Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення сесії міської ради:
30.03.12
04 квітня 2012;  автор: admin

6/20/1 О.І.Степанюк

Про затвердження Концепції створення та організації діяльності Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) в місті Тернополі

З метою створення та організації діяльності Центру надання адміністративних послуг в місті Тернополі, оптимізації процедур отримання адміністративних послуг, усунення адміністративних та організаційних перешкод при наданні адміністративних послуг, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Концепцію створення та організації діяльності Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) в місті Тернополі, згідно з додатком (додається).

2.Доручити виконавчому комітету міської ради виконати п. 4.1. Концепції.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності.

 

6/20/2 Л.О.Бицюра

Про зміну найменування комунального закладу «Тернопільська дитячо-юнацька спортивна школа з футболу» на комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа з футболу та інших ігрових видів спорту» та припинення комунального закладу Тернопільської міської ради «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 3» шляхом приєднання до комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа з футболу та інших ігрових видів спорту»

До рішення внесені зміни згідно з рішенням міської ради від 05.10.2012 р. №6/25/7

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про фізкультуру і спорт», «Про позашкільну освіту», Постанови Кабінету Міністрів від 6 травня 2001р. №433 “Про затвердження переліку типів позашкільних навчальних закладів і Положення про позашкільний навчальний заклад», з метою оптимізації мережі позашкільних навчальних закладів м. Тернополя, приведення її у відповідність до бюджетних надходжень, виділених на позашкільну освіту, створення умов для розвитку фізичної культури та спорту і навчання обдарованих та здібних дітей, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, культури, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Змінити найменування комунального закладу «Тернопільська дитячо-юнацька спортивна школа з футболу» на комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа з футболу та інших ігрових видів спорту».

2.Припинити комунальний заклад Тернопільської міської ради «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 3» шляхом приєднання до комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа з футболу та інших ігрових видів спорту».

3.Затвердити статут комунального закладу Тернопільської міської ради «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа з футболу та інших ігрових видів спорту» (додається).

4.Делегувати виконавчому комітету Тернопільської міської ради повноваження щодо створення комісії з припинення діяльності комунального закладу Тернопільської міської ради «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №3» та затвердження передавального акту.

5.Встановити, що комісії з припинення діяльності комунального закладу Тернопільської міської ради «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №3» вимоги кредиторів розглядати протягом двох місяців з дня опублікування повідомлення у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації та задовольняти у порядку черговості, встановленому ст. 112 Цивільного кодексу України.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань молодіжної політики, туризму, фізичної культури, спорту та підготовки Євро-2012.

 

6/20/3 О.І.Степанюк

Про внесення змін і доповнень до статуту комунального підприємства Тернопільської міської ради «Парк Загребелля»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Господарським кодексом України, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни і доповнення до статуту комунального підприємства Тернопільської міської ради «Парк Загребелля», затвердженого рішенням міської ради від 16.02.2009р. №6/19/20 «Про внесення змін і доповнень до статуту комунального підприємства Тернопільської міської ради «Парк Загребелля», згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності.

 

6/20/4 Ю.Дейнека

Про надання дозволу КП «Парк Загребелля» Тернопільської міської ради на отримання кредиту

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Парк Загребелля» Тернопільської міської ради, з метою своєчасної оплати обладнання (друкарський верстат), керуючись Законом України « Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань бюджету та фінансів, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати комунальному підприємству «Парк Загребелля» Тернопільської міської ради дозвіл на отримання на конкурсних засадах кредиту терміном не менше, як на три роки в сумі 600 (шістсот) тис. грн. під заставу матеріальних цінностей, згідно з додатком (додається).

2.Уповноважити директора комунального підприємства «Парк Загребелля» Тернопільської міської ради на укладення угод, визначених для реалізації п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету та фінансів.

 

6/20/5 Є.В.Воробець

Про внесення доповнень до комплексної програми мобілізації зусиль Тернопільської міської ради, Тернопільської об'єднаної податкової інспекції, виконавчого комітету міської ради, управлінь та відділів міської ради по забезпеченню надходжень до міського бюджету на 2011-2014 рр.

Враховуючи звернення Тернопільської об’єднаної державної податкової інспекції, керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", “Про державну податкову службу в Україні”, “Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” з метою досягнення довіри та відкритості, партнерських взаємовідносин з платниками податків, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань бюджету та фінансів, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Доповнити комплексну Програму мобілізації зусиль Тернопільської міської ради, Тернопільської об'єднаної податкової інспекції, виконавчого комітету міської ради, управлінь та відділів міської ради по забезпеченню надходжень до міського бюджету на 2011-2014 рр., затверджену рішенням міської ради від 05.01.2011р. № 6/4/5, Розділом 7. «Організація роботи Центру обслуговування платників податків», згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету та фінансів.

 

6/20/6 Т.С.Корчак

Про виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Тернополя на 2011 рік

Заслухавши та обговоривши звіт про виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Тернополя на 2011 рік, керуючись пунктом 1 статті 27 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань економіки, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів міська рада ВИРІШИЛА:

Інформацію про виконання Програми економічного та соціального розвитку міста на 2011 рік взяти до відома (додається).

 

6/20/7 Г.Горєва

Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

Керуючись ст.7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2012р., затвердженого рішенням міської ради від 16.12.2011р. №6/16/13 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік», згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності.

 

6/20/8 І.Турський

Про внесення змін до рішення міської ради від 16.12.2011р. №6/16/1 «Про план роботи Тернопільської міської ради на 2012рік»

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійних комісій міської ради, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до рішення міської ради від 16.12.2011р. №6/16/1 «Про план роботи Тернопільської міської ради на 2012рік»: 1.1 Визначити термін виконання питання "Про стратегічний план економічного розвитку м. Тернополя" - третій квартал 2012 року. 1.2 Вилучити з додатку питання "Про виконання Програми підтримки малого підприємництва в м. Тернополі на 2011-2012 рр.", яке включене до плану роботи міської ради на перший квартал 2012 року .

 

6/20/9 І.Турський

Про внесення доповнення до складу конкурсної комісії по наданню в оренду майна комунальної власності

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення депутата міської ради Швайки В.Д. та рішення постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності, міська рада ВИРІШИЛА:

Внести зміни в додаток до рішення міської ради від 14.12.2010р. №6/2/33 «Про створення конкурсної комісії по наданню в оренду майна комунальної власності» і включити в склад конкурсної комісії по наданню в оренду майна комунальної власності депутата міської ради Швайку Володимира Дмитровича.

 

6/20/10 І.Г.Мединський

Про надання дозволу КП «Тернопільелектротранс» на отримання кредиту

Керуючись Законом України « Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання комунального підприємства « Тернопільелектротранс» Тернопільської міської ради, висновок постійної комісії міської ради з питань бюджету та фінансів, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати комунальному підприємству «Тернопільелектротранс» Тернопільської міської ради дозвіл на отримання на конкурсних засадах кредиту терміном не менше, як на три роки в сумі 4500 тис. грн. під забезпечення нерухомого майна, для закупівлі та встановлення обладнання автоматичної системи оплати проїзду та обліку пасажирів (АСОП та ОП) і задоволення інших господарських потреб.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету та фінансів.

 

6/20/11 В.В.Стандрет

Про внесення змін в рішення другої сесії Тернопільської міської ради народних депутатів ХІХ скликання від 18.06.1985р.

Розглянувши заяву Старенькова Віктора Георгійовича, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни в підпункт 2 пункту 9.2 рішення другої сесії Тернопільської міської ради народних депутатів ХІХ скликання від 18.06.1985р., і замість «Григоровича» читати «Георгійовича».

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності.

 

6/20/12 О.І.Смик

Про надання в безоплатне користування нежитлового приміщення

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, з питань освіти, науки, культури, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати Тернопільській міській дитячій комунальній лікарні в безоплатне користування нежитлове приміщення І поверху комунальної установи Будинок культури «Пронятин» загальною площею 38,6 кв.м, в т.ч. площа спільного користування 8,7 кв.м з 01.01.2012 р. по 31.12.2012 р. під організацію роботи лікаря-педіатра.

2.Директору комунальної установи Будинок культури «Пронятин» укласти договір безоплатного користування майном згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, з питань освіти, науки, культури.

 

6/20/13 В.В.Мединський

Про приватизацію об’єктів комунальної власності

Керуючись ст. 7 Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію) “, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити перелік об’єктів комунальної власності міста, які підлягають приватизації шляхом викупу орендарем, згідно з додатком (додається).

2.Скасувати пункт 1 додатку 1 та пункт 5 додатку 3 до рішення міської ради від 21.08.2008р. № 5/20/13 “Про внесення змін в рішення міської ради від 13.03.2008 року № 5/16/23 “Про приватизацію об’єктів комунальної власності”.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань контролю за використанням комунального майна.

 

6/20/14 В.В.Мединський

Про надання в безоплатне користування та продовження договорів безоплатного

користування майном комунальної власності

В п.2 внесено зміни відповідно до рішення міської ради від 15.02.2013. №6/29/10, в додаток №6 внесено зміни відповідно до рішення міської ради від 22.03.2013р. №6/30/13, від 27.01.2015р. №6/55/19, в п.1 внесено зміни відповідно до рішення міської ради від 27.02.2015 р. №6/57/20

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати в безоплатне користування окреме індивідуально визначене майно комунальному проектно-конструкторському бюро «Еней» терміном з 01.01.2012р. по 31.12.2015р., згідно з додатком 1 (додається).

2.Продовжити договори безоплатного користування з суб’єктами господарської діяльності, що виконують роботи по утриманню житлових будинків та прибудинкових територій по 31.12.2015 р. на індивідуально визначене майно комунальної власності, згідно з додатками 2-12 (додаються).

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань контролю за використанням комунального майна.

 

6/20/15 М.Ф.Лесів

М.Ф. Лесів

Про погодження прийняття та передачу на баланс об’єкта теплопостачання

Внесено зміни до п.1, додаток до рішення викладений у новій редакції відповідно до рішення міської ради від 16.08.2013р. №6/36/150

Розглянувши лист управління капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації, замовника реконструкції котельні за адресою вул. Київська, 3а в м. Тернополі, з метою забезпечення належного надання послуг з опалення та гарячого водопостачання мешканцям м. Тернополя, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Погодити прийняття від управління капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації об’єкта теплопостачання «Реконструкція котельні по вул. Київська,3с в м. Тернополі» вартістю 4 664 600,00 грн. (чотири мільйони шістсот шістдесят чотири тисячі шістсот гривень 00 копійок) та передати його на баланс, в поповнення статутного капіталу комунальному підприємству теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради.

2.Створити комісію по прийняттю-передачі об’єкта, вказаного в п.1 рішення, у складі, згідно з додатком (додається).

3.Комісії, вказаній у п.2 рішення, здійснити прийняття-передачу у відповідності до вимог чинного законодавства.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій.

 

6/20/16 В.А.Кузьма

Про створення дочірнього підприємства «Будинок» комунального підприємства «Тернопільводоканал»

Розглянувши звернення комунального підприємства «Тернопільводоканал», беручи до уваги рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 30 грудня 2011 року №2277 «Про визначення виконавця послуг з централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення у житлових будинках міста Тернополя», керуючись Господарським кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» і враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Створити дочірнє підприємство «Будинок» комунального підприємства «Тернопільводоканал».

2.Затвердити Статут дочірнього підприємства «Будинок» комунального підприємства «Тернопільводоканал», згідно з додатком (додається).

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій.

 

6/20/17 М.Ф.Лесів

Про внесення змін в рішення міської ради від 15.11.2011р. № 6/15/31 «Про внесення змін в рішення міської ради від 22.12.2009р. № 5/31/8 «Про ліквідацію комунального автотранспортного підприємства Тернопільської міської ради»

Розглянувши заяву Зелененького І.Й., керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни в склад ліквідаційної комісії комунального автотранспортного підприємства Тернопільської міської ради, затвердженої рішенням міської ради від 15.11.2011р. №6/15/31 «Про внесення змін в рішення міської ради від 22.12.2009р. №5/31/8 «Про ліквідацію комунального автотранспортного підприємства Тернопільської міської ради» та виключити з її складу Зелененького Івана Йосиповича (ід. номер _______________).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій.

