Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення сесії міської ради:
02.11.06
08 вересня 2008;  автор: admin


Про зміни та доповнення до регламенту Тернопільської міської ради п’ятого скликання

 

Розглянувши пропозиції депутатів Тернопільської міської ради п’ятого скликання, керуючись ч.1 ст.2, ч.1 ст.10, ст.25, п.1.1 ст.26, ч.14 ст.46Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, регламентом Тернопільської міської ради п’ятого скликання, міська рада ВИРІШИЛА:

Внести зміни та доповнення до регламенту Тернопільської міської ради п’ятого скликання, затвердженого рішенням міської ради від 09.08.2006р. № 5/1/3, згідно з додатком (додається).

 

Про рішення виконавчого комітету від 13.09.2006р. №22

Зважаючи на невідповідність рішення виконавчого комітету від 13.09.2006р. №22 "Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та на інші комунальні послуги" Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, Постанові Кабінету Міністрів України від 12.07.2005р. №560 , міська рада ВИРІШИЛА:

1.Призупинити дію рішення виконавчого комітету від 13.09.2006 р. №22 "Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та на інші комунальні послуги" з 01.12.2006р.. 2. Створити робочу групу і подати висновки та пропозиції на засідання виконавчого комітету до 15.11.2006р.

 

Про внесення змін в рішення Тернопільської міської ради від 11.08.2006р. №5/1/11"Про виконавчі органи та структуру міської ради"

Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, постанов Кабінету Міністрів України від 20.09.1994 року №648-18, розпорядження Президента України від 13.03.1998 року Тернопільська міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести наступні зміни в додаток №1 до рішення міської ради від 11.08.2006р. №5/1/11"Про виконавчі органи та структуру міської ради": 1.1. Виключити з переліку управлінь та відділів, які підлягають реорганізації, прес-службу міської ради. 1.2. Виключити з переліку самостійних управлінь та відділів, що створюються, відділ внутрішньої політики.

2.Внести в додатки №№1,2 до рішення міської ради від 11.08. 2006р. "Про виконавчі органи та структуру міської ради" №5/1/11, а саме: замість слів “відділ внутрішньої політики” читати “прес-служба міської ради” та замість слів "управління з питань надзвичайних ситуацій та мобілізаційної роботи" читати "управління з питань надзвичайних ситуацій".

3.Ввести в склад апарату міської ради одну штатну одиницю з питань мобілізаційної роботи.

 

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки для реконструкції викуплених нежитлових приміщень під офісні приміщення ТОВ промислово-комерційній фірмі „Аріс” за адресою вул.Гайова,21а

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю промислово-комерційній фірмі „Аріс”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, керуючись ст.ст. 12,124 Земельного кодексу України, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект відведення земельної ділянки для реконструкції викуплених нежитлових приміщень під офісні приміщення за адресою вул. Гайова,21а товариству з обмеженою відповідальністю промислово-комерційній фірмі „Аріс”.

2.Вилучити з користування ДП „Хліб України” Тернопільського комбінату хлібопродуктів (ід код 00956158) земельну ділянку площею 400,00кв.м за адресою вул. Гайова,21а, враховуючи згоду землекористувача.

3.Надати в оренду товариству з обмеженою відповідальністю промислово-комерційній фірмі „Аріс” (ід.код 21139914) терміном на п’ять років земельну ділянку площею 400,00кв.м для реконструкції викуплених нежитлових приміщень під офісні приміщення за адресою вул.Гайова,21а

4.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю промислово-комерційну фірму „Аріс” в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки під обслуговування викупленої будівлі ПП ”Лідер” та ТОВ „ВВ” за адресою вул.Кн.Острозького,10

Розглянувши звернення приватного підприємства ”Лідер” та товариства з обмеженою відповідальністю ”ВВ”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі та комісії з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, керуючись ст.ст.12,124 Земельного кодексу України, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект відведення земельної ділянки приватному підприємству ”Лідер” та товариству з обмеженою відповідальністю ”ВВ” під обслуговування викупленої будівлі за адресою вул.Кн.Острозького.10.

2.Вилучити з користування товариства з обмеженою відповідальністю „Технотерн” (ід.код 14027532) земельну ділянку площею 450,00 кв.м за адресою вул.Кн.Острозького,10, враховуючи письмову згоду землекористувача.

3.Надати в оренду терміном на п’ять років приватному підприємству „Лідер” (ід.код 30249832) та товариству з обмеженою відповідальністю „ВВ” (ід.код 24632615) земельну ділянку площею 450,00 кв.м для обслуговування викупленої будівлі за адресою вул.Кн.Острозького,10.

4.Зобов’язати приватне підприємство ”Лідер” та товариство з обмеженою відповідальністю ”ВВ” в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки щодо зміни цільового призначення для реконструкції існуючих приміщень під індивідуальний житловий будинок з вбудованим, прибудованим магазином „Асорті” за адресою пров.Цегельний,1 суб’єкту підприємницької діяльності Арзамасовій Л.І.

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Арзамасової Любові Іллівни, керуючись ст. 12,120,124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити суб’єкту підприємницької діяльності Арзамасовій Любові Іллівни (ід. номер 1906203520) проект відведення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за адресою пров.Цегельний,1.

2.Дозволити суб’єкту підприємницької діяльності Арзамасовій Любові Іллівни (ід. номер 1906203520) змінити цільове призначення земельної ділянки загальною площею 0,0759 га для реконструкції існуючих приміщень під індивідуальний житловий будинок з вбудованим, прибудованим магазином „Асорті” за адресою пров.Цегельний,1

3.Зобов’язати суб’єкта підприємницької діяльності Арзамасову Любов Іллівну в місячний термін внести зміни в земельно-облікову документацію.

