Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення сесії міської ради:
10.02.07
08 вересня 2008;  автор: admin


Про внесення змін до рішення міської ради від 10.08.2006 р. №5/1/17 "Про затвердження персонального складу постійних комісій міської ради"

Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" та враховуючи заяви депутатів міської ради, міська рада ВИРІШИЛА:

Затвердити членами постійних комісій міської ради: Андрейчина Сергія Михайловича - постійної комісії міської ради з питань охорони здоров'я, материнства, дитинства та сім'ї, соціального захисту населення; Грицая Володимира Богдановича - постійної комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі; Скочного Ореста Марковича - постійної комісії міської ради з питань промисловості, транспорту, зв'язку та енергозбереження; Стасишина Богдана Ізидоровича - постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста.

 

Про план роботи міської ради на 2007 рік

Керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада ИРІШИЛА:

Затвердити план роботи міської ради на 2007 рік згідно з додатком (додається).

 

Про створення адміністративної комісії

Керуючись ст.215 Кодексу України про адміністративні правопорушення, Положенням про адміністративні комісії, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Вважати таким, що втратив чинність п.2 рішення міської ради від 25.07.2002р. “Про створення адміністративної комісії”.

2.Створити адміністративну комісію при виконавчому комітеті міської ради в складі згідно з додатком (додається).

 

5/6/8 Про внесення доповнення до рішення міської ради від 09.11.2006р. №5/3/71 "Про затвердження Положення про Централізовану бухгалтерію дошкільних навчальних закладів комунальної власності управління освіти міської ради" Міська рада ВИРІШИЛА:

Внести доповнення до рішення міської ради від 09.11.2006р. №5/3/71 "Про затвердження Положення про Централізовану бухгалтерію дошкільних навчальних закладів комунальної власності управління освіти міської ради" і замість слів "міської ради" читати "Тернопільської міської ради".

 

Про внесення змін в додатки до рішення міської ради від 28.09.2006 року №5/2/48 “Про затвердження положень про виконавчі органи міської ради”

Відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни в додаток №11 до рішення міської ради від 28.09.2006 року № 5/2/48 “Про затвердження положень про виконавчі органи міської ради” і пункт 1.3 розділу І Положення про відділ використання земельних ресурсів Тернопільської міської ради викласти в наступній редакції: ”Відділ має печатку зі своїм найменуванням, інші необхідні штампи, бланки, реквізити. Відділ користується майном, переданим йому міською радою. Юридична адреса: м. Тернопіль, вул. Коперніка, 1”

2.Внести зміни в додаток №18 до рішення міської ради від 28.09.2006 року № 5/2/48 “Про затвердження положень про виконавчі органи міської ради” і абзац другий пункту 4 Положення про управління містобудівного та архітектурного комплексу Тернопільської міської ради викласти в наступній редакції: ”Управління має печатку зі своїм найменуванням, інші необхідні штампи, бланки, реквізити. Управління користується майном, переданим йому міською радою”.

3.Затвердити Положення про відділ використання земельних ресурсів Тернопільської міської ради, Положення про управління містобудівного та архітектурного комплексу Тернопільської міської ради з викладенням їх в новій редакції відповідно до п. п. 1, 2.

 

Про надання нежитлових приміщень комунальної власності міста в безоплатне користування

Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи висновки комісії міської ради щодо безоплатної оренди нежитлових приміщень та постійної комісії міської ради з питань використання комунального майна, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати в безоплатне користування приміщення комунальної форми власності з 01.01.2007р. по 30.06.2007 р. згідно з додатками 2, 3, 4, 5 (додаються). 2.Надати в безоплатне користування приміщення з 01.07.2007 р. на час повноважень міської ради п'ятого скликання (до закінчення 30-денного терміну з моменту оголошення відповідною територіально-виборчою комісією результатів наступних виборів) згідно з додатком 1 (додається). 3.Встановити, що з 01.01.2007р. не підлягають укладенню та продовженню на новий термін договори оренди та безоплатногокористування приміщень в дошкільних навчальних закладах № 10, 12, 20, 22, 23, 25, 38 та навчально–виробничих комплексах №1, 7. Надати термін для звільнення приміщень до 01.04.2007 р. 4.Управлінню комунального власності до 01.04.2007 р. створити єдиний реєстр приміщень комунальної форми власності з зазначенням повної адреси приміщення та загальної площі. 5.Управлінню комунальної власності до 01.04.2007р. створити єдиний реєстр боржників по орендній платі та оплаті комунальних послуг приміщень комунальної форми власності . 6.Встановити, що не укладаються договори з орендарями, які мають заборгованість по орендній платі три і більше місяців по попередньо заключених договорах оренди на нежитлові приміщення на протязі п’яти років. 7.З 01.07.2007 р. управлінню комунальної власності укласти договори оренди з підприємствами, установами, організаціями, які фінансуються з державного бюджету, згідно чинного законодавства із річною орендною платою 1 грн. 8. Вилучити підвальне приміщення площею 383 кв.м з 01.01.2007 р., яке знаходиться за адресою вул. 15 Квітня, 37а в Тернопільської обласної організації «Центр реабілітації інвалідів і підтримки інвалідного руху»; 9.Підприємствам, установам, організаціям, юридичним та фізичним особам, вказаним в додатках 1-4 укласти договори з відповідними підприємствами про сплату комунальних послуг та участь у витратах по вивозу твердих відходів, ремонту загальнобудинкових інженерних мереж, освітлення прибудинкової території, оренду земельних ділянок, які визначені для обслуговування користованих приміщень (будівель). 10.Виконавчому комітету розглянути питання надання в оренду приміщень підприємствам, установам, організаціям, яким даним рішенням не надано в безоплатне користування приміщення (будівлі) комунальної власності, укласти договори оренди на займані ними приміщення. 11.Встановити, що приміщення (будівлі), надані даним рішенням в безоплатне користування, не підлягають приватизації. 12.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань використання комунального майна.

 

Про затвердження Програми створення страхового фонду документації об’єктів і споруд міста Тернополя на 2007-2010 роки

Відповідно до частини 5 статті 11 Закону України “Про страховий фонд документації України”, пункту 17 Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2004р.№1243, Переліку об’єктів і споруд, за якими проектна документація закладається до страхового фонду документації України, затвердженого наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України, Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 11.04.2006р. №109/213, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.04.2006р. за №500/12374, рішення обласної ради від 01.11.2005р. №496 “Про програму створення обласного страхового фонду документації на 2006-2010 роки”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17.08.2006 р. №493 “Про закладення об’єктів і споруд області до страхового фонду документації України”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Програму створення страхового фонду документації об’єктів і споруд міста Тернополя на 2007-2010 роки згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста.

 

Про внесення змін до рішення міської ради від 28.02.2003р. №4/6/7 "Про затвердження Положень про місцеві податки і збори"

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Декретом Кабінету Міністрів України “Про місцеві податки і збори”, Указом Президента України “Про впорядкування механізму сплати ринкового збору”, з метою упорядкування ставок місцевих податків і зборів та збільшення надходжень до міського бюджету , міська рада ВИРІШИЛА:

1.Додатки №2, 3, 9 до рішення міської ради від 28.02.2003р. № 4/6/7 "Про затвердження Положень про місцеві податки і збори" вважати такими, що втратили чинність.

2.Додаток №2 Положення про збір за паркування автотранспорту, додаток №3 Положення про ринковий збір, додаток №9 Положення про комунальний податок до рішення міської ради від 28.02.2003р. № 4/6/7 "Про затвердження Положень про місцеві податки і збори" викласти в редакції, згідно з додатками №1, 2, 3 (додаються).

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, бюджету та фінансів.

 

Про підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних підриємств „Тернопільводоканал”, „Тернопільміськтеплокомуненерго”, „Тернопільелектротранс” за 2006 рік

Розглянувши інформацію керівників комунальних підприємств "Тернопільводоканал", "Тернопільміськтеплокомуненерго", "Тернопільелектротранс" про підсумки фінансово-господарської діяльності за 2006 рік, міська рада ВИРІШИЛА:

Інформацію керівників комунальних підприємств "Тернопільводоканал", "Тернопільміськтеплокомуненерго", "Тернопільелектротранс" про підсумки фінансово-господарської діяльності за 2006 рік прийняти до відома (додається).

 

Про передачу майна в безоплатне користування комунальним житлово-експлуатаційним підприємствам Про передачу майна в безоплатне користування комунальним житлово-експлуатаційним підприємствам

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” , враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Дозволити управлінню комунальної власності передати в безоплатне користування комунальним житлово-експлуатаційним підприємствам майно згідно з додатками 1-5 (додаються).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій.

 

Про продовження термінів дії договорів на безоплатне користування комунальним майном

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” , враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Дозволити управлінню комунальної власності продовжити до 31.12.2006р. терміни дії договорів на безоплатне користування комунальним майном підприємствам , що виконують роботи по утриманню житлових будинків і прибудинкових територій згідно з додатками 1-11 (додаються).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій.

 

Про передачу житлового будинку за адресою вул. Головацького, 4 у приватну власність об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Головацького»

З метою належного утримання житлового будинку, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою і надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Передати у приватну власність об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Головацького» житловий будинок за адресою вул. Головацького, 4.

2.Виконавчому комітету оформити право власності на житловий будинок, вказаний в п.1 рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою і надзвичайних ситуацій.

 

Про передачу житлового будинку за адресою вул. Кошового І. Сірка, 2 у приватну власність об’єднанню співвласників 4-х квартирного будинку «Сірка, 2»

З метою належного утримання житлового будинку, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою і надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Передати у приватну власність об’єднанню співвласників 4-х квартирного будинку «Сірка, 2» житловий будинок за адресою вул. Кошового І. Сірка, 2.

2.Виконавчому комітету оформити право власності на житловий будинок, вказаний в п.1 рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою і надзвичайних ситуацій.

 

Про передачу житлового будинку за адресою вул. Оболоня, 35 у спільну приватну власність громадян

З метою належного утримання житлового будинку, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою і надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Передати у спільну приватну власність громадян двоквартирний житловий будинок, загальною площею 87, 9кв.м., за адресою вул. Оболоня, 35, квартири якого приватизовані, згідно з додатком (додається).

2.Виконавчому комітету оформити право власності на житловий будинок, вказані в п. 1.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою і надзвичайних ситуацій.

 

Про передачу одноквартирного житлового будинку за адресою вул. Межова, 5 у спільну приватну власність громадян З метою належного утримання житлового будинку, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Передати у спільну приватну власність гр. Кравчуку Василю Миколайовичу, гр. Кравчук Стефанії Андріївні одноквартирний житловий будинок загальною площею 51, 8м2 за адресою вул. Межова, 5.

2.Виконавчому комітету оформити право власності на житловий будинок, вказаний в п. 1.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій.

 

Про передачу житлових будинків за адресою вул. Рівна, 3 та вул. Шопена, 9 у спільну приватну власність громадян

З метою належного утримання житлових будинків, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Передати у спільну приватну власність громадянам житлові будинки за адресою вул. Рівна, 3 та вул. Шопена, 9, згідно з додатком (додається).

2.Виконавчому комітету оформити право власності на житлові будинки, вказані в п.1. рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій.

 

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки під будівництво пункту технічного обслуговування автомобілів суб’єкту підприємницької діяльності Суму В.В. по Об’їзній дорозі

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Сума В.В., керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект відведення земельної ділянки під будівництво пункту технічного обслуговування автомобілів по Об’їзній дорозі суб’єкту підприємницької діяльності Суму Володимиру Володимировичу.

2. Надати в оренду суб’єкту підприємницької діяльності Суму Володимиру Володимировичу (ід.номер 2793411357) терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0, 0800 га під будівництво пункту технічного обслуговування автомобілів по Об’їзній дорозі. 3. Зобов’язати суб’єкта підприємницької діяльності Сума Володимира Володимировича в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про вилучення та надання земельної ділянки за адресою вул. С.Крушельницької

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Гарматюка Олега Ігоровича, керуючись ст.120, 142 Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою суб’єкту підприємницької діяльності Гарматюку Олегу Ігоровичу (ід.номер 2655810195).

2.Вилучити з користування управління з експлуатації майнового комплексу Тернопільської обласної ради (ід код 30165302) земельну ділянку площею 1004, 0 кв.м за адресою вул. С.Крушельницької, враховуючи письмову згоду землекористувача. 2.1. Договір оренди земельної ділянки, зареєстрований в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі від 13.06.2005р. за №2026 - розірвати за взаємною згодою сторін.

3.Надати в оренду терміном на п’ять років суб’єкту підприємницької діяльності Гарматюку Олегу Ігоровичу (ід.номер 2655810195) земельну ділянку площею 1004, 0 кв.м, за адресою вул. С Крушельницької для обслуговування автомобільної стоянки.

4.Зобов’язати суб’єкта підприємницької діяльності Гарматюка Олега Ігоровича в місячний термін оформити надання земельної ділянки відповідною документацією.

 

Про вилучення та надання земельних ділянок в оренду громадянам (Рижак Н.В.)

Розглянувши клопотання громадян про вилучення та надання земельних ділянок в оренду, керуючись ст.12, 33, 36, 40, 93, 124, 141 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Вилучити з користування гр. Рижак Надії Василівни (ід.номер 0685504963) земельну ділянку площею 352, 0 кв.м за адресою вул. Шпитальна, 18, враховуючи письмову згоду землекористувача. 1.1. Договір оренди земельної ділянки з гр. Рижак Н.В. за адресою вул. Шпитальна, 18, що зареєстрований у Тернопільському міському відділі земельних ресурсів 9.07.2003р. за № 844 розірвати за взаємною згодою сторін. 1.2 Надати гр. Наворенській Юлії Ростиславівні (ід.номер 2820613469) Педченко Олені Євгенівні (ід.номер 2742814623) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 352, 0 кв.м для обслуговування житлового будинку за адресою вул. Шпитальна, 18. 2. Вилучити з користування гр. Прокоповича Геннадія Васильовича (ід.номер 1540301856) земельну ділянку площею 209, 0 кв.м за адресою вул. Проектна, 188, враховуючи письмову згоду землекористувача. 2.1 Договір оренди земельної ділянки з гр. Прокоповичем Н.В. за адресою вул. Проектна, що зареєстрований у Тернопільській регіональній філії державного підприємства „Центр державного земельного кадастру” 14.02.2005р. за № 040564400026 - розірвати за взаємною згодою сторін. 2.2 Надати гр. Розуму Руслану Івановичу (ід.номер 2865315152), в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 209, 0 кв.м для городництва за адресою вул. Проектна, 188. 3. Надати гр. Чиж Любові Степанівні (ід.номер 2500602281) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 310, 0 кв.м для обслуговування житлового будинку за адресою вул. Бойківська, 21. 4. Надати гр. Шпилику Григорію Івановичу (ід.номер 0997502592), в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 339, 0 кв.м для городництва за адресою вул. Березова, 51. 5. Надати гр. Шмокалюку Богдану Михайловичу (ід.номер 2275406733) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 213, 33 кв.м для городництва за адресою вул. Піскова, 7а. 6. Надати гр. Струтинському Петру Павловичу (ід.номер 1906203196) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 184, 0 кв.м для городництва за адресою вул. Білогірська, 24. 7. Вилучити з користування комунального підприємства „Новий Світ” земельну ділянку площею 72, 3 кв.м за адресою вул. Новий Світ, 39, враховуючи письмову згоду землекористувача. 7.1 Надати гр. Чирці Дмитру Степановичу (ід.номер 2843402095), який проживає за адресою вул. Д.Нечая, 29, кв.16 в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 72, 3 кв.м для закінчення будівництва та обслуговування житлового будинку за адресою вул. Новий Світ, 39. 8. Вилучити з користування гр. Жука Богдана Степановича (ід.номер 2241716470) земельну ділянку площею 896, 0 кв.м за адресою вул. Медобірна, 2, враховуючи письмову згоду землекористувача. 8.1 Пункт 44 додатку до рішення міської ради № 4/17/34 від 10.11.2005р. „Про передачу у приватну власність та надання в оренду земельних ділянок громадянам” в частині надання в оренду земельної ділянки площею 896, 0 кв.м за адресою вул. Медобірна, 2 – скасувати. 9.Зобов’язати перелічених вище громадян в місячний термін оформити договори оренди земельних ділянок.

 

5/6/24 Про вилучення та надання земельних ділянок в оренду громадянам (Лебідь І.І.)

 Розглянувши клопотання громадян про вилучення та надання земельних ділянок в оренду, керуючись ст.12, 33, 36, 40, 93, 124, 141 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати гр. Лебідю Ігорю Івановичу (ід.номер 2427001750), який проживає за адресою вул. Дорошенка, 6, кв.11, в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 48, 0 кв.м для обслуговування індивідуального гаража за адресою вул. Дорошенка, 7а. 2.Надати гр. Баботу Петру Миколайовичу (ід.номер 2277314276), який проживає за адресою вул. Дорошенка, 6, кв.2, в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 49, 0 кв.м для обслуговування індивідуального гаража за адресою вул. Дорошенка, 7а. 3.Вилучити з користування комунального підприємства фірми „Тернопільбудінвестзамовник” (ід.код 14055223 ) земельну ділянку за адресою вул. Митрополита Шептицького, враховуючи ухвалу Колегії суддів судової палати в цивільних справах апеляційного суду Тернопільської області від 4.08.2005 року. 3.1.Надати гр. Бородюх Вірі Романівні (ід.номер 1924220261), яка проживає за адресою вул. Шептицького, 5а, кв.2, в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 325, 0 кв.м для обслуговування частини житлового будинку. 4.Надати гр. Бісовській Марії Михайлівні (ід.номер 2290705169), яка проживає за адресою Тернопільський р-н, с Петриків, вул. Тернопільська, 50, в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 723, 0 кв.м для городництва за адресою вул. Микулинецька-бічна, 12. 5.Вилучити з користування гр. Вінничук Людмили Петрівни (ід.номер 10917144224), Вінничука Євгена Петровича (ід.номер 1161604471), Вінничук Ніни Анатоліївни (ід.номер 1175605463), Вінничук Галини Володимирівни (ід.номер 2205022700), Вінничук Наталії Анатоліївни (ід.номер 3026803427) земельну ділянку площею 326, 0 кв.м. за адресою вул. Львівська, 22, враховуючи письмову згоду землекористувачів. 5.1. Пункт 3 додатку до рішення міської ради №4/11/110 від 24.06.2004р „Про передачу в спільну приватну власність та надання земельних ділянок громадянам” в частині надання земельної ділянки площею 326, 0 кв.м за адресою вул. Львівська, 22 – скасувати. 5.2. Надати гр. Кекішу Сергію Борисовичу (ід.номер 2444801897), який проживає за адресою вул. Гетьмана Мазепи, 7, кв.6 в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 326, 0 кв.м для городництва за адресою вул. Львівська, 22. 6 Надати гр. Романіву Михайлу Павловичу (ід.номер 1197908477), який проживає за адресою вул. Чумацька, 71 в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 448, 0 кв.м для городництва за адресою вул. Чумацька, 71. 7. Надати гр. Кравцю Юрію Євгеновичу (ід.номер 281800079), який проживає за адресою вул. Проектна, 6, в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 777, 0 кв.м для городництва за адресою вул. Проектна, 9. 8. Надати гр. Решетнікову Владиславу Владиславовичу (ід.номер ), який проживає за адресою Російська Федерація, Ханти-Мансійський автономний округ Тюменської обл., м Сургут, вул. Студентська, 21, кв.225 в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 146, 0 кв.м для обслуговування частини житлового будинку за адресою вул. Підкови, 3. 9. Надати гр. Мариняку Анатолію Степановичу (ід.номер 2505502390), який проживає за адресою вул. Мирна, 18 в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 833, 0 кв.м для городництва за адресою вул. Мирна-Вербова. 10. Надати гр. Кучер Олені Миколаївні (ід.номер 0776904589), яка проживає за адресою вул. Глубочанська, 28 в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 1351, 0 кв.м для городництва за адресою вул. Глубочанська, 28. 11. Вилучити з користування гр. Мужика Ростислава Володимировича (ід.номер 2832316392) земельну ділянку площею 78, 0 кв.м за адресою пров. Замонастирський, 14, враховуючи письмову згоду землекористувача. 11.1. Договір оренди земельної ділянки з гр. Мужиком Ростиславом Володимировичем за адресою пров. Замонастирський, 14, що зареєстрований у Тернопільському міському відділі земельних ресурсів 03.03.2002р за №706 - розірвати за взаємною згодою сторін. 11.2. Надати гр. Гаврилюк Ользі Романівні (ід.номер 2536902643), яка проживає за адресою вул. Громницького, 2, кв.32, в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 78, 0 кв.м для обслуговування житлового будинку за адресою пров. Замонастирський, 14. 12. Надати гр. Перехрест Лідії Констятинівні (ід.номер 2041702802), яка проживає за адресою вул. Гайова, 22, в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 271, 0 кв.м для обслуговування частини житлового будинку за адресою вул. Гайова, 22. 13.Зобов’язати перелічених вище громадян в місячний термін оформити договори оренди земельних ділянок.

 

Про вилучення та надання земельних ділянок (Карп І.М.)

Розглянувши клопотання організацій міста та суб’єктів підприємницької діяльності, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Вилучити з користування суб’єкта підприємницької діяльності Карп Ірини Миколаївни (ід.номер 2870604102) земельну ділянку площею 24, 00 кв.м за адресою вул. Чехова, враховуючи письмову згоду землекористувача. 1.1. Пункт 21.3 рішення міської ради від 28.02.2002р. „Про вилучення та надання земельних ділянок („Декор”)” вважати таким, що втратив чинність. 1.2. Договір оренди земельної ділянки між Тернопільською міською радою та суб’єктом підприємницької діяльності Карп Іриною Миколаївною, зареєстрований в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі від 07.05.2002 р. за № 495 - вважати розірваним за взаємною згодою сторін. 1.3. Надати суб’єкту підприємницької діяльності Козаку Тарасу Романовичу (ід.номер 2829102734) земельну ділянку площею 24, 00 кв.м за адресою вул. Чехова в оренду терміном на три роки для обслуговування викупленої споруди. 2. Надати товариству з обмеженою відповідальністю „Рубіс” (ід.код 22604365) земельні ділянки за адресою вул. Карпенка площею 6, 30 кв.м, за адресою вул. М.Кривоноса площею 6, 30 кв.м, за адресою просп.Злуки площею 6, 40 кв.м, за адресою вул. Л.Українки площею 6, 70 кв.м в оренду терміном на один рік для обслуговування торгових кіосків. 3. Зобов’язати перелічених вище суб’єктів господарювання в місячний термін оформити у відділі використання земельних ресурсів надання земельних ділянок відповідною документацією.

 

Про вилучення та надання земельної ділянки за адресою вул. Котляревського, 13

Розглянувши звернення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку „Котляревського, 13”, керуючись ст.120, 142 Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку „Котляревського, 13” (ід.код 33916548). 2. Вилучити з користування суб’єкта підприємницької діяльності Гладкого Михайла Петровича (ід.номер 2315100219) земельну ділянку площею 0, 3734 га за адресою вул. Котляревського, 13, враховуючи письмову згоду землекористувача. 2.1. Договір оренди земельної ділянки, зареєстрований в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі від 6.12.2001р. за №409 - розірвати за взаємною згодою сторін. 2.2. Надати в оренду терміном на п’ять років об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку „Котляревського, 13” (ід.код 33916548) земельну ділянку площею 0, 3734 га, за адресою вул. Котляревського, 13 для обслуговування житлового будинку з вбудованими автостоянками і приміщеннями громадського призначення. 3. Зобов’язати об’єднання співвласників багатоквартирного будинку„Котляревського, 13” в місячний термін оформити надання земельної ділянки відповідною документацією.

 

Про вилучення земельної ділянки за адресою вул. Текстильна

Розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства „Текстерно”, керуючись ст.12, 151 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Вилучити з користування відкритого акціонерного товариства „Текстерно” (ід.код 360004) земельну ділянку площею 0, 21 га за адресою вул. Текстильна, враховуючи згоду землекористувача. 2.Зобов’язати відкрите акціонерне товариство „Текстерно” в місячний термін внести зміни в земельно-облікову документацію.

 

Про надання земельної ділянки за адресою вул. Академіка В.Гнатюка, 1

Розглянувши звернення суб’єктів підприємницької діяльності Сцібан Зоряни Євгенівни та Лаврушко Віри Сафронівни, керуючись ст.12, 120, 124 Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, враховуючи рішення Тернопільського міськрайонного суду від 01.12.2005 року справа №2-5683/05 та висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати суб’єктам підприємницької діяльності Сцібан Зоряні Євгенівні (ід.номер 3081901828) та Лаврушко Вірі Сафронівні (ід.номер 2420007940) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0, 0286 га для обслуговування частини житлового будинку та викупленого приміщення за адресою вул. Академіка В.Гнатюка, 1. 2.Зобов’язати суб’єктів підприємницької діяльності Сцібан Зоряну Євгенівну та Лаврушко Віру Сафронівну в місячний термін оформити надання земельної ділянки відповідною документацією.

 

Про надання земельних ділянок в оренду (Крутяк Л.Ф.)

Розглянувши клопотання організацій міста та суб’єктів підприємницької діяльності, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати суб’єкту підприємницької діяльності Крутяк Людмилі Федорівні (ід.номер 1659801081) земельну ділянку площею 5, 20 кв.м за адресою просп. Злуки в оренду терміном на один рік для обслуговування кіоску по ремонту годинників. 2. Надати приватному підприємству „Міка” (ід.код 14034749) земельну ділянку площею 36, 00 кв.м за адресою вул. Л.Українки в оренду терміном на один рік для обслуговування торгового павільйону. 3. Надати товариству з обмеженою відповідальністю „Дарт” (ід.код 22601906) земельну ділянку площею 35, 00 кв.м за адресою вул. Б.Лепкого в оренду терміном на один рік для обслуговування торгового павільйону. 4. Надати суб’єкту підприємницької діяльності Гамівці Володимиру Миколайовичу (ід.номер 2392811133) земельну ділянку площею 50, 00 кв.м за адресою вул. Львівська, 2а в оренду терміном на один рік для обслуговування торгового павільйону. 5. Надати суб’єкту підприємницької діяльності Рочняку Володимиру Петровичу (ід.номер 2526612237) земельну ділянку площею 36, 00 кв.м за адресою вул. Бродівська в оренду терміном на один рік для обслуговування торгового павільйону. 6. Зобов’язати перелічених вище суб’єктів господарювання в місячний термін оформити у відділі використання земельних ресурсів надання земельних ділянок відповідною документацією.

 

Про надання земельної ділянки за адресою вул. Карпенка

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю Прокат „Лада”, керуючись ст.120, 142 Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати в оренду терміном на п’ять років товариству з обмеженою відповідальністю Прокат „Лада” (ід.код 14038466) земельну ділянку площею 300, 00 кв.м за адресою вул. Карпенка для обслуговування прокатного пункту з адміністративними приміщеннями. 2. Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю Прокат „Лада” в місячний термін оформити надання земельної ділянки відповідною документацією.

 

Про вилучення та надання земельної ділянки за адресою вул. За Рудкою, 35

Розглянувши звернення гр. Забуги Валерія Григоровича, керуючись ст.12, 120, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Вилучити з користування товариства з обмеженою відповідальністю „Теркомцентр” (ід.код 01528329) земельну ділянку площею 0, 0404 га, надану для обслуговування виставочного павільйону за адресою вул. За Рудкою, 35, враховуючи письмову згоду землекористувача. 1.1.Державний акт на право постійного користування землею, зареєстрований в книзі записів державних актів на право постійного користування землею 17.12.1996 р. за № 180 – вважати таким, що втратив чинність.

2.Надати громадянину Забузі Валерію Григоровичу (ід.номер 1470001416) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0, 0404 га для обслуговування виставочного павільйону за адресою вул. За Рудкою, 35.

3.Зобов’язати громадянина Забугу Валерія Григоровича в місячний термін оформити надання земельної ділянки відповідною документацією.

 

Про надання в оренду земельної ділянки ТОВ „Зодіак” та суб’єкту підприємницької діяльності Миколайчук Т.І. за адресою вул. Кн.Острозького, 4

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю „Зодіак” та суб’єкта підприємницької діяльності Миколайчук Тетяни Іванівни, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати товариству з обмеженою відповідальністю „Зодіак” (ід.код 14035278) та суб’єкту підприємницької діяльності Миколайчук Тетяні Іванівні (ід.номер 2414700187) в оренду терміном на три роки земельну ділянку площею263, 00 кв.м для обслуговування нежитлових приміщень за адресою вул. Кн.Острозького, 4.

2.Зобов’язати перелічених вище суб’єктів господарювання в місячний термін оформити у відділі використання земельних ресурсів надання земельних ділянок відповідною документацією.

 

Про надання в оренду земельної ділянки ВАТ “Тернопільське автотранспортне підприємство 16127” за адресою вул. Галицька, 38

Розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства „Тернопільське автотранспортне підприємство 16127”, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати в оренду терміном на три роки відкритому акціонерному товариству „Тернопільське автотранспортне підприємство 16127” (ід.код 03118883) земельну ділянку площею 1, 616035 га за адресою вул. Галицька, 38 для обслуговування існуючих приміщень автозаправної станції та стоянки автотранспорту.

2.Зобов’язати підприємство в місячний термін оформити надання земельної ділянки відповідною документацією.

 

Про надання земельної ділянки закритому акціонерному товариству Тернопільська фірма “Меблі” за адресою вул. Митрополита Шептицького, 23б

Розглянувши звернення закритого акціонерного товариства Тернопільська фірма „Меблі”, керуючись ст.12, 120, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати в оренду терміном на п’ять років закритому акціонерному товариству Тернопільська фірма „Меблі” (ід.код 01555022) земельну ділянку площею 0, 0304 га для обслуговування існуючого приміщення магазину за адресою вул. Митрополита Шептицького, 23б.

2.Зобов’язати закрите акціонерне товариство Тернопільська фірма “Меблі” в місячний термін оформити надання земельної ділянки відповідною документацією.

 

Про надання земельних ділянок в оренду (ТОВ “Багал-91”)

Розглянувши клопотання організацій та суб’єктів підприємницької діяльності, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати товариству з обмеженою відповідальністю „БАГАЛ-91” (ід.код 22600309) земельну ділянку площею 50, 00 кв.м за адресою вул. Чубинського в оренду терміном на один рік для обслуговування торгового павільйону. 2. Надати товариству з обмеженою відповідальністю „Тер-Пінгвін” (ід.код 14029705) земельну ділянку площею 105, 00 кв.м за адресою просп. С.Бандери в оренду терміном на один рік до початку будівництва 133-квартирного житлового будинку для обслуговування торгового павільйону. 3. Надати товариству з обмеженою відповідальністю „Поділля Тютюн” (ід.код 30622532) земельні ділянки загальною площею 12, 00 кв.м за адресами вул. Л.Українки площею 4, 00 кв.м: просп. Злуки площею 4, 00 кв.м; вул. Слівенська-просп.С.Бандери площею 4, 00 кв.м в оренду терміном на один рік для обслуговування торгових кіосків. 4. Надати спільному малому підприємству науково-виробнича фірма „ЛЮБАВА” (ід.код 14033109) земельну ділянку площею 24, 00 кв.м за адресою майдан Привокзальний в оренду терміном на один рік для обслуговування торгового павільйону. 5. Надати суб’єкту підприємницької діяльності Лебедович Світлані Броніславівні (ід.номер 2250103421) земельну ділянку площею 30, 00 кв.м за адресою вул. Чалдаєва в оренду терміном на один рік для обслуговування торгового павільйону. 6. Надати суб’єкту підприємницької діяльності Карпі Олександрі Василівні (ід.номер 2302116481) земельну ділянку площею 36, 00 кв.м за адресою вул. Чалдаєва в оренду терміном на один рік для обслуговування магазину по продажу продовольчих товарів. 7. Надати суб’єкту підприємницької діяльності Зайцю В’ячеславу Михайловичу (ід.номер 2587201795) земельну ділянку площею 30, 00 кв.м за адресою вул. Карпенка в оренду терміном на один рік для обслуговування комерційної крамниці. 8. Зобов’язати перелічених вище суб’єктів господарювання в місячний термін оформити у відділі використання земельних ресурсів надання земельних ділянок відповідною документацією.

 

Про надання земельних ділянок в оренду (Окопний С.В.)

Розглянувши клопотання організацій міста та суб’єктів підприємницької діяльності, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати суб’єкту підприємницької діяльності Окопному Степану Васильовичу (ід.номер 2369001851) земельну ділянку площею 18, 00 кв.м за адресою вул. Братів Бойчуків в оренду терміном на один рік для обслуговування торгового кіоску. 2. Надати суб’єкту підприємницької діяльності Кірику Володимиру Олександровичу (ід.номер 2068914470) земельну ділянку площею 18, 00 кв.м за адресою вул. Київська в оренду терміном на один рік для обслуговування торгового павільйону. 3. Надати суб’єкту підприємницької діяльності Рудакевичу Зіновію Ярославовичу (ід.номер 2059000210) земельну ділянку площею 8, 00 кв.м за адресою вул. Руська терміном на один рік для обслуговування кіоску по ремонту взуття. 4. Надати суб’єкту підприємницької діяльності Мотилю Оресту Михайловичу (ід.номер 2091902912) земельну ділянку площею 42, 00 кв.м за адресою вул. Митрополита Шептицького в оренду терміном на один рік для обслуговування існуючого кафе. 5. Надати суб’єкту підприємницької діяльності Салавазі Ользі Львівні (ід.номер 2770801728) земельну ділянку площею 60, 00 кв.м за адресою вул. Протасевича в оренду терміном на один рік для обслуговування існуючого павільйону. 6. Надати суб’єкту підприємницької діяльності Кичак Марії Григорівні (ід.номер 2131306907) земельну ділянку площею 8, 00 кв.м за адресою вул. Винниченка, 13 в оренду терміном на один рік для обслуговування торгового кіоску. 7. Надати суб’єкту підприємницької діяльності Кучмі Володимиру Івановичу (ід.номер 2545801831) земельну ділянку площею 40, 48 кв.м за адресою просп. С.Бандери в оренду терміном на один рік (до початку будівництва 133-квартирного житлового будинку) для обслуговування павільйону. 8. Надати товариству з обмеженою відповідальністю „Тер-Пінгвін” (ід.код 14029705) земельну ділянку площею 300, 00 кв.м за адресою вул. М.Кривоноса в оренду терміном на п’ять років для обслуговування існуючої зупинки громадського транспорту. 9. Надати суб’єкту підприємницької діяльності Пипі Олексію Анатолійовичу (ід.номер 2447300251) земельну ділянки площею 0, 04704 га за адресою просп. С.Бандери, 27а в оренду терміном на п’ять років для обслуговування приміщень зупинки громадського транспорту. 10. Зобов’язати вище перелічених суб’єктів господарювання в місячний термін оформити надання земельних ділянок відповідною документацією у відділі використання земельних ресурсів.

 

Про надання земельних ділянок в оренду (Антощишин О.І.)

Розглянувши клопотання організацій та суб’єктів підприємницької діяльності, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати суб’єкту підприємницької діяльності Антощишин Олександрі Іванівні (ід.номер 2240110600) земельну ділянку площею 60, 00 кв.м за адресою вул. Генерала Тарнавського в оренду терміном на один рік для обслуговування павільйону по наданню послуг населенню. 2. Надати закритому акціонерному товариству „Тернопільський молокозавод” (ід.код 30356917) земельну ділянку площею16, 5 кв.м за адресою вул. Митрополита Шептицького в оренду терміном на один рік для обслуговування торгового павільйону. 3. Надати суб’єкту підприємницької діяльності Романку Івану Петровичу (ід.номер 2451300236) земельну ділянку площею 30, 00 кв.м за адресою вул. Генерала Тарнавського в оренду терміном на один рік для обслуговування комерційної крамниці. 4. Надати суб’єкту підприємницької діяльності Головчинському Володимиру Петровичу (ід.номер 2575013238) земельну ділянку площею 12, 00 кв.м за адресою вул. Живова в оренду терміном на один рік для обслуговування кіоску по ремонту взуття. 5. Надати суб’єкту підприємницької діяльності Дахиму Ярославу Івановичу (ід.номер 16481010117) земельну ділянку площею 50, 00 кв.м за адресою вул. 15 Квітня в оренду терміном на один рік для обслуговування павільйону по торгівлі продуктами харчування. 6. Надати суб’єкту підприємницької діяльності Блажевському Василю Васильовичу (ід.номер 2418500293) земельну ділянку площею 8, 00 кв.м за адресою вул. Л.Українки в оренду терміном на один рік для обслуговування торгового кіоску. 7. Надати спільному малому підприємству „Перла” (ід.код 14036964) земельну ділянку площею 27, 00 кв.м за адресою вул. Київська в оренду терміном на один рік для обслуговування торгового павільйону. 8. Зобов’язати перелічених вище суб’єктів господарювання в місячний термін оформити у відділі використання земельних ресурсів надання земельних ділянок відповідною документацією.

 

Про надання земельних ділянок в оренду (Павлович Р.М.)

Розглянувши клопотання організацій та суб’єктів підприємницької діяльності, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати суб’єкту підприємницької діяльності Павловичу Руслану Михайловичу (ід.номер 2752508893) земельну ділянку площею 120, 00 кв.м за адресою вул. С.Будного в оренду терміном на один рік для обслуговування пункту технічного обслуговування автомобілів. 2. Надати суб'єкту підприємницької діяльності Лазару Олександру Богдановичу (ід.номер 2620512098) земельну ділянку площею 30, 00 кв.м за адресою вул. Чалдаєва, 2 в оренду терміном на один рік для обслуговування торгового павільйону. 3. Надати товариству з обмеженою відповідальності „Госптовари” (ід.код 01552871) земельну ділянку площею 26, 00 кв.м за адресою вул. Київська, 1 в оренду терміном на один рік для обслуговування торгового кіоску. 4. Надати товариству з обмеженою відповідальності „Фірма ЛЕВ ЛТД” (ід.код 14056760) земельні ділянки загальною площею 22, 50 кв.м за адресою бульв. Т.Шевченка в оренду терміном на один рік для обслуговування торгових кіосків. 5. Надати суб'єкту підприємницької діяльності Майструку Петру Антоновичу ( ід.номер 2161700197) земельну ділянку площею 7, 00 кв.м за адресою вул. Митрополита Шептицького в оренду терміном на один рік для обслуговування кіоску по ремонту годинників. 6. Надати суб'єкту підприємницької діяльності Микитюку Роману Михайловичу (ід.номер 2569111451) земельну ділянку площею 12, 5 кв.м за адресою вул. Гетьмана Мазепи в оренду терміном на один рік для обслуговування торгового кіоску. 7. Надати суб'єкту підприємницької діяльності Дячун Оксані Яремівні (ід.номер 2597514286) земельну ділянку площею 32, 00 кв.м за адресою вул. Львівська в оренду терміном на один рік для обслуговування торгового кіоску. 8. Зобов'язати перелічених вище суб'єктів господарювання в місячний термін оформити у відділі використання земельних ресурсів надання земельних ділянок відповідною документацією. 9. Зобов'язати перелічених вище суб'єктів господарювання в місячний термін оформити в комунальному підприємстві ”Місто” паспорти прив’язки малих архітектурних форм.

 

Про надання земельних ділянок в оренду (Синоруб В.І.)

Розглянувши клопотання організацій та суб’єктів підприємницької діяльності м.Тернополя, керуючись ст.12.124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати суб’єкту підприємницької діяльності Синорубу Володимиру Івановичу (ід.номер 2622404772) земельну ділянку площею 8, 10 кв.м за адресою вул. Руська в оренду терміном на один рік для обслуговування торгового кіоску. 2. Надати суб’єкту підприємницької діяльності Рудакевичу Василю Ярославовичу (ід.номер 2295312859) земельну ділянку площею 12, 00 кв.м за адресою вул. Чехова в оренду терміном на один рік для обслуговування кіоску по ремонту взуття. 3. Надати суб’єкту підприємницької діяльності Воркуну Володимиру Теодоровичу (ід.номер 2134702834) земельну ділянку площею 12, 00 кв.м за адресою вул. Карпенка в оренду терміном на один рік для обслуговування кіоску по ремонту взуття. 4. Надати суб’єкту підприємницької діяльності Станімір Станіславі Андріївні (ід.номер 1810800129) земельну ділянку площею 15, 00 кв.м за адресою вул. Київська в оренду терміном на один рік для обслуговування торгового кіоску. 5. Надати суб’єкту підприємницької діяльності Данилюку Георгію Семеновичу (ід.номер 2428607731) земельну ділянку площею 6, 00 кв.м за адресою вул. Замкова в оренду терміном на один рік для обслуговування торгового кіоску. 6. Надати товариству з обмеженою відповідальністю „Тернопіль вечірній” (ід.код 21139914) земельну ділянку площею 16, 00 кв.м за адресою бульв. Т.Шевченка в оренду терміном на один рік для обслуговування торгового павільйону. 7.Надати товариству з обмеженою відповідальністю „Будівельник” (ід.код 21150885) земельну ділянку площею 18, 00 кв.м за адресою вул. Живова в оренду терміном на один рік для обслуговування павільйону. 8. Надати суб’єкту підприємницької діяльності Кривокульському Ігорю Васильовичу (ід.номер 2522514415) земельну ділянку площею 8, 00 кв.м за адресою просп.Злуки в оренду терміном на один рік для обслуговування кіоску по ремонту взуття. 9. Надати суб’єкту підприємницької діяльності Боднару Миколі Петровичу (ід.номер 2478611078) земельну ділянку площею 8, 00 кв.м за адресою вул. Гетьмана Мазепи в оренду терміном на один рік для обслуговування торгового кіоску. 10. Надати суб’єкту підприємницької діяльності Боднару Миколі Петровичу (ід.номер 2478611078) земельну ділянку площею 26, 00 кв.м за адресою вул. 15 Квітня в оренду терміном на один рік для обслуговування торгового павільйону. 11. Внести зміни в п.3 до рішення міської ради від 20.10.2006р. №5/3/4 „Про затвердження проекту відведення земельної ділянки для реконструкції викуплених не житлових приміщень під офісні приміщення ТОВ промислово-комерційній фірмі „Аріс” за адресою вул. Гайова, 21а”, та замість слів „ (ід.код 21139914)...” читати „(ід.код 14052182)...”. 12. Зобов’язати перелічених вище суб’єктів господарювання в місячний термін оформити у відділі земельних ресурсів надання земельних ділянок відповідною документацією. 13. Зобов’язати перелічених вище суб’єктів господарювання в місячний термін оформити в КП ”Місто” паспорти прив’язки малих архітектурних форм.

 

Про надання в оренду земельної ділянки суб’єкту підприємницької діяльності Рожок Л.М.

Розглянувши клопотання суб’єкта підприємницької діяльності Рожок Людмили Михайлівни, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати суб’єкту підприємницької діяльності Рожок Людмилі Михайлівні (ід.номер 1540700800) земельну ділянку площею 2, 70 кв.м за адресою вул. Карпенка в оренду терміном на один рік для обслуговування торгового кіоску.

2.Зобов’язати суб’єкта підприємницької діяльності Рожок Людмилу Михайлівну в місячний термін оформити у відділі використання земельних ресурсів надання земельної ділянки відповідною документацією.

3.Зобов’язати суб’єкта підприємницької діяльності Рожок Людмилу Михайлівну в місячний термін оформити в КП ”Місто” паспорт прив’язки малої архітектурної форми.

 

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки щодо зміни цільового призначення під будівництво торгового центру з адмінкорпусом та вбудованими стоянками автомашин за адресою вул. Транспортна суб’єкту підприємницької діяльності Кропиві В.В.

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Кропиви Владислава Володимировича, керуючись ст.12, 20, 124 Земельного кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України „Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити суб’єкту підприємницької діяльності Кропиві Владиславу Володимировичу (ід.номер 2891507779) проект відведення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки загальною площею 0, 4162 га по вул. Транспортна.

2.Дозволити суб’єкту підприємницької діяльності Кропиві Владиславу Володимировичу (ід. номер 2891507779) змінити цільове призначення земельної ділянки загальною площею 0, 4162 га під будівництво торгового центру з адмінкорпусом та вбудованими стоянками автомашин за адресою вул. Транспортна.

3.Зобов’язати суб’єкта підприємницької діяльності Кропиву Владислава Володимировича в місячний термін внести зміни в земельно-облікову документацію

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під розташування 12- квартирного житлового будинку приватному підприємству „Забара” за адресою вул. У.Самчука-бічна

Розглянувши звернення приватного підприємства „Забара”, керуючись ст.ст. 12, 124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля та оренди землі і з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки під розташування 12- квартирного житлового будинку за адресою вул. У.Самчука-бічна. 2. Надати приватному підприємству „Забара” (ід.номер 270242297) земельну ділянку площею 0, 1125га в оренду терміном на п’ять років під розташування 12-ти квартирного житлового будинку за адресою вул. У.Самчука-бічна. 3. Зобов’язати приватне підприємство „Забара” в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки для обслуговування викуплених будівель та споруд суб’єкту підприємницької діяльності Шинке В.В. за адресою вул. Бродівська, 33

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Шинке Володимира Володимировича, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити суб’єкту підприємницької діяльності Шинке Володимиру Володимировичу проект відведення земельної ділянки для обслуговування викуплених будівель та споруд за адресою вул. Бродівська, 33.