 

6/20/18 М.Ф.Лесів

Про передачу житлового будинку за адресою вул. Північна,10 у спільну власність громадянам

З метою належного утримання житлових будинків, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Передати житловий будинок за адресою вул. Північна,10 у спільну власність громадянам, згідно з додатком (додається).

2.Громадянам оформити право власності на вказаний в п.1 рішення житловий будинок, відповідно до вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій.

 

6/20/19 М.Ф.Лесів

Про передачу у комунальну власність зовнішніх мереж водопроводу та каналізації житлових будинків за адресою вул. Вільхова 23,25

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Тернопільбуд», з метою забезпечення належного обслуговування зовнішніх мереж водопроводу та каналізації житлових будинків за адресою вул. Вільхова 23,25 , керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШЛА:

1.Погодити прийняття майна – зовнішніх мереж водопроводу та каналізації житлових будинків адресою вул. Вільхова 23,25 балансовою вартістю: - вул. Вільхова,23: - зовнішні мережі водопроводу – 22702,00 грн. (двадцять дві тисячі сімсот дві грн. 00 копійок); - зовнішні мережі каналізації – 0,00 грн. (нуль грн. 00 коп.); - вул. Вільхова,25: - зовнішні мережі водопроводу – 10219,00 грн. (десять тисяч двісті дев’ятнадцять грн. 00 копійок); - зовнішні мережі каналізації – 4580,00 грн. (чотири тисячі п’ятсот вісімдесят грн. 00 коп.); в комунальну власність територіальної громади міста Тернополя від товариства з обмеженою відповідальністю «Тернопільбуд» з подальшою передачею його для поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Тернопільводоканал».

2.Виконавчому комітету здійснити прийняття-передачу у комунальну власність мереж, вказаних в п.1 рішення, у відповідності до вимог чинного законодавства.

3.Створити комісію по прийняттю-передачі у комунальну власність у складі, згідно з додатком (додається).

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій.

 

6/20/20 О.П.Похиляк

Про надання в безоплатне користування нежитлового приміщення Тернопільському обласному фонду «Милосердя і здоров’я»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення голови Тернопільського обласного фонду «Милосердя і здоров’я», рішення постійних комісій міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, з питань освіти, науки, культури, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати в безоплатне користування нежитлове приміщення Інформаційно-методичного центру освіти комунальної форми власності м. Тернополя за адресою бул.Тараса Шевченка,1 загальною площею 54,50 кв.м Тернопільському обласному фонду «Милосердя і здоров’я» терміном на один рік (з 01.01.2012р. до 31.12.2012р.).

2.Тернопільському обласному фонду «Милосердя і здоров’я» укласти договори з відповідними підприємствами про оплату комунальних послуг та участь у витратах по вивозу твердих відходів, ремонту загальнобудинкових інженерних мереж, освітленню прибудинкової території, здійснювати оплату за користування земельною ділянкою, яка визначена для обслуговування приміщень.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, з питань освіти, науки, культури.

 

6/20/21 О.П.Похиляк

Про надання в безоплатне користування нежитлового приміщення притулку для дітей служби у справах дітей Тернопільської обласної державної адміністрації

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення завідувача притулку для дітей служби у справах дітей Тернопільської обласної державної адміністрації та рішення постійних комісій міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, з питань освіти, науки, культури, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати в безоплатне користування нежитлове приміщення за адресою вул. Стрімка, 6 загальною площею 410,80 кв. м. притулку для дітей служби у справах дітей Тернопільської обласної державної адміністрації терміном на один рік (з 01.01.2012 року до 31.12.2012 року).

2.Притулку для дітей служби у справах дітей Тернопільської обласної державної адміністрації укласти договори з відповідними підприємствами про оплату комунальних послуг та участь у витратах по вивозу твердих відходів, ремонту загальнобудинкових інженерних мереж, освітленню прибудинкової території, а також виготовити довідку про плату за користування земельною ділянкою, яка визначена для обслуговування приміщень.

3.Контроль за використанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, з питань освіти, науки, культури.

 

6/20/22 О.П.Похиляк

Про надання в безоплатне користування нежитлового приміщення Тернопільському обласному комунальному інституту післядипломної педагогічної освіти

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення директора Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти та рішень постійних комісій міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, з питань освіти, науки, культури, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати в безоплатне користування нежитлове приміщення за адресою м. Тернопіль вул. Кривоноса,7а, загальною площею 546,0кв.м Тернопільському обласному комунальному інституту післядипломної педагогічної освіти терміном на один рік (з 01.01.2012 року до 31.12.2012 року).

2.Тернопільському обласному комунальному інституту післядипломної педагогічної освіти укласти договори з відповідними підприємствами про оплату комунальних послуг та участь у витратах по вивозу твердих відходів, ремонту загальнобудинкових інженерних мереж, освітленню прибудинкової території, а також виготовити довідку про плату за користування земельною ділянкою, яка визначена для обслуговування приміщень.

3.Рекомендувати Тернопільському обласному комунальному інституту післядипломної педагогічної освіти до 31.12.2012 р. віднайти приміщення для розташування інституту.

4.Контроль за використанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, з питань освіти, науки, культури.

 

6/20/23 О.П.Похиляк

Про надання в безоплатне користування нежитлового приміщення Тернопільській дитячо-юнацькій спортивній школі "Екстрім"

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення директора Тернопільської дитячо-юнацької спортивної школи «Екстрім» та рішень постійних комісій міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, з питань освіти, науки, культури, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати в безоплатне користування нежитлове приміщення Тернопільського дошкільного навчального закладу № 23 за адресою вул. Лепкого, 13, загальною площею 265,0 кв. м. Тернопільській дитячо- юнацькій спортивній школі «Екстрім» терміном з 01.01.2012 року до 31.12.2012 року.

2.Тернопільській дитячо-юнацькій спортивній школі «Екстрім» укласти договори з відповідними підприємствами про оплату комунальних послуг та участь у витратах по вивозу твердих відходів, ремонту загальнобудинкових інженерних мереж, освітлення прибудинкової території, а також виготовити довідку про плату за користування земельною ділянкою, яка визначена для обслуговування приміщень.

3.Контроль за використанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна та з питань освіти, науки, культури.

 

6/20/24 О.П.Похиляк

Про надання в безоплатне користування нежитлового приміщення Тернопільській обласній організації УТОГ

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення голови Тернопільської обласної організації УТОГ та рішень постійних комісій міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, з питань освіти, науки, культури, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати в безоплатне користування нежитлове приміщення Галицького коледжу ім. В.Чорновола, за адресою вул. Б.Лепкого,12 загальною площею 143,3 кв. м Тернопільській обласній організації УТОГ терміном на один рік (з 01.01.2012 року до 31.12.2012 року).

2.Тернопільській обласній організації УТОГ укласти договори з відповідними підприємствами про оплату комунальних послуг та участь у витратах по вивозу твердих відходів, ремонту загальнобудинкових інженерних мереж, освітленню прибудинкової території, а також виготовити довідку про плату за користування земельною ділянкою, яка визначена для обслуговування приміщень.

3.Контроль за використанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, з питань освіти, науки, культури.

 

6/20/25 О.П.Похиляк

Про надання в безоплатне користування нежитлового приміщення Навчально-методичному центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення постійних комісій міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, з питань освіти, науки, культури, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати в безоплатне користування нежитлове приміщення Інформаційно-методичного центру освіти комунальної форми власності м. Тернополя за адресою бул. Тараса Шевченка, 1 загальною площею 80,79 кв. м Навчально-методичному центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області терміном на один рік (з 01.01.2012р. до 31.12.2012р.).

2.Навчально-методичному центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області укласти договори з відповідними підприємствами про оплату комунальних послуг та участь у витратах по вивозу твердих відходів, ремонту загальнобудинкових інженерних мереж, освітленню прибудинкової території, здійснювати оплату за користування земельною ділянкою, яка визначена для обслуговування приміщень.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, з питань освіти, науки, культури.

 

6/20/26 О.П.Похиляк

Про надання в безоплатне користування нежитлового приміщення Тернопільському товариству творчої молоді «Відродження»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення ради Тернопільського товариства творчої молоді «Відродження» , рішення постійних комісій міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, з питань освіти, науки, культури, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати в безоплатне користування нежитлове приміщення Інформаційно-методичного центру освіти комунальної форми власності м. Тернополя за адресою бул.Тараса Шевченка,1 загальною площею 45,00 кв.м Тернопільському товариству творчої молоді «Відродження» терміном на один рік (з 01.01.2012р. до 31.12.2012р.).

2.Тернопільському товариству творчої молоді «Відродження» укласти договори з відповідними підприємствами про оплату комунальних послуг та участь у витратах по вивозу твердих відходів, ремонту загальнобудинкових інженерних мереж, освітленню прибудинкової території, здійснювати оплату за користування земельною ділянкою, яка визначена для обслуговування приміщень.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, з питань освіти, науки, культури.

 

6/20/27

О.П.Похиляк

Про надання в безоплатне користування нежитлового приміщення Управлінню МВС України в Тернопільській області

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення постійних комісій міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, з питань освіти, науки, культури, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати в безоплатне користування нежитлове приміщення Інформаційно-методичного центру освіти комунальної форми власності м. Тернополя за адресою бул. Тараса Шевченка, 1 загальною площею 194,50 кв.м Управлінню МВС України в Тернопільській області терміном на один рік (з 01.01.2012р. до 31.12.2012р.).

2.Управлінню МВС України в Тернопільській області укласти договори з відповідними підприємствами про оплату комунальних послуг та участь у витратах по вивозу твердих відходів, ремонту загальнобудинкових інженерних мереж, освітлення прибудинкової території, здійснювати оплату за користування земельною ділянкою, яка визначена для обслуговування приміщень.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, з питань освіти, науки, культури.

 

6/20/28 О.П.Похиляк

Про надання в безоплатне користування приміщень суб'єктам підприємницької діяльності, які здійснюють організацію харчування учнів у навчальних закладах м. Тернополя

З метою належної організації харчування в навчальних закладах м. Тернополя та зберігання продуктів харчування, керуючись Законом України «Про здійснення державних закупівель» від 01.06.2010 р. № 2289, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань з питань освіти, науки, культури, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати в безоплатне користування приміщення харчоблоків їдалень навчальних закладів суб'єктам підприємницької діяльності, які здійснюють організацію харчування учнів терміном з 01.03.2012 року до 31.12.2012 року, згідно з додатком (додається).

2.Звільнити суб'єктів підприємницької діяльності, які здійснюють організацію харчування учнів від плати за користування земельними ділянками.

3.Керівникам навчальних закладів укласти договори безоплатного користування на вказані в п.1 приміщення.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, науки, культури.

 

6/20/29 О.П.Похиляк

Про надання дозволу на списання майна навчальних закладів

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням «Про порядок списання основних засобів, що є комунальною власністю міста Тернополя», затвердженим розпорядженням міського голови від 17.06.2011 року № 303, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань освіти, науки, культури, з питань контролю за використанням комунального майна, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Дозволити дошкільним навчальним закладам № 31, 23, 34, 30, 5, 24 та Тернопільському навчально-виховному комплексу «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» списати майно згідно з додатком (додається).

2.Керівникам навчальних закладів після закінчення процедури розбирання, демонтажу та оприбуткування придатних матеріалів подати в управління обліку та контролю за використанням комунального майна звіт про списання майна.

 

6/20/30 М.М.Круть

Про розгляд інформації щодо використання коштів за напрямками виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в місті Тернополі на 2012-2016 роки

Відповідно до п.4 рішення міської ради від 05.01.2012р. №6/18/3 «Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту в місті Тернополі на 2012-2016 роки», керуючись законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань молодіжної політики, туризму, фізичної культури, спорту та підготовки до Євро-2012, міська рада ВИРІШИЛА:

Інформацію щодо використання коштів за напрямками виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в місті Тернополі на 2012-2016 роки взяти до відома (додається).

