Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Генеральний план м. Тернополя:
Проект рішення про затвердження містобудівної документації «м. Тернопіль. Внесення змін до Генерального плану міста»
25 лютого 2017;  автор: admin

Проект 

Про затвердження містобудівної документації «м. Тернопіль. Внесення змін до Генерального плану міста»

Розглянувши містобудівну документацію «м. Тернопіль. Внесення змін до Генерального плану міста», розроблену Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М.Білоконя, відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 16, 17, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 12 Закону України «Про основи містобудування», Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011р. №290, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити містобудівну документацію «м. Тернопіль. Внесення змін до Генерального плану міста» (додається).

2. Внести зміни до генерального плану міста, затвердженого рішенням міської ради від 10.08.2010р. №5/37/11 «Про затвердження Генерального плану м. Тернопіль», згідно з містобудівною документацією, затвердженою пунктом 1 цього рішення.

3. Управлінню містобудування, архітектури та кадастру забезпечити доступність матеріалів генерального плану міста шляхом його розміщення на офіційному сайті міської ради, а також у загальнодоступному місці, крім  інформації з обмеженим доступом, відповідно до законодавства.

4. Дане рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування.