Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення сесії міської ради:
23.11.06
08 вересня 2008;  автор: admin


23 листопада 2006 5/4/8

Про затвердження Правил благоустрою м. Тернополя

З метою забезпечення належного комплексного благоустрою та санітарно-епідеміологічного стану, екологічної безпеки м. Тернополя, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи рішення виконавчого комітету від 18.10.2006р. №182 «Про погодження Правил благоустрою м. Тернополя», рішення постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою і надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Правила благоустрою м. Тернополя, згідно з додатком (додається).

2. Вважати такими , що втратили чинність рішення міської ради від 18.07.1997р. « Про затвердження Правил благоустрою територій, забезпечення чистоти та порядку в м. Тернополі», від 24.09.1998р. « Про внесення змін та доповнень до Правил благоустрою територій, забезпечення чистоти та порядку в м. Тернополі» та від 17.08.1997р. «Про внесення доповнень до Правил благоустрою територій, забезпечення чистоти та порядку в м. Тернополі».

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою і надзвичайних ситуацій.

 

 

Міський голова                                                                Р.Й.Заставний

завантажити Рішення міської ради