Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення сесії міської ради:
31.03.05
08 вересня 2008;  автор: admin


31 березня відбулось чергове засідання чотирнадцятої сесії Тернопільської міської ради.

Депутати затвердили звіт про виконання бюджету міста за 2004 рік, внесли зміни в додаток до рішення міської ради "Про самооподаткування громадян", визначили перелік документів, які необхідно долучати до проектів рішень міської ради для вирішення земельних питань.

Також прийнято рішення

Про розгляд заяви групи приватних підприємців

Розглянувши заяву групи підприємців Тернопільського речового ринку та заслухавши інформацію прокурора м.Тернополя В.Шаравари, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Звернутися до прокуратури Тернопільської області, управління Міністерства внутрішніх справ України в Тернопільській області з проханням вжити оперативних заходів для проведення перевірки наведених у заяві фактів (копія заяви додається на двох сторінках) та інформувати Тернопільську міську раду в десятиденний термін про результати роботи.

2.Виконавчому комітету: 2.1. Розглянути можливість прийняття рішення щодо призупинення проведення реконструкції на Тернопільському речовому ринку до моменту врегулювання конфліктної ситуації. 2.2. Перевірити використання земельних ділянок, наданих ТОВ "Тернопільський речовий ринок", за цільовим призначенням та вивчити можливість зменшення термінів дії договорів оренди земельних ділянок.

3.Тернопільському міському управлінню земельних ресурсів перевірити законність використання земельних ділянок ТОВ "Тернопільський речовий ринок" та в десятиденний термін представити інформацію в Тернопільську міську раду.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань економіки, підтримки підприємництва, малого та середнього бізнесу, залучення інвестицій, з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, дотримання законодавства, з питань містобудування та земельних відносин.


завантажити Рішення міської ради