Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення сесії міської ради:
08.12.04
08 вересня 2008;  автор: admin


Рішення " Про підготовку до виборів Президента України Про підготовку до виборів Президента України 26 грудня 2004року

Розглянувши ситуацію в м. Тернополі щодо проведення виборів Президента України, враховуючи загальнодержавну значимість належної підготовки до проведення повторного голосування 26 грудня 2004року, керуючись ст.48 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада ВИРІШИЛА:

1.Створити тимчасову контрольну комісію для проведення перевірки дотримання виборчого законодавства на території м.Тернополя у складі депутатів Г.Бурбеза, П.Мандзій, П.Ковч, Б.Фостаковський, С.Сінкевич, Г.Ярема, М.Джус, В.Лило, В.Бліхар.

2.Комісії здійснювати діяльність в межах повноважень, визначених Конституцією України та Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні" та "Про статус депутатів місцевих рад", іншими законодавчими актами України.

3.З метою зміцнення та розвитку стосунків між органами місцевого самоврядування відвідати з дружнім робочим візитом міські ради Донецька та Луганська і запросити делегації цих рад в м. Тернопіль.

4. Звернутися до прокурора Тернопільської області та м.Тернополя дати правову оцінку фактам незадовільної підготовки списків виборців для голосування на виборах Президента України та тиску керівництва правоохоронних органів на особовий склад та керівництва органів державної виконавчої влади на посадових осіб з вимогою отримання відкріпних посвідчень.

 

Міський голова                                                                                   Б.ЛЕВКІВ

 

 

Рішення Про недовіру Президенту України Л.Кучмі

У зв’язку з неналежним виконанням функцій гаранта Конституції України, міська рада ВИРІШИЛА:

Висловити недовіру Президенту України Л.Кучмі.

 

Міський голова                                                                                  Б.ЛЕВКІВ


завантажити Рішення міської ради