Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення сесії міської ради:
09.11.06
08 вересня 2008;  автор: admin


Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки за адресою вул. Текстильна,28 та Л.Курбаса,5 ТОВ „Галицька лізингова компанія”

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „Галицька лізингова компанія”, керуючись ст.ст. 12, 124, 151 Земельного Кодексу України, постановами Кабінету Міністрів України від 31.03.2004 р. №427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів” та від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю „Галицька лізингова компанія” (ід код 33198652) на складання проекту відведення земельної ділянки площею до 2,22 га для обслуговування викуплених будівель та споруд з реконструкцію їх під об’єкти торгового призначення за адресою вул. Текстильна,28 та Л.Курбаса,5.

 

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки за адресою вул.Тролейбусна,9 для розширення території по обслуговуванню станції технічного обслуговування автомобілів суб’єкту підприємницької діяльності Мазнову О.М.

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Мазнова Олексія Миколайовича , керуючись ст.ст. 12, 124, 151 Земельного Кодексу України, Постановами Кабінету Міністрів України від 31.03.2004р.№427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів” та від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл суб’єкту підприємницької діяльності Мазнову Олексію Миколайовичу (ід.номер 2083903138) на складання проекту відведення земельної ділянки площею до 0,0314га для розширення території по обслуговуванню станції технічного обслуговування автомобілів за адресою вул.Тролейбусна,9.

 

Про надання дозволу на складання проекту відведення для розширення території по обслуговуванню станції первинного обслуговування автомобілів за адресою вул. Текстильна суб’єкту підприємницької діяльності Наумову І.О.

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Наумова І.О., керуючись ст.ст.12, 123 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл суб’єкту підприємницької діяльності Наумову Ігорю Олексійовичу (ід. номер 2428615458) на складання проекту відведення земельної ділянки площею до 400 кв.м для розширення території по обслуговуванню станції первинного обслуговування автомобілів за адресою вул. Текстильна.

 

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки за адресою вул. Поліська,2 для обслуговування викупленої будівлі дочірньому підприємству „Нептун +”

Розглянувши звернення дочірнього підприємства „Нептун +”, керуючись ст.ст. 12, 124, 151 Земельного Кодексу України, Постановами Кабінету Міністрів України від 31.03.2004р.№427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів” та від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл дочірньому підприємству „Нептун +” (ід.код 31594234) на складання проекту відведення земельної ділянки площею до 530,0 кв.м для обслуговування викупленої будівлі за адресою вул.Поліська,2.

 

Про внесення змін в рішення міської ради від 14.02.06р. №4/18/71 „Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки за адресою вул.Текстильна,28 товариству з обмеженою відповідальністю „Теркурій-2”

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „Теркурій-2”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

Внести зміни в рішення міської ради від 14.02.06р. №4/18/71 „Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки за адресою вул.Текстильна,28 товариству з обмеженою відповідальністю „Теркурій-2” і замість слів „для обслуговування викупленого виробничого корпусу за адресою вул. Текстильна,28” читати „для обслуговування та реконструкцію викупленого виробничого корпусу під торгово-розважальний комплекс за адресою вул. Текстильна,28ч”.

 

Про передачу житлового будинку по вул. Стрімка, 28 у спільну приватну власність громадян

З метою належного утримання житлового будинку, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою і надзвичайних ситуацій, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Передати у спільну приватну власність громадян двоквартирний житловий будинок по вул. Стрімка, 28, квартири якого приватизовані, згідно з додатком (додається).

2.Виконавчому комітету оформити право власності на житловий будинок, вказаний в п. 1. 3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою і надзвичайних ситуацій.

 

Про затвердження рішення виконавчого комітету міської ради від 04.08.2006р №1053 „Про розгляд заяви гр. Титуса М.М., гр. Титуса Н.М., гр. Титуса А.М., гр. Заянчеківської О.В.”

