Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення сесії міської ради:
16.03.04
08 вересня 2008;  автор: admin


Про ситуацію, що склалася у зв’язку з №4/10/85 обшуками в Тернопільській міській раді


З 15.03.2004 р. податковою міліцією ДПА в Тернопільській області з грубим порушенням чинного законодавства проведені широкомасштабні обшуки в службових приміщеннях, що перебувають у власності міської ради.

Ці дії супроводжуються виїмкою документів, які не стосуються суті кримінальної справи, порушеної слідчим відділом податкової міліції ДПА в Тернопільській області 16.02.2004 р. стосовно службових осіб Тернопільської міської ради за ухилення від сплати податку на додану вартість при здійсненні операцій з продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення та здаванні їх в оренду.

Всупереч рішенню міської ради від 15.03.2004 р. «Про розгляд постанов податкової міліції ДПА в Тернопільській області» обшуки проводяться в структурних підрозділах, які не мають жодного відношення до купівлі-продажу та оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення, повністю паралізують їх роботу, наносять моральну шкоду працівникам, грубо порушують конституційні права та свободи громадян.

На сьогоднішній день блоковано роботу більшості управлінь та відділів міської ради, управління з надзвичайних ситуацій. Виходячи з наведеного вище, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Вважати дії податкової міліції ДПА в Тернопільській області щодо проведення обшуків та вилучення документів в приміщеннях, які є власністю територіальної громади м.Тернополя, таким, що суперечить чинному законодавству, паралізують роботу структурних підрозділів, що забезпечують життєдіяльність міста, грубо порушують конституційні права та свободи його мешканців.

2.Про дане рішення інформувати територіальну громаду м.Тернополя, Тернопільську обласну раду, міські ради обласних та районних центрів України, Верховну Раду України, Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, міжнародних правозахисних організацій та представництв іноземних держав. Звернутися до рад всіх рівнів провести акцію в підтримку принципів місцевого самоврядування, Конституційних прав і свобод громадян України.

3.Повідомити Генеральну Прокуратуру України про факти невмотивованого ігнорування прокуратурою Тернопільської області запрошення до участі в роботі пленарного засідання Тернопільської міської ради з приводу дій податкової міліції, санкціонованих прокуратурою Тернопільської області.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, дотримання законодавства.

 

Про заяву щодо ситуації, №4/10/86 що склалася у зв’язку з обшуками в Тернопільській міській раді міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити заяву щодо ситуації, що склалася у зв’язку з обшуками в Тернопільській міській ради (текст додається).

2.Направити заяву до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, Тернопільської обласної ради, міських рад обласних і районних центів України.

 

Міський голова                                                                                   Б.Левків

 

 

Верховній Раді України

Кабінету Міністрів України

Уповноваженому Верховної Ради з прав людини

Тернопільській обласній раді

Міським радам обласних і районних центів України

 

 

З А Я В А

 

Слідчим відділом податкової міліції ДПА в Тернопільській області проведені широкомасштабні обшуки в приміщеннях міської ради, що привели до блокування роботи її структурних підрозділів, є черговим свідченням нехтування чинною владою Конституції та Законів України.

Порушену під надуманим приводом кримінальну справу проти службових осіб Тернопільської міської ради розцінюємо як спробу розправитись із демократично обраною радою, яка дозволила собі, виражаючи волю тернополян, організувати віче на захист Конституційного ладу в Україні.

В безпрецедентну компанію репресій проти місцевого самоврядування по всій Україні задіяна Генеральна та обласна прокуратури, правоохоронні та фіскальні органи. Продовжується брутальне порушення прав і свобод людини.

Звертаємось до Голови Верховної Ради України з вимогою безпосередньо втрутитись в ситуацію і покласти край злочинній практиці нищення місцевого самоврядування в Україні.

Закликаємо ради всіх рівнів, усіх людей доброї волі твердо і рішуче стати на захист демократії місцевого самоврядування.

 

Прийнято десятою сесією Тернопільської міської ради 16.03.2004р.

 

 Секретар ради                                                                                    Є.Бартків

 

 Про звернення до працівників №4/10/87 правоохоронних та податкових органів Тернопільщини міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити звернення до працівників правоохоронних та податкових органів Тернопільщини (текст додається).

2.Направити звернення в правоохоронні та податкові органи.

 

Міський голова                                                                                  Б.Левків

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

Тернопільської міської ради

до працівників правоохоронних та податкових органів Тернопільщини

 

Ми, депутати Тернопільської міської ради, звертаємося до Вас, наших земляків, які працюють в правоохоронних та податкових органах області. Сьогодні усі є свідками того, як влада Вашими руками чинить свавілля та беззаконня. Знищуються підприємства, чиниться шалений тиск на органи місцевого самоврядування. Усе це робиться незаконно і з єдиною метою - залякати тих, хто не боїться вголос заявити про свою громадянську позицію.

Шановні тернопільські правоохоронці і податківці! Ми знаємо Вас як порядних людей та професіоналів своєї справи. І нам прикро, що Вас зараз використовують в якості знаряддя для виконання поставлених режимом завдань. Тому апелюємо до Вашої громадянської свідомості та мужності. Стаття 60 Конституції України каже, що ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. Скористайтесь цим своїм правом, бо ті, хто зараз віддає ці накази і розпорядження, через кілька місяців „вмиють” руки, а відповідати доведеться Вам, виконавцям.

Ми віримо у те, що Ви на боці Правди і Справедливості. Ми віримо, що тернопільські правоохоронці та податківці разом з тернопільською громадою.

 

Прийнято десятою сесією Тернопільської міської ради 16.03.2004р.

 

Секретар ради                                                                                    Є.Бартків


завантажити Рішення міської ради