 

6/20/31 М.М.Круть

Про внесення змін до рішення міської ради від 05.01.2012р.№6/18/14 «Про визначення замовника робіт»

До рішення внесені зміни згідно з рішенням міської ради від 17.08.2012 р. №6/23/18

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету міської ради, керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні", з метою раціонального використання бюджетних коштів та своєчасного виконання робіт в установах освіти, охорони здоров’я, культури та молодіжної політики і спорту, оплата яких здійснюватиметься за рахунок коштів бюджету розвитку, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до п.1. рішення міської ради від 05.01.2012р. №6/18/14 «Про визначення замовника робіт» та викласти його в наступній редакції: Визначити комунальне підприємство фірму „Тернопільбудінвестзамовник” замовником робіт, які здійснюватимуться в установах освіти, охорони здоров'я, культури та молодіжної політики і спорту за рахунок коштів бюджету розвитку, в межах сум, які не підпадають під дію Закону України «Про здійснення державних закупівель», за виключенням об’єктів, на яких до прийняття даного рішення розпочаті роботи з реконструкції або капітального ремонту та об'єктів, по яких замовником на виконання окремих видів капітальних (поточних) робіт визначено управління освіти і науки та управління культури і мистецтв рішенням виконавчого комітету міської ради.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування.

 

6/20/32 В.Кібляр

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки площею до 0,0200га для будівництва та обслуговування об’єкта незавершеного будівництва, добудови салону краси за адресою вул. _____ гр._______

Розглянувши звернення гр.________, керуючись ст. 12, 120, 123 Земельного Кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл гр.______ (ід.номер _______________) на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0200га для будівництва та обслуговування об’єкта незавершеного будівництва, добудови салону краси за адресою вул. ________.

 

6/20/33 В.Кібляр

Про вилучення та надання земельної ділянки площею 0,2248га за адресою вул. Генерала М.Тарнавського,19 ТзОВ «МЖК ІрЛАГА»

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «МЖК ІрЛАГА», керуючись ст.12,123,141 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Вилучити з користування товариства з обмеженою відповідальністю «Житло» (ід. код _______________) земельну ділянку площею 0,2248га, надану під будівництво багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського призначення, магазином та творчими майстернями за адресою вул. Генерала М.Тарнавського,19. 1.1.Договір оренди земельної ділянки між Тернопільською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Житло», зареєстрований в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі від 18.05.2011року за №611010004000222-вважати розірваним за взаємною згодою сторін.

2.Надати товариству з обмеженою відповідальністю «МЖК ІрЛАГА» (ід. код _______________) в оренду, терміном на п’ять років, земельну ділянку площею 0,2248га, для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського призначення, магазином та творчими майстернями за адресою вул. Генерала М.Тарнавського,19. 2.1.Після проведення державної реєстрації договору оренди земельної ділянки, віднести земельну ділянку, зазначену в п.3, до земель житлової та громадської забудови.

3.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю «МЖК ІрЛАГА» в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

6/20/34 В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання проекту відведення щодо зміни цільового призначення частини земельної ділянки площею до 1,3га за адресою просп.С.Бандери під будівництво багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення і гаражами та групи житлових будинків ТДВ «Зелене господарство»

Розглянувши звернення товариства з додатковою відповідальністю «Зелене господарство», керуючись ст.12,20,123 Земельного кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України „Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб”, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл товариству з додатковою відповідальністю «Зелене господарство» (ід. код _______________) на складання проекту відведення щодо зміни цільового призначення частини земельної ділянки площею до 1,3га під будівництво багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення і гаражами та групи житлових будинків за адресою просп.С.Бандери з наданням в оренду терміном на десять років.

 

6/20/35 В.Кібляр

Про надання земельної ділянки площею 0,4546га для обслуговування нежитлової будівлі за адресою вул. Грушевського,2 Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 Тернопільської міської ради

Розглянувши звернення Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Тернопільської міської ради, керуючись ст.12,92,123 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 Тернопільської міської ради (ід.код _______________) технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою площею 0,4546га для обслуговування нежитлової будівлі Тернопільській загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 за адресою вул. Грушевського,2.

2.Надати Тернопільській загальноосвітній школи І-ІІІ ступенів №4 Тернопільської міської ради (ід.код _______________) в постійне користування земельну ділянку площею 0,4546га для обслуговування нежитлової будівлі за адресою вул. Грушевського,2.

3.Зобов’язати Тернопільську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №4 Тернопільської міської ради в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

6/20/36 В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,30га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Карпенка,15а ТОВ «Добродій» ЛТД

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Добродій» ЛТД, керуючись ст.12,123,124,125 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити товариству з обмеженою відповідальністю «Добродій» ЛТД (ід. код _______________) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,30га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Карпенка,15а.

2.Вилучити з користування товариства з обмеженою відповідальністю «Добробуд» (ід.код _______________) земельну ділянку площею 0,30га, за адресою вул. Карпенка,15а, враховуючи письмову згоду землекористувача.

3.Вилучити з користування товариства з обмеженою відповідальністю «Добробуд» (ід.код _______________) земельну ділянку площею 0,14га, надану за рахунок земель житлової та громадської забудови для будівництва багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Карпенка,15а, враховуючи письмову згоду землекористувача. 3.1.Договір оренди земельної ділянки між Тернопільською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Добробуд», зареєстрований в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі від 15.02.2012 року за №611010004000724 - вважати розірваним за взаємною згодою сторін.

4.Віднести земельну ділянку, зазначену у пункті 3, до земель не наданих у користування та не переданих у власність населеного пункту.

5.Надати товариству з обмеженою відповідальністю «Добродій» ЛТД (ід. код _______________) в оренду терміном на десять років земельну ділянку площею 0,30га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Карпенка,15а. 5.1.Після проведення державної реєстрації договору оренди земельної ділянки, віднести земельну ділянку, зазначену в п.5, до земель житлової та громадської забудови.

6.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю «Добродій» ЛТД в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

6/20/37 В.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,14га під будівництво храму Святого Андрія Первозванного за адресою вул. Чернівецька релігійній громаді «Парафія святого Андрія Первозванного міста Тернополя Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ»

Розглянувши звернення релігійної громади «Парафія святого Андрія Первозванного міста Тернополя Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ», керуючись ст.12,92,123 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити релігійній громаді «Парафія святого Андрія Первозванного міста Тернополя Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ» (ід. код _______________) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,14га під будівництво храму Святого Андрія Первозванного за адресою вул. Чернівецька.

2.Вилучити з користування дочірного підприємства «Тернопільський облавтодор» відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» (ід. код _______________) земельну ділянку площею 0,14га за адресою вул. Чернівецька, враховуючи письмову згоду землекористувача.

3.Надати релігійній громаді «Парафія святого Андрія Первозванного міста Тернополя Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ» (ід. код _______________) в постійне користування земельну ділянку площею 0,14га під будівництво храму Святого Андрія Первозванного за адресою вул. Чернівецька. 3.1.Після проведення державної реєстрації акта на право постійного користування земельною ділянкою, віднести земельну ділянку, зазначену в п.3, до земель житлової та громадської забудови.

4.Зобов’язати релігійну громаду «Парафія святого Андрія Первозванного міста Тернополя Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ» в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

6/20/38 В.Л.Кібляр

Про продовження договору оренди земельної ділянки площею 0,0300га для обслуговування зупинки громадського транспорту з об’єктом торгово-побутового призначення за адресою вул. М.Кривоноса ТОВ «Тер-пінгвін»

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Тер-пінгвін» про продовження договору оренди земельної ділянки, керуючись ст.12, 120, 123, 124, 125 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати товариству з обмеженою відповідальністю «Тер-пінгвін» (ід. код _______________) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0,0300га для обслуговування зупинки громадського транспорту з об’єктом торгово-побутового призначення за адресою вул. М.Кривоноса.

2.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю «Тер-пінгвін» в місячний термін оформити надання земельної ділянки відповідною документацією.

 

6/20/39 В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,7га для обслуговування кінологічного центру за адресою вул. Об’їзна УМВС у Тернопільській області

Розглянувши звернення управління Міністерства внутрішніх справ України в Тернопільській області, керуючись ст.12, 92, 123 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Тернопільській області (ід. код _______________) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,7га для обслуговування кінологічного центру за адресою вул. Об’їзна.

2.Надати в постійне користування управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Тернопільській області (ід. код _______________) земельну ділянку площею 0,7га для обслуговування кінологічного центру за адресою вул. Об’їзна. 2.1.Після проведення державної реєстрації державного акта на право постійного користування землею, віднести земельну ділянку, зазначену в п.2, до земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

3.Зобов’язати управління Міністерства внутрішніх справ України в Тернопільській області в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

6/20/40 В.Л.Кібляр

Про продовження договору оренди земельної ділянки площею 0,0137га для обслуговування нежитлової будівлі торгового закладу та зупинки громадського транспорту за адресою вул. М.Кривоноса, 11а, СПД Кондрат О.П.

Внесено зміни в додаток відповідно до рішення міської ради від 28.10.2014р. №6/52/83

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Кондрат Ольги Петрівни про продовження договору оренди земельної ділянки, керуючись ст.12,124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати фізичній особі-підприємцю Кондрат Ользі Петрівні (ід. номер ______) в оренду терміном на п‘ять років земельну ділянку площею 0,0137га для обслуговування нежитлової будівлі торгового закладу та зупинки громадського транспорту за адресою вул. М.Кривоноса, 11а.

2.Зобов’язати фізичну особу-підприємця Кондрат Ольгу Петрівну в місячний термін оформити надання земельної ділянки відповідною документацією.

 

6/20/41 В.Кібляр

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0317га для обслуговування приміщення адміністративно-торгового закладу за адресою вул. ______________

Розглянувши звернення гр._______________, керуючись ст. 12,120,123 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл гр.___________ (ід.код _______________) на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0317га для обслуговування приміщення адміністративно-торгового закладу за адресою вул. ________ з наданням земельної ділянки в оренду терміном на п’ять років.

 

6/20/42 В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,39га для обслуговування автомобільної стоянки з влаштуванням пункту сервісного обслуговування за адресою вул.Миру, 4В ТОВ «Акваріум-1»

До рішення внесені зміни згідно з рішенням міської ради від 06.07.2012 р. №6/22/68

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Акваріум-1», керуючись ст. 12, 120, 123 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Акваріум-1» (ід. код _________) на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,39га для обслуговування автомобільної стоянки з влаштуванням пункту сервісного обслуговування за адресою вул. Миру, 4В з наданням в оренду терміном на десять років за рахунок земель не наданих у користування та не переданих у власність.

 

6/20/43 В.Кібляр

Про внесення змін в рішення від 18.12.2008 р. №5/23/34

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Дерецької Галини Дмитрівни, керуючись ст.12, 123 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

Внести зміни в рішення міської ради від 18.12.2008 р. №5/23/34 „Про вилучення та надання земельної ділянки площею 0,0120га за адресою просп.Злуки суб’єкту підприємницької діяльності Дерецькій Г.Д.” та замість слів „для обслуговування викупленої зупинки громадського транспорту з об’єктом торгівельно-побутового призначення "Текстильник" за адресою просп.Злуки” читати „для обслуговування викупленої зупинки громадського транспорту та нежитлової будівлі за адресою просп.Злуки, 9а”.

 

6/20/44 В.Кібляр

Про внесення змін в рішення від 18.12.2008 р. №5/23/33

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Дерецької Галини Дмитрівни, керуючись ст.12, 123 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

Внести зміни в рішення міської ради від 18.12.2008 р. №5/23/33 „Про надання земельної ділянки площею 0,0060га за адресою вул. Тролейбусна суб’єкту підприємницької діяльності Дерецькій Г.Д.” та замість слів "для обслуговування зупинки громадського транспорту «Тролейбусне депо» з торговим павільйоном за адресою вул. Тролейбусна” читати "для обслуговування зупинки громадського транспорту «Тролейбусне депо» та нежитлової будівлі, торгівельно побутового призначення за адресою вул. Тролейбусна, 8а”.

 

6/20/45 В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки щодо зміни цільового використання земельної ділянки площею 0,9143га за адресою вул. Поліська, 12 приватному підприємству „Логістбуд”

Розглянувши звернення приватного підприємства „Логістбуд”, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2002р. №502 «Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб», ст. 12, 20, 123 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити приватному підприємству „Логістбуд” (ід. _______________) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки щодо зміни цільового використання земельної ділянки площею 0,9143га для будівництва та реконструкції приміщень по розташуванню автотранспортного підприємства за адресою вул. Поліська, 12.

2.Дозволити приватному підприємству „Логістбуд” змінити цільове використання земельної ділянки площею 0, 9143га для будівництва та реконструкції приміщень по розташуванню автотранспортного підприємства за адресою вул. Поліська, 12.

3.Після проведення державної реєстрації додатку до договору оренди землі, віднести земельну ділянку вказану в п.2, до земель промисловості, транспорту, енергетики, оборони та іншого призначення.

4.Зобов’язати приватне підприємство „Логістбуд” в місячний термін подати документи в управління Держкомзему м. Тернополя для внесення змін в земельно-облікову документацію.

 

6/20/46 В.Кібляр

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,3200га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Текстильна, 16 об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Текстильна 16»

Розглянувши звернення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Текстильна 16», керуючись ст. 12, 123, 124 Земельного Кодексу України, Законом України «Про оренду землі», враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Текстильна 16» (ід.код _______________) на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,32га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Текстильна, 16 з наданням в оренду терміном на п’ять років.

 

6/20/47 В.Кібляр

Про надання земельної ділянки площею 0,0333га за адресою вул. Федьковича,14 міській комунальній лікарні №3

Розглянувши звернення міської комунальної лікарні №3, керуючись ст.12, 92, 123 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити міській комунальній лікарні №3 (ід.код _______________) технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право земельною ділянкою площею 0,0333га для обслуговування будівлі та приміщення за адресою вул. Федьковича,14.

2.Надати міській комунальній лікарні №3 (ід.код _______________) в постійне користування земельну ділянку площею 0,0333га обслуговування будівлі та приміщення за адресою вул. Федьковича,14.

3.Зобов’язати міську комунальну лікарню №3 в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

6/20/48 В.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3075га для обслуговування та перебудови викупленого об’єкта незавершеного будівництва, адміністративних приміщень під багатоквартирний житловий будинок з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення за адресою вул. Карпенка,18а ПП «Креатор-Буд»

Розглянувши звернення приватного підприємства «Креатор-Буд», керуючись ст.12,120,123 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити приватному підприємству «Креатор-Буд» (ід. код _______________) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3075га для обслуговування та перебудови викупленого об’єкта незавершеного будівництва, адміністративних приміщень під багатоквартирний житловий будинок з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення за адресою вул. Карпенка,18а.

2.Вилучити з користування комунального підприємства "Житлово-експлуатаційна контора №1" (ід. код _______________) земельну ділянку площею 0,278741га за адресою вул. Карпенка,18, враховуючи письмову згоду землекористувача. 2.1.Державний акт на право постійного користування землею, зареєстрований в книзі записів державних актів на право постійного користування землею 23.10.1996р. за №159 – вважати таким, що втратив чинність.

3.Надати приватному підприємству «Креатор-Буд» (ід. код _______________) в оренду терміном на десять років земельну ділянку площею 0,3075га для обслуговування та перебудови викупленого об’єкта незавершеного будівництва, адміністративних приміщень під багатоквартирний житловий будинок з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення за адресою вул. Карпенка,18а. 3.1.Після проведення державної реєстрації договору оренди земельної ділянки, віднести земельну ділянку, зазначену в п.3, до земель житлової та громадської забудови.

4.Зобов’язати приватне підприємство «Креатор-Буд» в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

6/20/49 В.Кібляр

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,1456га для обслуговування 7-квартирного житлового будинку за адресою вул. Галицька,9 ОСББ «Галицька,9»

Розглянувши звернення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Галицька,9», керуючись ст.12,42,123 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Галицька,9» (ід. код _______________) на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,1456га для обслуговування 7-квартирного житлового будинку за адресою вул. Галицька,9 з правом передачі земельної ділянки безоплатно у власність.

 

6/20/50 В.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0144га за адресою вул. Київська Шимуді Б. А.

Рішення втратило чинність відповідно до рішення міської ради від 30.06.2015р. №6/60/231

Розглянувши звернення Шимуди Богдана Афанасійовича, керуючись ст. 12, 19, 123, 124 Земельного Кодексу України, Законом України «Про оренду землі», враховуючи Постанову Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської обл. від 20.10.2011р. у справі №2-а-23141/11 та висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0144га для обслуговування торгівельного павільйону за адресою вул. Київська Шимуді Богдану Афанасійовичу (ід.код _______).

2.Надати Шимуді Богдану Афанасійовичу в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0,0144га для обслуговування торгівельного павільйону за адресою вул. Київська.

3.Віднести земельну ділянку,вказану в п. 2, до земель житлової та громадської забудови.

4.Зобов’язати Шимуду Богдана Афанасійовича оформити в місячний термін договір оренди земельної ділянки.

 

6/20/51 В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,8495га для обслуговування 36-квартирного житлового будинку з кафе-баром на 40 посадочних місць, 54-квартирного житлового будинку та 36-квартирного житлового будинку за адресою вул. Чернівецька, 63, 64, 65 приватному підприємству «ЖитлоЛюкс-Тернопіль»

Розглянувши звернення приватного підприємства «ЖитлоЛюкс-Тернопіль», керуючись ст.12, 123, 124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити приватному підприємству «ЖитлоЛюкс-Тернопіль» (ід. код _______________) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,8495га для обслуговування 36-квартирного житлового будинку з кафе-баром на 40 посадочних місць, 54-квартирного житлового будинку та 36-квартирного житлового будинку за адресою вул. Чернівецька, 63, 64, 65.

2.Вилучити з користування товариства з обмеженою відповідальністю «Теркон-Буд» (ід. код _______________) земельну ділянку площею 0,3112га за адресою вул. Чернівецька, враховуючи письмову згоду землекористувача.

3.Надати приватному підприємству «ЖитлоЛюкс-Тернопіль» (ід. код _______________) в оренду терміном на п'ять років земельну ділянку площею 0,8495га для обслуговування 36-квартирного житлового будинку з кафе-баром на 40 посадочних місць, 54-квартирного житлового будинку та 36-квартирного житлового будинку за адресою вул. Чернівецька, 63, 64, 65. 3.1.Після проведення державної реєстрації договору оренди, віднести земельну ділянку, зазначену в п.3, до земель житлової та громадської забудови.

4.Зобов’язати приватне підприємство «ЖитлоЛюкс-Тернопіль» в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

5.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю «Теркон-Буд» внести зміни в договір оренди землі.

6.Припинити право користування земельною ділянкою площею 0,25 га за адресою вул. Чернівецька, яка надана в оренду товариству з обмеженою відповідальністю Акціонерна компанія «Теркон» ЛТД.

 

6/20/52 В.Кібляр

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0550га для обслуговування незавершеного будівництва центру відновної стоматології за адресою просп.Степана Бандери, 32А ТОВ «Конвалія СВЛ»

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Конвалія СВЛ», керуючись ст. 12, 120, 123 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Конвалія СВЛ» (ід. код _______________) на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0550га для обслуговування незавершеного будівництва центру відновної стоматології за адресою просп.Степана Бандери, 32А з наданням в оренду терміном на п’ять років.

 

6/20/53 В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10га за адресою вул. ____________________

Розглянувши звернення гр.______________, керуючись ст.12, 40, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10га для будівництва житлового будинку за адресою вул. _____________.

2.Вилучити з користування релігійної громади „Парафія Вознесіння Господнього” міста Тернополя Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви” (_______________) земельну ділянку площею 0,0800га за адресою вул. ____________, враховуючи письмову згоду землекористувача.

3.Надати гр.__________ (ід.код _______________) безоплатно у приватну власність земельну ділянку площею 0,10га для будівництва житлового будинку за адресою вул. ____________.

4.Зобов’язати релігійну громаду„Парафії Вознесіння Господнього” міста Тернополя Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви” внести зміни в Державний акт на право постійного користування земельною ділянкою.

5.Зобов’язати гр.________________: 5.1.Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій. 5.2. Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у земельно-кадастровій документації. 5.3. Погоджувати з управлінням з питань містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва та реконструкції житлового будинку.

 

6/20/54 В.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0221га за адресою вул. ___________

Розглянувши звернення гр.Кінаша Володимира Петровича, керуючись ст.12, 40, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл гр.___________ (ід.номер _______________) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з передачею її у приватну власність площею до 0,0221га для обслуговування житлового будинку за адресою вул. _______

 

6/20/55 В.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0045га за адресою вул. _______________

Розглянувши звернення гр._________, керуючись ст.12, 40, 123, 124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл гр._______ (ід.номер _______________), ________ (ід.номер _______________), ________ (ід.номер _______________) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, терміном на п’ять років, площею до 0,0045га для обслуговування гаража за адресою вул. _________

 

6/20/56 В.Кібляр

Про надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту за адресою вул. Карпенка релігійній громаді «Парафія Введення в храм Пресвятої Богородиці» м. Тернопіль Тернопільсько-Бучацької єпархії Української православної церкви Київського патріархату

Розглянувши звернення релігійної громади «Парафія Введення в храм Пресвятої Богородиці» м. Тернопіль Тернопільсько-Бучацької єпархії Української православної церкви Київського патріархату, керуючись ст.12, 98, 99 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Дати дозвіл релігійній громаді «Парафія Введення в храм Пресвятої Богородиці» м. Тернопіль Тернопільсько-Бучацької єпархії Української православної церкви Київського патріархату (ід. код _______________) на укладання договору земельного сервітуту на земельну ділянку площею 0,008335га терміном на три роки для складування будівельних матеріалів, за адресою вул. Карпенка.

2.Встановити плату за встановлення земельного сервітуту, зазначеного в п.1 даного рішення, в розмірі 3 (трьох) відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі.

 

6/20/57 В.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0246га за адресою вул. ____________.

Розглянувши звернення гр._____________, керуючись ст.12, 40, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл гр.__________ (ід.номер _______________) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з передачею її у приватну власність площею до 0,0246га для обслуговування житлового будинку за адресою вул. ____________.

 

6/20/58 В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0451га для обслуговування 34-квартирного житлового будинку за адресою вул. Ломоносова, 43 ТОВ «Добродій ЛТД»

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Добродій ЛТД», керуючись ст. 12, 42, 123, 124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Добродій ЛТД» (ід.код _______________) на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0451га в оренду терміном на десять років для обслуговування 34-квартирного житлового будинку за адресою вул. Ломоносова, 43.

 

6/20/59 В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0659га ОСББ”Лемківська,10” за адресою вул. Лемківська,10

Розглянувши звернення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку „Лемківська,10”, керуючись ст. 12, 123, 124 Земельного Кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування та з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку „Лемківська,10” (ід.код _______________) на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0659га в оренду терміном на п’ять років для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Лемківська,10.

 

6/20/60 В.Л.Кібляр

Про продовження договору оренди земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Пипі О.А. за адресою просп.С.Бандери,27а

Розглянувши клопотання фізичної особи-підприємця Пипи Олексія Анатолійовича про продовження договору оренди земельної ділянки, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати фізичній особі-підприємцю Пипі Олексію Анатолійовичу (ід.номер _______________) земельну ділянки площею 0,04704 га за адресою просп.С.Бандери,27а в оренду терміном на п’ять років для обслуговування приміщень зупинки громадського транспорту.

2.Зобов’язати фізичну особу-підприємця Пипу Олексія Анатолійовича в місячний термін оформити договір оренди землі.

 

6/20/61 В.Л.Кібляр

Про внесення змін до рішень міської ради

Враховуючи не оформлення суб’єктами господарювання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, керуючись ст. 12, 134, перехідними положеннями Земельного кодексу України, приймаючи до уваги висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Визнати такими, що втратили чинність пункти 1, 2, 4, 10, 14, 15, 16 рішення міської ради від 18.09.2003р. № 4/8/116 «Про надання дозволу на підготовку матеріалів попереднього погодження місць розташування об’єктів за результатами конкурсу».

2.Визнати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 30.09.2011р. № 6/14/58 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.03 га для впорядкування та розміщення об’єктів торгово-побутового призначення за адресою вул. Б.Хмельницького комунальному підприємству «Підприємство матеріально технічного забезпечення» Тернопільської міської ради.