Розглянувши звернення гр. Титуса М.М., гр. Титуса Н.М., гр. Титуса А.М., гр. Заянчеківської О.В.”, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою і надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити рішення виконавчого комітету міської ради від 04 08.2006 року № 1053 „Про розгляд заяви гр. Титуса М.М., гр. Титуса Н.М., гр. Титуса А.М. гр. Заянчеківської О.В.”.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою і надзвичайних ситуацій.

 

Про зміну найменування та внесення змін і доповнень до Статуту комунального підприємства комбінату комунальних підприємств

Додаток до рішення викладено в новій редакції відповідно до рішення міської ради від 19.05.2011 р. №6/8/25, від 16.06.2016р. №7/9/169

З метою впорядкування діяльності суб’єктів господарювання в сфері поховання та похоронної справи в м.Тернополі, керуючись Законами України «Про поховання та похоронну справу», «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення виконавчого комітету від 22.03.2006р. №373 "Про впорядкування діяльності суб’єктів господарювання в сфері поховання та похоронної справи", рішення постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою і надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Змінити найменування комунального підприємства комбінату комунальних підприємств на спеціалізоване комунальне підприємство “Ритуальна служба” Тернопільської міської ради.

2.Внести зміни та доповнення до Статуту комунального підприємства комбінат комунальних підприємств шляхом викладення його в новій редакції.

3.Затвердити Статут спеціалізованого комунального підприємства “Ритуальна служба” Тернопільської міської ради згідно додатку (додається).

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою і надзвичайних ситуацій.

 

Про внесення змін до Статуту комунального автотранспортного підприємства Тернопільської міської ради

З метою впорядкування діяльності в сфері поводження з бездомними тваринами, керуючись Законами України «Про захист тварин від жорстокого поводження», «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення виконавчого комітету від 04.08.2006р.№1019 «Про впорядкування діяльності в сфері поводження з бездомними тваринами», рішення постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою і надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Статут комунального автотранспортного підприємства Тернопільської міської ради в новій редакції згідно додатку (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою і надзвичайних ситуацій.

 

Про затвердження рішення виконавчого комітету міської ради від 15.05.2006р. №616 „Про затвердження переліку робіт з впорядкування міських кладовищ в 2006р."

На виконання рішення міської ради від 28.04.1998р. “Про самооподаткування громадян", враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою і надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити рішення виконавчого комітету міської ради від 15.05.2006р. № 616 "Про затвердження переліку робіт з впорядкування міських кладовищ в 2006р." 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою і надзвичайних ситуацій.

 

Про затвердження рішення виконавчого комітету міської ради від 29.05.2006р. № 688„Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 09.04.2003р. № 360”

З метою раціонального розподілу коштів, що надходять, як плата за тимчасове користування місцями для розташування рекламних конструкцій, що знаходяться у комунальній власності міської ради, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою і надзвичайних ситуацій міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити рішення виконавчого комітету міської ради від 29.05.2006р. № 688 „Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 09.04.2003р. № 360”.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою і надзвичайних ситуацій.

 

Про звільнення від оплати пайової участі в розвитку та розширенні мереж (споруд) водопроводу та каналізації

Розглянувши звернення Тернопільського державного економічного університету та висновок постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету та фінансів, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Звільнити Тернопільський державний економічний університет від оплати пайової участі в розвитку та розширенні мереж(споруд) водопроводу та каналізації при видачі технічних умов комунальним підприємством “Тернопільводоканал” на будівництво гуртожитку з прибудованою бібліотекою за адресою вул. Бережанська.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, бюджету та фінансів.

 

Про комісію з питань поновлення прав реабілітованих

Керуючись ст.9 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні», міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити склад комісії з питань поновлення прав реабілітованих згідно з додатком (додається).

2.Вважати такими, що втратили чинність п.1 рішення міської ради від 03.06. 2002 р. №4/3/5 «Про комісію з питань поновлення прав реабілітованих» та рішення міської ради від 14.04.2005 р. № 4/14/126 «Про внесення змін до складу комісій з питань встановлення статусу учасників ОУН-УПА».

