підприємств міста надійшло в бюджети всіх рівнів 53,7 млн.грн., що на 5,7 млн.грн. більше, ніж за 2005 рік. Введено в експлуатацію житла загальною площею 78,2 тис.кв.м. Доходи від платних пасажироперевезень склали 23,4 млн.грн., що становить 117% до 2005 року. Роздрібний товарообіг зріс на 28,8% до 2005 року і становить 104,8 млн.грн. Обсяг реалізації платних послуг перевищив рівень 2005 року на 30,1%. За 2006 рік створено 8258 нових робочих місць. Станом на 01.01.2007 р. зареєстровано 3709 безробітних, що на 17,8% менше, ніж на 01.01.2006 р. Рівень безробіття за 2006 рік склав 3,0 % проти 3,5% у 2005 році. Середньомісячна заробітна плата по місту склала 870,35 грн., що на 187,07 грн. більше, ніж за 2005 рік. Зовнішньоторговельний оборот склав 97,8 млн.дол. США. В господарський комплекс міста залучено біля 540 млн.грн. внутрішніх капітальних інвестицій, що становить 45,0% інвестицій по області, з них в основний капітал направлено 450,0 млн.грн. На новому технологічному рівні із залученням коштів як українських, так і іноземних інвесторів перебудована робота ВАТ „Текстерно”, ВАТ „Вінітекс”, ТОВ „Поліграфіст”. Заслухавши інформацію про хід виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Тернополя за 2006 рік, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань економіки, зовнішніх зв’язків та залучення інвестицій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Інформацію про виконання Програми економічного та соціального розвитку м. Тернополя за 2006 рік взяти до відома (додається).

2. Виконавчому комітету міської ради забезпечити в 2007 році збереження існуючих позитивних тенденцій розвитку промислово-господарського комплексу міста.

 

Про внесення змін та доповнень до Положення про управління економічного розвитку

В зв`язку з виконанням функцій «Єдиного дозвільного офісу» та «Єдиного вікна» управлінням економічного розвитку, міська рада ВИРІШИЛА:

Внести зміни та доповнення до Положення про управління економічного розвитку, затвердженого рішенням Тернопільської міської ради від 28.09.2006р. № 5/2/48 «Про затвердження положень про виконавчі органи міської ради» і викласти його в редакції згідно з додатком (додається).

 

Про звільнення від сплати державного мита та судового збору підприємств, що надають житлово-комунальні послуги населенню міста

Розглянувши звернення управління житлово-комунального господарства та екології, враховуючи рішення постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів, керуючись ст. 5 Декрету Кабінету Міністрів України „Про державне мито” та Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Звільнити на 100 відсотків від сплати державного мита до міського бюджету на 2007 рік підприємства, що надають житлово-комунальні послуги населенню міста за позовними заявами про стягнення заборгованості по оплаті житлово-комунальних послуг, за позовними заявами про розірвання договорів на реструктуризацію заборгованості за житлово-комунальні послуги, згідно з додатком (додається).

2.Звільнити на 100 відсотків від сплати судового збору до міського бюджету на 2007 рік підприємства, що надають житлово-комунальні послуги населенню міста за подання заяв про видачу судового наказу про стягнення з мешканців міста заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги, згідно з додатком (додається).

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, бюджету та фінансів.

 

Про передачу трансформаторної підстанції № 307

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши клопотання комунального підприємства “Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця”, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Комунальному підприємству “Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця” передати на баланс Тернопільському міському району електричних мереж трансформаторну підстанцію № 307.

2.Приймання-передачу провести згідно вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою і надзвичайних ситуацій.

 

Про передачу з комунальної у державну власність доріг та вулиць міста

Дію рішення призупинено рішенням міської ради від 29.05.2008 р. №5/17/133 "Про призупинення дії рішення міської ради від 07.03.2007 р. № 5/7/19 "Про передачу з комунальної у державну власність доріг та вулиць міста", рішення чинне відповідно до рішення міської ради від 20.12.2012р. №6/27/24

Розглянувши звернення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області від 07.12.2006р. №11-2/1050 та керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення постійної комісії ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою і надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Передати з комунальної у державну власність проїзну частину об’їзної дороги м. Тернополя та вул. Микулинецької.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою і надзвичайних ситуацій.

 

Про стан оренди та хід приватизації об’єктів комунальної власності міста за 2006 рік

Розглянувши інформацію управління комунальної власності про стан оренди та хід приватизації об’єктів комунальної власності міста за 2006 рік, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, міська рада ВИРІШИЛА:

Інформацію про стан оренди та хід приватизації об’єктів комунальної власності міста за 2006 рік взяти до відома (додається).

