Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення сесії міської ради:
15.03.04
08 вересня 2008;  автор: admin


УКРАЇНА

ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

четвертого скликання

десята сесія

15 березня 2004 4/10/84

 

Про розгляд постанов податкової міліції ДПА в Тернопільській області 15.03.2004 р. міському голові пред’явлено постанову заступника начальника слідчого відділу - начальника відділення організації досудового слідства податкової міліції ДПА в Тернопільській області майора податкової міліції Ковчі А.Л. про проведення виїмки документів та обшуку в приміщеннях міської ради за адресою вул. Листопадова, 5 та Листопадова, 6, Коперника, 1, бульвар Т.Шевченка, 3. Відповідно до статті 177 КПК України підставою для проведення обшуку є достатні дані про знаходження документів, які мають значення для встановлення істини по даній справі. Враховуючи те, що документи з приводу купівлі-продажу та оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення знаходяться в міському архіві та відділі земельних ресурсів, за адресою вул.Коперника,1 а також розглянувши постанову про проведення виїмки від 10.03.2004 року, та постанову про проведення обшуку від 11.03.2004 р., керуючись рішеннями Тернопільської міської ради від 18.02.2004 р. №4/10/78, від10.03.2004р. № 4/10/83 та Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про власність", "Про інформацію", міська рада ВИРІШИЛА:

1.Вважати, що винесені постанови щодо обшуку приміщень міської ради та виїмки документів , які не мають відношення до продажу та оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення прийняті податковою міліцією ДПА в Тернопільській області з порушенням чинного законодавства і паралізують нормальну роботу міської ради, її структурних підрозділів та життєдіяльність міста.

2.Дозволити Тернопільському міському архіву та Тернопільському міському відділу земельних ресурсів надати податковій міліції документи Тернопільської міської ради, що стосуються продажу та надання в оренду земельних ділянок несільськогосподарського призначення за період 2001-2003 років.

3.Надання документів оформляти відповідно до законодавства , в присутності депутатів Тернопільської міської ради та працівників юридичного відділу.

4.Виконавчому комітету Тернопільської міської ради звернутися в Генеральну прокуратуру України, Державну Податкову адміністрацію України, Комітети Верховної Ради України, Асоціацію міст України з проханням надати правову оцінку вищевказаним діям податкової міліції.

5.Про рішення Тернопільської міської ради з приводу постанови податкової міліції ДПА в Тернопільській області інформувати територіальну громаду міста Тернополя, міські ради обласних центрів України, обласні та районні ради України.

6.У випадку продовження податковою міліцією дій, які суперечать рішенню Тернопільської міської ради провести необхідні заходи для підготовки та проведення Віче в місті Тернополі.

7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на депутатські комісії міської ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування та дотримання законодавства та з питань містобудування і земельних ресурсів.

 

 

Міський голова                                                                                  Б.ЛЕВКІВ

 

завантажити Рішення міської ради