 

Про звільнення головного редактора газети “Тернопіль вечірній”

Відповідно до п.8 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та згідно поданої заяви, міська рада ВИРІШИЛА:

Звільнити Томина Василя Адольфовича з посади головного редактора газети “Тернопіль вечірній ” 09 листопада 2006 року за згодою сторін, п.1 ст.36 КЗпП України.

 

Про призначення головного редактора газети “Тернопіль вечірній”

Відповідно до п.8 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та згідно поданої заяви, міська рада ВИРІШИЛА:

Призначити головним редактором газети “Тернопіль вечірній” Вересюка Юрія Павловича.

 

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки за адресою вул. Лозовецька,3а обслуговуючому кооперативу „Військовик”

Розглянувши звернення обслуговуючого кооперативу „Військовик”, керуючись ст. 12, 124, 151 Земельного Кодексу України, Постановами Кабінету Міністрів України від 31.03.2004р.№427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів” та від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл обслуговуючому кооперативу „Військовик” (ід.код 21165136) на складання проекту відведення земельної ділянки площею до 0,3803 га для розширення території гаражного кооперативу „Військовик” за адресою Лозовецька,3а.

 

Про надання земельної ділянки за адресою вул.Сахарова,2

Розглянувши звернення Тернопільської обласної комунальної дитячої клінічної лікарні, керуючись ст.ст. 12,92,125 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Тернопільській обласній комунальній дитячій клінічній лікарні (ід. код 02001305) технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою та видати державний акт на право постійного користування земельною ділянкою площею 7,3873га, наданою для обслуговування будівель та споруд лікарні з поліклінікою за адресою вул.Сахарова,2.

2.Зобов’язати Тернопільську обласну комунальну дитячу клінічну лікарню в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про внесення змін та доповнень до Положення про управління житлово-комунального господарства та екології

З метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя та екологічної безпеки в м. Тернополі, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада ВИРІШИЛА:

Внести зміни та доповнення в додаток №4 до рішення міської ради від 28.09.2006р. №5/2/48 „Про затвердження положень про виконавчі органи міської ради” та затвердити Положення про управління житлово-комунального господарства та екології в новій редакції згідно з додатком (додається).

 

Про погодження місця встановлення пам’ятника Соломії Крушельницької

З метою увіковічення славетної української співачки, уродженки Тернопілля Соломії Крушельницької та враховуючи звернення Благодійного Фонду “Соломія”, підтримане обласними організаціями творчих спілок і колективами закладів освіти та культури міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Дозволити Благодійному Фонду “Соломія” спорудження пам’ятника Соломії Крушельницькій в районі перетину вулиць Михайла Грушевського – Білецької – Соломії Крушельницької з відповідною реконструкцією новоствореного майдану м.Тернополя.

2.Благодійному Фонду “Соломія” провести погодження проекту пам’ятника в порядку передбаченому діючим законодавством.

 

Про внесення змін до рішення міської ради від 14.02.2006 року №4/18/5 "Про бюджет м. Тернополя на 2006 рік"

Керуючись Бюджетним Кодексом України, рішенням міської ради від 28.09.2006 року № 5/2/3 "Про внесення змін до рішення міської ради від 14.02.2006 року №4/18/5 " Про бюджет м. Тернополя на 2006 рік", та враховуючи заключення постійної комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів , міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити обсяг доходів міського бюджету на 2006 рік в сумі 219166,092 тис. грн. в тому числі по загальному фонду 192678,4 тис. грн. та по спеціальному фонду 26487,692 тис. грн.

2.Затвердити обсяг видатків міського бюджету на 2006 рік в сумі 225466,592 тис. грн. в тому числі по загальному фонду 197367,9 тис грн. та по спеціальному фонду 28098,692 тис грн.

3.Спрямувати на видатки загального фонду міського бюджету вільні залишки бюджетних коштів станом на 01.01.2006 року в сумі 20,0 тис. грн. 3.1.Управління культури та туризму – 20,0 тис. грн. з них: 3.1.1.(110201)Бібліотека - 12,5 тис .грн. з них : капітальні видатки –12,5 тис. грн. 3.1.2. (110205) Школи естетичного виховання дітей – 7,5 тис. грн. з них: капітальні видатки – 7,5 тис. грн.