3.Визнати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 30.09.2011р. № 6/14/50 «Про продаж права оренди на аукціоні земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,26 га за адресою вул. Микулинецька»

4.Внести зміни в пункт 123 рішення міської ради від 05.02.2010р. № 5/32/62 Про продовження договорів оренди земельних ділянок» і замість слів «для городництва» читати «для обслуговування житлового будинку».

 

6/20/62

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0075га за адресою ___________________.

Розглянувши звернення гр._________, керуючись ст. 12, 120, 123, 124 Земельного Кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл гр._________ (ід. номер _______________) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0075га в оренду терміном на десять років для обслуговування викупленої нежитлової будівлі, зблокованих торгових павільйонів за адресою ____________.

 

6/20/63 В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0026га за адресою ____________.

Розглянувши звернення гр.__________, керуючись ст. 12, 120, 123, 124 Земельного Кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл гр._________- (ід. номер _______________) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0026га в оренду терміном на десять років для обслуговування викупленої нежитлової будівлі, зблокованих торгових павільйонів за адресою _________-.

 

6/20/64 В.Кібляр

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку за адресою вул. _____________________

Розглянувши звернення гр.______________, керуючись ст.12, 40, 120, 118 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Пункт 4 рішення Тернопільської міської ради від 17.06.2010р. №5/36/43 „Про вилучення та надання в оренду земельних ділянок” – вважати таким, що втратив чинність.

2.Пункти 8, 10 додатку до рішення Тернопільської міської ради від 17.06.2010р. №5/36/73 „Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки в м.Тернополі” – вважати такими, що втратили чинність.

3.Пункт 1 додатку до рішення Тернопільської міської ради від 10.08.2010р. №5/37/107 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам (гр.___________)” – вважати таким, що втратив чинність.

4.Дати дозвіл гр.__________ (ід.номер _______________), __________ (ід.номер _______________), ________ (ід.номер _______________) на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою вул. _________________

 

6/20/65 В.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,1га за адресою вул. ____________

Розглянувши звернення гр._______, керуючись ст.12, 40, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл гр._________ (ід.номер _______________) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з передачею її у приватну власність площею до 0,1га для обслуговування житлового будинку за адресою вул. __________.

 

6/20/66 В.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0048га для обслуговування викупленого павільйону за адресою ___________.

Розглянувши звернення гр._________, керуючись ст.12,120,123,124,125 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр.___________ проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0048га для обслуговування викупленого павільйону за адресою ________

2.Надати гр.____________ в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0,0048га для обслуговування викупленого павільйону за адресою ___________. 2.1.Після проведення державної реєстрації договору оренди земельної ділянки, віднести земельну ділянку, зазначену в п.2, до земель житлової та громадської забудови.

3.Зобов’язати гр._____________ в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

6/20/67 В.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0169га для обслуговування викупленого павільйону за адресою ____________

Розглянувши звернення гр.___________, керуючись ст.12,120,123,124,125 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр._____________ проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0169га для обслуговування викупленого павільйону за адресою __________

2.Надати гр.__________ в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0,0169га для обслуговування викупленого павільйону за адресою _____________. 2.1.Після проведення державної реєстрації договору оренди земельної ділянки, віднести земельну ділянку, зазначену в п.2, до земель житлової та громадської забудови.

3.Зобов’язати гр.___________ в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

6/20/68 В.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,625116га за адресою вул.С. Будного,38 ТОВ”Спорттовари”

До рішення внесені зміни згідно з рішенням міської ради від 06.07.2012 р. №6/22/138

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „Спорттовари”, керуючись ст. 12, 120, 123, 124, 142 Земельного Кодексу України, Законом України «Про оренду землі», враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити товариству з обмеженою відповідальністю „Спорттовари” (ід. код) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,625116га для обслуговування будівлі магазину, розміщення та обслуговування ринку по торгівлі автозапчастинами за адресою вул.С.Будного38.

2.Вилучити з користування відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради (ід. код) земельну ділянку площею 0,0583га за адресою вул.С.Будного,38, враховуючи письмову згоду землекористувача.

2.1.Державний акт на право постійного користування землею, зареєстрований в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею від 10.06.1998р. за №318 - вважати таким, що втратив чинність.

3.Надати в оренду терміном на десять років товариству з обмеженою відповідальністю „Спорттовари” (ід. код _______) земельну ділянку площею 0,625116га, для обслуговування будівлі магазину, розміщення та обслуговування ринку по торгівлі автозапчастинами за адресою вул.С.Будного38.

3.1.Після державної реєстрації договору оренди віднести земельну ділянку, вказану в п.3, до земель житлової та громадської забудови.

4.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю „Спорттовари” в місячний термін оформити договір оренди землі.

 

6/20/69 В.Л.Кібляр

Про надання земельної ділянки площею 0,10га за адресою вул. Проектна релігійній громаді «Парафія Архистратига Михаїла мікрорайону Пронятин, м. Тернополя» Тернопільсько-Бучацької єпархії Української православної церкви Київського патріархату»

Розглянувши звернення релігійної громади «Парафія Архистратига Михаїла мікрорайону Пронятин, м. Тернополя» Тернопільсько-Бучацької єпархії Української православної церкви Київського патріархату», керуючись ст.12,92,123,141Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити релігійній громаді «Парафія Архистратига Михаїла мікрорайону Пронятин, м. Тернополя» Тернопільсько-Бучацької єпархії Української православної церкви Київського патріархату» (ід. код _______________) технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право земельною ділянкою площею 0,10га під будівництво церковного комплексу храму св.Архистратига Михаїла за адресою вул. Проектна.

2.Припинити право користування релігійній громаді «Парафія Архистратига Михаїла мікрорайону Пронятин, м. Тернополя» Тернопільської єпархії Української автокефальної православної церкви (ід. код _______________) земельною ділянкою площею 0,10га за адресою вул. Проектна. 2.1.Державний акт на право постійного користування землею, зареєстрований в книзі записів державних актів на право постійного користування землею від 30.03.2010року за №031066100013– вважати таким, що втратив чинність.

3.Надати релігійній громаді «Парафія Архистратига Михаїла мікрорайону Пронятин, м. Тернополя» Тернопільсько-Бучацької єпархії Української православної церкви Київського патріархату» (ід. код _______________) в постійне користування земельну ділянку площею 0,10га під будівництво церковного комплексу храму св.Архистратига Михаїла за адресою вул. Проектна.

4.Зобов’язати релігійну громаду «Парафія Архистратига Михаїла мікрорайону Пронятин, м. Тернополя» Тернопільсько-Бучацької єпархії Української православної церкви Київського патріархату» в місячний термін оформити право земельною ділянкою відповідною документацією.

 

6/20/70 В.Л.Кібляр

Про надання земельної ділянки площею 0,26га за адресою вул. Калинова релігійній громаді «Парафії Архистратига Михаїла мікрорайону Пронятин, м. Тернополя» Тернопільсько-Бучацької єпархії Української православної церкви Київського патріархату»

Розглянувши звернення релігійної громади «Парафія Архистратига Михаїла мікрорайону Пронятин, м. Тернополя» Тернопільсько-Бучацької єпархії Української православної церкви Київського патріархату», керуючись ст.12,92,123,141Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити релігійній громаді «Парафія Архистратига Михаїла мікрорайону Пронятин, м. Тернополя» Тернопільсько-Бучацької єпархії Української православної церкви Київського патріархату» (ід. код _______________) технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право земельною ділянкою площею 0,26га під будівництво та обслуговування храму св.Архистратига Михаїла за адресою вул. Калинова.

2.Припинити право користування релігійній громаді «Парафія Арх.Михаїла мікрорайону Пронятин, м. Тернополя» Тернопільської єпархії Української автокефальної православної церкви (ід. код _______________) земельну ділянку площею 0,26га за адресою вул. Калинова. 2.1.Державний акт на право постійного користування землею, зареєстрований в книзі записів державних актів на право постійного користування землею від 26.01.2010року за №031066100003– вважати таким, що втратив чинність.

3.Надати релігійній громаді «Парафія Архистратига Михаїла мікрорайону Пронятин м. Тернополя» Тернопільсько-Бучацької єпархії Української православної церкви Київського патріархату» (ід. код _______________) в постійне користування земельну ділянку площею 0,26га під будівництво та обслуговування храму св.Архистратига Михаїла за адресою вул. Калинова.

4.Зобов’язати релігійну громаду «Парафія Архистратига Михаїла мікрорайону Пронятин, м. Тернополя» Тернопільсько-Бучацької єпархії Української православної церкви Київського патріархату» в місячний термін оформити право земельною ділянкою відповідною документацією.

 

6/20/71 В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку за адресою вул. Транспортна, 16 гр.Біскупському О.І.

Рішення втраило чинність відповідно до рішення міської ради від 21.04.2016р. №7/7/87

Розглянувши звернення гр.Біскупського Омеляна Івановича, керуючись ст.12, 40, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА

Дати дозвіл гр.Біскупському Омеляну Івановичу (ід.номер ) на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою вул. Транспортна,16.

 

6/20/72 В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання проекту відведення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею до 0,10га за адресою вул. Гайова, 36 ФОП Заєцю І.В.

Розглянувши звернення фізичної особи – підприємця Заєця Ігора Васильовича, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2002р. №502 «Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб», ст. 12, 20, 123 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Дати дозвіл фізичній особі – підприємцю Заєцю Ігорю Васильовичу (ід. номер _______________) на складання проекту відведення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею до 0,10га за рахунок земель, що перебувають у приватній власності, для будівництва та обслуговування дільниці розроблення, фасування та пакування м’яса птиці за адресою вул. Гайова, 36.

2.Зобов’язати фізичну особу – підприємця Заєця Ігора Васильовича в шестимісячний термін подати проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на розгляд міської ради.

 

6/20/73 В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,36га, проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,14га гр.____________

Розглянувши звернення гр.___________, керуючись ст. 12, 120, 123, 124 Земельного Кодексу України, Законом України «Про оренду землі», враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр._________ (ід.номер _______________) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,36га для завершення добудови та обслуговування викупленого незавершеного будівництва складського та адміністративно-торгового приміщення за адресою вул. ________________ 1.2 Вилучити з користування товариства з обмеженою відповідальністю „Інтертранс” (ід.код _______________) земельну ділянку площею 0,36га за адресою вул. ___________, враховуючи письмову згоду землекористувача.

2.Надати в оренду терміном на п’ять років гр.________ (ід.номер _______________) земельну ділянку площею 0,36га для завершення добудови та обслуговування викупленого незавершеного будівництва складського та адміністративно-торгового приміщення за адресою вул. ____________.

3.Затвердити гр.____________ (ід.номер _______________) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,14га для обслуговування викупленого складу та добудови торгових приміщень за адресою вул. _________________. 3.1 Вилучити з користування товариства з обмеженою відповідальністю „Інтертранс” (ід.код _______________) земельну ділянку площею 0,14га за адресою вул. ___________, враховуючи письмову згоду землекористувача.

4.Надати в оренду терміном на п’ять років гр._________ (ід.номер _______________) земельну ділянку площею 0,14га, для обслуговування викупленого складу та добудови торгових приміщень за адресою вул. ___________.

5.Договір оренди земельної ділянки, зареєстрований в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі від 27.06.2001р. за №301 - розірвати за взаємною згодою сторін.

6.Після державної реєстрації договору оренди віднести земельні ділянки, вказані в п.2 та п.4, до земель житлової та громадської забудови.

7.Зобов’язати гр.____________ в місячний термін оформити договори оренди земельних ділянок.

 

6/20/74 В.Кібляр

Про надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту за адресою вул. Митрополита Шептицького фізичній особі-підприємцю Мельнику Ю.В.

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Мельника Юрія Володимировича, керуючись ст.12, 98, 99 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Дати дозвіл фізичній особі-підприємцю Мельнику Юрію Володимировичу (ід. номер _______________) на укладання договору земельного сервітуту на земельну ділянку площею до 0,015га терміном на три роки для проходу і проїзду та складування будівельних матеріалів за адресою вул. Митрополита Шептицького.

2.Встановити плату за встановлення земельного сервітуту, зазначеного в п.1 даного рішення, в розмірі 3 (трьох) відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі.

 

6/20/75 В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 3,1955га за адресою вул. Лозовецька,28 ПрАТ «Тернопільський Молокозавод»

Розглянувши звернення приватного акціонерного товариства «Тернопільський молокозавод», керуючись ст. 12, 120, 123, 124 Земельного Кодексу України, Законом України «Про оренду землі», враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити приватному акціонерному товариству «Тернопільський молокозавод» (ід.код _______________) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 3,1955га для обслуговування виробничих будівель за адресою вул. Лозовецька,28.

2.Надати в оренду терміном на десять років приватному акціонерному товариству «Тернопільський молокозавод» (ід.код _______________) земельну ділянку площею 3,1955га для обслуговування виробничих будівель за адресою вул. Лозовецька,28.

3.Договір оренди земельної ділянки, зареєстрований у Тернопільській регіональній філії державного підприємства «Центр державного земельного кадастру» від 07 грудня 2010р. за №041066100459 - розірвати за взаємною згодою сторін. 3.1. Після державної реєстрації договору оренди віднести земельну ділянку, вказану в п.3, до земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

4.Зобов’язати приватне акціонерне товариство «Тернопільський молокозавод» в місячний термін оформити договір оренди землі.

 

6/20/76 В.Л.Кібляр

Про продовження договору оренди земельної ділянки площею 0,0022га ТОВ „Хмельничанка” за адресою просп.С.Бандери

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю „Хмельничанка” про продовження договору оренди земельної ділянки, керуючись ст.12,124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати в оренду терміном на два роки товариству з обмеженою відповідальністю „Хмельничанка” (ід.код _______________) земельну ділянку площею 0,0022га для обслуговування павільйону „Пиво-квас” за адресою просп.С.Бандери.

2.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю „Хмельничанка” в місячний термін оформити договір оренди землі.

 

6/20/77 В.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0545га за адресою вул. ______________.

Розглянувши звернення гр. _________, керуючись ст.12,124,151 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0545га для обслуговування викупленого торгового комплексу «Сучасник» за адресою вул. ___________ гр. __________ (ід. номер _______________).

2.Вилучити з користування товариства з обмеженою відповідальністю «Тернопільський міський ринок ЛТД» (ід. код _______________) земельну ділянку площею 0,0545га за адресою вул. ___________, враховуючи письмову згоду землекористувача.

3.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю «Тернопільський міський ринок ЛТД» в місячний термін внести зміни в документи на право користування землею.

4.Надати гр. ___________ в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0,0545га для обслуговування викупленого торгового комплексу «Сучасник» за адресою вул. _________.

5.Віднести земельну ділянку, вказану в п. 4, до земель житлової та громадської забудови.

6.Зобов’язати гр. ___________ оформити в місячний термін договір оренди земельної ділянки.

 

6/20/78 В.Кібляр

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0110га для обслуговування та реконструкції викупленого торгового кіоску за адресою вул. Л.Українки ФОП Ризі І.Р.

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Риги Інни Романівни, керуючись ст. 12, 120, 123 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл фізичній особі-підприємцю Ризі Інні Романівні (ід. номер _______________) на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0110 га для обслуговування та реконструкції викупленого торгового кіоску за адресою вул. Л.Українки з наданням в оренду терміном на п’ять років.

 

6/20/79 В.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0570га для обслуговування будівлі розподільчого пункту за адресою вул. Коновальця,13 ТОВ «Енерго-плюс»

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Енерго-плюс», керуючись ст.12,120,123 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити товариству з обмеженою відповідальністю «Енерго-плюс» (ід. код _______________) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0570га для обслуговування будівлі розподільчого пункту за адресою вул. Коновальця,13.

2.Надати товариству з обмеженою відповідальністю «Енерго-плюс» (ід. код _______________) в оренду терміном на десять років земельну ділянку площею 0,0570га для обслуговування будівлі розподільчого пункту за адресою вул. Коновальця,13. 2.1.Після проведення державної реєстрації договору оренди земельної ділянки, віднести земельну ділянку, зазначену в п.2 до земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

3.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю «Енерго-плюс» в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

6/20/80 В.Кібляр

Про внесення змін в рішення міської ради від 15.11.2011р. №6/15/61 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,1000га за адресою вул. ______________»

Враховуючи звернення гр. Пилипчука Юрія Романовича, керуючись ст. 12, 35, 123 Земельного кодексу України, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Внести зміни в рішення міської ради від 15.11.2011р. №6/15/61 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,1000га за адресою вул. ______________» та замість слів «вул. ______» читати «вул. ________».

 

6/20/81 В.Кібляр

Про надання у приватну власність земельної ділянки площею 0,0227га для ведення садівництва за адресою вул. ___________

Розглянувши звернення гр._________, керуючись ст.12,35,118,121 Земельного кодексу України, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Передати гр.______ (ід.номер _______________) безоплатно у приватну власність земельну ділянку площею 0,0227га для ведення садівництва за адресою вул. _______.

2.Зобов’язати гр._________: 2.1.Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій. 2.2. Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у земельно-кадастровій документації. 2.3. Погоджувати з управлінням з питань містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва та реконструкції житлового будинку.

 

6/20/82 В.Кібляр

Про передачу у спільну сумісну власність земельних ділянок громадянам (гр.Дубчак Л.Б та інші)

Розглянувши звернення громадян м. Тернополя, керуючись ст.12, 40, 116, 118, 121Земельного кодексу України, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 21.10.2009р. №1112 «Про додаткові заходи щодо безоплатних оформлення та видачі громадянам України державних актів на право власності на земельні ділянки», висновок постійної комісії міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА

1.Затвердити технічні документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки.

2.Передати земельні ділянки безоплатно у спільну сумісну власність громадян, згідно з додатком (додається).

3.Зобов’язати громадян, яким передається у спільну сумісну власність земельна ділянка:

3.1 Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.

3.2. Використовувати земельні ділянки за їх цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у земельно-кадастровій документації.

3.3. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.

3.4. Погоджувати з управлінням з питань містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції житлового будинку.

3.5. Отримати в місячний термін документи на право приватної власності на земельні ділянки.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі.

 

6/20/83 В.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0919га для ведення садівництва за адресою вул. ______.

Розглянувши звернення гр. ________, керуючись ст.12,35,118,121 Земельного кодексу України, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр. _________ (ід. номер _______________) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0919га для ведення садівництва за адресою вул. ______

2.Передати гр. ________- безоплатно у приватну власність земельну ділянку площею 0,0919га для ведення садівництва за адресою вул. ________-.

3.Зобов’язати гр. __________-: 3.1.Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій. 3.2. Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у земельно-кадастровій документації. 3.3. Погоджувати з управлінням з питань містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва та реконструкції садового будинку.

 

6/20/84 В.Кібляр

Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки в м. Тернополі (гр.__________)

Розглянувши звернення громадян м. Тернополя, керуючись ст.12, 33, 36, 40, 116, 118, 121Земельного кодексу України, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 21.10.2009р. №1112 „Про додаткові заходи щодо безоплатного оформлення та видачі громадянам України державних актів на право власності на земельні ділянки”, висновок постійної комісії міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл громадянам на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки, згідно з додатком (додається).

 

6/20/85 В.Кібляр

Про затвердження проекту відведення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,0693га для ведення садівництва за адресою вул. ___________-.

Розглянувши звернення гр.__________, керуючись ст.12, 20, 35, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект відведення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,0693га для ведення садівництва за адресою вул. ____________.

2.Дозволити гр._____________ (ід.номер _______________) змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,0693га для ведення садівництва за адресою вул. Глибока,45.

3.Передати гр._________ (ід.номер _______________) безоплатно у приватну власність земельну ділянку площею 0,0693 для ведення садівництва за адресою вул. _______-.

4.Договір оренди земельної ділянки, зареєстрований в Книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі від 30.07.2010 року №041066100253 – розірвати за взаємною згодою сторін після реєстрації державного акту на землю.

5.Зобов’язати гр.____________-, якій передається безоплатно у приватну власність земельна ділянка: 5.1 Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладці нових комунікацій. 5.2. Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у земельно-кадастровій документації. 5.3. Погоджувати з управлінням містобудівання, архітектури та кадастру можливість нового будівництва та реконструкції житлового будинку.

 

6/20/86 В.Кібляр

Про надання гр. _________. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0340 га для ведення особистого селянського господарства за адресою вул. __________-

Розглянувши звернення гр. ___________, керуючись ст.12,33,118,121 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл гр.___________ (ід. номер _______________) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею до 0,0340 га для ведення особистого селянського господарства за адресою вул. ____________.

 

6/20/87 В.Кібляр

Про продовження договорів оренди земельних ділянок (гр.Струтинський П.П. та інші)

До рішення внесено зміни відповідно до рішення міської ради від 18.12.2014 р. №6/54/86, пункт 3 рішення міської ради втратив чинність відповідно до рішення міської ради від 21.04.2016р. №7/7/152

Розглянувши клопотання громадян про надання земельних ділянок в оренду, керуючись ст.12, 33, 36, 124 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати гр.Струтинському Петру Павловичу (ід.номер ) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0,0184га для ведення городництва за адресою вул. Білогірська,24.

2.Надати гр.Луцику Олегу Євгеновичу (ід.номер) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0,0646га для ведення особистого селянського господарства за адресою вул. Яблунева,10А.

3.Надати гр.Гірняк Галині Омелянівні (ід.номер ) в оренду терміном на десять років земельну ділянку площею 0,0783га для ведення особистого селянського господарства за адресою вул. Яблунева,10А.

4.Надати гр.Гайді Ярославу Петровичу (ід.номер ) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0,0887га для ведення городництва за адресою вул. Глибочанська,44.

5.Надати гр.Розуму Руслану Івановичу (ід.номер ) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0,0209га для ведення городництва за адресою вул. Проектна,188.

6.Зобов’язати перелічених вище громадян в місячний термін оформити договори оренди земельних ділянок.

 

6/20/88 В.Кібляр

Про надання гр. ________. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0158 га для ведення городництва за адресою вул. _______

Розглянувши звернення гр.Івахів Олега Любомировича, та гр.Порохняк Лариси Любомирівни, керуючись ст.12,36,123,124 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл гр._________(ід. номер _______________) та гр._______- (ід. номер _______________) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на п’ять років площею до 0,0158га для ведення городництва за адресою вул. __________.

 

6/20/89 В.Кібляр

Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам (гр.___________)

Розглянувши звернення громадян м. Тернополя, керуючись ст.12, 40, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 21.10.2009р. №1112 „Про додаткові заходи щодо безоплатного оформлення та видачі громадянам України державних актів на право власності на земельні ділянки”, висновок постійної комісії міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічні документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки.

2.Передати земельні ділянки безоплатно у приватну власність громадян, згідно з додатком (додається).

3.Зобов’язати громадян, яким передаються у спільну власність земельні ділянки: 3.1 Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій. 3.2. Використовувати земельні ділянки за їх цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у земельно-кадастровій документації. 3.3. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів. 3.4. Погоджувати з управлінням з питань містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції житлового будинку. 3.5. Отримати в місячний термін документи на право приватної власності на земельні ділянки.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі.

 

6/20/90 В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,1145га за адресою вул. ______________.

Розглянувши звернення гр.___________, керуючись ст.12, 35, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи висновок постійної комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл гр.________ (ід.номер _______________) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею до 0,1145га для ведення садівництва за адресою вул. ____________.

 

6/20/91 В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою за адресою вул. ______________

Розглянувши звернення гр._______, керуючись ст.12, 36, 123 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл гр.__________ (ід.номер _______________) на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою площею 0,0416га для ведення городництва за адресою вул. _________.

 

6/20/92 В.Л.Кібляр

Про вилучення та надання земельної ділянки площею 0,1242га за адресою вул. І.Виговського,3 ОС ЖБК «Виговського-3»

Розглянувши звернення обслуговуючого кооперативу (житлово-будівельний кооператив) «Виговського-3», керуючись ст.12,41,123,141 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Припинити право користування товариства з обмеженою відповідальністю «Сервер» (ід. код _______________) земельною ділянкою площею 0,1242га, наданою для обслуговування викупленої будівлі з перебудовою під будівництво багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Виговського,3. 1.1.Договір оренди земельної ділянки між Тернопільською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Сервер», зареєстрований в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі від 26.05.2009року за №040966100206 - вважати розірваним згідно п.39 даного договору.