2.Вилучити з користування дочірнього підприємства „Нептун+” (ід.код 31594234) земельну ділянку площею 0, 09 га за адресою вул. Бродівська, 33, враховуючи письмову згоду землекористувача.

3.Надати суб’єкту підприємницької діяльності Шинке Володимиру Володимировичу (ід.номер 2889507895) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0, 09 га для обслуговування викуплених будівель та споруд за адресою вул. Бродівська, 33.

4.Зобов’язати суб’єкта підприємницької діяльності Шинке В.В. в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки для будівництва Єпархіального управління і духовної семінарії (Тернопільська Єпархія Української Православної Церкви Київського патріархату) за адресою вул. Генерала Тарнавського-Київська

Розглянувши звернення Тернопільської Єпархії Української Православної Церкви Київського патріархату, враховуючи висновки постійних комісій з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Тернопільській Єпархії Української Православної Церкви Київського патріархату проект відведення земельної ділянки для будівництва Єпархіального управління і духовної семінарії за адресою вул. Генерала Тарнавського-Київська.

2.Надати в оренду Тернопільській Єпархії Української Православної Церкви Київського патріархату терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0, 6 га для будівництва Єпархіального управління і духовної семінарії за адресою вул. Генерала Тарнавського-Київська

3.Зобов’язати Тернопільську Єпархію Української Православної Церкви Київського патріархату в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку ПП „МЖК” за адресою вул. Генерала Тарнавського

Розглянувши звернення приватного підприємства „МЖК”, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Генерала Тарнавського приватному підприємству „МЖК”.

2.Вилучити з користування Тернопільського регіонального управління державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" (ід.код 25352148) земельну ділянку площею 0, 0322 га за адресою вул. Генерала Тарнавського, враховуючи письмову згоду землекористувача.

3.Надати в оренду приватному підприємству „МЖК” (ід.код 31010684) терміном на п’ять років земельну ділянку площею 1722, 00 кв.м для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Генерала Тарнавського

4.Зобов’язати приватне підприємство „МЖК” в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки щодо розширення території для реконструкції бойлерної під котельню Тернопільському міському комунальному підприємству теплових мереж “Тернопільміськтеплокомуненерго” за адресою бульв.Данила Галицького, 4А

Розглянувши звернення Тернопільського міського комунального підприємства теплових мереж „Тернопільміськтеплокомуненерго”, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Тернопільському міському комунальному підприємству теплових мереж „Тернопільміськтеплокомуненерго” (ід.код 14034534) проект відведення земельної ділянки щодо розширення території для реконструкції бойлерної під котельню за адресою бульв. Данила Галицького, 4А

2.Вилучити з користування товариства з обмеженою відповідальністю „Сервер” (ід.код 21133840) земельну ділянку площею 0, 0132 га за адресою просп. С.Бандери, 90а, враховуючи письмову згоду землекористувача.

3.Надати в постійне користування Тернопільському міському комунальному підприємству теплових мереж „Тернопільміськтеплокомуненерго” (ід.код 14034534) земельну ділянку площею 0, 06 га щодо розширення території для реконструкції бойлерної під котельню за адресою бульв. Данила Галицького, 4А.

4.Зобов’язати Тернопільське міське комунальне підприємство теплових мереж „Тернопільміськтеплокомуненерго” в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки для розташування парковки автотранспорту за адресою просп. Злуки, 45 товариству з обмеженою відповідальністю “Родина Тарашевських”

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „Родина Тарашевських”, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити товариству з обмеженою відповідальністю „Родина Тарашевських” (ід.код 14029912) проект відведення земельної ділянки для розташування парковки автотранспорту за адресою просп. Злуки, 45.

2.Надати в оренду товариству з обмеженою відповідальністю „Родина Тарашевських” (ід.код 14029912) терміном на п’ять років земельну ділянку площею 1254, 00 кв.м для розташування парковки автотранспорту за адресою просп. Злуки, 45.

3.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю „Родина Тарашевських” в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження проекту відведення щодо зміни цільового використання земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель гр. Олексишин М.Ю. за адресою вул. Ломоносова, 39а

Розглянувши звернення гр. Олексишин Марії Юліанівни, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр. Олексишин Марії Юліанівні (ід.номер 2881318248) проект відведення щодо зміни цільового використання земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель за адресою вул. Ломоносова, 39а.

2.Дозволити гр. Олексишин Марії Юліанівні (ід.номер 2881318248) змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0, 0187 га для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель за адресою вул. Ломоносова, 39а.

3.Зобов’язати гр. Олексишин Марію Юліанівну в місячний термін внести зміни в земельно-облікову

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під розташування групи зблокованих житлових будинків товариству індивідуальних забудівників „Бригада” за адресою вул. Козацька

Розглянувши звернення товариства індивідуальних забудівників „Бригада”, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки під розташування групи зблокованих житлових будинків за адресою вул. Козацька.

2.Вилучити з користування Тернопільського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів УМГ „Львівтрансгаз” (ід.код 23590932) земельну ділянку площею 0, 25га за адресою вул. Козацька, враховуючи письмову згоду землекористувача.

3.Надати товариству індивідуальних забудівників „Бригада” (ід.код 26427983) земельну ділянку площею 0, 25га в оренду терміном на п’ять років під розташування групи зблокованих житлових будинків за адресою вул. Козацька.

4.Зобов’язати товариство індивідуальних забудівників „Бригада” в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки під будівництво гуртожитків та стадіону Тернопільському державному технічному університету ім.І.Пулюя за адресою вул. Білогірська

Розглянувши звернення Тернопільського державного технічного університету ім.І.Пулюя, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Тернопільському державному технічному університету ім..І.Пулюя проект відведення земельної ділянки під будівництво гуртожитків та стадіону за адресою вул. Білогірська.

2.Надати в постійне користування Тернопільському державному технічному університету ім..І.Пулюя (ід.код 23588119) земельну ділянку площею 2, 82 га під будівництво гуртожитків (на 640 і 480 місць) та стадіону за адресою вул. Білогірська.

3.Зобов’язати Тернопільський державний технічний університет ім. І.Пулюя в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під розташування виробничої бази приватному підприємству „МЖК” за адресою вул. Микулинецька, 31

Розглянувши звернення приватного підприємства „МЖК”, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки під розташування виробничої бази за адресою вул. Микулинецька, 31.

2.Вилучити з користування гаражного кооперативу „Південний” (ід. код 23595065) земельну ділянку площею 0, 5 га за адресою вул. Микулинецька, 31, враховуючи письмову згоду землекористувача.

3.Пункт 4.1 ухвали міської ради від 20.02.1997р. „Про перезакріплення та надання земельних ділянок” - скасувати.

4.Надати приватному підприємству „МЖК” (ід. код 31010684) земельну ділянку площею 0, 3503 га в оренду терміном на п’ять років під розташування виробничої бази за адресою вул. Микулинецька, 31.

5.Зобов’язати приватне підприємство „МЖК” в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розширення території для реконструкції бойлерної під котельню Тернопільському міському комунальному підприємству теплових мереж „Тернопільміськтеплокомуненерго” за адресою просп. С.Бандери, 47а

Розглянувши звернення Тернопільського міського комунального підприємства теплових мереж „Тернопільміськтеплокомуненерго”, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розширення території для реконструкції бойлерної під котельню за адресою просп. С.Бандери, 47а.

2.Надати в постійне користування Тернопільському міському комунальному підприємству теплових мереж „Тернопільміськтеплокомуненерго” (ід.код 14034534) земельну ділянку площею 0, 01га для розширення території для реконструкції бойлерної під котельню за адресою просп. С.Бандери, 47а.

3.Зобов’язати Тернопільське міське комунальне підприємство теплових мереж „Тернопільміськтеплокомуненерго” в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими громадськими приміщеннями та гаражами-автостоянками ПП „МЖК” за адресою вул. С.Будного

Розглянувши звернення приватного підприємства „МЖК”, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити приватному підприємству „МЖК” (ід.код 31010684) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки під будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими громадськими приміщеннями та гаражами-автостоянками площею 0, 35 га за адресою вул. С.Будного. 2.Надати в оренду приватному підприємству „МЖК” (ід.код 31010684) терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0, 35 га під будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими громадськими приміщеннями та гаражами-автостоянками за адресою вул. С.Будного. 3.Зобов’язати приватне підприємство „МЖК” в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.
5/6/54 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування викупленої незавершеним будівництвом частини адміністративного будинку, ремонтно-механічної майстерні, складських приміщень та під будівництво адміністративних та складських приміщень за адресою вул. Текстильна, 24 товариству з обмеженою відповідальністю „АНТ” Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „АНТ”, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити товариству з обмеженою відповідальністю „АНТ” (ід. код 30345109) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2, 6935 га для обслуговування викупленої незавершеним будівництвом частини адміністративного будинку, ремонтно-механічної майстерні, складських приміщень та під будівництво адміністративних та складських приміщень за адресою вул. Текстильна, 24.

2.Вилучити з користування відкритого акціонерного товариства „БМУ-71” земельну ділянку площею 1, 8183 га за адресою вул. Текстильна, 24, враховуючи письмову згоду землекористувача.

3.Надати товариству з обмеженою відповідальністю „АНТ” (ід. код 30345109) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 2, 6935 га для обслуговування викупленої незавершеним будівництвом частини адміністративного будинку, ремонтно-механічної майстерні, складських приміщень та під будівництво адміністративних та складських приміщень за адресою вул. Текстильна, 24.

4.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю „АНТ” в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

5/6/55 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під будівництво 30-квартирного житлового будинку Тернопільському регіональному управлінню державної спеціалізованої фінансової установи „Державний фонд сприяння молодіжному будівництву” за адресою вул. Протасевича

Розглянувши звернення Тернопільського регіонального управління державної спеціалізованої фінансової установи „Державний фонд сприяння молодіжному будівництву”, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Тернопільському регіональному управлінню державної спеціалізованої фінансової установи „Державний фонд сприяння молодіжному будівництву” (ід.код 25352148) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки під будівництво 30-квартирного житлового будинку площею 0, 1557 га за адресою вул. Протасевича.

2.Надати в постійне користування Тернопільському регіональному управлінню державної спеціалізованої фінансової установи „Державний фонд сприяння молодіжному будівництву” (ід.код 25352148) земельну ділянку площею 0, 1557 га під будівництво 30-квартирного житлового будинку за адресою вул. Протасевича.

3.Зобов’язати Тернопільське регіональне управління державної спеціалізованої фінансової установи „Державний фонд сприяння молодіжному будівництву” в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про погодження місця розташування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Дубовецька Подільському управлінню капітального будівництва Міністерства оборони України

Розглянувши звернення Подільського управління капітального будівництва Міністерства оборони України, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Погодити Подільському управлінню капітального будівництва Міністерства оборони України (ід.код 08464162) місце розташування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Дубовецька на земельній ділянці площею 0, 6450 га з наданням дозволу на складання проектно-кошторисної документації на розташування багатоквартирного житлового будинку та складання проекту відведення земельної ділянки після затвердження проектно-кошторисної документації у встановленому порядку.

2.Зобов’язати Подільське управління капітального будівництва Міністерства оборони України погодити: 2.1.Проектну документацію під будівництво багатоквартирного житлового будинку – в управлінні містобудівного та архітектурного комплексу; 2.2.Проект відведення земельної ділянки – у відділі використання земельних ресурсів.