4.Зменшити видатки загального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів на суму 155,0 тис. грн. 4.1.Управлінню фінансів та бюджету - 155,0 тис. грн. 4.1.1.(250102) Резервний фонд – 155,0 тис. грн.

5.Збільшити видатки загального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів на суму – 155,0 тис. грн. з них : капітальні видатки – 155,0 тис грн. 5.1. Управлінню охорони здоров’я – 130,0 тис. грн. з них : капітальні видатки – 130,0 тис. грн. 5.1.1.(080209) Станція швидкої та невідкладної медичної допомоги – 20,0 тис. грн., з них : капітальні видатки – 20,0 тис. грн. 5.1.2.(080101) Лікарні – 60,0 тис. грн. з них : капітальні видатки – 60,0 тис. грн. 5.1.2.1. Міська комунальна лікарня швидкої допомоги - 10 тис. грн. 5.1.2.2. Міська комунальна лікарня №2 - 50 тис.грн. 5.1.3. (080203) Пологові будинки - 50 тис.грн. з них : капітальні видатки – 50,0 тис. грн. 5.2.Управлінню фінансів та бюджету – 25,0 тис. грн. з них : капітальні видатки – 25,0 тис. грн. 5.2.1.(250344) Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного і культурного розвитку регіонів – 25,0 тис. грн. з них : капітальні видатки – 25,0 тис.грн.

6.Спрямувати на видатки спеціального фонду міського бюджету вільні залишки надходжень від відчудження майна , що знаходиться в комунальній власності міста , та від продажу земель несільськогосподарського призначення станом на 01.01.2006 року в сумі 150,0 тис. грн. 6.1.Управлінню житлово-комунального господарства та екології – 150,0 тис. грн. 6.1.1.(180409) Внески органів місцевого самоврядування у статутні фонди суб’єктів підприємницької діяльності – 150,0 тис. грн.

7.Внести зміни в додаток № 1 до рішення міської ради від 28.09.2006 року № 5/2/3 по окремих об’єктах , видатки на які у 2006 році будуть проводитися за рахунок бюджету розвитку , згідно з додатком ( додається ).

8.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, бюджету та фінансів.

 

Про надання в безоплатне користування будівлі та обладнання котельні за адресою вул.Микулинецька,37

Розглянувши звернення Тернопільської обласної державної адміністрації від 03.10.2006 р. №03-3003/17-12 та керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення постійних комісій з питань планування, бюджету та фінансів, з питань використання комунального майна, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати в безоплатне користування терміном до 01.05.2007 р. будівлю та обладнання котельні за адресою вул. Микулинецька,37 Тернопільському обласному еколого-натуралістичному центру учнівської молоді, загальною площею 140м.кв.

2.Комунальному підприємству "Тернопільміськтеплокомуненерго" укласти договір безоплатного користування нежитловим приміщенням та обладнанням, вказаним в п.1 рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань планування, бюджету та фінансів, з питань використання комунального майна.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під розташування багатоповерхових житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями за адресою вул. Коновальця

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Житло», , керуючись ст.ст.12,124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада Вирішила:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки під розташування багатоповерхових житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями за адресою вул. Коновальця товариству з обмеженою відповідальністю «Житло».

2.Вилучити з користування відкритого акціонерного товариства "Тернопільобленерго" (ід.код 00130725) земельну ділянку площею 0,0062га за адресою вул. Коновальця, враховуючи згоду землекористувача.

3.Надати в оренду терміном на п’ять років товариству з обмеженою відповідальністю «Житло» (ід.код 30249887) земельну ділянку площею 1,4813га під розташування багатоповерхових житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями.

4.Зобов'язати товариство з обмеженою відповідальністю «Житло» в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки щодо зміни цільового призначення під будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення за адресою вул.Галицька,7 товариству з обмеженою відповідальністю “СПМК-520”

Розглянувши звернення товариству з обмеженою відповідальністю “СПМК-520”, керуючись ст. 12, 124 Земельного Кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА

1.Затвердити товариству з обмеженою відповідальністю “СПМК-520” (ід.код 14051432) проект відведення земельної ділянки щодо зміни цільового призначення під будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення за адресою вул. Галицька.

