Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення сесії міської ради:
18.03.04
08 вересня 2008;  автор: admin


ДЕСЯТА СЕСІЯ

 

18 березня 2004 Про ситуацію, що склалася у зв’язку з продовженням дій податкової міліції 17.03.2004р. міському голові м.Тернополя пред’явлено програму комплексної документальної перевірки дотримання вимог податкового та валютного законодавства Тернопільською міською радою, затверджену заступником начальника Управління дослідчих перевірок УПМ ДПА в Тернопільській області 2.03.2004р.

Беручи до уваги доручення Голови Верховної Ради України В.Литвина про сформування робочої групи для вивчення ситуації, пов’язаної з органами місцевого самоврядування в м. Тернополі і м. Мукачеві та профільним комітетам Верховної Ради розібратися з ситуацією, що склалася у зв’язку з діями податкових органів щодо органів місцевого самоврядування, зокрема, Тернопільської міської ради, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Визнати, що вищевказана комплексна документальна перевірка не ґрунтується на вимогах чинного законодавства.

2.До розгляду питання по суті комітетами Верховної Ради України та центральними органами виконавчої влади відмовити в наданні дозволу на проведення перевірки, зазначеної в п.1.

3.Підтримати ініціативу блоку політичних партій "Наша Україна" щодо проведення 21.03.2004р. о 12.00 на Театральному майдані мітингу в підтримку дій Тернопільської міської ради.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, дотримання законодавства.

 

Міський голова                                                                                  Б.ЛЕВКІВ

 

 

Про укладення договору з Адвокатським об’єднанням "Тернопільська адвокатська контора №1" Враховуючи ситуацію, що склалася у зв’язку з діями податкової міліції ДПА в Тернопільській області, на виконання протокольного доручення міської ради від 10.03.2004р., керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", для захисту прав та інтересів міської ради, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Укласти договір з Адвокатським об» єднанням "Тернопільська адвокатська контора №1".

2.Доручити міському голові підписати договір, вказаний в п.1 рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, дотримання законодавства.

 

Міський голова                                                                                  Б.ЛЕВКІВ

 

 

Про звернення щодо подій навколо Тернопільської міської ради, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити звернення щодо подій навколо Тернопільської міської ради (текст додається).

2.Направити звернення до Парламентської Асамблеї Ради Європи.

 

Міський голова                                                                                  Б.ЛЕВКІВ

 

  

Парламентській Асамблеї Ради Європи

 

З В Е Р Н Е Н Н Я

 

Становлення місцевого самоврядування в Україні зустрічає відчайдушний спротив антидемократичних сил, вороже налаштованих до прагнення України реалізувати на ділі свій європейський політичний вибір.

Позиція, висновки та рекомендації Парламентської Асамблеї Ради Європи, щодо подій в Мукачевому, районному центрі України, не тільки не знайшли належної поваги та реагування владних структур, але й послужило, на наше переконання, поштовхом до зухвалого намагання виробити технологію нищення місцевого самоврядування на якісно новому рівні - Тернопільської міської ради.

Розуміючи необхідність дотримання встановлених процедур Тернопільська міська рада просить, як виняток, прийняти до розгляду питання цілеспрямованих дій інституцій державного управління на нищення місцевого самоврядування на рівні обласного центру України.

Чисельні виступи Рад різних рівнів на захист позиції Тернопільської міської ради просимо розглядати як підтримку нашого прохання щодо розгляду ситуації в місті Тернополі, як події, спрямованої на зрив Європейської Хартії місцевого самоврядування, як основи та гарантії демократичних перетворень в Україні.

 Прийнято десятою сесією Тернопільської міської ради 18.03.2004р.

 

Секретар міської ради                                                                        Є.БАРТКІВ

 

завантажити Рішення міської ради