 

Про погодження місця розташування багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки за адресою вул. Володимира Великого товариству з обмеженою відповідальністю „Домобудівник”

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „Домобудівник”, керуючись ст.ст. 12, 124, 151 Земельного кодексу України, Постановами Кабінету Міністрів України від 31.03.2004 р. № 427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів” та від 26.05.2004 р. № 677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

Погодити товариству з обмеженою відповідальністю „Домобудівник” (ід.код 01268970) місце розташування багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та дати дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0, 4 га під будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення за адресою вул. Володимира Великого.

 

Про затвердження проекту відведення щодо зміни цільового використання земельної ділянки для будівництва житлового будинку за адресою вул. Тісна суб’єкту підприємницької діяльності Малярчук Є.І.

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Малярчук Євгенії Іванівні, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект відведення щодо зміни цільового використання земельної ділянки для будівництва житлового будинку за адресою вул. Тісна суб'єкту підприємницької діяльності Малярчук Євгенії Іванівні.

2.Дозволити суб'єкту підприємницької діяльності Малярчук Євгенії Іванівні (ід.номер 2739915640) змінити цільове призначення земельної ділянки площею 400, 0 кв.м. для будівництва житлового будинку за адресою вул. Тісна.

3.Зобов’язати суб’єкта підприємницької діяльності Малярчук Євгенію Іванівну в місячний термін внести зміни в земельно-облікову документацію.

 

Про надання дозволу на складання проекту відведення щодо зміни цільового використання земельної ділянки за адресою вул. Урожайна, 22 гр. Милому В.Б.

Розглянувши звернення громадянина Милого Василя Богдановича, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.02р. №502 „Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб”, ст.20 Земельного Кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл громадянину Милому Василю Богдановичу (ід.номер 2671725356) на складання проекту відведення щодо зміни цільового використання земельної ділянки площею до 0, 1 га для розташування та обслуговування індивідуального житлового будинку за адресою вул. Урожайна, 22.

 

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного житлового будинку об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку „Нове життя” за адресою вул. Микулинецька-бічна, 10

Розглянувши звернення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку „Нове життя”, керуючись ст.12, 124, 151 Земельного кодексу України, постановами Кабінету Міністрів України від 31.03.2004р. №427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів” та від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку „Нове життя” (ід.код 26024340) на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0, 2559 га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Микулинецька-бічна, 10.

 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування викупленої адміністративної будівлі за адресою вул. Глиняна, 27

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „Спецмонтажбуд-1”, керуючись ст.12, 124, 151 Земельного кодексу України, постановами Кабінету Міністрів України від 31.03.2004р. №427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів” та від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю „Спецмонтажбуд-1” (ід.код 32736454) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0, 2544 га для обслуговування викупленої адміністративної будівлі за адресою вул. Глиняна, 27.

 

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки за адресою вул. Бродівська товариству з обмеженою відповідальністю „МВ Стеллар”

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „МВ Стеллар”, керуючись ст.12, 124, 151 Земельного Кодексу України, постановами Кабінету Міністрів України від 31.03.2004р. №427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів” та від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю „МВ Стеллар” (ід.код 32578150) на складання проекту відведення земельної ділянки площею до 0, 0505 га для обслуговування викупленої частини приміщень профілакторію та гаража за адресою вул. Бродівська.

 

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки за адресою просп. С.Бандери, 83 приватному підприємству „Гео-2004”

Розглянувши звернення приватного підприємства „Гео-2004”, керуючись ст.12, 124, 151 Земельного Кодексу України, постановами Кабінету Міністрів України від 31.03.2004р. №427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів” та від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл приватному підприємству „Гео-2004” (ід.код 21167827) на складання проекту відведення земельної ділянки площею до 1, 3737 га для обслуговування викупленої теплиці з перебудовою її в багатоквартирний житловий будинок за адресою просп. С.Бандери, 83.

 

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки для обслуговування складських приміщень за адресою вул. Гайова, 8 суб'єкту підприємницької діяльності Горохівській Л.Я.

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Горохівської Лілії Ярославівни, керуючись ст.12, 124, 151 Земельного Кодексу України, постановами Кабінету Міністрів України від 31.03.2004р.№427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів” та від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл суб’єкту підприємницької діяльності Горохівській Лілії Ярославівні (ід.номер 2476515068) на складання проекту відведення земельної ділянки площею до 0, 0186 га для обслуговування складських приміщень за адресою вул. Гайова, 8.

 

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки для обслуговування викупленої будівлі з надбудовою та реконструкцією під торговий центр з тимчасовою автостоянкою за адресою вул. Микулинецька, 129 товариству з обмеженою відповідальністю „Родина Тарашевських”

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „Родина Тарашевських”, керуючись ст.12, 124, 151 Земельного Кодексу України, постановами Кабінету Міністрів України від 31.03.2004р. №427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів” та від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійних комісій з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю „Родина Тарашевських” (ід.код 14029912) на складання проекту відведення земельної ділянки площею до 0, 2155 га для обслуговування викупленої будівлі з надбудовою та реконструкцією під торговий центр з тимчасовою автостоянкою за адресою вул. Микулинецька, 129.

 

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки для обслуговування викуплених адміністративно-складських приміщень за адресою вул. Бродівська, 44 приватному підприємству „Нічний експрес” та суб’єкту підприємницької діяльності Липці М.Р.

Розглянувши звернення приватного підприємства „Нічний експрес” та суб’єкта підприємницької діяльності Липки Миколи Романовича, керуючись ст.12, 124, 151 Земельного Кодексу України, постановами Кабінету Міністрів України від 31.03.2004р. №427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів” та від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл приватному підприємству „Нічний експрес” (ід.код 31511336) та суб’єкту підприємницької діяльності Липці Миколі Романовичу (ід.номер 2628501919) на складання проекту відведення земельної ділянки площею до 0, 0424 га для обслуговування викуплених адміністративно-складських приміщень за адресою вул. Бродівська, 44.

 

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки для обслуговування викупленого складського приміщення складу азоту, будівництва виробничо-складського комплексу з послідуючою добудовою виробничого цеху, адміністративного будинку, влаштування відкритого майданчика для зберігання сировини та будматеріалів за адресою вул. Микулинецька, 46 приватному підприємству „Будпрогрес”

Розглянувши звернення приватного підприємства „Будпрогрес” м.Тернополя, керуючись ст.12, 120, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл приватному підприємству „Будпрогрес” (ід. код 30047891) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 2, 8 га для обслуговування викупленого складського приміщення складу азоту, будівництва виробничо-складського комплексу з послідуючою добудовою виробничого цеху, адміністративного будинку, влаштування відкритого майданчика для зберігання сировини та будматеріалів за адресою вул. Микулинецька, 46.

 

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування викупленої частини будівлі за адресою вул. Бродівська, 44 суб’єкту підприємницької діяльності Мудрієвському Б.С.

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Мудрієвського Богдана Степановича, керуючись ст.12, 124, 151 Земельного кодексу України, постановами Кабінету Міністрів України від 31.03.2004р. №427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів” та від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл суб’єкту підприємницької діяльності Мудрієвському Богдану Степановичу (ід.номер 2567402133) на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0, 1255 га для обслуговування викупленої частини будівлі за адресою вул. Бродівська, 44.

 

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування викупленої частини котельні за адресою вул. Гайова, 8 суб’єкту підприємницької діяльності Гарматюку О.І.

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Гарматюка Олега Ігоровича, керуючись ст.12, 120, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл суб’єкту підприємницької діяльності Гарматюку Олегу Ігоровичу (ід.номер 2655810195) на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0, 0420 га для обслуговування викупленої частини котельні за адресою вул. Гайова, 8.

 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування викупленої частини приміщення енергоблоку (корпусу №7) суб’єкту підприємницької діяльності Руснаку Михайлу Ярославовичу за адресою вул. Текстильна, 28

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Руснака Михайла Ярославовича, керуючись ст.12, 124, 151 Земельного кодексу України, постановами Кабінету Міністрів України від 31.03.2004р. №427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів” та від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл суб’єкту підприємницької діяльності Руснаку Михайлу Ярославовичу (ід.номер 66639442) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0, 482 га для обслуговування викупленої частини приміщення енергоблоку (корпусу №7) за адресою вул. Текстильна, 28.

 

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки за адресою вул. Микулинецька, 8 суб'єкту підприємницької діяльності Гуцалюку О.Б.

Розглянувши звернення суб'єкта підприємницької діяльності Гуцалюка Олега Богдановича, керуючись ст.12, 124, 151 Земельного Кодексу України, постановами Кабінету Міністрів України від 31.03.2004р. №427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об'єктів” та від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл суб'єкту підприємницької діяльності Гуцалюку Олегу Богдановичу (ід.номер 2963811795) на складання проекту відведення земельної ділянки площею до 0, 0580 га для обслуговування подарованої частини будівлі складу за адресою вул. Микулинецька, 8.

 

Про врегулювання окремих питань щодо приватизації земельних ділянок несільськогосподарського призначення

З метою врегулювання механізму вирішення питань та контролю за дотриманням законодавства щодо приватизації земельних ділянок несільськогосподарського призначення, керуючись Земельним кодексом України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Створити комісію по вирішенню проблемних питань, пов’язаних із приватизацією земельних ділянок несільськогосподарського призначення, в складі згідно з додатком (додається).

2.Уповноважити заступника міського голови Дідича Володимира Євгеновича укладати від імені міської ради договори купівлі-продажу земельних ділянок, угоди на проведення земельних торгів, а також оформляти інші необхідні для укладання таких угод документи.

3.Вважати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 06.06.2002 року “Про врегулювання окремих питань щодо приватизації земельних ділянок несільськогосподарського призначення”.

 

Про включення в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу в 2007 році (ВАТ „ТернопільАВТО”)

Розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства „ТернопільАВТО”, керуючись ст.12, 128 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

Включити в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу у власність в 2007 році, земельну ділянку площею 3, 1875 га, надану для обслуговування адміністративно-виробничих приміщень, розміщених за адресою вул. Довженка, 6, відкритому акціонерному товариству „ТернопільАВТО” (ід.код 05441074).

 

Про передачу у приватну власність земельних ділянок членам міської громадської організації садівників-любителів „Тернопільське”

Розглянувши звернення правління міської громадської організації садівників-любителів „Тернопільське” про безоплатну передачу у приватну власність земельних ділянок членам організації, керуючись Декретом Кабінету Міністрів України „Про приватизацію земельних ділянок”, ухвалою міської ради від 29.05.1996р. „Про передачу у колективну та приватну власність земель садівницького товариства „Тернопільське”, ст.12, 35, 121 Земельного кодексу України, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Передати у приватну власність земельні ділянки, надані громадянам в міській громадській організації садівників-любителів „Тернопільське”, згідно з додатком (додається).

2.Зобов’язати громадян, яким передаються земельні ділянки у приватну власність: 2.1 Використовувати земельні ділянки за їх цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України. 2.2 Проводити роботи по благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів. 2.3 Отримати в місячний термін документи на право власності на землю.

3.Вважати такими, що втратили чинність рішення міської ради та виконавчого комітету, які перераховані в додатку до рішення, в зв’язку із уточненням площ земельних ділянок, юридичних адрес, прізвищ, імен, по батькові.