2.Дозволити товариству з обмеженою відповідальністю “СПМК-520” (ід.код 14051432) змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,2383 га під будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення за адресою вул. Галицька.

3.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю “СПМК-520” в місячний термін внести зміни в земельно-облікову документацію.

 

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки щодо зміни цільового призначення за адресою вул. Стадникової,9 суб’єкту підприємницької діяльності Макогону О.В.

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Макогона Олега Васильовича та керуючись ст.ст. 12,20,124 Земельного кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України „ Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити суб’єкту підприємницької діяльності Макогону Олегу Васильовичу (ід. номер 2405801877) проект відведення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки загальною площею 0,1556 га по вул. Стадникової,9.

2.Дозволити суб’єкту підприємницької діяльності Макогону Олегу Васильовичу (ід. номер 2405801877) змінити цільове призначення земельної ділянки загальною площею 0,1556 га, з них площею 0,1000 га земель, що перебувають у приватній власності Макогона О.В. та площею 0,0556 га переданих в оренду, під будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення за адресою вул. Стадникової,9.

3.Затвердити розрахунок розміру втрат сільськогосподарського виробництва в сумі 5 128,00 грн. за земельну ділянку площею 0,0556 га, що відводиться суб’єкту підприємницької діяльності Макогону Олегу Васильовичу під будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення за рахунок земель житлової забудови та громадського призначення (рілля).

4.Зобов’язати суб’єкта підприємницької діяльності Макогона Олега Васильовича : 4.1. В місячний термін внести зміни в земельно-облікову документацію; 4.2. До отримання документів, що підтверджують право користування землею, відшкодувати втрати сільськогосподарського виробництва в сумі 5 128,00 грн. до спеціального фонду місцевого бюджету.

 

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки під будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення за адресою вул.Лучаківського закритому акціонерному товариству «Агробуд»

Розглянувши звернення закритого акціонерного товариства «Агробуд», керуючись ст.ст.12,124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити закритому акціонерному товариству «Агробуд» (ід.код 31276906) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1150 га під будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення за адресою вул. Лучаківського.

2.Вилучити з користування житлово-комунальної контори ВАТ «Тернопільбуд» земельну ділянку площею 0,0605 га за адресою вул. Лучаківського, враховуючи письмову згоду землекористувача. 2.1. Вилучити з користування суб'єкта підприємницької діяльності Стасюка В.П. земельну ділянку площею 0,0050 га за адресою вул. Лучаківського, враховуючи письмову згоду землекористувача.

3.Надати в оренду терміном на п'ять років закритому акціонерному товариству «Агробуд» (ід.код 31276906) земельну ділянку площею 0,1050 га під будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення за адресою вул. Лучаківського.

4.Зобов'язати закрите акціонерне товариство «Агро буд» в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про надання земельної ділянки за адресою вул.Лозовецька,34

Розглянувши звернення Тернопільського квартирно-експлуатаційного відділу, керуючись ст.ст. 12,92,125 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Тернопільському квартирно-експлуатаційному відділу (ід. код 08464162) технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою та видати державний акт на право постійного користування земельною ділянкою площею 0,7426 га, наданою для обслуговування будівель та споруд виробничої бази за адресою вул.Лозовецька,34.

2.Зобов’язати Тернопільський квартирно-експлуатаційний відділ в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження Положення про Централізовану бухгалтерію дошкільних навчальних закладів комунальної власності управління освіти міської ради

Відповідно до Законів України “ Про місцеве самоврядування в Україні “ та “ Про службу в органах місцевого самоврядування “ міська рада ВИРІШИЛА:

Затвердити Положення про Централізовану бухгалтерію дошкільних навчальних закладів комунальної власності управління освіти міської ради згідно з додатком.

 

завантажити Рішення міської ради