2.Надати обслуговуючому кооперативу (житлово-будівельний кооператив) «Виговського-3» (ід. код _______________) в оренду терміном на десять років земельну ділянку площею 0,1242га для завершення будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Виговського,3. 2.1.Після проведення державної реєстрації договору оренди земельної ділянки, віднести земельну ділянку, зазначену в п.3, до земель житлової та громадської забудови.

3.Зобов’язати обслуговуючий кооператив (житлово-будівельний кооператив) «Виговського-3» в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

6/20/93 В.Кібляр

Про укладення договорів сервітуту

Рішення втратило чинність відповідно до рішення міської ради від 26.04.2013 р. №6/31/99

До рішення внесено зміни відповідно до рішення міської ради від 17.05.2012 р. №6/21/70, від 06.07.2012 р. №6/22/67, від 17.08.2012 р. №6/23/86, від 23.11.2012 р. №6/26/111

Керуючись ст. 12 Земельного Кодексу України, ст. 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 401 Цивільного кодексу України, Наказом Мінрегіонбуду від 21.10.2011 р. №244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування , з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1Рішення міської ради від 19.05.2011 року № 6/8/35 «Про укладення договорів особистого строкового сервітуту» - вважати таким, що втратило чинність.

2.Укласти договори особистого строкового сервітуту для обслуговування об’єктів дрібно-роздрібної торгівлі, зазначених в додатку до даного рішення (додається), на термін до 1 року, з можливістю щорічного продовження.

3.Площі земельних ділянок для встановлення сервітуту визначати відповідно до графічних матеріалів із зазначенням бажаного місця розташування об’єкту дрібно-роздрібної торгівлі, виконаних на топографо-геодезичній основі М 1:500 з кресленнями контурів та прив’язкою до місцевості, погоджених в управлінні містобудування, архітектури та кадастру.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі.


6/20/94 В.Л.Кібляр

Про внесення змін в пункт 25 рішення міської ради від 25.07.2002 року № 4/4/42

Керуючись ст. 12, 141, 142 Земельного Кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Внести зміни в пункт 25 рішення міської ради від 25.07.2002 р. № 4/4/42 «Про надання в користування земельних ділянок» та замість слів «вилучити з користування» читати «припинити право користування», замість слів «земельну ділянку» читати «земельною ділянкою».

 

6/20/95 В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та реконструкції існуючих зупинок громадського транспорту з об’єктами торгово-побутового призначення

В додаток до рішення внесені доповнень згідно з рішеннями міської ради від 06.07.2012р. №6/22/98, від 23.11.2012 р. №6/26/95, від 20.12.2012р. №6/27/25, від 15.02.2013 №6/29/61, від 26.04.2013 р. №6/31/102, від 12.07.2013р. №6/35/16, від 31.10.2013 р. №6/38/100, від 29.11.2013 р. №6/39/110, від 17.03.2014р. №6/45/59, від 18.12.2014 р. №6/54/66, від 31.03.2015р. №6/58/98, від 28.04.2015р. №6/59/68

Розглянувши звернення відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради, керуючись ст. 12, 123, 124 Земельного Кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004р. №677 «Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок», враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради (ід. Код _______) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею до 0,0150га в оренду терміном на 10 років для будівництва та реконструкції існуючих зупинок громадського транспорту з об’єктами торгово-побутового призначення, згідно з переліком (додається).

 

6/20/96 В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0144га для обслуговування та реконструкції споруди під будівлю книжкового магазину за адресою вул. Січинського ПАТ «Тернопількнига»

До рішення внесено зміни відповідно до рішення міської ради від 15.02.2013. № 6/29/31

Розглянувши звернення приватного акціонерного товариства «Тернопількнига», керуючись ст.12,123,124,125 Земельного кодексу України, Законами України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити приватному акціонерному товариству «Тернопількнига» (ід. код ) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0144га для обслуговування та реконструкції споруди під будівлю книжкового магазину за адресою вул. Січинського.

2.Вилучити з користування фізичної особи-підприємця Васильківа Ігоря Богдановича (ід.номер) земельну ділянку площею 0,00123га за адресою вул. Січинського в зв’язку з початком реконструкції прилеглої території;

2.1.Договір оренди земельної ділянки між Тернопільською міською радою та фізичною особою-підприємцем Васильків Ігорем Богдановичем, зареєстрований в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі від 16.03.2011року за №611010004000045-вважати розірваним згідно п.8 даного договору .

3.Надати приватному акціонерному товариству «Тернопількнига» (ід. код 02471198) в оренду терміном на десять  років земельну ділянку площею 0,0144га для обслуговування та реконструкції споруди під будівлю книжкового магазину за адресою вул. Січинського.

4.Зобов’язати приватне акціонерне товариство «Тернопількнига»:

3.1.Перед  початком земляних робіт звернутися в Тернопільську філію інституту археології НАН України – ОАСУ «Подільська археологія» для проведення археологічного нагляду.

3.2.Реконструкцію споруди проводити в межах існуючих фундаментів.

3.3.Обмеження, зазначені у п.3.2 зазначити в договорі оренди землі, як одна із істотних умов і обов’язкові до виконання.

3.4.Зобов’язати приватне акціонерне товариство «Тернопількнига» в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

3.5.Після проведення державної реєстрації договору оренди земельної ділянки, віднести земельну ділянку, зазначену в п.2 до земель житлової та громадської забудови.

 

6/20/97 В.Кібляр

Про надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту за адресою вул.С.Будного,20А ОСББ «С.Будного,20А»

До рішення внесено зміни відповідно до рішення міської ради від 24.11.2015 р. №7/2/126

Розглянувши звернення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «С.Будного,20А», керуючись ст.12, 98, 99 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Дати дозвіл об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «С.Будного,20А» (ід. код ___) на укладання договору земельного сервітуту на земельну ділянку площею 0,08875га терміном на п'ятнадцять років для проїзду, проходу та паркування транспортних засобів за адресою вул.С.Будного,20А.

2.Встановити плату за встановлення земельного сервітуту, зазначеного в п.1 даного рішення, в розмірі 1 (одного) відсотка від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі.

 

6/20/98 В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту за адресою вул.С.Будного,20Б ОСББ «С.Будного,20Б»

До рішення внесено зміни відповідно до рішення міської ради від 24.11.2015 р. №7/2/129

Розглянувши звернення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «С.Будного,20Б», керуючись ст.12, 98, 99 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Дати дозвіл об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «С.Будного,20Б» (ід. код _________) на укладання договору земельного сервітуту на земельну ділянку площею 0,13125га терміном на п'ятнадцять років для проїзду, проходу та паркування транспортних засобів за адресою вул.С.Будного,20Б.

2.Встановити плату за встановлення земельного сервітуту, зазначеного в п.1 даного рішення, в розмірі 1 (одного) відсотка від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі.

 

6/20/99 В.Кібляр

Про надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту за адресою вул.С.Будного,20 ОСББ «С.Будного,20»

В рішення внесено відповідно до рішень міської ради від 20.12.2012р. №6/27/41, від 24.11.2015 р. №7/2/125

Розглянувши звернення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «С.Будного,20», керуючись ст.12, 98, 99 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Дати дозвіл об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «С.Будного,20» (ід. код _____) на укладання договору земельного сервітуту на земельну ділянку площею 0,0453га терміном на п'ятнадцять років для проїзду, проходу та паркування транспортних засобів за адресою вул.С.Будного,20.

2.Встановити плату за встановлення земельного сервітуту, зазначеного в п.1 даного рішення, в розмірі 1 (одного) відсотка від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі.

 

6/20/100 В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування власних будівель та споруд за адресою вул. Подільська,44 ПАТ «Тернопількнига»

Розглянувши звернення приватного акціонерного товариства «Тернопількнига» , керуючись ст.12,120,123 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити приватному акціонерному товариству «Тернопількнига» (ід. код _______________) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,45га для обслуговування власних будівель та споруд за адресою вул. Подільська,44.

2.Надати приватному акціонерному товариству «Тернопількнига» (ід. код _______________) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0,45га для обслуговування власних будівель та споруд за адресою вул. Подільська,44. 2.1.Після проведення державної реєстрації договору оренди земельної ділянки, віднести земельну ділянку, зазначену в п.2 до земель житлової та громадської забудови.

3.Зобов’язати приватне акціонерне товариство «Тернопількнига» в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

6/20/101 В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3687га за адресою вул. Гайова,54 товариству з обмеженою відповідальністю „ІЛЛА”

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „ІЛЛА”, керуючись ст.12, 123,124 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3687га для обслуговування викуплених складських приміщень за адресою вул. Гайова,54 товариству з обмеженою відповідальністю „ІЛЛА”.

2.Надати товариству з обмеженою відповідальністю „ІЛЛА” (ід.код _______________) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0,3687га для обслуговування викуплених складських приміщень за адресою вул. Гайова,54. 2.1 Після державної реєстрації договору оренди віднести земельну ділянку вказаної в п.2 площею 0,3687га до земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

3.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю „ІЛЛА” в місячний термін оформити договір оренди земельної ділянки.

 

6/20/102 В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,01га для обслуговування викупленої нежитлової будівлі за адресою вул. __________.

Розглянувши звернення гр._________, керуючись ст. 12, 120, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл гр.________ (ід. номер _______________) на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,01га для обслуговування викупленої нежитлової будівлі за адресою вул. _________ з наданням земельної ділянки в оренду терміном на п’ять років.

 

6/20/103 В.Л.Кібляр

Про втрату чинності рішення міської ради від 26.08.2010 р. №5/38/22 та надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 2,12га під будівництво багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Смакули Управлінню Служби безпеки України в Тернопільській області

Розглянувши звернення Управління Служби безпеки України в Тернопільській області, керуючись ст.12,92,123 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Рішення міської ради від 26.08.2010 р. №5/38/22 «Про надання дозволу Управлінню Служби безпеки України в Тернопільській області (ід. код _______________) на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,9га під будівництво багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Смакули» - вважати таким, що втратило чинність.

2.Дати дозвіл Управлінню Служби безпеки України в Тернопільській області (ід. код _______________) на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 2,12га під будівництво багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Смакули з наданням в постійне користування.

 

6/20/104 В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0019га за адресою бульв._________.

Розглянувши звернення гр._________-, керуючись ст.12, 120, 123, Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0019га для обслуговування гаража за адресою бульв.___________.

2.Надати в оренду терміном на п’ять років гр._____________- (ід.номер _______________) земельну ділянку площею 0,0019га для обслуговування гаража за адресою бульв.__________.

3.Віднести земельну ділянку, вказану в п. 2, до земель житлової та громадської забудови.

4.Зобов’язати гр.____________ в місячний термін оформити договір оренди землі.

 

6/20/105 В.Л.Кібляр

Про продовження договору оренди земельної ділянки площею 0,0300га ПП”Дружба-3” за адресою вул. М.Кривоноса,6Б

Розглянувши клопотання приватного підприємства „Дружба-3” про продовження договору оренди землі, керуючись ст.12, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати в оренду терміном на п’ять років приватному підприємству „Дружба-3” (ід.код _______________) земельну ділянку площею 0,0300га для обслуговування будівлі торгівельного закладу-промислового магазину за адресою вул. М.Кривоноса,6Б.

2.Зобов’язати приватне підприємство „Дружба-3” в місячний термін оформити договори оренди землі.

 

6/20/106 В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0073га для обслуговування частини магазину бджільництва «Нектар» за адресою вул. _________.

Розглянувши звернення гр._________, керуючись ст. 12,120,123,124,125 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл гр.__________ (ід. номер _______________) на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0073га для обслуговування частини магазину бджільництва «Нектар» за адресою вул. __________ з наданням в оренду терміном на п’ять років.

 

6/20/107 В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0018га для обслуговування частини магазину бджільництва «Нектар» за адресою вул. ____________

Розглянувши звернення гр._________, керуючись ст. 12,120,123,124,125 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл гр._______ (ід. номер _______________) на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0018га для обслуговування частини магазину бджільництва «Нектар» за адресою вул. _________ з наданням в оренду терміном на п’ять років.

 

6/20/108 В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право орендного користування земельною ділянкою за адресою вул. ______________.

Розглянувши звернення гр.___________, керуючись ст.12, 40, 120, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл гр._________ (ід.номер _______________) на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право орендного користування земельною ділянкою площею до 0,0700га для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою вул. __________.

 

6/20/109 В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 4,3180га для обслуговування індивідуальних гаражів за адресою вул. Микулинецька обслуговуючому кооперативу «Автолюбитель»

Розглянувши звернення обслуговуючого кооперативу «Автолюбитель», керуючись ст. 12, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

Дати дозвіл обслуговуючому кооперативу «Автолюбитель» (ід.код _______________) на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 4,3180га в оренду терміном на п’ять років для обслуговування індивідуальних гаражів за адресою вул. Микулинецька.

 

6/20/110 В.Кібляр

Про розгляд протесту прокурора міста Тернополя від 24.02.2012р. №90-1736вих-12

Розглянувши протест прокурора міста Тернополя від 24.02.2012р. №90-1736вих-12 на рішення восьмої сесії Тернопільської міської ради шостого скликання №6/8/59 від 19 травня 2011 року, керуючись ст. 12, 40, 118 Земельного кодексу України, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі міська рада ВИРІШИЛА:

1.Протест прокурора міста Тернополя від 24.02.2012р. №90-1736вих-12 на рішення восьмої сесії Тернопільської міської ради шостого скликання №6/8/59 від 19 травня 2011 року - задоволити.

2.Рішення міської ради №6/8/59 від 19.05.2011р. „Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0085га для влаштування заїзду за адресою вул. ______________-” - скасувати.

 

6/20/111 В.Кібляр

Про розгляд протесту прокурора міста Тернополя від 06.03.2012р. №90-2203вих-12

Розглянувши протест прокурора міста Тернополя від 06.03.2012р. №90-2203вих-12 на рішення шостої сесії Тернопільської міської ради шостого скликання №6/6/153 від 24 лютого 2011 року, керуючись ст. 12, 123 Земельного кодексу України, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Протест прокурора міста Тернополя від 06.03.2012р. №90-2203вих-12 на рішення шостої сесії Тернопільської міської ради шостого скликання №6/6/153 від 24 лютого 2011 року – задоволити.

2.Рішення міської ради №6/6/153 від 24.02.2011р. „Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0084га для влаштування заїзду за адресою вул____________” – скасувати.

 

6/20/112 В.Кібляр

Про розгляд протесту прокурора міста Тернополя від 02.03.2012р. №90-2046вих-12

Розглянувши протест прокурора міста Тернополя від 02.03.2012р. №90-2046вих-12 на рішення тридцять другої сесії Тернопільської міської ради п’ятого скликання №5/32/40 від 5 лютого 2010року, керуючись ст. 12, 123 Земельного кодексу України, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі міська рада ВИРІШИЛА:

1.Протест прокурора міста Тернополя від 02.03.2012р. №90-2046вих-12 на рішення тридцять другої сесії Тернопільської міської ради п’ятого скликання №5/32/40 від 5 лютого 2010року - задоволити.

2.Пункт 1.2 рішення міської ради №5/32/40 від 05.02.2010р. „Про вилучення та надання в оренду земельних ділянок” - скасувати.

 

6/20/113 В.Кібляр

Про розгляд протесту прокурора міста Тернополя від 06.03.2012р. №90-2202вих-12

Розглянувши протест прокурора міста Тернополя від 06.03.2012р. №90-2202вих-12 на рішення четвертої сесії Тернопільської міської ради шостого скликання №6/4/24 від 5 січня 2011 року, керуючись ст. 12, 123 Земельного кодексу України, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Протест прокурора міста Тернополя від 06.03.2012р. №90-2202вих-12 на рішення четвертої сесії Тернопільської міської ради шостого скликання №6/4/24 від 5 січня 2011 року – задоволити.

2.Рішення міської ради №6/4/24 від 05.01.2011р. „Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0187га для будівництва дороги за адресою вул. ____________ – скасувати.

 

6/20/114 В.Л.Кібляр

Про розгляд протесту прокурора міста Тернополя від 02.03.2012р. №90-2047вих-12

Розглянувши протест прокурора міста Тернополя від 02.03.2012р. №90-2047вих-12 на рішення тринадцятої сесії Тернопільської міської ради шостого скликання №6/13/73 від 16 серпня 2011 року, керуючись ст. 12, 123 Земельного кодексу України, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі міська рада ВИРІШИЛА:

1.Протест прокурора міста Тернополя від 02.03.2012р. №90-2047вих-12 на рішення тринадцятої сесії Тернопільської міської ради шостого скликання №6/13/73 від 16 серпня 2011 року - задоволити.

2.Пункт 2 рішення міської ради №6/13/73 від 16.08.2011р. „Про вилучення та надання в оренду земельної ділянки гр.________________” - скасувати.

 

6/20/115 О.П.Похиляк

Про надання в безоплатне користування нежитлового приміщення Тернопільській міській організації Товариства Червоного Хреста

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення голови Тернопільської міської організації Товариства Червоного Хреста, висновки постійних комісій міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, з питань освіти, науки, культури, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати в безоплатне користування нежитлове приміщення Тернопільської міської станції юних техніків, за адресою: вул. Київська, 3б, загальною площею 110,2 кв. м. Тернопільській міській організації Товариства Червоного Хреста терміном на один рік (з 01.01.2012 року по 31.12.2012 року).

2.Тернопільській міській організації Товариства Червоного Хреста укласти договори з відповідними підприємствами про оплату комунальних послуг та участь у витратах по вивозу твердих відходів, ремонту загальнобудинкових інженерних мереж, освітлення прибудинкової території, а також виготовити довідку про плату за користування земельною ділянкою, яка визначена для обслуговування приміщень.

3.Контроль за використанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, з питань освіти, науки, культури.

 

6/20/116 О.П.Похиляк

Про перетворення Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», Постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.1994р. № 228 «Про порядок створення, реорганізації і ліквідації навчально-виховних закладів», враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, культури, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Перетворити Тернопільську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №9 Тернопільської міської ради Тернопільської області в Тернопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей №9» Тернопільської міської ради Тернопільської області.

2.Начальнику управління освіти і науки Тернопільської міської ради Похиляк О.П. затвердити статут Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей №9» Тернопільської міської ради Тернопільської області.

3.Делегувати виконавчому комітету Тернопільської міської ради повноваження щодо створення відповідної комісії та затвердження передавального акту.

4.Встановити, що вимоги кредиторів розглядати протягом двох місяців з дня опублікування повідомлення у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації та задовольняти у порядку черговості, встановленому ст. 112 Цивільного кодексу України.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, науки, культури.

 

6/20/117 В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0556га для завершення будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Стадникової,___ обслуговуючому кооперативу «Житлово-будівельний кооператив «Стадникової,9»

До рішення внесено зміни відповідно до рішення міської ради від 12.06.2014р. №6/48/89

Розглянувши звернення обслуговуючого кооперативу «Житлово-будівельний кооператив «Стадникової,9», керуючись ст.12,123,124,125,141 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити обслуговуючому кооперативу «Житлово-будівельний кооператив «Стадникової,9» (ід. код _______) проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 0,0556га: в тому числі земельної ділянки площею 0,0481га та земельної ділянки площею 0,0075га для завершення будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Стадникової,____.

2.Припинити гр.Макогону Олегу Васильовичу (ід.номер ________) право користування земельною ділянкою площею 0,0556га за адресою вул. Стадникової,_____.

2.Надати обслуговуючому кооперативу «Житлово-будівельний кооператив «Стадникової,9» в оренду терміном на десять років земельні ділянки загальною площею 0,0556га: в тому числі земельну ділянку площею 0,0481га (кад.номер 6110100000:12:016:0133) та земельну ділянку площею 0,0075га (кад.номер 6110100000:12:016:0134) для завершення будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Стадникової,____.

2.1.Після проведення державної реєстрації договору оренди земельної ділянки, віднести земельну ділянку, зазначену в п.2, до земель житлової та громадської забудови.

3.Зобов’язати обслуговуючий кооператив «Житлово-будівельний кооператив «Стадникової,9» в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.

 

6/20/118 В.М.Болєщук

Про прийняття у комунальну власність та передачу на баланс каналізаційного колектора обласної протитуберкульозної лікарні за адресою вул. Микулинецька

До рішення внесені зміни згідно з рішенням міської ради від 06.07.2012 р. №6/22/153

Враховуючи рішення Тернопільської обласної ради від 27.03.2012р. № 1339 „Про передачу завершеного будівництвом об’єкта каналізаційного колектора з очисними спорудами обласної протитуберкульозної лікарні за адресою вул. Микулинецька у м. Тернополі”,керуючись Законом України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Прийняти від комунального підприємства Тернопільської обласної ради «Архбудсервіс» до комунальної власності територіальної громади міста Тернополя окремий пусковий комплекс каналізаційного колектора обласної протитуберкульозної лікарні за адресою вул.Микулинецька вартістю 7703365 грн (Сім мільйонів сімсот три тисячі триста шістдесят п’ять гривень):

1.1.передати окремий пусковий комплекс каналізаційного колектора обласної протитуберкульозної лікарні за адресою вул. Микулинецька вартістю 6865245грн (Шість мільйонів вісімсот шістдесят п’ять тисячі двісті сорок п’ять гривень) та передати його на баланс, з поповненням статутного капіталу, комунальному підприємству «Тернопільводоканал»

1.2.передати зовнішні мережі 10 кВ і обладнання трансформаторної підстанції 10/0,4 кВ № 249 на загальну суму 838120 грн (Вісімсот тридцять вісім тисяч сто двадцять гривень) на баланс відкритому акціонерному товариству «Тернопільобленерго».

2.Створити комісію по прийняттю - передачі у комунальну власність міста об’єкта вказаного в підпункті 1.2 рішення, згідно з додатком (додається).

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій.

 

6/20/119 Л.О.Бицюра

Про надання в безоплатне користування нежитлового приміщення Тернопільській міській громадській організації родин дітей інвалідів «Дитина»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення керівника Тернопільської міської громадської організації родин дітей інвалідів «Дитина» та рішення постійних комісій міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, з питань освіти, науки, культури, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати в безоплатне користування нежитлове приміщення Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи за адресою: м. Тернопіль вул. Сахарова, 4, загальною площею 198,0 кв.м. Тернопільській міській громадській організації родин дітей інвалідів «Дитина», терміном на один рік (з 01.01.2012 року до 31.12.2012 року).

2.Тернопільській міській громадській організації родин дітей інвалідів «Дитина» укласти договори з відповідними підприємствами про оплату комунальних послуг та участь у витратах по вивозу твердих відходів, ремонту загальнобудинкових інженерних мереж, освітлення прибудинкової території, а також виготовити довідку про плату за користування земельною ділянкою, яка визначена для обслуговування приміщень.

3.Тернопільській міській громадській організації родин дітей інвалідів «Дитина» в приміщенні, яке надається в користування, облаштувати майстерні трудової реабілітації для інвалідів з розумовою відсталістю.

4.Контроль за використанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, з питань освіти, науки, культури.

 

6/20/120 М.Й.Головко

Про звернення з приводу заяви Президента України Януковича В.Ф. щодо визнання російської мови другою державною мовою в Україні

Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити звернення з приводу заяви Президента України Януковича В.Ф. щодо визнання російської мови другою державною мовою в Україні (додається).

2.Направити звернення до Верховної Ради України.

 

6/20/121 С.В.Надал

Протокольні доручення

Міська рада ВИРІШИЛА:

1.Голові ліквідаційної комісії комунального автотранспортного підприємства Тернопільської міської ради» О.І. Соколовському вжити заходів, з врахуванням вимог чинного законодавства, щодо визнання підприємства банкрутом.

2. Начальнику управління освіти і науки О.П.Похиляк включити до проекту рішення виконавчого комітету щодо комісії по перетворенню Тернопільської загальноосвітноьї школи І-ІІІ ступенів №9 в Тернопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей №9» депутата міської ради А.Ю.Фарцабея.

 

miskrada_download     
Рішення міської ради з додатками