 

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки під будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими стоянками для автомобілів товариству з обмеженою відповідальністю „Добробуд”, приватному підприємству „Явір-90” за адресою вул. Вільхова

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „Добробуд”, приватного підприємства „Явір-90”, керуючись ст. 12,124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити товариству з обмеженою відповідальністю „Добробуд” (ід. код 25345757), приватному підприємству „Явір-90” (ід.код 14029065) проект відведення земельної ділянки площею 0,2352 га під будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими стоянками для автомобілів за адресою вул. Вільхова.

2.Надати товариству з обмеженою відповідальністю „Добробуд” (ід. код 25345757), приватному підприємству „Явір-90” (ід.код 14029065) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0, 2352 га під будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими стоянками для автомобілів за адресою вул. Вільхова.

3.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю „Добробуд”, приватне підприємство „Явір-90” в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки щодо зміни цільового призначення під будівництво житлового будинку за адресою вул. Болюха,3а гр. Балацькому Петру Романовичу

Розглянувши звернення гр. Балацького Петра Романовича, керуючись ст.ст. 12,20 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр. Балацькому Петру Романовичу (ід. номер 2420618577) проект відведення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,10 га під будівництво житлового будинку за адресою вул. Болюха,3а.

2.Дозволити гр. Балацькому Петру Романовичу (ід. номер 2420618577) змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,10 га під будівництво житлового будинку за адресою вул. Болюха,3а..

3.Зобов’язати гр. Балацького Петра Романовича в місячний термін внести зміни в земельно-облікову документацію та оформити відповідною документацією.

 

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки щодо зміни цільового призначення під будівництво торгового закладу за адресою вул.Микулинецька,49 гр. Боднар М.М.

Розглянувши звернення гр. Боднар Марії Михайлівни, керуючись ст.ст. 12,20 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, та комісії, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр. Боднар Марії Михайлівні (ід.номер 1434325849) проект відведення земельної ділянки щодо зміни цільового призначення під будівництво торгового закладу за адресою вул. Микулинецька,49.

2.Дозволити гр. Боднар Марії Михайлівні (ід.номер 1434325849) змінити цільове призначення земельної ділянки площею 605,0 кв.м. під будівництво торгового закладу за адресою вул. Микулинецька,49.

3.Зобов’язати гр. Боднар Марію Михайлівну в місячний термін внести зміни в земельно-облікову документацію.

 

Про затвердження проекту відведення щодо зміни цільового використання частини земельної ділянки гр. Кицкай І.В. та гр. Кіцкай В.Д. за адресою вул. Оболоня,29

Розглянувши звернення гр. Кицкая Ігоря Володимировича та гр. Кіцкай Василини Дем’янівни, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля та оренди землі, та постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.02р .№502 „Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб”, ст.12,124 Земельного Кодексу України, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект відведення щодо зміни цільового використання частини земельної ділянки гр. Кицкай Ігорю Володимировичу площею 130,0 кв.м, гр. Кіцкай Василині Дем’янівні площею 70,0 кв.м під будівництво продовольчого магазину за адресою вул. Оболоня,29.

2.Дозволити змінити цільове використання частини земельної ділянки гр. Кицкаю Ігорю Володимировичу (ід.номер 2148221497) площею 130,0 кв.м та гр. Кіцкай Василині Дем’янівні (ід.номер 1394831628) площею 70,0 кв.м під будівництво продовольчого магазину за адресою вул. Оболоня,29.

3.Зобов’язати гр. Кицкая Ігоря Володимировича та гр. Кіцкай Василину Дем’янівну в місячний термін внести зміни в земельно-облікову документацію.

 

Про затвердження проекту відведення щодо зміни цільового використання земельної ділянки під будівництво житлового будинку гр. Гримаку В.С. за адресою вул. Яблунева,4а

Розглянувши звернення гр. Гримака Володимира Степановича, враховуючи висновки постійних комісій з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, керуючись ст.ст. 12,124 Земельного кодексу України, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект відведення щодо зміни цільового використання земельної ділянки під будівництво житлового будинку за адресою вул. Яблунева,4а гр. Гримаку Володимиру Степановичу 2.Дозволити гр. Гримаку Володимиру Степановичу (ід.номер 1512301876) змінити цільове призначення земельної ділянки площею 1000,0 кв.м. під будівництво житлового будинку за адресою вул.Яблунева,4а.

3.Зобов’язати гр. Гримака Володимира Степановича в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження проекту відведення частини земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку гр. Тимошенко І.І. за адресою вул. Медобірна,3

Розглянувши звернення гр. Тимошенко Ігоря Ігоровича, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, керуючись ст.ст. 12,124 Земельного кодексу України, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект відведення щодо зміни цільового використання частини земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку за адресою вул.Медобірна,3 гр. Тимошенку Ігорю Ігоровичу.

2.Дозволити гр. Тимошенку Ігорю Ігоровичу (ід. номер 2565501996) змінити цільове призначення частини земельної ділянки площею 0,1000га для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку за адресою вул. Медобірна,3.

3.Зобов’язати гр. Тимошенка Ігоря Ігоровича в місячний термін внести зміни в земельно-облікову документацію.

 

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки під будівництво майстерні по ремонту електротехніки суб’єкту підприємницької діяльності Бебку Г.В. за адресою вул.Тролейбусна,12

Розглянувши звернення суб’єкту підприємницької діяльності Бебку Григорія Володимировича, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань будівництва, архітектури, та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, керуючись ст.ст. 12,124 Земельного кодексу України, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект відведення земельної ділянки під будівництво майстерні по ремонту електротехніки за адресою вул. Тролейбусна,12 суб’єкту підприємницької діяльності Бебку Григорію Володимировичу. 1.1 Вилучити з користування Тернопільського інституту агропромислового виробництва (ід код 04766584) земельну ділянку площею 264,00 кв.м. за адресою вул. Тролейбусна,12 – враховуючи письмову згоду землекористувача.

2.Надати суб’єкту підприємницької діяльності Бебку Григорію Володимировичу (ід.номер 1924502534) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 265,00 кв.м. для будівництва та обслуговування майстерні по ремонту електротехніки за адресою вул.Тролейбусна,12.

3.Зобов’язати суб’єкта підприємницької діяльності Бебка Григорія Володимировича в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки для розташування зупинки громадського транспорту „вул. Чалдаєва” (з боку парку Національного відродження) з об’єктом торгівельно-побутового призначення (мала архітектурна форма) суб’єкту підприємницької діяльності Кузіву В.Б. за адресою просп. Злуки

Розглянувши звернення суб”єкта підприємницької діяльності Кузіва Володимира Богдановича, враховуючи висновки постійних комісій з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, керуючись ст.ст. 12,124 Земельного кодексу України, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект відведення земельної ділянки для розташування зупинки громадського транспорту „вул. Чалдаєва” (з боку парку Національного відродження) з об’єктом торгівельно-побутового призначення (мала архітектурна форма) за адресою просп. Злуки суб’єкту підприємницької діяльності Кузіву Володимиру Богдановичу.

2.Надати в оренду суб’єкту підприємницької діяльності Кузіву Володимиру Богдановичу (ід.номер 2726309713) терміном на поять років земельну ділянку площею 0,0060 га для розташування зупинки громадського транспорту „вул. Чалдаєва” (з боку парку Національного відродження) з об’єктом торгівельно-побутового призначення (мала архітектурна форма) за адресою просп. Злуки

3.Зобов’язати суб’єкта підприємницької діяльності Кузіва В.Б. в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження проекту відведення щодо зміни цільового використання частини земельної ділянки під будівництво продовольчого магазину суб’єкту підприємницької діяльності Расевич Я.Л. за адресою пров.Замонастирський,2

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Расевича Ярослава Любомировича, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, керуючись ст.ст. 12, 124 Земельного кодексу України, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект відведення щодо зміни цільового використання частини земельної ділянки під будівництво продовольчого магазину за адресою пров.Замонастирський,2 суб’єкту підприємницької діяльності Расевичу Ярославу Любомировичу.

2.Дозволити суб’єкту підприємницької діяльності Расевичу Ярославу Любомировичу (ід.номер 2191544116) змінити цільове призначення частини земельної ділянки площею 0,0110га під будівництво продовольчого магазину за адресою пров.Замонастирський,2.

3.Зобов’язати суб’єкта підприємницької діяльності Расевича Ярослава Любомировича в місячний термін внести зміни в земельно-облікову документацію.

 

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки під будівництво та обслуговування магазину суб’єкту підприємницької діяльності Пододворній О.Ю. за адресою вул. Микулинецька

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Пододворної Оксани Юріївни, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, керуючись ст.ст. 12, 124 Земельного кодексу України, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект відведення земельної ділянки під будівництво та обслуговування магазину за адресою вул. Микулинецька суб’єкту підприємницької діяльності Пододворній Оксані Юріївні.

2.Надати в оренду суб’єкту підприємницької діяльності Пододворній Оксані Юріївні (ід.номер 2645500163) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0,0236 га під будівництво та обслуговування магазину за адресою вул. Микулинецька.

3.Зобов’язати суб’єкта підприємницької діяльності Пододворну Оксану Юріївну в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про затвердження проекту відведення земельної ділянки для реконструкції викупленого приміщення під майстерню по технічному обслуговуванню автомобілів суб’єкту підприємницької діяльності Юрчику В.П.. за адресою вул. Текстильна,32а

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Юрчика Василя Петровича, враховуючи висновки постійних комісій з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, керуючись ст.ст. 12,124 Земельного кодексу України, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити суб’єкту підприємницької діяльності Юрчику Василю Петровичу проект відведення земельної ділянки для реконструкції викупленого приміщення під майстерню по технічному обслуговуванню автомобілів за адресою вул. Текстильна,32а.

2.Надати в оренду суб’єкту підприємницької діяльності Юрчику Василю Петровичу (ід. номер 2069214893) терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0,0955га для реконструкції викупленого приміщення під майстерню по технічному обслуговуванню автомобілів за адресою вул. Текстильна,32а

3.Зобов’язати суб’єкта підприємницької діяльності Юрчика Василя Петровича в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про надання в оренду земельної ділянки суб’єкту підприємницької діяльності Царюк Н.І.

Розглянувши клопотання суб’єкта підприємницької діяльності Царюк Н.І., керуючись ст.ст.12.124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі та комісії з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати суб’єкту підприємницької діяльності Царюк Наталії Іванівні (ід.номер 1745809641) земельну ділянку за адресою вул. Бережанська площею 34,00 кв.м в оренду терміном на один рік для обслуговування торгового павільйону.

2.Зобов’язати суб’єкта підприємницької діяльності Царюк Н.І. в місячний термін оформити у відділі земельних ресурсів надання земельної ділянки відповідною документацією.

3.Зобов’язати суб’єкта підприємницької діяльності Царюк Н.І. в місячний термін оформити в КП ”Місто” паспорт прив’язки малої архітектурної форми.

 

Про надання в оренду земельних ділянок

 

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „Оксана”, суб’єкта підприємницької діяльності Друзюк Наталії Євгенівні м.Тернополя, керуючись ст.ст. 12,124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати товариству з обмеженою відповідальністю „Оксана” (ід.код 14056719) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 260,00 кв.м для обслуговування існуючого літнього кафе „2 х 2”за адресою вул. Живова.

