Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення сесії міської ради:
18.02.04
08 вересня 2008;  автор: admin


РІШЕННЯ

позачергового засідання десятої сесії

Тернопільської міської ради

від 18 лютого 2004 р.

 

Про звернення Тернопільської міської ради Міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити звернення Тернопільської міської ради щодо нагнітання атмосфери податкового свавілля і терору в місті та області (текст додається).

2.Направити звернення до Президента України Л.Кучми, голови Тернопільської ОДА І. Курницького, Голови Верховної Ради України В. Литвина, Голови Тернопільської обласної ради А. Жукінського, Генерального прокурора України Г.Васильєва, прокурора Тернопільської області Ю. Голуба, голови ДПА України Ю.Кравченка, голови ДПА в Тернопільській області І. Пирога, рад усіх рівнів, українських і міжнародних політичних, правових та громадських організацій.

 

Про позицію Тернопільської міської ради з приводу дій податкової міліції

Розглянувши інформацію щодо намагання працівників податкової міліції 17.02.04р. здійснити вилучення всіх бухгалтерських та фінансово-господарських документів Тернопільської міської ради, керуючись Законами України "Про інформацію" та “Про місцеве самоврядування в Україні” та з метою захисту суспільних інтересів, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Заявити рішучий протест проти спроби політичної розправи з органом місцевого самоврядування Тернопільською міською радою руками податкових структур.

2.Висловити підтримку дій міського голови з цього приводу.

3.Визначити, що надання бухгалтерських та фінансово-господарських документів Тернопільської міської ради відбувається лише за рішенням Тернопільської міської ради.

 

завантажити Рішення міської ради