 

Про передачу в приватну власність та надання в оренду земельних ділянок громадянам

Враховуючи звернення громадян міста, керуючись ст.12, 33, 36, 40, 81, 93, 116, 119, 121 Земельного кодексу України та враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Передати безоплатно у приватну власність та надати в оренду земельні ділянки громадянам, згідно з додатком (додається).

2.Зобов`язати громадян, яким передаються земельні ділянки у приватну власність та надаються в оренду: 2.1. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод у прокладці нових комунікацій. 2.2. Використовувати земельні ділянки за їх цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень зазначених в технічній документації. 2.3. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів. 2.4. Погоджувати з управлінням містобудівного та архітектурного комплексу можливість нового будівництва чи реконструкції. 2.5. Отримати в місячний термін документи на право приватної власності та договори оренди на земельні ділянки.

3.Відділу використання земельних ресурсів направити необхідні матеріали в Тернопільську об’єднану державну податкову інспекцію для справляння земельного податку.

4.Вважати такими, що втратили чинність пункти додатків до рішень міської ради та виконавчого комітету, які перераховані в додатку до даного рішення, в зв’язку з уточненням площ земельних ділянок, юридичних адрес, прізвищ, імен та по батькові власників.

 

Про передачу в спільну приватну власність та надання в оренду земельних ділянок громадянам

Враховуючи звернення громадян міста, керуючись ст.12, 33, 36, 40, 81, 93, 116, 119, 121 Земельного кодексу України та враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Передати безоплатно у спільну приватну власність та надати в оренду земельні ділянки громадянам, згідно з додатком (додається).

2.Зобов`язати громадян, яким передаються земельні ділянки у приватну власність та надаються в оренду: 2.1. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод у прокладці нових комунікацій. 2.2. Використовувати земельні ділянки за їх цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень зазначених в технічній документації. 2.3. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів. 2.4. Погоджувати з управлінням містобудівного та архітектурного комплексу можливість нового будівництва чи реконструкції. 2.5. Отримати в місячний термін документи на право приватної власності та договори оренди на земельні ділянки.

3.Відділу використання земельних ресурсів направити необхідні матеріали в Тернопільську об’єднану державну податкову інспекцію для справляння земельного податку.

4.Вважати такими, що втратили чинність пункти додатків до рішень міської ради та виконавчого комітету, які перераховані в додатку до даного рішення, в зв’язку з уточненням площ земельних ділянок, юридичних адрес, прізвищ, імен та по батькові власників.

 

Про розгляд земельних спорів громадян

Розглянувши звернення громадян, враховуючи висновки комісії міської ради по розгляду земельних спорів, висновки постійної комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля приватизації та оренди землі, керуючись ст.ст. 12, 33, 36, 40, 81, 121, 158, 159, 161 Земельного кодексу України, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Передати гр. Гладкій Галині Володимирівні (ід.номер 2325300323), яка проживає за адресою вул. 15 Квітня, 2/41, безоплатно у приватну власність земельну ділянку площею 640, 00 кв.м для будівництва та обслуговування частини житлового будинку та надати в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 109, 0 кв.м для городництва згідно прикладеної схеми розмежування спільної земельної ділянки за адресою вул. Березова, 4. 2. Передати гр. Мархут Наталії Євгенівні (ід.номер 2185427027), Мархут Олегу Ігоровичу (ід.номер 3235712491), Мироновій Ользі Ігорівні (ід.номер 3114823501), які проживають за адресою вул. Дівоча, 11а, безоплатно у спільну приватну власність земельну ділянку площею 225, 0 кв.м для обслуговування житлового будинку за адресою вул. Дівоча, 11а. 3. Передати громадянам Григоращук Людмилі Йосипівні (ід.номер 1800903006), Палиці Наталії Богданівні (ід.номер 2580902084), які проживають за адресою вул. Липова, 11а, безоплатно у спільну приватну власність земельну ділянку площею 429, 0 кв.м для обслуговування житлового будинку за адресою вул. Липова, 11а. 4. Передати гр. Гах Марії Павлівні, яка проживає за адресою вул. Татарська, 5/2, безоплатно у приватну власність земельну ділянку площею 279, 00 кв.м для обслуговування частини житлового будинку, згідно прикладеної схеми розмежування спільної земельної ділянки за адресою вул. Татарська, 5. 5. Зобов’язати громадян, яким передаються безоплатно у приватну власність земельні ділянки, дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод у прокладці нових комунікацій. 5.1 Використовувати земельні ділянки за їх цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у технічній документації. 5.2 Проводити роботи по прибиранню наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини дороги. 5.3 Погоджувати з управлінням містобудування та архітектури можливість нового будівництва та реконструкції. 6. Зобов”язати відділ земельних ресурсів Тернопільської міської ради в п”ятиденний термін повідомити зацікавлені сторони про вирішення їхнього земельного спору.

 

Про розгляд звернення громадян

Розглянувши звернення громадян про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради №1346 від 27.12.2000 р., керуючись ст.40, 81, 121, 140, 145 Земельного кодексу України, враховуючи рішення апеляційного суду Тернопільської області, рішення Тернопільського міськрайонного суду від 06.10.2005 р., рішення Колегії суддів судової палати в цивільних справах апеляційного суду Тернопільської області від 16.12.2005 р. та від 09.02.2006 р., враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Пункт 23 додатку до рішення виконавчого комітету міської ради № 1346 від 27.12.2000р. „Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам міста” – скасувати. 2. Пункт 15 додатку до рішення міської ради № 4/4/8 від 11.07.2002р. „Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам міста” – скасувати. 2.1 Державний акт на право приватної власності на землю серії РІ № 665830, виданий гр. Ратушняку Геннадію Івановичу 06.08.2002р., що зареєстрований в Книзі записів державних актів на право приватної власності на землі за № 3520 – скасувати. 3. Передати громадянам Шимусі Аллі Олександрівні (ід.номер 2619705884), Михальчишин Ніні Василівні (ід.номер 1876102400), які проживають за адресою вул. Глибока, 55 безоплатно у спільну приватну власність земельну ділянку площею 340, 0 кв.м для обслуговування їх частини житлового будинку за адресою вул. Глибока, 55. 4. Передати гр. Ратушняку Геннадію Івановичу (ід.номер 1962102398), який проживає за адресою вул. Глибока, 55 безоплатно у приватну власність земельну ділянку площею 268, 0 кв.м для обслуговування частини житлового будинку за адресою вул. Глибока, 55. 5. Зобов’язати громадян, яким передаються безоплатно у приватну власність земельні ділянки дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод у прокладці нових комунікацій. 5.1 Використовувати земельні ділянки за їх цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень зазначених у технічній документації. 5.2 Проводити роботи по прибиранню наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянкою до середини проїжджої частини дороги. 5.3 Погоджувати з управлінням містобудівного та архітектурного комплексу можливість нового будівництва чи реконструкції. 6. Зобов’язати відділ використання земельних ресурсів міської ради в п’ятиденний термін повідомити зацікавлені сторони про вирішення земельного спору.

 

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 13.09.2000 р. №907

Розглянувши клопотання суб’єкта підприємницької діяльності Дзюбака Ігоря Володимировича, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

Внести зміни в п.1 рішення виконавчого комітету міської ради від 13.09.2000р. №907 „Про погодження місця розташування об’єкту” та замість слів „Погодити місце розташування торгового павільйону...” читати „Погодити місце розташування магазину продтоварів...”.

 

Про зняття з контролю рішень та протокольних доручень міської ради

Розглянувши клопотання заступників міського голови, начальників департаментів, управлінь та відділів міської ради, міська рада ВИРІШИЛА:

1.В зв'язку з виконанням зняти з контролю: 1.1. Пункт 3.3 протокольних доручень міської ради від 29.09.2005 року: “Доручити виконавчому комітету в п'ятиденний термін подати постійній комісії міської ради інформацію про тарифи на квартирну плату, в т.ч. підписання договору про проведення капітального ремонту з головою будинкового комітету та 2-3 мешканцями”; 1.2. Рішення міської ради від 23.06.2003 року №4/7/131 “Про затвердження Положення про окремі умови провадження підприємницької діяльності зі створення та утримання гральних закладів, тоталізаторів, гральних автоматів”; 1.3. Рішення міської ради від 26.12.2002 року №4/5/78 “Про затвердження заходів з реалізації у місті Національної доктрини розвитку освіти на 2002-2004 роки”; 1.4. Пункт 1 протокольних доручень міської ради від 27.01.2005 року: “Доручити першому заступнику міського голови А.Балтаровичу, начальнику юридичного відділу О.Печілю вивчити ситуацію, що склалася внаслідок будівництва мансарди в будинку за адресою вул. Сагайдачного, 3 та інформувати раду”; 1.5. Пункт 2. протокольних доручень міської ради від 08.12.2004 року: “Доручити заступнику начальника департамента економіки М.Ібрагімову, начальнику управління обліку та контролю за використанням комунального майна Я.Савків та начальнику юридичного відділу О.Печілю дати оцінку дій посадових осіб міської ради по наданню приміщень в оренду ТОВ “Тернопіль-медіа” та звернутись в прокуратуру міста за роз'ясненням щодо виконання рішення міської ради з приводу приміщення за адресою вул. Крушельницької, 1а”; 1.6. Пункт 2.2 протокольних доручень міської ради від 29.05.2003 року: “Доручити начальнику юридичного відділу О.Печілю до 02.06.2003 р. представити міському голові пропозиції щодо врегулювання питання демонтажу гаража за адресою вул. Брюкнера, 3; 1.7. Протокольне доручення міської ради від 13.10.2004 року: “Доручити заступнику міського голови М.Марценюку, начальнику департаменту житлово-комунального господарства, екології і транспорту В.Ста руху, начальнику юридичного відділу О.Печілю внести на розгляд чергового пленарного засідання проект рішення щодо роботи адміністративно-технічної інспекції”; 1.8. Пункт 2.2. протокольних доручень міської ради від 09.09.2004 року: “Доручити начальнику департаменту житлово-комунального господарства, екології та транспорту В.Старуху підготувати інформацію щодо кількості щитів зовнішньої реклами в місті, їх приналежність, використання та 13.09.2004 року представити секретарю міської ради”; 1.9.Пункт 1 протокольних доручень міської ради від 14.04.2005 року :”Доручити заступнику міського голови О.Марушію, управлінню охорони здоров'я та санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, фінансовому управлінню, постійній комісії міської ради з питань охорони здоров'я, екології та соціального захисту населення розглянути звернення працівників міської комунальної лікарні №2 та інформувати раду на черговій сесії міської ради”; 1.10. Пункт 3.1. протокольних доручень міської ради від 09.09.2004 року: “Доручити секретарю ради Є.Бартківу інформувати депутатів міської ради з питань, вказаних в пунктах 2.1. та 2.2.”; 1.11. Пункт 3.2. протокольних доручень міської ради від 09.09.2004 року “Доручити секретарю ради Є.Бартківу інформацію по 2.2. направити в територіальну виборчу комісію по виборах Президента України №166 і засоби масової інформації”; 1.12. Рішення міської ради від 24.0.2005 року №4/15/17 “Про оголошення конкурсу на оренду частини приміщень комунального підприємства “Кіномережа спецдитячих кінотеатрів” для обладнання під кінотеатр”; 1.13. Пункт 2 протокольних доручень міської ради від 14.04.2005р.: “Доручити виконавчому комітету привести у відповідність до проекту будівництва огорожу будівельного майданчика на зупинці громадського транспорту “Кооперативний технікум”; 1.14. Пункт 1 протокольних доручень міської ради від 10.11.2005 року :”Доручити першому заступнику міського голови А. Балтаровичу, начальнику управління містобудування та архітектури В. Захарчуку, начальнику відділу земельних ресурсів Я.Руцькому вивчити питання розмежування та приватизації земельних ділянок за адресою вул. Танцорова, 19, 21, 25 та інформувати раду”; 1.15. Пункт 3 протокольних доручень міської ради від 05.04.2005 року: “Доручити фінансовому управлінню та департаменту економіки міської ради визначити перелік банків для надання кредитної підтримки малому підприємництву в м. Тернополі відповідно до рішення міської ради №4/5/27 від 26.11.2002 року”; 1.16. Протокольне доручення від 19.07.2005 року: “ ... виконавчому комітету та дозвільним службам прискорити роботу по оформленню документації для ТОВ “Тернопільський речовий ринок” по демонтажу конструкції попереднього торгового ряду (ряд №4), звернувши особливу увагу на питання безпеки людей, як під час проведення робіт по демонтажу, так і в період функціонування ринку”; 1.17. Пункт 7 протокольних доручень міської ради від 25.03.2004 року: “Доручити заступнику міського голови М. Нетриб'яку вирішити питання прискорення спорудження зупинки громадського транспорту з об'єктами торгівельно-побутового призначення “Медична академія”; 1.18. Пункт 3 протокольних доручень міської ради від 23.06.2003 року: “Доручити заступнику міського голови М.Нетриб'яку внести на затвердження чергової сесії міської ради схему забудови 6-го мікрорайону”; 1.19. Рішення міської ради від 19.07.2005 року №4/16/3 “Про звернення мешканців мікрорайонів Кутківці і Пронятин”; 1.20. Пункт 7 протокольних доручень міської ради від 29.09.2005 року: “Доручити департаменту житлово-комунального господарства, екології і транспорту перевірити законність оплати навчальними закладами дощових зливів та за наявність хімічних речовин в стоках”; 1.21. Пункт 4 протокольних доручень міської ради від 29.09.2005 року: “Доручити виконавчому комітету представити на чергове пленарне засідання міської ради інформацію про стан приватизації нежитлового приміщення за адресою вул. Чорноволя, 14 товариством з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційна фірма “Рокі”; 1.22. Пункт 10 протокольних доручень міської ради від 29.09.2005 року: “Доручити управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна представити на пленарне засідання сесії міської ради 4.10.2005 року копії платіжних документів щодо приватизації приміщення за адресою вул. Крушельницької, 1”; 1.23. Пункт 3 протокольних доручень міської ради від 29.09.2005 року: “Доручити виконавчому комітету в п'ятиденний термін подати постійній комісії міської ради з питань економіки, підтримки підприємництва, малого та середнього бізнесу, залучення інвестицій; 3.1. Уточнений економічний розрахунок обґрунтованих доходів та видатків комунального підприємства “Тернопільводоканал” на 2005 рік; 3.2. Аналітичну записку росту видатків по всіх статтях, порівняльну інформацію фактично отриманих доходів та здійснення видатків ( в порівнянні із запланованими на 1-е півріччя 2005 року) по статтях доходів і видатків; 3.3. Інформацію про тарифи на квартирну плату, в т.ч. підписання договору про проведення капітального ремонту з головою будинкового комітету та 2-3 мешканцями”; 1.24. Пункт 1. протокольних доручень міської ради від 04.08.2005 року: “Доручити виконавчому комітету надати депутатам міської ради інформацію про хід виконання наказів виборців у 2005 році”; 1.25. Пункт 2 протокольних доручень міської ради від 05.10.2005 року: “ Доручити відділу земельних ресурсів доопрацювати проект рішення “Про надання дозволу на складання проекту відведення щодо розширення території під будівництво автобази за адресою вул. С.Будного товариству з обмеженою відповідальністю “І.Т.Бере зовиця”; 1.26. Пункт 1 протокольних доручень міської ради від 29.09.2005 року: “Доручити виконавчому комітету представити на чергове пленарне засідання міської ради інформацію про спорудження комплексу відкритих атракціонів за адресою вул. Живова біля торгового центру “Орнава”; 1.27. Пункт 3 протокольних доручень міської ради від 03.06.2002 року: “Доручити заступнику міського голови Б.Нечаю, начальнику фінансового відділу З.Новосельському і начальнику податкової інспекції м. Тернополя М.Свистуну щомісячно аналізувати питання сплати прибуткового податку та виплати заробітної плати підприємствами всіх форм власності на території міста та направляти інформацію щодо боржників для реагування у відповідні інстанції згідно з чинним законодавством”; 1.28. Пункт 4 протокольних доручень міської ради від 28.02.2003 року: “Доручити заступнику міського голови М.Нетриб'яку та депутату міської ради М.Ратушняку доопрацювати проект рішення ради “Про надання дозволу на підготовку матеріалів попереднього погодження місця розширення ринкового комплексу за адресою Майдан Перемоги, 4 приватному підприємству “Торговий дім “Тернопіль”; 1.29. Пункт 3 протокольних доручень міської ради від 05.10.2005 року: “Доручити виконавчому комітету внести на чергове пленарне засідання інформацію щодо спорудження музею І.Герети за адресою вул. .Медова, 6”; 1.30. Пункт 6 протокольних доручень міської ради від 10.11.2005 року: “Доручити начальнику управління містобудування та архітектури В.Захарчуку та начальнику юридичного відділу О.Печілю провести аналіз виконання договірних зобов'язань між міською радою та приватним малим підприємством “Софіт” щодо спорудження музею І.Герети за адресою вул. .Медова, 6 та інформувати раду”; 1.31. Пункт 1 протокольних доручень міської ради від 05.10.2005 року: “Доручити управлінню містобудування та архітектури, постійній комісії міської ради з питань містобудування та земельних відносин доопрацювати проект рішення “Про затвердження Правил використання та забудови території м. Тернополя” та внести на чергову сесію міської ради”; 1.32. Пункт 4 протокольних доручень міської ради від 04.08.2005 року: “Доручити управлінню містобудування та архітектури, постійній комісії міської ради з питань містобудування та земельних відносин з залученням громадських організацій запропонувати на розгляд сесії міської ради місце встановлення пам'ятника В’ячеславу Чорноволу”; 1.33. Пункт 8 протокольних доручень міської ради від 29.09.2005 року: “Доручити першому заступнику міського голови А.Балтаровичу вивчити питання збільшення лімітів на електроенергію в навчальних закладах в зв'язку з обов'язковим харчуванням учнів 1-4 класів”; 1.34. Пункт 6 протокольних доручень міської ради від 13.12.2005 року: “Розглянути питання покращення транспортного сполучення вулиць Золотогірська, Бенцаля, Бригадна, Глибока долина – Центральний ринок та інформувати раду”; 1.35. Пункт 1 протокольних доручень міської ради від 13.12.2005 року: “Розглянути звернення приватного підприємства “Експо-центр Тернопіль” та інформувати раду”; 1.36. Пункт 2 протокольних доручень міської ради від 13.12.2005 року: “Доручити виконавчому комітету, постійній комісії міської ради з питань містобудування та земельних відносин та депутату міської ради В.Грицаю розглянути звернення гр. С.Шкробот та внести проект рішення на розгляд ради”; 1.37. Пункт 2 протокольних доручень міської ради від 29.12.2005 року: “Доручити виконавчому комітету передбачити у проекті бюджету міста на 2006 рік виділення частини коштів для громадської організації “Об'єднання сиріт міста Тернополя” для будівництва 50-квартирного житлового будинку для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків”; 1.38. Пункт 1 протокольних доручень міської ради від 29.12.2005 року: “Доручити виконавчому комітету вирішити питання забезпечення теплопостачання будинку №9 за адресою вул. Карпенка”; 1.39. Пункт 2 протокольних доручень міської ради від 14.02.2006 року: “Доручити начальнику департаменту житлово-комунального господарства, екології і транспорту В.Ста руху розглянути звернення депутата міської ради М.Вербицького”; 1.40.Пункт 3 протокольних доручень міської ради від 03.03.2006 року: “Доручити виконавчому комітету розглянути звернення мешканців будинку №7 за адресою вул. .К.Савури та інформувати раду”.

 

Про зняття з контролю та перенесення термінів виконання протокольних доручень міської ради

Розглянувши клопотання заступників міського голови, начальників управлінь та відділів міської ради, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Зняти з контролю: 1.1.Пункт 3 протокольних доручень міської ради від 20.10.2006 року: “Доручити заступнику міського голови з питань житлово-комунального господарства М.Марценюку інформувати раду на черговій сесії щодо ремонту доріг в мікрорайоні Кутківці та вулиці Живова (біля автовокзалу)”; 1.2. Пункт 9 протокольних доручень міської ради від 28.02.2003 року: “Доручити виконавчому комітету вивчити питання щодо погашення заборгованості по заробітній платі працівникам ДПСРБУ “Тернопіль-ліфт”; 1.3. Пункт 3 протокольних доручень міської ради від 14.02.2006 року: “Доручити заступнику міського голови О.Марушію та начальнику управління охорони здоров'я та санітарно-епідеміологічного благополуччя населення розглянути звернення Тернопільського обласного благодійного фонду “Допомога” та інформувати раду”; 1.4. Пункт 6 протокольних доручень міської ради від 12.12.2003 року: “Доручити виконавчому комітету та ТОВ “Технотерн-плюс” вирішити питання влаштування тротуару за адресою вул. Вільхова”; 1.5.Пункт 2 протокольних доручень міської ради від 03.03.2006 року: ”Доручити управлінню містобудування та архітектури призупинити будівництво: житлового будинку за адресою вул. Протасевича приватним підприємством “МЖК”, житлового будинку за адресою вул. Карпенка товариством з обмеженою відповідальністю “Добробуд”.

2.Перенести термін виконання п.2 протокольних доручень міської ради від 04.08.2006 року: “Доручити управлінню освіти і науки, фінансовому управлінню та постійній комісії міської ради з питань освіти, науки, культури, молоді та спорту розглянути питання, підняті в зверненні Тернопільської обласної експериментальної комплексної школи мистецтв, та внести пропозиції на розгляд ради” до 01.04.2007 року.

 

Про затвердження річного земельного звіту

Розглянувши матеріали річного земельного звіту про наявність земель та розподіл їх по землекористувачах, власниках землі та угіддях станом на 1 січня 2007 року, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Затвердити річний земельний звіт про наявність земель та розподіл їх по землекористувачах, власниках землі та угіддях станом на 1 січня 2007 року згідно з додатком (додається).

 

Про нагородження відзнакою міської ради

Керуючись рішенням міської ради від 25.06.2004 р. "Про затвердження положення "Про нагороди Тернопільської міської ради", враховуючи клопотання Управління Тернопільсько-Зборівської Єпархії Української греко-католицької церкви та за заслуги перед містом, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Нагородити Президента Християнської асоціації українсько-італійської культури в Римі Маріо Тронку відзнакою Тернопільської міської ради першого ступеня.

2.Міському голові вручити відзнаку Тернопільської міської ради в урочистій обстановці.

 

Протокольні доручення, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Доручити виконавчому комітету міської ради підготувати на чергову сесію міської ради проект рішення щодо питань ринку за адресою вул. Живова-Митрополита Шептицького.

2.Доручити керівникам фракцій міської ради подати пропозиції щодо дати скликання чергової сесії міської ради (орієнтовна дата - 22.02.2007 р.).

 

завантажити Рішення міської ради