2.Надати суб’єкту підприємницької діяльності Друзюк Наталії Євгенівні (ід.номер 2563501621) в оренду терміном на один рік земельну ділянку площею 0,0013 га для обслуговування торгового кіоску за адресою просп.С.Бандери,76.

3.Зобов”язати суб’єктів господарювання в місячний термін оформити надання земельних ділянок відповідною документацією.

 

Про вилучення та надання земельних ділянок в оренду (Гросуляк Т.М.)

 

Розглянувши клопотання організацій та суб’єктів підприємницької діяльності м.Тернополя, керуючись ст.ст.12.124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля та оренди землі та комісії з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати суб’єкту підприємницької діяльності Гросуляк Тетяні Михайлівні (ід.номер 2089800423) земельну ділянку площею 190,00 кв.м за адресою вул. Живова в оренду терміном на п”ять років для обслуговування існуючого бару „Фламінго”. 2. Надати приватному підприємству „Ігротес” (ід.код 23589165) земельну ділянку площею 0,0250 га за адресою вул.Паркова,3 в оренду терміном на три роки для обслуговування закладу громадського харчування – бару на 18 місць. 3. Надати приватному малому підприємству „Партнер” (ід.код 21167201) земельну ділянку площею 327,00 кв.м за адресою вул.Живова,9 в оренду терміном на п'ять років для обслуговування викуплених торгівельно-складських приміщень. 4. Надати суб”єкту підприємницької діяльності Денисюк Мирославі Василівні (ід.номер 2691405540) земельну ділянку площею 100,00 кв.м за адресою вул. Б.Лепкого, в оренду терміном на один рік для обслуговування існуючого кафетерію „Бістро”. 5. Надати суб’єкту підприємницької діяльності Кубаю Івану Богдановичу (ід.номер 2682100434) земельну ділянку площею 300,00 кв.м за адресою вул. Генерала Тарнавського терміном на три роки для обслуговування існуючої зупинки громадського транспорту з комерційною крамницею та закладом громадського харчування – кафе. 6. Зобов’язати перелічених вище суб’єктів господарювання в місячний термін оформити у відділі земельних ресурсів надання земельних ділянок відповідною документацією.

 

Про вилучення та надання земельної ділянки за адресою Ак. Гнатюка – Д.Нечая – Котляревського,13

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „Інтер-Бекон”, керуючись ст.ст.120,142 Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Вилучити з користування відкритого акціонерного товариства „ТерА” (ід код 00375697) земельну ділянку площею 2120,7 кв.м. за адресою Ак. Гнатюка – Д.Нечая – Котляревського, 13, враховуючи письмову згоду землекористувача. 1.1 Договір оренди земельної ділянки, зареєстрований в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі від 4.02.2003р. за №653, - розірвати за взаємною згодою сторін. 1.1 Надати в оренду терміном на п’ять років товариству з обмеженою відповідальністю „Інтер-Бекон” (ід.код 33282183) земельну ділянку площею 2120,7 кв.м. для обслуговування викуплених будівель та споруд та будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими стоянками автотранспорту за адресою Ак. Гнатюка – Д.Нечая – Котляревського,13.

2.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю „Інтер-Бекон” в місячний термін оформити надання земельної ділянки відповідною документацією.

 

Про вилучення та надання в оренду земельної ділянки за адресою вул. За Рудкою,10

Розглянувши клопотання товариства індивідуальних забудівників „За Рудкою” та об» єднання співвласників багатоквартирного будинку „За Рудкою-10”., керуючись ст.ст.12, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі” , враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1. Вилучити з користування товариства індивідуальних забудівників „За Рудкою” (ід. код 26197135) земельну ділянку площею 0,1730 га за адресою вул. За Рудкою,10, враховуючи письмову згоду землекористувача 2. Рішення міської ради від 22.04.2004р. № 4/11/18 „Про затвердження проекту відведення земельної ділянки під розташування 29-квартирного житлового будинку з вбудованими гаражами товариству індивідуальних забудівників „За Рудкою” за адресою вул. За Рудкою,10” - вважати таким, що втратило чинність. 3. Договір оренди земельної ділянки між Тернопільською міською радою та товариством індивідуальних забудівників ”За Рудкою”, зареєстрований в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі від 09.08.2004 р. за № 1449 - вважати розірваним за взаємною згодою сторін. 4. Надати об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку „За Рудкою-10” (ід.код 26197135) земельну ділянку площею 0,1730 га за адресою вул. За Рудкою,10 в оренду терміном на п’ять років для обслуговування 29-квартирного житлового будинку з вбудованими гаражами. 5. Зобов’язати об’єднання співвласників багатоквартирного будинку „За Рудкою-10” в місячний термін оформити надання земельної ділянки відповідною документацією.

 

Про вилучення та надання земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю „Монтажбудсервіс”

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „Монтажбудсервіс”, керуючись ст.ст.120,142 Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку товариству з обмеженою відповідальністю „Монтажбудсервіс” (ід.код 31383920) за адресою вул. Тролейбусна,11а. 1.1 Вилучити з користування спільного підприємства „ Пересувна механізована колона Тернопільської облспоживспілки” (ід.код 01739670) земельну ділянку площею 2,1035 га за адресою вул.Тролейбосна,11, враховуючи письмову згоду землекористувача. 1.2. Вилучити з користування житлово-експлуатаційної дільниці Тернопільської облспоживспілки (ід.код 21141816) земельну ділянку площею 0,0596 га за адресою вул.Тролейбосна,11, враховуючи письмову згоду землекористувача.

2.Надати в оренду терміном на п’ять років товариству з обмеженою відповідальністю „Монтажбудсервіс” (ід.код 31383920) земельну ділянку загальною площею 2,1631 га для обслуговування викуплених виробничих приміщень за адресою вул.Тролейбусна,11а.

3.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю „Монтажбудсервіс” в місячний термін оформити право надання земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про вилучення та надання земельних ділянок (Лазар Г.І.)

Розглянувши звернення суб’єктів господарської діяльності, керуючись ст.ст.120,142 Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Вилучити з користування суб’єкта підприємницької діяльності Лазар Ганни Іванівни (ід.номер 8137349641) земельну ділянку площею 0,8364 га за адресою Лук”яновича,1, враховуючи письмову згоду землекористувача. 1.1. Договір оренди земельної ділянки, зареєстрований в книзі договорів оренди землі від 18.08.2005р. за № 2115 – розірвати за взаємною згодою сторін. 1.2. Надати в оренду терміном на п’ять років суб’єкту підприємницької діяльності Яремі Романні Петрівні (ід.номер 2713520163) земельну ділянку площею 0,8364 га для обслуговування викуплених приміщень складів за адресою вул.Лук”яновича,1. 2.Надати в оренду терміном на п’ять років приватному підприємству „Укр-Петроль” (ід.код 25092598) земельну ділянку площею 2000,00 кв.м. для обслуговування автозаправної станції за адресою вул. Микулинецька,42а. 3. Договір оренди земельної ділянки, зареєстрований в книзі договорів оренди землі від 03.03.2004р. за № 1192 – розірвати за взаємною згодою сторін. 4. Вилучити з користування спільного навчального закладу „Тернопільський кооперативний технікум” (ід.код 01788119) земельну ділянку площею 0,0821 га за адресою вул.Руська,17, враховуючи письмову згоду землекористувача. 4.1. Надати в оренду, згідно долей в будівлі, для обслуговування викуплених частин нежитлових приміщень за адресою вул. Руська,17 земельну ділянку терміном на п’ять років загальною площею 0,0821 га, з них: - акціонерному поштово-пенсійному банку „Аваль” (ід.код 14305909) земельну ділянку площею 0,04316 га; суб’єкту підприємницької діяльності Стельмаху Миколі Максимовичу (ід. номер 1936402556) земельну ділянку площею 0,03894 га. 5. Вилучити з користування приватного малого підприємства „Олімпія” (ід.код 14045785) земельну ділянку площею 0,0542 га за адресою вул.Живова,38, враховуючи письмову згоду землекористувача. 5.1. Надати в оренду терміном на п’ять років суб’єкту підприємницької діяльності Фецану Богдану Тарасовичу (ід.номер 2552204371) земельну ділянку площею 0,0542га для обслуговування переданої у власність будівлі магазину-кафе за адресою вул.Живова,38. 6. Вилучити з користування відкритого акціонерного товариства „Ватра” (ід.код 00214267) земельну ділянку площею 1,7612 га за адресою вул.Бродівська,44, враховуючи письмову згоду землекористувача. 6.1 Вилучити з користування товариства з обмеженою відповідальністю „Бігма” (ід.код 14053603) земельну ділянку площею 0,0852 га за адресою вул.Бродівська,44, враховуючи письмову згоду землекористувача. 6.2 Вилучити з користування суб’єкта підприємницької діяльності Стельмащук Неоніли Степанівни (ід.номер 2610219861) земельну ділянку площею 0,0705 га за адресою вул.Бродівська,44, враховуючи письмову згоду землекористувача. 6.3. Надати в оренду терміном на п’ять років товариству з обмеженою відповідальністю „Взуття” (ід.код 01554634) земельну ділянку загальною площею 1,9169 га для обслуговування викуплених частин будівлі головного виробничого корпусу та споруд за адресою вул. Бродівська,44. 7. Вилучити з користування товариства з обмеженою відповідальністю „Сюрприз” (ід.код 14046810) земельну ділянку площею 0,0231 га за адресою вул.Білогірська,2, враховуючи письмову згоду землекористувача. 7.1 Надати в оренду терміном на п’ять років суб’єкту підприємницької діяльності Кавецькому Ярославу Володимировичу (ід.номер 2280516796) земельну ділянку площею 0,0231 га для обслуговування викупленої будівлі магазину за адресою вул.Білогірська,2. 8. Надати суб’єкту підприємницької діяльності Колосівському Володимиру Федоровичу (ід.номер 2436211375) земельну ділянку площею 32,00 кв.м за адресою вул.15 Квітня в оренду терміном на один рік для обслуговування торгового павільйону. 9. Надати суб’єкту підприємницької діяльності Лазар Світлані Дмитрівні (ід.номер 2723811129) земельну ділянку площею 10,00 кв.м за адресою вул. Чалдаєва в оренду терміном на один рік для обслуговування існуючого торгового кіоску. 10. Вилучити з користування приватного підприємства „Україночка” (ід.код 14035025) земельну ділянку площею 36,00 кв.м за адресою вул. Л.Українки, враховуючи письмову згоду землекористувача. 10.1. Пункт 14 рішення міської ради від 10.02 2005р. № 4/14/34 „Про надання та вилучення земельних ділянок в оренду” вважати таким, що втратив чинність. 10.2. Надати суб’єкту підприємницької діяльності Галицькому Володимиру Романовичу (2638211511) земельну ділянку площею 36,00 кв.м за адресою вул. Л.Українки в оренду терміном на один рік для обслуговування павільйону по прийому склотари. 11.Надати суб’єкту підприємницької діяльності Салавазі Ользі Львівні (ід.номер 2770801728) земельну ділянку площею 19,80 кв.м за адресою вул. Протасевича в оренду терміном на один рік для обслуговування викупленого павільйону шиноремонту. 12.Надати суб’єкту підприємницької діяльності Стефанович Марії Амброзіївні (ід.номер 20062164) земельну ділянку площею 8,00 кв.м за адресою вул. Гоголя в оренду терміном на один рік для обслуговування існуючого торгового кіоску. 13.Вилучити з користування спільного малого підприємства „Фід-2” (ід.код 14028195) земельну ділянку площею 0,1010 га за адресою вул. Об’їзна, враховуючи письмову згоду землекористувача. 13.1. Державний акт на право постійного користування землею, зареєстрований в книзі записів Державних актів на право постійного користування землею від 05.02.1999р. за № 379 - вважати таким, що втратив чинність. 13.2. Надати в оренду терміном на п’ять років суб’єктам підприємницької діяльності Федчуку Аліму Івановичу (ід.номер 2167513193), Федчуку Ігорю Івановичу (ід.номер 1884114912) земельну ділянку площею 0,1010 га для обслуговування будівлі промтоварного магазину з адміністративними приміщеннями за адресою вул.С.Будного,36. 14. Вилучити з користування відкритого акціонерного товариства „Ватра” (ід.код 00214267) земельну ділянку площею 0,1219 га за адресою вул.Бродівська,44, враховуючи письмову згоду землекористувача. 14.1. Надати в оренду терміном на п”ять років товариству з обмеженою відповідальністю „Вторма-Тернопіль” ( ід.код 31490751) земельну ділянку площею 0,1219га для обслуговування викупленої частини будівлі головного виробничого корпусу за адресою вул.Бродівська,44. 15. Вилучити з користування суб’єкта підприємницької діяльності Трояна Степана Михайловича (ід.номер 2158502972) земельну ділянку площею 0,0622 га за адресою пров.Цегельний,1, враховуючи письмову згоду землекористувача. 15.1. Договір оренди земельної ділянки , зареєстрований в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі від 17.02.2004 року за № 040464400145 – розірвати за взаємною згодою сторін. 15.2. Надати в оренду терміном на п’ять років товариству з обмеженою відповідальністю „Технотерн Плюс” (ід.код 31463005) земельну ділянку площею 0,0622 га для обслуговування викупленої будівлі газорозприділювального пункту за адресою пров.Цегельний,1. 16. Вилучити з користування Капелян Любов Ярославівни (ід.номер 2612918548) земельну ділянку площею 0,0027 га за адресою вул. Львівська, враховуючи письмову згоду землекористувача. 16.1. Договір оренди земельної ділянки між Тернопільською міською радою та Капелян Любов Ярославівною, зареєстрований в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі від 27.04.2005р. за №1949 - вважати розірваним за взаємною згодою сторін. 16.2. Надати в оренду терміном на один рік Соломку Богдану Олеговичу (ід.номер 283331879) земельну ділянку площею 0,0027 га для обслуговування викупленого торгівельного павільйону за адресою вул. Львівська. 17. Вилучити з користування відкритого акціонерного товариства „Тернопільський авторемонтний завод” (ід код 05461562) земельну ділянку площею 0,0787 га за адресою вул.Текстильна,28, враховуючи письмову згоду землекористувача. 17.1 Надати в оренду терміном на п’ять років товариству з обмеженою відповідальністю „Інтерброк” (ід.код 31321707) земельну ділянку площею 0,0787 га для обслуговування викупленого приміщення адміністративного будинку за адресою вул.. Текстильна,28. 18. Зобов’язати суб”єктів господарської діяльності в місячний термін оформити надання земельних ділянок відповідною документацією.

 

Про видачу документів на право користування землею ТОВ „Видавництво ”Навчальна книга – Богдан”

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „Видавництво ”Навчальна книга – Богдан”, технічну документацію із землеустрою, керуючись ст.ст.12,142 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічні документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою та видати договори оренди на право користування землею товариству з обмеженою відповідальністю „Видавництво ”Навчальна книга – Богдан” (ід.код 24637417) терміном на п’ять років на земельну ділянку площею 0,2893га, надану для обслуговування викупленої частини будівлі бази за адресою вул.Подільська,44.

2.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю „Видавництво ”Навчальна книга – Богдан” в місячний термін оформити надання земельних ділянок відповідною документацією.

 

Про передачу в приватну власність та надання в оренду земельних ділянок громадянам

Враховуючи звернення громадян міста, керуючись ст.ст. 12, 33, 36, 40, 81, 93, 116, 119, 121 Земельного кодексу України враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Передати безоплатно у приватну власність та надати в оренду земельні ділянки громадянам, згідно з додатком (додається). 2. Зобов`язати громадян, яким передаються земельні ділянки у приватну власність та надаються в оренду: 2.1. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод у прокладці нових комунікацій. 2.2. Використовувати земельні ділянки за їх цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень зазначених в технічній документації. 2.3. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів. 2.4. Погоджувати з управлінням містобудівного та архітектурного комплексу можливість нового будівництва чи реконструкції. 2.5. Отримати в місячний термін документи на право приватної власності та договори оренди на земельні ділянки. 3. Відділу земельних ресурсів направити необхідні матеріали в Тернопільську об’єднану державну податкову інспекцію для справляння земельного податку. 4. Вважати такими, що втратили чинність пункти додатків до рішень міської ради та виконавчого комітету, які перераховані в додатку до даного рішення, в зв’язку з уточненням площ земельних ділянок, юридичних адрес, прізвищ, імен та по батькові власників.

 

Про передачу в спільну приватну власність та надання в оренду земельних ділянок громадянам

Враховуючи звернення громадян міста, керуючись ст.ст. 12, 33, 36, 40, 81, 93, 116, 119, 121 Земельного кодексу України та враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Передати безоплатно у спільну приватну власність та надати в оренду земельні ділянки громадянам, згідно з додатком (додається). 2. Зобов`язати громадян, яким передаються земельні ділянки у приватну власність та надаються в оренду: 2.1. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод у прокладці нових комунікацій. 2.2. Використовувати земельні ділянки за їх цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень зазначених в технічній документації. 2.3. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів. 2.4. Погоджувати з управлінням містобудівного та архітектурного комплексу можливість нового будівництва чи реконструкції. 2.5. Отримати в місячний термін документи на право приватної власності та договори оренди на земельні ділянки. 3. Відділу земельних ресурсів направити необхідні матеріали в Тернопільську об’єднану державну податкову інспекцію для справляння земельного податку. 4. Вважати такими, що втратили чинність пункти додатків до рішень міської ради та виконавчого комітету, які перераховані в додатку до даного рішення, в зв’язку з уточненням площ земельних ділянок, юридичних адрес, прізвищ, імен та по батькові власників.

 

Про передачу у приватну власність земельних ділянок членам міської громадської організації садівників-любителів „Тернопільське”

Розглянувши звернення правління міської громадської організації садівників-любителів „Тернопільське” про безоплатну передачу у приватну власність земельних ділянок членам організації, керуючись Декретом Кабінету Міністрів України „ про приватизацію земельних ділянок”, ухвалою міської ради від 29.05.1996р. „Про передачу у колективну та приватну власність земель садівницького товариства „Тернопільське”, ст. 12;35;121 Земельного кодексу України, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Передати у приватну власність земельні ділянки, надані громадянам в міській громадській організації садівників-любителів „Тернопільське”, згідно з додатком (додається).

2.Зобов’язати громадян, яким передаються земельні ділянки у приватну власність: 2.1 Використовувати земельні ділянки за їх цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України. 2.2 Проводити роботи по благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів. 2.3 Отримати в місячний термін документи на право власності на землю.

3.Вважати такими, що втратили чинність рішення міської ради та виконавчого комітету, які перераховані в додатку до рішення, в зв’язку із уточненням площ земельних ділянок, юридичних адрес, прізвищ, імен по батькові.

 

Про внесення змін в додатки до рішення міської ради від 28.09.2006 року №5/2/48 „Про затвердження положень про виконавчі органи міської ради”

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування України» і «Про службу в органах місцевого самоврядування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни в додаток №22 до рішення міської ради від 28.09.2006 року №5/2/48 «Про затвердження положень про виконавчі органи міської ради» і підпункт 1.1. пункту 1 Положення про управління фінансів та бюджету Тернопільської міської ради затвердити в наступній редакції: „Управління фінансів та бюджету Тернопільської міської ради (надалі – Управління) є виконавчим органом міської ради, утворюється міською радою, їй підзвітне та підконтрольне, підпорядковане виконавчому комітету та міському голові, є правонаступником всіх прав та обов'язків фінансового управління Тернопільської міської ради”. 2.Внести зміни в додаток №21 від 28.09.2006 року №5/2/48 «Про затвердження положень про виконавчі органи міської ради» і підпункт 1.1. пункту 1 Положення про управління освіти Тернопільської міської ради (надалі – Управління) є виконавчим органом міської ради, утворюється міською радою, їй підзвітне та підконтрольне, підпорядковане виконавчому комітету та міському голові, є правонаступником всіх прав та обов'язків управління освіти і науки Тернопільської міської ради». 3.Затвердити положення про управління фінансів та бюджету Тернопільської міської ради та про управління освіти Тернопільської міської ради з викладенням їх в новій редакції відповідно до п.1,2.

 

Про звернення Тернопільської міської ради до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-Міністра України щодо підвищення цін і тарифів на газ та електроенергію Міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити звернення Тернопільської міської ради до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-Міністра України щодо підвищення цін і тарифів на газ та електроенергію (текст звернення додається).

2.Направити звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-Міністра України.

 

Протокольні доручення Міська рада ВИРІШИЛА:

1.Доручити постійним комісіям міської ради з залученням заступників міського голови розглянути інформацію депутатів М.Смаровайла та М.Ратушняка щодо виконавчих органів міської ради.

2.Доручити заступнику міського голови з питань житлово-комунального господарства М.Марценюку розглянути звернення керівників дошкільних навчальних закладів №19 та № 34 щодо ремонту прилеглих до закладів доріг.

3.Доручити заступнику міського голови з питань житлово-комунального господарства М.Марценюку інформувати раду на черговій сесії щодо ремонту доріг в мікрорайоні Кутківці та вулиці Живова (біля автовокзалу).

 

Про відмову в передачі безоплатно у власність земельну ділянку за адресою вул. Микулинецька споживчому кооперативу «Цукровик»

Розглянувши припис прокурора м.Тернополя від 15.12.2005р. №7354, звернення споживчого кооперативу «Цукровик», керуючись ст.12, 42 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА

Відмовити у передачі безоплатно у власність споживчому кооперативу «Цукровик» (ід.код 22604023) земельної ділянки площею 0,51 га для завершення будівництва житлових будинків за адресою вул. Микулинецька.

 

Про відмову в передачі безоплатно у приватну власність земельної ділянки для обслуговування гаража за адресою вул. Брюкнера,3 гр. Васільєву С.М.

Враховуючи рішення Тернопільського міськрайонного суду від 30.09.2005р. (справа №28788/2005р.) та акт Державного виконавця відділу примусового виконання рішень Державної виконавчої служби Тернопільської області, керуючись ст. 81,118 Земельного Кодексу України, міська рада ВИРІШИЛА:

Відмовити у передачі гр. Васільєву Сергію Миколайовичу (ід номер 2274802616) безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,0025 га для обслуговування гаража за адресою вул. Брюкнера,3.

 

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки за адресою вул. Текстильна,18 приватному малому підприємству „Сапід”

Розглянувши звернення приватного малого підприємства „Сапід”, керуючись ст.ст. 12, 124, 151 Земельного Кодексу України, Постановами Кабінету Міністрів України від 31.03.2004р.№427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів” та від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, висновки постійних комісій з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл приватному малому підприємству „Сапід” (ід.код 01451277) на складання проекту відведення земельної ділянки площею до 3692 кв.м для обслуговування викуплених складських будівель та будівлі розподільчої установки за адресою вул.Текстильна,18.

 

Про погодження місця розташування багатоквартирного житлового будинку з гаражами та приміщеннями торгово-адміністративного призначення за адресою вул.Р.Шухевича,28 товариству індивідуальних забудівників «ВВВ»

Розглянувши звернення товариства індивідуальних забудівників «ВВВ», керуючись ст.12,124,151 Земельного кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2004 року №427 «Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок», враховуючи висновки постійних комісій з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА

Погодити товариству індивідуальних забудівників «ВВВ» (ід.код 26427812) місце розташування багатоквартирного житлового будинку з гаражами та приміщеннями торгово-адміністративного призначення і надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,06138 га під будівництво багатоквартирного житлового будинку з гаражами та приміщеннями торгово-адміністративного призначення за адресою вул.Р.Шухевича,28.

 

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки для розширення території по обслуговуванню існуючої будівлі перукарні з кафе-баром за адресою вул.Симоненка,2а суб’єкту підприємницької діяльності Якимчук Г. А.

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Якимчук Ганни Антонівни м.Тернополя, керуючись ст.ст. 12, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл суб’єкту підприємницької діяльності Якимчук Ганні Антонівні (ід.номер 1978721661) на складання проекту відведення земельної ділянки для розширення території по обслуговуванню існуючої будівлі перукарні з кафе-баром на земельній ділянці площею до 58,00 кв.м за адресою вул.Симоненка,2а.

 

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки за адресою вул. Виговського,3 ТзОВ „Сервер”

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „Сервер”, керуючись ст. 12, 124, 151 Земельного Кодексу України, Постановами Кабінету Міністрів України від 31.03.2004р.№427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів” та від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійних комісій з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю „Сервер” (ід.код 21133840) на складання проекту відведення земельної ділянки площею до 0,130 га для обслуговування викупленої будівлі з перебудовою під багатоквартирний житловий будинок за адресою вул. Виговського,3.

 

Про надання дозволу на складання проекту відведення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за адресою вул. Стадникової,40А управлінню внутрішніх справ України в Тернопільській області

Розглянувши звернення управління внутрішніх справ України в Тернопільській області, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, та керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.02р .№502 „Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб”, ст.20 Земельного Кодексу України, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл управлінню внутрішніх справ України в Тернопільській області (ід.код 08592307) на складання проекту відведення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,5987 га під будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення за адресою вул. Стадникової,40А.

 

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки для обслуговування викупленої теплиці за адресою вул. Текстильна,18 суб’єкту підприємницької діяльності Крамар Л.О.

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Крамар Людмили Орестівни, керуючись ст.ст. 12, 120, 124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл суб’єкту підприємницької діяльності Крамар Людмилі Орестівній (ід. номер 2113318800) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,1557га для обслуговування викупленої теплиці за адресою вул.Текстильна,18.

 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування викупленої та подарованої будівлі за адресою вул.Поліська,10Б суб’єктам підприємницької діяльності Коломийчуку В.В., Турському І.В., Турському В.Я., Дручку П.М.

Розглянувши звернення суб’єктів підприємницької діяльності Коломийчука Віктора Васильовича, Турського Ігоря Володимировича, Турського Володимира Ярославовича, Дручка Петра Михайловича, керуючись ст.12,124, Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА

Дати дозвіл суб’єктам підприємницької діяльності Коломийчуку Віктору Васильовичу (ід.номер 2772908293), Турському Ігорю Володимировичу (ід.номер 2798923115), Турському Володимиру Ярославовичу (ід.номер 1960610316), Дручку Петру Михайловичу (ід.номер 1816304436) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,6919 га для обслуговування викупленої та подарованої будівлі за адресою вул.Поліська,10Б.

 

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки для реконструкції та обслуговування викупленої будівлі під цех переробки риби за адресою вул.Текстильна,22

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Юрчишин Ольги Максимівни, керуючись ст..ст.12,124,151 Земельного кодексу України, Постановами Кабінету Міністрів України від 31.03.2004р. №427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів” та від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля та оренди землі, та з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл суб’єкту підприємницької діяльності Юрчишин Ользі Максимівні (ід.номер 1943216347) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0900га для реконструкції та обслуговування викупленої будівлі під цех переробки риби за адресою вул.Текстильна,22.

 

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки для реконструкції викупленого нежитлового приміщення під виробничу майстерню по обробці металів за адресою вул. Текстильна,18 товариству з обмеженою відповідальністю „Абеліт Лтд”

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „Абеліт Лтд”, керуючись ст.ст. 12, 124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю „Абеліт Лтд” (ід. код 14049240) на складання проекту відведення земельної ділянки площею до 0,2523 для реконструкції викупленого нежитлового приміщення під виробничу майстерню по обробці металів за адресою вул.Текстильна,18.

 

завантажити Рішення міської ради