Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення сесії міської ради:
04.10.06
08 вересня 2008;  автор: admin


Про затвердження проекту відведення земельної ділянки під розташування магазину автозапчастин з діагностикою легкових автомобілів і стоянкою для продажу автомобілів за адресою вул. Є.Коновальця

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю “Житло”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, та комісії, керуючись ст. 12, 124 Земельного кодексу України, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект відведення земельної ділянки під розташування магазину автозапчастин з діагностикою легкових автомобілів і стоянкою для продажу автомобілів за адресою вул. Є.Коновальця товариству з обмеженою відповідальністю “Житло”.

2.Надати в оренду терміном на п’ять років товариству з обмеженою відповідальністю “Житло” (ід. код 30249887) земельну ділянку площею 0,5700 га під розташування магазину автозапчастин з діагностикою легкових автомобілів і стоянкою для продажу автомобілів за адресою вул. Є.Коновальця.

3.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю “Житло” в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки за адресою вул. Гайова,8 суб’єкту підприємницької діяльності Козак Раїсі Микитівні

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Козак Раїси Микитівни, керуючись ст. 12, 124, 151 Земельного Кодексу України, Постановами Кабінету Міністрів України від 31.03.2004р.№427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів” та від 26.05.2004р. №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, враховуючи висновки постійних комісій з питань архітектури, будівництва та розвитку міста та з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл суб’єкту підприємницької діяльності Козак Раїсі Микитівні (ід.номер 2204403165) на складання проекту відведення земельної ділянки площею до 0,0278 га для обслуговування та реконструкції викупленої будівлі під магазин за адресою вул.Гайова,8.

 

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки під розташування індивідуального житлового будинку суб’єкту підприємницької діяльності Виговському Костянтину Івановичу за адресою вул. Куток

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Виговського Костянтина Івановича м.Тернополя, керуючись ст.ст. 12, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, Постановою Кабінету Міністрів України „ Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі, з питань архітектури, будівництва та розвитку міста, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл суб’єкту підприємницької діяльності Виговському Костянтину Івановичу (ід.номер 2854321251) на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового використання земельної ділянки площею 400,00 кв.м під розташування індивідуального житлового будинку за адресою вул. Куток.

 

завантажити Рішення міської ради