 

Про внесення змін в рішення міської ради від 24.11.2006 р. № 5/4/14 «Про розмежування повноважень по управлінню майном, що є комунальною власністю міста Тернополя»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни в додаток 2 до рішення міської ради від 24.11.2006 р. № 5/4/14 «Про розмежування повноважень по управлінню майном, що є комунальною власністю міста Тернополя», а саме: 1.1. Скасувати пункт 3. 1.2. Доповнити пункт 2 наступними абзацами: - передачу в оренду комунального майна – згідно рішення виконавчого комітету; - передачу комунального майна безоплатно в тимчасове користування або позику – згідно рішення міської ради.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань контролю за використанням комунального майна.

 

Про Методику розрахунку і порядок використання плати за оренду комунального майна

З метою підвищення ефективності використання нерухомого майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Тернополя, керуючись Законами України “Про Державний бюджет України на 2007 рік”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про оренду державного та комунального майна”, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Уповноваженим органам по укладенню договорів оренди, при наданні в оренду комунального майна керуватись Методикою розрахунку і порядком використання плати за оренду державного майна, затвердженою Постановою Кабінету Міністрів України від 4.10.1995р. № 786.

2.Договори оренди комунального майна, укладені до 01.01.2007р. (крім договорів оренди цілісних майнових комплексів), у термін до 01.07.2007р. підлягають обов’язковому перегляду відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 4.10.1995р. № 786.

3.Плата за оренду майна комунальної власності міста по договорах, укладених управлінням комунальної власності міста, зараховується на рахунок загального фонду міського бюджету.

4.Плата за оренду майна комунальних підприємств, установ, організацій (крім житлово-експлуатаційних контор) спрямовується на рахунок комунальних підприємств, установ, організацій, на балансі яких знаходиться відповідне майно.

5.Вважати такими, що втратили чинність рішення міської ради від 12.01.2000р. “Про методику розрахунку орендної плати та порядок використання коштів за користування майном територіальної громади міста Тернополя”, від 13.07.2000р. “Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 12.01.2000р. “Про методику розрахунку орендної плати та порядок використання коштів за користування майном територіальної громади міста Тернополя”, від 18.09.2003р. № 4/8/77 “Про внесення змін та доповнень в “Методику розрахунку орендної плати та порядок використання коштів за користування майном територіальної громади м. Тернополя”, від 22.04.2004р. № 4/11/7 “Про внесення доповнення в додаток до рішення міської ради від 12.01.2000р. “Про методику розрахунку орендної плати та порядок використання коштів за користування майном територіальної громади міста Тернополя”, від 22.04.2004р. № 4/11/8 “Про внесення доповнення в додаток № 1 до рішення міської ради від 12.01.2000р. “Про методику розрахунку орендної плати та порядок використання коштів за користування майном територіальної громади м. Тернополя”, від 21.12.2004р. № 4/13/101 “Про внесення змін та доповнень в Методику розрахунку орендної плати та порядок використання коштів за користування майном територіальної громади м. Тернополя, затверджену рішенням міської ради від 12.01.2000р.”, від 14.02.2006р. № 4/18/61 “Про внесення доповнень в “Методику розрахунку орендної плати та порядок використання коштів за користування майном територіальної громади м. Тернополя”

6.Рішення набирає чинності з 01.04.2007р.

7.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна та з питань планування, бюджету та фінансів.

 

Про приватизацію об’єктів комунальної власності

Керуючись Законами України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, “Про місцеве самоврядування в Україні” та на підставі поданих документів, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити перелік об’єктів комунальної власності міста, які можуть бути приватизовані в 2007 році згідно з додатком №1 (додається).

2.Затвердити перелік об’єктів комунальної власності міста, які підлягають приватизації шляхом викупу орендарем згідно з додатком №2 (додається).

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань контролю за використанням комунального майна.

 

Про затвердження рішення виконавчого комітету від 06.12.2006 р. №407 "Про затвердження Комплексної програми співпраці Тернопільської міської ради, виконавчого комітету, управлінь та відділів міської ради і Тернопільської об'єднаної державної податкової інспекції по забезпеченню надходжень до бюджетів всіх рівнів на 2007-2010 роки"

Керуючись п.2 ст.52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету та фінансів, міська рада ВИРІШИЛА:

Затвердити рішення виконавчого комітету від 06.12.2006 р. №407 "Про затвердження Комплексної програми співпраці Тернопільської міської ради, виконавчого комітету, управлінь та відділів міської ради і Тернопільської об'єднаної державної податкової інспекції по забезпеченню надходжень до бюджетів всіх рівнів на 2007-2010 роки".


завантажити Рішення міської ради